Dag-Agenda. Maandag 9 Maart Oegstgeest. Openb. verg. A. R. Kiesvereeniging. Spreker de heer Colijn van Gouda. Onderwerp: „Zijn wij recationair?" Dinsdag 10 Maart Leiden. Éérste Lustrum uitvoering, der Gem. Zangv. j„Zang zij onze Leus." Stadsgehoorzaal I n.m. 8 uur. Woensdag 11 Maart Leiden. Hulpver. j van den Geref. Zendingsbond in Ge- I bouw „Prediker." Donderdag 12 Maart Leiden. Bijbel bespreking n.m. 8 uur. Gebouw Jeruël, I Groenesteeg. l Dagelijks: Wassenaar Kunstzaal „De Rietvink" (Stoeplaan, hoek „de Kie- I vit") van 17 Febr. tot en met 15 Maart I 1925 Tentoonstelling Schilderwerken 1 van 15de en 16de eeuwsche meesters. Lelden. Sted. Museum de Lakenhal van 7 Maart ai tentoonstelling van Schilderijen en Teekeningen van H. A. v. Daalhoff. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken' wordt van Maandag 9 tot en met Zondag 15 Maart a.s. waar genomen door de apotheek van den heer H. J. M. Proot. Maarsmanssteeg 17, telefoon 435. BINNENLAND. ±*2 Zomertijd. De Chr. Boeren- en Tuindersbond in Nederland, het Kon. Nederl. Land bcuw-Comité en de P.. K. Nederl. Boeren- en Tuindersbond hebben een brief betreffende den Zomertijd aan den minister van binnenlandsche za- ken gebonden van den volgenden in- houd: I Met groote vreugde en waardee ring hebben de Christelijke Boeren- j en Tuindersbond in Nederland, het Koninklijk Nederlandsen Landbouw- Comité en de R. IC. Nederlandsche Boeren- en Tuindersbond kennis ge nomen van de ihdiening van het wets ontwerp tot intrekking van de wet van 23 Maait 1918 tot tijdelijke af wijking van de wet van 23 Juli 1918 tot invoering van een wetteiijken tijd. Zij stellen er bijzonder prijs op Uwe Excellentie hun oprechten dank te brengen voor de beslissing, door u genomen omtr ent de vraag of de zo mertijd hier te lande dit jaar en de volgende jaren al dan niet zóu blij ven gehandhastfd. Door deze beslissing heeft Uwe Excellentie getoond een open oog te hebben voor de reëele bezwaren en nadeelen, die de invoering van den zomertijd zoowel voor de boeren en tuinders persoonlijk als voor de uit oefening van hun bedrijf medebrengt. Deze beslissing is door Uwe Ex cellentie niet dan na rijp beraad ge nomen en zij vertrouwen dan ook, dat het Uwe Excellentie zal gelukken de beide Kamers der Staten-Generaal te overtuigen van de noodzakelijkheid, en de door u genomen beslissing te be krachtigen. Gezegelds prijzencontröiz. Dezer dagen is melding gemaakt van het voornemen der regeering om, overeenkomstig en naar aanleiding van een daartoe door S.D.A.P. en N.V.V. gedaan verzoek, over te gaan tot instelling van een commissie, welke in het algemeen de prijsstijging van verschillende levensmiddelen en het beloop der prijzen, zal hebben, te on derzoeken en na te gaan. Waar het onderhavige vraagstuk niet van eenvoudigen doch integen deel van ingewikkelden aard is en 'bovendien nagegaan zal worden of de hooge prijzen moeten worden toe geschreven aan bijzondere omstand'g- heden die vermeden kunnen worden, heeft, naar de Telegr. van welinge lichte zijde verneemt, de regeering be sloten, deze commissie een n i e t-a m b- t e 1 ij Ir karakter te doen dragen en haar samen te stellen uit een betrek kelijk gering aantal ter zake kundige en practische personen uit verschil lende kringen der maatschappij. Het is de bedoeling dat deze com missie haar bevindingen zal neerleg gen in een aan de regeering uit te' brengen rapport. Posterijen en Telegrafie. Naar aan „het Volk" ter oore komt, bestaat bij het hoofdbestuur der pos terijen en telegrafie het voornemen om het aantal postbestellingen in de groote provincieplaatsen van 4 per dag terug te brengen tot 3. Het hoofd bestuur van den Modernen Ambte- naarsbond (C. N. A. B.) heeft zich bereids om