■Van Gaal □act al vervanger SPORT 17 Biljartruzie loopt geheel uit de hand SPORTUITSLAGEN Marco Brouwers twijfelt over assistentschap a Slimme EHBO-kit £eidaeSoma/nt [iiliirrii1» iijii jif.i inj CeidócSoivumt Roeiers zeker r"nge van Spelen 'r'iwi| AMSTERDAM Tien Nederlandse roeiers zijn op naam, klasse en reputatie genomineerd voor de Olympische Spelen van Barcelona. De roeiers zijn: Nico lemaj R'enks en Henk-Jan Zwolle, Bart Peters, Niels van der Zwan, Jaap Krijtenburg en Sven Schwarz, Hans Kelderman, Ronald Florijn, Koos Maas dijk en Rutger Arisz. rege ZATERDAG 16 NOVEMBER 1991 UEFA beboet PSV wegens wangedrag ZURICH PSV is door de tuchtcommissie van de UEFA be boet met 5200 gulden. De spelers van de Eindhovense club wer den ervan beschuldigd zich tijdens het duel met Anderlecht in Brussel incorrect te hebben gedragen. PSV werd in deze wed strijd uitgeschakeld. Osasuna, in de derde ronde van de strijd om de UEFA-beker tegenstander van Ajax, kreeg een aanmerkelijk hogere boete. De Spanjaarden moeten 65.000 gulden op de reke ning van de Europese voetbalunie storten. Bij de wedstrijd tegen VfB Stuttgart werden door supporters voorwerpen op het veld gegooid. Daarbij werd een grensrechter geraakt. Het Portugese Boavista moet zijn twee eerstvolgende Europese bekerwedstrij den spelen in een stadion op tenminste 200 kilometer van Opor to. Het Italiaanse Torino moet de UEFA Cup thuiswedstrijd te gen het Griekse AEK op 11 december af werken in een stadion, 300 kilometer van Turijn. De Atheense tegenstander kreeg een boete van 75.000 Zwitserse frank. Alle sancties werden opgelegd wegens gewelddadig gedrag van supporters. Geen schorsing voor Van Basten MILAAN De tuchtcommis sie van de Italiaanse voetbal bond heeft de schorsing van Marco van Basten ongedaan. Aan de hand van tv-beelden van de wedstrijd van Milan te gen Roma kwam de commissie tot de conclusie dat niet Van Basten, maar een ploeggenoot een elleboogstoot had uitge deeld. De Nederlandse spits, die in eerste instantie voor een wedstrijd werd geschorst, zal nu morgen van de partij zijn in de wedstrijd tegen Sampdo- Courier volgt Lendl naar halve finales FRANKFURT Jim Courier heeft zich danks een nederlaag in drie sets tegen Bo na Ivan Lendl als tweede geplaatst voor ris Becker: 6-4 6-7 6-1. de halve finales van de ATP-tennisfinale In Philadelphia sneuvelde Brenda Schultz Frankfurt. De 21-jarige Amerikaan in het 665.000 gulden- toernooi in de won het laatste duel in de Nastase-groep kwartfinales. Aranxta Sanchez-Vicario (Spa/3) was met 6-7 6-1 6-4 te sterk. Fernon Wibier heeft de laatste vier be- met 7-6 6-4 van Guy Forget. Courier ein digde als tweede, met twee overwinnin gen. Lendl was al zeker van de groepsze- reikt van het Challenger-tennistoernooi ge. Hij won alle drie partijen. in de Nieuwzeelandse plaats Christchurch. Lendl en Courier spelen in de halve fina- De Nederlander won in de tweede ronde les tegen respectievelijk de nummers twee met 4-6 6-4 6-3 van de Zweed Eriksson en en een van de Newcombe-groep, waarin in de kwartfinale met 6-4 6-2 van Ber de beslissingen gisteravond laat vielen. De trand Madsen uit Haiti. In de halve fina- Amerikaan Pete Sampras was de eerste in les komt Wibier uit tegen de winnaar van de Newcombe-groep die zich verzekerde de wedstrijd tussen Richard Matuszewski van een plaats in de halve finales, on- en Neil Borwick. Den Ha huur dubbel: Caller d 1 MSTERDAM Louis in Gaal zou een even- eel vertrek van Jan outers bij Ajax ten