asparov ontsnapt :gen Gata Kamski Quintus lijdt schade door Hollandtoernooi SPORT 13 Ruiters pendelen tussen Bremen en Leeuwarden Anke Huber wint onder meer auto Senna geeft opzet bij botsing toe sSouomit MAANDAG 21 OKTOBER 1991 llesteros wint or vijfde keer lona ri Dslaaf uit p rwo d< i Hij schoei 'ORTH Severiano Ballesteros is giste- Wenthworth wereldkampioen matchplay n. In de finale versloeg de 34-jarige golfer de Zimbabwaan Nick Price: 3 holes De gelii ,ronë met noê twee te spelen. Ballesteros mor e niatchplaytitel voor de vijfde keer in zijn t. Een i'an- Eerder zegevierde hij in '81, '82, '84 en zijn vijfde zege hoorde een cheque van .oeman u Pond sterling, een kleine half miljoen gul- het be n Wentworth was Ballesteros toe aan zijn De plc grote zeSe van het seizoen na het Chiroki zelfs r 'n JaPan' het Europees PGA-kampioenschap voort Britse Masters. Hij bleef ongeslagen in de da)m Byder Cup. Met een en een kwart mil- zes s ïlden stond hij ver voor in de Europese „Or- id, dat 2 Merit". In Knokke versloeg België de Ne- jdse amateurs met 11,5-9,5. De score was bij nnen 5,5-6,5, bij de vrouwen: 6-3. LEEUWARDEN/BREMEN De organi saties van de concoursen hippique in Bre men en Leeuwarden hadden afgelopen weekeinde wat gevonden op de overladen kalender, die beide evenementen deed sa menvallen. Om de Friezen, die hun zil veren jubileum vierden, niet helemaal in de kou te laten staan, stemde Paul Schoc- kemöhle, de baas van Bremen, toe in het onderhouden van een pendeldienst. Zo maakten de befaamde Britse ruiters John Whitaker en Nick Skelton, maar ook de Nederlanders Emile Hendrix, Jen ny Zoer en Albert Voorn enkele keren de trip van drie uur om zowel mee te kun nen doen aan de German Classics als te starten in de Frieslandhal. De diverse paarden bleven op beide locaties op stal staan. De organisatoren van CSI Leeu warden betreurden het overigens, dat de ex-Fries Franke Sloothaak in Bremen bleef. Met name Skelton hoefde er geen spijt van te hebben, dat hij toestemde in zijn deelneming op twee fronten. Hij zegevier de zaterdagavond met Florida in de Grote Prijs van Leeuwarden. Dat leverde hem de hoofdprijs van 12.000 gulden op. Rob Ehrens werd met Optiebeurs Stability fraai tweede, voor Bert Romp met Waldo. Sybesma vierde bij debuut WK KON A Thea Sybesma heeft goed gedebu teerd op de bakermat van de triathlon: Hawaii. Op de gestolde lava rond de stad Kona, waar vijftien Amerikaanse mariniers zich in 1978 voor het eerst aan de uithoudingsproef waag den, eindigde ze als vierde in de 'Iron Man'. De achterstand op de Amerikaanse Paula New- by-Fraser was aanzienlijk: meer dan 25 minu ten. Bij de mannen toonde Mark Allen zijn over macht. De 33-jarige Californiër won het top-evene- ment, met 1350 deelnemers uit 48 landen, voor de derde keer op rij. Hij evenaarde daarmee het record van Steve Scott. Ben van Zeist was met de achtste plaats de beste Nederlander. Jos Everts werd elfde. Henry Kiens werd twaalfde en Rob Barel finishte als 31e. Lucien Loyens gaf met maagklachten op tijdens de marathon, Irma Zwartkruis besloot haar allerlaatste triathlon als twaalfde. Zeilers stellen kandidatuur CANNES Het zeil- duo Mark Neeleman- /Jos Schrier heeft zich kandidaat gesteld voor deelneming aan de Olympische Spelen in Barcelona. Het tweetal eindigde gisteren in Cannes bij de wereldtitelstrijd in de Star-klasse op de tiende plaats, die net toereikend was. Het koppel voldeed met die klassering aan de olym pische limiet, die een positie bij de eerste acht landen tijdens het WK