inlichtingen hieromtrent ge vend tot den directeur-generaa1, daar bij een dergelijke ingrijpende wijziging de belangen van het bestellend per soneel ten nauwste zijn betrokken. Bewijzen van Nederlanderschap. De aandacht van het publi<>k wordt er op gevestigd, dat bewijzen van Ne derlanderschap, afgegeven voor het reizen naar "België, een onbeperkten geldigheidsduur hebben, zoodat deze bewijzen niet, zooals bij paspoorten het geval is,- behoeven te worden ver lengd. Het verdient derhalve aanbeve ling, bedoelde bewijzen goed te be waren. Spoorweg-wachtgelders. Naaf de „Tel" verneemt zal in 'den lloop van dit jaar bij de Nederlandsche Spoorwegen aangevangen worden met het weder in dienst stellen van het op wachtgeld gestelde personeel. Deze indienststelling zal geleidelijk geschie den hoewel er voorloopig weinig kans is op het terugnemen van trein- en iwegpersoneel. Geen kermis op Zondag. Gedeputeerde Staten van Friesland hebben hun goedkeuring onthouden aan het besluit van den gemeente raad van het Bildt om de jaarmarkt (kermis) te St. Anna Parochie voort aan ook 'op Zondag de doen houden. Tegen dit besluit waren door ver schillende kies ver ee'nigingen en ker keraden bezwaren ingediend. De Handelsregisterwet. Naar van betrouwbare zijde gemeld wordt, worden sedert eenigen tijd door den chef van de afdeeling Handel en Nijverheid van het Departement van Arbeid besprekingen gevoerd met eenige personen uit de kringen van eenige Kamers van Koophandel, ten einde na te gaan of, en zoo ja, in hoeverre de Handelsregisterwet wijzi ging behoeft. Uit den aard der zaak wordt daar bij onderzocht hoe de wet tot dus verre heeft gewérkt, om eventueel op grond van de opgedane ervaringen, wetswijziging te kunnen voorbereiden. Militairen voer den krijgsraad. In de binnenkort te verschijnen Le gerorders is opgenomen, een kennis geving, waarbij ter kennis van de land macht wordt gebracht, dat het in het algemeen niet noodig is, dat militai ren, die voor den krijgsraad moeten terechtstaan en zich niet in voorar rest bevinden, onder geleide naar 's Hertogenbosch worden gebracht. Zij zullen opdracht moeten ontvangen om naar 's Bosch te gaan en zich op het bepaalde uur bij den krijgsraad te melden. Wordt om de een of aridere reden toch een geleide gewenscht geacht, dan zal het geleide kunnen bestaan uit één man der 'poiitietroepen (meer dere van den beklaagde) gewapend met klewang en gummistok. BUITENLAND. HET VEILIGHEIDS VERDRAG. Chamberlains voorstellen aan Herriot, Chamberlain heeft in zijn onderhoud met Herriot de verklaringen bevestigd, die hij in het Lagerhuis heeft afgelegd, met betrekking tot de houding van Eiigeland ten opzichte van liet proto col van Genève, dat Ëngëland niet kan aanvaarden, wegens de oppositie der Dominions. Chamberlain zou de oplossing van die kwestie veeleer zien in een garan tie-pact tusschen Engeland, Frankrijk, Italië, België en Duitschland, welk pact door den Volkenbond zou worden geregistreerd en waartoe Polen en Tsje cho-Slovakije eventueel nog zouden toetreden. Chamberlain is van meening, dat het Duitsche voorstel in zake een vijfvou dig pact een aannemelijke basis vormt voor onderhandelingen. Frankrijk's bezwaren. De groote moeilijkheid voor Frank rijk ligt in de mogelijkheid van de wij ziging door arbitrage van zijn Oost grenzen die voor Duitschland een voor waarde is voor zijn toetreding tot het Pact van Vijf. Polen is daarom door dit voorstel verontrust, en ook een groot deel van de Fransche openbare meening staat er vijandig tegenover, vooral daar Chamberlain in de meest besliste ter men schijnt verklaard te hebben, dat er geen kwestie meer kan zijn van een voorafgaand Fransch-Engelsch ver bond als basis voor het ruimere ac- coord. Herriot