Jacobswoude houdt derde wethouder Binnen drie maanden duidelijkheid over nieuwe huisvesting voor Utopia O ai RIJN- EN VEENSTREEK Burgemeester Boelen: Compleet voor joker CcidócSommit VRIJDAG 20 DECEMBER 1991 Forse kritiek van oppositie Rijneveld op belastingbeleid RIJNEVELD De rijke mensen in Rijneveld wor den alleen maar rijker en de minder draagkrachti- gen worden alleen maar armer. Dat verwijt wier pen PvdA, D66 en de RPF/SGP het college van B en W tijdens de gister avond gehouden begro tingsvergadering voor de voeten. Oorzaak is de for se lastenverzwaring door de verhoging van de af valstoffenheffing en daar tegenover een verlaging van de onroerend-goedbe- lasting. De lasten stijgen voor iedere Rijnevelder in 1992 met 12 procent. Conform het principe 'De vervuiler betaalt' wil de gemeente dat alle kosten voor het ophalen en verwerken van vuil uit de afvalstoffenheffing en de reinigingsrechten wor den betaald. In 1992 zal die dekking 80 procent zijn, in 1993 is dat 90 procent en het streven is dat in 1994 de kos ten voor 100 procent worden gedekt uit dit potje. Het riool recht stijgt eveneens en wordt 90 procent kostendekkend. Als compensatie stelde het college in zijn meerjarenbegroting voor om de onroerend-goedbe- lasting te verlagen. PvdA-raadslid G. van der Lecq uitte gisteravond forse kritiek op dit voorstel. „Iedere Rijnevelder moet immers evenveel lasten betalen. Als gevolg van de verlaging van de onroerend-goedbelasting krijgen uiteindelijk de mensen die in de goedkoopste wonin gen wonen, te maken met de grootste lastenverzwaring". Zij bewees dit met de door haar gemaakte berekeningen. Een eigenaar van een woning ter waarde van drie ton zou zou de komende jaren een lasten verlichting krijgen van 93 gul den. „Net zoals de gebruikers een gas- en elektrarekening krij gen, zouden de Rijnevelders ook de rekening gepresenteerd moeten krijgen van de hoe veelheid afval zij op straat zet ten en van de hoeveelheid rioolwater die zij lozen", rea geerde burgemeester M. Boe len op haar relaas. „Zodra er een waterdichte methode is gevonden om dat vast te stel len, zullen wij er als eerste bij zijn om de gedifferentieerde tarieven in te voeren". Ieder een was het met hem eens dat deze nog te ontwikkelen me thode, waar overigens al in de Haarlemmermeer een proef mee wordt gedaan, het princi pe „de vervuiler betaalt" het meest recht aan doet. Totdat die differentiatie in de tarieven kan worden inge voerd, stelden PvdA, D66 en RPF/SGP voor om het riool recht in plaats van voor 90 procent, 60 procent kostendek kend te laten zijn. De vermin derde inkomsten zouden dan via een verhoging van de on roerend-goedbelasting kunnen worden verrekend. Op zo'n manier worden de lastenver zwaringen in Rijneveld geni velleerd. Boelen ontraadde het aanne men van de motie. Hij ver wachtte in dat geval dat er forse gaten in de meerjarenra ming zouden schieten en er een onzekere dekking van de kosten zou ontstaan. Zowel CDA als de VVD voelden niets voor het voorstel. Zij vonden dat er wel op de diffe rentiatiemethode kan worden gewacht. Met zeven stemmen voor en negen tegen, werd de motie verworpen. Overigens gingen alle partijen akkoord met de begroting voor 1992. De lastenverzwa ring voor het komend jaar was immers al in de raadsvergade ring van november vastge steld. Jacobswoude niet verder met streekmuziekschool JACOBSWOUDE De gemeenteraad van Jacobswou de heeft gisteravond unaniem besloten uit te treden uit de gemeenschappelijk regeling streekmuziekschool. H. van den Nagel (CDA) vond