'jorp werd de •wisselbeker gewonnen met 214 punten. Dit is de tweede keer, daar se in 1921 ook den beker won. De 2e prijs ren groote zilveren medaille, werd door 'de burgerwacht van Zocterwoude gewon-* non; de 3de een kleine zilveren, medaille door Benthuizen en do 4de prijs, groo te bronzen medaille, door Koudekerk. Door de gem. politie is he den aangehouden de bekende strooper de M. van Rijnsburg, verdacht van diefstal van een rijwiel. Nadat hij was gearres teerd bekende hij het feit to liehben ge pleegd, en wees aan waar hij het rijwiel had gelaten, diat toen in beslag ia geno- tmon. De M. is voorloopig iai larrest ge- teteld. HLLLEGOM. Waarschijnlijk door hot springen van een hand, geraakte Dinsdag morgen vroeg een autobestuurder komen de uit de richting Leiden het stuur kwijt en kwam in volle vaart tegen een. telefoon paal, nabij de Elsbroekerlaan, terecht. De paal werd omver gedrukt éfi de auto had (belangrijke schade. De inzittenden kwamen er met weinig letsel nogal' goed af. Het H i 11 egomsch e Haimo- niekorps behaalde Pinkster-Maandag te iWeesp den lsten prijs en den eere-prijs. Dinsdagavond werd een omwandeling door 't dorp gemaakt, waarna eenige stukjes in 'de versierde muziektent werden gegeven. De heer v. d. Werf sprak den eminenten directeur hartelijk toe. Een paar jonge da mes uit de burgerij boden spontaan den heer Schouten (dir.) een paar bloemstuk ken en een kistje sigaren aan. 's Avonds werd hij per auto naar huis gebracht. Er was veel publiek op de been. LEIDERDORP. De Christ. Harmonie „Devote" heeft een aardige manier be dacht om haar financiën te versterken. Zij zal gedurende een maand, eens per week een rondgang met muziek door het dorp maken. Hierbij wordt dan langs de buizen gecollecteerd. Gisteravond had de eerste rondgang plaats, die begunstigd door goed weer, uitnemend slaagde. LEIMUIDEN. Door het schrikken van het paard, geraakte de beer Jurgens alhier met brik en paard te water. De voerman zelf raakte bekneld tussctoen de brik en het paard, waardoor directe hulp noodzakelijk was, die gelukkig spoedig op daagde om hom uit zijn benarde positie te redden. Met eenigo materieele schade en een doornat pak kwam J. er af. Het driejarig zoontje van den stationschef, dat met zijn oudere broertje wandelde, raakte in een onbe waakt oogenblik in do zeer diepe Nieuwe- weg-sloot. Met moeite kon zijn broertje hem redden. Bij het hevige onwe- der dat zich gisteren boven ons dorp ont lastte, sloeg de bliksem in liet huis van den arbeider W. v. 't Leent; de schoor steen benevens wat pannen werden van liet huis gerukt.. Vervolgens nam. het weer licht zijn weg door dien schoorsteen. Van een zich daar Jsevmdend fornuiskachel werden de stukken afgeslagen en door een openstaande deur naar buiten geworpen. De dochter van dën bewoiier die in de post van de deur stond, kreeg het weer licht langs haar heen, zoodat zij aan haar arm nog eenige brandwonden kreeg. Gelukkig ontstond er geen brand. Bij den hoer Breed ij k sloeg de bliksem in den clectrischen draad waardoor deze afknapte. Gemeenteraad Boskoop. Vergadering van Woensdag 11 Juni. Voorzitter de heer P. A. Colijn, burge meester. Afwezig de heeren v. Gelderera, Grooten- dorst en v. Kleef De Voorzitter opent de vergadering en stelt dan aan de orde do vaststelling van do notulen der