Lisse krijgt weer klop li li Nuttige hockey dag voor Forescate en Roomburg Puntenfestijn voor rugbyers DIOK SPORT Avanti net niet naast Scylla Bollenstreek wint van PSY in beladen duel 1,1 CeidócSoiruMit MAANDAG 28 OKTOBER 1991 1 r 29 O LEIDEN DIOK heeft zijn doelgemiddelde met de 39-10 score tegen Delftse Studenten flink opgevoerd. Het tweede team, de Athletics, zal na de ne derlaag tegen Etten-Leur moeten knokken voor een plaats in de kampioens play offs. De Bassets zijn er juist dui delijk op weg naartoe. DIOK k wam ditmaal overtui gend uit de startblokken tegen de open spelende Delftse Stu denten. Eric-Jan Berendsen en Marcel van Loon wonnen vrij wel alle line-outs, waarna in de tweede fase goed spel werd op gezet en werd beloond met drie try's van Van Loon zelf, Huub de Veld en André de Haas. Met een penalty van Gottfried Bos werd een 17-0 voorsprong geno men. DIOK nam gas terug, waardoor ook DSRC twee try's kon drukken voor een 17-10 ruststand. In de tweede helft pakte de Leidse ploeg de draad weer op. De 22 punten kwamen op naam van Frank Beers, Ro bert Broers, Marcel Chaudron en international Bert Wisse. Bos benutte drie conversies. Het tweede DIOK-team, in de eerste klasse, de Athletics leed tegen Etten-Leur een 10-23 ne derlaag. Daarmee krijgen de Leidenaars het nog moeilijk een plaats in de kampioens play-offs te bewerkstelligen. De eerste helft ging gelijk op. De 0-7 voorsprong van de Brabanders werd met een try en tevens be nutte conversie van André Kruissen vrijwel gelijk ge maakt. De rust kwam met 6-10. In de tweede helft kwamen de Athletics op 10-10, doordat Ro bert van der Vlist goed doorliep op een verre kick van Veldhui zen. Verder was het echter REL wat de klok sloeg. De Leidse ploeg knokte wel, maar kon het ontstane gat niet dichten. Eind stand 10-23. De Bassets haalden een ver dienstelijke en voor de kampi oens play-offs nuttige overwin ning op Haarlem, dat tot ver in de tweede helft de voorsprong in handen had. Weliswaar had de Sassenheimse formatie vie twee kicks van Perry Noorder- meer een voorsprong genomen, maar Haarlem liep via 9-6 bij rust tot 13-6 uit. Een kick en een try van Noordermeer brachten de gelijke stand op het scorebord, een stand waar bijna ieder vrede mee had. Behalve Ruud Vos, die in blessuretijd een fraaie break maakte, Jan Schrama aanspeelde, die de winnende try kon drukken. Noordermeer maakte met de conversie de 19 (en zijn 15) pun ten vol. LEIDEN Avanti heeft met de 6-4 nederlaag tegen Scylla niet gekregen, wat zij verdiende. Pecos klopte SKF uit Veenendaal met dè- zelfde cijfers. derby tegen Scylla de kans op een gelijkspel in handen gehad. Het tweede paar van de Hazerswoudenaren, Ed win Vente en Patrick van Meverden moest het dubbel spel echter met 22-20 in de derde game uit handen ge ven. Vente hield wel zijn 100 score in het enkelspel in deze degradatie play-offs, zelfs nog zonder gamever- lies. Van Meverden volgde het voorbeeld .van zijn vijf tienjarige partner tegen de Scyllanen, Lars Wittebrood en invaller Jeroen Kout- staal. In het eerste paar was Michael van der Haar bij een 21-7 en 7-3 voorsprong dicht bij een verrassende winst op Michel de Boer. De Avanti-speler kon net als Ronald Vijverberg, die Me- rijn de Bruin knap belaagde, niet tot winst komen. Pecos heeft gedaan wat het tegen SKF moest doen, win nen. De 6-4 zege kwam tot stand door één maal single winst van Friso Reitsma en Herman van der Broek in het eerste paar, en een onge slagen Ron Schipaanboord en een overwinning van Siem van der Valk in het tweede paar. Het dubbel Reitsma en Van der Broek zorgde voor het zesde punt. De 2 punten van Docos te gen Den Helder, en de 10-0 nederlaag van Hoonhorst maken, dat de Leidse dames een gat van drie punten met de directe degradatieplaats hebben geslagen. Marijn Ol den en Petra Buitelaar klop ten opponente