ELKEMM6LIJDE! KENT J gen. Dank aan de heeren van Lierop en van der Zaal, die ons in staat stelden, 'li radioconcert te geven en ons allen iets nieuws lieten hooren Dank aan dhr C. Werkhoven voor het beschikbaar stellen ran zijn auto om het radio-toestel te halen. Dank aan de plaatselijke en gewes- :elijke pers, voor. him uitvoerige verslal- ^cn .Dank aan de heeren rijks- en ge meenteveldwachters, zij hebben zeer druk te dagen gehad. Met een dringend vorzoek aan ui allen, wn, voor gij uw inkoopen doet, aan uw lerpsgenooten Middenstand de ©etste kans :e geven, besluit ik met de leuze: „Lisse Vooruit 1" F C. J. VAN DÈR EERDEN, Voorzitter Comité Winkelweek. Lisse 1925. Aan de Middenstanders-Winkeliers van Lisse: v Gij allen hebt zeker met ons de groote be langstelling van Uw dorpsgenooten in deze winkelweek met genoegen gezien; zij heb ben u hoopvol voor de toekomst gestemd. Maar vergeet niet. Middenstanders, dat gij nu meer nog dan vroeger, u bewust moet zijn, dat gij dient te zijn de eerlijke distri- buanten. Gaarne hadden wij gezien, dat er meerderen aan deze winkelweek deelgeno men hadden, doch laten wij vertrouwen, 'lat 't de volgende keer beter zal zijn. Dat erschillende niet-deelnemers van hun eta- age veel werk gemaakt hebben, geeft ons goede moed en wij waardeeren het, dat er onder hen zijn, die, toen zij ons werk tagen, ons toch financieel steundeïidaar voor onzen dank. (Adres penningmeester: Den heer D. Schouten). En nu, Middenstanders, sluit u aan bij Uw organisatie en wij beshiiten met deze woorden, ook door ons op 't Raadhuis ge sproken: Moge deze winkelweek er het zijne toe bijdragen om de Middenstand meer huji plicht tegenover de Maatschappij te doen begrijpen. F. C. J. VAN DER EERDEN, Voorzitter Comité Winkelweek. -1 Lisse 1925. NOORDWIJK De rand vergaderde Dónderdag avond te 8 uur. Voorzitter burgemees ter Jhr. van Panhuys. Afwezig met kennisgeving de heer Alkemade. De notulen der vorige vefgacfering worden aangehouden. Van Ged. St. was bericht ontvan gen, dat het besluit tot het aangaan eener geldleening is goedgekeurd. Ingekomen was verder de rekening en verantwoording van de woning- bouwvereeniging Patrimonium, welke tekening een nadeelig sa'do aangeeft van f8854.77. Van de Schattingscommissie de hee ren Th. Admiraal c.s. was bericht ingekomen dat de onkosten over het afgeloopen jaar hebben bedragen f 15.66. B. en W. stellen voor dit be drag weer te bepalen op f 60, evenals 2Ulks vorige jaren geschied is en wijl de commissie het wel voor haar werk verdient. Aldus besloten. Hierna is aan de orde de benoe ming van een gemeente-architect we gens het niet aannemen van zijn be noeming door den heer v. Buuren uit Renkum. Op de voordracht waren nu ge plaatst: 1'. Ir. W:. Gijzen te Heelsum, 2. G. Leijsen te Barneveld en 3e A. v. Vliet te Rotterdam. Benoemd wordt men '10 stemmen de heer A. v. Vliet, terwijl er 2 stemmen waren uitgebracht op den heer Ir. W. Gijzen. Overeenkomstig de voorstellen van B. en Wl worden aan de besturen der bijzondere scholenover 1925 voor schotten toegekend als bedoeld in art. 101 L. O. Wet. Vervolgens heeft wijziging plaats der gemeentebegrooting 1924 en 1925. Z. h. st. wordt tenslotte besloten tot uitkeering van weesgelden, over eenkomstig de voorstellen der be- stuurderen. Bij de rondvraag informeert de heer Caspers of het stukje grond bij de gasfabriek reeds aan 'den heer v. Ko nijnenburg is verkocht. De Voor z. zegt, dat de verkoop in April zal plaats hebben. De heer v. d. Niet vTaagt, wanneer het terrein voor een autobus-stand plaats in orde gemaakt wordt. De Voorz. antwoordt, 'dat de