NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN MAANDAG 20 APRIL 1925 Dag-Agenda. Maandag 20 April, 's avonds 8 uur in de bovenzaal van „Amicitia" Bree- straat. Jaarvergadering der Antirev. .Kiesvereen. „Nederland en Oranje." Dinsdag, 21 April: 25 uur Meubi- ieeringstentoonstelling Woningbouw- ver. „De Eendracht." Javastraat, Kooi- park. Woensdag 22. Apxll tot en met Zater dag 25 April. Meubil. tentoonstelling. Woensdag 22 Aprli 'sav. 8 uur br. Sevensma. Woensdag 22 April Leiden. Algem. Ledenvergadering v. d. Ver. tot be- vprdering van Vreemdelingenverkeer, in Café Neuf Breestraat. Aanvang half negen uur. Woensdag 22 April. Tentoonstelling ,'R.K. Vakschool voor Meisjes, 45 uur jen 79 n.m. Noordeinde 50. Donderdag 23 April Leiden. Idem. idem, 10—12 uur v.m. en 2.30—5; 7— »9 uur n.m. Noordwijk a. Zee. Woensdag 22 April 's avonds 8 uur in de Geref. Kerk Uitv. Chr. Zangver. „Zingt den Heer." Sassenheim. Dinsdag 21 April 'snam. 2 uur. Jaarl. Tentoonstelling van afge sneden Narcissenbloemen in de zaal v. h. K.S.A .gebouw. Sassenheim. Woensdag 22 April V.m. 9 uur tot nam. 8 uur Jaarl. Tentoon stelling van afgesneden Narcissenbloe men in de zaal v.h. K.S.A. gebouw. Sassenheim. Donderdag 23 April. Als Woensdag. Donderdag 23 April 's avonds 8 uur. Stads-Evangel. „Jeruël" Bijbelbespre king. Sassenheim, Vrijdag 24 April. Als •Donderdag. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 20 tot en met Zondag 26 April waarge nomen door de apotheken van de h.h. D. J. v. Driesum, Mare 76, telef. 40G en W. Pelle, K. Rapenburg 12, telef. 594. Zaterdagavond is hier aangehouden Jac. v. G., die des middags te Lisse uit de 'vestibule van de R. K. Kerk een rijmel had gestolen. Doordat hij bij een inwoner alhier het rijwiel te koop aanbood voor.f 3 (al leen 't belastingplaatje, dat erop zat was het reeds waard.), wekte hij argwaan bij den candidaat. De kooper waarschuwde de politie met bovenstaand gevolg. 1 Toen Zaterdagavond de heer R., j,wonende aan de Maresingel van een uit stapje terugkeerde, bemerkte hij tot zijn schrik, dat er ongenoode gasten in de woning geweest waren. Dadelijk werd 'n onderzoek ingesteld naar den inventaris, en gelukkig bleek daarbij de schade niet heel groot. Slechts bleek een portemonnaie met eenig klein geld (verdwenen. Zaterdagmiddag, tegen half zes, heeft iop den Haarlemmerweg ter hoogte van I de v. Mierisstraat, een droevig ongeluk I plaats gehad met doodelijken afloop. I Het 5-jarig zoontje, D. J., van de fam. W., die daar woont, wilde den weg over- I steken, er zich niet van bewust, dat een vrachtauto in tamelijk snelle vaart naderde De chauffeur van de auto, C. J. v. Z. j uit Warmond week, toen hij het kind j opmerkte, nog naar rechts uit, maar kon niet tijdig genoeg meer stoppen, met het gevolg, dat de auto het kind overreed. Een geneesheer van den Eerste Hulp dienst kon, toen hij ter plaatse kwam, slechts constateeren, dat het kind reeds was overleden. Temeer, waar het hier een eenig kind betrof, kan men zich de verslagenheid der ouders voorstellen. Het ongeluk maak te in de omgeving dan ook diepen indruk. De auto was van den graanhandelaar jde la B. Zaterdagmiddag te kwart voor één werd op de kleine Havenbrug de vellen- 'blooter M., wonende aan de Kijfgracht, aangereden door een vrachtauto van den ibleeker D., toen hij, even voor de auto uitrijdende, de Havenkade wilde opgaan, zonder vooraf een teeken aan den auto- j bestuurder te hebben gegeven. Het ach- j terwiel van de fiets werd beschadigd. M, i zou trachten de schade vergoed te krijgen. Aangehouden is een zwerver, P. J. J. W. I., uit Amsterdam, di - nog eenige dagen hechtenis rt - BINNENLAND. DE HOLLAND INDIë VLIEGERS. Een geestdriftige ontvangst. Onder ontzaglijke