Bestuurder Feyenoord vreest chaos stadion 4docSomant SPORT 11 Quick Boys wint van Marken: 3-1 Ajax praat over nieuwe struktuur Record-recette voor PSV extraatje Lerby in z'n vroegere woonplaats ontluisterd Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! 9" Jaarder straf ir voetballer jeroepszaak oonde i BV w« landeel •rake v; rt. Verdediger Johan van SC Cambuur is door oepscommissie van KNVB tvaardere straf opgelegd lanleiding van zijn rode a het duel tegen Excelsior, die wegens slaan van een ander uit het veld werd (■d, kreeg in hoger beroep ïorsing van zes wedstrij- aarvan twee voorwaarde- nanvankelijk had de tucht- r.ssie hem tot vier duels, n twee voorwaardelijk, leeld. -°elêe orsportbond l ïcclestone a en de deur Ie deze i jaar w BV demaal WOENSDAG 23 OKTOBER 1991 ii^; oj blijkt, :hte t ot te zi zijn hoi :elhoude :nd) r (als voor dat votVAN BRUMMELEN STCHURCH Jos en is de grote win- van het FIM-motor- »ondcongres last om< v-Zeeland. Bernie stone en zijn hand- s dropen met de tussen de benen af iet verbale strijdto- in Christchurch. De het hele tige Formule I baas, "Jjardig op weg leek 8 zijn organisatie Two Is Promotion een tussen de deur van rand Prix-circus te n, zag zijn motor- mperium in Nieuw nd als een kaarten- Daartf neen storten, ecteur es in 11In schetste de afgevaar- jaren de dramatische gevol- De BVan bet dreigende mon- tussen FIM, Dor- Jlevisierechten) en Ec- n ontgal1®- Waarin de FIM zou i (poten- maar Ecclestone be- ite redi en- ln een gloedvol be- ïvoerd Raakte Vaessen de afge- n het gigden duidelijk dat de BV te!n de bij haar aangeslo- niet onden op termijn alle zouden verliezen. Ana- an de situatie die heerst taling k«autoracerÜ- Het schrifte- als neg ewijs dat Ecclestone na- en. ToP bonden had omgekocht niet zijnen gunste te stern- leven. ]]nam het laatste restje niets {jl weg bij de aanwezige grove Jietoten. Zij steunden ano- ïeid, ei bet voorstel van Vaessen st hof <iet contract FIM-Dorna- ig gehe<js*°ne niet te accepteren. KATWIJK Quick Boys heeft gisteravond het oefen duel tegen eersteklasser Marken met 3-1 gewonnen. Hier mee herstelden de Katwijkers zich enigzins van de te leurstellende nederlaag tegen Noordwijk. Richard Hoog- ervorst kon na veel blessureleed het laatste kwartier zijn rentree maken. Quick Boys-trainer Wim van Zwam ge bruikte het oefenduel om enkele spelers (Leonard Pluim- graaff, Cees Haasnoot en Jan Jeroen Schaap) een kans te geven om zich waar te maken in de hoofdmacht. Mede omdat Johan Jonker en Marco Dijkhuizen een schorsing boven het hoofd hangt. Tegen het zwakke Marken kon Quick Boys niet imponeren. Vooral voor de rust viel er weinig te beleven op Nieuw Zuid. Het enige hoogtepunt was de openingstreffer van Jaap van Duijn. Na de thee liep het allemaal wat vlotter. Gert Aandewiel en Jan Je roen Schaap drukten dit in doelpunten uit. In de slotfase redde Frans Jansen voor Marken de eer. De Mos denkt aan vertrekken bij Anderlecht EINDHOVEN Aad de Mos overweegt na dit seizoen te vertrekken bij Anderlecht. De oud-Hagenaar beslist op 15 november, een ruim week na de return in Europees ver band tegen PSV, of hij nog een of meer ja ren in Brussel zal blijven. Aanvankelijk lag het in de bedoeling dat Anderlecht en De Mos zich daar pas na 1 januari over zouden uitspreken. De Mos twijfelt. Aan de ene kant is er de zekerheid dat Anderlecht tevreden