MANNEN niet te consutteeren. fóseiSiondei te Leiden is te Kantoor VERGOUWEN, P.J. MULDER ZOON W. SMIT NIEUWE LEIDSCHE COURANT VAN ZATERDAG 4 APRIL 1925 gebrekkigen, niet gemakkelijk, in elk g^val ongerieflijk is. De ruimte ter secretarie voor het publiek is te klein, vooral wanneer er m.e. deren, zijn binnen gekomen en te meer wanneer die voor verschillende zaken komen; twee menschen dan te- ijk helpen door verschillende amb- iOiUii'en is niet wel mogelijk. x>e secretarie is ook: te klein nu' ue s^oe.arii geen aparte kamer heeft. ook de indenting der secretarie is niet gerienijk voor hen, d.e daar wer den, dkar er on\o.doende plaats is om net d..g.icnt gunstig d^or te la.en val len. De ambtenaar moet met den rug naar het dent aan de schrijftafel plaats nemen. Dit ongerief en het gebrek aan ruimte kiemt te meer, wannéér wat eenang zal noodig zijn het personeel met een ambtenaar zal die nen te worden uitgebreid, we.ke uit breiding onvermijdelijk is voor de ad- minisératie van het waterbedrijf, we.ke amotenaar tevens zai worden te werk gesteid voor de andere bedrijven en zooveel ais dat mogelijk is, ook aan de a-igemeene administiatie der gemeente. Zoo.ang de omvang der administra tieve werkzaamheden voor de bedi ij- ven nog niet een vollen ambtenaar vragen, is het te meer goed, dat deze ter secretarie zijn werk verricht, waar door deze dage.ijks in beter contact b.ij.t met het L--emeen.tebes.uur, Dat de kuigemeester boven is, \er- oo/zaaki hetzelfde ongerief. De geleidelijke aanwas der bevol king, de ontwikkel.n£ der gemém'.e, de toenemende 'uitbreiding der ge meentelijke zorgen voor zaken van al gemeen belang, van gemeente bedrij ven enz. maken, dat het gemeentehuis in zijn tegenwoordige ruimte en in richting met meer aan alle eischen voor den dienst voldoet. Ontegenzeg gelijk wordt dit steeds meer en bij herhaling gevoeld. 2o. voQr den bijzonderen dienst. De drukke Zaterdagavonden bij den verkoop van gaspenningen; de drukke dagen van betalingen bij den Rijks- Ontvanger, vragen in het belang der menschen om betere voorziening. Het zelfde mag gelden op de zitdagen van den Gemeente-Ontvanger. Voor tal van aangelegenheden wordt het Gemeentehuis beschikbaar ges eld als voor loting, keuring en inspectie RECLAME Indien bij het scheren uw huid pijn doet of stuk gaat, kunt gij dit voorkomen door uw huid vóór het inzeepen eerst in te wrijven met een weinig Purol. der militie; voor tal van vergaderingen als van: de commissie tot wering van schoolverzuim; der commissie van toe zicht op het onderwijs; der vereeniging „het Groene Kruis"; der Woningbouw- vereeniging „Vooruitgang" e.a. van neutralen aard; de schattingscommis sie en commissie van aanslag der In komstenbelasting enz. enz. En dat bij al' die gelegenheden bij voorkeur de Raadzaal niet wordt ontzien kan toch niet wenschelijk heeten. Voor een verschillend tarief van rechten voor het voltrekken van liu- welyk in verschillende trouwkamers, bestaat thans ook -geen gelegenheid. Voor het houden van Commissie-ver gaderingen van Raadsleden bestaat in het