vorige raadsvergadering. Zonder discussie wordt daartoe besloteu. Onder de ingekomen stukken die niet voor kennisgeving worden aangenomen', is een schrijven van den beer v. Straten v. Nes, waarin deze mededeelt, in het be lang van de verfraaiing der gemeente bet pand Achterkado no. 42 voor afbraak to hebben aangekocht. Hij biedt do gemeen te nu dit pand ten geschenke aan. B. en W. stellen voor, het onder dank te aanvaarden. Aldus besloten. B. en W. geven in overweging, een sehrij ven van het pL comité tegen de onderwijs- verslechteringe», gevormd' uit de B. B. B. en de S. D. A. P. voor kennisgeving aan te nemen. Aldus wordt z. h. sfc» besloten. De Voorzitter doet vervolgens enkele mededeeliagen; o.a. dege, dat de heer A. D. Zijlman is benoemd tot tijd. onder wijzer aan de O. L. school. De raad gaat met dezo mededeelingcn accoord. Benoeming van twee leden in het colle ge van zetters, voor 's Rijks directe be lastingen. Uit de door B. en W. opgemaakte dub beltallen worden benoemd de heeren W. Kranenburg en P. W. Hardijzer. '^Jit de voordracht voot de benoeming van een hoofd der O. L. school wordt met 6 van de 10 stemmen benoemd de heer J. Bruins, onderwijzer te Hilversum. Mededeeling van B. en W;. inzake liet regelen van het bezoeken van de gemeente bedrijven door raadsleden. De heer Boekraad zegt zich met do getroffen regeling niet te kunnen vereeni- £en. In het bijzonder wat het pompstation aan dien Rijn betreft zag spr. daartoe den toegang voor raadsleden gaarne geheel vrijgelaten. De heer Mesman kan zich niet ont trekken aan het gevoel dat door de nu ge troffen regeling de raadsleden met gewo ne burgers worden gelijk gesteld, 't geen spr. toch geheel verkeerd vindt, omdat de led'en van den raad zich meermalen over te nemen beslissingen moeten uitspreken. De V o o r z. zet uiteen dat deze rege ling noodig is om te voorkomen dat de raadsleden bij liun bezoek eventueel door minder bevoegde personen zouden worden ingelicht. ;t Is beter dat dit werdt overge laten aan den directeur. De heer N i j h o f voegt hier nog aan too, dat de directeur tot het geven van inlichtingen gaarne bereid is. De heer Brand deelt onder hilariteit mede, dat de bestaande rege-ling indertijd door B, en W. is opgelegd als een soort bestraffing van de ledenj, hoewel er slechts één misdaan had. Spr. vindt 't toch niet prettig. Ten slotte vereenigt de raad zich zon der discussie met de voorgestelde regeling In behandeling komt dan het voorstel van B. en W. om. een verordening vast te stellen krachtens welke op de salarissen van het gemeentepersoneel een verhaal voor de pensioensbijdragen kan worden toegepast van 81 percent. De heer Mesman is tegen dit voorstel omdat het een te groote teleurstelling zal zijn voor de betrokkenen, dio in het af- geloopen jaar reeds vrijwillig een korting aanboden van 5 pet. Spr. stelt voor dit percentage te handhaven. De heer Ver kade zal er maar niet veel meer over zeggen. Spr. wil alleen zijn ontevredenheid te kennen geven over de> motiveering van het voorstel. Die komt in hoofdzaak hier op neer, dat er een extra bedrag van f 6000 noodig is, dat B. cn W. nu alleen op deze kleine groep vau do bevolking willen verhalen. Do heer Mesman wil met wijzigen wachten tot de vaststelling van het nieu we werkliedenreglement, en meteen in uit zicht