dat er nu een besluit moest worden genomen. „Je kan de zaak niet vooruit blijven schuiven. De zaak wordt te duur, talmen en niet de knoop doorhakken kost geld. En met extra kosten heeft Jacobswoude dit jaar al genoeg te maken gehad", zo ver wees de CDA'er naar de zaak Bello. In de zaak Bello moet Jacobswoude een aanzienlijke afkoopsom betalen aan de voormalige gemeentesecretaris. L. Bruins (P'90) wilde weten of er over het uittreden overleg is geweest met de provincie. Wethouder C. de Lange (CDA) ant woordde dat hij een gesprek had gehad met een afge vaardigde van de gemeente Rijneyeld. Daaruit was hem gebleken dat de zaak zeker de aandacht van de provin cie heeft. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Raadslid J. Wondergem (PvdA) voelt zich schuldig als hij 's avonds door het bord 'verboden toegang' rijdt, om ver volgens de Hondsdijk in Koudekerk op te rijden, 's Avonds en 's nachts wor den er namelijk geen werkzaamheden verricht. De hekken worden wegge haald, zodat voor iedereen de toegang vrij is. Wondergem pleitte gisteravond tijdens de raadsvergadering er dan ook voor om onder het verbodsbord tijden neer te zetten, wanneer het verbod werkelijk geldt. Burgemeester M. Boe len was door deze opmerking volko men uit het veld geslagen. Hij was he lemaal in de veronderstelling dat de weg 24 uur per dag was afgesloten. Dit op basis van afspraken die onder meer met de gemeente Leiderdorp zijn ge maakt. „Ik voel me compleet voor jo ker staan", riep hij uit, nadat Wonder gem bijval had gekregen van de CDA'er C. van Bostelen. „Ook al heb ben de werkzaamheden momenteel niet direct met het wegdek zelf te ma ken, we hebben afgesproken dat de weg toch zou worden afgesloten, om het publiek er alvast aan te laten wen nen", aldus de verontwaardigde Boe- Politiebureau Rijneveld in school Hazerswoude RIJNEVELD De voormalige mavo aan het H. Swarthplantsoen in Hazerswoude-Rijndijk blijkt de meest geschikte locatie in Rijneveld te zijn voor huis vesting van de politie. Dat deelde burgemeester M. Boelen gisteravond tijdens de begrotingsvergadering mee. In januari neemt hij contact op met de Rijksgebouwendienst die het gebouw nu nog in beheer heeft en met het politiedistrict. Het gebouw wordt momenteel bewoond door de zogenoem de antikraakwacht. Enkele studenten verblijven er zolang er nog geen na dere invulling aan het gebouw kon worden gegeven. Eveneens deelde Boelen mee dat Rijneveld voor 1 april vier politiefunctionarissen er bij krijgt. In verband met de beperkte ruimte in het huidige bureau aan de Von dellaan en in afwachting van de verhuizing, opperde hij al het idee om een porto-cabin bij het bureau te plaatsen. Voor een uitgebreide ag< ook voor de komende di raadplege men „UIT", de tis wekelijkse bijlage van krant. JACOBSWOUDE Wet houder A. Kea (CDA) veegde gisteravond het plan van Politiek'90 en D66 van tafel om het be grotingstekort te verlagen door een wethouder in te leveren. ,,Op een demo cratische wijze zijn vorig jaar drie wethouders ge kozen en die blijven ge woon hun werk doen tot de volgende verkiezin gen", aldus Kea. Het plan om alsnog de verho ging van de onroerend-goed belasting met vier procent on gedaan te maken, werd door het college afgewezen. L. Bruins (P'90) wilde deze ver hoging ongedaan maken om dat is gebleken dat het aanbod van afval in 1991 niet is geste gen. Dit betekent een financië le meevaller voor Jacobswou de. Aangezien de reinigings rechten fors worden verhoogd, achtte Bruins bevriezing van de OGB aanvaardbaar. Kea wees dit