belangstelling zijn de HollandIndiëvliegers Zaterdag in ons land teruggekeerd. Een kwartier voor den aangegeven tijd arriveerden de vliegers boven het Schiphol-terrein. Daar verschillende autoriteiten nog niet aanwezig waren, werd hun beduid dat ze nog niet kon den landen, waarom de vloot nog een korte rondvlucht maakte. Maar eindelijk is dan het groote moment daar en cirkelden de vlieg tuigen hoven het vliegveld. Van der Hoop heeft den grooten Fokker al wat naar beneden gedrukt, zoodat thans het groeten der inzitten den kan worden opgemerkt: 't vindt een duizendvoudige beantwoording: De lucht hangt nu vol vliegtuigen, zoodat de aviatische verwelkoming 1 lang niet de minste is. Het is thans over half drie; de F VII met zijn eere-escorte is opnieuw in den wind gekomen en op een gege ven oogenblik vallen de escadrilles uiteen, telkens twee aan twee: het is een grootsch gezicht, dat doet denken aan het uiteenspatten van een vuur pijl. De militaire vliegers duiken met den neus naar den grond toe, doch herstellen zich dan weer gelijktijdig. Van der Hoop laat geen twijfel aan zijn bedoeling om te landen en te ze ven minuten over half drie landt de F VII uitnemend. Van der Hoop kent het terrein als zijn zak. Er komt beweging onder de talrijke toeschouwers en evenzeer op de offir cieele tribune. Een drietal wouwen staan lifer zachtkens te schreien van geluk, de moeder van Van der Hoop, de zuster van Van Weerden Poelman en de echt- genoote van Van den Broeke. De Mi nisters hebben haar hoffelijk hun plaats vlak bij den opgang der offi- cieele tribune afgestaan: deze vrou wen hebben hier ook grootere rechten dan anderen. De Fokker taxiede intu9schen langs den haag van toeschouwers, die den Oostinje-vaarders met hoeden en zak doeken een buitengewoon hartelijken groet toewuiven. Op ongeveer 50 meter der officieele tribune staat het toestel stil, daar waar de militaire en burger vliegers, die reeds eerder waren neer gekomen, hun toestellen met de vleu gels hadden aaneengereid, zoodat ze 'n veld trokken tot aan de officieele tri bune. Onder een storm van toejuichin gen verlaat V- Weerden Poelman het eerst de cabine. Het is de bedoeling dat het drietal den weg naar de offi cieele tribune te voet zal afleggen, maar de militaire vliegers maken zich van hun collega meester en tillen hem op de schouders. Dan stapt van der Hoop uit met den leeren vliegkap nog op het hoofd en ziet zich aanstonds in de hoogte getild door de collega's van de K.L.M. De breedgeschouderde van den Broe ke is de laatste. Daar komt Fokker toe geloopen, neemt de herculische gestal te even met bedenkelijk gezicht opj maar commandeert dan: vooruit jon gens! vooruit jongens! en tien, twin tig schieten er toe: van den Broeke gaat eveneens de hoogte in. In een dwarreling van menschen gaat het met de helden van den dag op de tri bune af. Ze komen handen tekort om de talrijke toegestoken handen van vrienden en bewonderaars te drukken. Onder de vlag van de Kon. Ver. voor Luchtvaart worden ze neergezet: hier staan een drietal jonge meisjes, twee dochtertjes van den heer Boll en een van den heer Fuld, beiden leden van het Comité Vliegtocht Nederland-Indi.. met zware lauwerkransen, waaraan breede Oranjelinten om den vliegers de eerste officieele hulde te brengen. Nauwelijks hadden de vliegers de kleuters met een klinkenden kus op beide wangen bedankt, of de kransen werden hun over de schouders gewor pen en weer gingen zij de hoogte in. Vlak voor de officieele tribune zette men hen neer, waar moeder, zuster en vrouw thans voor het eerst gelegen heid kregen zoon, broer en man te be- groetep, na zoo lange afwezigheid. Dan zette de harmonie der Gemeen tetram het Wilhelmus in, dat eenige oogenblikken