Dag-Agenda. Vrijdag 27 Februari Leiden. Groote Uitvoering van de Chr. Gymnastiek- ver. „B.O.S." Stadsgehoorzaal 8 uur. Vrijdag 27 Februari Leiden. Propa ganda Vergadering van de Vereen, v. School- en Werktuinen, Foyer Stadsge hoorzaal, 8 uur. Vrijdag 27 Febr. 1925. Sasseniaeim. Vergadering Chr. Landarbeidersbond. Spreker de heer L. v. Vliet. Zaal Hoog straten n.m. 7.30 uur. Woensdag Maart Leiden. Verga dering Federatie van Ned. Herv. Dia conieën. Spreker Prof. dr. Slotemaker de Bruine, Foyer Stadsgehoorzaal, 8 uur. Donderdag 5 Maart Leiden. Lezing met Lichtbeelden over Z.-Afrika. Spre ker de heer L. Penning, „Prediker" 8 uur. Woensdag 11 Maart Leiden. Hulpver. van den Geref. Zendingsbond in Ge- bout/ „Prediker." Dagelijks: Wassenaar Kunstzaal „De Rietvink" (Stoeplaan, hoek „de Kie vit") van 17 Febr. tot en met 15 Maart 1925 Tentoonstelling Schilderwerken van 15de en 16de eeuwsche meesters. De avond- nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 23 Febr. tot en met Zondag 1 Maart a.s. waargenomen door de apotheek van den heer M. Boekwijt, Vischmarkt 8, telefoon 552. A. R. Kiesvereeniging. De Anti-revolutionaire Kiesvereeni- ging zal a.s. Maandagavond vergade ren. Aan de orde komt dan de candi- daatstelling voor de Tweede Kamer, zoodat er aanle: "!..g is een drukke op komst te verwachten. De banketbakker J. H. aan de Doe zastraat maakte verleden week eens 'n goeden middag, naar hij meende al thans. Een dame die zich Mevrouw- zoo-en-zoo noemde, kocht voor ruim f 5 aan koekjes op de pof, maar dit zou wel in orde komen. Echter vreest de winkelier thans dat het niet in orde komt, want de mevrouw is onbekend, en de juffrouw die de koekjes gehaald heeft niet te vinden. En de koekjes De 66-jarige G. v. W. wonendè aan de Rijn- en Schiekade werd gister middag, even voor half drie op het Kort Rapenburg aangereden door den bierwagen van de fa. C. B. De man ge raakte onder een der voorwielen van den wagen, doch bleek gelukkig geen ernstige verwondigen te hebben beko men. Slechts werd de linkerhand wat ontveld. Ten ziekenhuize werd v. W. verder onderzocht. Waarschijnlijk lag de schuld bij hem zelf, daar de wagen den goeden kant hield en de man een beetje bijziend is. Gistermiddag omstreeks 4 uur had in de woning van de familie S. in de Prins Hendrikstraat een droevig ongeval plaats. Het 4-4x/2 jarig zoontje Ger, lag in een ligstoel in de nabijheid van de kachel. In een onbewaakt oogeri blik greep het kind naar de theepot, die op de kachel stond, met het gevolg dat hij den kokenden inhoud over hoofd en schouders kreeg. Met vrij ernstige brandwonden werd hij naar het Ziekenhuis gebracht. Naar wij vernemen, was hedenmor gen de toestand redelijk. Op verzoek van den burgemees ter van Haarlemmermeer is hier ge arresteerd en naar die gemeente over- gebracht H. P. H. H., die verdacht wordt zich te hebben schuldig gemaakt aan misdrijf tegen de zeden. 1 Op verzoek van de- Leidsche re cherche is in den Haag gearresteerd W. C. S., die zich hier waarschijnlijk heeft schuldig gemaakt aan een zeden misdrijf. BINNENLAND. Toelating geweigerd. Te Arnhem heeft zich volgens de „Tel." het geval voorgedaan, dat de Raad van Discipline van den Bond van Advocaten crzet heeft tegen de inschrijving van een advocaat op grond van het feit, dat deze vroeger was gefailleerd." Het Hof heeft nu in die zaak beslist, dat niet steeds een uitgesproken fail lissement een afdoende reden behoeft te zijn om de toelating als advocaat te weigeren, maar dat toch in dit geval geen inschrijving van den verzoeker als advocaat en procureur kon plaats hebben, meer in verband, met de om standigheden, die destijds tot dat fail lissement hadden