zeer- betreuren. Maar de iing Jchnisch directeur van de ',ve|msterdammers realiseert :h te gelijker tijd, dat ilelers nog steeds heel +2 omj oeilijk voor Ajax zijn te 74519? ïhouden als buitenland clubs met forse bedra- ?n over de brug komen. >als Arsenal en zeker ayern München, dat be id is om drie miljoen ilden voor de 31-jarige sselsteiner te betalen, ekoppeld aan een salaris olgens Italiaanse maat- taven. )aar kan Ajax dus niet te- nop. Onze spelers worden k uitstekend betaald, maar zijn kansloos als er een litenlandse topclub op de iep staat. Dan is er vaak en houden meer aan. Wij n niet in staat om Wouters !t salaris te bieden, dat Bay- n München hem in het voor licht heeft gesteld. We kun- i daar alleen tegenover stel len, dat Ajax een fijne club is en straks in tegenstelling tot Bayern wel in de derde ronde van de UEFA Cup in actie komt. Wouters vindt Ajax zelf ook nog steeds een prachtige club, maar dat is helaas niet genoeg om hem van zijn voor nemens af te houden", aldus Louis van Gaal. De transfer van Wouters naar zuid-Duitsland is nog niet in kannen en kruiken, maar ver keert al wel in het stadium van plooien gladstrijken. Van Gaal hoopt op het tegendeel, maar gaat er vanuit dat de middenvelder op korte termijn aan zijn zo fel begeerde bui tenlandse avontuur gaat be ginnen. De technisch directeur van Ajax zal Wouters met lede ogen uit De Meer zien ver trekken. Logisch ,,Dat lijkt me nogal logisch, want Jan Wouters blijft na tuurlijk een fantastische voet baller. Hij is van onschatbare waarde voor ons elftal, maar ook Jan Wouters is niet onver vangbaar. Dat is geen enkele voetballer. Er lopen nog ge noeg andere goede spelers bij ons rond en daar zit echt wel een waardige opvolger van Wouters tussen. Daar hoeft niemand zich zorgen over te maken". De kans is heel groot dat Jan DEN HAAG De ruzie tus sen de Koninklijke Nederland se Biljart Bond (KNBB) en de Vereniging van Grand Prix Spelers (VVGPS) krijgt een steeds grimmiger karakter. De KNBB heeft gisteren besloten geen team naar de Europese titelstrijd driebanden voor lan denploegen te sturen, omdat de geselecteerde biljarters wei geren mee te doen. Nederland zou van 6 tot 8 december in Nantes de titel verdedigen, die twee jaar geleden door Dick Jaspers en Rini van Bracht in Portugal werd behaald. De VVGPS en de adviescommis sie driebanden vonden het lo gisch dat het genoemde duo in Frankrijk zou spelen. De bond echter liet Rini van Bracht vallen en selecteerde Jaspers en Jan Arnouts, met Burgman als reserve. Bondsvoorzitter Hendriks stelt: ,,De spelers menen dat hun belangenvereniging kan bepalen wie in een dergelijk team moet worden opgesteld. Van Bracht heeft de laatste tijd niets gepresteerd. Boven dien, het Nederlands elftal verdedigt zijn Europese titel komend jaar toch ook niet met precies dezelfde spelers als in 1988". Pikant is overigens dat na vijf speelronden in de ere divisie Van Bracht op Jaspers na het hoogste gemiddelde heeft. Jaspers was trouwens toch niet van plan deel te nemen in Nantes. Hij vliegt op 9 decem ber naar Seoul, voor het BW A-toernooi om de wereld beker. „Ik was niet super-ge motiveerd voor het EK en dat moet je wel zijn als je je land vertegenwoordigt". SPORT OP TV VANDAAG Nederland 1, 18.30 uur Sportpanora- ma met een portret van schaatser Jo- han Olav Koss. tennisser Tom Nijssen en voetballer Henk Vos. Nederland 3, 22.15 uur Studio Sport. BRT 1, 22.30 uur: Sport BRT 2, 20.00 uur Basketbal, recht streeks verslag van de Europeese kampioenschappen in Oostende: Bel- gië-Turkije. BBC 1, 13.15 uur Grandstand met voetbal, voorrondes EK; paarden- koersen te Ascott; rugby, recht streeks verslag van de eerste ronde om Regal Trophy; Warrington-Leeds; boksen, voorbereiding Frank Buno- John Emmen, autosport, tourwagen- races in Australië, 23.35 uur Match of the Day, voetbal FA Cup. Duitsland 1, 18.00 uur: Sportschau. Duitsland 2, 13.05 uur: Just for fun, sporten in Amerika. 