W. J. LAMAN, MEISJE Tc koog ol to boot: ttraat met rioleering «.a.. werken gegund aan den heer Vreeburg alhier als zijnde de laagste inschrijver. De volgende brieven fijn alB onbestelbaar aan het postkantoor alhier terug te bekomen: Mej. N. Goudka de, Rijswijk en Bestuur Bijkeverzekerings bank te Amsterdam. Een gemeente-s traat- lantaarn staande aan den hoek Biezen •Rozenlaan moest het dezer dagen ontgel den. Door een bestuurder van een auto word de lantaarn aangereden, met het gevolg dat deze finaal door midden brak. Een groote schadepost die door den be- •tuurder betaald zal moeten worden. Het bestuur van het Boskoopsehe strijkorkest stelt zich voor ©m eerstdaags een concert te geven, op .welk concert dan tevens herdacht zal wor den het 10 jarig bestaan der vereeniging. Donderdagmiddag werd van de stoomboot „Vooruitgang" alhier in de rivier de Gouwö de schroef verloren. In den avonddienst werd voorzien door ten gehuurd motorjacht. 1 ZOETERWOUDE. Burger 1. Stand. Geboren: Wilhelmina Cornelia d. van A. v. Benten én K. W. van Noort Getrouwd: Lambertus van: Haas trecht en Catharina Sophia van der Zwaan. VOORSCHOTELT. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk v.m. 10 uur Ds. Rutgers van Katwijk aan Zee; 's avonds 5 var Ds. Eortgens. Geref. Kerk: 's morgens 10 en 's avonds 5 uur Ds. Kruyswïjk. Na den morgen dienst verkiezing van Ambtsdragers. Door het Kiescollege der Ned. Herv. Gem. van Voorschoten en Veur, zijn tot Ouderlingen benoemd de hee- ren H. J. Bijleveld, A. Verloop en G. van d?r Nagel. Tot Diaken de heer B. Mee helse. HILLEGOM. De tuina r beider sbo n- den hebben aan de drie patroonsorganisa ties in het bloemboll-enbedriif in de bollen streek meegedeeld, dat zij het bestaande collectieve looncontract na 1 Februari niet ongewijzigd wenschen voort te zett-en N R. Crt. De gemeenteraad verga- dort Donderdag 4 Dec. as. nam. 2 uur ter behandeling van de volgende onderwerpen: 1. Vaststelling van de notulen der vori ge vergadering. 2. Ingekomen stukken. 3. Aanbieding verslag Volkshuisvesting 1923. 4. Voor1 nop .'ge vaststelling gemeenlere- kening 1923. 5. Comptabiliteiisbesluit. 6. Verzoek van de Vereeniging van Gasfabrikanten in' Nederland om subsidie u:* de Gemeentekas. 7. Voorstel tot verhuring van grond in den Veimipperpolder voor hoenderpark aan G. H. Jansen. 8. Verzoeken om verstrekking van voor- schotten - uit- de gemeentekas Jer verkrij ging van plaatsjes door landarbeiders. 9 Verzoek van de woningstichting „Pa- tr mon'um" om verstrekking van een voor schot uit de gemeentekas voor den i bouw van 48 arbeiders woningen. 10. Voorstel tot aankoop van grond, be stemd voor -den aanleg van straten en plantsoen, van de woningstichting „Patri monium". 11. Voorstel tot bestrating en rioleering van den grond, aan te koopen van de wo- ninestichting „Patrimonium" en tot door trekking van de rioleering in de Weere- steihstraat. 12. Vaststelling begrooting Gasbedrijf 1925. 13. Vaststelling gemeentebegrooling 1925. Predikb. Ned. Herv Kerk voorin. 10 en nam. 4,30 uur Ds. J. C. V. van Bemmel. Geref. Kerk voorm. 10 en nam. 5 uur Ds. J. van Nes van Den Haag, (v. h. af lossingsfonds.) Chr. Geref. Kerk voorm. 