geleid. De huurwetten. Het onderzoek naar de vraag of de huurwetten kunnen worden opgeheven is„ naar de minister van Justitie in de memorie van antwoord in zake zijn begrooting aan de Eerste Kam ar me dedeelt, nog niet beëindigd. Inmiddels wordt voortgegaan op den weg van geleidelijke inkrimping van de werkingssfeer, door plaatselijke op heffing van huurcommissies. Tot voor loopige schorsing der wetten daar gelaten of zulks venschei ijk ware geeft de wet aan dc regecring geen be voegdheid. Het conflict in de Steeniadustrie. De Nederl. R. K. Steenfabrieksarbeï- derbond „Sint Stephanus" heeft een schrijven gezonden aan1 het Bestuur van den Bond van Waal stenfabrikan ten. In dit schrijven wordt o.m. gezegd, dat het den Bond voorkomt, dat de fabrikanten klaarblijkelijk het afbre ken van de onderhandelingen beoogen. In den brief wordt verder de loop der besprekingen nog eens uitvoerig uit eengezet. De Bond Verklaart zich tot het voort zetten der onderhandelingen bereid en betreurt het dat deze door de fabri kanten roekeloos zijn afgebroken in strijd met geblaakte afspraken. Braud bij de Philips Gloeilampen fabrieken. Hedenmorgen te ongeveer 7 uur is in den pakkelder van de Philips Gloei lampenfabriek'te Eindhoven onder het hoofdgebouw door onbekende oorzaak brand ontstaan. De kelder no. 4, onder den 65 Meter hoogen toren, die veel papier en emballage-materiaal bevat te, stond spoedig in vollen gloed. Met eigen brandbluschmiddelen werd het vuur onmiddellijk aangetast onder leiding van den brandweer-comman dant der fabriek, den heer Reufel, la ter met assistentie van de stedelijke brandweer. Met voorbeeldige discipline werden de omliggende localiteiten en werkza len door het personeel ontruimd, ter wijl de vrijwillige spuitgasten den vuurhaard in bedwang hielden. Een geweldige rookmassa bemoei lijkt het blusschingswerk zeer, doch het vuur is men thans meester. Zooals gemeld is, is de oorzaak van den brand onbekend, fcien vermoedt, dat hij door kortsluiting ontstaan is. De schade is niet aanzienlijk. Internationale Vocrjaars Bloemcnten- fentoonstelliig 1925. De Besturen der Haarl. Bachvereen. en der Haarlemsche afdeeling van de Ned. Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst, hebben voor de buitenland sche leden der jury, die bijeenkomen tijdens de Paaschtentoonstelling (11 19 April), plaatsen beschikbaar gesteld ter bijwoning van de uitvoering van Bach's Mattheus Passion op Tweeden Paaschdag in de Groote Kerk. Vliegen boven de Bollenstreek. Teneinde vooral de buitenlandsche bezoekers der Internationale Voorjaars Bloemententoonstelling te Heemstede een overzichtelijken indruk te geven van het bloembollendistrict, heeft de K. L. M. het voornemen, om, te begin nen met Zaterdag 11 April, geregeld vluchten te organiseeren boven deze streek, als een aantrekkelijkheid voor de bezoekers der tentoonstelling. De kaarten voor deze vluchten zijn uitsluitend op de tentoonstelling ver krijgbaar. Zij, die aan de vliegtochten deelnemen, worden per bijzondere toer- auto van het tentoonstellingsterrein door den Haarlemmermeerpolder langs Aalsmeer naar Schiphol gebracht, waar zij het vliegtuig zulle® bestijgen, en als het uur van den dag daartoe aanleiding geeft, zullen lunchen. Na dat zij van den vliegtocht op Schip hol teruggekeerd zijn, worden zij we der per toerauto, ditmaal langs een an deren weg door den Haarlemmermeer polder naar de tentoonstelling terugge bracht. Bij voldoende deelneming zal driemaal daags gelegenheid zijn om van deze aantrekkelijke wijze om de bollenstreek te bezichtigen, gebruik te maken. BUITENLAND. OPSTAND IN KOERDISTAN. Successen der Koerden. In Koerdistan is een opstand tegen Turkije