22.10 uur Das aktuelle Sport-Studio. Duitsland 3, 15.00 uur Sport extra. RTL+, 14.00 uur: Sport. 23.00 uur: Hang loose. Superchannel, 14.00 uur: Sport, 23.00 uur: Hang loose, sportmagazi- MORGEN Nederland 2. 12.00 uur: Voetbal plus met onder meer voorbeschouwing Feyenoord-Ajax, samenvatting Heer- enveen-PSV, volleybal AMVJ-ZVH. Nederland 3, 17.30 uur: Voetbal, rechtstreeks verslag van de competi tiewedstrijd Feyenoord-Ajax. 19.30 en 23.45 uur: Studio Sport met om 23.45 uur tennis finale ATP Masters-toer- nooi in Frankfurt. RTL 4, 16.45 en 19.50 uur: Match BRT 1, 12.45 uur: Sportmiddag. 19.45 uur: Sportweekend BBC 2, 16.30 uur: Documentaire over honkbalspelers in de World Series. Duitsland 1, 15.05 uur: Sport extra met WK vrouwenvoetbal (Duitsland- Nigeria); WK amateurboksen en in door paardesport, 18.10 uur: Sport schau. 23.30 uur: Sport extra met fi nale ATP Masters-toernooi. Duitsland 2, 17.05 uur: Die Sport-Re portage met onder meer Bundesliga- voetbal, ijshockey en handbal Superchannel, 16.30 uur: Hang loose. Sportnet, 07.00 uur: Sport Eurosport, 09.00 uur Sport. MAANDAG Sportnet. 08.00 uur Sport. Eurosport, 14.00 uur: Sport. Louis van Gaal: ,,ln onze spelersgroep loopt een waardi- Jan Wouters zal morgen bij Feyenoord - ge opvolger rond". Ajax voor het laatst in dit tenue te zien zijn. FOTO: SP FOTO: ANP veel mensen vergeten wel eens, dat onze achterhoede de minst gepasseerde van de ere divisie is. Feyenoord heeft één tegentreffer meer geïncas seerd. Tegen ons is het dus ook erg lastig om te scoren. On danks ons aanvallende spelle tje houden we achterin echt geen open huis. Geen denken aan". Wouters morgen in het top- duel tegen Feyenoord voor de laatste keer op de Nederlandse velden zal zijn te zien. „Zo snel kan het inderdaad gaan', aldus Louis van Gaal, die zich ondanks alle transfer-perike len in Amsterdam uitermate verheugd op de kraker in De „Want Feyenoord-Ajax is en blijft de wedstrijd met de meeste historie in het Neder landse voetbal. Onze wedstrij den tegen PSV hebben niet dezelfde uitstraling. Dat moet allemaal nog een beetje groei en. Je krijgt al de kriebels als je. in een uitverkochte Kuip het veld opstapt. Dat is ook nog eens het mooiste stadion van Nederland. De duels Ajax- PSV hebben de laatste jaren de boventoon gevoerd maar nu Feyenoord weer goed draait, merk je aan alles dat Feyenoord-Ajax nog steeds de onbetwiste klassieker is. Die wedstrijd leeft enorm onder de mensen". Voor Louis van Gaal is de kra ker in Rotterdam zijn tweede top-wedstrijd sinds zijn aan stelling als technisch directeur. Zijn eerste proeve van be kwaamheid legde hij in Eind hoven af tegen PSV. Het werd een duel om van te watertan den. Maar Van Gaal rekent morgenmiddag niet op een herhaling van een dergelijke gala-voorstelling. „Die kans acht ik heel erg klein. Ik hoop het natuurlijk wel, maar de voortekenen zijn niet zo goed. Feyenoord trekt zich waarschijnlijk massaal te rug op eigen helft en gaat dan rustig op een counter loeren. En wij gaan zoals altijd vol op de aanval spelen. Daar