10 $ii nam. 5 uur Ds. Zwiep. Woensdagavond 7 uur Ds. Zwiep. Burgerl. Stand Bevallen: C. de GrootBroekhof z. J. W. Zwiep van Zwal d. J. A. HuttenHoger vorst z. M. van MarisHeemskerk z. H, C. LitjesJonkheer z. Ondertrouwd): C. Dam en G, M. Vreeken. Getrouwd: J. R. N. J. Bijl van Duij- venbode en L. van der Jagt J. van Dijk en A. C. v. d. Berg. Overleden: M. Kalis vaart wed. C. Keijzer 76 j. J. Ruigrok m. 77 j. Alhier is op gericht een Comité tot het vormen van een ver eeniging tot oprichting en instandhouding van een Ohr leesbibliotheek. Hieraan is inderdaad groot© behoefte. Laat het dit comité niet aan steun ontbreken. Het co mité is gevormd door Dq. J. van Herkscn en de heeren J. Veldk. van Zanten, J. O, Bol. J. Smelik en A. Boomsma.r: ïfifv 'I BODEGRAVEN. Predikb. Ned. Herv Kerk .voorm. 9,30 en nam. 6 uur Ds. Pott. Woensdagavond 7 uur Ds. Pott. Geref. Kerk voorin 9,30 en nam. 6 uur Ds. Dam. Woensdagavond 7 uur Ds. Dam. Erang. Luth. Kerk Zondag geen dienst». Zondagechoollokaal Willemstraat Zon dag voorm. 9,30 en nam. 6 uur preeklezen. Geref. Mannenvereenigmg „Onderzoek we Schriften" Maandagavond half acht £ur, bijbelbespreking lokaal Boazbank, •nderwerp Joh. 16: 16. Gereformeerde Bond Maandagavond ^,15 uur in de Verhoeff-Rollmanschool, (Bijbelbeepreking, onderwerp f Jésaja 511 a—ïi. Burger]. Stand. Geboren: Tïedrik Martin a. van B. F. Schouten en J. Wi, Walraven. Ondertrouwd1: K. Hofland 25 j. cn K. Tuijnenburg 24 j. T. G. Hamoen 24 j. en C. Verheul 24 j. ZWAMMERDAM. Predikb. Ned. Herv. Kerk voorm, 10 uur Ds. Veldhoen en nam. 6,30 uur Ds. de Bruijn beiden van Alphen aan den Rijn. Geref. Kerk voorm. 9,30 en nam. 6,30 uur cand. Allaart van Oegstgeest. Rem. Kerk voorm, 10 uur Ds .Rappold. Burger 1. Stand. Geboren: Johannes z. van C. J. v. d. Hooft en J. C. J. v. d, Bau. WOUBRUGGE. ~.Nu de Gereformeerde Kerk alhier vacant is, wordt door den Kerke- raad het beroepingswerk ter hand geno men. Oudtijds was er heel wat te doen, eer b.v. een zestal was geformeerd. Eerst ging men dan uit „hooren", twee, soms meer Onderlingen en broeders uit den Kerke - raad gingen „om het hoog gewicht der zaak hooren". Van de soms groote reis te rug komende, werd een „extra ordinaire" Kerkeraadsvergadering belegd, waarin verslag werd gedaan „van de sakelijke in houdt van desselfs leerrede" van den ge- hoorden predikant, en hoe de hoorders hadden bevonden „stem, gaven, giften en gebeerden in de gebeden, alsook int pre- dicen." Zoo kwamen 23 April 1706, met de dili gence te Koudekerk aan, eenige „gecom mitteerden" uit den Kerkeraad van Pur- merendf om Ds. Gualterius Holtius te hoo ren, doch de broeders troffen het niet, do- miné was van huis, de broeders haddén „verzuimd te informeerën". (De pastorij was toen nog zeer primitief, eerst in 1752 kregen wij de „Statenpost".) Toch was hun reis niet te vergeefsch, als stoere Calvinisten togen zij te voet naar Leiden om „bij verscheidene Professoren te „informeeren". Onze'vaderen gingen niet over één nacht ijs. HAZERSWOUDE Predikb. Ned. Herv. Kerk Zondag a.s. half tien de lieer De Jonge van Boskoop, half zeven de beer Kara- meijer van Amsterdam, Zendeling onder do Joden. Geref. Kerk Zondag a.s. half tien en 2 uur de eerw. heer Houtzagers, cand. te De Bilt. De bietencampagne is we der ten einde en beeft dit jaar onder zeer gunstige weersgesteldheid plaats gehad, wat Voor hen die daarin bezig zijn een zaak van groote beteekenis is. Als een be wijs dat deze teelt een enormen omvang beeft genomen, dien© dat niet minder dan li millicen K.G. bieten werden verscheept Woensdag 3 December