rust bracht in de deinen de menschenmenigte. Maar onmiddel lijk daarop werd het „Lang zullen zij leven" ingezetb dat door duizenden me degezongen werd. Nü trad de voorzitter van het comité Vliegtocht Nederland-Indië, generaal Snijders, naar voren om een huldi gingswoord te spreken, dat met den klank van een commando, doch met innerlijke bewogenheid ook goed ver staanbaar over de menigte uitklonk. Als voorzitter, van het Comité vlieg tocht Nederland—India, aldus spr., is mij de eervolle taak toebedeeld u hij het betreden van den vaderland- schen bodem toe te spreken, om u een hartelijk welkom toe te roepen. Ik doe het en ik meen dat te mogen doen namens de velen, die hier in hun veel heid en verscheidenheid het geheele Nederlandsche volk vertegenwoordi gen. Op den lsten October van het vo rig jaar zagen wij u van hier vertrek ken, vol ondernemingsgeest en vol moed een zware taak tegemoet. Op uw moeilijken en gevaarvollen, maar ook zoo belangwekkenden tocht> hebben wij u met gespannen belangstelling gevolgd, en wij hebben met onze broe ders in Indië gejuicht, zoödra wij het bericht van uw behouden aankomst aldaar vernamen, waarmede gij de kroon zette op uw pogen. Wij maken ons nu gereed om u daar voor te huldigen en u dank te zeggen voor het vele, dat ge daarmede deedt ter vermeerdering van den roem van het Nederlandsche vliegwezen en den eer van den naam van Nederland over de wereld, ter bevordering van het we- reldvliegverkeer, ten bate van den bloei en welvaart van ons land en in het belang der saamhoorigheid van Nederland en Indië. Het is thans niet de plaats om daar over verder uit te weidén. Ik volsta daarom met 11 een hartelijk woord van welkom toe te roepen en noodig allen uit met mij in te stemmen in 'n ^Lang .zullen zij leven!" RECLAME MIJNHARDT's Zenuw-Tabletten 75 Laxeer-Tabletten 60 *t Hoofdpijn-Tabletten 60 ct Bij Apoth. en Drogisten. Duizendvoudig herhaald golfde het over het veld heen. Nadat dan de eere-wijn was aange boden, nam de heer Fokker het woord om de bemanning van de F VII dank te zeggen voor de door haar met het door hem gebouwde toestel geleverde pracht-prestatie, welke zooveel heeft bijgedragen tot den roem van het fa brikaat. Omstreeks half vier werd de tocht naar Amsterdam aanvaard onder den jubel der belangstellenden .Er vormde zich een stoet van auto's, in de eerste waarvan de leden van het Comité Vliegtocht Nederland-Indië plaats na men. In de tweede volgden de vliegers, omhangen met hun lauwerkransen, daarachter reed Gen. Snijders naast den heer Fokker aan het stuurrad; in den vierden wagen waren gezeten de moeder van Van der Hoop, de zuster van v. Weerden Poelman en de vrouw van Van den Broeke. Daarop volgden tenslotte eenige auto's met officials. Langs den geheelen weg viel den Oost- inje-vliegers van de zijde van het pu bliek dat ter weerszijden stond ge- schaard, een buitengewoon hartelijke verwelkoming ten deel. Een dichte menschenmenigte had zich opgesteld langs den weg welken na het binnen rijden der stad bij de Overtoomsche schutsluis zou worden genomen. De Harmonie der Gemeentetram stelde zich thans aan 't hoofd van den stoet. Vóór de auto der vliegers plaatste zich een deel der studenten-eerewacht; een ander deel volgde. De tocht door de stad was een zege tocht, welke een vorst zich niet spon taner en hartelijker zou kunnen wen- schen. Talrijke houquetten tulpc.i en narcissen werden hun door bewonder aarsters aangeboden of uit de ramen der huizen in hun auto geworpen. Op verschillende plaatsen strooide men confetti uit de ramen of wierp met ser pentines naar hen. Het Warme, zonnige voorjaarsweer, dat na den guren mor gen was ingetreden begunstigde den intocht buitengemeen. De receptie die om luim 5 