maak ik geen geheim van. Ik weet ook wel dat de verdediging van Feyenoord het sterkste gedeelte van de ploeg is. Dat wordt steeds benadrukt. Maar Twijfel Het vertrek van Jan Wouters bij Ajax mag dan vaststaan, de international heeft nog niet besloten of hij naar Bayern München dan wel Arsenal vertrekt. Gisteren werden de besprekingen met alle betrok ken partijen voortgezet. „Ie dereen is met iedereen in be spreking", zei Rob Jansen, werknemer van de spelers vakbond VVCS en zaakwaar nemer van Wouters. „De op lossing is binnen enkele dagen te verwachten". Squashers naar kwartfinales HELSINKI Het Nederland se mannenteam heeft bij de strijd om de wereldtitels squa sh in Helsinki de kwartfinales bereikt. De ploeg versloeg in de Finse hoofdstad Canada, 2- 1. De Nederlandse formatie reikte nooit eerder zo ver. Prins Peter Tunku Imran, voorzitter van de internationa le squashfederatie (ISRF), wil dat zijn sport op het program ma komt van de Olympische Spelen in 2000. „Onze sport voldoet aan alle voorwaarden van het Internationaal Olym pisch Comité", aldus Tunku Imran. Tijdens de jaarvergade ring in Helsinki staat een aan tal veranderingen op het pro gramma. Squash, nu nog offi cieel te boek staand als 'squash racquets', moet vanaf novem ber 1992 gewoon squash gaan heten. De naam van de ISRF wordt veranderd in World Squash Federation. BASKETBAL Oefenduel vrouwen Hackent Fairleigh Dickinson Univers team 55-87 (27-43) Topscore Eerste koers, 2100 m: 1. Escape (R Hau 2 54,2-1 23.0. 2 Mr Promotion, 3. Chris d'Axel Niet gestart Evita 4,80, trio 38,6C Tweede koers, iöuu r Cain) 1.58,1, 2. Watern 7,00. 1,20, 2,00, koppel koppel 1,00, t m: 1. Fabienne (W. Velis) 2.09,5-1.20,5, 2 Ellen Expo. 3. Extra. Niet gestart Regal Classic, Jamtu, Elesnar d'Honte, Final Countdown Toto: winnend 4,70, plaats 1,80, 2,00, 3,40, koppel 8,40, trio 135.50 Vierde koers, 2100 m: 1. Voyager Lobell (H Grift) 2.48,8-1 20,4, 2. First Kombo, 3. Epril Sauvage Niet gestart: Fany Buitenzorg, Dieljo Brach, Frensis. Toto. winnend 1,50, plaats 1,40, 4,50, koppel 3,10, trio 7,10. Vijfde koers, 2000 m: 1. Blakey Delta (A. de Vries) 2 07,6, 2 Watermill Olymp, 3. Sha- been Queen Niet gestart; Porthos. Toto: winnend 2,90, plaats 1,70, 3,20, koppel 19,00, trio 23,30 Zesde koers, 2100 m: 1 Fanny Sigero (W. Velis) 2.48.9-1.20.4. 2 Eclatant. 3 Flamingo Majo Toto winnend 1,20, plaats 1,20, 1,50, Achtste finales Nederland-Canada 2-1. Scheffer-Waite 3-9 1-9 9-2 9-0 6-9, Buit- Crombie 9-2 9-0 2-9 0-9 9-6, Vertogen-Turk 2-0, Heister/De Vrlndt- Blasczyk (Pol) 3-1, Kobes (Ned)-Hauth (Den) Frankrijk 3-0 (Gerdle Keen-Aubry 16-21 21- 18, 24-22, Noor-Plaizant 21-11 21-12, Klop- penburg/Vrlesekoop-Aubry/Plaizant 18-21 21-11 21-11). Tweede ronde: Nederland- Joegoslavië 1-3 (Gerdie Keen-Mancic 21-19 21-16, Noor-Fazlic 14-21 18-21, Kloppen- trlo 23,50. BETAALD VOETBAL -Vitesse renveen-PSV '-BVV Den Bosch i-Roda JC •FC Utrecht IC-Telstar lam-TOP onlngen-Cambuur ieden-FC Twente plaats 2.60, 2,50, koppel 25,50, Achtste koers, 1800 m: 1. Roy (A. de Vries) 1.52,0. 2 Gadriaan, 3 Move Closer Niel gestart- Exorbitant, Racy. Toto: winnend 2,60, plaats geen, koppel 2.20, trio 9,20. Negende koers. 2100 m: 1 Florida Sunshine (W Velis) 2 48,2-1.20,1, 2. Due De Bloom- erd, 3 Daimler. Toto winnend 3,00, plaats 1,00. 