voorschrijft. Onderscheiding voor honkballer Eenhoorn ROTTERDAM Robert Eenhoorn is door het Amerikaanse honkbalblad „Upper Deck" uitgeroepen tot de talentvolste defen sieve korte stop in de Minor Leagues. De Rotterdammer kwam het afgelopen seizoen uit voor de Prince William Yankees. Een hoorn verwacht het komende seizoen te worden geplaatst in Albany, een klasse ho ger dan Prince William. De onderscheiding van Eenhoorn is enigszins verrassend, aan gezien hij twee maanden van het seizoen wegens een rugblessure niet kon spelen. In juni 1990 tekende Eenhoorn een contract met de roemruchte organisatie van de New York Yankees. Zijn prestaties aan slag laten nog te veel te wensen over om snel promo tie te maken. Prins William speelt op A-ni veau. Dat is drie stappen verwijderd van de Majors, de hoogste liga. LJRG Vader Rus- Kamski moest bijna het beademingsappa- |Had zoon Gata ein- de kans Gari Kas te pakken, liet de (17) zijn grootste 1 in de schaakwereld Jappen naar remise, gebeurde gisteren in jrg, in de derde ron- het 15e Interpolis- Jci trof met wit wereld- Soen Kasparov en ge- pn had Gata nog nooit aartsrivaal. Zelfs [geremiseerd. Het werd logste tijd voor wraak, nl Timman en Karpov na yialf uur de stukken op- (1/2-1/2), Short met krejev bezwendelde (1-0) iirtsjnoj in razende tijd nood verstrikt raakte tegen Anand en afbrak in verloren stand, kreeg Kamski met wit op het bord, wat hij met de computer en zijn secondant Polovodin in zijn bungalow in Oisterwijk had voorbereid: de Scheveninger in het Siciliaans. Kasparov speelde behoedzaam, nam de tijd en stond vrijwel constant een fractie minder plezierig. Niet direct dreigend, maar onaangenaam. Kamski, vorig jaar met Ivants- joek winnaar in Tilburg bij af wezigheid van Kasparov en Karpov, had het initiatief en ging op de 20ste zet in op een dubieus pionoffer van zwart. De wereldkampioen had kun nen afwikkelen naar een on geveer gelijkstaand eindspel, maar wilde kennelijk meer. Hij rekende op compensatie voor het offer, maar kreeg er bitter weinig voor terug. Met Pb4 zocht hij zijn toevlucht in een tactische wending, maar raakte daarbij in grote tijd nood. In die fase kreeg Kams ki zijn grootste kans. Zijn 35e zet (Tgl) was een tranenver- wekker. Timman gaf direct Tel aan als winnende zet. Met een kwaliteitsoffer stelde Kas parov het halve punt veilig. Zettenverloop Kamski (wit)- Kasparov (zwart): 1. e2-e4 c7- c5, 2. Pgl-f3 e7-e6, 3 d2-d4 c5xd4. 4 Pf3xd4 Pg8-f6, 5 Pbl-c3 d7-d6, 6. Lfl-e2 a7-a6, 7. a2-a4 Pb8-c6, 8. Lcl-e3 Lf8- e7. 9. 0-0 0-0, 10. f2-f4 Dd8-c7. 11 Kgl-hl Tf8-e8, 12. Le2-f3 Ta8-b8, 13. Ddl-d2 Lc8-d7, 14. Tal-dl Pc6-a5, 15. b2-b3 Te8- c8, 16. Pd4-e2 Ld7-e8, 17. Le3- a7 Tb8-a8, 18. La7-d4 Pa5-c6. 19. Ld4xf6 Le7xf6, 20. Dd2xd6 Dc7-b6, 21. e4-e5 Lf6-e7, 22. Dd6-d2 Le7-b4, 23. Dd2-d3 Tc8-d8, 24. Dd3-e4 Db6-c5, 25. Pc3-a2 Lb4-d2, 26. c2-c3 a6-a5, 27 Pa2-cl Ld2xcl, 28. Tdlxcl Gata Kamski (links) in duel met Gari Kasparov. Ta8-c8, 29. Pe2-g3 Pc6-b4, 30. Tcl-dl Dc5xc3, 31. De4xb7 Dc3xb3, 32. Tdlxd8 Tc8xd8, 33. Db7-c7 Td8-d4, 34. Pg3-e4 Db3-d3, 35. Tfl-gl Td4xe4, 36. Dc7-c8 Kg8-f8, 37. Dc8-c5+ Kf8-g8, 38. Dc5-e7 g7-g6, 39. De7xe8+ Kg8-g7, 40. Lf3xe4 Dd3xe4, 41. Tgl-fl Pb4-d3, 42. De8-b5 De4-e3, 43. h2-h3 Pd3- f244 Kgl-h2 De3xf4+, 45. Kh2-gl Pf2xh3+ remise. nadj FOukink en -ïoor Dzca»ks delen ,t Etiennn i r van detlC plaatS bierfles lELONA Erik s een liclfink en Steven het dus deelden giste- zie derde plaats in t aantek(Klimkoers van ook aljuich. Winnaar donderende 28ste editie de Colombiaan rio Rincon. De ige renner uit de ise Kelme-ploeg ^Griöeide onderdelen; lijn en klimtij- iner link en Rooks ver- het eerste on- :1 rond de minuut Zuidamerikaan, basis voor de ge in de koers 1,3 kilometer had In de rit tegen Verbeek )urwerl; was hli veroeex veer e snelste. Sjnk eindigde op punten zfy tweede, Rooks seconden vierde. 