Adriaanse schuift Notten naar voren Marks Spencer mikt op Nederlandse 'anglofiel' EfiidaeSouoa/nt SPORT CONSUMENTENINFORMATIE Basketbalcoach Wiel vergroot de selectie Overwinning volleyballers K HUISI ■RAADk Tuinagenda met alles erin over Floriade '92 „HOE ZIT DAT DAN 'Uitzendkracht' en de twee maanden proeftijd L DINSDAG 5 NOVEMBER 1991 FC DEN HAAG MOET OP ZOEK NAAR NIEUWE TRAINER DEN HAAG Na vier seizoenen in het Zuider park is Co Adriaanse uit gekeken op FC Den Haag. De in Zeist wonende coach vertelde het bestuur gisteravond dat hij zijn contract, dat op 1 juli 1992 afloopt, niet wil verlen gen. Het bestuur zegt het besluit van Adriaanse te betreuren, maar legt zich erbij neer. De spelers zijn gisteravond door reserve- aanvoerder Cor Lems te lefonisch op de hoogte ge bracht van deze ontwik keling. Adriaanse, die zegt geen aan biedingen van andere clubs achter de hand te hebben, is van mening dat vier jaar bij dezelfde club „lang genoeg" is. „Vooral bij een moeilijke club als FC Den Haag. Ik heb het hier uitstekend naar m'n zin, maar je moet ervoor waken dat ze je niet gaan uitkotsen. Het is moeilijk in te schatten wanneer dat moment zal zijn". Het bestuur van FC Den Haag had Adriaanse al in een vroeg stadium aangeboden zijn ver bintenis te verlengen, maar staat nu dus voor de taak een opvolger te zoeken. „Als ik be stuurslid zou zijn, zou ik René Notten als logische opvolger kiezen", aldus Adriaanse. Not ten treedt al jarenlang op als trouwe rechterhand van Adri aanse. Toen de hoofdtrainer vier jaar geleden boos opstapte bij PEC Zwolle („De situatie van nu is absoluut niet te ver gelijken") volgde Notten zijn voorbeeld. Na de aanstelling van Adriaanse bij FC Den Haag moest parttime-assistent Piet de Zoete het veld ruimen voor Notten, die begin dit jaar enige tijd het roer van Adri aanse overnam. Uitgerekend in die periode stapelde FC Den Haag de ene slechte prestatie op de andere. Volgens bestuurslid en woord voerder Joop Castenmiller is Notten kandidaat voor de op volging van Adriaanse. „Maar dat geldt in principe voor iede re beschikbare trainer. Alleen heeft Notten het voordeel dat we hem goed kennen en dat we weten wat hij kan". Het bestuur van FC Den Haag heeft geen termijn gesteld waarop de opvolger van Adri aanse moet zijn aangetrokken. Castenmiller: „Omdat Adri aanse zijn besluit vroeg ken baar heeft gemaakt, kan hij op zoek naar een andere baan. Wij hebben nu ook de tijd om een geschikte opvolger te zoe ken. We zijn tevreden over zijn werk, maar het heeft geen zin naar een evenbeeld te zoe ken". De 44-jarige Adriaanse, die Edwin Purvis heeft aangewe zen om de geschorste Heini Otto (en Cor Lems) te vervan gen als aanvoerder, zegt niet bij alle clubs in Nederland aan de slag te willen. „Ik ken mijn niveau en ga dat niet ver kwanselen. Als het niet lukt op mijn niveau een baan te vinden, ga ik de voetballerij uit. Dan zit ik liever op een kantoor". In zijn huidige con tract staat een clausule die het Adriaanse mogelijk maakt tus- Co Adriaanse met links van hem eventuele opvolger René Notten. I FOTO: MILAN KONVALINKA sentijds te vertrekken naar Den Haag ten einde is. Ik hoop Ajax, PSV of Oranje. „Maar op een baan in de voetballerij, dat zijn niet mijn enige opties Daarom ga ik de komende pe- voor als mijn contract bij FC riode misschien nog wel extra BUNNIK In overleg met coach-op-afstand Randy Wiel heeft assistent Vladimir Heger de bas ketbalselectie voor de twee oefenwedstrijden te gen Polen met drie man uitgebreid. Toegevoegd zijn de center Marcel Huybens (2 meter 3) van Den Bosch, center Ebel- tjes (2 meter 8) van Weert en spelverdeler Chin van Doesburg. Wiel en Heger hadden