WOENSDAG 6 NOVEMBER 1991 Sinds kort werkt de Rabobank nauw samen met de Robeco Groep. En nu al blijkt hoe vruchtbaar deze combinatie van één van de meest solide banken ter wereld met de grootste onafhankelijke beleggingsmaatschappij van Europa voor u kan werken. Nu al blijkt de kracht van de nieuw gevormde, gezamenlijke onderneming IRIS, voluit het Institute for Research and Investment Services b.v. Daarin zijn de kennis en ervaring van de Rabo bank en de Robeco Groep gecombineerd tot een super denktank op het gebied van econo mie en beleggen. IRIS heeft haar voelhorens uit staan over de hele wereld. IRIS is het actieve brein achter iedere beleggingsadviseur van de Rabobank. De Rabobank adviseert en bemiddelt bij aan- en verkoop van alle soorten effecten. Hiervoor kunt u bij de plaatselijke Rabobank terecht. Regionale beleggingsadviesteams ondersteunen de banken bij hun advisering. Elke Rabobank beschikt bovendien over een verbluffend effectief order-afwikkelingssysteem. Een on-line verbinding die ieder kantoor, of dat nu in Amsterdam of in Leeuwarden is, rechtstreeks koppelt met de beurs. U staat dus als het ware direct op de beursvloer. Met beide benen wel te verstaan. Uiteraard heeft u met de samenstelling van uw beleggingsportefeuille zelf de afweging tussen rendement en risico in de hand. Door onze samenwerking met de Robeco Groep Robeco. Aangenaam. is het betere beleggen toegankelijker geworden. Het gehele assortiment fondsen van de Robeco Groep is beschikbaar bij iedere Rabobank. Als huisfondsen, dus tegen lage kosten. En voor zien van 'n betrouwbaar en gedegen advies, toegesneden op uw persoonlijke situatie. Ons assortiment omvat zowel fondsen die beleggen in aandelen, obligaties en onroerend goed, als combinaties ervan. Elk met 'n specifieke rendement/risicoverhou ding, afgestemd op uw wensen en mogelijkheden.. U kunt het beheer van uw portefeuille ook in zijn geheel uitbe steden aan één van onze vermogens beheerders om uw vermogen te laten beheren volgens een persoonlijk beleggingsbeleid, dat wij samen met u formuleren. De samenwerking tussen de Rabobank en de Robeco Groep is 'n heel logische. We hebben allebei een coöperatief uitgangspunt. De belangen van de leden en cliënten, in dit geval de belegger, staan voorop. Aan de ene kant heeft u toegang tot een gigan tisch netwerk van specialisten, die iedere beurs kennen als hun broekzak. Aan de andere kant kunt u vertrouwen op de adviseurs van de Rabobank, die uw situatie goed kennen. Een sterkere combinatie op het gebied van beleggingen is niet denkbaar. Hoe sterk deze combinatie voor u kan werken, zal onze beleggingsdeskundige bij de dichtstbijzijnde Rabobank u graag uitleggen. Rabobank

Leidse Courant | 1991 | | pagina 7