is over zijn werk in Brussel, aan de andere kant koestert de Nederlandse trainer het verlan gen naar iets nieuws. Een week geleden voerde De Mos een gesprek onder vier ogen met voorzitter Constant vanden Stock, die zijn werknemer toevertrouwde uitermate content te zijn met de werkwijze van De FOTO: ANP Mos. „Hij heeft me gezegd heel gechar meerd te zijn van de wijze waarop ik An derlecht laat spelen. Dat heeft me goed ge daan", aldus De Mos. De Mos is in Brussel aan zijn derde seizoen bezig. „Er staat hier een goede ploeg. Deze groep is denk ik volgend seizoen rijp genoeg om te oogsten. Wil ik daar bij zijn, of is het tijd op te stappen? Dat zijn allemaal vragen waarop het antwoord nog moet vinden", zegt De Mos, die van voorzitter Vanden Stock de verzekering heeft gekregen dat een eventuele uitschakeling door PSV in het Europa Cuptoernooi voor landskampioe nen, hetgeen door de na deze ronde te vor men, lucratieve poule-indeling met een aan tal uit-en thuiswedstrijden, niet van invloed zal zijn op de onderhandelingen tussen An derlecht en De Mos. Jan Reker nieuwe trainer Willem II TILBURG Jan Reker is de nieuwe trai ner-coach van Willem II. Hij volgt in die functie Piet de Visser op die afgelopen vrij dag bij de Tilburgse club werd ontslagen. Reker tekende gisteren bij Willem II een contract tot het einde van dit seizoen. Deze korte periode werd overeengekomen op in stigatie van Reker. Komend voorjaar wordt gesproken over verlenging van de overeen komst. Die komt er nu op neer dat Reker voor zichzelf heeft berekend dat tweederde deel van zijn salaris uit premies bestaat. Het is niet voor het eerst dat Reker bij Wil lem II werkzaam is. Aan het einde van de jaren zestig was hij in Tilburg jeugdtrainer onder Jaap van der Leek. Bram Braam blijft assistent-trainer. SION De invasie van Feyenoord-fans, de helft komt per bus en de rest met eigen vervoer, wordt in Sion met angst en be ven afgewacht. Op de wedstrijddag is in het stadje, dat 25.000 inwoners telt, een grote politie macht op de been. De aanhangers, bijgestaan door een vijftal Rotter damse agenten, worden op een terrein in een bui tenwijk opgevangen en beziggehouden tot het be gin van het duel. Bij een eerste inspectie van het stadion schudde interim-ma nager Fred Blankemeijer mis troostig zijn hoofd. „Ik houd mijn hart vast", verzuchtte de 65-jarige oer-Feynoorder. „De hekken rond het terrein zijn van slechte kwaliteit en tussen de vakken is geen scheiding aangebracht. Onze supporters hebben weliswaar allemaal kaartjes voor hetzelf de gedeelte, maar in de huidi ge situatie kunnen ze gaan zit ten en staan waar ze willen. De suppoosten zijn hier ge wend aan gedisciplineerd ge drag van de toeschouwers. Ik vrees, dat ze woensdagavond heel raar zullen opkijken. Ik ga bij het bestuur van Sion aandringen op maatregelen. Als er niets wordt veranderd, voorspel ik een ramp". Het verouderde stadion, met noodtribunes dicht op het veld, biedt plaats aan 18.000 mensen. Uit veiligheidsover wegingen worden slechts 15.000 kijkers bij de wedstrijd toegelaten. Alle rust In alle rust en afzondering leeft Feyenoord toe naar de eerste confrontatie vanavond met Sion. De Rotterdammers vallen in het Zwitserse Alpen dorpje Saillon volledig uit de toon. Het befaamde kuuroord in de Wallis-provincie is een pleisterplaats voor gefortu neerde bejaarden, die op hun