af. „Als de reinigings rechten dekkend zijn worden ze niet meer verhoogd". Burgemeester D. Brouwer de Koning zei zich zorgen te ma ken over het personeelstekort bij de politie. Hij heeft zijn zorg kenbaar gemaakt bij de ministeries van justitie en bin nenlandse zaken. Brouwer de Koning uitte zijn waardering voor de plaatselijke politie die acht vacatures heeft op een bezetting van 15. De VVD, die zich zorgen maakt over de bereikbaarheid van de huisarts en he fysiothe rapie in Rijnsaterwoude als het voormalige gemeentehuis is afgestoten, kreeg te horen dat er naar een bevredigde op lossing wordt gezocht. In de zaak van de Kerkweg- brug in Leimuiden, die nu al de bijnaam de Gouden brug heeft, wordt contact opgeno men met het waterschap, om eventueel een duiker aan te brengen. 180.000 gulden voor de brug is veel en de gemeente A. Kea: Wethouders democratisch gekozen. FOTO: WIM VAN NOORT ziet liever een andere oplos sing. J. van Dam (VVD) noemde het erg storend dat overal de vrachtwagens in Leimuiden worden geparkeerd. Alle par keerplaatsen zijn vol. Hij stel de voor de parkeerplaats bij het zwembad de Oase te ge bruiken, voor middelzware en lichte vrachtauto's. Wethouder Thunissen: „Dat gaat niet ZOETERWOUDE Bin nen drie maanden moeten er definitieve plannen voor de huisvesting van jongerenvereniging Utopia op tafel liggen. Die eis stelde gisteravond de ge meenteraad van Zoeter- woude. In een motie, in gediend door de VVD en Progressief Zoeterwoude en later ook gesteund door het CDA werd de handelwijze van het colle ge over de sluiting van de disco in de Westender vol strekt afgewezen. Binnen het college zijn de me ningen verdeeld. Wethouder Hogenelst (welzijn) is bereid te praten over het verlengen van een bepaalde gedoogsituatie. Collega-wethouder Ringersma van milieu is daar een fel te genstander van. „Met de wet in de hand kan ik absoluut niet anders. Het intrekken van een bevel tot sluiting is alleen mogelijk als de accommodatie aan de voorwaarden voor een hinderwetvergunning voldoet. Dat lukt niet. Een gedoogsitua tie is voor mij een gepasseerd station", aldus Ringersma. Boetekleed Het college trok gisteravond het boetekleed aan voor de op merkelijke wijze waarop Uto pia met het bevel tot sluiting van de disco had ontvangen. Wethouder Hogenelst: „Er is een grote fout gemaakt. De brief is te laat bezorgd. Het college trekt het boetekleed aan. Het was fout en het spijt ons heel erg". VVD-woordvoerder H. van der Kooi wees nog eens op de gedoogsituatie die al jaren be staat. „Wethouder Ringersma legt Utopia nu een dictaat op. In onze motie spreken we van een situatie waarbij Utopia niet de nek wordt omgedraaid. Het besluit tot sluiting van de disco kwam als een donderslag bij heldere hemel". Dat laatste bestreed wethouder Hogenelst echter. „Als u de jaarverslagen van de Klaver- hal hebt gelezen dan weet u dat het al jaren een onhoudba re situatie is. Het zijn gegronde klachten. Het is jaren gedoogd, maar in zo'n situatie moeten de partijen elkaar onderling wel kunnen vinden. Afspra ken moeten door beide partij- Wethouder Ringersma: Utopa een bron van vreugde. FOTO:PR en gerespecteerd worden. Lukt dat niet dan is het echt over", aldus Hogenelst. Daaom is het destijds gedoogd, met de gedachte dat binnen enkele jaren een oplossing ge vonden zou worden. Maar Utopia heeft er zelf geen vaart achter gezet. Sterker: Utopia heeft meer overlast bezorgd dan ze al deed. Het bevel tot sluiting was dan ook terecht- Volgens de wet kan zo'n bevel alleen worden ingetrokken als aan