HEDEiniv/m HELP HELPEN rendisk ASTIM MEDEWERKER HANDELSVOORLICHTING m/v Medewerker m/v die de leningen perfect afrondt. stichting dagvoorzieninge dr. schroeder van der kólk ien GROEPSLEIDERS M/V MAATWERK VOOR UW VAATWER! PAGINA 28 LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 SEPTEMBER Het voeren van het materieelbeleid van de Koninklijke Landmacht valt onder de verantwoor ding van de Directie Materieel Koninklijke Landmacht (DMKL). Dit beleid richt zich op het ver werven, onderhouden en afstoten van een complex en veelomvattend materieelpakket. Bij de DMKL zijn in totaal zo'n 1.600 mensen werkzaam. In Den Haag is de systeemgroep Materieeldienstgoederen van deze directie gevestigd. Deze systeemgroep is opgebouwd uit een stafafdeling, een beproevings afdeling en een aantal produktafdelingen. De pro- duktafdelingen zijn ieder verantwoordelijk voor een bepaald assortiment van het materieelpakket. Dit omvat o.a. aanschaf, instandhouding en afsto ting van rupsvoertuigen en bewapening, tanks, wielvoertuigen en geniematerieel. Bij één van deze produktafdelingen, de afdeling Overige Materieel dienstgoederen, is ruimte voor een TAAK Op het gebied van elektr(on)ische standaard artikelen levert u als technisch medewerker een bij drage aan de activiteiten, die gericht zijn op de uit voering van normalisatie en standaardisatie (beleid). Samen met uw collega's verzorgt u ook de coördinatie van deze werkzaamheden. Daarnaast levert u een bijdrage aan het opstellen van techni sche voorschriften voor aanschaffing en richtlijnen voor keuze en toepassing van elektr(on)ische stan daardartikelen en daaraan gerelateerde technie ken. Om tot een zo efficiënt/beperkt mogelijk assor- I timent te komen, muteert en geeft u (bindende) adviezen over de equivalentstelling van de reeds in gebruik zijnde artikelen. Tenslotte neemt u op het gebied van standaardisatie deel aan (inter)- nationale overlegorganen. GEVRAAGD Het diploma HTS-E of een HBO werk- en denk niveau met MTS-E als vooropleiding, vormt hiervoor de noodzakelijke basis. U heeft daarnaast al erva ring met het gebruik van een Personal Computer. Belangrijk is ook dat u bereid bent aanvullende functie- en vakgerichte opleidingen te volgen. Kennis van de (DM)KL-organisatie en het materieel- logistieke proces wordt gezien als een groot pluspunt. GEBODEN Een afwisselende functie op elektr(on)isch gebied binnen het veelzijdige Landmachtbedrijf. Het bruto jaarsalaris verbonden aan deze functie bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en erva ring, maximaal circa f 57.000,- inclusief 8% vakan tietoeslag. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Verder kunt u gebruik maken van een uitgebreid pakket aan studiefaciliteiten om binnen uw vakgebied up-to-date te blijven. Éflflfc REACTIES Meer gedetailleerde functie-informatie kunt u I inwinnen bij de heer ing. B.H. van Oorschot, (070) •316 42 79. De heer M.Th. Kuhuwael, (070) 316 I 42 30/42 31, kan u informeren over de sollicitatie- procedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden I van etnische minderheden en gehandicapten de 1 voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie wordt, binnen 14 dagen, met belangstelling tegemoet gezien door het hoofd bureau Personeelszaken van de systeem- groep Materieeldienstgoederen, Directie Materieel Koninklijke Landmacht, postbus 90822, 2509 LV Den Haag. o o h burgerpersoneel defensie koninklijke landmacht KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR RIJNLAND Advies- en informatiecentrum van en voor het regionale bedrijfsleven De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland is een van de 36 Kamers van Koophandel in Nederland. Zij heeft tot hoofdtaak de economische belangen van het bedrijfsleven in haar regio te behartigen Daartoe is de Kamer actief op de volgende gebieden: beleidsadvisering aan overheden ondersteuning van bedrijven door voorlichting en dienstverlening stimulering van economische bedrijvigheid uitvoering van een aantal economische In haar regio is de Kamer het belangrijkste overkoepelende advies- en informatiecentrum Het werkgebied van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland omvat 22 gemeenten. De Kamer is gevestigd te Leiden. Bij de Kamer zijn ca. 50 personeelsleden werkzaam. In verband met uitbreiding