stellen dat bij die gelegenheid de vrije Zaterdagmiddag wordt ingetrokken, omdat spr. dit ook in het vrije bedrijf verwacht. De V o o r z. verwacht van het laatste geen voordeel. Intrekking van den vrijen Zaterdagmiddag zou alleen tot gevolg hebben dat er ambtenaren werden ontsla gen en dit vindt spr. veel harder dan een kleine verhooging van het te verhalen be drag. Ook kan spr. hier geen onbillijkheid in zien tegenover de ambtenaren groep. Reeds jaren valt een regelmatige daling waar te nemen in het algemecno inkomen. Alleen deze groep bleef daar buiten. Het voorstel-Mesman wordt niet ge steund en! komt dus niet in behandeling, dat van B. en W. wordt aangenomen met 2 stemmen tegen ,die van de heeren Mes man en Verkade. (Slot volgt). RECHTZAKEN HAAGSCHE RECHTBANK Malversaties bij den bouw van het Academisch Ziekenhuis te Leiden Vandaag zijn onder groote belangstel ling behandeld drie zaken, -welke in ver hand staan met de malversaties, die ge pleegd zijn bij den houw van het Acade misch Ziekenhuis te Leiden. Achtereen volgens moesten terecht staan D. H. E., J. M. de G., gedetineerd en L. C., gedeti neerd. alle drie beschuldigd, van verduis tering. Do Rechtbank was samengesteld als volgt: Mr. de Joncheere, president, mrs. Feith en Hijink, rechters; het 0. M. werd waargenomen door mr. Bauduin. De beklaagden werden onderscheidenlijk bijgestaan door mi'. P. Tideman uit Haar lem. inr. D. van Houten uit 's-Gravenr hage en mr. Fr. Pauwels uit Amster dam. Aan D. H. E., 47 jaar, bouwkundige to Leiden, was ten laste gelegd dat bij in den loop van 1917, terwijl hij in dienst was van het Rijk, le opzichter bij den bouw van het Academisch Ziekenhuis, hout heeft verduisterd, subs, dat hij door (misbruik van gezag heeft uitgelokt, dat een arbeider hout heeft weggenomen; meer subs, dat liij eenige van misdrijf af komstige meubelen ten geschenke heeft aangenomen. Ten slotte was hern nog ten laste gelegd, dat hij van een aannemer, dio zand en grint leverde voor het bouw werk, een. bedrag van f500.althans verschillende geldelijke bedtragen, en voorts vleesch en groenten heeft aange nomen, wetenide, dat deze geschenken ge daan werden om hem te bewegen in strijd met zijn plicht minder nauwkeurig te zijn in zijn toezicht op de leveranties. Na enkele vragen omtrent bekl.'s tijd stip van inwerkingtreding, zijn positie eniz., gaf beid. toe, dat hij aan een arbei der opdracht had gegeven oon voor hem een ledikant, een tafel en een nachtkastje te maken. Hij wist, dat dit in 's Rijks tijd en van 's Rijks hout zou geschieden. Bekl. deelde verder mede, dat hij hiervoor aan de G. toestemming had gevraagd. Hij was juist verhuisd en had daardoor de meu belen noodig. De president merkte den bekl. op, dat hij toch wel weten moest, dat de G. niet de beschikking had over het hout. Wat het aannemen van betreft, bekl. erkende, dat hij van den; aannemer van T. geld en vleesch en groenten heeft ontvangen. De President vroeg bekl. vervolgens naar de bedoeling van die giften. Mr. Tideman meende, dat de bekl. dooi de suggestieve wijze van vragen in de war wordt gebracht, te meer waar hij zenuw achtig is. Do President: De manier van vra gen is aan mij! Mr. Tideman: Daar ben ik het mee eens. Maar de critiek is aan mij. Bekl. ontkende vervolgens, dat hij de geschenken zou hebben aangenomen om dingen to doen in strijd meit zijn plicht. Do President liet hierna voorlezen bekl.'s verklaring voor den Rechter-Gom- missaris, waarin hij toegaf, dat de ge schenken wel degelijk met die bedoeling zijn aangenomen. Bekl. zeide thans, op die verklaring terug te komen. Zij was hem meer of minder afgedwongen. Het O. M.: Hebt u ook van andere aan nemers wel eens geschenken aangeno men? B.v. van den aannemer van Stolk f 200.