uur in ho tel de l'Europe werd gehouden, was zeer druk bezocht. Bij de receptie werd aan de beman ning van de HNACC een plaquette aangeboden, voorstellende, op den voor grond een Indisch landschap en op den achtergrond een Hollandsch land schap, gescheiden door de zee, waar boven het vliegtuig zich voortbeweegt. De moeder van den heer Van der Hoop, de zuster v.' den heer Van Heer den Poelman en de vrouw van den heer Van den Broeke kregen bloemen, alsmede als herinnering een afdruk van de plaquette. Ook de heer A. H. G. Fokkerw de bou wer van het vliegtuig, waarmede de tocht werd volbracht, ontving als her innering een afdruk van de plaquette, evenals de heer J. H. W. van der Meu- lent, die in 191*7 het eerst een plail voor een Holland—Indië-vlucht ontwierp en hieraan in „De Kampioen" een'artikel wijdde. 's Avonds werd door de Kon. Ned. Vereeniging voor Luchtvaart aan het wakkere drietal een eeremaaltijd aan geboden, waarbij ook de Minister van Waterstaat en de Burgemeester van Amsterdam aanzaten. Gedurende dezen maaltijd werden de vliegers nog onthaald op een zanghul- de, waarna de feestelijkheden met het defileeren van een schitterenden licht- stoet gesloten werden. BUITENLAND. DE BOMAANSLAG TE SOFIA. Wraaknemingen op de communisten. In den nacht van Vrijdag op Za terdag zijn te Sofia een aantal com munisten vermoord. Dit is natuurlijk niet te verdedigen, idoch het is wel zeer begrijpelijk, wan neer men in aanmerking neemt, dat de autoriteiten en de groote massa van de bevolking onderhevig zijn ge weest aan een zoo verschrikkelijke provocatie, dat het normale besef van de waarde van het menschelijke leven een ernstigen schok heeft pndergaan Verschillende communisten en ook eenige agrariërs zijn in verband met den aanslag gearresteerd. Gemeld wordt, dat een der klokken luiders van de kathedraal na het on heil verdwenen was, doch dat hij sindsdien door de politie is opge spoord en tegenover deze heeft be kend, dal enkele uren voor de ont ploffing drie mannen verzochten' tot het dak van de kathedraal te worden toegelaten, om een mooi uitzicht over Sofia te hebben. Niettegenstaande de uitdrukkelijke orders had hij dit toch toegestaan en het is waarschijnlijk, dat de bom toen geplaatst is. Verschillende arrestaties. In verband met den aanslag zijn ,een Bulgaarsche kapitein van de ge- 6nia en een geestelükq gearresteerd, De kapitein wordt er van verdacht •geholpen te hebben bfj de vervaar diging van de bom. De politie heeft voorts gearresteerd den gewezen communistischen afge vaardigde Petrini en den agitator (Marco Friedmann Beiden werden in hun kamers' aan getroffen, zwaar gewapend met pis- stolen en bommen, doch zij1 gaven zich zonder tegenstand over. (Verder is iemand gevangen geno men, die zich als officier had ver- tmomd en bij wien een lijst is ge vonden van het kabinet, zóoals men dat hoopte samen te stellen, indien door de explosie in de kathedraal 'dehuidige regeering was omgebracht. Eveneens is enkele minuten na de ontploffing door de politie een aantal gewapende mannen gearresteerd, die zich ophielden nabij het ministerie van Oorlog, hetwelk zij', na het ont vangen van een signaal hadden 'moe ten bestormen. Het plan van den opstand. De Bulgaarsche regeering is in Het b'ezit van wat zij! verklaart te zijn: documentaire bewijzen van de acti viteit van de Communistische Inter nationale. Deze documenten zijin gericht op het teweegbrengen van een commu nistische revolutie in Boelgarije. Enkele zijn gepublioeerd en bewij zen dat een opstand op groote schaal was voorbereid voor 15 April. Het land zou moeten worden verlamd door de vermoording van dm koning en van vele vooraanstaande politici en hooge ambtenaren, terwijl gewapende benden het