tegenwoordige gemeentehuis geen gewenschte kamer. Een behoorlijke archiefkamer wordt thans te een en male gemist; en de be hoefte daaraan is groot en wordt steeds grooter. Een wachtkamer voor het publiek is er beneden niet, en boven een on voldoende. Secretarie, politiekamer en gang zijn onderling zeer gehoorig. Aan alle voornoemde bezwaren en wenschelijkheden kan in het tegen woordig 'gemeentehuis niet worden vol daan en daarom mag een beter inge richt gemeentehuis absoluut noodig worden genoemd. Op de vraag: is een nieuw Gemeen tehuis mogelijk, wordt vooral de fi- nantieele zijde bedoeld. Aangenaam is het te kunnen consta- teeren dat voor een nieuw Gemeente huis geen te zware finantieele offers der gemeante worden gevraagd, te meer waar een bijzondere gelukkige gelegenheid zich voordoet het be staande tegen zeer aannemelijken prijs te kunnen verkoopen. Een mooi bod hebben wij in handen, mits met eene beslissing hierop niet gedraald wordt. A's voo.waaide is d:or den k:oper gesteid, dat het Gemeentehuis moet zijn ontruimd uiterlijk' 1' April 1926, terwijl hij, terstond na goedkeuring van Gedeputeerde Staten, het recht wenscht te beschikken over de politie kamer om deze tot winkel in te rich ten en te gebruiken, hieraan de noo- dige verbouwing te doen,, zonder dat daardoor de toegang ne de geregel de dienst van het gemeentehuis zal worden verhinderd of belemmerd. (Dit zou zonder bijzonder bezwaar kunnen worden toegestaan/. Gezien den finantieelen toestancTon zer gemeente, in aanmerking =nemende dat de belastingdruk, in verband met de inkomens der belastingbetalehden verre van zwaar kan worden genoemd, er op lettende, dat de gemeentebe lasting alhier beduidend lager is dan in eenige naburige gemeente, meenën ondergeteekenden, dat de stichting van een nieuw gemeentehuis finantieel zeer wel mogelijk is. Wanneer wij zien en dit mag met vreugde worden geconstateerd dat er onder alle lagen onzer burgers wel vaart heerscht, dat zoowel de inwoners als de Gemeenteraad blijk geven er prijs op te stellen het aanzien onzer gemeente steeds hooger op te voeren wat ook een middel mag worden ge noemd om onze gemeente meer aan trekkelijk te maken, dan me enen wij er zeker van te zijn, dat de geheele bevolking er hartelijk mede zal sympa- thiseeren, dat er een representabël ge meentehuis komt. Zonder toch dat daaraan overdadige uitgaven van weel de worden besteed, kan een gemeente huis in degelijken eenvoud, maar mooi in stijl en practische inrichting, de trots der gemeentenaren zijn, kan het een monument der gemeenschap zijn. Waar onze -gemeente in het weer- galooze en gelukkige voorrecht is, een mooi Gemeentepark te bezit en; in het centrum van het dorp, daar zou als vanzelf sprekend geen geschik ter plaats voor het stamhuis der ge meentenaren, voor de residentie van het Gemeentebestuur kunnen worden gedacht, dan bij den ingang van deze mooie wandelplaats, den gemeenschap- pelijkén lusthof. Ondergeteekenden zijn dan ook van meening, dat de beste p^ats voor. een nieuw gemeentehuis zou zijn, ter plaat se van den