uitgebroken. Het verluidt, dat Koerdische cavalerie alle belangrijke steden in Zuid-Oost-Anatolië he:f: be zet, waardoor zij een linie bezet loo- pende van Noord tot Zuid door Ma- latia en van het Oosten naar het Wes ten tusschen Dersim en Ersingjan. De Keerden zouden een groot strategisch voordeel hebben door de bezetting van de grenzen van Moessoel en Perzie. De Turksche administratie in de Koerdische vilayets, waaronder een 5 twee millioen Nomaden-Koerden val len, is een algeheelechaos, de toe stand van de Turksche garnizoenen is. onbekend. De opstandige Koerden proklameer den een van de zonen van Abdoel Hainid tot koning van Koerdistan. Volgens een bericht uit Constanti- nopel hebben Turksche troepen en een gedeelte van de genda m:r.'e z'ch bij de opstandige Koerden aangeslo ten. De rebellen zouden goed uitge rust zijn met machinegeweren. Het aantal opstandelingen wordt tusschen de 7 en 2D du'zend geschat. De Turksche regeering heeft ver sterkingen gezonden naar het be dreigd gebied, dat diep onder sneeuw ligt Krachtige maatregelen vau Turkije. In de nationale vergadering t? An gora heef. de mmister-pres'dmt mede gedeeld, dat krachtige militaire maat regelen genomen worden tot onder drukking van de rebellie in Koer distan. De vergadering heeft eenstemmig het voorstel aangenomen, den staat van beleg af te kondigen in de door de rebellen bezette zone en de om liggende streek, benevens het voorstel, om iedereen, die over eenig godsdien stig voorwendsel of om politieke re denen het volk tot opstand aanzet, wegens hoogverraad te doen vervol gen. DB DÜITSGH-FRANSCHE HANDELS BESPREKINGEN. Een gunstige wending. De chef van de Duitsche delegatie, Trendelenburg, heeft gistermiddag aan den Franschen Minister van Han del, Raynald'y de schriftelijke nota overhandigd, waarin het standpunt der Duitsche regeering ten opzichte van het voorloopig handelsverdrag neerge legd is. De Duitsche regeering ver klaart zich bereid het voorloopige han delsverdrag onder zekere voorwaarden af te sluiten. Raynaldy heeft twee 'dagen bedenk tijd gezocht en zal in eene volledige zitting der beide delegaties op Za terdagmiddag de beslissing van Frank rijk mededeelen. Hij liet er evenwel geen twijfel over bestaan, dat hij per soonlijk genegen was de Duitsche voor stellen tot onderteekening van het voorloopig verdrag aan te nemen. In de voltallige zitting van Zaterdag zal een protocol worden overhandigd of wel eene uitwisseling van nota's plaats vinden. De beslissende paragraaf van deze voorloopige overeenkomst is d:e. waar in Frankrijk zich reeds had bereid verklaard Duitschland in het defini tieve verdrag de positie van meest begunstigde natie toe te staan. Trendelenburg gaat Zaterdag met een deel van de delegatie naar Ber lijn terug. DREIGENDE UITSLUITING IN DENEMARKEN. De Deensche Werkgeversvereni ging kwam Woensdag bijeen om den ongeregelden toestand op de arbeids markt onder de oogen te zien. De werkgevers gaven hun voorne men te kennen om een algemeene en uitgebreide uitsluiting te procla- meeren, waarover eerst nog verdere besprekingen zullen plaats vinden. De ze uitsluiting die vorens de werk gevers het gevolg zal zijn van de vele eïschen om loonsverh-oging door d? arbeiders gesteld, akmede van d: sta kingen die door de vakbonden op touw zijn gezet, zal voornamelijk de arbeiders treffen die werkzaam zijn in de hout, textiel, schoenen en kle dingindustrie alsmede de ongeschool de werklieden. 