oude dag genieten van de zui vere lucht en de prachtige na tuur. In het comfortabele spelersho tel is zwemmen in de thermi sche baden de belangrijkste bezigheid, maar de Feyenoor- ders wagen zich niet in het he lende water. Ze brengen hun tijd door met wandelen, kaar ten, eten en slapen. De trai ning gisteravond in het knusse „Stade de Tourbillon" vormde een welkome afleiding. In de serene omgeving zou je biina vergeten, dat vandaag een be langrijke Europese wedstrijd wacht. „Ideaal is het niet, maar er waren weinig andere moge lijkheden", liet technisch di recteur Wim Jansen monter weten. „De buitenlandse te genstanders van Sion verblij ven vrijwel altijd hier, dus zó gek is het nu ook weer niet. We hadden ook een hotel in het centrum van Sion kunnen de voorbereiding op een belangrijk duel niet in een zwembad, in de herfst ook niet. Toch heeft Feyenoord lol in Zwitserland. FOTO: ANP nemen, maar met de komst van ruim 2000 supporters uit Nederland leek dat ons niet zo'n goed idee". Jansen weet uit eigen ervaring - hij zag het thuisduel van Sion tegen St. Gallen (2-2) - dat het Zwitserse publiek flink tekeer kan gaan. „Sion be schikt over de meest fanatieke aanhang in Zwitserland", gaf de succesvolle interim-coach aan. „Ze komen, evenals bij Feyenoord, uit alle windstre ken. Het kan een heet avondje worden". Jansen stuurt hetzelfde elftal het veld op, dat zondag tegen RKC met 3-2 goed weg kwam. „Dat team functioneert de laatste weken uitstekend. Ik zie daarom geen aanleiding veranderingen aan te brengen. Kiprich viel in Waalwijk goed in, maar begint tegen Sion ge woon weer op de bank. Dama- schin blijft voorlopig eerste keus. We zullen ons zo weinig mogelijk aan de tegenstander aanpassen. Met een gelijkspel ben ik tevreden, maar 1-1 is me liever dan 0-0". ïee was voor Vaessen werkzaé ïcces compleet. De Ne- ider had al eerder aarts- dviseur IRTA, die met Ecclesto- der één hoedje speelde, idelijk gemaakt. De be- ivereniging van de werd geroyeerd als lid motorsportbond. Dit op van de laatste statuten- ing, waarin de IRTA iet recht verschafte zelf orldserie te organiseren. I KNM V-delegatie onder ering van algemeen se is Jan Martens en Theo gem en Willem Timmer P le stichting Circuit van he slaakten een zucht 'erlichting. De continui- in de TT (volgend jaar 27 zou wellicht op losse ;ven komen te staan als tone het voor het zeggen ijgen. Al is het alleen doordat lang lopende ircontracten van de ing Circuit van Drenthe echt indruisen tegen de erciele belangen van Ec- lancoureurs in Nieuw Zeeland was er :mand die een zucht van hting slaakte: Lee van Manager van zijspancou- Egbert Streuer annex nde kracht in de belan- reniging van zijspancou- De driewielers dreigden ïjfde wiel aan de wagen irden. Slechts de 125cc, en 500cc zouden bij elke 1 Prix vaste prik blijven, islissing wel of geen zij- te houden zou aan rand Prix-organisatoren ;n overgelaten. In de jk zouden nog in een evol landen zijspanraces ;n gehouden. Volgens t Streuer zou dat de teek voor de zijspanklas- geweest. Met genoegen ert Streuer op de mede dat de FIM ook de or- itie van teams buitenspel gezet. „Kenny Roberts jaren geleden al eens ge- erd World Series op po- zetten. Dit is de tweede Ik denk dat ze nu de wel kunnen sluiten. Het lende is echter dat ik •edankt als lid, maar be- seizoen wel 7000 gulden butie heb betaald. Ik ben dat