voormal igen hoofdingang van het- park, waardoor de dienst-in- gang zou kunnen vallen langs den Menneweg. De Menneweg zou gevoeg lijk één Meter kunnen worden ver breed, terwijl de boomen ter plaatse mogelijk alle op twee na, zullen k\m- n"en worden gespaard. Ondergeteekenden meenen, dat er alle reden is uwe vergadering voor te stellen, ernstig te overwegen of het gewenscht is te besluiten tot verkoop van het bestaande gemeentehuis aan den bedoelden gegadigde voor de aan geboden koopsom en te besluiten tot stichting van een nieuw gemeentehuis, waarvoor dan de plannen zoo spoedig mogelijk dienen te worden ontworpen en voorgelegd. LEIDERDORP. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk, Voorm. 10 en n.m. 6.30 uur, Ds. G. Tiche laar. In de morgengodsdienstoefening beves tiging van nieuwe lidmaten. Geref. Kerk. Voorm. 9.30 en nam. '6 uur Ds. T. H. Woudstra. ACADEMIE-NIEUWS. •oor het: Doctoraal examen pharmacie en toxi cologie de heer P. F. van Sentis, Rotter dam. Doctoraal examen geneeskundede hee- ren Liem Ghik Djang, J. A. Buurman. BergschenhoekW. M. Jongenburger, Alfen a. d. Rijn; G. C. van Hoften, Oegst- geest; J. H. van der Does, Arnhem. Doctoraal examen rechten: de heeren D. Huurman, Leiden en G. W. J. J. Jon ker, Den Haag. Apothekers-assistehtenexamens, groep 4. Opgeroepen 4 candidaten, afgewezen 3. Geslaagd Mej. W. L. van Doorn, Rotter dam. Marktberichten. LEIDEN, 4 April 1925. Z.G.V. „Ons Belang." Spinazie 2030, Loof 30—40, Dunsel 7595, Sruiten 30—40, alles p. 100 K.g. Sla 913.50, Radijs 5.507.50, Raap stelen 2.504, Selderie 2—5.50, Prei 5.806.50, Peterselie 5-7, Rabarber 9 —13, Savooie 18—20.90, Roode 12.50— 14.50, Bloemkool 1620.40 per 100 st. Boerenkool 0.400.60, Stoofsla 1.45 2, Kroten gekookt 0.85—0.95 per kist. LEIDEN, 30 Maart—4 April 1925. Lange turf 100.000. Prijs pef 1000 st. 9—lo. LEIDEN, 4 April 1925. Botermarkt prima fabriksboter 2.35, prima boeren- boter 2.102.20 per K.g. Aangevoerd 15-3, 10-6, 88-8, 18-16 vaten, wegende 2940 K.g. Handel goed. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 4 April 1925, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerts.: 765.9 Hamburg. Laagste Barometerst.: 745.6 Thorshavn Verwachting tot den avond v. 5 April: Meest matige, later toenemende, aan vankelijk Oostelijke, later Zuidelijke tot Zuidwestelijke wind, toenemende bewolking, later met regen en met stijging: teempratuur. _v VN Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur is aangegeven door den wijzer. LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 12 uur: 7.4 gr. C LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag 4 April: 7.06 n.m. Wi sselnoteeringen (Amsterdam), Berlijn0.69 Londen 11.99*/* New-York 2.50s/« Parijs 12.98 Brutsel 12.731/» Zurich 48.40 Rome 10.27 1 Oslo 39.85 Kopenhagen 45.45 j Stockholm 67.68 1 Weenen 0.0035 j Praag 7.44 Madrid 35.65 AdAertentiën. is van 12 Opril - 10 Mei Positie aangeboden voor gep. of bejaarde heer; aangename werkkring, sal. f 65 p. m., plus prov. Vereischten zijn: flink voorkomen, goed be spraakt en f 400 borg