Linda Konijn. LEIDEN De basketbal lers van de BV Lisse sla gen er maar niet in voor eigen publiek te winnen. Voor de derde maal dit seizoen kregen de heren in eigen huis klop. Koplo per So What voltrok za terdag het vonnis in een uiterst onvriendelijke wedstrijd (66-83). De da mes van Lisse deden het beter tegen Akrides, de hekkesluiter in de eredi visie (61-53). Luba Leiden bleef tot grote opluchting van het Leidse publiek ook weer aan de positieve kant van de score. Leiden bleef Texim/Tonego met 92-71 de baas. De heren van Lisse vormden zaterdag een uiterst onplezieri ge voorprogramma in sporthal Meerzicht. Het team van trai ner/coach Gerard van der Worp slaagde er opnieuw niet in een wedstrijd voor eigen publiek te winnen. En dat mag opzienbarend genoemd wor den, want Lisse was tot dit sei zoen in eigen huis nauwelijks te verslaan. Bovendien bleef de ploeg die het afgelopen jaar makkelijk in de top van de eerste divisie meedraaide en het recht op promotie maar hét miste, nagenoeg ongewij zigd. De grootste aderlating vormde het vertrek van center André Kamps. De komst van center Jan Koek (ex-Festo BW) zou echter een behoor lijke versterking moeten bete kenen. Maar wederom een gooi te doen naar een kampi oenschap is teveel gevraagd voor Lisse. Coach van der Worp slaagt er maar niet in de neuzen een kant op te krijgen luidt de conclusie als we de prestaties van Lisse tot nu toe op een rijtje zetten. Met slechts vier winstpunten (twee op hekkesluiter Mustangs) uit zes wedstrijden blijft Lisse vér on der de maat, en zaterdag tegen koploper So What was dat he laas niet anders. Het Nijmeeg se So What staat natuurlijk niet voor niets bovenaan in de eerste divisie. De ploeg kan veel lengte in het veld bren gen en zoals bleek heel be hoorlijk basketballen. Lisse had het moeilijk met deze te genstander die technisch niets onderdeed voor de thuisploeg. Integendeel, So What profi teerde van de slecht georgani seerde verdediging van Lisse door veel te scoren uit één-te gen-één situaties. De Lissena- ren ondervonden dat So What de zaakjes in de eigen bucket beter voor elkaar had. Ook fy siek moest Lisse het onderspit delven, dit tot groot ongenoe gen van center Paul Ruigrok, die na een vermeende slag in het gezicht, zijn frustraties bot vierde door zijn directe tegen stander onderuit te schoppen. Een onbeschofte actie die de scheidsrechters terecht bets- rafte met een diskwalificeren de fout. Coach van der Worp zal dus binnenkort ook Rui grok voor een aantal wedstrij den moeten missen en dat maakt de toekomst voor Lisse er niet rooskleuriger op. Eind stand Lisse - So What 66-83. De dames van Lisse kregen de opgave tegen Akrides wel een goed resultaat neer te zet ten. Gezien de positie op de ranglijst (Lisse won éénmaal, en Akrides won nog niets) la gen er mogelijkheden voor Lisse. Lisse pakte in deze noordelijke derby die kansen ook met beide handen aan. Akrides werd vanaf het begin onder druk gezet en dat lever de Lisse maar liefst 34 maal balwinst op. De thuisploeg zelf bouwde het spel heel wat be ter op (achtmaal balverlies). Dat was de basis voor de twee de overwinning van dit sei zoen. En die kon Lisse na de twee monsternederlagen tegen RZ en Den Helder goed ge bruiken. Eindstand Lisse - Ak rides 61-53. Topscorers Lisse: Marjo Fijma 15 punten en Mary van Ruiten 12 punten. De dames van Grasshoppers gingen in Groningen wat rechtzetten. De nederlaag te gen Orca's was immers totaal onnodig geweest: „meer een kwestie van overconcentratie dan van onderschatting", ver klaarde coach Han Wallaart. In en tegen Groningen moest de juiste dosis dus gevonden worden. Maar niet alleen de nederlaag een week eerder werd rechtgezet, ook Zora Ma- lacko, die voor de aanvang van dit seizoen op zo'n 'onfor tuinlijke' wijze het Katwijkse team verliet, werd in de bloe men gezet. Malacko