al twaalf spelers geselecteerd. Dat waren Kuipers, Schilp, Ardon (Den Bosch), Van Root- selaar, De Waard, Te Velde, Cooper, Pieterse, Van Dinten, Franke (Den Helder), Van Poelgeest. Akkermans (Weert). De vijftien spelen zondag in Eindhoven en maandag in Urk tegen Polen. Na de tweede wedstrijd zal de selectie teruggebracht worden tot tien man. De tien gaan morgen in Den Helder aan de slag tegen Bel gië in de eerste wedstrijd van groep A van het kwalificatie toernooi voor de eindronde van de Europese titelstrijd in 1993. Drie dagen later volgt in Zilina de tweede wedstrijd te gen Tsjechoslowakije en de se rie wordt afgesloten met de uitwedstrijd op 20 november in Mersin tegen Turkije. De returns worden in november 1992 afgewerkt. De eerste twee in de groep plaatsen zich voor de eindronde. Op toernee De vrouwenploeg gaat in no vember op toernee door de Verenigde Staten. De trip geldt als voorbereiding op het kwalificatietoernooi in mei 1992. In dat toernooi zijn Italië, Polen, Roemenië, Griekenland en Frankrijk (gastland) de te genstanders. De zes vechten om twee startbewijzen voor het EK in 1993. Voor de trip door de Verenig de Staten heeft coach Van Veen niet de beschiking over de drie in het buitenland spe lende speelsters Blangé, Wen- der en Van Embricqs. Boven dien is Anette Keur niet be schikbaar voor de serie van negen wedstrijden tussen 7 en 20 november. De vrouwenselectie bestaat uit: Ten Vaarwerk, Groenhuis (Voorburg), Schaap, Hermse (Groningen), De Bruin, Flap per (Akrides), Weeda (Rotter dam-Zuid), Allers (Grasshop pers), Moll (Servais-België), Lewis, Lia Maas, Carla Maas, Huizing (Den Helder). De wedstrijdserie is: 9/11 Pace University, 10/11 Fairfield University, 11/11 Seton Hall, 13/11 St.Peter's University, 14/11 Failrleigh Dickinson University, 15/11 St.John's University, 17/11 Brooklyn College, 18/11 Hofstra Univer sity, 19/11 Colombia Universi ty- Van Raamsdonk stopt er mee AMSTERDAM Pedro van Raamsdonk heeft besloten zijn bokscarrière te beëindigen. De Amsterdammer nam die be slissing na zijn zware knock out-nederlaag van vorige week in Arnhem tegen de Brit McKenzie. Van Raamsdonk (31) is enige tijd Europees kampioen halfzwaargewicht Eeweest en behaalde bij de >lympische Spelen van Los Angeles een bronzen medaille. PORTLAND Bas Koek, vaak verguisd zelden gepre zen, heeft de Nederlandse vol- leybalploeg naar de overwin ning geslagen in de eerste van vijf oefenwedstrijden in en te gen de Verenigde Staten. De eeuwige reserve stond in het Coliseum van Portland, Ore gon aan de basis van de zwaar bevochten zege, 2-3 (15-10 15- 11 8-15 10-15 13-15). Koek stond in de basis omdat coach Brokking met negen spelers naar de Verenigde Sta ten vertrok. Zwerver, Benne en Teffer bleven met blessures thuis. Bovendien kwam Held in Portland alleen op 13-14 in de vijfde set voor de laatste opslag binnen de lijnen. Koek werd in het Coliseum omringd door Selinger, Klok, De Reus, Van der Horst en Boudrie. De laatste, licht geblesseerd aan de voet, werd op 8-8 in de tweede set vervangen door Van der Meulen. Het bleek de ommekeer in de wedstrijd, waarop 5792 toe schouwers waren afgekomen. Er ging van Van der Meulen meer dreiging uit en zijn sprongservice werd een ge ducht wapen. De Nederlandse ploeg begon aarzelend. Koek en De Reus waren zichtbaar nerveus en maakten veel stop- fouten. De Amerikanen maak ten er gebruik van en namen een voorsprong van 2-0 (15-10 15-11). De komst van Van der Meulen werkte bevrijdend voor Bas Koek. Vanaf dat moment speelde de stopper een foutloze wedstrijd. Hij werd constant opgezocht door de serverende Amerikanen, maar werkte feilloos. Ook in de aanval groeide hij