kun nen storten. Br. met ver melding welke thans of laat ste betrekking is geweest. Spoedige indiensttreding ge wenscht Br. Bur. v. d. Blad No. 1899. vraagt voor spoedige in diensttreding Badien de voor kantoorwerkzaamhe den cn reizen, niet bene den 18 jaar. Uitvoerige sollicitaties met opgave van tegenwoordige v/erkkring en verlangd sa laris zende men onder No. 1865 Bureau van dit blad. Op Woensdag S Épril 1925, zal te 12 uur 's middags, in de Doeienkazerne te Leiden, door den Comman dant 6e Reg. Veld-Artil. in het openbaar 6 paarden worden verkocht. De paarden zijn vanaf 11 uur voormiddags voor ge gadigden ter bezichtiging. TIN-ARTIKELEN. Lage Prijzen. G. J. VISSER, Haarl.straat 151, recht over de Jan Vossensteeg. 1838 Termijnbetaling Rijks- en gemeenteambtenaren, kantoorpersoneel en verder al len, die in vaste betrekking zijn, kunnen na onderlinge be^ire- king kleeding naar maat beko men van eerste klasse maatzaak. Strengste geheimhouding ge waarborgd. Brieven Bur, van dit Blad onder No. 1876. MEUBELEN. Vraagt s. v. p. prijs van alle soorten meubelen, prima Hand werk. Tevens reparceren en stof- feeren. A. BOTER, L. Mare 7a, b. A Oude Vest Notaris R. VAN DEN BERG te Oudshoorn, ge meente Alphen a/'d. Rijn, is voornemens op Donderdag 9 April 1925, v.m. 10 uur, op de Hofstede „JACOBA HENRIETTE", bewoond door Mejuffrouw de Wedu we P. MEERBURG, in de Dammebuurt te Zwammerdam, publiek a contant te ver koopen: 31 stuks best Hoornvee, <£^£33^»^ als: 25 kalf- dragende f? gekalfd heb- bende koei en, en 6 kuispinken, 3 zeugen met biggen, eeni ge fokkalveren. Voorts: boerenwagen, 2 driewiel- de karren, gras- en hooi- h arkmachine; ho oischud- der, 2 mestschouwen, kaasvaten, kuipen, sta ren, wringtobbe, kaas pers, kaasplanken en -standers, ladders enz. 1 uur tevoren te zien. Geevi uitspanning. (1843 Jongenscosluums Wij leveren u een Jongens- costuum, prima Engelsche stof, geheel gevoerd, nieuwste model voor de prijs van i 6.50. Uitge breide sorteering in de chiquste stoffen en modellen. Aanbevelend: D. GOEMAAT, Rijnsburg.. PAARDEN WEIDEN Gelegenheid voor het weiden van jong vee en paarden gedu rende het a.s. seizoen op best weiland in de onmiddellijke na bijheid van Leiden. Te bevragen bij JOOST VERBOON. Haagweg. Leiden. 1840 Notaris R. VAN DEN BERG, te Oudshoorn, Gem. Alphen a/d. Rijn, is voor nemens op Dinsdag 21 April 1925, v.m. 9l/s uur, op de hofstede »Nooit Ge dacht", i/d. Lagen Waard te Koudekerk, bewoond door den Heer M. Schen- keveld, publiek a contant te verkoopen: 36 stuks best Hoornvee, als: 30 kalf dragende of ge kalfd hebbende koeien en 6 vaarkoeien; voorts eenige fokkalveren, tilbury, kaas brik mhekken, 2 boeren wagens, hooischudder, hooi- harkmachine, bergheeft m/ spillen, alle bouw- en mel- kerijgereedschappen, eenig hooi, en eenig Huisraad, w.o. fornuiskachel enz Eén uur tevoren te zie^, Inl. geeft de Notaris. (1842 Schoonmaak. Vitrage 100 c.M. breed, 25 cent per el. Ondergordijntjes zeer voordeelig. Vergelijk onze kwa liteiten en prijzen met die van anderen en gij koopt bij ons. Ruime sorteering. Aanbevelend: D. GOEMAAT, Rijnsburg. Schoonmaak. Uw adres voor het uitstoomen of verven van Wollen, Katoenen en Vitrage Gordijnen, Tafel- kleeden, Karpetten, gang- en trap- loopers is Stoomververij „Neder- lan Fabriek Garenmarkt No. 25, Telef. No. 1325. Aflevering in enkele dagen. 