LIJDT U AAN INDIGESTIE? om beschermende rechten werden be pleit en waarin ook krachtig tegen links en de verzoeningspolitiek^werd geageerd. De vergadering bereidde den kroonprins een groote ovatie. Gevaarlijke mijnen. De burgemeester van Amsterdam brengt op verzoek van den minister van waterstaat, onder de aandacht van het publiek, zulks in verband met een te IJmuiden plaats gehad hebbend ongeval, dat het levens gevaarlijk is, op het oog ongevaarlijk lijkende mijnen of gedeelten van mij nen of torpedo's of gedeelten van tor pedo's, die mochten zijn aangespoeld bewerkingen te ondergaan, en dat het daarom noodig is in voorkomende ge vallen onmiddellijk den strandvonder der gemeente ,in welke men het voor werp ontdekt heeft, te waarschuwen. Doodelijk ongeval. Gisteravond is op de Biltstraat te Utrecht een zekere P. door een particulieren auto uit De Bil overreden. Hij was onmiddellijk dood. Nadat dr. Daubanton den dood geconstateerd had, werd het lijk naar het hoofdbureau van politie vervoerd. De chauffeur werd voorloopig aange houden. Er zijn geen menschen, die het ongeval gezien hebben en de chauf feur verklaart, den man eerst gezien te hebben, toen hij vlak voor den auto was en hij toen ni^t meer stoppen kon. Weer geknipt. J. H., die dezer da gen uit het arrestantenlokaal te Hel- lendoorn is ontvlucht, is Vrijdagmid dag door de marechaussee uit Goor ge arresteerd en naar Hellendoorn overge bracht. Ernstig ongeluk. Zaterdagavond om kwart over elf sprong plotseling met een lichten knal een carbidlamp, die In een kraan op de Nieuwmarkt te Amsterdam stond, uit elkaar. Vijf per sonen, die zich in de tent bevonden, werden aan gelaat en handen zeer licht gekwetst. Zij werden door personeel van de brandweer, die was uitgerukt, verbonden. Geen hunner behoefde in het Gasthuis te worden opgeomen. Het geval wekte veel conternatie en nieuwsgierigheid op de markt. Een kippendief. In den nacht van Donderdag op Vrijdag werd de land bouwer Gerritsen te Warns bij Etten door een electrische bel gewaarschuwd dat er in zijn kippenhok onraad was. i De drie zoons van Gerritsen gingen op ofiderzoek uit en troffen daar een man aan, een der beruchtste kippendieven uit deze streek. Toen de man zich ont- dekt zag, ging hij met een dolk de drie zoons te lijf en verwondde twee hun- I ner. Ten slotte werd hij overmeesterd I en bewusteloos geslagen, waarna hij aan de politie werd overgeleverd. Vermist. Te IJmuiden wordt vermist de 28-jarige H. P,. Hij is lijdende aan zwaarmoedigheid en is zonder eenige opgave van redenen vertrokken. Men I verzoekt opsporing en bericht. Punctueel. Een dame komt dezer da gen in het postkantoor van een onzer gröote steden. Zij koopt aan het daar voor bestemde loket eenige postzegels en betaalt en op het oogenblik, dat zij met de postzegels, die de ambtenaar achter het loket haar toeschuift, zal weggaan, bedenkt zij zich eh zegt: „Geeft u mij alsublieft nog maar zoo veel postzegels erbij." Waarop de amb tenaar antwoordt: „dan zal mijn col lega u wel verder helpen, 't is nu mijn tijd om weg te gaan." Een punctueel man. Stakende werkloczen ontslagen. Bij de centrale werkverschaffing te Jip- singhuizen zijn ongeveer 350 arbeiders, werkzaam in het Weenderveld, die Vrijdag jongstleden hebben gestaakt, door den Minister van Arbeid ontsla gen. j Plotselinge dood. Toen gisteravond zekere v. M. te Helmond in de wacht kamer van de Meierijsche tram zat te wachten op de tram, die naar Asten Vertrok, zakte hij in een en was een lijk. Doodelijk ongeval. Gisteravond om circa half 5 is de 8-jarige de K., wo nende te Schiedam bij het trammetje- wippen gevallen, met het noodlottig gevolg, dat hij onder de tram geraakte. Het kind werd overreden en was op slag dood. Hardhandig. Bij een ruzie tusschen een 36-jarige vrouw