'ee Nederlanders zaterdag nog lomen aan de van Lombardije, verd gewonnen Ie Ier Sean Kelly. Pie vanche vroegere De naa gekeerde ningen z: lotfase, w maakte d weggeL, t de G in het vo gedeeli et bewiiiink weet het ver. in d ln ru,m één mi- Sean Kelly passeert voor de derde keer 1p rniitinil0 *n -P aan 'n z'in loopbaan de streep van de Ronde it.L. ï-Js van Italië naar van Lombardije als winnaar. ona zaterdag. „Ik g FOTO: AP et optimaal. In de stee drit ging het een stuk beschiklTfyjaar njet goed genoeg", de Nederlander. In de van zijn indrukwekken- >baan bewees Sean Kel- lang niet versleten te n het ne je 'jongere oudere' de ling sch reer zaterdag een >sis aan wilskracht en vijlde P'zettelijkheid, ondanks sen sukk sr van W af en lichaam fe-1): Van d. ens 3-2 Sch< oode 1-1 Sch« mm SCHIEDAM Het Hol- landtoernooi heeft de ere divisieclub Quintus aan zienlijke schade berok kend. Trainer-coach Men- no de Klerk moet voorlo pig de internationals Sonja van Velzen en Bianca van der Meer missen. Van Velzen, in de eerste vijf wedstrijden van het Schie- damse evenement' met twintig treffers nationaal topscorer, moest op de voorlaatste avond in het ziekenhuis worden be handeld. In het duel met Roe- menië had de beste Neder landse in de eerste dagen van het toernooi een elleboogbles sure opgelopen. Door een tik van een tegenstandster was ze daarvoor al aan de lip gewond geraakt. Van der Meer bles seerde zich vlak voor aanvang van het toernooi. Ton van Linder heeft gemerkt dat de Nederlandse vrouwen door een stevige tirade niet be ter handballen. Vijf dagen liep de bondscoach briesend langs de zijlijn. Op de ochtend van de laatste dag was hij goed ge humeurd, maar de overwin ning van zijn speelsters (19-13 tegen Litouwen), enige uren later, had echter weinig waar de. Nederland eindigde in het saaiste Hollandtoernooi uit de geschiedenis als derde. Toer- nooiwinnaar werd de Sovjetu nie. In de slotwedstrijd stond de wereldkampioen Roemenië een gelijkspel toe (25-25). Het was de enige ontmoeting waarin het verschil minder dan drie doelpunten bedroeg. De vier deelnemers in het af geslankte evenement - een zeslandentoernooi was de be doeling - liep te zeer in kracht uiteen om te boeien. De selec tie van Van Linder besloot het het toernooi met twee voor spelbare nederlagen tegen Roemenië (22-26 en 21-29) en de zege op Litouwen, dat voor al jong en enthousiast was. Het toernooi betekende het startsein in de voorbereiding op het kwalificatietoernooi voor het wereldkampioen schap, dat volgend jaar no vember op de agenda staat. Op 1 januari moet de groep voor 1992 zijn samengesteld. Aan de selectie worden enige jeugd- speelsters toegevoegd. Daar naast doet Van Linder een beroep op routiniers Marianne Bult en Christa Thorsen. Met assistent Bert Bouwer, die in Schiedam Jong Oranje bezig hield met oefenwedstrijden te gen eredivisieploegen, bekijkt Van Linder nog eens aandach tig de video's. Voor de jaarwis seling moeten een zeslanden toernooi en twee duels met de Sovjetunie uitsluitsel bieden over de samenstelling van de groep, die vóór de kwalifica tiereeks 35 wedstrijden voor de kiezen krijgt. Hardheid Al enige jaren vertelt Van Linder dat het zijn groep aan „mentale hardheid" ontbreekt. Hij