uit tot de uitblin ker. Brokking, die spelverde ler regelmatig spelverdeler Se linger wisselde voor Van Ree, zag zijn ploeg met solide spel de achterstand gelijk trekken met 8-15 10-15. Pavin golfer van het jaar PALM BEACH GARDE! Corey Pavin is uitgeroepe golfer van het jaar. De ve zing werd georganiseerd de PGA, de vakbond var roepsspelers, in Palm B Gardens in Florida. Pav 1 de opvolger van de Brit Faldo. Hij kreeg 58 pui twee meer dan zijn Ar k^anse landgenoot Cou Pavin verdiende 20 pu voor zijn twee toernooi- winningen, 20 punten als der van het financiële ment met 979.430 dollar miljoen gulden) en 18 pi voor zijn tweede plaats ir zogenoemde Vardon-kl kl K1 rli Ookd Studi Goed Vrien Zeg'i Flyini Vreei Bram Keek gemotiveerd aan de slag bij FC legt Adriaanse met: „Ik woon Den Haag". Een toespeling op nóg dichter bij het BVG, dat zijn woonadres in de buurt de uitkering van werkloze van het KNVB-centrum weer- trainers verzorgt". itaand op 4 a mroei lever 3TUE N1 Offic N1 Oostenrijk wil mte* Stanley Frankeer!! geveilc DEN HAAG Een kleinzen e voordat zijn contract bi^uiten Koninklijke Nederlandse )Comi nisbond afloopt zwaait StaPt-Britt Franker al met een aanbiej/pp< uit het buitenland. Oosterfc het land waar hij al ee|3 N2 werkzaam was, heeft de dpndhe teur-sportief benaderd. Aliwen. voorwaarden zijn al geadvanw teerd door de Oostenrijkse,ppi nisorganisatie. Voor 1 dei ber zal de Amsterdammer*1 BB beslissing nemen, meldt Dou9 AD vanmorgen. De KNj5 RTI heeft al laten weten met F]5 ZD ker te willen doorgaan. jTaylo In de vijfde set, rally-punt sy steem, was Koek verantwoor delijk voor de demarrage. Met twee smashes en een blok stuurde hij Nederland van 5-5 naar 5-8. Het was de beslissing in de wedstrijd. Nederland be hield de kostbare voorsprong. Held serveerde de laatste bal, De Reus scoorde het laatste, punt (13-15). De Amerikaanse ploeg bestond uit spelverdeler Caspar, pinch- hitter Sato, Fortune, Partie en de nieuwkomers Hilliard en Becker. Op de bank zat Buck, vooralsnog de enige speler van de gouden Olympische ploeg. Hij kwam niet in actie. Voor de zomerspelen van Barcelona zal de Amerikaanse mannen- ploeg een beroep doen op zijn oude gouden kern. Kiraly, Timmons, Stork en Cvrtlik keren na afloop van de Itali aanse competitie terug in de Amerikaanse selectie. WK voetbal 19£l ook overdekt kDl( PONTIAC Tijdens de^Q reldtitelstrijd voetbal in Verenigde Staten in 1994, len vrijwel zeker wedstrr0 Rl worden gespeeld in overmen stadions. De inspectiecomLeteie sie van de FIFA was laai enthousiast over de Silvéio i me in Pontiac en Superd1^10 in New Orleans. Guido Toj^J° ni, aanvoerder van de comf,acht sie, prees beide stadions als Roe sterren accomodaties. Beur 'domes' vormden de huis|Q ting voor profteams uii1504 football-leagues. Er lih-Vrije kunstgrasvelden. Studies fis.04 ben uitgewezen, dat het kirn-2C gras vervangen kan wol01 door natuurlijk gras. „Al^0 m inderdaad het geval is", an NC Tognoni, „wordt er indooibeiiisj speeld tijdens het WK" *220 Herfst ook in cosmetica-lijn Het cosmeticamerk Cutex hult zich in de herfstkleuren met de nieuwe Colours of Hope collectie. In deze nieuwe lijn worden rood- en bruintinten gecombineerd met groene kleuren, die de nog zomers ge tinte huid een extra glans moeten geven. Voor de ogen is er in deze lijn de Extra Rich Silky Eye Shadow (8,95 gul den) die uit twee kleuren be staat; een diepgroene en een zijdeachtige aqua-jade tint. Bij deze oogschaduw hoort het oogpotlood Kajal Emerald (4,95 gulden) met een felle zee groene kleur. De wangen kun nen er frisser uitzien door het gebruik van de fuchsiaroze Soft Blush 570 'Bonbon' (9,95 gulden) en de mond kan