a.s., des avonds te half acht ure, hoopt D.V. in de Geref. Kerk op te treden de weleerw. heer Ds. R. E. van Arkel van Utrecht, tot het houden van een Unierede. Donderdagavond had a 1 hier in café Natzijl de officieele opening plaats van de te houden winkelweek, bijgewoond door een groot aantal belangstellenden. De' Yborzitter der commissie', de heer W. van der Spek, sprak een woord van wel kom en zette in korte bewoordingen het doel en streven der winkeliers tot het hou den van een winkelweek uiteen Vervol gens bracht hij namens de commissie een woord van dank aan de winkeliers, voor de eendracht en het doorzettingsvermogen om dit doel te bereiken, en ook aan bet dagelijkscb bestuur onzer gemeente, waar op door hem de EdelAchtbare beer Burge meester werd uitgenoodigd de eerste Ha- zerswoudsche winkelweek officieel te wil len openen De Burgemeester, hieraan gevolg geven de. spreekt ongeveer het navolgende: Mijnheer de Voorzitter, leden, der com missie en alle aanwezigen een hartelijk welkom van deze plaats. Met verwonde ring heb ik kennis genomen van den groot schen opzet der dorpsbewonersv die heb aandurfden om een winkelweek te orga- niseeren in onze gemeente. Toen de Voor zitter tot mij kwam met het verzoek om deze winkelweek te willen openen, heb ik gemeend, dit niet te mogen weigeren. Vol gaarne steunt het gemeentebestuur de po gingen van de commissie en van harte hoop ik dat deze door het Hazerswoud- sche publiek niet beschaamd wordt ge maakt. Jarenlang is ons dorp geïso leerd geweest, doch nu het door liet druk ke autoverkeer daarvan verlost is, is het daardoor ook verleidelijk geworden voor de ingezetenen om buiten de gemeente haar inkoopen te» gaan doen, meenende daar altoos voordeeliger te kunnen slagen. Het is zeer zeker toe te juichen dat de dorpswinkelier zich hiertegen wapent. Heb idee der winkelweek is een schitterende gedachte te noemep.. De ingezetenen van onze Ha^erswoudsche gemeente worden nu 6 dagen in de gelegenheid gesteld Ulles te aanschouwen wat de winkelier in voorraad heeft en wat men in eigen gemeente kan presteeren. Hartelijk hoop ik dat de po gingen mogen slagen en de winkeliers goede zaken mogen, doen en zullen kunr nen zeggen: wij hebben een goede Sb. Ni- colaas gehad en dat do inwoners mogen toonen dat zij den winkelstand in eigen ge meente hoog houden. Een luid applaus volgde op deze hartelijke toespraak van den Burgemeester. Nog eenige oogenblik- ken bleef men in besloten kring bijeen waarbij door de lieeren Wethouders, D. de Bruijn en R. F. Veelenturf een woord, werd gesproken Hierna werd. door het Dagelijkseh be stuur vergezeld van de commissie een be zoek gebracht aan de keurig geëtaleerde winkels waarvan de eigenaars zich als om strijd hadden beijverd om ten toon te stel len wat in hun zaak door de ingezetenen kan worden verkregen De weleerw. heer D s. J. L. Schouten thans predikant der Geref. Kerk van Amsterdam, hoopt 17 December a.s. zijn 25-jarige ambtsbediening te her denken. Ds. Schouten, geboren 22 Juli 1872 te Zwolle, werd 17 Dec. 1899 door zijn oom, Ds. H van der Veen, thans em.