ik daar nu geen cent erugzie". «key International ;slav Kozlov, de 19-jarige trussische ijshockeyer, is Dskou zwaar gewond ge- bij een auto-ongeluk. Hij in ernstige toestand ebracht naar een zieken- Kozlov maakte eerder dit ndruk bij het toernooi om ereldtitel in Helsinki. Trainer Louis van Gaal toont zijn spelers hoe het moet. FOTO: ANP zijn manschappen een stijlvolle balletoefening voor. FOTO: ANP ERFURT Ajax praat op korte termijn verder over de technische struktuur, die na het vertrek van Leo Beenhak ker naar Real Madrid vrij ingrijpend zal veranderen. Bij zijn aanstelling verklaarde Louis van Gaal dat de functie van technisch direkteur en hoofdtrainer niet te combine ren is. In principe onder schrijft het bestuur die opvat ting. Voorzitter Van Praag; „Op de komende bestuursver gadering zullen we ongetwij feld van Van Gaal horen wat hij in gedachten heeft. We kunnen bijvoorbeeld denken in de richting van een nieuwe technisch direkteur, maar ook aan een hoofd opleidingen. Er zijn meerdere mogelijkheden". Daartoe moet volgens Van Praag niet worden gerekend met de mogelijkheid dat de bij Bayern München ontslagen Jupp Heynckes boven Van Gaal zou komen te staan. Twijfelachtig Het is twijfelachtig of Aron Winter vanavond met Ajax te gen Erfurt kan spelen. De blessure van de speler, ge kneusde ribben, heeft zich in de wedstrijd tegen PSV verer gerd. Winter trainde gisteren aangepast. Technisch direk teur Van Gaal laat de uitein delijke beslissing over aan de Bereikt Ajax de volgende ron de, dan zal de thuiswedstrijd opnieuw in Düsseldorf worden afgewerkt. Daarover is nage noeg overeenstemming be reikt. Slechts in het geval de Amsterdammers een Engelse tegenstanders loten, maken de autoriteiten van de Duitse stad onontkomelijke bezwaren. In het geval een Duitse opponent zal evenmin in Düsseldorf kunnen worden gespeeld. De reglementen van de UEFA staan uit- en thuiswedstrijden in hetzelfde land niet toe. In het geval van Erfurt werd dis pensatie verleend, omdat de ploeg officieel uitkomt namens een ander land, de niet meer bestaande DDR. EINDHOVEN Kees Ploegsma heeft de op brengst van PSV - Ander lecht niet in zijn begroting voor het lopende voetbal jaar opgenomen. Er is, na de eliminatie van vorig seizoen in de eerste ronde door Montpellier, slechts één Europese thuiswed strijd begroot. De manager rekent, als ook de laatste duizend staanplaatsen zijn verkocht, op 900.000 gul den bruto inkomsten. Dat is het dubbele van de wedstrijd van zondagavond tegen Ajax. Het is ook een record voor PSV in de tweede ronde van de Europese bekerstrijd. Al leen in 1988, voor de halve eindstrijd tegen Real Madrid lagen de toegangsprijzen hoger dan deze woensdag, waarvoor de kaartjes tussen 25 en 75 gul den kosten. Miljoenen Het is voor het laatst dat PSV dit seizoen in het Europese voetbal in tonnen rekent. Winst op Anderlecht en een plaats bij de laatste acht, opent de weg naar miljoenen. Ploegsma kan de som nog niet becijferen, maar schat dat het ergens tussen de vier en negen miljoen gulden moet liggen. De drie thuiswedstrijden leve ren namelijk niet alleen recet tes op. TV-rechten en op brengsten uit de stadion-ex ploitatie komen er nog bij. Die extra duiten denkt PSV vooral te gebruiken voor een snellere aanpassing van de accommo daties dan was voorzien. De Europese voetbalunie neemt van die bedragen ook zijn deel, namelijk 25 procent, het zesvoudige van de inkom sten uit de eerste- en tweede ronde. Dat is de prijs die de clubs moeten betalen vodr de uitvoering van hun wens de laatste acht een volledige com petitie in twee groepen van vier te laten spelen. Europa Cups in cijfers DEN HAAG De karakteris tieken van de Europa Cup wedstrijden voetbal van giste ren zijn: Europa Cup II IFK Norrköping (Zwe) - AS Mo naco (Fra) 1-2 (1-1): 17. Mendy 0-1. 