Zoodat de lieer Dirk Gerard us Cramer, als zoodanig is benoemd, zullende deze benoeming ingaan met den lsteD September aan staande. 5°. De verzoeken om vrijstelling van het minerval aan het Stedelijk Gymnasium van Vrouwe C. M. Macquelijnwed Broers; Vrouwe C. E. Hulsbeckwed. Ds. Land; Vrouwe P. Sterrenburg, wed. Prijn; Ds. J. F. Kuyper; Ds. A. Rutgers van der Loefi"; D. C. Ponce; P. Venker; J. van der Mark en L. J. van der Burg, voor hunne daarbij genoemde Zoons. Overeenkomstig het gunstig uitgebrngte rapport van Curatoren, is besloten deze verzoeken intewilligenmet bepaling om het adres van Vrouwe J. üruaertweduwe J. P. Sommer, op het bij monde van een lid dezer Vergadering tevens lid van het Collegie van Curatoren namens haar gedaan verzoek, buiten beschikking te houden. 6°. Het request van Jlir. N. J. Sleengracht van Duivenvoorde verzoekende, dat ten zijnen name worde gesteld het vischwater hetgeen door de stad loopt (de Oude en de Nieuwe Rijn van de Borslelbrug lot aan de Hoogewoerds- en Zijl-Poorten) hetgeen bij het kadaster abusievelijk zou zijn gesteld ten name der stad Ley den. Is na deliberatie besloten (hebbende inmiddels het lid van der Hoeven de vergadering verlaten), zich met het ten deze gerap porteerde door Burgemeester en Wethouders te vereenigenen alzoo aan den adressant te kennen te geven, dat, zonder zelfs zijn regt op de visscherij in den Rijn voor dat gedeelte hetwelk door de stad loopt (de Oude en de Nieuwe Rijn van de Bor- stelbrug tot aan de Hoogewoerds- en Zijl-Poorten) te kunnen erken nen aangezien door den adressant geene bewijzen waaruit het gesustineerde blijkt, worden overgelegd, zijn verzoek voor geene gunstige beschikking vatbaar is. Geene onderwerpen voor de openbare beraadslaging meer aan de orde zijnde, wordt de Vergadering in eene geslotene voortgezet. Te Lcyden ter Boekdrukkerij van J. G. LA LAU.

Leydse Courant | 1853 | | pagina 6