en een 21-jarigen 'kok, die tezamen in een café aan het Rembrandtplein vertoefden, liep de twist op een gegeven oogenblik zoo hoog, dat de man zijn gezellin onver wachts een duw gaf, waardoor zij op vrij onzachte wijze tegen het caféta- Teitje terechtkwam. Met twee gebroken ribben moest zij naar het Binnengast huis Vervoerd worden. De man werd, terzake van mishandeling door de po litie aangehouden en naar het bureau -ingel vervoerd. Jaap Eden. Gistermorgen Is in het Diaconessenhuis te Haarlem, alwaar hij sinds eenigen tijd verpleegd werd, overleden de bekende wereldkampioen op de schaats en het rijwiel Jaap J. Wen. Hij werd in 1873 in Groningen <5»oren en is dus 51 jaar oud gèwor- Hij behaalde het wereldkampioen schap op de schaats in 1893 te Amster dam en in 1894 te Hamar, waarvan het wereldrecord eerst 20 jaar later verbe terd werd. In 1896 behaalde hij het wereldkampioenschap te St. Peters burg. Het wereldkampioenschap wiel rennen werd door hem in 1894 vero verd te Antwerpen en in 1895 te Keulen De laatste jaren woonde hij te Haar lem en was daar werkzaam als chauf feur. Kindermoord? Onder de gemeente Zevenbergen heeft een kerkgangster Zondag aan den Koekoekschen Dijk, een in kranten gewikkeld kinderlijkje gevonden. De rijkspolitie heeft de zaak in onderzoek genomen. Bemanning gered. Uit Rangoon wordt gemeld, dat de bemanning, ongeveer 140 man, van de „Elphlnstone", welke gelijk bericht op de Nicobar eilanden (Indischen Oceaan) was gestrand, door een schip der Engelsche marine is op gepikt en aan land gebracht. Een drijvende „Vulcaan". De passa giers van het Fransche stoomschip „Cordillere", dat j.l. Zondag te Mar seille is aangekomen, zijn, zonder dat zij het wisten, aan een groot gevaar blootgesteld geweest. Toen zij zich onderweg bevonden, brak er brand uit in een lading katoen. De lading werd geheel vernield en groote pompen moesten, nog na de aan komst van het schip, in werking wor den gesteld om de vlammen te dooven. Niemand van de passagiers vermoed de gelukkig tijdens de reis, dat in de ruimen onder hen het vuur zijn ver nielende werking uitoefende en hen met groot onheil bedreigde. De „Cordillere" was afkomstig uit Egypte. Dnitsche eerekruizen. De Groning- sche journalisten hebben een buiten kansje, meldt „Gron. Dagbl." Zij ko men in aanmerking voor een Duitsch eerekruis der Deuschen Ehrenliga we gens het steunen van het menschlie- vend hulpbetoon -aan Duitschers. Een lijst, waarin de burgerlijke stand bijzonderheden van de te onderschei den jouralisten moet worden inge vuld, is bij een uiterst vriendelijk schrijven betreffende deze affaire ge voegd. Het woord affaire vloeit ons onwil lekeurig uit de pen, schrijft het blad. Maar het is hier misschien niet mis plaatst. Onder aan de in te vullen ge drukte lijsten immers, staat met pot lood het bedrag der. „Antragskosten", dat voor hier op f5 is bepaald. Wij vreezen, voegt „Gron. Dgbl." er aan toe, dat de Groningsche journalis ten te bescheiden zullen zijn voor het aavaarden van deze kruizen. Zij dur ven' niet riskeeren, dat iemand bij hei beschouwen van hun kruis zou zeg gen: „Dat ken ik, vijf gulden per stuk. Bij 't dozijn goedkooper?" Verdronken. Te Valthermond is de 33-jarige Mina Zweep door de duister nis misleid in het kanaal geraakt en verdronken. Onder een vallenden boom. Op het landgoed „Groot Essenburg" bij Har derwijk heeft Vrijdag een ongeval plaats gehad. Door den storm stortte een aan den voet aangehakten boom ter aarde, juist op het oogenblik, dat kar en paard van Gebr. Natte te Ermelo passeerden. Het gevaarte kwam op het paard neer; het dier werd doodgedrukt De voerman kreeg geen letsel. Verbrand. Het 14-jarig dienstmeisje, dat te Maastricht in brand is geraakt, is aan de gevolgen daarvan overleden. Op 't kantje af. Vrijdag