begeleidt een gezelschap dat er fysiek stevig tegen aan gaat. Zeker niet minder dan de Sovjetunie en Roemenië, Spelmoment van Nederland-Roemenië. Jeanette Wouters scort voor Oranje. FOTO: ANP waarde jarenlange opleiding (een mix van techniek en hardheid) nog steeds vruchten afwerpt. De coach meent dat de achterstand in technisch opzicht niet zo groot is. „Ik vind dat het harder moet", luidt zijn credo. „Als we de punten maar halen". Nederland doet niet mee aan het eerste Europese kampioen schap voor junioren. Om fi nanciële redenen is besloten geen afvaardiging te sturen. De afdeling Rotterdam van het Nederlands Handbal Ver bond werpt zich op als organi sator van het kwalificatietoer nooi voor het wereldkampi oenschap vrouwen, dat eind volgend jaar op de agenda een knieblessure. En bevestig de zijn reputatie als geslepen tacticus. Ruim twee jaar na zijn laatste overwinning in een klassieker - Luik-Bastenaken- Luik in 1989 - brqcht het Ierse krachtmens voor de derde keer de Ronde van Lombar dije op zijn naam. [ingekeerde volgorde bij :mpioen kunststoten jZABERN Frans irbos begroette de 'ójldtitel kunststoten ;en schreeuw die vol- hem afkomstig was jn tenen. De Neder- ir, op de openingsdag toernooi in Bad fyabern 33 jaar gewor- besliste de finale te- de Fransman Madou in de allerlaatste e) poging op het laat- iende) figuur, in de (vijfde) set. '<|ooit behaalde Frans Bel een titel in het artistiek ;n. Geen Nederlandse, laan een Europese. Hij in de schaduw van Jean us, de Limburger wiens .'iteit op het laken enige onovertroffen was. Bel- eerste kampioenschap 1 eteen in de hoogste cate- ,4de wereldtitel. „Een rare de", gniffelde hij. O finale tegen Touré, die halve eindstrijd natio- __;ampioen Rob Scholtes ïkelde, nam Belderbos 'atorsprong in sets van 2-0. 1 derde behoefde ik van de drie overgebleven stoot- beelden slechts een te maken. Misschien was het de span ning, maar ik liet ze liggen". Door Belderbos' misser liep de wedstrijd uit op een fraaie apotheose. In de vijfde reeks maakten beiden de eerste ze ven stootbeelden. Touré miste figuur acht, Belderbos volgde. De Fransman maakte negen, de Nederlander ook. Touré faalde bij het tiende en laatste figuur, een driebandenstoot met tegeneffect, waarna Bel derbos de titel greep. Driebanden Maximo Aguirre werd de ver rassende winnaar van de CEB Grand Prix driebanden in Wijchen. De Duitser versloeg in de finale Tonny Carlsen uit Denemarken, die zich vorige week in Spa een plaats in de profcyclus verwierf. Aguirre had in de halve finales Rini van Bracht verslagen. Dick Jaspers verloor in de kwartfi nales van Raymond Burgman, ging Burgman in de halve eindstrijd op zijn beurt onder uit tegen Carlsen. Rini van Bracht verloor van Aguirre, na met 2-0 in sets te hebben voorgestaan. De bolide van Nigel Mansell staat naast de baan in de tiende ronde en Senna is op dit moment wereldkampioen. FOTO: EPA SUZUKA Met zijn mond is van de Fransman in de eerste na's uitspraken, dat Balestre Ayrton Senna net zo scherp bocht. Senna kreeg er het zijn landgenoot bevoordeelde, als achter het stuur. De 31-jari- kampioenschap voor terug, kostten hem destijds bijna zijn ge Braziliaan had koud de eer- ..Ik heb vorig jaar bewust een licentie voor 1990 .De laatste ste slok champagne als gevolg botsing veroorzaakt", gaf hij twee seizoen eindigden steeds van zijn derde wereldtitel naar gisteren toe. „Ik had me voor- op een verschrikkelijke ma- binnen laten glijden of de genomen niet van mijn lijn af nier. Daar was Balestre de scheidende voorzitter