steenen voor de bestrating reeds zijn aange komen en dat er spoedig met *de uit voering van het werk zal begonnen worden. De straatmakers zijn op het oögenblik echter bezig in de Van Speykstraat. De heer v. d. Wiel vraagt, of het niet mogelijk is den Duinwegverder, te verlichten, b'.v. tot aan villa „de Helling". Zulks zou voor de bewoners gerieflijker zijn. De bespreking om trent dit punt wordt aangehouden tot de geheime zitting. Met betrekking tot dezen weg her innert de heer Admiraal er aan, dat de heer Alkemade er in de vorige vergadering op heeft gewezen. <?at de Duinweg noodzakelijk begrïnd moet worden. De Voorz. zegt te verne men, dat men hiermede reeds een tiental dagen geleden is begonnen. De heer Vi nk vraagt, of het niet mogelijk is in de Scheveningsche straat in het verlengde van de Zandvoort- sche straat een lantaarn te plaatsen, wijl het daar zeer donker is. hetgeen spr .gevaarlijk vindt, temeer wijl daar nog een sloot ligt. De Voorz. merkt naar aanleiding hiervan op. dat er plannen in wording zijn om de sloot te dempen, doch de heer Vink zegt een lamaarn toch wel nooüig te vin een. Verder vraagt 'de heer Vink. of het niet mogelijk is, eindelijk eens wat werkloozen te werk te stellen, waarop de Voorz. ontwoordt. dat morgen het afgraven van de vuitriisbe'lt wordt aan besteed en dat dezer dagen reeds het zelfde is geschied met het grondwerk' voor de wegverbetering naar Noord- wijkerhout. Op een vraag van den heer Meyer of er dan ook werkelijk arbeiders uit Noordwijk te werk gesteld zullen wor den, antwoordt de 1V0 orz. dat zulks in de voorwaarden is opgenomen. Hierna ging de raad in geheime zitting. „j KOUDEKERK. Woensdagavond a.s. te Tialf acht, hoopt de Chr. Zangvereen „Koude- kerk's Gemengd Koor" haar 9de Open bare Uuitvoering te geven ïn de Ned. Kerk'. Donderdagavond is in navolging van andere gemeenten, ook 'door Kerk voogden der Ned. Herv. Kerk alhier, een gemeenteavond belegd, teneinde nader de beste middelen tot verster king der financieele middelen der kerk te bespreken. Een geheel nieuw plan voorclassificatie v. d. prijzen der zit- plaatsengelden zal met ingang v. 1'Jan 1925 worden toegepast, terwijl voorts een commissie in gevormd voor het stichten van verschillende fondsen ver sterking van de kerkekas bedoelende. Na afloop der vergadering bleek, dat aan giften en rentelooze aandee- len, reeds voor een flinke som was ingeschreven. Loop der bevolking gedurende het jaar 1924. Werkelijke bevolking op 31' Dec. 1923: 919 mannen, 366 vrouwen totaa} 1785. Vermeerdering gedurende het afgeloopen jaar door geboorte 28 man. 27 vt. Door vestiging 49 m. en 50 vr. Geheele vermeerdering 77 m. en 77 vr., totaal 154. Vermindering gedu rende het afgeloopen jaar door sterfte 5 m. en 13 vr., door vertrek 60 m. en 74 vr. Geheele vermindering 65 m. en 87 vr., totaal 152. Verschil tusschen de geheele vermeerdering en de geheele vermindering bedraagt 2, zoodat de gemeente met een zielental van 2 per sonen gedurende het afgeloopen jaar is vermeerderd. i3e Ring vail JAL op G. G. „Kou dekerk en Jpmstreken" hoopt dezen avonH te 772 uur (Zaterdag) 5n het lokaal achter de Geref. Kerk ëen ver gadering te hoüden. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer G. van Egmond, is benoemd tot tijdelijk Bouwkundig opzichter te Groningen. 'Ned. Herv. Kerk. Zondag 9.30 uur Ds. Israel en 6.30 uur de Eerw. heer de Jonge van Boskoop. ,X- WASSENAAR. Donderdagmorgen reed een automobiel van de Wassenaarsche wasscherij achteruit de Bloemluststraat alhier uit. Zij kwam. daardoor in botsing met een lantaarnpaal welke bij den grond afknapte en totaal vernield werd. Predikbeurten! Ned. Herv. Kerk. (Dorp). Voorm. 