schijnt dan ook aan Cham berlain verklaard te hebben, dat Frank rijk zijn in 1921 gesloten defensief ver bond met Polen niet kan verloochenen en dat het niet zal kunnen gedoogen, dat aan de territoriale integriteit van Polen getornd zou kunnen worden zon der de uitdrukkelijke toestemming der Poolsclie regeering. Herriot heeft hier echter aan toege voegd, dat Polen vrij is tot zekere con cessies te besluiten, die overeen te brengen zijn met zijn veiligheid. En men zal daarbij de Poolsche regeering van goeden raad dienen. Voorts zijn Herriot en Chamberlain beiden van oordeél, dat, alvorens met Duitschland eenige onderhandelingen kunnen worden aangeknoopt, Duitsch land zijn toelating tot den Volken bond zal moeten verzoeken volgens de gebruikelijke regelen. OE a.s.PRESIDENTS VERKIEZINGEN IN DUITSCHLAND. Simon tijdelijk plaatsvervanger. De centrale commissie van den Rijksdag heeft Zaterdag beslotm dat Maandag bij den Rijksdag een wets ontwerp zal worden ingediend, dat on middellijk in behandeling zal worden genomen en waardoor de president van het rijksgerechtnof, Simons, zal worden aangesteld als plaatsvervan gend rijk'spresident, totdat de nieuwe president zal zijn gekozen, j.. Drie candidaten. De sociaal-democraten hebben een stemmig besloten om bij de presidents verkiezingen toch met een eigen can- didaat uit te komen en wel met den vroegeren Pruisischen minister-presi dent Otto Fraun. De socialisten waren van meening, dat zij de nage dachtenis van president Ebert niet zouden eeren, indien zij niet met een eigen candidaat uitkwamen. In ieder geval zullen zij bij de eerste stemming geen burgerlijken candidaat steunen. De rechtsche partijen annonceereri als hun candidaat den rechtschen cen trumman S t e g e r w a 1 d, waarmede zij een groot aantal stemmen der rech terzijde hopen te krijgen. De rechter zijde heeft bezwaar tegen den persoon van Marx en brengt naar aanleiding daarvan Stegerwald naar voren, hoe wel het Centrum reeds voor den dood van Ebert had te kennen gegeven, dat Marx hun candidaat zou zijn. Eene definitieve beslissing is door het Centrum nog niet genomen, daar gewacht wordt op de besluiten der andere partijen. DE SPOORWEGSTAKING IN DUITSCHLAND. Nog steeds uitbreiding. In het district Dresden vanwaar de stakingsbeweging een aanvang nam, is deze zeer sterk toegenomen. Het aantal stakers is volgens op gave van het Deutsche Eisenbahner- verband tot 11.000 aangegroeid. De stakende spoorwegarbeiders heb ben in geheel Saksen vergaderingen gehouden. Ok te Berlijn heeft de staking der spoorwegarbeiders zich verder uitge breid, hoewel de vakvereenigingen de arbeiders hadden aangemaand, voor loopig geen verdere partieele stakin gen te proclameeren. Terwijl Zaterdag slechts op drie sta tions werd gestaakt, zijn gisteren de arbeiders op zes andere goederensta tions in staking gegaan. In de werkplaatsen, waarin de lo comotieven worden schoongemaakt, wordt echter tot dusver nog overal gewerkt. De communisten maken ijverig pro paganda voor een algemeene staking. GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN TE LONDEN. Wirst voor da Arbeiderspartij. Donderdag zijn te Londen gemeen teraadsverkiezingen gehouden, waar aan in totaal 1.914.915 kiezers, van wie 954.828 vrouwen, hebben kunnen deelnemen. Voor de 124 beschikbare zetels wa ren 266 candidaten gesteld: 103 door de conservatieven, 113 door de Ar beiderspartij, 41 door de liberalen en 4 door de Onafhankelijken. De samenstelling van den nieuwen gemeenteraad is als volgt: Arbeiderspartij 35 (18) Conservatieven 83 (84) Liberalen 6 (22) (De cijfers tusschen haakjes geven den stand aan van de partijen in den vorigen gemeenteraad.) Wat bij de jongste algemeene ver kiezingen is gebeurd, n.l. de