had de heer E. J. van Ringelesteijn uit Tiel het on geluk door het niet goed functioneeren van het stuur, te IJzendoorn met zijn vrachtauto in volle vaart van den dijk te rijden. Door tijdig van zijn «wagen te springen, wist hij zichzelf in veiligheid te stellen, maar het voertuig werd, doordat het in aanraking kwam met een boom, deerlijk gehavend. Boven dien vloog het benzine-reservoir in brand, zoodat er van den wagen wei nig overbleef. Vacantiebijslag. Gedeputeerde Staten Van Noord-Holland hebben aan eenige gemeenteraden, ook aan den raad van Haarlem, meegedeeld, dat zij bezwaar hebben tegen de gemeentebegrooting, omdat daar nog de vacantiebijslag op voorkomt. Ernstige aanrijding. Op den Amers- foortschen weg in de gemeente Apel doorn heeft een ernstig auto-ongeval plaats gehad. De auto van den Intendant-Generaal van het Kon. Paleis Het Loo, den heer J. A. van Stein, bestuurd door zijn chauffeur, wilde den zijweg van den Amersfoortschen weg naar het Aard- huis inslaan, toen tegelijkertijd van den tegenover gestelden kant een groot aantal wielrijders kwam opda gen, die te Millingen bij de gemeente lijke werkverschaffing zijn. Deze in den waan verkeerend, dat ook deze auto evenals de meeste in de richting naar Amersfoort zou rijden, hielden het rijwielw1 WOENSDAG 4 FEBRUARI 1925. RECLAME Hier is iets nieuws voor U! Beseft gij dat van elke tien gevallen van spijsvertering-stoornissen, negen veroorzaakt worden door overmatige aciditeit in de maag, en dat deze zuren gemakkelijk onschadelijk kunnen worden gemaakt? Het is echter een feit en gij kunt U daarvan overtuigen door een half theelepeltje Gebismureerd Magnesium te gebruiken, zoodra gij weer last hebt van een aanval van maagpijn. Let dan eens op de kalmte en> de onmiddellijke verlichting die gij verkrijgt. Dit komt omdat het pijn-veroorzakend zuur onschadelijk wordt gemaakt zoodra Ge bismureerd Magnesium in de maag komt. Gebismureerd Magnesiiftn is geen nieuwe remedie. Gedurende vele jaren heeft het reeds verlichting gebracht aan maaglijders en er zijn heden ten dage slechts weinig huizen te vinden waar het pijnstillend vermogen van dit \niddel niet bekend is. Schaf U nog beden een flacon aan, gebruik het volgens de gebruiksaanwijzing en dan vergeet gij spoedig, dat gij ooit aan indigestie hebt geleden. Gebismureerd Magne sium Dépot, Jacob Marisplein 23, Amsterdam. Verkrijgbaar bij alle goede Apothekers en Drogisten, o.a. bij: REYST KRAK. Weigert alle vervangingsmiddelen. Let er op dat gij het echte Gebismureerd Magnesium krijgt. 588 hunner, de 40-jarige gehuwde S. met het motorrijtuig in botsing kwam, ten gevolge waarvan hij ernstig werd ver wond. Buiten kennis werd hij overgebracht naar het Apeldoornsche ziekenhuis, waar zijn toestand hoogst bedenkelijk werd bevonden.» Woord gehouden. Drie weken gele den ontving een paardenhandelaar te Eemnes-Binnen een schrijven, meldend dat bij hem zou worden ingebroken. De politie hield sindsdien de woning onaf gebroken onder bewaking. Daar de in braak maar steeds op zich liet wach ten, werd eenige dagen geleden de pQst opgeheven. Doch Zaterdagnacht te twee uur ver nam het paar gerucht in de nabij ge legen kamer. Men snelde toe en zag 3 personen een raam uitkruipen en de vlucht némen. De paardenhandelaar zond hun drie revolverschoten na. Tot nu toe is geen spoor ontdekt. Wel yas het bekend dat de bewoners f 1500 onlangs in huis hebben gehad. Gestolen geld, Door drie schippers- jongens te Nijmegen is bij de politie aldaar een metalen kistje gedeponeerd, dat door hen was gevonden. Het bleek te bevatten 2 aandeden van f1000, rijkspostspaarbankboekje met een te goed van fT25 en een spaarboekje m f een tegoed van f500. Het kistje was 19 Januari j.l. ont vreemd ten nadeel? van R. v. B. te Lent. Er ontbraken in het