de voorwaarden wordt voldaan. Als verantwoordelijk wethouder kan ik het mij niet veroorloven een ander stand punt in te nemen dan tegen welk ander hinderwetplichtig bedrijf dan ook is ingenomen. Er zijn in Zoeterwoude 368 hinderwetplichtige instellin gen. Ik kan me dan ook niet vinden in een besluit waarbij de gedoogsituatie wordt voort gezet", zo stelde Ringersma. Standpunt Ook wethouder Ringersma, uit een oogpunt van het milieu, mengde zich gisteravond na drukkelijk in de discussie. „Ogenschijnlijk is er bij Utopia sprake van een zeer bijzondere situatie. Utopia ligt iedereen na aan het hart. Het is een bron van vreugde voor veel mensen. Maar Utopia is een hinderwet-plichtige instelling. We hebben geconstateerd dat Utopia geen hinder we tvergun- Zwaarwegend Het was duidelijk dat het col lege niet op een lijn zat. Voor Ringersma was een gedoogsi tuatie een gesloten boek ter wijl wethouder Hogenelst nog wel een mogelijkheid be spreekbaar wilde houden voor een 'bepaalde vorm van gedo gen' zolang het overleg gaande is. De fractievoorzitter van Pro gressief Zoeterwoude, W. Ooij- endijk, vond dat er sprake was van zwaarwegende redenen om enigszins tegemoet te ko men aan Utopia. „Utopia voor ziet in een behoefte. Kan de jeugd niet in Zoeterwoude te recht dan moet ze naar omlig gende plaatsen. Wij hechten aan jongerenactiviteiten. Bij geluid is het heel subjectief wat wel en niet aanvaardbaar is. Het moet toch mogelijk zijn om elkaar voor een bepaalde periode te verdragen. Er zijn immers ontwikkelingen die duiden op een definitieve op lossing". CDA-woordvoerster J. Ber- kouwer vond het hoog tijd worden dat het gezonde ver stand gaat zegevieren. „Ten gunste van Utopia kunnen we best de gedoogsituatie nog even voortzetten. Utopia is uniek en daarom moet binnen drie maanden een oplossing komen. Het is heel vreemd en een heel slechte dat de zaak Utopia al jaren op de agenda staat". Wilden de raadsleden -die het overigens in commissiever band steeds lelijk hebben laten afweten als het om Utopia ging- nog wel op de lijn van Utopia gaan zitten, de twee wethouders hielden voet bij stuk. Hogenelst: „Het bestuur van Utopia moet ook zelf za ken doen, met name op finan cieel gebied. Wij willen ons huiswerk wel doen maar zijn afhankelijk van financiële in formatie van Utopia. Daar zit het op vast". Rotzooi A. Ringersma stelde het aan zienlijk scherper. „U moet niet het college de zwarte Piet ge ven maar degene die de rot zooi trapt. U suggereert dat het college fout is geweest. Feite lijk zegt de VVD dat wij het met de wet niet zo nauw moeten nemen. Ik leg beslist geen dictaat op. Met de wet in de hand kan ik niet anders doen. Als een andere instelling niet aan de hinderwet-eisen voldoet staat de hele raad op zijn kop. Ik wil best tot een oplossing komen, maar advi seer om het bevel tot sluiting niet in te trekken", adus Rin gersma. Liberaal Van der Kooi kwam nog met 'verzachtende om standigheden' die zouden kun- Toch disco bij Utopia ZOETERWOUDE Het bestuur van Utopia heeft gisteren, na de raadsverga dering, besloten vanavond toch disco te draaien in de Westender. Hoewel Utopia beseft dat daarmee een conflict kan ontstaan, wil de jongerenvereniging het geplande programma door laten gaan. Dat betekent dat vanaf negen uur The Exodus Music and Ligth Show op volle toeren draait. „Dat wil zeggen dat het geluid niet boven de 100 dB zal uitkomen", al dus Utopia-woordvoerder Dennis Roeleven. Het is nu de vraag of het ge meentebestuur vanavond zal ingrijpen. Utopia wacht de ontwikkelingen