sRk Medewerker Planning m/v AVB Weekendhulp keuken Huishoudelijke hulpen RUIGROK HEKWERK BV verkoopmedewerker binnendienst m/v Een aktieve medewerker je HBO-Verpleegkunde gezond wilt aanpakken... BELASTING-ASSISTENT TTV fiBOopww' AGFA PENSIOEN- EN WACHTGELD ADMINISTRATIE Aankomend schadecorrespondent (m/v) Ervaren schadecorrespondent (m/v) lorentzhof accountantskantoor van leeuwen PAGINA 22 LEIDSE COURANT ZATERDAG 4 APRIL 1 ...bezoek dan op 15 april onze meeloopmiddag van 13.00-16.00 uur of de open avond van 19.00-22.00 uur De studierichting HBO-Verpleegkunde kan zowel als dag opleiding als in deeltijd (op dinsdagen van 14.00 - 22.00 uur) gevolgd worden. Laat je voorlichten over bijvoorbeeld de individuele studiebegeleiding, de mogelijkheden tot stage in het buitenland enz. Als je komt, meld je dan voorat even aan via onderstaande bon. Ben je nog niet zover? Vul dan de bon in en vraag vrijblijvend een brochure aan. LEIDSE HOGESCHOOL HGZO Endegeesterwatering 2 2333 CG Leiden tel. 071 -1711 21 BON Ik kom naar de 0 meeloopmiddag 0 open avond 0 Ik ben verhinderd, stuur mij een documentatiepakket over de opleiding: HBO-V-voltijd HBO-V deeltijd HBO-V met vrijstellingen Naam:m/v Adres Postcode Woonplaats Telefoon Bon in gestolen envelop zonder postzegel sturen naar: Leidse Hogeschool, afdeling Verpleegkunde. Antwoordnummer 10413. 2300 WB Leiden AGFA Onze technische dienst Grafische Systemen is belast met installatie, reparatie en onderhoud van de bij onze afnemers geplaatste apparatuur. Wij zoeken voor de afdeling planning van deze technische dienst een Medewerker Planning (rTVv).'ln deze funktie vormt u de schakel tussen onze afnemers enerzijds en de technische dienst anderzijds. U bent verant woordelijk voor de efficiënte koordinatie van de werkzaamheden van de buitendiensttechnici. De funktie omvat o.a.: - het aannemen en (technisch) inschatten van telefonische storingsmeldingen, - het aansturen van de buitendiensttechnici, - bovendien: planning van het onderhoud, registratie van de onderhoudsbezoeken, voorkomend administratief werk. Voor een goede vervulling van deze funktie zijn o.a. nodig: - uitstekende kontaktuele eigenschappen, - uitgesproken interesse voor serviceverlening, - stressbestendigheid en flexibiliteit, - een middelbare beroepsopleiding, bij voor beeld gericht op techniek of dienstverlening, - vaardigheid in bediening terminal, - leeftijd ten minste 25 jaar. Wij bieden: - een veelzijdige en zelfstandige funktie, - een prettig werkklimaat, - goede arbeidsvoorwaarden en vooruitzichten. Geïnteresseerd? Bel of schrijf naar Agfa-Gevaert B.V., afdeling personeelszaken, postbus 12, 2280 AA Rijswijk, telefoon 070-3110312 (recht streeks nummer personeelszaken). Agfa is de grootste Europese foto-industrie met wereldwijd 31.000 medewerkers. Agfa beweegt zich met ontwikkeling, produktie en verkoop op de volgende terreinen: foto, ciné-film, medische en industriële röntgen, micrografie, elektronische drukvoorbereiding, fotografische drukvoorbereiding, industriële kommunikatiesystemen en kopieersystemen. Het Agfa-assortiment wordt verspreid in 145 landen. Wereldwijd bedroeg in 1991 de omzet ruim 7.5 miljard gulden. Agfa-Gevaert B V. Nederland is verantwoordelijk voor de verkoop van het Agfa- assortiment op de Nederlandse markt. Er werken 430 medewerkers en het hoofdkantoor is gevestigd in Rijswijk Z.H. De VB-organisatie VB behoort met meer dan 1350 medewerkers en een dertigtal vestigingen tot de grote accountantskantoren van Nederland De clientenkring omvat, naast vrijwel alle Nederlandse gemeenten, tal van bedrijven en instellingen in zowel de profit-, als de non-profitsector. VB groeit zowel qua cliënten als qua aantal opdrachten en verbreedt haar dienstverlening. De afdeling Wethouderspensioenen en Salarisadministratie (WSA) De afdeling WSA, gevestigd op het hoofdkantoor in Den Haag, telt vier medewerkers en is belast met de berekening van politieke pensioenen ten behoeve van clienten zoals gemeenten, provincies en waterschappen. Tevens wordt geadviseerd bij het opstellen en wijzigen van pensioen verorderingen. Daarnaast verzorgt de afdeling de berekening van de salarissen van de eigen organisatie. WSA is in beweging Het aantal opdrachten groeit met regelmaat. Daarnaast zijn initiatieven ontplooid de dienstverlening verder uit te breiden met een wachtgeldadministratie. Hiervoor zoeken wij een medewerker Hij of zij zal kennis maken met alle facetfen van werkzaamheden op de afdeling waarbij de nadruk komt te liggen op de pensioen-wachtgeldberekeningen Profiel van de kandidaat Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die: - geïnteresseerd is in een dienstverband van 30 uur met een eventuele uitbouw naar 40 uur; - beschikt over een opleiding op MEAO niveau. - bij voorkeur ervaring heeft op bovenstaand gebied; - een cliëntgerichte instelling heeft; - het vermogen heeft om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; - gewend is secuur en nauwgezet te werken: - niet ouder is dan 35 jaar. Sollicitatieprocedure Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u zich voor meer inlichtingen wenden tot de heer R.M.J. den Boer, telefoon 070 -3738460 Uw sollicitatie kunt u binnen veertien dagen richten aan mevrouw drs. A.J Munters van de afdeling Personeel Organisatie van VB Accountants, postbus 19331, 2500 CH s' Gravenhage. Accountants Advies Belastingadviseurs Nassaulaan 12, postbus 19331, 2500 CH 's Gravenhage, tel. 070-3738388 SRK Rechtsbijstand te Zoetermeer is een onafhan kelijke stichting, die in het kader van rechts bijstandverzekeringen rechtshulp verleent aan particulieren, beroepsbeoefenaren, verenigingen, bedrijven en instellingen. Daartoe wordt samen gewerkt met een twintigtal verzekerings maatschappijen. SRK Rechtsbijstand treedt op in alle mogelijke kwesties op het gebied van het civiele recht, het administratieve recht, het Rechtsbijstand strafrecht en het verkeersrecht. Op het ogenbli zijn ongeveer 150 medewerkers werkzaan verdeeld over een aantal gespecialiseerd juridische en schaderegelingsafdelingen, die o hun beurt worden ondersteund door een in sterk mate geautomatiseerd administratief apparac In 1992 worden naar schatting 28.500 nieuvi zaken aangemeld. In de toekomst wordt e« verdergaande groei verwacht. De afdeling Motorrijtuigschade heeft als taak het verhalen van schade van cliënten ontstaan bij aanrijdingen en dergelijk» De correspondenten van deze afdeling beoordelen daarvoor zelfstandig de schuldvraag, corresponderen onder meer met (verzekeraal van) aansprakelijke partijen, getuigen en cliënten en trachten zo snel mogelijk verhaal van de schade voor cliënten te realiseren. Op dezl afdeling (thans dertig medewerkers, verdeeld over vier secties) is een vacature voor een en een Vereisten voor beide functies zijn opleiding op VWO- niveau; enkele jaren HEAO- of universitaire studie kunnen eveneens een goede ondergrond vormen zeer goede beheersing van de Nederlandse taal bereidheid tijd en energie te investeren in de opleiding voor het verkrijgen van het diploma Motor- rijtingverzckering en Schade-behandeling flexibiliteit service bewustheid teamgeest. Voor de laatstgenoemde functie wordt naast deze vereisten relevante ervaring verlangd. Voor de aankomend schade correspondent stellen wij een leeftijdsgrens van maximaal 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De CAO voor het verzekeringsbedrijf is van toepassing. De secundaire arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer een Legal Protection Office Rechtsschutzbüro premievrije pensioenregeling, een dertiende maandsalaris en naa minimaal 