Jean- te wijken. Ook niet als dat een schuldige van', aldus de Marie Balestre van de FISA crash zou opleveren. Ik wilde McLaren-rijder. werd gisteren het mikpunt revanche nemen. Op Prost en De wereldkampioen schaarde van zijn kritiek. op Balestre". zich zondag in het rijtje Juan Manuel Fangio, Jack Brab- De Braziliaan, winnaar van 33 ham, Jackie Stewart, Niki In 1989 reed de Braziliaan op Grote Prijzen, heeft al jaren .Lauda, Nelson Piquet en Alain het Japanse circuit in op de een hekel aan de eigenzinnige Porst, die allen drie of zelfs Fransman Alain Prost. Hij Balestre. Zeker na het voorval meer (Fangio) titels achter werd gediskwalificeerd en in 1989, waarbij de Fransman hun naam hebben staan. Prost greep de titel. Een jaar volgens de titelhouder een dis- ..Winnen is een drug voor mij. later ging in het Japan op- cutabele rol zou hebben ge- Het houdt me op de been", nieuw mis tussen beide kemp- speeld bij het toekennen van stelde de in 1981 naar Europa hanen. Senna ramde de bolide de wereldtitel aan Prost. Sen- overgekomen Braziliaan. FILDERSTADT Mi chael Stich's landgenote Anke Huber, 16 jaar nog maar, heeft bij het vrou wentoernooi in Filder- stadt onder meer een auto gewonnen dank zij haar overwinning in de finale op de vrijdag 35 jaar ge worden Navratilova. Huber moet nog tenminste twee jaar geduld betrachten eer ze het voertuig mag bestu ren. Navratilova, al vijfmaal eerder winnares in Filder- stadt, had gehoopt het „we reldrecord" van Chris Evert,. 157 toernooizeges, te evenaren. Het duel was spannend: 2-6 6-2 7-6, met 7-4 in de beslissende tie-break. Voor Huber was het, na Schenectady in 1990, al de tweedè toernooi-overwinning in haar jonge loopbaan. Bij de prijsuitreiking kon ze haar tra nen nauwelijks bedwingen. „Ik kan het nog niet geloven". zei Huber. „Op wedstrijdpunt had ik kippevel". Ze verdien de ongeveer 140.000 gulden, bijna 35.000 meer dan ze in het hele jaar 1990 bij elkaar sloeg. De Duitse, die op weg naar de finale onder andere Garrison en Sukova versloeg, is op de komende editie van de we reldranglijst onder de eerste twintig terug te vinden. In het toernooi van Lyon wonnen Tom Nijssen en zijn Tsjechoslowaakse partner Cy ril Suk het dubbelspel van de Amerikaans/Australische combinatie De Vries/MacP- herson: 7-6 6-3. Eerder deze maand waren Nijssen en Suk, die zo langzamerhand een ge ducht koppel vormen, succes vol in Toulouse. In Milaan (te gen Camporese en Ivanisevic) en Estoril (tegen Haarhuis- Koevermans) was het duo dit jaar verliezend finalist. In Cairo versloeg in de finale de Amerikaan Shelton Jacco Eltingh (Ned) met 7-6 7-6. KOERSEN DEN HAAG Onze tips voor de koersen van Hilversum waar in verband met de Prijs der Giganten de koersen een uur eerder dan gebruikelijk beginnen (morgen, aanvang 17.30 uur) luiden: le koers: 1 Flora Fower. 2. Adelena Lobell. 3. Fancy Pride (9-3-11). 2e koers: 1. Fando Buitenhof. 2. Flaim David, 3. Fee Buitenzorg (8-6- 4e koers: 1. Kit Lobell, 2. Carisma Darby, 3. Aty van de Lente (4-5-2). 5e koers: 1 Park Avenue Cathy, 2 Tipouf, 3. Riton du Gite (6-1-7). 6e koers: 1 Another Starlet, 2. Chan- talle, 3. Cliff (8-1-6). 7e koers: 1 Eventide, 2. Eric Clap ton, 3. Eelke W (11-7-1). 8e koers: 1 Hills Mr Brown, 2. En fant Terrible, 3. Cinderella Crown (10-2-6). 