10 uur, dhr Weening uit ('s Gravenhage. Nam. 3.30 uur, Ds. Post uit Rijswijk. School Zijdeweg. Voorm'. 10 uur, Ds. Troelstra uit 's Gravenhage. Geref. Kerk. Voorm. 10 en nam. 5 uur, Ds. v. d. Heijden. BOSKOOP. Zondag Lr Maart z.m. 9y* en nam. 6 uur hoopt voor de confessioneele ver eeniging in het gebouw „Salvatori" op te treden Ds. Honders uit Zoeter- wouder. In de Ned. Herv. Kerk voorm. 10 uur Ds. .Glas, doorpsbediening. KATWIJK AAN DEN RIJN. Naar we vernemen hééft het bestuur der Chr, Zangver. „Soli Deo Gloria" een kinder zangkoor opgericht, voor jongens en meisjes, als onderafdeeiing van ge noemde vereen. Dit voorziet in een werkelijk dringende behoefte, daar tot nu toe de kinderen steeds naar een na burige gemeente moesten, om lid te worden van 'n kinderkoor. De leeftijds grens is gesteld van 9 tot 16 jaar. Als directeur zal optreden de heer Ph. H. Polma uit Leiden. Gisterenavond vergaderde de A. R. Kiesvereeniging in de consistoriekamer der Geref. Kerk. De Voorzitter opende de vergadering met het laten zingen van Ps. 84: 3, las daarna Ps. 49 en ging voor in gebed. Na een kort openingswoord gaf hij het woord aan den 2e secretaris voor het lezen der notulen der vorige vergade ring, die onveranderd werden goedge keurd. Bij het punt candidaatstelling voor leden der Tweede Kamer, werden door verschillende leden inlichtingen gevraagd, die door het bestuur werden beantwoord. De uitslag van de gehouden stemming was, dat voor de Hoofdlijst candidaat waren gesteld: H. Colijn, V. H. Rutgers, Th. Heemskerk, J. J. C. van Dijk, L. F. Duymar van Twist, F. H. de Monte Ver loren, J. Schouten, E. J. Beumer, J. A. de Wilde, H. Visscher, C. Smeenk, J. G. Scheurer, W. Warnaar, A. Zijlstra, C. van den Heuvel, R. Zuidema, Th. Heu- kcls. H. A. Dambrink, H. Amelink en P. van Nes Cz. Voor de bijlijst werden candidaat gesteld in volgorde de heeren: W. Warnaar, R. Zuidema, H. Amelink Ds. L. Adriaanse, L. Attema, Mr. C. Dobben de Bruin, Mr. G. H. A. Gros heide, K. Kruithof, P. van Nes Cz., Mr. de martelingen van „opgeblazenheid" na het gebruik van voedsel, de slaap- looze nachten en het algemeen onge mak. Niettemin, ondanks de beroemd heid, welke Gebismureerd Magnesium ovér de geheele wereld genist, ls het nog niet aan alle maaglijders bekend dat een onfeilbaar en snelwerkend ge neesmiddel bestaat. Dit middel wordt algemeen voorgeschreven door genees kundigen en wordt aangewend in kli nieken wegens zijn onmiddellijke uit werking; het maakt het schadelijke, pijn-veroorzakende zuur onschadelijk zoodra het in de maag komt; niette min is het volkomen veilig, zoowel voor jeugdige als bejaarde personen en men geraakt er niet aan gewend. Gebismureerd Magnesium wordt ver kocht door alle apothekers tegen ma tigen prijs en een enkele proefneming is voldoende om het bewijs van zijn wonderlijke pijn-stillende eigenschap pen te leveren. Gebismureerd Magnesium Dépot, Jacob Marisplein 23, Amsterdam. Ver krijgbaar bij alle goede Apothekers en Dogisten, o.a. bij: - Reyst Krak. V Weigel't alle vervanginsmiddelen. Let er op dat gij het echte Gebismu reerd Magnesium krijgt. A. Slob, Mr. G. J. Sybrandy, Mr. J. Terpstra, F. V. Valstar, H. van Andel, *Mr. A. J. L. Beeck Calkoen, J. Douwes Jr., Ds. M. van Grieken, H. Nieuwen- huizen, Ds. G. F. Petersen, en G. Elhorst. Vervolgens werd wegens ziekte van den len secretaris, den heer G. van der Perk, door den 2den secretaris het jaar- verslga uitgebracht. Daarna volgde het jaarverslag v. den penningmeester, de heer B. v. der Jagt, waaruit bleek, dat de kas met