1,00, koppel 2,80, KOERSEN EN HAAG Onze tips voor koersen van Hilversum orgen, aanvang 13.30 uur Koers: 1. Eland Morgan, 2. Future y, 3 Esstan (6-5-3). Koers: 1. Tarport Randy, 2. Fren- R, 3. Free For All (5-6-1) Koers: 1. Exciting Sunshine, 2. Es- I Groenhof, 3. Deleazar Fibber (8- 2) Koers: 1. Ravel Tempo, 2. Gorby- i, 3 Grisbi Vitesse (7-5-3). Koers: 1 Como Queen, 2. Lyric nover, 3. Cirianne N (3-1-7). Koers 1. David Morgan, 2. Cervi- Montana, 3. Betsie B (4-13-6). Koers: 1 Excellent Champ, 2. Eve- Montana; 3 Dianne (3-8-7). woers 1. Eibert Vryenesse, 2. Fa- tic Wish, 3. Flash of Light (9-1-2) Koers: 1 Fee Buitenzorg, 2. Flaim ivid, 3. Escadron (8-5-4). Koers. 1 (9-7-1) )nderscheiding luijderwijk EN BOSCH Frans Maas- n is in Den Bosch door de 'lub van 48" uitgeroepen tot ielrenner van het jaar 1991. ij kreeg daarvoor de Gerrit inulte Trofee. De Limburgse of won dit jaar de Amstel oldrace en de Ronde van Ne- 'rland. Daarnaast zegevierde j in vier tijdritten alsmede criteriums en met zijn "^g in de Grote Bevrijdings ijs. De „Club van 48", nota- len uit de wielersport, kende Toboga Beker voor de eestbelovende renner toe m Wilco Zuijderwijk, eerste- irs beroepsrenner uit de °eg van Jan Raas. AMSTELVEEN Twee jaar geleden werd het rus tig rondom Marco Brou wers. Hij zette een punt achter zijn interlandcar rière. Hij zou assistent- bondscoach worden. Dat liep anders en Brouwers nam met een kater af scheid van het volleybal om zich op zijn tweede liefde, golf, te storten. Nu, twee jaar later, is Brou wers terug. Als trainer van de mannenselectie van Veenman/Martinus. De Nederlandse volleybalbond (NeVoBo) stak twee jaar gele den een stokje voor Brouwers' benoeming tot bondscoach. Naar de reden bleef hij gissen. „Ik ben altijd een lastig figuur geweest. Ik heb zes jaar tegen schenen lopen schoppen. We hebben als spelers in feite de functie van die mensen over genomen. Wij weten als top sporter wat je ervoor moet doen om de top te halen, zij hebben daar geen idee van". Brouwers werd wel goed ge noeg bevonden als bondscoach voor de vrouwen. Toenmalig technisch directeur Peter Murphy nam poolshoogte, maar Brouwers zag het niet zitten. „De vrouwen trainen maar één keer in de week. Voor een groot toernooi ko men ze een paar weken bij el kaar en hup, een toernooi spe len. Ik voelde daar niets voor. Ik wil geen deeltijd-bonds- coach zijn. Ik wil elke dag in de zaal staan". Brouwers trainde nog een jaartje af bij Brother/Martinus en verliet de actieve volleybal- wereld om zich op de golfsport te werpen. Hij volgde een op leiding tot professional en geeft inmiddels 25 uur per week les. Daarnaast zette hij een sportmarketingbedrijf op. Nu hij het drukker heeft dan ooit heeft bondscoach Harry Brokking hem opnieuw ge- Grift) 2.05.0- 1609 Another Sti I7.7. 2. Fiasco. 3. .30. plaats 1.40. 2.80. t(H. Edinc c 21-17 12-21 20-22. 6 6-4 Eindstand 1 Lendl <Ts|) 3-6 (6-0). 2. Courier 3-4 (4-3), 3 Forget 3-2 (2-4). 4 No- vacek (Tsj) 3-0 (1-Lendl en Courier naar hal- 6). Newcombe-groep: Becker (Dui)-Sampras (VSt) 6-4 6-7 6-1 Vrouwen Philadelphia Kwartfinales: Capriati (VSt/4)-Manuela Ma- leeva-Fragniere (Zwi/7) 6-3 6-2, Sanchez-Vi cario (Spa/3)-Schultz (Ned) 6-7 6-1 6-4. VOETBAL Duitsland: MSV Duisburg-Bayern München 1-1. Wattenscheid-VIB Sultgart 1-3, Werd er ROLHOCKEY EK vrouwen Geneve Nederland-Frankri|k 6-0. Nederland-Portu- gal 7-0. Duitsland-Oostenrijk 1-1. Engeland- Oostenrijk 8-0, Engeland-Zwitserland 5-1, Spanje-ltalie 1-1 Stand i Italië 5-9 (30-1), 2 Nederland 4-8 (19-2), 3. Engeland 5-8 (22-5), 4. Spanje 4-6 (7-3). 5 Duitsland 4-3 (10-7), 6. Portugal 5-3 (6-17). 