—. Bekl.: Dat kan wel zijn. Mr. Tideman: Wat heeft dat met doze zaak te maken? Het 0. M.: Dat heeft er wel degelijk mee te maken!. Do President: De Officier heeft volkomen gelijk. Mr. Tideman: En ik moet me zeker als een lam in alles laten meeslepen. Laat het O. M. zich liever aan zijn dagvaar ding houden. Het O. M.: kent blijkbaar de strik ken niet. Mr. Tideman: Dat kan straks nog wel eens anders blijken. De President verklaarde hiermede het incident gesloten. Hierna werd met het getuigenverhoor begonnen. Twee arbeiders verklaarden, dat in opdracht van bekl. meubelen wa ren gemaakt van hout van het bouwwerk. Do arbeider, die het karweitje verricht had, zeide nog, dat daarvoor niet apart betaald was geworden; hij had gewoon: zijn loon van het Rijk gekregen. Dat het hout gewoon van 's Rijks ma terialen werd weggenomen, had getuige niet vreemd gevonden. Dat gebeurde wel meer. Hij begreep echter wel, dat het toch niet geheel in den haak was. Een volgende getuige, die belast was met het uitbetalen der loonen, bevestigde een en ander. Hij voegde er nog aan toe, dat hij het verrichten van het particu liere werk in 's Rijks dienst niet zoo erg had gevonden. Het was juist slecht weer en men had zoodoende een goede werk verschaffing. Mr. Tideman vroeg dezen bekl., wat men in 1917 nu feitelijk dacht, bij wie men in dienst was, hij den Staat of bij den aan nemer. Getuige zeide, dat hij in vroegere jaren gedacht had in dienst van den aannemer te zijn. De meeste arbeiders dachten er misschien wel anders over; er is altijd kwestie over geweest. Nog verklaarde dezo getuige, dat bekl. hem altijd heeft voorgehouden, dat, wan neer er om hout gevraagd werd, er voor gezorgd moest worden, dat er niet van het beste hout gegeven moest worden. Getuigo deelde voorts mede, dat voor het ameublement 3.9 hulphout was ge bruikt. Het spiegelglas en de lak waren voor bekl.'s rekening gekocht. Mr. Tideman: Ik kan dat haast niet rijmen met al de fraude, welke bekl. ten laste wordt gelegd. De President: Was er wel spiegel glas op het terrein? Getuige beantwoordde die vraag* ont kennend. Getuigo de Groot, gedetineerd, gaf toe, dat de bekl. hem gevraagd heeft, eenig hout te mogen gebruiken om een ameuble ment te laten maken. Getuige heeft hier toesleiuming voor gegeven, cenerzijds om bekl. tegemoet te komen in zijn verhui- zingskosten, anderzijds om werk te ver schaffen. Getuige heeft er nooit hij na gedacht, dat er diefstal of verduistering werd gepleegd. Naar aanleiding van vragen van mr. Tideman deelde getuigo mede, dat bekl. in verband met de onderhavige zaak bij den minister is geroepen. Getuige heeft toen gezegd: maar dan moet ik meegaan, want ik heb precies hetzelfde gedaan. Het slot was dan ook, dat bekl. en getuige geza menlijk naar den minister zijn gegaan. kir. Tideman merkte op, dat hetgeen gebeurd is absoluut niet op geheimzinnige