kreeg in het veld met Groningen een fel openend Grasshoppers te genover zich. Halevrwege de eerste helft stond het al 11-27 en leek de wedstrijd een gelo pen koers. Maar Groningen kreeg meer grip op het Kat wijkse spel, hield de bucket beter gesloten en krabbelde te rug tot 33-39 met de rust. Na de pauze bleef Groningen aan dringen en ondanks goed ver dedigend werk van Marie josé Allers op Malacko (13 punten) moest Grasshoppers toestaan dat de thuisploeg in de negen de minuut voor het eerst op voorsprong kwam (52-51). Ma rianne Schuit (19 punten) vond tijdig het antwoord voor de Katwijksen. Van dichtbij vond zij op het beslissende mo ment de juiste richting. Grass hoppers pakte een kleine voorsprong en hield die koel bloedig vast. Eindstand 66-73. Topscorers Grasshoppers: Ma rianne Schuit 19 punten; Si- mone van Meurs 17 punten; Anja Kuit 14 punten. Grass hoppers reisde vanmorgen- vroeg (0.500 uur) af naar het Franse Mirande waar dinsdag en woensdag het Europacupa- vontuur plaatsvindt. Aan staande zaterdag verwacht men in sporthal Cleijn Duin dan Festo BW, de koploper uit de eredivisie. In de herenpromotiedivisie pakte Leiden tot grote opluch ting van zichzelf en het Leidse publiek de volle winst. Tegen stander Texim/Tonego was nog niet van de schrik en de felle man-to-man verdediging bekomen, toen er reeds een 12-4 stand op het scorebord prijkte. Leiden hield die felle verdediging (33 maal balwinst) de hele wedstrijd door goed vast. Tonego kwam daarom niet meer in het stuk voor. De maximale voorsprong bedroeg 29 punten. Eindstand 92-71, rust 42-30. Topscorers: Loet de Ruiter 27 punten; Richard Ze venhoven 13 punten. In de da mes promotiedivisie staat MSV weer alleen aan kop. BCA '60 verloor thuis van OSG (46-51), waardoor MSV via winst op Amstelhaag- Lions los aan kop kon ko men. Aan die opgave wisten de Noordwijksen met over macht te voldoen. BV Lisse- center Jan Koek scoort over de rug van de van So What. Jurgen Goudzwaard kijkt vol bewondering toe. FOTO: HENK •SNATERSE. Christa Thorsen t -j* '-Am 3 tegen haar oude ploeg PSV een onopvallende rol. Toch won Bollenstreek het beladen duel met 15-11. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN LEIDEN Noorlander Bolenstreek heeft in de derde wedstrijd van het seizoen van het seizoen beide punten gepakt. PSV werd in de Gaasbak met 15-11 verslagen. Saturnus behaalde een moeizaam gelijkspel tegen DWS. Bollenstreek behaalde dit een verdiende overwinning op PSV. In een aantrekkelijke wedstrijd bleek echter duide lijk dat de Voorhoutse dames nog zoekende is naar de juiste balans. Vooral in de verdedi ging werden slordige fouten gemaakt. Vooral de break-outs van de Eindhovense dames zorgden voor de nodige pro blemen. De sfeer rond het duel was redelijk beladen. Christa Thorsen was de oorzaak van deze spanning. jaar nog uitkomend voor PSV, besloot ze een punt te zetten achter haar carrière. Dat ze dit seizoen opdraaft voor de Bol lenstreek was een extra prik kel voor de bezoeksters om te tonen wat PSV waard is zon der de makkelijk scorende Brabantse. Thorsen werd in de wedstrijd door haar vroegere teamgenoten goed vastgezet in de verdediging, waardoor ze niet in haar spel kon komen. Toch scoorde ze nog enkele doelpunten en behoorde ze, sa men met Astrid Groen en In- grid Besseling (net hersteld van een blessure) tot de tops corers van het team. DWS - Saturnus 18-18 Een gelijkopgaande wedstrijd, waarin Saturnus eigenlijk had moeten zegevieren. Tot een paar minuten voor tijd hadden de Leidse heren een voor sprong van vier punten, maar door het te aanvallende spel liet men in de verdediging ga ten vallen, waar de Schiedam mers in de eindfase van de wedstrijd van konden profi teerden. Opvallende spelers bij Saturnus waren Dan Oolsson (topscorer), Jan Tielemans (fungeerde als debutant naar behoren) en keeper Martin