kistje 2 aandeeien van flGOO, 1 van f500 en eenig geld. Uit onze Indiën. Inlandsèhe millionairs. Het blad ..Het Noorden" meldt dat onlangs van Tegal qen Arabier naar zijn land vertrek met een door woeker samengeraapt kapitaal van ongeveer 1 millicen gulden. De man was in de personeele belasting aangeslagen voor een zeker bedrag, maar men moest den aanslag, op protest zijnerzijds, wel tot f 5 verminderen, toen het op taxatie aankwam van het vieze vuile rommeltje buiten twee splinternieuwe Lips-brandkasten., Daar ei" in Indië geen vermogensbelasting is, dragen deze ware parasieten niet of zoo goed als niets totde kosten der huishou ding bij, wijl zij hunneinkomsten ge heim weten te 'houden. Het bonnetjes-stelsel. Men leefde en leeft ten deelei in Indië nog op de bon. Er zijn echter, naar het ,,Bat. Nbl." schreef, aanwij zingen dat het Indisch huishoudelijk crediet-systeem, langzamerhand be gint af te sterven, wat niet anders, dan toegejuicht kan worden als een maatregel, in het: belang van de In dische maatschappelijke samenleving. Europeesche makelaars verleenen reeds alleen in zeef enkele gevallen crediet aan nieuwe clientèle en dei Chineezen volgen. Revolutionaire woelingen. De politie confisqueerde op een in- landsche drukkerij te Bandoeng, bro chures en bulletins van revolutionaire Strekking. BINNENLAND. DE MIDDELEN TEGEN ZIEKTEN.. Een wetsontwerp ingediend. Een wetsontwerp is ingediend, hou dende bepalingen omtrent het met open lijke c&riprijzing in het verkeer brengen van middelen tegen ziekten. Naar in de Memorie van Toelichting wordt opgemerkt, heeft men zich gedu rende de laatste tientallen van jaren meer ®n meer toegelegd op het bereiden van geneesmiddelen in, het groot, ter wijl, naar gezegd wordt, zeer veel wordt aangeboden, en bij reclame aangeprezen als geneesmiddel, wat ten deele waarde loos, anderdeels schadelijk is of schade lijk kan zijn. wanneer het onoordeelkun dig wordt gebruikt. Het nu aangeb.odén ontwerp beoogt Hn preventief toezicht to stellen op de middelen, die met ópenlijké aanprijzing in het verkeer worden gebracht. Voordat het publiek aan een gevaar zou kunnen worden blootgesteld, wil de regeering de gelegenheid hebben, het middel te on derzoeken, om naar gelang varf den uit slag van dat onderzoek het met openlijke aanprijzing, in het verkeer brengen van het artikel al dan niét te verbieden. Daarentegen zal volgens het ontwerp het preventief toezicht zich niet uitstrek ken over middelen, die zonder aanprij zing in het verkeer worden gebracht, omdat die middelen niet worden opge drongen en het gebruik daarvan alleen van hun deugdelijkheid afhankelijk zal zijn. Het preventief toezicht wordt volgens het ontwerp aldus verkregen: Niemand mag eenig middel met open lijke aanprijzing in het verkeer brengen zonder vooraf aan den minister van Arbeid de noodige inlichtingen omtrent dat middel en te maken reclame te heb ben gegeven. Daar geheimhouding aan de met het onderzoek te belasten personen is opge legd, behoeft vrees voor bekend worden van het fabrieksgeheim niet te bestaan. De Minister l.aat een onderzoek naar het middel instellen; de belanghebbende wordt in de gelegenheid gesteld zijn be zwaren tegen eventuel op te leggen voorwaarden in to brengen. Nadat zekere termijn, gewoonlijk zes maanden, verstreken zijn, mag het middli met openlijke aanprijzing in het verkeer worden gebracht, indien de Minister geen verbod heeft gegeven, en onder ge houdenheid de voorwaarden, die de Mi nister eventueel gesteld heeft§ in acht te nemen. Strafbepalingen moeten, naar het ont werp verder zegt, de naleving van deze voorschriften verzekeren. De maximum straf, welke gesteld wordt, is: hechtenis van ten hoogste zes maanden of geld boete van ten hoogste f 5000, al dan niet met verbeurdverklaring van de midde len met betrekking tot welke de over treding is begaan. Voor openlijke aanprijzing zijn twee criteria gesteld. De strekking van het schriftuur moet -kennelijk zijn en den indruk wekken, dat h middel dienstig kan zijn tot genezing enz. Aangezien dit ook van wetenschappelijke verhandélin- gen gezegd kan worden, moet er een tweede criterium naast gesteld worden: n.l. de kennelijke bedoeling tot koop te wekken. Beroepskeuring voo? chauffeurs. In het „Tijdschrift voor Geneeskun de" bespreekt dr. P.