21 Hellström 1-1. 48. Weah 1-2. Scheidsrechter: Delling (Dui). Toe schouwers: 4.000. UEFA Cup BK Kopenhagen (Den) - Bayern München (Dui) 6-2 (1-1): 33. Mazin- ho 0-1. 38. Manniche 1-1. 57. Ivan Nielsen 2-1 (strafschop), 60 Wegner 3-1, 64. Manniche 4-1, 78. Kaus 5-1, 89. Ulbjerg 6-L, 90. Münch 6-2. Scheidsrechter: McClusky (Scho). Toeschouwers: 12.000. Gele kaarten: Grahammer, Effenberg (Bayern München). AA Gent (Bel) - Eintracht Frank furt (Dui) 0-0. Scheidsrechter: Loi- zou (Cyp). Toeschouwers: 7.000. Gele kaart; Herbots (AA Gent), Stein, Möl- ler (Frankfurt). Hamburger SV (Dui) - CSKA So fia (Bul) 2-0 (1-0): 36. Rohde 1-0, 89. Rohde 2-0. Scheidsrechter: Tsjoesai- nov (Sov). Toeschouwers: 8.120. Xamax Neuchatel (Zwi) - Celtic (Scho) 5-1 (3-0): 10. Hossam Hassan 1-0, 20. Hossam Hassan 2-0, 38. Bon vin 3-0, 56. Hossam Hassan 4-0, 60. O'Neil 4-1, 74. Hossam Hassan 5-1. Scheidsrechter: Constantin (Bel). Toeschouwers: 11.300. Osasuna (Spa) - VfB Stuttgart (Dui) 0-0. Scheidsrechter: Courtney (Eng). Toeschouwers: 15.000. Cannes (Fra) - Dynamo Moskou (Sov) 0-1 (0-1) 44. Kiriakov 0-1. Toeschouwers: 7.000. SPORT OP TV VANDAAG Nederland 3, 18.57 uur: FC Utrecht- Real Madrid, 20.45 uur PSV-Ander- lecht, 23.30 uur: Studio Sport met o.m. Europa Cup voetbal; world se ries honkbal. BRT 2, 20.00 uur Sportavond met on der meer tweede ronde Europa Cup voetbal. BBC 1, 22.30 uur Sportsnlght: voet bal, tweede ronde Europa Cup; bok sen. WBO zwaargewicht-titel tussen Ray Mercer en Tommy Morrison; snooker, Grand Prix In Reading. Superchannel, 20.00 uur Sport. Sportnet, 18.00 uur Sport. Eurosport, 18.00 uur Sport. MORGEN BBC 1, 14.15 uur Racing, paarden- koersen in Newbury. BBC 2, 14.15 uur Snooker, kwartfina les Grand Prix in Reading. 16.00 uur: Paardenkoersen in Newbury. 16.25 uur: Snooker, kwartfinales Grand Prix in Reading. Duitsland 2, 16.35 uur Pfiff, sport programma. Sportnet, 07.00 uur Sport. Eurosport, 14.00 uur: Sport. SPORTUITSLAGEN BASKETBAL KOPENHAGEN Het verval van Bayern Mün chen als topclub voltrekt zich in een razendsnel tempo. De semi-professio- nals van BK Kopenhagen speelden de recordkampi oen van Duitsland giste ren in de eerste wedstrijd van de tweede ronde van de strijd om de UEFA-be- ker volledig van de mat. Volkomen verdoofd ver lieten de Duitsers na ne gentig minuten het veld, in de wetenschap dat de club na de nederlaag van 6-2 uitschakeling en een miljoenenstrop boven het hoofd hangt. Nog nooit slaagde een tegen stander in de Europa Cup erin een Beierse doelman zes keer te passeren. Nederlagen met vier treffers verschil waren wel te noteren. Vier keer zelfs, waarvan Ajax in het seizoen 1972/1973 in Amsterdam de eerste neerzette (4-0). Vooral in verdedigend opzicht kwam het verval de laatste maanden duidelijk aan het licht. Het vertrek van Reuter en Kohier naar Italië, het stoppen van li bero Augenthaler en de diver se blessures wreekten zich. De