een kleurtje krijgen door gebruik van de bijpassende lasting co lour lipstick nummer 33 (9,95 gulden en lipliner fuchsia drie (5,95 gulden). De herfsttinten zijn ook terug te vinden in de lipsticks (9,95 gulden) nr. 61 (roodbruin) en nr.77 (mat- oranje). Voor de nagels zijn er bijpassende kleuren Lasting Colour nagellak (8,50 gulden). Tuinliefhebbers kunnen zich verlekkeren aan de pas versche nen tuinagenda van Julia Voskuil. In dit notitieboek dat ruim 130 pagina's telt, wordt aandacht besteed aan allerlei aspecten van de sier- en de moestuin. Er is ook een aantal pagina's gewijd aan de wereldtuinbouwtentoonstelling Floriade die volgend jaar van tien april tot ëlf oktober in Zoetermeer wordt gehouden. Be halve de omschrijving van alles wat daar te zien zal zijn, staat er ook een complete plattegrond in afgebeeld. Op elke bladzijde staan zeven dagen; voor de meeste mensen is er voldoende ruimte voor notities. Verder staan er op elke pagina wetens waardigheden over de moes- of siertuin. In de agenda zijn in totaal 48 kleurenfoto's afgebeeld; opvallend is dat bij de maand december tot twee keer toe gebruik wordt gemaakt van zwart- wit-foto's, mogelijk om het 'donkere' jaargetijde extra te bena drukken. Bij elke foto wordt overigens ook weer apart informa tie gegeven over de sier- en moestuin. Zo worden bij de eerste soort tuinen onder meer de eenjarige klimplanten, het aanleg gen van een terras en tuin-ornamenten behandeld. Bij de moes tuin komen onder meer salie, pompoenen en minirassen van sluitkool aan de orde. In het midden van de agenda staat een teelttabel voor groenten in volle grond. De agenda is mooi uitgevoerd en ook na gebruik de moeite waard te bewaren. De prijs is 24,95 gulden. Toffees op de boterham Het begon een beetje saai te worden op de vlokkenmarkt voor de boterham. Tot nu toe bestond de keus voornamelijk uit chocolade vlokken puur, chocoladevlokken melk en een mix van beide soorten. De Ruijter vond daarom dat het tijd werd voor een nieuwe va riatie, deed onderzoek en ont dekte dat de caramelsmaak een goede kans zou maken om aan te slaan. „We hebben de vlokken toffee-fëest genoemd, omdat de caramelsmaak vaak geassocieerd wordt met toffees. Het is een naam die meer aan spreekt dan caramel", zegt Th. van Uffelen, senior product manager bij De Ruijter. De vlokken hebben niet dezelfde kleverige neigingen als toffees. Ze zijn gemaakt van melkcho colade en 'toffee'-vlokken met een caramelsmaakje. De nieu we vlokken zijn verkrijgbaar in de supermarkt en kosten 1,79 gulden per pak. Liefhebbers van bood- schappenreisjes naar Lon den wordt het gemakke lijk gemaakt. Evenals de mensen die er een dagje Antwerpen en Brussel voor over hebben om daar in de Engelse warenhui zen hun specifieke Britse kerstinkopen te doen. Marks Spencer heeft in Amsterdam haar deuren al geopend en bereidt zich voor dit in het komend voorjaar ook in Den Haag (in het gebouw van V D) te doen. Maar Amsterdam had de pri meur. In het mooi gerestau reerde, voormalige pand van Gerzon in de Kalverstraat vindt het publiek op vier ver diepingen alles wat het Britse leven zo aangenaam maakt. Dat betekent Britse marmela de, steak and kidney pie (pas tei van rundvlees en nieren) in blik en Schotse whisky op de levensmiddelen-afdeling. Evenals alle ingrediënten (muffins, scones) voor de be roemde Engelse 'creamtea' aanwezig zijn. Op de kledin- gafdelingen natuurlijk veel Schotse ruiten, Ierse truien, cachemir mantels, kleurig ge bloemde dekbedovertrekken met veel ruches en kostelijke lingerie. Zelfs de herenafde ling heeft verrassingen in pet to. Waar elders vind je zoveel corduroy broeken, 24 soorten lamswollen truien, een