1850 Matrozenpakken van zuiver wollen cheviot ver vaardigd, met dubbele kraag, zij den das en geheel gevoerde broek maat 0, f 4.85. Stijging ongeveer 50 cent per maat. Vraagt zicht- zending. Aanbevelend D. GOEMAAT, Rijnsburg. VOORJAAR 1925. Heden ontvangen een ruime sorteering in Zuivel, Land- en Tuinbouwbenoodigdheden, Ijzer waren, Hout-, Touw-, en Leder werk, Olie en Vetten, Teer en Carboleum, Waschmachines, Wringers, Fornuizen, Bascules enz. enz. Prima teakhouten Wei- kuipen, 200 Liter inhoud vanaf f 17.50 per stuk. N.B. Vraagt mijne prijscourant. Aanbevelend, Joh. de Boer, Hazerswoude, Telef. 10. Zomerstoffen zooals mouseline, crêpe, chan- tung, voilestof, frotté, crêpe ma- rocaine enz., vindt u bij ons in 40 verschillende dessins. Crêpe prachtdessins, 30 cent per el, Aanbevelend, 1889 D. GOEMAAT, Rijnsburg. Handel in Lompen en Metalen. Boeken, Flesschen, Couranten enz. enz. J. VAN WEEREN Hzn. Korte Raamsteeg hoek Kore- vaarstraat - Telefoon 1567. Alles wordt kosteloos afgehaald. HOOI 1839 Uit voorraad leverbaar: Puik best gewonnen weilandshooi ge perst in 50 Kilo balen. Fijne en grove turfstrooisel in balen en alle soorten Kunstmeststoffen met gegarandeerde gehalten. Gebrs. DEN HAAN, Rijnsburg. Tel. 3. Gebrs. DEN HAAN te Rijnsburg, Tel. 3 leveren betrouwbare deskundig samengestelde kunstmeststoffen, als volledige bemesting voor aardappelen, groenten, gladiolen en snijbloemen enz. Bij bestelling s. v. p. bemestingstoestand en grondsoort opgeven. 1841 TE KOOP: wegens vertrek in het mooiste gedeelte der Kempenaerstraat te Oegstgeest, een Heerenhuis, met Voor- en Achtertuin, 6 Kamers, Keuken, Bijkeuken en Schuur. Prijs f 9000.2/s der koopsom kan eventueel op het pand als le Hypotheek gevestigd blijven. it. orA-v? Sur. van ilï 1831 Vrijwillige Notaris C. J. A. BOOM, te Voor- ■uJiijiiJ schoten, zal op -iêSaBëL Donderdagen 16 en 23 April 1925, 's mid dags 12 uur in Hotel „Deur- loo" aldaar publiek ver koopen 1. Het Café met Woon huis, erf en grond met nog een woonhuis en erf daar naast a/d. Papelaan 32 en 34 te Voorschoten, groot 3 Aren, 34 centiaren. Het woonhuis 32 blijft bij verkooper in gebruik tegen f 1.per week, overigens 1 Mei 1925 geheel ontruimd. 2. Een perceel bouwter rein, naast perc. 1 op den hoek der Hyacinthen- straat, groot 310 M2. vrij van huur. 3. Twee woonhuizen, schuurtjes, erf en voortuin, achter perc. 1 en 2, a/d Hyacinthenstraat36en38, samen groot 3 aren, 46 centiaren, elk verhuurd voor 13.per week. Voor zien van waterleiding. Betaling 28 April 1925. Dagelijks te bezichtigen. Makelaar VAN DIEN zal ten overstaan van deur waarder 'S-GRAVENDIJK, op Woensdag 15 April 1925, 's morgens 10 uur, publiek a contant, ver koopen, op de hofstede van den heer H. PETERS: 21 stuks prima melkrijk, gekalfd