Kok HVV - OASE 12-5 Een verdiende overwinning van de thuisclub, aangezien al vanaf de eerste minuut duide lijk was dat de Voorschotena ren meer 'op de bal waren'. De dames van OASE kwamen ei genlijk niet serieus in de wed strijd. H.V.V. dicteerde de wedstrijd en was erg gevaar lijk met haar break-outs, waaruit met name Bettine Lamboo veel rendement haal de. MMO. - E.W.H. 54) De Delftse dames hadden schijnbaar veel moeite met het vinden van de weg naar Wou- brugge vanuit Delft, want ze kwamen niet opdagen. Con form de reglementen haalde MMO hierdoor een winst van 5-0 binnen. Saturnus '72- Olympia 9-12 De dames uit Wassenaar maakten het zichzelf moeilij ker dan nodig was. Saturnus kon een ruststand van 3-5 snel in de tweede helft wegwerken, waardoor de wedstrijd totaal open bloeide. Op dat moment nam Connie van der Werf haar clubbelang op de schou ders en scoorde hierna drie keer. Dit voorbeeld werd ge volgd door onder meer Diane van Roode (twee keer) en Ma rianne Mens. De Ridderker kers bleken hierna niet meer in staat door de goed georgani seerde verdediging van Olym pia heen te breken. Atomium - Rijnstreek 18 -13 Rijnstreek miste te veel kan sen, om recht te doen gelden op een overwinning. De -Rot terdamse gastheren hadden het daarom niet moeilijk tegen het tegen zichzelf handballen de team, en had bovendien aan de keeper een goede sluit post van de verdediging. Toch wisten Gerard Reijn en Rolf van Geels de doelman respec tievelijk vier vijf keer te ver schalken. HVS - EMM 5-14 Een overwinning voor de Mid delburgse dames waar niets op aan te dingen viel. Na een open begin van de wedstrijd liep EMM langzaam doch ze ker steeds verder weg van de thuisclub, zodat de ruststand al 1-9 was. Ook na rust moesten de dames van HVS met lede ogen toezien hoe kans na kans gemist werd, terwijl EMM ui terst trefzeker was. LEIDEN De hockey clubs Forescate en Room burg kenden een nuttige dag in de achtste speel ronde van de landelijke hockeycompetitie. Het eerste mannen- en vrou wenteam van de Voor schotenaren wonnen. De Roomburg mannen blij ven koploper Leusden volgen, de vrouwen speel den gelijk. Overwinnin gen werden ook geno teerd voor de mannen van Alecto en de vrouwen van LMHC. Mannen LMHC Leiden - Gooische 1-3 „Een forse tegenvaller", noemde Edwin Dekker de ne derlaag van LMHC tegen het onderaan staande Gooische. „Een slechte zaak voor het Leidse hockey, terwijl we na 12 minuten toch een 1-0 voor sprong hadden." Ronald Car- pentier tikte een voorzet van Casper Klijn toen perfect in. Leiden verslapte en Gooische kwam in de wedstrijd, zeker toen zij op erg wonderlijke wijze de gelijkmaker scoorden. Na rust kreeg de Leidse ploeg de grip op de wedstrijd niet te rug, de onrust werd groter. Gooische profiteerde met twee treffers. Tempo '34 - Roomburg 2-3 „Een aantrekkelijke wedstrijd, die in de eerste twintig minu ten alle doelpunten had", is het commentaar van aanvoer der Bas Koning en de maker van het tweede doelpunt Os car Snijders. Rutger van Schaik opende de score uit een strafcorner, direct gevolgd door de gelijkmaker. Snijders kon raak schieten na een gave voorzet van zijn aanvoerder. De Rotterdammers antwoord den opnieuw in tempo. Jasper Mulder maakte nummer drie uit een backhandvoorzet van Van Schaik. Roomburg conso lideerde tot rust en in de gehe le tweede helft de voorsprong. Bas Koning trof de staander. Forescate - Groen Geel 1-9 „Matige wedstrijd", stelt ma nager Bas Seelen. „Maar het was ook een totaal andere te genstander dan vorige week. Een ploeg, die op fysiek steunt." Jan-Geert Vink maakte in de eerste echte aan val na tien minuten het enige doelpunt. „We hebben wel ge wonnen", merkt de man op, die de leiding heeft over de doorstroming van de jeugd bij Forescate. Spirit - Alecto 1-2 „We hebben duidelijk de stij gende lijn te pakken", is de vaststelling van