wijze is geschied. Iedereen kon het waar nemen. Ten slotte deelde getuigo mede, dat bekl. zoo goed als nimmer van zijn verlof ge bruik maakte cn veelal ook nog des avonds en op Zondag werkte. Het 0. M.: Hebt u den aannemer v. T. niet financieel gesteund? En hebt u daarvoor later niet veel meer terugge kregen, dan u gegeven had? Getuige erkende dit. Mr. Tideman zou het O. M. willen vragen, wat dat met do zaak van dezen bekl. te maken heeft. Het O. M.: De verdediger heeft den Officier geen vragen té stellen! Mr. Tideman: Dan vraag ik den President om die vraag over te bren gen. Het 0. M.: Ook do President heeft geen vragen te stellen aan het openbaar mi nisterie. Mr. Tideman: Dan wordt het tijd, dat het O. M. op hetzelfde plan wordt gebracht als de verdediger. De President: De Officier zal deze vraag waarschijnlijk in zijn requisitoir1 wel behandelen. Mr. Tideman: Ik denk, dat het O.M. het antwoord op de vraag niet weet. (Wordt vervolgd). (Do eisch togen den eersten beklaagde luidt 2 jaar). j i Het Hof bevestigde het vonnis van de Haagsche* Rechtband, waarbij J. van D., te K n t w ij k aan Zee, is vrijgespro ken van den hem ten laste gelegdcn dief stal. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Bij vonnis van 22 Mei j.l. heeft de Haagsche Rechtbank vernietigd het von nis van dit kantongerecht, waarhij J. R. winkelier te Leiden is vrijgesproken ter zake van overtreding der Loterij wet; beklaagde is veroordeeld tot een geld boete van f 25 subs. 25 dagen hechtenis. Hij heeft van dit vonnis cassatie aangc- teekend. FAILLB&SEMEMTEH Uit ge s proken Antonius Spring in 't Veld, Aalsmeer; curator mr. L. U. Rengers Hora SIccama, Haarlem. Opgeheven: C. H. Spithoven, Haarlemmermeer. Vernietigd: •N. V. Centrale Holland sche Ijzerhandel Mij., Amsterdam. ACADEMBE-EBBEUWS LEIDEN. Geslaagd voor het doctoraal examen! rechten de heeren J. A. Klein, Tiel, W. G. Feitkamp, Leitten. Candidaatsexamen-rechten de heeren M C. Bergsma, Hengelo, H. Marsman, Zeist. STAGSÜBSEÏJWS. Maatschappij van Ncderl. Letterkunde. Met op drie na algemeene stemmen is op de hier ter stede door genoemde Maat schappij gehouden vergadering een motie aangenomen, die door prof. Colenbrander was ingediend, en welker strekking is, er bij de Regeering op aan te dringen bij het Hoog or Onderwijs niet over te gaan tot vermindering van het aantal leerkrachten. Alvorens na de pauze het woord, aan prof. Jolles werd gegeven, deelde de voor zitter mede, dat een lid van de Maatschap pij, dat onbekend wenscht te blijven, be sloten heeft, den prijs van f 1000, voor drie jaren door de „HaagschePost" be schikbaar gesteld, te perpetueeren. De verdeeling zal in volkomen vrijheid door de Commissie voor Schoone Letteren plaats hebben. Onze sladgenoote, mej. I. J. H. Stum- pel, slaagde gisteren voor het eindexamen van het R.