hebbende of kalf- dragende koeien, 4 pinken, kalveren, 2 zeugen met biggen, een donkerbruine merrie, (goed weg- en werkpaard)voorts hark- machine, Engelsche briggy, kaasbrik, 2 boerenwagens, 2 driewielde karren, waar van een zoo goed als nieuw, een zoo goed als nieuwe hooischudder, 3 krui- en mestwagenskaasvaten kaasperskaasplanken wringtobbe, schragen, wei- kuipen, pekelbak, tuigen, mestplanken, 3 landhokken, hekken, rieken, schoppen, grampels, staken, haken, slijpsteen, een roeiboot Meubilaire goederen, een partij brandhout. Te bezichtigen 2 uur voor de verkooping. Gelegenheid tot het stallen van rijwielen. Inlichtingen Teleph.No. 121, te AJphen a/'d» Rijn. Hebt gij een Heerencostuum noodig. Wij leveren u al een degelijk Heerencostuum voor de prijs van f 12.50: Vooral in de fijnere soorten hebben wij een prachtsorteering. Vraagt zicht- zending. Aanbevelend: D. GOEMAAT, Rijnsburg. KUIKENS 40 ct. Door de groote afname van wederverkoopers gelieve vroeg tijdig te bestellen. Van Leeu- wens Broederij, Heerenstr. 84. TE KOOP te Oegstgeest een Woonhuis ge legen aan de Terweeweg. Koopr prijs f 7500.Brieven Bur. van dit Blad onder No. 1883. Kuikens. Broedeieren Te koop aangeboden Wit- en Patrijsleghorn Kuikens, Broed eieren, Wit Wyandotte en Patrijs legborn. Oude Vest 33d. BRANDHOUT te koop tegen zeer lagen prijs, bij N. V. Gebrs. van Hoe- ken's Houthandel, Waard bij den Zijlsingel. Afbraak te koop Een in goeden staat zijnde wipwatermolen. ook alle onder deden daarvan afzonderlijk te koop. Te bevragen: Nic. van den Akker, Aannemer van Sloopwerken, Zoeterwoude. Mandenmakerij, Clarasteeg 17 is bet adres voor alle soorten mandenwerk en daarbij een voor de elige reparatie-inrichting van fietsmanden. Minzaam aanbe velend: W. NAUTA. Electr. Stofzuigers te huur voor den schoonmaak. Aanleg van Electr. Installatiën, Gas en Waterleiding. Firma Gebrs. EGGINK, Breestr. 35, Telefoon 414. KuikensKuikens 1 Raszuivere Kuikens van prima legstam. Patrijs leghorn, witte leghorn, ancona's, zwarte mi- norca's. Ook hennetjes van 4 weken. Machinale broederij. Acaciastr. 5. Tuinstadwijk. Knipt deze advertentie uit. ALLE KLEUREN leerdoek voor kinderwagens, nieuwe kappen, regenzeiltjes, gummiwielbanden,geheel opknap pen als: schilderen enz. Alle reparatie aan lederwaren. Fijne lederwaren, koffers, tasschen. Gepantserde Hut, Mail en Beu gelkoffers, solide kwaliteit. H. A. Couvée, Hoogewoerd 189. Tel. 1422. SASSENHEIM Beste Zeeuwsche leg- en eet- aardappelen verkrijgbaar bij Joh. Moolenaar Pzn., Oudepost Telef. 4465. Gemakkelijke Betaling. Eerste klas kleedermakerij le vert Heeren en Dameskleeding (uitsluitend maatwerk) keurig passende modellen, geen ver hoogde prijzen, geen afbetalings magazijn. Discretie verzekert. Levering uitsluitend aan soliede personen. Brieven Bur, van dit Blad onder No. 2000. Notaris R. van den Berg, te Oudshoorn. Gem. Alphen a.d. Rijn, is voornemens op Woensdag 8 April 1925, v.m. 10 uur, op de Hofstede bewoond door den Heer G. Veerman, te Ter-Aar, nabij Station Zevenhoven, publiek a Contant, te ver koopen: 