coach Felix Zwegers. „Dit was de eerste uitoverwinning met een prima debuut van Maarten Meme link. Na de 1-0 achterstand bij rust, hebben we in de tweede helft Spirit op het middenveld volledig vastgezet. Edwin Gra- vestein maakt de gelijkmaker door na een solo over de leg- guards van de keeper te tik ken. Het tweede doelpunt valt na een solo van Erik van den Berg, die drie man passeert. Alex Hage slaat op de paal, maar vervolgens tikt Erik Kruissen de bal toch in." Rijswijk - Leidse Studs 4-0 „Het middenveld liep niet en blunders van Diederik van Rappard en van mij. Rijswijk was sterker, meer wil ik er niet over vertellen", zegt Len- non Wiarda van Leidse Studs. Alphen - Overbos 2-1 Mark Boelens sloeg uit de eer ste strafcorner al na drie mi nuten raak voor Alphen. „We bleven sterker, maar Overbos maakte uit een counter 1-1", vertelt de doelpuntenmaker. „Na rust werd het een harde wedstrijd met een rode kaart voor Overbos. Twee minuten voor tijd kon Dimitri Bloemen in een leeg doel inschuiven voor de overwinning." Reigers - Noord wijk 2-2 Met „een goed resultaat, zeker als je met 2-0 hebt achter ge staan". laat coach Ruud Hart man Kok zich tevreden uit over het gelijke spel tegen de Reigers. Na de doelwisseling verzette Noord wijk de bakens. David van Koningsveld benut te de kaats na een ingeschoten strafcorner van Erno Look horst. Fred Beuk scoorde met een strafbal nadat Sjoerd Brouwer in de harde wedstrijd volledig onderuit geschoffeld werd. „We krijgen eigenlijk te weinig", sluit de coach af. „Want een doelpunt van onze nieuwe speler Ewout Buys wordt afgekeurd, terwijl Erno Badmintonnei van Lisse veroveren koppositie Idoor PETER KLEIN LEIDEN Het eerste mintonteam van Lisse vei verde met de 5-3 overwinni op en bij De Bun in Huizen koppositie in haar afdeli van de derde klasse van landelijke competitie. De O' rige in de hogere klassen S] lende teams uit de Leidse gio leden, behalve Wassend dat de eerste winst meldil smadelijke nederlagen. In de eerste klasse is de posi van Vlietwijk verre van ro kleurig. Het vertrek van k< man Erik Bokhorst en eer singelaarster Sylvia Groei veld, alsmede de fikse blessi van Allan Mens kan niet w den rechtgetrokken. Tegen Ritte 2 werd met 9-2 verlor Rick Pielaat scoorde via single en het dubbelspel Patrick Kraan de enige tv punten. Anneke Steenvoorc ging met met 9-12 in de dei game ten onder. In de tijdi de competitiestop in oktol vooruit gespeelde wedstrijd gen Delft was Pielaat ook voor deze twee zeges goed weest. Sonja Groeneveld Henk Westerbeek zorg< toen voor het derde punt. De Leidse vertegenwoordig in de tweede klasse. Flair Merenwiek slikten een ooi een smadelijke nederlaag. Alphenaren, met Astrid Dj stra op de plaats van Maal van den Berg, konden tej de Treffers uit Korten' precies geen treffer plaal 0-8. De Merenwijkers moes bij een 3-0 achterstand het na gewonnen enkelspel (gai winst en 7-1 voorsprong) daarna ook de beide dul van Ilse Spierings wegens blessure opgeven. De eer w| door Edwin Both en Bert Ier! Joh: ■h Lockhorst twee goede kan- Vrouwen Wageningen - Alecto 3-0 Alecto kon op het trage veld van Wageningen niet goed uit de voeten. Een strafbal werd tot overmaat van ramp gemist. De laatste vrouwe van Wage ningen zag haar gave voorzet ten drie maal wel doeltreffend afgerond. Zwart-Wit - LMHC Leiden 3- 4 Bij de ruststand 2-0 leek het een debacle te worden bij LMHC. De ploeg kwam in de tweede helft met opmerkelijke veerkracht terug. Cattelijne Kranendonk scoorde een zui vere hattrick. Eerst een re bound uit een strafcorner en daarna twee velddoelpunten. Zwart-Wit maakte nog wel 3- 3, maar Ineke Michiels zorgde voor beide punten in Leidse handen. Forescate - Be Fair 2-1 „We hadden de punten hard nodig", deelt Daniëlle Engelen mee. „De verschillen zijn heel klein en we willen toch in de buurt van de top