De Centrale Directies, het Directoraat-Generaal van de Volkshuisvesting en het Directoraat-Generaal Milieubeheer krijgen een nieuw adres llPj VROM VERHUISBERICHT Praktijkopleiding Loor en Salarisadministratii Opleiding Psycho-Sociaal Werkende CLIENT SERVICE PLANNER Leidse Courant zaterdag 14 november 1992 Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer De dienstonderdelen van het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer (VRÓM) waren tot dusverre over verschillende locaties verspreid. Een situatie die dateert uit de jaren veertig. Na ruim 45 jaar wordt aan deze verspreide huisvesting een einde gemaakt. De nieuwe hoofdzetel is gereed. Bij de verhuizing naar de nieuwe hoofd zetel zijn vijf dienst-onderdelen betrokken: de Centrale Directies, het Directoraat-Generaal van de Volkshuisvesting, het Directoraat- Generaal Milieubeheer, de Rijksplanologische Dienst en de Rijksgebouwendienst De Rijks gebouwendienst en de Rijksplanologische Dienst zijn inmiddels verhuisd. De Centrale Directies (vanaf 18 november), het Directoraat- Generaal van de Volkshuisvesting (vanaf 23 november) en het Directoraat-Generaal Milieubeheer (vanaf 25 november) nemen in de komende weken voor het grootste deel hun intrek in de nieuwe hoofdzetel aan de Rijnstraat 8,2515 XP Den Haag, direct naast het Centraal Station van de Nederlandse Spoorwegen. Het nieuwe telefoonnummer is (070) 339 39 39. De volgende onderdelen van de Centrale Directies blijven, in afwachting van verhuizing naar de dependances van de nieuwe hoofd zetel in het voorjaar van 1993, gehuisvest aan 'de van Alkemadelaan 85,2597 AC Den Haag, telefoon (070) 335 35 35. - de Accountantsdienst - het Bureau van de Adviseur ten behoeve van de Raad van State - de Dienst Recherchezaken Het postadres van de Centrale Directies blijft onveranderd, Postbus 20951,2500 EZ Den Haag Van het Directoraat-Generaal van de Volkshuisvesting zullen per 23 november de volgende organisatie-onderdelen worden gehuisvest in de dependance aan het Willem Witsenplein 6,2596 BK Den Haag, telefoon (070) 339 39 39. - de Directie Huurwoningen en Eigen Woning- bezit, met uitzondering van Bijdrage Vast stelling en -Herziening te Zwolle - de afdeling onderzoek Woningbouw en Kwaliteitszorg (Directie Onderzoek en Kwaliteitszorg) - de afdeling Huurgeschillen (Directie Bewo nerszaken en Individuele Huursubsidie) - en van de Directie Woningbouw en Ver betering, die delen die zich bezighouden met Eigen Woningen, te weten de afdeling Subsidie-afhandeling Woningbouw en delen van de afdelingen Woningbouw- financiën, Woningbouwevaluatie en Woningbouwsubsidiëring Het centrale postadres van het Directoraat- Generaal van de Volkshuisvesting wordt: Postbus 30941,2500 GX Den Haag De volgende onderdelen hebben een eigen postadres: - Directie Bewonerszaken en Individuele Huur subsidie: Postbus 30942,2500 GX Den Haag - afdeling Subsidie-afhandeling Woningbouw (Directie Woningbouw en Verbetering): Postbus 30943,2500 GX Den Haag Ook huursubsidie heeft een eigen postadres: - Hoofdafdeling Individuele Subsidiëring Postbus 30944,25Q0 GX Den Haag Van het Directoraat-Generaal Milieubeheer blijven de Technische Commissie Bodem bescherming en de projectgroep Duurzame Technologische Ontwikkeling tot 1 maart 1993 in gebouw Overgoo, Overgoo 13, Leidschendam. Het Bureau Adviseur Beroepen Milieu hygiëne blijft tot 1 april 1993 in het D-gebouw, Dr. Reijersstraat 8; Leidschendam. De hoofdafdeling Handhaving Milieuwet geving, waaronder de afdeling Toezicht Kern energiewet, van de Hoofdinspectie Milieuhy giëne, blijft tot 1 april 1993 in gebouw Billiton, Dr. Van Zeelandstraat 1, Leidschendam. Deze organisatie-onderdelen verhuizen in het voorjaar van 1993 naar de dependance aan het Willem Witsenplein 6, Den Haag. Het centrale postadres en algemene telefoonnummer voor alle onderdelen van het Directoraat-Generaal Milieubeheer