-K. Lyceum voor Meisjes te 's-Gravenhage (Afd. Gymnasium), voor Diploma A. TELEGRAMMEN Een overyloed van hemelwater. LONDEN, 11 Juni (V. D.). Over ge heel Engeland houden de zware regens aan en volgens den Meteorologischen dienst bestaat er voorloopig geen kans, dat er een einde aan zal komen. De open luchtsport wordt, hierdoor ernstig bena deeld en de cricketsport niet in het minst. Te Londen bedraagt de regenval in deze maand reeds 1.60 inch, terwijl het ge middelde voor de geheele maand op 2.15 inch wordt gerekend. In sommige plaat sen, welke meer Noordelijk gelegen zijn, bedraagt de regenval 7 inches, hetgeen overeenkomt met hetgeen gewoonlijk in Mei, Juni en Juli tezamen naar beneden valt. Vliegongeluk. WASHINGTON, 11 Juni (V.D.). Bij een vliegongeluk in het graafschap Stof- ford werden 2 marinc-vliegcnters gedood. Laatste Berichten Meisje overreden en gedood Do 11-jarige. S. K. liep gistermiddag na schooltijd met haar broertje en vriendin netje achter een wagen, die op den Goud- echen Singel te Rotterdam reed. Plots kwamen de kinderen achter den wagen vandaan, juist toen van den anderen kant een vrachtauto naderde. De chauffeur van dezen auto probeerde een aanrijding te voorkomen, doch zijn pogingen waren ter vergeefsch. Het 11-jarige meisje K. werd gegrepen door een der spatborden, tegen den grond ge.worpen, en kreeg een der voorwielen over den hals, zoodat het hoofd van den romp werd geseheiden. Auto over den kop. Toen gistermorgen de familie H. zich per auto uit Bergeyk naar 's-Hertogenbosch wilde begeven sprong juist in den bocht in liet naburige Dommelen tegenover de brouwerij een band van den wagen met het gevolg dat deze ondersteboven van den weg werd afgeslingerd. De inzittenden werden allen meer of minder ernstig ge wond. Een auto uit Valkenswaard bracht hen weer naar Bergeyk terug. Visscherijberichfen. VLAAR DINGEN 11 Juni. Binnen van de haringvissoherij KW 101 met 15 last. Heden werd betaald voor: maatjes haring f 1528.60 per kantje. IJMUIDEN 11 Junk Heden kwam de Noorsche motorboot Skin hier van Chris- tianssand aan met 661 kisten makreelen. Van de trawlvisscherij kwamen he den hier aan den. afslag de stoomtrawlers IJM 326 Hibernia met f 3037, IJM 385 Derika IV met f 3124, IJM 45 Perseus met f 2094, IJM 74 Poseidon met f 2754, IJM 176 Holland II met f 2460, IJM 365 Holland VI met f 2891, IJM 80 Hasen- kamp met f 2824, IJM 27 Zwarte Zee met f 3307, IJM 72 Carolina met f 3595, en IJM 42 Flamingo met f 1993 aan besom ming. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 12 Juni 1924. Groentenveiling. Sla f 1—2.20; Peen f 12.50—15; Bloemkool I f 1822; Bloemkool II f714; Rabarber f 1.502; Komkommer f 1215, alles per 100 stuks; Spinazie f 1215; Postelein f 13 18; Aardbeien f4858; Peulen f2530; Doppers f 4050, alles per 100 K.G. VOORSCHOTEN, 12 Juni. Velling. Kipeieren per 100 stuks f77.90; Eenden eieren per 100 stuks f7—7.20; kippen per stuk f 01.502.15; hanen per stuk f0.70; duiven per stuk f 0.17—0.19 GOUDA, 12 Juni. Kaas. Aangevoerd 182 partijen. Handel vlug, le soort f 50—54 2c soort f 4549; met Rijksmerk f 45—55; zwaardere met Rijksmerk f 67. Boter. Handel redelijk, groote aanvoer Weiboter 11Y&SY. Eieren, f 6—6.50 per 100 stuks. --Vee. Melkvee f 300—150. V. Varkens 25 27 cent per H K.G.; mager© varkens 2o 27 cent per Y K.G.; magere biggen 8 1 4gld.; zuiglammeren 30—32 gld.: nuch tere kalveren 1622 gld. (Er was op de markt een vet varken van 445 K.G., nog geen twee jaar oud. Het zwaarste beest dat 'hier ooit is aangevoerd) R0EL0FARENDSVEEN, 12 Juiii. Vel. ling. Sla 30—70 cent per 100; Peen 13 cent per bos; 'Aardbeien 12—17 cent per doosje; Peulen f 2.352.50, Doperwten f 6.306,50 en Capucijnexs f 6.40—6,— per 10 kilo; Snij- boonen f 1,05 per 100 stuks. R0EL0FARENDSVEEN, 11 Junr. Doorsneeprijs