aan de kant geschoven trainer Jupp Heynckes vond geen pas klare oplossing, zijn ongediplo meerde vervanger Sören Ler by ook nog niet. De Deen werd gisteren in zijn vroegere woonplaats door zijn eigen spelers in de steek gela ten. Met name in de tweede helft, toen Kopenhagen van 1- 1 naar 6-1 uitliep. Deels door eigen kracht, maar ook goed geholpen door afgrijselijke blunders in Beierse afweer. In drie duels onder Lerby kreeg doelman Hillringhaus twaalf treffers om zijn oren, drie te gen Dortmund én Stuttgart, zes tegen Kopenhagen. De Duitsers, die in de eerste ronde onder Heynckes al veel problemen kenden met de Ier se amateurs van Cork City, be gonnen niet eens zo slecht. Voor het eerst sinds het aan treden van Lerby verkreeg de ploeg zelfs een voorsprong. Na ruim een half uur was de Bra ziliaan Mazinho succesvol bij een uitval. Stomme blunder BK Kopenhagen, een menge ling van jong talent en in het buitenland gelouterde ex- profs, sloot echter vlak voor de rust weer aan. Uit een hoek schop kon Manniche, die eerder zijn brood verdiende bij Benfica, de gelijkmaker inkop pen. „Een stomme blunder", reageerde Lerby in de rust kortaf. Het werd nog veel erger voor de ex-international, die zijn vleeshandel in de steek liet Sören Lerby voor de zoveelste keer in korte tijd in zak en as bij Bayern München. Ditmaal in Denemarken tijdens het duel met BK Kopenhagen. FOTO: EPA voor zijn oude liefde. In de ploeggenoot van Lerby, gaf de tweede helft grossierde de ver- aanzet tot de totale vernede- dediging van Bayern in fou- ring. De verdediger benutte in ten. Ivan Nielsen, bij PSV nog de 57ste minuut een straf schop. Bayern was uit balans en incasseerde binnen zeven minuten nog twee treffers. Van Wegner en opnieuw Man niche. „Zo'n tweede helft heb ik nog nooit meegemaakt", was de sombere conclusie van mana ger Hoeness. „Dit kan zo niet verder gaan", liep hij alvast vooruit op de komende dagen, waarin ongetwijfeld de bezem door de spelersgroep zal gaan. „De trainer valt niets te ver wijten, we zullen de spelers moeten aanpakken", was het duidelijke commentaar van Hoeness. Grotere vormen De 12.000 kijkers genoten in tussen volop van de Duitse af gang, die door doelpunten van invaller Kaus en Ulbjerg in de slotfase nog grotere vormen aannam. Münch zorgde in de slotseconde voor de tweede Duitse treffer, die niet eens meer met gejuich ontvangen werd. „Dit is een ramp", liet Lerby zich na afloop ontval len. Ik geef het niet op, maar de spelers zullen nu ook de verantwoordelijkheid moeten dragen. Bayern heeft zich in heel Europa geblameerd. Dat valt helaas door niemand te ontkennen", gaf hij ontluisterd aan. „Als we over veertien da gen opnieuw zo spelen, kun nen we het duel beter schrifte lijk afdoen". Hossam Hassan vloert Celtic DEN HAAG Celtic heeft gisteren een afgang beleefd te gen Xamax Neuchatel in de eerste aflevering voor de tweede ronde van het UEFA Cuptoernooi. De Egyptische internationaal Hossam Hassan, nog bekend van het duel met Nederland tijdens het WK, hielp zijn ploeg met vier tref fers aan de gunstige uitgangs positie. Celtic werd in de eerste helft al op grote achterstand gezet. Twee keer Hassan en Bonvin waren verantwoordelijk voor de ruststand van 3-0. In de tweede periode verhoogde Hossam Hassan de score naar 4-0, alvorens O'Neil iets voor de Schotse club kon terug doen. De Egyptische plaag