7 Zwitserland 4-2 (5-12), 8. Oosten rijk 5-1 (1-26), 9 Frankrijk 4-0 (0-27). Stand Marseille 18-26, Monaco 18-24, Pa ris St Germain 18-22 IJSHOCKEY Competitie Utrecht - Heerenveen 14-4 (7-2 2-1 5-1), Rotterdam - Nijmegen 9-1 (1-1 4-0 4-0), Til burg - Geleen 7-7 (0-1 7-4 0-2 0-0L Deze handzame EHBO-kit voor thuis, in de caravan, auto of boot, is voor u als u een vvA I FOTO: PERS UNIE vraagd zijn assistent te wor den. Brouwers is degene die nu twijfelt. „Ik heb gewoon geen tijd. Ik heb zoveel opge bouwd in twee jaar tijd. Bo vendien zou het voor een kor te termijn zijn, want over zes maanden, na Barcelona, houdt het op. Dan zijn er geen spe lers meer, dus heb je ook geen assistent-bondscoach meer no dig". Beslommeringen Naast zijn zakelijke beslomme ringen is Brouwers sinds an derhalve maand terug bij Veenman/Martinus. Nu niet als speler, maar als trainer van het eerste mannenteam. Het huidige Martinus heeft nogal wat wijzigingen ondergaan. Sponsor Brother hield het na jaren van enorme financiële injecties voor gezien en nieu we sponsors stonden niet te dringen. Het bolwerk stond op instorten. Tot augustus. Toen verscheen Veenman op het to neel en leek de Amstelveense club gered. Leek, want vervol gens moest de club ook nog eens een nieuwe trainer zoe ken nadat Carlos Cabeza het voor gezien hield. Een week voor de competitiestart was ook dat probleem opgelost: Marco Brouwers werd aange trokken om de zaak weer op de rails te zetten. Daar heeft Brouwers zijn hfenden vol aan. Vijf basisspelers verlieten de ploeg en er staat nu een team met jonge, onervaren spelers. Wie de naam Brouwers nu hoort, denkt aan een luidruch tige verzamelaar van rode en prenten. Zelf doet hij zijn Brouwers ziet de toekomst van iwtr„H0/r,i:>:>ic gedrag af als 'emotioneel'. „Ik Oranje somber in. „Na Barce- - P nieuwe abon nee aanbrengt. De nieuwe abonnee wordt ook hartelijk onthaald: deze krijgt de krant de eerste twee weken gratis. Noteer als nieuwe abonnee ingaande I Dhr./Mevr.: Straat: kan niet tegen onrecht. Vol leybal is een dubieus spelletje lona verzanden we weer in het oproepen van de spelers voor Telefoon: Een scheidsrechter kan het een belangrijk toernooi. Twee spelverloop waanzinnig bein- vloeden. Het in- of uitgeven van een bal kan je van een gouden medaille afhouden". Oproerkraaier Het imago van een rebel en no8 niet terug oproerkraaier zal hij niet gauw kwijtraken, maar onder Arie Selinger veranderde de Am sterdammer als een blad aan de boom. „Als spelers waren we vogelvrij. We hadden nog nooit een coach op de bank ge had, die qua kennis en autori teit onze generatie kon over tuigen en laten doen wat hij wilde. Wij gingen onze eigen weg. Totdat Selingen kwam". uit een tiende plaats in de wereld zullen duikelen. Zo hard gaat dat. En dan ben je voorlopig I Deze ontvangt de krant de eerste twee weken gratis. Daarna wordt het abonnementsgeld betaald per: maand (automatische betaling) f 25,70 t kwartaal (automatische betaling) f 76,60 kwartaal via acceptgiro f 78,60 Stuur als dank de EHBO-kit naar: „Ik geloof nog steeds in de structuur van het Nederlands team. Het is de enige manier om topsport te bedrijven. Een nadeel is dat Brokking nooit de sterkste opstelling in het veld kan zetten. Hij heeft niet de medewerking van alle clubs, spielers en de bond. Toch kunnen we met dit team van iedereen i Straat: I Postcode/plaats: I Stuur deze bon in een open envelop - postzegel niet nodig - naar de I Leidse Courant, antwoordnummer 998, 2501 VC Der Haag |NZ I I

Leidse Courant | 1991 | | pagina 17