9 beste kalfdr. of ge- kalfdh. koeien, 3 paarden (2 bruine merries, en 1 vierj. blauw schimmel mer rie) 4 drachtige zeugen, 10 overloopers, 40 raskip- pen (Rhode Island Reds) zaaimachine (nieuw), schof felmachine (1 paards), cul tivator (7 tands) Fordson Tractor (nieuw, voor ploe gen en dorschen) „Planet" handzaaimachine, bieten machine, 2 sterke boeren wagens, 1 driewielde kar, div. ploegen, kruiwagens, tuigen, groote partij klaver- ruiters, en verdere bouw gereedschappen. 1844 Een uur tevoren te zien. Gelegenheid tot uitspanning en rijwielberging. Klimplanten rozen. C. F. KROMHOUT, Leiderdorp Aanleg en onderhoud van tui nen, levering van alle soorten boomen en planten. Stam, struik en klimrozen, vaste planten enz. Inlichtingen gratis. Zend brief kaart. Snoeien, Planten. Broedeieren Kuikens van Reds en Wit Wyandotte, eieren 25, kuikens 70 cent. An- cona en Wit Leghorn, eieren 20 en kuikens 60 cent. Alles van prima foktoomen. H. t. KLAVEREN, Sassen- beim, Molenstraat. NU IS HET TIJD om uw Meubelen te laten repa- reeren en oppoelitoeren door een bekwamen meubelmaker. Nieuwe Meubelen v. een zeer lagen prijs. Zend'een kaart. Aan huis te ont bieden. C. JONGEDIJK, Han senstraat No. 30. KRAAIERSTRAAT 18. Dépot Cubana levert sigaren van af 4 cent. Rookt onze reclame 6 cents sigaar „Cuba hier al leen." Aanbevelend WEEDA. HOOI 10000 K.G. best gewonnen koe- en paardenbooi. aangeboden door de Wed. G.v.d.EUKEL, Vliet, N.-Z. 85, Rijnsburg. KOEPOKINENTING. Kostelooze inenting en herinen ting eiken Woensdag des mid dags om 2 uur in het Elisabeths- hof aan de Onde Vest. Trouwboekje medebrengen. TE KOOP een Electriseer machine merk Alimoada. Inlichtingen Hanunttraat 28. Prijs 9 125.—. BROEDEIEREN. Barneveldsche broedeieren i 10 ets. per stuk. Erven J. TREUR, Morsch-. singel 11a, 1 Stads-Evangelisatie „J er a 31" Groenesteeg 16. Zondagavond half 7, Evange lieprediking. Br. S. Barteling, Haarlem. Dinsdag 8 uur voor volwassenen. Door woord, lied en beeld zullen wij u bepalen bij den lijdenden Heiland. Toe gang vrij. KOOPJES KOOPJES Heden groote opruiming. Spie gels 5.90, schilderijen Vanaf 60 en 90 ct. enz. Voor het omlijsten van platen en foto's 10 pCt. korting. Deze koopjes komen nooit weer. Alles moet weg. 1833 Haarlemmerstraat 62, t/o. het Volkshuis. Geen filialen. CANADA. GEVRAAGD: Ervaren Tuinders. Inlichtingen aan het Agent schap H. A. L. 1694 Hoofdstraat 66, Sassenheim. ZEILMAKERIJ P. 'I HARI, Overrijd 1, LEIDEN (bij de Zijlpoort). 167 Speciaal adres voor P. et maken en opnieuw water dicht maken van DEKKLEEDEN. Het splits ?n van STAALDRAAD. Water dichte Bootafdekkingen, eni\ HYPOTHEEK Voor moöie hypotheken op land, geld beschikbaar tegen 5°/o i«i Heerengracht S3. Alles wat men aan drukwerken - noodig heelt leveren Breestraat 70, Leiden, in Steendruk en Boekdruk overeenkomstig de eisckn des tijds. - l Wij beschikken over een] ervaring van meer dan een halve eeuw. 1757 Laat Uw Schoenwerk Repareefen bij Rapenburg 96, Lelden' Orthepaedisch Schoenmaker.

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 3