met aftrek van veilingkos- ten: Peulen f2.62, idem no. 2 f2.39, Dop erwten f7.73. TER AAR, U Juni. Veiling „St. Phocas". Peulen f 2.502,60, doorsneeprijs na aftrek van Veilingskosten f 2,41. Aanvoer S57 zak ken peulen, Veiling „God zij met ons". Peulen f2.78 Aangevoerd 504 zakken. BOSKOOP, 12 Juni. Veiling. Rozen per bos: Ophelia 6080 cent, Golden Ophelia 70100 cent, Sunburst 40 cent, Hadley f 1—1.50, Pr. de Bulgary 40 cent, Columbia 50—70 cent, Butterfly 60—75 cent, Mac. Kei ler f 0.751.50, K. A. Victorie 30 ceut, Ellen Poulsen 80 cent. Diversen: Gladiolussen f 1 Pioenen 2050 cent, Violieren 40 cent, Cam panula Pyrethrum 15—25 cent, laatste per 100. Aardbeien 4346 cent per pond. BOSKOOP, li Juni. Veiling. 1233 kippen eieren f 66.30 en 67 eendeneieren f 5.70 per 100 stuks; Kaas volvèt f 48; Boter f 0,90 0.91; Komijne kaas jong 75 cent. LOOS DUINEN 11 Juni Groentenveiling Bloemkool 1© srt. f 2239. kas kof kom- mers lo 6rt f 2234, rijen komkommers 1© srt. f 2136, gele komkommers f 14.50 —18, witte dito f 1827.10, perziken lo srt. f 3342, dito 2© srt. f 14—29, alles per 100 stuks; meloenen f 3.704.80 per stuk; tomalen le srt. f 5365, dito 2o srt. f 3049 pepr 50 K.G.; postelein f 0.90 1.17 per 6 K.G.; spinazie 5972 ct. per 4 K.G.; salade le srt. f 1.302 per 100 krop peen le srt. f 2433 per 100 bos, andijvie f 2.907.10 per 100 struik. OFFICIEELS BEÜRSNOTEERING. Nederland 1923 6Neuer.'and 1922 B. 5% Nederland 1919 4/4% Nederland J917 Nod. O.-Tdbl. 1919 6 Portugal Taiaksm. 1890 nasi. 1906 frs. 500 5 Rus!. 1910 frs. 500 4K Koloniale PnnV aand. Ncd Ind. Handelsbank Cer.fr. Suiker .Toreein A. Jureers B Oude Philips R S. Slok vis Am Hiilo on Leather Am Smelling en TM. Anaconda copper Cfiritr Leather Stedehaker TT S Steel Ownania Handover A'dam TV.rdlerh0 Pe'r. Cocon» HoR. C-4ro7. Koninklijke O!;.? Orion - Amsterdam Rubber Oeli TM Rubber Knlmrele Rubber Serbadjadn Holland Amerika lijn a. TTolT. Stoomboot Kon TToTT. TJord Kr.n. Pakpfvaart u„vP(.„..oar» Urn,, Rott. Lloyd Kon Nod Stoomboot T Mar.Cy C.N.VofTr. a Rali-Ba larie. Ka hak Rp]i Cultuur Mij TT. U S Mi! oM. 5« H.TJ.S.M oil. 1900P12 4 Mil. t. E. v. S, S oil. 6T4 Alpsiison Too ei a Erie common Kansas City Southern Missouri K»n«as Texas South. Pacific Union Pacific Geld prol. 2Vz O.K. 975/g 91»/„ 0613/IC 61/2 231V, 63"/,,; CSV.. 131/1 20 lOSVa IS 42S O.K. 105 181/2 434 4361/, 1101/,! 1181/, 1/1/2 /'/16 ll/'/j 7SV, 89 100J/2 16i/2 "Wisselnoteeringen (Amsterdam). Londen t Berlijn Parijs Brussel Zurich Weenen Rome Madrid Praag Kopenhagen Christiania Stockholm New-York 11.3l5/4 0.64 14.17Va 32.171^ 47.0711\ 0.00376/;, 11.65 86.— 7.SI 45.05 36.05 72.05 2.67 Va «Mtofccafe - UhgritiMb Weerbericht volgens waarnemingen verricht in den mor gen van 12 Juni 1924, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste Barometerst.76G.8 Vestmanoer. Laagste Barometerst.: 747.7 Calshot. Verwachting tot den avond van 13 Juni Aanvankelijk nog zwakke wind uit Zuidelijke richtingen, later vcrnnderlijko wind, zwaarbewolkt tot betrokken, aan vankelijk nog regenbuien met kans op onweer, iets koeler. WATER-TEMPERATUUR Hedenmorgen 7 uur YlVi gr. G., 12 uur YlYi gr. G., 3 uur 17gr. C. LUCHT-TEMPERATUUR 14.2 gr. G. LICHT OP VOOR FIETSERS c.a. Donderdag 12 Juni: 9.50 nra.4.09 vm»

Nieuwe Leidsche Courant | 1924 | | pagina 3