ineen storting der liberale partij, heeft zich bij deze raadsverkiezing herhaald: van de eens zoo machtige liberale part ij, die tot 1901 de macht in den Londenschen gemeenteraad in handen had en toen moest wijken voor de conservatieve partij, is slechts een nietig onbeteekenend hoopje overge bleven. Bij alle drie partijen stond het.wo- ningvra agstuk als eerste punt op het program. G. R. Chesterton en de Radio. Den bekenden Engelschen schrijver G. R. Chesterton werd kort geleden gevraagdwat hij van den radio-omrozp dacht. Men vroeg hem o.a. of hij het niet wonderlijk vond, dat, dank zij den radio-omroep, tienduizenden peisonen in alle kringen konden hooren wat b.v. een politiek persoon als Lord Curzon in een rede zei. Chesterton antwoordde, dat hij het veel wonderlijker en veel wenschelijker vond, dat men een toestel uitdacht, waardoor Lord Curzon kon hooren, wat tienduizenden menschen van hem zeggen KORTE BERICHTEN. Bij Yperen heeft men een door Engelschen tijdens den oorlog ge maakte onder grondscheopslag plaats van munitie teruggevonden. Zij bevatte duizenden granaten. Ten gevolge van een hevigen brand zijn in het Soesatie-kwartier te Tokio een driehonderd-tal huizen in de vlammen opgegaan. Het Noorsche Odelsting heeft met 64 tegen 41 stemmen het regee- ringsontwerp aangenomen in zake de verhooging der belasting op ver teringen in restaurants. In St. Antonio (Texas) zijn twee vliegtuigen op 10000 Meter hoogte in botsing gekomen. Zij geraakten in brand; de beide vliegeniers konden zich door valschermen redden. In Griekenland is een algemeene staking uitgebroken van het spoor wegpersoneel. Het tr 'iivcrkeer is over al stopgezet, maar z,l rr.vdaag gedeel- telijk worden hervat t.a. gevolge van RECLAME Overwerkte zenuwen hebben in de eerste plaats een kalmee rend en versterkend middel noodig. Mijnhardt's Zenuwtabletten geven kalmte en nemen onrust, gejaagdheid en overspanning weg. Koker 75 ct. Bij apoth. en drogisten. de door de regeering genomen maat regelen. Eerst Vrijdagmorgen kon het laatste slachtoffer van de m ij n r a m p te Dortmund te voorschijn worden gebracht. De begrafenis heeft Vrij dagmiddag te Essen plaats gehad. Ten gevolge van een ketelont- ploffing in een Duitsche fabriek van reukwerken te Madrid, stortte een in aanbouw zijnd pavilloen met twee verdiepingen in. Zeven lijken wer den onder de puinhoopen te voorschijn gehaald; 20 personen zijn gewond. De Belgische minister van bui- tenl. zaken, Paul H y m a n s, zal he denmiddag te Parijs een onderhou met Herriot hebben over de ont wapening van Duitschland, de ont ruiming van de Keulsche zone en de veiligheid. KERK EN SCHOOL. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Bellingwolde (toez.), J. G. Steenbeek te Winsum (Fr.). Bedankt: Voor SpanbroekOpmeer (N-H.), J., C. A. Nijenhuis Ockhuijzen te Oterleék. GEREF. KERK. Aangenomen: Naar Ooltgensplaat, J. Japchen te Heemstede. Tweetal: Te Reitsum (Fr.), D. G. A. Brouwer te Paesens en H. R. Pel te Stadskanaal. Beroepen: Te Wierden (Ov.), J. Ozinga te Bennekom. Bevestiging, Intrede, Afscheid. De bevestiging en intrede van Ds. J. P. A. Ie Roy, te Almelo, zal plaats hebben op 15 Maart a.s. Zeer waarschijnlijk zal als bevestiger optreden Z. Exc. Dr. J. Th. de Visser, die vroeger predikant te Almelo was. Ds. H. Janssen in Indië. De veldprediker in algemeenen dienst, Ds H. Janssen, die met regeeringsop- dracht in Indië vertoeft, behoort tot de Christelijk Gereformeerde Kerk. Toen kor ten tijd geleden Ds. J. van der Linden, de nestor der Haagsche Geref. predikan ten, in brochures het pleit voerde voor eenheid tusschen de Gereformeerde Ker ken in Nederland en de Christelijk Ge reformeerde Kerk, was het Ds. Janssen, die met Ds. van der