rustig af want de jongeren zijn van mening dat het ge meentebestuur niet het recht heeft de disco te ver bieden. Voorts houdt Uto pia morgenavond vanaf negen uur een cocktail party terwijl zondagavond de soos is geopend. REGIOJOURNAAL Concert De Zoeterwoudse Sint Jan's fanfare verzorgt zondagmid dag samen met operettekoor Cameleon uit Lisse een kerst concert. Dat gebeurt in het Muziekcentrum aan de Schen kel weg. Aanvang twee uur, de toegang is gratis. Volkskerstzang In sportcomplex De Twee sprong aan de Lucas van Ley- denlaan in Roelofarendsveen wordt zondagavond de volks kerstzang gehouden. Aanvang h^lf acht. De entreeprijs be draagt 2,50Toegangskaarten zijn aan de zaal verkrijgbaar, maar ook in de voorverkoop bij Boekhandel Veenerick aan het Noordplein in Roelof arendsveen en bij Kapsalon Van Staveren aan de Kerk straat in Oude Wetering. De Volkskerstzang wordt ditmaal opgeluisterd door de plaatselij ke kinderkoren De Meerklank en De Veendertjes. De orgel begeleiding van de kinderko ren wordt verzorgd door Mar leen van Seggelen. Tevens verlenen de jongerenkoren Mapresta en St.Petrus Banden hun medewerking. Hierbij wordt het orgel bespeeld door Peter van der Meer en Wim Loos. Heel bijzonder dit jaar is een gezamenlijk optreden door de twee harmonieën die wor den geleid door Bauke Schut. Het zijn Liefde voor Harmonie uit Roelofarendsveen en Con cordia uit Oostzaan. Het ge sproken woord wordt verzorgd door pastoor W.H. de Munck, Lilian Schut en ds.M.B. Heij- ting. Adventsvespers In Zoeterwoude vindt zondag de laatste adventsvespers plaats. Dat gebeurt in de kapel van Huize Emmaus, 'aanvang vijf uur. Het thema van de vespers is „Het martelaarschap van Johannes de Doper". Aan de dienst werken organiste Ineke Coenders en de blok- fluitgroep mee. The Bob Color The Bob Color treedt zondaga vond op in Don Bosco in Zoe terwoude. Aanvang negen uur. In de voorverkoop bij or ganisator Jan van der Geest, Watertje 11, kost een toegangs kaart f10. Zondagavond aan de zaal is de prijs 12,50 Supportersclub Voetbalvereniging DOSR uit Roelofarendsveen heeft een supportersclub. Het bestuur bestaat uit voorzitter Jos van 't Hart, vice-voorzitter Paul Kui per, secretaris Cees van der Meer, tweede secretaris Roos van den Berge, penningmees ter Har van den Berge, tweede penningmeester Peter van Klink en de bestuursleden Cynthia Verstegen, Ger van Emmerik en Martin Schouten. Het voorbereidende werk in de vorm van statuten, een huishoudelijk regelement en aanmelding bij de Kamer van Koophandel is al geregeld. Een van de eerste doelstellin gen van de supportersclub is de organisatie van een spon sorloop in maart aanstaande in het kader van het 65-jarig be staan van DOSR Met de op brengst van deze sponsorloop zou de supportersclub een kin derspeelplaats op het DOSR willen financieren. Film De film „Dead Poets Society" met Robin Williams en Robert S.Leonard in de hoofdrollen wordt zondagavond vanaf half negen gedraaid in Dorpshuis De Alkeburcht aan de Noord- hoek 3 in Roelofarendsveen. De film gaat over de onortho doxe leraar John Keaton. Kea- ton probeert, in tegenstelling tot de officiële gedragsregel van een streng Amerikaans jongensinternaat, de leerlingen te inspireren tot zelfontplooi ing en levensvreugde. Op deze wijze drukt hij voorgoed een stempel op hun leven. De toegang kost f5. Concert Drie Leidschendamse koren geven zondagavond in de St.Joseph Opifexkerk aan de Burgemeester Sweenslaan in Leidsehendam een kerstcon cert ten bate van een bejaar denhuis in Roemenië. Onder leiding