(Get.) VAN LIMBURG STIRUM, Voorzitter. A. H. VAN DER BOON MESCH, G. H. IJSSELSTEYN, Hebben alzoo de volstrekte meerderheid van stemmen verkregen Mr. A. 0. E. Grave van Limburg Stirum. Mr. G. P. van Guteren. A. Hartevelt Jz. B. F. Krantz. A. Librecht Lezwijn. Mr. J. Bake. Prof. J. van der Hoeven. Dr. C. W. H. van Kaathoven. Prof. A. H. van der Boon Mesch. Mr. II. Gevers. Mr. H. Cock. M. G. ten Sande. P. li. Baron Taets van Amerongen. Mr. J. C. Bucaille. S. J. Le Poole. Mr. M. II. A. Lisman. Zijnde het verschil tusschen het getal gevonden briefjes en dat der Kiezers die stemden, op de stemming buiten invloed gebleven. Zijn derhalve verkozen tot Leden van den Gemeenteraad van Leyden, de Heeren Mr. A. 0 E. Grave van Limburg Stirum, Mr. G. P. van Outeren, A. Hartevelt Jz., B. F. Krantz, A. Librecht Lezwyn, Mr. J. Bake, Prof. J. van der Hoeven, Dr. C. W. II. van Kaathoven, Prof. A. 11. van der Boon Mesch, Mr. 11. Gevers, Mr. II. Cock, M. G. ten Sande, P. II. Baron Taets van Amerongen, Mr. J. C. Bucaille, S. J. Le Poole en Mr. M. H. A. Lisman, terwijl geene volstrekte meerderheid verkregen zijnde voor de ontbrekende negen Leden, ingevolge Art. 11 der Gemeentewet eene herstemming moet plaatshebben, waartoe door het Bureau van Slemopneming is opgemaakt de navolgende lijst, als: Mr. C. J. Luzac. II. P. Stoffels. Mr. N. Olivier. Mr. D. Tieboel Siegenbeek. W. P. Kluit, J'. A. C. Leembruggen. Dr. J. Adriaans. J. A. de Freraery, W. C. Ilaert. Dr. H. R. de Breuk. Mr. P. G. Hubrecht. J. B. de Moen. J. I. van Wensen. T. W. J. van den Aardwegh. Mr. N. Sikkel Groos. Dr. F. Dozy. Mr. S. Tak. G. II. Ysselsteyn. Er zijn tegen deze opening van stembriefjes door de in de zaal aanwezige kiezers geene bezwaren ingebragt. En is na afloop van dit een en ander, Proces-Verbaal opgemaakt, in tegenwoordigheid van allen die zich in de zaal bevonden. Gedaan te Leyden den Tienden September des jaars Achtien Honderd Een en Vijftig, Stemop nemers.

Leydse Courant | 1851 | | pagina 6