Linden o.a. door een brochure in debat trad en 't geschei den-zijn in bescherming nam. Thans komt Ds. van der Linden in het „Kerkblad van de Geref. Kerken van 's Gravenhage" op het debat terug. Ds. Janssen immers heeft in Indië zich met de Geref. Kerken één gevoeld, is daar ook voorgegaan in den Dienst des Woords in de Geref. Kerk, enz. Ds. van der Linden zegt er Het vol gende van „Ds. Janssen heeft zich in Indië één verklaard met de Gereformeerde Kerk ter plaatse, waar hij vertoeft, neemt er deel aan den Disch des Verbonds, gaat er voor in de bediening des Woords en geniet er de gemeenschap der heiligen. Te Batavia verzocht hij den Kerkeraad der Geref. Kerk om tijdelijke inwoning; daar verzocht hij denzelfden Kerkeraad om attestatie naar Bandoeng, toen hij •daarheen vertrok en zal naar dezen goe den regel gewis verder handelen. Dit doet hij, ofschoon hij wel bevroeden kan, dat zijn Chr. Geref. broeders in Holland deze houding allerminst zullen goedkeuren. Maar hij heeft zich gesteld voor de wer kelijkheid; heeft erkend, dat in Indië dui delijk aanwijsbaar is de openbaring van ,het Lichaam van Christus, en dat hij voor zich niet anders mag, dan met deze openbaring zich volkomen homogeen ver klaren. Zoo is het Woord van God tot zijn recht gekomen. Ik heb dit voorat ook laten spreken in mijn brochures. En innig deed het mij leed, dat door niemand mijner tegensprekers voor zoover ik weet eenige notitie daarvan genomen schijnt. Maar thans is het geschied. Ds. Janssen heeft gezegd de facto: Hier is het Woord Gods mij te machtig gewor den. Hier heb ik mij naar den eisch van Gods Woord één te verklaren met mijn broederen. Zeudjingsjubileum. Het N.-H. Kerkblad" deelt mede, dat, in verband met een ontvangen telegra fisch bericht uit Ned.-Indië, het 25-jarig jubileum der Zending te Djocja op 29 April zal gevierd worden. Aanvankelijk was 1 April als datum van viering aangewezen. Het is niet bekend, welke redenen tot dit uitstel geleid heb ben, doch het blad neemt als vanzelf sprekend aan, dat nu ook Holland dit jubileum vier weken zal verschuiven. Voorts wordt medegedeeld, dat weldra het Gedenkboek van 25-jarigen Zendings- arbeid zal verschijnen bij de drukkerij „Holland" te Amsterdam. UIT DE OMGEVING. Algemeene ledenvergadering van de Veilingver. „Flora" alhier in het gebouw „Flora". De voorz., de heer T. Kralt, roept alle aanwezigen een welkom toe en houdt een overzicht over het jaar 1924. Spr. noemt het jaar 1924 op vereeni- gingsgebied gunstig, en herdenkt de groote dingen die in dat jaar pla&> von den, o.a. de beide tentoonstellingen, die werden gehouden, en zulk een uitmun tend verloop hadden. Met blijdschap herdenkt spr. het be zoek van II.M. de Koningin-Moeder aai} de tweede tentoonstelling. Spr. hoopte, dat de Ver. ook het volgende jaar weer een tentoonstelling zal mogen orgamsee- ren, welke dan niet alleen met een be zoek van H. M. de Koningin-Moeder, maar waarop allen hopen H. M. de Ko ningin en Prinses .Juliana te mogen zien. Na een overzicht te hebben gegeven, van de uitbreiding van afzetgebied, mede door toedoen van „Flora" verkre gen, wekt spr. alle leden op, door leve ring van prima qualiteiten te zorgen, dat de goede naam bewaard blijve, en het afzetgebied behouden. Daarna las de secretaris de heer G. v. Delft, de notulen van de vorige vergade ring, die zonder op of aanmerkingen worden goedgekeurd, waarna vervol gens spr. het jaarverslag uitbrengt. Spr. begon met op te merken, dat het jaar 192.4 niet ongunstig was te noemen. Het aantal leden der vereeniging klom van 351 tot 394. Het bestuur kwam in J924 voor vele moeilijkheden te staan. Veel dank was de vereeniging verschuldigd aan den voorz. voor zijn velerlei bemoeiingen. Spr. herdacht het