Widin-Wratza-district zou den moeten bezetten en daar, met behulp van Bulgaarsche revolutionai ren uit* het buitenland, den kern or- ganiseeren van de Sovjet-republiek Boelgarije. De Sovjetregeering medeplichtig. Ook de Sovjet-regeering zelf, gaat niet vrij uit bij de pogingen om het huidige regiem in Boelgarije omver te werpen. Het Roode Leger en de Vloot heb ben ongetwijfeld hun aandeel in de onderneming gehad. De plannen voor een algemeenen opstand in Boelgarije en speciaal de technische details voor de bezetting van het Widin-Wratza- district zijn opgesteld door officieren van den Generalen Staf. De onderdeelen in dit plan betref fende de draadlooze installaties en het gebruik maken van krachtige ora ploffingsmiddelen in groote hoeveel heden, wijzen op deelneming door de specialiteiten van het Ropde leger. De vloot heeft een even actief aan deel gehad in dezè zaak, daar onge twijfeld Sebastopol en Odessa ge bruikt zijn als basis voor speciale be wapende motorbooten met goed-gedis- ■ciplmeerde bemanningen, welke zich bezig hielden met het in het groot binnensmokkelen in Boelgarije van wapenen en agenten van de Comimi- nistische Internationale langs verschei dene punten aan de kust tusschen jWarna en de Roemeensche grens. Een verzoek aan de Entente. De Boelgaarsche regeering heeft den geallieerden toestemming verzocht voor de tijdelijke verhooging van het aantal soldaten met 10.000. De minis ter van Buitenlandsche Zaken heeft de leden van de intergeallieerde, mi^ litaire missie ontvangen en de meer derheid van hen moet gunstig ge stemd zijn tegenover dit verzoek./ De beslissing ligt echter bij' den' gezantenraad te Parjj's, doch in som mige diplomatieke kringen aldaar, neemt men aan, dat de Raad voldoe ning aan Boelgarije zal geven. DE BELGISCHE KABINETSCRISIS. De houding der katholieken. De katholieke leden van Kamer en Senaat hebben Zaterdagochtend vol tallig vergaderd om over den toestand van gedachten te wisselen. Zooals te verwachten was, hebben de sprekers uit de meer conservatieve fractie, o. w. de oud-minister ter Ren- kin en Segers zich tegem |S|amenwer- king met de socialisten uitgesproken terwijl de Christen-democraten inte gendeel de opvatting hebben verder digd, dat het socialistische program veel punten van overeenkomst met dat der Christen-democraten vertoom de en derhalve samenwerking met de sociaal-democratie tot verwezenlijking vna een bepaald gemeenschappelijk program gewenscht was. Segers betoogde, dat er diende te worden gestreefd naar' het vormen van een katholiek-liberale coalitie^e- geering, maar de meerderheid was niet op zijn hand. De .Christendemocraten immers, Vreesden dat dit slechts ten gevolge zou hebben, dat nog meer .Vlaam- .sche arbeiders dan bij de laatste ver ^kiezingenhet geval was, naar de so ciaal-democratie zouden overloopen. Ten slotte heeft de groepsvergade ring met algeirieene stemmen een mo tie aangenomen, waarbij' de groep te kennen geeft, dat de katholieken be reid zijn aan de regeering deel te nemen en hun wil bevestigen om' de eenheid der partij in stand te houden de voorstellen, door .Vandervelde aan enkele leden gedaan, af te wijzen en zich hun verdere besluiten voor. te behouden, Radio-Programma. Wat er vanavond te hoore^ is. 7.NSF (Hilversum, 1050 M.) Voor- jivond-concert door het H.D.O.-orkest on der F. Lupgens. 7.20 '(Munster, 410 M.) Concert. 7.35 (Brussel, 265 M.) Fragmenten uit „Comte de Luxembourg", Léhar. 8.05 SFR (Radio Paris, 1780 M.) „Un voyage dans ie desert". 7.30 2LO (Londen, 365 M.) en 5XX (Chelmsford, i'óoo M.) Tijdsein van Big Ben, weerbericht, nieuws. „Doings and personalities in Parliament". 8.20 2LO en 5XX. Concert, zang, orkest en voordrachten. 