*M. van Wulfften Pathe de bercepskeuring van chauf feurs. De vraag rijst z. i. allereerst, of een psycho-technische keuring zelfs wanneer deze alleen geldt voor be> roepcchauffeurs en wij dus in het openbaar belang, hooge eischen mor gen stellen. bij gevaarlijke, verant woordelijke en snelle beroepen wel nuttig is, m. a.w4 of wij wel een waar- iborg er in mogen zien, dat de onge- ischikten worden verwijderd qn de goeden de hun toekomende plaats krij gen. Wij onderzoeken immers bij deze keuringen, in het algemeen gezegd, slechts de „lagere" psychismen: de zintuigelijke reacties, den weerstand 'tegen emotieve prikkels, de aandacht? concentratie en -distrubutie, de reactie snelheid enz.het is alles „Psychologie ohne Seele". Veel belangrijkerzaken levenwei, het complex-van wils- en ge voelselementen, de „hoogere" psychis men zooals: doorzettingsvermogen te genover een slap fatalistische opvat ting ten aanzien van' voorkomende moeilijkheden, verantwoordelijkheids gevoel en voorzichtigheid tegenover onverantwoordelijke roekeloosheid, dit alles blijft vcor een dergelijk onder zoek volstrekt ontoegankelijk. Zijn de ze zaken, is deze groote X niet van Siooveel belang, van zóó intrinsieke waarde, dat daartegenover een beetje grootere gez^iisscherpte, een wat snel lere reactietijd, een verschil in aan dachtsdistributie in het niet verzinkt Men kan zelfs herhaaldelijk zien, 'dat menschen met-geringe gedeelte lijke defecten soms beter geschikt 'zijn.p mdat zij' juist dddrdoor voorzich tiger worden en zoo hun defect meer Idan goed maken. Wij moeten ons wel 'steeds en volkomen bewust zijn van de ionvolmaaktheid ener beroepskeuring len ons oordeel omtrent een candidaat imede laten bepalen door de inlichtin gen, die wij uit de practijk over hem kunnen verkrijgen; m.a.w. er behoort teen samenwerking te zijn tusschen dé keurende artsen en de technische ichefs, die 'de candidaten in hun werk hebben gadegeslagen en zich een oor deel hebben kunnen vormen omtrent hun geheele persoonlijkheid." Schapenschurft. Het Kon. Nederl. Landbouw-Comi- té had aan den minister v*an binnen- landsche zaken en landbouw verzocht, met het oog op het feit dat de scha- penschurft in Friesland en Groningen in zeer ernstige mate optreedt en reeds duizenden schapen door deze ziekte zijn aangetast, te bevorderen, dat het veeartsenijkundig staatstoe zicht door het onverwijld beschikbaar stellen van de daartoe vereischte hulp krachten, in staat zou worden gesteld de ziektegevallen zooveel mogelijk op te sporen en te behandelen, opdat de zich steeds verbreidende ziekte zoo spoedig mogelijk afdoende worde be streden. De minister heeft thans geantwoord, dat omtrent aangelegenheden jils de ze steeds overleg wordt gepleegd tus schen den -betrokken inspecteur van den veeartsenijkundigen dienst en den directeur. Voor zooveel mogelijk Wordt daarbij steeds voldaan aan de teischen van een doelmatige toepassing der wettelijke voorschriften ter bestrij ding van besmettelijke veeziekten. Ten aanzien der thans in Friesland veelvul dig voorkomende schapenschurft is dienovereenkomstig gehandeld. EEN NIEUW SOORT CEMENT. Bi&ding in enkele uren. Het gewone portland-cement, be staande uit kiezebuur, ij'zeroxyd, aluin aarde en kalk, met een weinig magne sia en zwavelzuur