groote succes, met de tentoonstellingen behaald. Spr. dankt de leden voor het genoten vertrouwen en hoopte met het~elfde vertrouwen en met Gods hulp het nieuwe vereenigingsjaar weder te mogen ingaan. De voorz. dankte den secretaris in de eerste plaats, omdat hij daar in het bij zonder veel mee samen te werken had, maar niet minder de overige bestuurs leden voor" den ondervonden krachtigen steun. Het bestuur stond immer als éen man. Ook de tentoonstellingscommissie, die het bestuur zooveel werk uit do handen nam, brengt spr. een woord van dank. Met dankbaarheid herdacht spr. ook den heer Adr. Heemskerk, wiens uit treden uit het bestuur een eenigszins ragisch verloop had. Den heer Heeïhs- kerk, die immer op zijn post was, komt daarvoor een woord van dank toe. Spr. hoopte, dat ook in het vervolg het be stuur als één man zou staan, waar bet betreft de behartiging van de belangen van Flora. Jaarverslag door den penningmeester werd niet uitgebracht, omdat op de con vocatie de inkomsten en uitgaven, als mede de verlies- en winstrekening wa ren vermeld. De voorzitter lichtte de verschillende posten nader toe, waarna de leden zich. met de gegeven cijfers konden veree nigen. Vervolgens deed de voorz. namens het bestuur eenige mededeelingen. In de eerste plaats deelde spr. mede, dat het ontbreken van bestuursvoor stellen nog niet insluit, dat het be stuur geen wenschen meer heeft. Uitbreiding van de cantine, kantoor, aantal plaatsen, aanbrenging centrale verwarming enz.., staan op het program ma. Maar omtrent 't laatste, wat naast groote voordeelen ook niet minder groo te bezwaren medebrengt, was in het be- 1 stuur nog geen eensgezindheid. Waar de tijd voor verbouwing nu toch onge' schikt is, was dit punt voorloopig" nog uitgesteld, maar voorstellen konden in net najaar verwacht worden. Dan deelde spr. mede, dat de Kon. goedkeuring op de gewijzigde statuten was verkregen. Vervolgens deelde spr. qog mede, wel eens stemmen van prin cipalen te hebben opgevangen, die vroe gen, wat de behandeling van de geldza ken via de Bank de vereeniging wel niet. zou kosten. In 7 maanden tijd, maakte het bestuur zonder dat hierop gerekend was, een rente van f 52.Dit bedrag, waarbij gevoegd nog 48, waren aan de Bank geschonken. Wanneer men nu bedenkt, welke groote voordeelën aan de aansluiting bij de Bank voor de Vereeniging waren verbonden, dan was dit niet royaal. Tenslotte deelde de voorz. nog mede, dat van den uitgever van het handels blad „De Tuinbouw" bericht was inge komen, dat de abonnementsprijs belang rijk zou worden verlaagd; indien ten minste 15 leden zich abonneerden. Thans was aan de orde bestuursver kiezingen. De heeren G. van Delft, en J. Heems kerk, die aan de beurt van aftreding waren werden met bijna algemeene stemmen herkozen, terwijl in de vaca ture Adr. Heemskerk werd gekozen de heer W. v. d. Meij Pzn Zonder hoofdelijke stemming werd op voorstel van het bestuur besloten aan den secretaris geen salaris en aan den penningmeester een salaris van f 100 toe te ï>ennen. Bij de rondvraag stelden de heeren C Vianen, Van Schoten. G. v d Vijver, A, Zandbergen Bakker en v d Berg vragen. Naar aanleiding van de gestelde vra gen deelde de voorz. mede, dat bij het bestuur het plan bestaat de oude zaal te verwarmen. De uitgebreide tribune, de cantine en het kantoor zal men trachten naast elkaar te verkrijgen, waardoor deze behoorlijk verwarmd kunnen wor den, terwijl de zaal zelf op lager tem peratuur gehouden kan worden. Maar thans, met den te wachten grooteren aanvoer is verbouwing toch ondoenlijk, zoodat dit plan moet wach ten tot het najaar. Naar aanleiding van een vraag van den heer C. Vianen deelt de voorz. m«-

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 2