com plete wand met alleen maar sokken, een groot scala hoe den, petten en handschoenen? Om maar niet te spreken over de pantoffels. Elders in Neder land zijn deze voetenwarmers uitgestorven of naar het maga zijn verbannen. Maar Marks Spencer lijkt er een genoegen in te scheppen om juist deze burgerlijke kleinoden vorste lijk royaal te presenteren. Het 107 jaar oude Britse con cern is er dan ook zeker van dat zij Nederland met hun ty pisch Britse produkten kun nen veroveren. Na Den Haag staan bij Marks Spencer ook Utrecht, Rotterdam en Maas- Marks Spencer, een begrip in Londen, is nu ook bezig in Nederland de vleugels uit te slaan. In Den Haag wordt daartoe een voormalig deel van V D aan de Grote Marktstraat verbouwd. FOTO: MILAN KONVALINKA tricht op het verlanglijstje. De Vlaamse Annemarie De Block, adjunct-bedrijfsleider in Am sterdam, is nauw betrokken bij de lancering van Marks Spencer in ons land. Kwaliteit „Wat ons anders maakt dan andere warenhuizen is ons aanbod, de goede kwaliteit en de manier waarop we onze produkten presenteren", zo re deneert De Block. „De hele fa milie kan bij ons iets van zijn gading vinden. De winkelam- biance is plezierig en ons per soneel is goed opgeleid zodat er alle service kan worden ge geven. Bovendien zijn Neder landers globetrotters bij uit stek. Ze trekken over de hele wereld en hebben ook onze produkten leren waarderen". De wieg van Marks Spencer stond in Leeds, waar Michael Marks, een joodse immigrant uit Litouwen met een mark stalletje knopen, garen en naalden voor een penny ver kocht. In 1884 richtte hij sa men met Tom Spencer een fir ma op die uitgroeide tot het hedendaagse concern met 75.000 werknemers in 685 ves tigingen, waarvan 291 in Groot-Brittannië. Andere ves tigingen zijn te vinden in Frankrijk, Belgie, Spanje, Ca nada, de Verenigde Staten en Hongkong. Om de successtory compleet te maken: Marks Spencer is een rijk concern. Vorig jaar werd een winst van twee miljard gulden geboekt op een totale omzet van circa negentien miljard gulden. De uitbreidingen in het buiten land worden zelfs uit eigen zak betaald. Moederland In het moederland is Marks Spencer een begrip. Ruim vijf procent van de Britten haalt hier de dagelijkse boodschap pen. Een derde deel van de vrouwen, onder wie Margaret Thatcher, draagt ondergoed met het Sint Michael-label, de bekende merknaam van het concern. Maar zal de wat stij ve, klassieke kleding voor de gemiddelde, werkende familie met kinderen hier in Neder land wel aanslaan? Annemarie De Block is overtuigd van wel: „Waarom komen anders hon derden bussen vanuit Neder land naar België en Londen om bij ons te winkelen? Maar we hebben ons assortiment voor Amsterdam wel wat aan gepast. Hier dragen mensen meer vrije tijdskleding, zodat we ook leggings en jeans in de rekken hebben. Maar dan wel mooie, goed-zittende exempla ren want gescheurde broeken passen niet bij ons visitekaar tje. Ook de kinderafdeling zal er iets anders uitzien dan in Engeland en België. Daar dra gen kinderen schoolunifor men, plooirokjes en donker blauwe spencers. In Nederland hoef je daar niet mee aan te komen. We gaan wel proberen of de romantische jurkjes hier ook aftrek hebben". Het lijkt er op dat V D, de Bijenkorf, Hema en C A er een ge duchte concurent bijkrijgen. Hoewel Marks Spencer on der de warenhuizen bepaald niet de goedkoopste is. De Block relativeert: „Voor basics gaan mensen naar de Hema. Daar kun je de goedkoopste artikelen vinden. Maar wij le veren kwaliteit, goede produk ten tegen eerlijke prijzen en luxueuze artikelen die nu een maal wat duurder zijn". Het is veelal gebruikelijk dat bij het aangaan van een ar beidsovereenkomst