van Koos Wessels zin gen Ars Musica, EMSO en het seniorenkoor van De Schuite jager bekende en onbekende nationale en internationale kerstliederen. Aanvang acht Televisie De eucharistieviering in de kerk van de H. Bernardus (Scheepjeskerk) in Hazers woude-Rijndijk wordt zondag rechtsstreeks uitgezonden op televisie. De KRO en het Rooms Katholiek Kerkgenoot schap brengen deze dienst van elf tot twaalf uur via de zen der Nederland 1. De viering staat in het teken van het vierde eeuwfeest van Johan nes van het Kruis. Volkskerstzang De Raad van Kerken houdt zondagavond volkskerstzang in de Scheppingskerk aan de Van Poelgeestlaan in Leider dorp. Medewerking verlenen het jongerenkoor van de Menswording en het Kinder koor van de Willem de Zwij- gerschool. Organiste is Bep Verra. Aanvang zeven uur. BIOSCOPEN stg< 'GEES iool L( id gee: uit d( jen, m üeplar Programma tot e Eerste Kerstdag e gesloten. LEIDEN LUXOR (Statlonswdr f~~.-- tel. 071-121239): Hot shots (j irschri zo. t/m dl. 24 dec 19.00, 21.15. ldus w dec. ook 14.30. do. 26 dec. t/m jan. 14.30, 19.00, 21.15. Lil ej STUDIO (Steenstraat 39, tel. 12 v Addams family (al); 14.30, 21.15. Curly Sue (al); 14.30, 21.15. Drop dead Fred (al); [be ,Vijft nen vc 'oor h< 19.00, 21.15. Doe Hollywo<xg91 zo 19.00, 21.15. vr. 20 dec. ook Thelma and Louise (12); 21.15 dertjes in kangoeroeland 14.30,19.00. Fievel in het wildi ten (al); za. 21 dec. t/m dl. 2 14.30. do. 26 dec t/m do. 14.00, 15.45. TRIANON (Bret 31, tel. 071-123875): Air Amerii 19.00. Doors (al); 21.15. ALPHEN AAN DEN RIJN Et NEMA (Van Boetzelaerstraat 01720-20800): Curly Sue (al); week vr. za. 13.45, 18.45, 21. ma. di. do. 26 dec. 13.30, 18.45, 21.15. wo. 25 dec. 18.45, 21.15. vr. 27 dec. t/m jan. 13.30, 16.15, 18.45, 21 dec. alleen 13.30. 1 jan 16.15, 21.15. Hot shots (al); eerste za. 13.45. zo. ma. di. do. 13.00, 15.00, 17.00, 19.15, 21 25 dec. 15.00, 17.00, 19.15, 21, 27 dec t/m do. 2 jan. 13.00, 17.00, 19.15, 21.45. 31 dec. 13.45. 1 jan. 15.00, 17.00, 21.45. Doe Hollywood (al); 21.30. Don't tell mom the bi ter's dead (al); 19.00, 21.45. Fi I het wilde westen (al); eerste w za. 14.00. zo. ma. C 13.00, 15.00, 17.00. 15.00, 17.00, vr. 27 dec. t/m jan. 13.00, 15.00, 1700. 31 dec 14.00. 1 jan. 15.00 en 17.00 R( tjes in kangoeroeland (al); week vr. za. 14.00. zo. ma. di. dec. 13.00, 15.00, 17.00. wo. 15.00, 17.00. vr. 27 dec. t/m jan. 13.00, 15.00, 17.00. 31 d leen 14.00. 1 jan. 15.00, 17.00 want dan moet er een aanpas sing voor het draaien worden gemaakt. En in de zomer kan de parkeerplaats niet gebruikt worden, want dan is het voor andere doeleinden bestemd". Lisse [jinde uari e tever jortei ederï dan taal jben ie n; Pi ,ansi hur pischi ider ■■oordi nt Hi i: ,,A ncour mdat e bin k eer sbu LOUIS nen gelden. „Juist nu het overleg gaande is, komt de sluiting uiterst ongelukkig. Vergeet niet dat Utopia aller lei activiteiten onderneemt ten gunste van onze samenleving. U moet op korte termijn op nieuw overleg plegen". Dat zegde het college toe maar niet nadat burgemeester Hou- dijk nadrukkelijk had gesteld dat het voor het college wel mogelijk moet zijn om binnen drie maanden met een afron dend voorstel te komen. Met andere woorden: ook Utopia zal het nodige huiswerk moeten verrichten. Voorts is het nog allerminst zeker dat Utopia onderdak zal vinden in het voormalige overdekte zwembad op sportpark Haas broek. Een passage in de motie over het zwembad is namelijk geschrapt. DEN HAAG ASTA 1: (Spui 3463500): Hot shots (al); 18.45, 21.30. zo. t/m do. 16.00, 18.45, 21.30. ASTA J want for Christmas (al); 18.45, 21.30. zo. t/m do. 16.00, 18.45, 21.30. ASTA 3: Hood (al); 18.45, 21.30. 