Marks Spencer nu ook naar Den Haag, na groot succes in Amsterdam. Met goed werk voor professionals! He MARKS SPENCER ZATERDAG 30 NOVEMBER 1991 Let succes van de Marks Spencer-vestiging in Amsterdam heeft de stoutste verwachtingen over troffen. Uit heel Nederland stromen nieuwsgierigen toe naar deze luxe winkel in de Kalverstraat. Niet alleen om er te shoppen, maar ook om er te werken. Vanaf begin mei 1992 hoeven inwoners van Den Haag en omgeving niet meer naar Amsterdam voor typisch Engelse service, kwaliteit en samenwerking. Want dan opent Marks Spencer ook daar de deuren, midden in de binnenstad. In de Haagse vestiging is plaats voor medewerkers met een zeer professionele, klantgerichte instelling en liefst ook goede beheersing van de Engelse taal. Niet alleen in de winkel, maar ook bij alle ondersteunende diensten. Marks Spencer zet de carrièremogelijkheden even voor u op een rijtje: Administration Supervisor {MBO'er, liefst met leidinggevende ervaring in een grootwinkelbedrijf) Als verantwoordelijke voor de dagelijkse gang van zaken op de administratie zorgt u voor goede uit voering van de voorraadadministratie, cash counting, verkoopstatistiek, het wisselgeldbeheer en de rapportage naar het Parijse hoofdkantoor. U geeft leiding aan vier Administration Assistants en rapporteert aan de Administration Manager. U vindt cijfers en statistiek interessante onderwerpen en kunt goed omgaan met deadlines. Ook het leggen en onderhouden van in- en externe contacten gaat u uitstekend af. Goede beheersing van het Engels is noodzakelijk. Administration Assistants (middelbare opleiding en administratieve ervaring) Op onze administratie verwerkt u alle cijfermatige gegevens voor het verkoopproces. Dat betekent onder meer voorraadadministratie en financiële verslaglegging. Bovendien bedient u samen met uw collega's de telefooncentrale en het oppiepsysteem. U kunt zeer zorgvuldig werken en vindt het prettig service te verlenen aan in- en externe klanten van de administratie. Collegialiteit is erg belangrijk bij Marks Spencer. Department Supervisors (Commerciële MBO'ers met leidinggevende ervaring in een grootwinkelbedrijf) U krijgt de leiding over de verkoopmedewerkers van uw eigen afdeling of etage: van werkindeling tot en met beoordeling en training. Uw voornaamste taak is ervoor te zorgen dat iedereen zich ten volle inzet om het credo van Marks Spencer uit te dragen: uitstekende service aan onze klanten staat voorop. U heeft bij voorkeur een MDS- of Detex-opleiding, aangevuld met relevante ervaring. Uitstekende leidinggevende en organisatorische capaciteiten en het vermogen verantwoordelijkheid te dragen mogen niet ontbreken. U bent tussen de 23 en 28 jaar oud. Goede beheersing van het Engels is noodzakelijk. Catering Assistants Operations Supervisor (MBO'er met magazijn- of logistieke ervaring) Als leidinggevende over ca. 11 mensen zorgt u voor een ordentelijk verloop van de goederenstroom in en rond de winkel. Uw afdeling beheert het magazijn, zorgt voor de dagelijkse goederenontvangst en ondersteunt de verkoopafdelingen bij het (her)innchten van de winkel Bij uw taak hoort natuurlijk ook werkindeling, personeelsplanning, -beoordeling, -ontwikkeling en -training. Daarnaast beheert u de technische installaties en zorgt u voor een goede administratie van de goederenverplaatsingen. Naast een flexibele werkhouding vragen wij enkele jaren relevante leidinggevende ervaring. U kunt goed organiseren, improviseren en delegeren en beschikt over zowel technisch als administratief inzicht. Goede beheersing van het Engels is noodzakelijk. Operations Assistants (magazijnmedewerkers met gevoel voor techniek) Een interessante baan voor mensen die graag flink aanpakken en tegelijk hun hersens gebruiken. Het magazijnwerk is zeker niet-eenvoudig en vereist naast enige lichamelijke kracht ook een groot gevoel voor service. Het is verantwoordelijk werk, ook op de winkelvloer. Voor deze functie zoeken wij kwali teitsbewuste mensen, die een hekel hebben aan halve maatregelen. Technisch inzicht en administratieve zorgvuldigheid mogen niet ontbreken. (part-time medewerkers, liefst met ervaring in een (bedrijfs)restaurant) Marks Spencer beschikt over een prachtig restaurant voor het personeel. Daar bereidt u lunches en avondmaaltijden en verzorgt u een goede presentatie van het buffet. Heel af en toe serveert u ook uit voor bezoekers. Natuurlijk hoort het schoonhouden van de keuken eveneens tot uw taken. U werkt ca. 18 uur per week, dagelijks tussen 10.00 en 15.00 uur, bij toerbeurt ook op donderdagavond en in het weekend. U kunt bij ons een plezierige baan hebben wanneer u gevoel voor hygiëne hebt en net zo'n .klantgerichte instelling als de overige medewerkers. Want dat zijn weer üw klanten. Ieders inzet wordt goed beloond bij Marks Spencer Marks Spencer heeft zeer veel over voor zijn klanten. Maar ook het personeel wordt aardig in de watten gelegd. Dat begint al ruim vóór de opening van de Haagse vestiging. Vanaf begin maart komt u bij Marks Spencer in dienst, om eerst een speciale training te volgen in Antwerpen of Amsterdam. U mag verder rekenen op een aantrekkelijk salaris, een eindejaarsuitkering van 4%, een tegemoet koming in de reiskosten en een aantrekkelijke korting op het eigen assortiment. Wij gaan er namelijk vanuit dat alleen tevreden medewerkers garant kunnen staan voor tevreden klanten. Wie wil in Den Haag werken bij het populairste warenhuis van Engeland? Wilt u met ons proberen in Den Haag het Amsterdamse succes te evenaren? Dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie sturen aan Marks and Spencer Stores BV, Kalverstraat 66/72, 1012 PG Amsterdam. Alle genoemde functies staan natuurlijk open voor mannen èn vrouwen. Voor meer informatie en toezending van een sollicitatieformulier kunt u ook eerst bellen met mevrouw M. Buitenrust Hettema of mevrouw M. Uithuisje, telefoon (020) 620 00 02. Of vul gewoon de bon in! Bon Ja, ik wil helpen Marks Spencer Den Haag net zo succesvol te maken als Marks Spencer Amsterdam. Mijn interesse gaat uit naar de functie van*: I Administration Supervisor I Administration Assistant I I Department Supervisor I Operations Supervisor i Operations Assistant I Catering Assistant *Aankruisen wat van toepassing is. Stuurt u mij een sollicitatieformulier? Naam Postcode/Plaats_ Telefoon Stuur deze bon naar Marks and Spencer Stores BV, Kalverstraat 66/72, 1012 PG Amsterdam.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 24