tussen werkgever en werknemer een proeftijd wordt overeengeko men. Dit, om gedurende deze periode wederzijds proefonder vindelijk te kunnen beoorde len of de aangegane overeen komst wel aan de gestelde ver wachtingen voldoet, dus om vast te stellen of na het ver loop van de proefperiode deze wel kan worden geconti nueerd. De proeftijd is wette lijk bepaald op maximaal twee maanden. Menig bedrijf of instelling maakt vandaag de dag om al lerlei redenen gebruik van de diensten van uitzendkrachten. Bij gebleken geschiktheid wordt de uitzendkracht soms een arbeidsovereenkomst bij het 'inlenende' bedrijf aange boden. Beide partijen, de nieu we werkgever en de ex-uit- zendkracht, hebben gedurende de uitzendperiode eikaars hoe danigheid leren kennen. An ders gezegd, de periode van uitzendwerk zou in zekere zin kunnen worden beschouwd als een proefperiode, voorafgaan de aan de arbeidsovereen komst bij de werkgever. Indruk Werkgever X te Y had over het hiervoor genoemde begrip „proefperiode" een andere me ning. Hij had een aantal maan den lang gebruik gemaakt van de diensten van een uitzend kracht en besloot na afloop van de uitzendperiode de uit zendkracht een arbeidsove reenkomst gaan voor onbe paalde tijd aan te bieden. Ge durende de uitzendperiode hadden partijen de wederzijdse indruk gekregen dat de nieu we overeenkomst, aangezien de werknemer gelijke werk zaamheden als gedurende de uitzendperiode zou verrichten, een verantwoorde aangelegen heid zou zijn. In de arbeidsove reenkomst werd echter toch een proefperiode voor werkne mer opgenomen van twee maanden! Gedurende deze proeftermijn verliep de zaak echter niet op de manier zoals de werkgever zich dat had voorgesteld, hetgeen leidde tot het ontslag in de proeftijd van de werknemer. "Deze voelde zich 'genomen' en f géén genoegen met dit on[ in de proeftijd en spande! gerechtelijke procedure aai de kantonrechter. Zowel I rechter als in tweede instijg de rechtbank stelden wen^/i mer echter in het ongelijhoNai overweging van dit ons was gelegen in het feit d?'1 arbeidsverhouding, zoals bestond tussen de 'inlener 'uitzendkracht' verschildepio i die tussen de nieuwe weiMtr ver (ex-inlener) en werknf ,1®; (ex-uitzendkracht). Jnf mentatie bestond hieruit^, het niet rechtvaardig is teloiv. ten dat het inzicht in de h<Pr). nigheden en de gescj^ heid van de werknemer - de inlener tijdens de uiti periode heeft verkregen, L ook als werkgever na dfc leenperiode is toe te rekè met als consequentie de nf: heid van het proefbeding'r hoogste rechtscollege, De f Raad, heeft in laatste insti recentelijk in deze zaak vd gewezen. In zijn arrest deelde de Raad dat in hel val een werkgever een beidsovereenkomst met werknemer aangaat, die v afgaand twee of meer m den als uitzendkracht bij zelfde werkgever heeft werkt, een in die arbeids reenkomst bedongen proj nietig (niet rechtsgeldig) is voorwaarde hiertoe steldj Raad dat van de werkn( dezelfde vaardigheden wol vereist en verantwoordelijnA den mogen worden opgé als die, welke van toepat waren gedurende de per c welke hij of zij als uiti z kracht werkzaam was! Pv Hoge Raad stelde zich vl op het standpunt dat aaiv begrip 'proeftijd' volgensr Burgerlijk Wetboek, dej^ dachte ten grondslag ligt partijen gedurende een za periode (maximaal twee m. den) zich proefondervinrf op de hoogte kunnen stl van eikaars kwaliteiteitZC hoedanigheden en de gesctGE heid van de werknemer de bedongen werkzaamhe^I Met andere woorden: de nemer heeft gedurende de" zendperiode zijn 'proeve ?r9f bekwaamheid' reeds afgf°l jegens de werkgever, her" een proeftijd daarna overlr maakt.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 14