heeft het bezwaar, dat de versteening zeer langzaam ge schiedt en het ondJrzoek op vastheid, tijd van binden en vormhoudendheid minstens 28 dagen vordert. Hierdoor eischt beton en gewapend beton een bekistingstijd van verscheidene dagen. Het partieel aanbrengen van betoncon structies in baksteenwerken en het uit voeren van geheele werken in gewa pend beton kan dus veel sneller en economischer geschieden met een be- tonmateriaal, dat zeer snel en deug delijk versteent. Het is duidelijk, dat vooral voor wegenaanleg, een zooda nig materiaal van de grootste betee- kenis is. Dit betonmateriaal nu, is te ver vaardigen met Aluminium-cement, kortweg genaamd Al-cement, een ci- ment-fondu, ontstaan in het labora torium der Société Anonyme des Chaux et Ciments de Lafarge et du Teil, voorheen J. A. Pavin de La farge, te Viviers. Dit portland-cement onderscheidt zich van het gewone portland-cement door: 1. een andere wijze van fabricatie. 2. chemische samenstelling. 3. groote vastheid, welke in enkele uren wordt bereikt, en 4. algehe.ele onverschilligheid tegen over sulfaathoudend water. Het cement ontstaat door samen smelting van kalksteen en bauxiet, in door een watermantel omgeven koe- pelqvens of in electrische ovens. Het aldus verkregen mengsel wordt, na stelling, tot gruis gebroken en verder uiterst fijn gemalen. Tegenover het gewone portland-ce ment is het gesmolten cement zeer rijk aan aluinaarde. Zijh chemische saensteliing. kan in ronde cijfers on-, 'geveer als volgt worden aangegeven: kiezelzuur 10 aluinaarde 40 ijzer en ijzeroxyd 10 °/0 kalk 40 Deze samenstelling verklaart het hooge hydrauliciteitscijfer van 125 te genover 50 bij de Duitsche portland- cementen. Het Al-cement heeft zijn groote hy- draulistische eigensclfeppen te danken aan het kalk-aluminaat, uit welk het in hoofdzaak bestaat. Het cement heeft een sterken aandrang tot binden van water, toch is het langzaam bin- •dend. Het begint na twee uren te' binden en is na 3 4 uren vast. Zcodra het cement gebonden is, neemt het zeer snel in vastheid toe, zoodanig, dat binnen 24 uren beton: van deze cement dezelfde mate van vastheid bezit als beton van goed port land-cement na een maand. Het gebruik van dit hoogst belang rijke portland^cement, dgt een omwen teling in den beton- en wegenbouw zal teweegbrengen, maakt geen ver schil met dat van gewone portland-, cementen. Alleen is het noodig, dat tijdens de binding een goede be scherming tegen uitdrogen wordt aan 'gewend. Gewapend beton-constructies kun nen dus reeds na 2 3 dagen ontkist •worden. Vloeren en wegen neemt men reeds na 24 uur in gebruik. .(Telegr.) EEN VLIEGTOCHT BOVEN DEN ETNA. Europa's grootste vulkaan, de Etna is bezocht door twee vliegtuigen van de Italiaansche luchtvaartafdeeling te Catania. Tijdens dezen tocht heeft een 'film-operateur aan boord van het vlieg tuig, dat bestuurd werd door com mandant Biggio, eenige opnamen ge maakt van het werken van den kra ter. Langen tijd nadat men Catania ver laten had, was de Etna nog niet te zien; slechts "het licht komende vial den Noord-Oostelijken krater wees, dioor de wolken heen, den vliegers den weg aan. Men bewoog zich tot op een hoogte van lo.ooo voet, alvo rens de gevaarlijke zone, waar de heete lucht verraderlijk werkt, te be reiken. De machine van Biggio vloog daarna op een hoogte van I30 voet over den centralen krater, en bereikte tenslotte, tot een hoogte van I20 voet dalende, het centrum van den krater. Het tweede vliegtuig, bestuurd door luitenant Barberis, met een fotograaf aan boord, had eveneens succ'es. Het vfoog op grooter hoogte dan 'cfe eer- ste machine. De geheele vlucht heeft 70 minuten geduurd. Het is, naar ge meld wordt, de meest volledige ex cursie van dien aard geweest.

Nieuwe Leidsche Courant | 1925 | | pagina 8