60.000 tot 70.000 ar beiders zijn bij dit confl:ct betrokken. De drukkers en typografen hebben het bemiddelingsvoorstel verworpen en tenzij nog overeenstemming wordt be reikt. zal de uitsluiting waarschijnlijk a.s. Zaterdag beginnen. Hierdoor zul len alle bladen te Kopenhagen niet kunnen verschijnen. Gevechten in het Overjordaansche. Volgens een telegram uit Jeruzalem hebben ongeveer 10.000 Wachabietm de grens van Transjordanië overschre den en hebben meer dan 1000 inwo ners van het grensgebied gedood en gewond. Nagenoeg de geheele grensbevol king is naar het binnenland gevlucht. Het verluidt, dat de Wachabieten voornemens zijn, naar Ankoran, de hoofdstad vap Transjordanië, op te rukken en Abdullah te verdrijven. HEVIGE STORMEN OP DE JAPAN- SCHE KUSTEN. Drls schepen vergaan. De hevige storm, die langs de Ja- pansche kusten heeft gewoed, heeft drie schipbreuken veroorzaakt. Aller eerst verging de motorboot „Aomori" op weg naar Hakodate met alle leden der bemanning en de passagiers, waaronder twee Japansche vrouwe lijke studenten.' Het Japansche zeilschip „Bosjoma- roe", metende 270 ton, in gebruik als opleidingsschip van de Japansche ma rine, is eveneens vergaan. De kapi tein, twee officieren en twee matro zen verdronken. Vijftien cadetten van de zeevaartschool te Osjina werden gered. De derde Japansche boot die is vérgaan, is de „Koan Maroe", groot 3368 ton. Het schip kwam in aanva ring met drijfijs en zonk. De beman ning kon zich in veiligheid brengen. (Een fraaie vertegenwoordiger. De nieuwe Italiaansche afgevaar digde bij drgi Volkenbond, Coppola, blijkt een eigenaardig personage te zijn. Hij achtte het als zijn taak, aan de ..Tribuna" te verklaren, dat hij den Volkenbond als een ernstig ge vaar. voor Italië beschouwde, waar tegen dit land te Genève verdedigd meet worden. Zijn nationalisme ging zoo ver, dat hij beweerde: „Om Italië te kunnen verdedigen, moet men zich vrijwaren tegen iederen vorm van internationa lisme, in welks naam een andere mo gendheid' beproefd, zich Italië dienst baar te maken". De „Tribuna" merkt zeer gematigd op, dat het op zijn minst een gebrek aan diplomatie is, als men zich a pri ori een vijand van den Volkenbond verklaart, zonder een enkel woord van instemming met de hooge doeleinden van dit instituut, die ook overeenstem men met de politiek van Italië. Na zulk' een verklaring moet men zich afvragen welk gezag Coppola te Genève ja.ls afgevaardigde kan genie ten. KORTE BERICHTEN. V - In Ebert's gezondheidstoestand is een kleine verbetering ingetreden. Het gevaar is echter nog geenszins geweken. Het Belgische parlement zal op 7 Maart worden ontbonden. Aan de Leuvensche universiteit is de student Dilletjens, tegen wien, wegens deelneming aan relletjes, een gerechtelijke vervolging was ingesteld van de colleges uitgesloten. Dit is thans de tiende uitsluiting. Duitschland heeft -een protest bij den volkenbond ingediend tegen de handhaving van Fransche troepen in het Saargebied. Te Altona is gisteren een pro ces begonnen tegen 174 communisten wegens deelneming aan den Putsch te Hamburg in October 1923. On geveer "350 getuigen zijn gedagvaard Het proces zal verschillende maan den duren. In de Belgische kamer begon gisteren het aangekondigd debat o1 er vrouwen stemrecht. De socialis ten zullen door obstructie-politiek de aanvaarding van het ontwerp v'ór de kamerontbinding onmogelijk maken. Volgens een bericht uit Con- stantinopel heeft de Turksche regee ring de Synode verzocht een nieu wen patriarch te kiezen. Men ver moedt, dat Turkije den raad van den volkenbond, als deze in Maart a.s. bijeen komt, voos een voldongen feit wil stellen. De volkenbond zal bij de be grafenis van Branting te Stock holm officieel vertegenwoordigd wor den door onzen landgenoot, proces sor van Hamel, directeur der juridi sche afdeeling van het volkenbonds secretariaat. KERK EN SCHOOL. NED. HERV. KERK. Aangenomen: Naar St Michielsge stel (tcez.), B. ter Haar Romeny H.J.z. te Engelen. GEREF. KERK. Tweetal: Te Hoogeveen, G. O. Don- ner te Emmen en D. K. Wielemga te Baambrugge. Beroepen: te Zwartewaal (als lee- rend ouderling), J. v. d. Lugt, leerend ouderling te Melissant. CHR. GEREF. KERK. Beroepen: Te Meppel, J. W. Geels te Apeldoorn. Bevestiging, Intrede, Afscheid. Het afscheid van Ds. P. C. de Groot van de Ned. Herv. Gemeente te Jutphaas is bepaald op 8 Maart, terwijl de bevesti ging en intrede te Vianen zal plaats heb ben op 15 Maart. Bevestiger is Ds. J. v. d. Vlugt te Bergen op Zoom Ds. J. Ravesloot nam Zondag afscheid van de Ned. Herv. Gemeente te Driebergen met een predikatie over Rom. 8:35a. Na de gebruikelijke toespraken werd gezongen Gezang 96. UIT DE OMGEVING, BOSKOOP. Dinsdag- en Donderdagavond lieeft het Boskoopsch strijkorkest wederom- twee concertavonden gegeven in hotel „Neuf" en hotel „Klaassen". Het waren weder, vooral voor muziek liefhebbers avonden vol kunstgenot. Boskoopsch strijkorkest mag er zijn en toont op iederen concertavond de groote vorderingen, die het onder de bekwame leiding van haren directeur maakt. De harmonie „Excelsior" heeft Don derdagavond in hotel „Neuf" haar twee de en laatste uitvoering gegeven in ddt seizoen. Na de vier muzieknummers werd door eenige leden van de muziekvereeni- ging een tooneelstukje opgevoerd, getiteld: „Hannes wordt ingekwartierd", welk stuk je goed insloeg en terdege den lachlust op wekte. Hoogst voldaan keerde ieder na afloop huiswaarts. Woensdagmiddag geraakte nabij de Bulkschebrug het gespan van den petro- leumventer Verhoet, doordat het paard achteruit liep, in de sloot. Hulpvaardige handen stelden dadelijk pogingen in het werk om het paard te redden, wat hun mocht gelukken. Vervolgens werd de wagen op het droge gebracht, zoodat, behoudens wat verlies van olie, een en andef voor den man nog goed afliep. VOORSCHOTEN. Voor de Geref. Jongel. en Meisjes- vereen. trad gisteravond in de Geref. Kerk alhier op Dr. Brinkman uit Haar lem met het ondenverp: „De Anti christ in de 19e eeuw". Spr. betoogde in zijn inleiding, dat de geest van den Antichrist al ster ker en sterker doorwerkt in onzen tijd. Hoe het slechts in naam Christelijke Europa al meer en meer af gaat re kenen met God en Zijn Woord. En in kunst en litteratuur, in wereld- en levensbeschouwing slechts de aanbid ding van den mensch en zijn verhef fing buiten God gekend wordt. Na deze inleiding besprak spr. het leven en streven van den man, die dit alles met bijna" bovcnmcnschcbT kracht en wijsheid heeft gepr~pa~erl en een wereldbeschouwing droeg, c i zich vlak' tegenover het Ohri«teiiclo:n stelde, waarom hij zichzelven dan An tichrist noemde, den grooteav/ijsgest der 19e eeuw, Friedrich Nietzsche. Schoon en aangrijpend teekend2 de spr. het leven van dien man, d e in de laatste elf jaren van zijn lev:-11 krankzinnig is geweest en in 1900 stierf, doch wiens geest nog de g n- sche Antichristelijke wereld doo z ur: en wiens volgelingen bij du'zend :si en duizenden zich op elk terrein open baren. Met een opwekking tot d? leden der vereen, besloot spr. zijn leerrijke lezing, welke met groote aandacht dcor de aanwezigen was gevolgd. LEIMUIDEN. Dinsdagmorgen j.l. ongeveer k a t over zes kwam een knecht van den molenaar D. bij den gemeente-veld wachter alhier. Hij deelde mede, dat zich egn. per soon had laten insluiten in den ke.der bij de den Gem.