9e koers: 1. Delight Nobo, 2. Astrid Marian, 3. Eagle G (4-8-5) 10e koers: Finale Prijs der Giganten (series koers 4 en 5) 11e koers: 1. David Morgan, 2. Champion's, 3. Meadowbranch Derby (2-9-D. 12e koers: Forward Nobo, 2. Floris S. 3. Epsilon Dakota (4-1-7). Willem II polst Reker DEN HAAG Eredivisieclub Willem II heeft gisteren een gesprek gehad met Jan Reker. De voetbaltrainer wordt be geerd als opvolger van de vrij dag ontslagen Piet de Visser. Volgens Reker en Willem II- voorzitter Wim Groels is voor het ontslag van De Visser geen contact geweest tussen beide partijen. Proces verbaal na slaan scheidsrechter EMMEN De politie van Emmen heeft zaterdagmiddag proces-verbaal opgemaakt te gen de Emmer voetballer A.B. (30) voor het mishandelen van de scheidsrechter. Dat gebeur de vlak voor het einde van de wedstrijd VV Emmen 6-DZOH 2, die gefloten werd door scheidsrechter L. Hoogenboom uit Emmen. B., speler van het elftal van Emmen, kreeg een waarschuwing De scheidsrech ter werd naar het ziekenhuis gebracht. Daar werd een kneuzing en een hersenschud ding geconstateerd. Tweemaal winst Minnesota Twins MINNEAPOLIS De Minne- sota Twins zijn op weg naar de titel in het Amerikaanse prof honkbal. De ploeg won de eer ste twee (thuis)wedstrijden in de World Series tegen de At lanta Braves met 5-2 en 3-2. Vorig seizoen maakten de Twins (in de competitie als laatste geëindigd) en de Braves er weinig van. Deze week houden ze miljoenen Amerika nen in hun greep. Morgen mo gen de Braves voor het eerst in hun vertrouwde omgeving aantreden. Of het dan rustig blijft, valt te bezien. Zaterdag protesteerden ongeveer dui zend mensen buiten de poort van het Metrodrome in Min nesota tegen de door de Braves gehanteerde Indianen-symbo len. De clubleiding stelde de organisatoren een gesprek in het voorzuitzicht. Na afloop van de World Series. Daar gingen de actievoerders niet mee akkoord. „We zullen er voor zorgen dat de spelers zich de komende week niet op de World Series kunnen concen treren", meldde een van de leiders van het protest. SPORT OP TV Weer overwinning voor Vriesekoop CZESTOCHOWA Bij de open Poolse kampioenschappen ta feltennis in Czestochowa won Bettine Vriesekoop en bereikte Trinko Keen de halve finales bij de mannen. Daarin was hij niet opgewassen tegen de latere winnaar Jean-Michel Saive uit Bel gië. Ook Danny Heister had indruk gemaakt. Alleen routinier Paul Haldan stelde enigszins teleur. Na het desastreus verlopen WK in Japan en de tegenvallende prestaties tegen Duitsland en België in de Superligawedstrijden waren de resultaten in Polen een prima opsteker. De eindzege van Vriesekoop lag overigens in de lijn der verwachtingen. Op haar weg naar de eindstrijd bedwong ze twee Chinese topjunioren, onder wie de winnares van vorig jaar Zheng. In de finale versloeg ze Yan, 3-1 (18-21 21- 15 21-15 21-18). Keen bereikte de laatste vier door overwinnin gen op Huang (Chi), Korbel (Tsjo), Momesin (Fra) en Mazoenov (Sov). VANDAAG Nederland 1, 18.27 uur: Sport op 1. Nederland 3, 22.15 uur: Studio Sport Journaal met onder meer samenvat ting world series honkbal. BBC 2, 19.10 uur: Standing room only, voetbalmagazine. 23.55 uur Snooker. Grand Prix in Reading. Superchannel, 20.00 uur Sport. Sportnet, 18.00 uur Sport Eurosport, 18.00 uur Sport. MORGEN BBC 2, 14.15 uur Snooker, Grand Prix in Reading. Sportnet, 07.00 uur Sport. Eurosport, 14.00 uur Sport. Wielrennen - De wielerfor- matie Motorola telt volgend volgend seizoen vijf nieuwe gezichten. Naast de al eerder gecontracteerde Nederlander Michel Zanoli rijden de Belg Michel Dernies, de Italiaanse sprinter Maximilian Sciandri, de Duitser Jan Schur en de Amerikaan Steve Larsen ko mend wielerjaar voor de Ame rikaanse ploeg.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 13