25 vakantiedagen een aantal roostervrije dagen (thai 11,5 per jaar). Tevens worden goede studiefaciliteiten gebodcr Sollicitatieprocedure. Telefonische inlichtingen over de beid vacatures kunnen worden ingewonnen bij mevr. H.J. van de Geo hoofd afdeling Motorrijtuigschade (079-712816) of de heer Mr. H. van Katwijk, hoofd Verkeert- en Letselschadegroc (079-712892). Een psychologische test kan deel uitmaken va de selectieprocedure. Wij verzoeken belangstellenden, die menü over de gevraagde eigenschappen, kennis en ervaring beschikken, hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vita binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertenti te richten aan de directeur van SILK Rechtsbijstand (de heer Mr. S A. ten Have), postbus 3020, 2700 LA Zoetermeer Oficina Protección Juriducc Bureau Protection Juridique Bejaardencentrum Wij hebben plaats voor: leeftijd plm. 20 jaar werktijden: zaterdag van 7.45 tot 15.00 uur werkzaamheden: afwas, assisteren bij de band, andere voorkomende werkzaamheden ingangsdatum: zo spoedig mogelijk. part-time ingangsdatum: 1 juni 1992. Salaris volgens CAO Bejaardentehuizen. Sollicitaties bin- nen 14 dagen aan de direktie van Bejaarden Centrum Lorentzhof, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden. IHL accountants-administratieconsulenten federatie-belastingadviseurs registeraccountants Bij Accountantskantoor Van Leeuwen in Alphen aan den Rijn is op korte termijn plaats voor een m/v Na een inwerkperiode waarin u ons kantoor leert kennen bestaan de werkzaamheden uit het verzamelen en verwerken van relevante gegevens voor de belastingaangiften met gebruikmaking van een computer. Wij verwachten dat u in het bezit bent van het MBA-diploma en dat u studeert voor belastingadviseur. In ons overwegend jonge team van ruim twintig mannen en vrou wen zult u zich snel thuisvoelen. Ons klantenpakket is gevarieerd; middelgrote en kleine bedrijven, stichtingen, verenigingen en agrariërs. Heeft u belangstelling voor deze afwisselende baan en u wilt carriè re maken? Stuur dan uw sollicitatie voorzien van C.V. naar: ACCOUNTANTSKANTOOR VAN LEEUWEN t a v. de heer W. H. Glas RA, Wilhelminalaan 67-69. Postbus 141, 2400 AC Alphen aan den Rijn, tel. 01720-74891. Ruigrok "de Stier" Hekwerk B.V. te Katwijk is een landelijke succesvolle onderneming gespecialiseerd in de fabricage en montage van industriële afrasteringen, veiligheidshekwerk, geautomatiseerde toegangspartijen, etc Dynamiek, slagvaardigheid en enthousiasme gekoppeld aan hoogwaard* ge kwaliteitsprodukten vormen de basiselementen voor dit succes. Ruigrok groeit sterk en is daarom op zoek naar een enthousiaste De funktie: Het intensief onderhouden van telefonische kontakten met onze (poter* tiële) afnemers, waarbij het geven van een gedegen advies belangrijk is. Het maken van kalkulaties en verwerken van offertes en orders. Het onder steunen van de kommerciële buitendienst. Ruigrok vraagt: met een kommerciële instelling en wellicht enige verkoopervaring. Een op leiding op middelbaar beroepspnivo met gevoel voor techniek. Akkurates- se, kollegialiteit en het goed kunnen presteren onder druk. Deze eigen schappen zijn de basisvoorwaarden voor het goed kunnen vervullen van de funktie. Ruigrok biedt: Een afwisselende zelfstandige baan met gedegen begeleiding tijdens de inwerkperiode. Een prettige werksfeer in een klein team. Goede arbeidsvoorwaarden en een prima salariëring in overeenstemming met de funktie. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een brief met alle relevante gegevens naar de direktie van Ruig rok "de Stier" Hekwerk b.v., Postbus 3000, 2220 CA Katwijk. Voor telefoni sche informatie over de funktie kunt u desgewenst kontakt opnemen met de heer R. M. Postma, telefoon 01718-24034.

Leidse Courant | 1992 | | pagina 22