geest liet zich in de slotfase nogmaals gelden, waardoor Xamax mag dromen van de derde ronde. Hamburger SV kreeg tegen CSKA Sofia de gewenste sco re: 2-0. De voormalige Oost- duitse international Rohde, een verdediger, maakte beide doelpunten. De eerste kort voor de rust, de tweede in de voorlaatste minuut. AA Gent kon het Eintracht Frankfurt nauwelijks moeilijk maken. De koploper van de Bundesliga hield de 0-0 op het bord. Hetzelfde presteerde VfB Stuttgart in de uitwed strijd tegen Osasuna uit Span je BOKSEN EK Super-middengewicht Londen Titelhouder Cook (Eng) wint door opgeven PAAROESPORT Koereen van Hilversum Eerste koers, 2000 m: 1. Adelena Lobell (E. Andersen) 2.38.7 - 1.19,4, 2. Flying Yankee, 3. Fancy Pride. Toto: winnend 7,10 plaats 2,60 4.00 4,50 koppel 77.60 trio 2.140,00. Tweede koers, 2000 m: 1 Fee Buitenzorg (T. Kooyman jr) 2.36,1 - 1.18,1, 2. Expres- Figaro Rlcardo Niet gestart: Erts 636.40. Derde koers. 1609 m: 1. Elisabeth Boko (A. de Groot) 2.02.6 - 1.16,2. 2. Esmeralda K. 3. Darling Boszorg. Toto: winnend 10.70 plaats 3,30 2,90 1.60 koppel 122,00 trio 1.205.70 Vierde koers. 1609 m: 1 Kit LObell (B. Und- stedt) 1.57.9 - 1.13,3. 2. Carlsma Darby. 3. Aty van de Lente Niel gestart: Qulradol d'Hilly. Toto: winnend 1.60 plaats 1,60 .140 koppel 2,40 trio 33.10 Vijlde koers. 1609 m: 1. Park Avenue Kathy (G. Johansson) 1.57.8 - 1.13.2. 2. Yellowa, 3. Fair Lady. Niet gestart: Colts Gall Crown. Toto: winnend 1,50 plaats 1,30 2,10 koppel 5,10 trio 60.20. Zesde koers, 2000 m: 1 Farja Frisians (M. Huel) 2.36.3 - 1.18.2, 2. Ebbony Prince, 3. Another Starlet. Toto: winnend 7,10 plaats 1,80 1,80 1.40 koppel 15,60 trio 146.90 Zevende koers, 2900 m: 1. Eldert Norion (G. van Eykelenborg) 3.45,9 - 1.19.3. 2. Dash Alone, 3. Clinton Speed. Toto: winnend 21,90 plaats 4.80 8.20 12,60 koppel 318.50 trio 5.083.50. Achtste koers, 2000 m: 1. Flag Waver (A. Mollema) 2.35,0 - 1.17.5. 2. Dutch Dakota. 3. Cinderella Crown Niet gestart: D'Uschl Fibber. Toto: 6,00 1.50 koppel 177. Negende ,80 plaats 3,40 6.277.30. 200Cf m: 1. Delight Nobo (J. Bayle) 2.32,7 - 1.16.4. 2 Charitable. 3. Al- lard Morgan. Niet gestart: Dallda Belvedere. Toto: winnend 3.10 plaats 2,20 3.40 4.30 koppel 5.30 trio 353,70. Tiende koers. 1609 m: 1 Park Avenue Kat hy (G. Johansson) 1.57.5 - 1.13.0. 2 Carls ma Darby. 3. Kit Lobell. Toto: winnend 1,50 plaats 2,10 1.70 koppel 5,20 trio 7,20. Eltde koers. 2000 m: 1 Davtd Morgan (R.Heynen) 2.34.4. - 1.17,2. 2. Meadow- branch Derby. 3 Brenda Uithuizen. Niet ge start: Zebrano du Bols. Toto: winnend 2,30 plaats 1.60 2.50 koppel 7.80 trio 36.10. Taallde koers. 2000 m: 1 Enrleke B (L. Doo- per) 2.36,4 - 1.18.2, 2. Diane Hanover. 3. Forward Nobo Toto: winnend 7.50 plaats 3,50 5,50 2.90 koppel 134.30 trio 2.374.20. Omzet totallsator: 514.719.00 i (VSt) - Karpov (Sov) 1/2-1/2, Kas parov (Sov) - Anand (Ind) 1-0 Stand: 1. Kasparov 4 1/2 punten, 2. Short 3. 3. Kar pov en Timman 2 1/2, 5. Anand 2 en 1 atg.. Kamskl 2, 7. Kor1s|no| 1 1/2 en 1 alg.. 8. TENNIS Slemerink (Ned) - Champion (Fra) 7-5 6-3, Connors (VSt) - Jaite (Arg) 6-3 7-6. Eerste ronde: De Laltre (Fra) - Eltingh (Ned; Rotterdam - Utrecht 6-5 (3-1 2-2 1-2) Scheidsrechter: Stuiver Toeschouwers: 500 Stratmlnuten: Rotterdam 12; Utrecht 15 Topscorers Otto (Rotterdam) 2. Coilard er McLellan (belden Utrecht) 2

Leidse Courant | 1991 | | pagina 11