een zeer klein saldo sloot. Op verzoek van den Voorzitter werden door Ds. Meijering en J. Slingeland de bescheiden van den penningmeester na gezien en accoórd bevonden. Op verzoek van deZe cómmissié werd den penning meester decharge verleend voor zijn ge houden beheer, dat zeer accuraat in orde was. Bij punt bestuursverkiezing werden met meerderheid van stemmen herkozeh de aftredende heeren: W. Schoneveld en J. van der Perk, die zich deze benoemingen lieten welgevallen. In de vacature J. Minnee, die te kennen had gegeven, niet meer voor een be stuursfunctie in aanmerking te komen, werd gekozen de heer J. de Kreek. Bij de rondvraag werd nog gevraagd hoe het bestuur dacht over de Regee- ringsaanvraag van een millioen gulden voor de Olympische spelen in 1928." Bij de bespreking hierover bleek, dat de Kiesvereeniging zich eenparig uitsprak tegen een dergelijk voorstel te zijn. Zij sprak haar meening uit, dat onze A.R. Kamerleden zich daar als een man moe ten tegen stellen. Van bestuurszijde werd nog medege deeld, dat de volgende week een tweetal meisjes ihet een lijst zullen loopen, voor de strijdkas, die gebruikt zal worden voor den verkiezingsstrijd. Het bestuur meende deze inzameling in de welwil lende gunst van leden te moeten aanbe velen. Als niemand meer iets te vragen heeft sluit de heer J. de Kreek, op verzoek van den Voorzitter, de vergadering met dankgebed. Ned. Herv. kérk voorm. %.30 uur en ^am. 6 uur Ds. Bollee. Geref. kerk, voorm. 9.30 uur, en nam. 6 uur, Dr. C. Impeta van Kampen. SASSENHEIM. Vertrokken. S. J. v. d. Geest en gezin van Rijks straatweg 26b naar Alkemade: Mej. C. H. M. Elferink van Tijloosstraat 35 naar Zandvoort. Ingekomen. J. Th. van Zonneveldge'o. Besse- laar, Rijksstraatweg 26b van Ermelo J. H. Tonnaer en gezin. Hoofdstraat 30a van Voorburg. Burgerlijke Stand. Geboren Willeinijntje, d. van J. Nieuwenhuis en G. A. Oudshoorn; Jacob, z. van E. Dijkstra en "P. Jouwsma; 'Theodo ras Everhardus, z. van P. C. de Zwart en J. C. Parson. STADSNIEUWS. D.O.S. Ook gisteravond, bij de tweede uit voering der Chr. Gymnast.- en Scherm vereeniging „D.O.S." was de belang stelling weer groot; ja 't leek ons zelfs toe, dat 't nog iet9 voller was dan den vorigen dag. Bij afwezigheid van den heer Ver schoor werd de samenkomst geopend door den voorzitter der vereeniging, den heer K e e r e w e e r. die voorging in gebed en daarna een kort openings woord sprak. Hij heette de aanwezi gen welkom, in 't bijzonder de afge vaardigden der zusteroganisaties hier ter stede, den heer Steyn, die steeds bereid was, de vereeniging met raad ter zijde te staan en den oprichter, te vens eerelid der vereeniging, den heer Joos ten- Vervolgens gaf de voorzitter de lei ding over aan den directeur, den heer A. van Zandvliet. Het programma voor gisteravond be stond uit knotsoefeningen, paardsprin gen, brugturnen, vrije oefeningen en springen van de dames, alsmede oefe ningen in 't voortbewegen, standen en spelen van de kleinste jongens ,stok- oefeningen ,toesteloefëningen, en hal teroefeningen van de grooteren, voorts groepjes door alle jongens, terwijl de slotgroep door alle afdeelingen werd gevormd. Al deze oefeningen werden op keu rige wijze uitgevoerd; er zat élan in. D.O.S. kan inderdaad met voldoening oj) deze beide avonden terugzien. r V.V.V. V De Vereeniging tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer te Leiden en Omstreken verzoekt ons, te willen vermelden, dat het Informatie Bureau Vreemdelingenverkeer op a.s. Maan dag 2 Maart weder geopend zal zijn.' De recherche heeft dezer dagen ontdekt dat een bewoonster van