-Secretaris. De gemeente-veldwachter verscheen spoedig op de plaats des onheils. De politieman daalde in den kelder af, waar hij tot groote spijt van den molenaar en zijn knechten, die met .eenige knuppels gewapend de wacht hadden gehouden, niets anders vond dan flesschen en potten met allerlei soorten ihgemaakte groenten. ZEGWAART—20ETERMEEF. Dinsdagavond vergaderde da A. R. Kiqsvereen. Hoofdpunt der agenda was Candidaatstelling Tweede Kamer. De uitslag was als volgt: Hoofdlijst: 1 Colijn, 2 Rutgers, 3 Heemskerk, 4 v. Dijk, 5 Duyrnaer van Twist, 6 De Monté Verloren, 7 Schou ten, S Beumer, 9 Visscher, 10 de Wilde, 11 Srneenk, 12 Zijl^tra, 13 Scheurer, 14 v. d. Heuvel, 15 Nieuwen huyzen, 16 Heukels, 17 Dambrink, 13 Warnaar, 19 Amelink, 20 Lèenstra. Bijlijst: 1 Nieuwenhuyzen, 2 War naar, 3 Amelink, 4 v. Nes, 5 v. Grie ken, 6 Zuidema, 7. v. Dalen, 8 Beeck Calkoen, 9 Baas, 10 v. Andel, 11 Zaal, 12 Gerbrandy, 13 Severijn, 14 Hof stede, 15 Harms, 16 Keulemans, 17 Koppe, 18 Meima, 19 Kruithof, 20 Valstar. LEIDERDORP. Woensdagavond vierde de Geref. Knapenvereein. „Samuel" haar Jaar feest. De leider, de heer D. de Haas, opende na 't zingen van Ps. 33:7, met gebed en 't lezen van Ps. 33. In zijn openings woord constateerde spr. weinig mede leven van de ouders, die men nooit op de vergaderingen der vereen, ziet. Den knapen wordt het beeld van den jongen Samuel voorgehouden, opdat zij zijn voetstappen zullen drukken. Uit het hierna volgend verslag van den secr. blijkt, dat de vereen, in.goeden welstand verkeert en er met lust en ijver wordt gewerkt, tot vorming van goede leden der jongel. vereen. De vereen, telt 19 leden. De bibliotheek bevat 160 werken, het ware wel te wenschen, dat er eenige nieuwe exemplaren werden aangeschaft, er wordt gretig gebruik van gemaakt. De rekening sluit met een batig saldo van ƒ44.94. Om een goed beeld van het vereen.- werk te krijgen, werd' van ieder vak een inleiding geleverd, getiteld: David en Absalom, Constantijn de Groote, en Leidens beleg. Deze werden alle goed voorgedragen en gaven blijk van veel studie. Verschillende afgevaardigden spreken goede wenschen uit;; de afgev. van den kerkeraad wenscht dat de K.V. groeie en bloeien moge en de leden met ernst en toewijding hun werk verrichten. Dat zy van kinds af, als Samuel, den Heere vreezen. De kerkeraad waardeert het moeilijke werk, dat de leider te verrich ten heeft, dat de Heere hem lust en lief de tot dezen arbeid bij voortduur schenke. Verschillende voordrachten en samen spraken wisselden elkaar af, ten slotte dankt de leider allen die tot 't welslagen dezer vergadering medewerkten en sluit de voorz. dop Knapenver., de heer Goed hart Hz., nC het zingen van Ps. 119ot7 met gebed. KATWIJK AAN ZEE. De vereeniging „De Verpleging" alhier hield Donderdagavond haar jaarvergade ring in de ge meent ez aal. Deze goedbe zochte vergadering werd door den voor zitter, dhr v. d. Zwan, met een kort ope ningswoord geopend. Daarna werden de notulen door den secretaris voorgelezen, en na een opmerking van dhr Huiskens in orde bevonden. Uit het jaarverslag bleek, dat het ledental met 1021 leden was vooruitgegaan. Dit jaar werden 144 per sonen verpleegd, het aantal verpleegda- gen was 3886, waarvan de verpleegkosten waren f 8696. Er bleek een saldo winst van f 520,57. Voorts werd bekend gemaakt, dat is opgericht een vereeniging „Hollandia". welke vereeniging ten doel heeft samen werking met zustervereenigingen in na dere gemeenten bij eventueele verhuiz 0 van de leden naar andere plaatsen, om d ar ter plaatse ook in de ziekenvereen g< als lid te worden overgenomen. Dc b ij ken werden door de commissie van t - zicht in orde bevonden. Wegens peri -ü aftreden van de heeren v. d. Lee, 1 Geerink en L. v. d. Plas, werden aan - wezen de heeren D. Schoonenberg, Plug en H. Haasnoot voor het naixtt der boeken, Als bestuursleden waren al-

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 2