meedraaien." Forescate stond na tien minu ten reeds op 2-0 door een straight benutte strafcorner van Dominique Verzijl en een even mooi als apart doelpunt van Romée Zwaan, die aan een gaatje van tien centimeter genoeg had om de keepster van Be Fair te verschalken. Petra Dobbe gaf de al even fraaie voorzet. Be Fair had in het verdere verloop het beste van het spel. Utr. Studs - Roomburg 1-1 Na drie minuten keek Room burg tegen een achterstand aan, toen de keepster in een onoverzichtelijke situatie naar de USHC-spit speelde. Het duurde lang voordat de Leidse ploeg aan het gewone gras ge wend was. Joyce Emonts gaf de voorzet waaruit Meike de Boer pal voor rust de eind stand bepaalde. Bennebroek - Alphen 2-1 „We zijn veel in de aanval ge weest om die 2-0 achterstand weg te werken, maar verder dan een strafbal van Jacqueli ne de Lange kwamen we niet", luidt het verslag van Tanja Brand over de wedstrijd van haar team uit Alphen. van de derde klasse tej medekoploper De Bun h lang de spanning in de w strijd. Bert de Geus vern met zijn eerste overwinning het enkelspel. Angela Cor bleef ongeslagen in de com titie door haar single, 'mutserig' dubbel met Ch tien van Santen en de mi) met Erik Mesman in winst te zetten. Van Santen en Geus zorgden voor het v nende vijfde punt. De voo gespeelde wedstrijd tegen derveld 7 leverde een overwinning op. Wassen viel op door de eerste o\ winning tegen DKC 5. M< que Hilgeman bleef alleen samen met Margret van Bc |L gondiën en Richard Remrni waal ongeslagen. John van Kkgj mond zorgde met zijn enl" spel en het dubbel met Rt ©rk 1 merswaal voor twee puntei rj De streekderby tussen Lei< en Flair 2 eindigde onda .j een aantal close finishes in riante 1-7 zege voor de ber L kers. Bram Segijn en t mond Hanhart zorgden a het enige Leidse punt. Bas Zeist, Martin Voskuilen en||TENu tegen Annette Koop en An dnom lies Segijn ongeslagen Bia ort Dijkstra en Mariëlle Padb S^P9J pakten de zeven Alphe r^gTVE punten. Leiden 2 had beh [nsum dens de twee maal gamew inst/R' van Jan Slats niets in te bi V-PRO< gen bij Non Smokers/Vel £R/PU uit Den Haag. Merenwie en 3 deelden verdienstelijk punten met Spaarnestad '7 respectievelijk DKC 4. De ,jener1 sitieve resultaten kwaï jn hier vooral op het conto aa(se de Leidse dames. De heren jnjmu gelaars lieten het geheel af qracj( .geve nnenl rst a Apollo Roelofsarendsv heeft in de vierde klasse competitiestop gebruikt jddag een aantal wedstrijden voo 1qeve te spelen. Het probleem r afjqe het niet beschikbaar zijn de eigen speelruimte u hiermee opgelost. Tegen V wijk 2 werd drie weken g" den onnodig met 3-5 verloi terwijl met Zijderveld 10 oi Dtai tuigend met 7-1 werd afg,, kend. De streekderby's teldoe Lisse 3 (afgelopen zaten en Flair 3 (gisteren) weij^ met een gelijke stand afges ten. Een dag later liep Lis jnzai onverwacht tegen een ne< afvaj laag aan tegen het ondei staande Zijderveld 10. V (cjer wijk 2 bleef door de ong(je gen Remco Romeijn en I at jn boud Mutsaers aan de g((re kant van de 5-3 score te stucj Nieuw Vennep. d De streekderby tussen de Lens lopers in deze afdeling va£ n] vierde klasse, Veglo en S£jen vogels eindigde onbe: v Frits Eulderink, Randy r |ujter pas en Annelies Smit verl< het enkelspel tegen de Lei - dorpers Mark van Bekk Guy Boissevain en Tikran Koets. Els Komen scoorde 0efaii enige Leidse singlepuntje >48 ën gen Mariette van der Krog vond r de dubbels sloeg Veglo te alleen het damesdubbel v nog uit handen gegeven \j een andere afdeling nam i. 1 se 2 een 4-0 voorsprong n singles. Het Amstelveense RTi,p, derveld 11 won drie dul v„_ en moest wegens een bles het DD opgeven. Lisses b man Dynamo Sassem p 1 de volle winst tegen Zi/ m velds plaatsgenoot Mart Myrna van Reisen, Karin geest en het duo Klein/K ner bleven ongeslagen. de di 'kgev ziekt voor )rekii zoge

Leidse Courant | 1991 | | pagina 18