-pred. te Amersfoort bij <3c Geref. Kerk alhier bevestigd. Na 4 jaar en ruim 9 maanden de gemeente alhier te hebben gediend vertrok Z.Eerw. naar Watergraafsmeer, en stond daar van 25 Sept. 1904 tot Juli 1911 en te Arnhem van Juli 1911 tot Oc tober 1920. Op 6 October deed Ds. Schou ten zijn intrede te Amsterdam als elfde predikant. Op 17 Deo. a.s. hoopt Ds. Schouten in de Geref. Kerk alhier, zijn eerste gemeente, een gedachtenisrede te houden. De oudste Nederlander. De heer C. Kurpershoek, de oud-ste Rot terdammer, die de vorige week zoo opge wekt zijn 103en verjaardag vierde, had Donderdagavond het ongeluk te zijnen huize in de Gerard Scholtenstraat té val len, waardoor hij een been brak. Hij is in het zieken huis „Eudocia" ter verpleging opgenomen Boomplantdag. Te Heiloo (bij Alkmaar), een dorp met veel bosch. is Dinsdag de eerste boom plantdag gehouden. Met het oog op, de ziekte, waaraan vele oudere boomen lijden en het rooien van andere ten behoeve van den woningbouw, besloot de raad onlangs tot heb houden van een jaar lij kschen boom plantdag door schoolkinderen. Er namen nu 237 kinderen aan deel, die onder des kundige - leiding allen hun eigen boom planten. Er werden gepoot ulmus latifolia en lijsterbes. Des namiddags werd voor de jeugdige planters e»en natuurkundige film afgedraaid en werden hun vanwege het gemeentebestuur tractaties IÜGEZONDEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Het Christelijk Mil. Tehuis te Leiden. Het Ghr. Mil. Tehuis Morschweg is in nood van geld. Wij kloppen niet veel bij u aan, maar nu is er groote nood. Er zijn veel zergen in de wereld, maar 5t moet een ëereschuld aan onze eigen zonen zijn, die dienen moeten, als wij niet in staat blij ven hen een plaatsvervangend Tehuis to kunnen aanbieden wat zooveel mogelijk het ouderlijk huis vergoedt. De Ned. Mil. Bond kan onmogelijk haar subsidie ver- hoogen heeft dit wel ed '2 maal moeten verlagen door gebrek aan contanten en nu is het Leidsehe Chr. Mil. Tehuis in groot, tekort gekomen. Help ons Burgers in en buiten Leiden, anders kunnen we niet voortgaan. Meer dan 60 jaar hébben wij nw zonen in ons" Tehuis een aangename plaats be reid waar zij zich geestelijk en verstande lijk konden ontwikkelen en nu de anti- Mili.tair? geest schijnt kwaad te doen aan ohze Stichtingen. Treurig maar waar. Komt gij die het wél meent met Uw Va derland, helpt ons aan het onderhond van de Chr. Mik Tehuizen in het bijzonder dat van Leiden 't welk groote behoefte beeft aan uw steun in geld en gebed. Laten ve len ons verblijden met gaven groote en kleine en laat de ouders wier zonen reeds genoten hebben van ons Chr. Mil. Tehuis zich nu opmaken om die dankbaarheid te toonen. opdat ook andere zonen daarvan gébruik kunnen maken. Zend uw. postwis sels, uw Giro's en uw gaven naar den pen ningmeester die met bet geheele Bestuur u daarvoor bij voorbaat warmen dank 'brengt en God schenkt er zijn zegen over. Het Bestuur: A MULDER, Voorzatter, Maredijk. C TH. BREEBAART, Secretaris-Penningmeester, Mare 58. Giro No. 75921. J. BOSCH, Pieterskerkhof. P. L. VAN DORP, Plantsoen. J. P. MULDER, Breestraat 70. :Jhr. P. C. W. v. d. GOES, Rapenburg. Leiden, November 1924. SSECHTZAltEBg. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Naar wij vernemen heeft de Ambtenaar bij het O. M. appèl aarigeteekend tegen het vonnis van den Kantonrechter van Woensdag j.l. waarbij de fa. Tieleman en Dros wegens overtreding der Arbeidswet is vrijgesproken. ACADEMIE-NIEUWS LEIDEN. Geslaagd voor het candi- daats-examen rechten de beer E. A. F. J. Sloet tot Everloo te Hilversum; candidaats-examen klassieke letterkunde de heer J. van Gelder te Scheveningen. Apoithekers-assistenten-examen Groep Xm. Opgeroepen 4 candidaten. Afgewezen 1. Geslaagd de dames S. Polak te Gronin gen: E. P. E. Hoelen te Rotterdam en H. Winkel te Woklendorp (Gr.) FAILLISSEMENTEN Uitgesproken: A. W. Warmer, te Leiden] cur. mr. A. J. Romijn Leiden. STADSNIEUWS Begrooting Rijnland 1925. In de heden gehouden openbare vergade ring van Dijkgraaf, Hoogheemraden en Hoofdingelanden, van Rijnland, werd de ontwerp-begrooting voor dat Hoogheem raadschap, dienst 1925 vastgesteld in ont vangst en uitgaaf tot een bedrag van f 803118.34, De kosten van huishoudelijk bestuur wor den geraamd op f 96195, die voor openbare werken op f 254140 en die van waarnemin gen en toezicht op f 4923. Voor onvoorzien ie uitgetrokken f 34877,34 Voor ontvangsten van vroegere diensten wordt geraamd f 168292.08, inkomsten uit bezittingen f 52107.22, opbrengst van. slui zen en bruggen f 155S2.26 en omslagen over landerijen in Rijnland f 311984.05. Hefc bundergeld in Rijnland werd vastge steld op f 3.70 per H.A. over het loopend dienstjaar bedraagt dit f 3.per H. A. De nieuwe gemeentelijke dienst voor sociale zaken in het gebouw der Arbeids beurs zal vermoedelijk 1 Januari in wer king worden gesteld. Tot ambtenaar 3de klasse <fcij deze tak van. dienst is benoemd de beer Melot, ambtenaar bij den Armenraad alhier. In de vanmiddag gehouden vergadering van aandeelhouders der N.V. Machinefa briek „Overrijn" voorheen Nonbenius en Haentjes, zijn de balans en winst en verlies rekening goedgekeurd en is besloten over het afgeloopen boekjaar geen dividend uit te te keeren (als vorig jaar), z TELEGRAMMEN Scheepsramp. BERLIJN, 29 November (V.D.) Bij Zuid-Schotland is een Noorsch walvisch- vaarder gestrand. De bemanning van 10 mail verdronk. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 28 Nov. Veiling, Bloemkool f 14 23, Salade f 1.202.Andijvie f 4.4(to— 1.90, Worteltjes f 7—9, Roodekool f 5—9.60 Gelekool f 68.50, Groenekool f 1.204. Selderie f 1.603.20, Knolselderie f 39, Prei f 2.20—4.Bapen f 1.60—2.20 alles per. 100; Spruiten f 1724, Lof f 1634, Kroten f 23, Uien f 5—8, Nero f 1617, alles per f00 kg.; Boerenkool 1941 cent, Andijvie 32—66 cent per kist. 29 Nov. Boter. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt: Prima fabrieksboter (controle) f 2.60 2.65. prima boerenboter f 2.40—2.55, Aan gevoerd 67/8 en 21/16 vaten, wegende 1580 Kg. Handel goed. Eieren. Totale aanvoer 944 stuks. De prijzen waren: kipeieren f 1516, en Een deneieren f 10.30—10.50 pér 100 stuks. Han del vlug. Turfmarkt van 24 tot en met-29 Nov. Aangevoerd 50.000 stuks lange turf, prijs f 910*5 kort-e turf geen aanvoer en geen noteering. KATWIJK AAN DEN RIJN, 28 Nov. Veiling. Uien per 100 Kg f 5—6.50; Peen per 100 Kg. f 11; Peen per 100 bos f 8.70 9.50; Bloemkool per 100 f 17.10—23.10; Roo dekool per 100 f 7.708.40; Gelekool per 100 f 6.4010,Aanvoer: 1340 Kg. LTien, 300 bos Peen, 1140 Bloemkool. VEUR, 27 Nov. Eierenveiiing. Op de he den gehouden eierenveiiing werd a an se- voerd: 949 kippeneieren k f 14.20—17.35 per 100 stuks; 47 eendeneieren it f 1213.25 per 100 stuks; 13 Kippen k f 1.20—1.70 per stuk; 4 Eenden f 1.351.50 per stuk; 29 Konijnen a f 0.653.05 per stuk; 6 Duiven a f 0.160.27 per stuk. BOSKOOP, 28 Nov. Veiling. Rozen per bos van 10 stuks. Ophelia f 2.42, Golden Ophelia f 2.30, Hadley f 2.24, Columbia f 2.40, Butterfly f 2.50, Pernet f 1.03, Frei burg f 1.52, Pelgrim f 1.69; DiversenChry santhemum tros 356080 cent per 10 tak ken idem grootbloemig 28—30 cent per stuk Asparagus 30—50—80 cent per bos. Fruit: Goudrenetten I 1820' cent, II 8—9 cent. Bellefleur I 1619 cent, II 7 cent, zoete appelen I 1619 cent, II 6 cent alles per Kg. ALPHEN AAN DEN RIJN, 28 Nov. Veiling. Per 100 Kg.: Peen' f 3.10—3^0, Knolrapen f 2.Spruitkool f 20—26, Kroten f 2A03.50; Per 100 bos: Prei f 1.90—2.