8.10 NSF (Hilversum, 1050 M.) Dresde- ner Strijkkwartet. 9.(Amsterdam, Hb.50 M.) Firma Boos- man. Concert. 9.20 2LO en 5XX. Tijdsein van Green wich, weerbericht, Nieuws. De bedoeling van deze motie schijnt te zijn, dat de katholieken wel bereid zijn, mede "te werken aan een katho liek-socialistisch kabinet, doch onder voorwaarde, dat niet de sociaal-demo craat Vandervelde doch eön katholiek (in dit verband wordt de naam van Poullet genoemde als eerste minister optreedt. KORTE BERICHTEN. Caillaux heeft met betrekking tot zïjin financieele plannen verklaard dat men geen buitengewone maatre gelen en buitengewone oplossingen moet verwachten. De zomertijd is in Engeland gis terochtend om 2 uur begonnen. De bekende Italiaansche dichter (Gabriel d'Annunzio heeft het voor nemen in gezelschap van den Kamer afgevaardigde Majoor Cagliasindi, niet den piloot Rossi als bestuurder vanuit Milaan een vliegtocht naar Buenos Aires te maken. De Briteche koning en koningin zullen a.s.. Zaterdag van hun Middel- landschezee-reis naar Londen terug- keeren. 1De Mexicaansche regeering heeft een verklaring gepubliceerd, dat alle 'Mexicanen, die in het Spaansche vreemdelingenlegioen dienst nemen, het Mexicaansche burgerrecht ver liezen. De Great Western Railway is volgens een bericht uit Londen bezig duizenden man personeel te ontslaan Wegens de groote slapte in het steen kolenvervoer. Briand en Chamberlain hebben zeer hartelijke telegrammen gewisseld bijj (gelegenheid van de benoeming van Briand Hot minister van Buiten landsche Zaken. Te Lissabon is Zaterdagmorgen een revolutionaire beweging begon nen, die evenwel door de regeering bedwongen is. KERK EN SCHOOL. NED. HERV. KERK. Aangenomen: Naar Kampen, P. J. Steenbeek' te Bergambacht. GEREF. KERKEN. Bedankt: Voor Hendrik-Ido-Ambacht J. Meyer te Fijnaart. Beroepen: te Helmond, B. Telder cand. te Utrecht. Ds. D. J. Boerkool. Het bericht, dat Ds. J. D. Boerkool, pre dikant bij de Geref. Kerk te Velsen, ge durende anderhalf jaar den dienst van Ds. Coetzee te Johannesburg zal waarnemen, opdat Ds. Coetzee in de gelegenheid zal zijn, aan die Vrije Universiteit te Amster dam. te promoveeren, is, zoo meldt men ons, zeer voorbarig. Eerst over twee maan den zal bekend zijn, of dit plan verwezen lijkt zal kunnen worden. 85 jaar vacant, 'De heer P. v. d. Marei, theol. cand., op wien 8 Geref. Kerken een roeping had den uitgebracht, heeft, zooals men weet, die van Krabbendam aailgenomen. Naar aanleiding van deze roeping meldt het „N. Holl. Kerkblad" het volgende: „Zoo is er dan gegronde verwachting, dat de nu aldaar 85-jarige voortdurende vacature eerlang zal worden vervuld. Vol gens de opgave in het Jaarboek werd deze Kerk' in 1840 geïnstitueerd, en heeft zij tijdens de lange vacature slechts zeven maanden regelmatig hulpdienst ontvangen n.l. van 6 Jan. tot 6 Aug. ipii, toen wijlen Ds. J. W. .Wechgelaer er woonde. UIT DE OMGEVING. NOORDWIJKERHOUT. De gemeenteraad besloot tot elec- trificatie van het buurtschap Zilk, 'zoowel van de Groote als de kleine (Zilk. De eleetriciteit zal worden ge leverd door Leiden. De prijs bedraagt (15 cent per K.W.U. boven den (Leidschen prijs, dus moet in de Zilk iworden betaald 37 cent per eenheid De gemeente stort d-fonds perdu een som van f 3500 en garandeert een (minimum' afname van 16000 K.W.U. De ontbrekende K.W.U. zullen door (de gemeente tegen den prijs van 15 Cent per eenheid worden bijbetaald. Een nieuwe rooilijn wordt vastge steld voor den grooten verkeersweg van de grens van Bloemendaal tot de grens van Noordwijk, die thans wordt gereconstrueerd. De rooilijn (Wordt bepaald op 5 M. uit het hnr 'van den weg voor hekken enz. en 01 7 M. uit het hart van den weg voo

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 2