in Den Haag en Leidschendam is: Postbus 30945,2500 GX Den Haag, telefoon (070) 339 39 39. op 21 plaatsen in Nederland naar keuze 's avonds of 's middags met computerpracticum leidt op voor het Praktijkdiploma start ieder voorjaar en najaar Cursusplaatsen Alkmaar. Amsterdam Apeldoorn. ArnlxT 7213 ZH Gorssel Tel 05759 - 4288 Fax 05759 - 4099 Bergen op Zoom. Breda. Deventer. Dordrecht EmdhoJ Emmen. Enschede. Den Haag. Gouda. Groningen. f 's-Hertogenbosch. Leeuwarden. Maastricht. Middelburg! Rotterdam. Utrecht en Zwolle Vraag gratis en vrijblijvend de opleidingsfolder a| Tel. 05759-4288 Vakinformatie voor uw salarisadministr HOND of KAT of ander huisdier? Kom eens kijken in een van de dierena Doet u afstand van uw huisdier? Neem kontakt op met Dierentehuis Besjeslaan 6b te Leiden Tel Ó71-4116 70 Dierentehuis Postbrug Ook voor pensiondieren bijv tijdens uw vakantie (Geen vogels). De nieuwe vestiging van BMW Den Haag op het Forepark te Leidschendam zal op 2 januari 1993 volledig operationeel zijn. Een uiterst modern uitgeruste werkplaats garandeert dat bestaande en nieuwe relaties de service krijgen de zij van BMW Den Haag mogen verwachten. Ook iri de toekomst Service op dat niveau vraagt natuurlijk om mensen van niveau. Dus verwachten wij van onze nieuwe Client Service Planner dat hij of zij heel goed begrijpt dat de verkoop van een BMW het begin is van een duurzame relatie. En dat daarbij het functioneren van de after sales afdelingen vaak doorslaggevend is. De Client Service Planner zal dus méér moeten zijn dan het vertrouwde aanspreekpunt voor onze klanten. Hij/zij dient ook actief onze klanten te benaderen, bijvoorbeeld wanneer het tijd is voor een service- of winterbeurt Om daarna de monteurs efficiënt in te plannen, de werkorders te verzorgen en de facturen tijdig op te maken en te verzenden. Onze Client Service Planner doet er zo alles aan om BMW-rijden geweldig te maken én te houden. De ideale kandidaat is ongeveer 30 jaar, heeft MTS-Autotechniek of IVA-Driebergen en er varing in een soortgelijke functie. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie met c.v. naar BMW Den Haag bv, ta.v. de heer J. Monteny. BMW DEN HAAG BV NEHERKADE18,2521 VB DEN HAAG U wilt: r uw carrièremogelijkheden op de arbeidsmarkt verbeteren r uw kwaliteiten beter leren kennen en verder ontwikkelen r effectiever met mensen omgaan r menselijke hulpbronnen in uw bedrijf of instelling beter benutten en werkstress en arbeidsverzuim terugdringen r uw vaardigheid op het gebied van begeleiding vergroten r in de psycho-sociale hulp verlening werk vinden Wij bieden u een opleiding: r die een sterke stimulans is voor uw professionele èn persoonlijke ontwikkeling r relevant voor gezondheidszorg, bedrijfsleven, onderwijs en overheid r die uniek is en wordt verzorgd door topdocenten uit de Benelux met een eigen visie op het omgaan met-de medemens, maatschappij en natuur die flexibel inspeelt op aktuele ontwikkelingen die reguliere en alternatieve benaderingen integreert met counseling als belang rijkste hoofdvak die persoonlijke aandacht garandeert door praktijk gericht, mondeling onderwijs op HBO niveau, die in 3'/z jaar in deeltijd is af te ronden waarbij colleges om de 14 dagen op zaterdagen en de beide weekendtrainingen gehouden worden in Euroase te Amersfoort wekelijkse training in plaatsvindt vorden in Euro; e met een eigen studiefinartcie- ringstonds, waardoor men al vanaf 70,- per maand de opleiding kan volgen In januari 1993 begint weer een nieuw studiejaar van deze opleiding, waarvoor wij nu de inschrijving openstellen. Wanneer u dit aanspreekt kunt u de gratis prospectus van de opleiding Psycho-Sociaal Werkende telefonisch of schrifte lijk aanvragen bi|: Europees Instituut PSE, Herengracht 562, 1017 CH Amsterdam. Telefoon: 020-6 250 251. EUROPEES INSTITUUT VOOR PSYCHO-SOCIALE EDUCATIE

Leidse Courant | 1992 | | pagina 20