— Peen f 0.802.Boerenkool f 2.90, Andij vie f 3.50; Per 144 stuks: Groene Savoye- kool f 1.703.40, Roodekool f 3.105. Wittekool.f 1.103.70, Gele Savoyekool f 4.20—4.80. 27 Nov. Eieren. Aangevoerd 600 eieren Prijzen kipeiereai f 1315 per 100 stuks; I Wisselnoteeringen (Amsterdam). Berlijn 0.5S.99 Londen 11.461/4 New-York Parus 1S32 Brussel12.137/g Zurich47.8l2i/a Rome - 10.77 Christianifl i 86.65 Kopenhacent 43.45 Stockholm 66.60 Weenen 0.00847/t Praag 1 7.44 Madrid «8.871/3 tfrboritH Volgens waarnemingen verricht in den morgen van 29 Nov. 1924, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 767.4 Janmayen. Laagste Barometerst-: 741.3 Blacksod. Verwachting tot den avond van 30 Nov.t Krachtige tot matige Zuid-Oostelijke toj Zirid-Westelij ken wind, zwaar bewolkt tot betrokken, waarschijnlijk nog eenige regen zelfde temperatuur. Advertentiën. Heden overleed onze geliefde Dochter, Zuster, Kleindochter en Nicht, ADRIANA v. DALEN, in den leeftijd van 18 jaar. H. v. DALEN. A. v. DALEN DE VOS, ''en Kinderen. Leiden, 28 Nov. 1924. Utr. Jaagpad 110. 2552 Nog treurende over het verlies van onzeh lieven Zoon, werd ons ouderhart opnieuw ge troffen doordat de Heere van ons wegnam, na veel doch geduldig gedragen lijden, onze innig geliefde Dochter, JAC0BA STARING, op den leeftijd van 24 jaar. Wij treuren niet als die geen hope hebben, daar ook zij zich gebor gen wist in haar Heiland W. STARING. G. H. STARING— 2546 Schalk en Kinderen. Sassenheim, 28 Nov.'24* H00IPERS. Gevraagd in huur of voor aangenomen werk een hand- hooipers voor balen van 50 kilo, zoomede een flinke partij voorrapen. Gebrs. den Haan, 'Rijnsburg, Tel. 3. 217la Biedt zich aan een net 15 jaar, voor hulp in de huis houding. Brieven Bureau van dit blad onder no, 2516 Steno - Typen Talen Boekhouden Correspondentie Schrijven Ned. Tsai Rekenen enz. in privaat-, club- en cursusonderWijs- GpLitSing tot TYPIS T(E> STENO-TYPIST(E) CORRE- PONDENT(C) enz 969' Inschrijving Gagelijks Pont-School Nieuwe Rijn 68a, Tel. 1219 Prospectus en inlicht. kGsteloos Twee nieuwgebouwde Woningen, in het park ..Die Zeithe", Hooge Rijndijk gera. Zoeterwoude. Koopprgs f7600.- per hvis waarvan f 4000.- als te Hypo theek kan gevestigd blijven. Te bevr. bij I. v.d. STERRE Koudekerk. 2529 Adverteeren doet verknopen. NIETTEGENSTAANDE de Concurrentie van vele MINDERWAARDIGE fabrikaten blijven wij voeren de STAALWAREN van de BESTE FABRIEKEN. Tefel- en Dessert- messen, ook roestvrij l Voorsnijmes tn Vork I Fruitmessen J Broodmessen g Zakmessen Papvindersmessen Snoeimessen Llnnenscharen Knoopsgatscharen Borduurseharen Nagelscharen Cogpeurtcharen Kleermakerssc haren Snoeischaren Wildscharen Ook nu habben we voor St. Nlcolaaseadeau weer het origineela 6ILLETTE-SCHEERAPPARAAT van f3.25. ZIE DE ETALAGE. Donkersteeg 8 - Telefoon 149 Ijzerwaren en Gereedschappen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1924 | | pagina 3