1 (naast Den Haag Centra p 3471656): The Addams family 11 14.00, 18.45, 21.30. za. t/m do. K 16.15, 18.45, 21.30. BABYL Drop dead Fred (al); vr. 14.00, 21.30. za. t/m do. 13.45, 16.15,lf 21.30. BABYLON 3: Toto lep: (al); 18.45, 21.30. CINEAC tenhof 20, tel. 3630637): Thn dams family (al); vr. za. 14.00, 21.30. zo. t/m do. 13.15, 18.45, 21.30. CINEAC 2:Ak,e fore dying (16); 18.45, 21.30. AC 3: The Marlbore man (12); 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. TROPOLE 1 (CarnegielaarjS 3456756): Curly Sue (al); 14.00, 18.45, 21.30. zo. t 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. TROPOLE 2: The fisher kin 18.45, 21.30. METROPOLE! ma Louise (12); 18.45,' METROPOLE 4: City SlickBURG vr. za. 14.00, 18.45, 21.30. zo. Istkoir 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. ^et TROPOLE 5: Danes with wol*, 14.00, 19.30. ODEON 1 f.DOna gracht 13, tel. 3462400): Dogistera mom (al); vr. za. 13.45, 18.45, A. de zo. t/m do. 13.30, 16.00, p 21.30. ODEON 2: Doc Hoi hp% (16); vr. za. 13.45, 18.45, 21.3C& m do. 13.30, 16.00, 18.45, ODEON 3: Hot shots (al); 13.45, 18.45, 21.30. zo. 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. 4: Terminator 2 (12); 18.45, HAAGS FILMHUIS: Van 20 l dec.: Zaal 1: Rockin' Ramona n zo. ook 14.00. La Tarea; 21 ook 16.15. Zaal 2: Delica 19.30. zo. ook 14.00. Waaro r trok Bodhi Dharma r 21 45. zo. ook 16.15. Van 27 2/1: Zaal 1: Waarom vertrok Q( Dharma naar het oosten; 19. ris is burning; 16.15, 21.45. Delicatessen; 19.30. La Tarea linger 21.45. The Wizard of Oz; 14.(eerd. Witches; 16.15. Zaal 3: Actri p 20/12 19.30, 22.00. The life kuzan; za. 21/12 19.30, 22.00. the Spearman; zo. 22/12 n* ni3 22.00. Lost in the Wildernefalen 14.00. Peyton Place; zo. 16.1! within memory; ma. 23/12 21.45. Children of Nagasaki; 12 19.30, 21.45. Nomugi Pa 25/12 20.00. Tsuru; do. 26/12 21.45 Bu-Su; vr. 27/12 19.30 Melody in Grey; za. 28/12 21.45. Decidious tree; 14.00. Peyton Place; 16.15. Tl traveller; 19.30, 21.45. A P" ma. 30/12 19.30, 22.00. I te la' d'été; wo. 1/1 19.30, 21.45. équipe; do. 2/1 19.30, 21.45. ten, c vloeis beva rg. Dc Vere iaan, '1 in 1 The Bob Color, zondag in Zoe terwoude. FOTO: EDWIN VAN KLEEF stel KINDERVOORSTELLINGEN 8 J Bingo; vr. za. 14.00. zo. t ovei 13.15, 16.00. BABYLON: Fipilgir het Wilde Westen; vr. 14.00. do. 13.45, 16.15. CINEAC: dertjes in kangoeroeland: 14.00. zo. t/m do. 13.15, METROPOLE: De redder kangoeroeland; vr. za. 14.00. do. 14.00, 16.00. Fievel in hejseffec Westen; vr. za. 14.00. 14.00, 16.00. ODEON: De i tjes in Kangoeroeland; vr zo. t/m do. 13.30, 16.00. NACHTVOORSTELLINGEN AC I: The Addams family; 00.15 CINEAC 2: Eve of tion (16); za. 00.15. CINEAC Marlboro Man 00.15. Nieuwkoop ste weer geld in automatisering ,<m NIEUWKOOP De ge te Nieuwkoop krijgt een automatiseringssysteem de invordering en heffii de gemeentelijke belast De gemeenteraad stemi teren in met een kredi 128.000 gulden voor ee softwarepakket. VVD den Partij Nieuwkoop st tegen. „Iedere keer wij geconfronteerd met we uitbreidingen, terv nog steeds geen plan hebben hoe de automat er precies uit komt te zie dus A. van der Most W. Soyer sprak over ee mitechniek: iedere kee den geconfronteerd me |j we eisen, terwijl het ov f geheel ontbreekt. M VAf1 IHOTJ opk< >utse de Teii Rui den naar d van e.he V Veltl ndige al 10 ilogie held door ngen later 1 uilen 'acobé slag in za

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12