de- Doelensteeg, Mej. M., zich geregeld 'schuldig heeft gemaakt aan diefstal van gas, door middel van een verbin dingsslang die buiten den gasmeter om werd aangebracht. Naar verluidt, loopt het misdrijf over een "Tijdvak van .wel 10 jaar. Gistermiddag om drie uur kwam op de Princessekade de heer P. A. met zijn rijwiel te vallen, door de gladheid van den weg. Op hetzelfde oogenblik passeerde de auto van den heer K., uit Haarlem, die den man ge deeltelijk over het lichaam ging. Na onderzoek door del: Eerste-hulp dienst werd geconstateerd dat de ver wonding zich bepaalde tot een arm die uit de kom was geraakt. Per auto werd de heer A. naar zijn wo ning gebracht. CORRESPONDENTIE. In onz e schaakrubriek zijn eeaige druk fouten blijven staan, waaronder enkele zinstorende. Zoo leze men aan liet einde van den zesden regel, onder de eerste figuur: pa- reeren, in den ondersten regel der 2de kolom gaan (inplaats v. kaan) en boven de tweede figuur den naam van den be kenden schaakmeester aldusA. Selesnieff. GEMENGD NIEUWS^ De verkeerde in de doos. Zeven weken geleden werd in de gevangenis te Rot terdam in bewaring gesteld VV. H. Het kwam de politie echter ter oore, dat't niet de echte W. H. was en dat deze ver blijf hield in een pand in de omgeving van de Electrische Spoor. Dit bleek juist en de echte W. H, een zeer beken.de Zee dijker uit Amsterdam, die nog een von nis te goed had van twee maanden we gens verzet tegen de politie te Amster dam, werd gearresteerd. Hij vertelde toen, dat zijn vriend, G. H., het vonnis voor hem zou opknappen en van de twee maanden nu al 7 weken had ge zeten. De echte W. H. werd daarop naar de gevangenis overgebracht en zal nu zijn tijd moeten uitzitten. Vermoedelijk zal G. H. wel een aar dige duit betaald hebben gehad voor den vriendendienst. Geen vleiend oordeel. Bij den raad der gemeente Wealre (N. Br.), kwam een bericht in van ontslagneming vaa het lid, mevrouw SwaneFritzen, waerin zij schreef: „Het is nu bijna twee jaar, dat ik in uw college zitting heb. In den loop van dezen tijd is het voor mij veelal moeilijk geweest, mij met de gebrekkige leiding te vereenigen; nochtans heb ik gemeend, mij te moeten schikken zooa^s mijn plicht mij gebood. Thans spijt het mij te moeten bekennen, dat de toon der debatten van dien aard is geworden, daa het voor een vrouw onmogelijk is, deze langer bij te wonen. Dit is de reden ^arom ik mij genoopt zie aan uw col lege mije ontslagneming aan te bieden". Het schrijven werd zonder aanmer kingen voor kennisgeving aangenomen. Onfortuinlijk. De vorige week verloor de vrachtrijder d. E. te Vaassen, die een geregelden vrachtdienst met Apeldoorn onderhoudt, aldaar een portefeuille, in houdende een beclrag van ƒ3500, het welk hij op een der bankkantoren moest verantwoorden. Thans is de portefeuille door een paar jongens van een doorganshuis. gevon den, doch van den inhoud nodtaan. Een paar jaar geleden overkwam den- zlfden v. d. E. een soortgelijk ongeval met een bedrag van ƒ1600. Krasse baas. Te Klundert ging dezer dagen een bijna 90-jarige grijsaard per fiets nog naar den kapper, om zich eens model te laten haarsnijden. Droeve toestanden. Te Farmsum (Gr.) is blijkens gedaan onderzoek een ruim 3-jarig kind van J. N. tengevolge van verregaande vervuiling overleden. De overige zes kideren zijn daarna in het gemeentelijk gasthuis opgenomen. Afschuwelijke kindermoord. Met geslo ten deuren heeft de Rechtbank te Breda behandeld het drama te Langewcg, waarbij terecht stond een meisje wegens dubbele kindermoord. Do iijkjos werden in dé beerput geworpen. De veder van het meisje stond terecht wegens zeden misdrijf. Tegen het peisje werd 2 jaar, tagen den vader 6 jaac gvtiacht. Dag-Agenda. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken, wordt van Maandag 2 tot en met Zondag S Maart waar genomen door de Apotheken van de hee- 136 en A. J. Donk, Doezastraat 31, telef. ren G. F. Reyst, Steenstraat 35, telef. *3*3. A.s. Zondag 1 Maart zal de Zondag- dienst der huisartsen te Leiden worden waargenomen door Dr. Boon acker, De Lauff, Horst en Janssens. TELEGRAMMEN. (Draadlooze dienst.) 7 PRESIDENT EBERT f BERLIJN, 28 Febr. Hedenmorgen 10.15 (Duitsche tijd) 'is de rijkspresi-< dent van. 'de Duitsche republiek, Frie-' drich Ebert, overleden. Hij werd geboren 4 Febr. 1871. In 1913 .werd hij leider van de Duit sche ,soc.-dem. partij. In 1919 koos men Ebert tot rijkspresident. Zooals bekend, was Eberc zid;-lm:i» ker van zijn vak en genoot hij slechts een gewone opleiding. Omtrent zijn overlijden wordt nog gemeld: Nadat de consulteerende geneesh'ee- ren te 9 uur verklaard hadden, dat de toestand hopeloos mocht worden gehoemd, is de rijkspresident Ebert te 10.15 (Duitsche tijd) kalm en zon der tot bewustzijn te zijn gekomen, ontslapen. BÏERLIJN, 28 Febr. V. DJ Het b'eursbestuur heeft na het bekend worden van het overlijden van Ebeit besloten, heden de beurzen te sluiten., BERLIJN, 28 Febr. iV. D.) Het officieele bulletin omtrent, president Ebert's overlijden werd hedenmorgen 10.45 gepubliceerd. Het luidt: „He denochtend om 10.15 is rijkspresident Ebert zonder tot bewustzijn te zijn ge komen, zacht ontslapen. Aan zijn sterf bed waren aanwezig Mevr. Ebert, de kinderen van den overledene, diens' schoonzoon en de staatssecretaris, dr. iMeisner". BERLIJN, 28 Febr. (V.D.) Rijks kanselier Luther, die tijdens de on gesteldheid van Ebert diens functies' waarnam, zal thans tot na de presi dentsverkiezing deze functies blijven waarnemen. De verkiezingen van den Duitschen rijkspresident, die bepaald waren in Juni a.s., zullen in verband: met het overlijden van Ebert verschei dene weken eerder plaats vinden. De maatregelen Van ds teraavci attest ril'iig zijn nog niet bekend. Onmiddellijk na het bekend worden van het overlijden van president Ebert is het Rijkskabinet bijeen, gekomen teneinde te beraadslagen over de maatregelen, welke in verband met dit overlijden te nemen zijn. Het resultaat van deze zitting zal he denmiddag om 3 uur worden gepubli ceerd. GROOTE ONTPLOFFING IN BRAZILIë. RIO DE JANEIRO, 28 Febr. (V. D.) Een groote hoeveelheid olie en dynamiet is ontploft in een der voor steden van Rio de Janeiro. 100 perso nen wérden gedood, 600 gewond.- RIO' DE JANEIRO, 28 Febr. (V. D.j De ontploffing had plaats bij Nictheriohy. 2000 huizen werden ver woest. Marktberichten. LEIDEN, 28 Febr. Botermarkt. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt: Prima fabrieksboter tot f2.65 per K.g. goede fabrieksboter, prima boe- renfabrieksbeter f2.60 tot 2.70 per K.g. goede boerenboter, weiboter. i Aangevoerd 49-8, 10-6 K.g. Handel goed. Telegrafisch Weerbericht. Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 28 Febr. 1925, medege deeld door het Kon. Ned. Meteorolo gisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 769.2 Janmayen Laagste Barometerst.: 738.8 Shields. Verwachting tot den avond v. 1 Mrt. Meest matige, later afnemende zuid westelijke tot zuidelijke wind, afwis selend bewolkt, aanvankelijk nog en kele regenbuien, zelide temperatuur. aangegeven door den vrijzer. LUSHTTEKPERAïUCI!. Hedenmiddag i uur: 0.2 gr. C. LICTT OP voor. FIETSERS e.a. iTaUrueg 18 Fobr. 6.05 ü.m.

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 3