van de activiteiten van de afdeling Handelsvoorlichting zoeken wij een dynamische Functie-informatie De afdeling Handelsvoorlichting heeft een uitgebreid en veelzijdig takenpakket: voorlichting aan het bedrijfsleven afgifte van certificaten van oorsprong en andere exportdocumenten, alsmede legalisatie van handtekeningen de behandeling en verwerking van adresbestellingen handelsbemiddeling exportbevordering opvang van startende ondernemers organisatie van voorlichtingsbijeenkomsten en cursussen voor het bedrijfsleven beheer bibliotheek De aan te trekken medewerker zal na verloop van tijd op alle genoemde werkterreinen inzetbaar dienen te zijn. Functie-eisen afgeronde opleiding op HEAO- of vergelijkbaar niveau inzicht in het internationale handelsverkeer strekt tot aanbeveling kennis van de moderne talen goede contactuele eigenschappen dienstverlenende en zakelijke instelling accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel ervaring met automatisering leeftijd 25-40 jaar Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Het rechtspositiereglement van de Kamer is gebaseerd op Rijksregelingen; opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere informatie over de functie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer J. Brouwer, hoofd afdeling Handelsvoorlichting, tel. 071-250500. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de directeur/algemeen secretaris van de Kamer van Koophandel, drs. A. Berkhout, Postbus 2059, 2301 CB Leiden. Werken bij Nationale-Nederlanden betekent werken bij één van de grootste verzekeraars. Ons concern is actief op uiteenlopende ter reinen, wat het werk extra veelzijdig maakt. Voor de afdeling Leningenadministratie in Den Haag vragen wij op korte termijn een capabele medewerker (m/v). De functie Uw werkzaamheden zijn even interessant als afwisselend. U bent verantwoordelijk voor de contractuele en administratieve afhandeling van onderhands verstrekte leningen aan de rijks overheid, gemeenten, financiële instellingen en woningbouwverenigingen. Ook werkt u mee aan offertes voor hypothecaire leningen aan bedrijven en de verdere afwikkeling daarvan. Daarnaast gaat u de bestaande portefeuille beheren. Bij deze taken wordt u ondersteund door een nieuw geautomatiseerd leningen systeem. Wat we van u vragen U bent tussen de 18 en 35 jaar en u beschikt over een HAVO/VWO-opleiding met bedrijfs economisch vakkenpakket. U verricht uw werk met grote accuratesse en doet dat zowel zelfstandig als in teamverband. Ervaring op het gebied van (hypothecaire) leningen zou uiter aard uitstekend van pas komen. Verder wordt van u affiniteit met automatisering verwacht. Natuurlijk biedt Nationale-Nederlanden u een goed salaris en prima secundaire arbeids voorwaarden, zoals o.a. een premievrij pen sioen, 13e maand, winstdeling en een reis- en studiekostenregeling. De sollicitatieprocedure Denkt u de juiste kandidaat voor deze aantrek kelijke functie te zijn? Richt dan uw sollicitatie brief onder nummer 045/IS aan: Nationale- Nederlanden NV Centrale Personeelsdienst, afdeling Personeelsvoorziening, Johan de Witt- laan3,2517JR Den Haag. Nationale-Nederlanden r#\) Instituut voor psycho-sociale dienstverlening Onze stichting draagt sinds de oprichting in 1923 zorg voor de opvang van mensen die vanwege hun verstan delijke handicap of psychische gesteldheid bijzondere aandacht behoeven. Zeven dagverblijven voor oudere verstandelijk gehandicapten (DVO's) maken o.a. deel uit van de Stichting SK. Binnen de zeven Tot deze dagverblijven behoren de begeleidingscentra Dorrepaal grotendeels zelfstandig aan de Westvlietweg 115 te Leidschendam en de Gedempte Burgwal 43 opererende dag- te 's-Gravenhage. verblijven werken, Het begeleidingscentrum onderscheidt zich van andere dagverblijven door onder verspreid over de andere het bieden van arbeidsmatige activiteiten aan de bezoekers. Voor beide Haagse regio, ruim centra zoeken wij in volledig dienstverband. Functie-inhoud Het begeleiden, stimuleren en activeren van bezoekers in de groepen. Het begeleiden, stimuleren en activeren van bezoekers in/tijdens de activiteiten. Het rapporteren en verstrekken van inlichtingen over de bezoekers. Het verrichten van diverse overige werkzaamheden. In de Gedempte Burgwal magazijnwerk ten behoeve van de arbeidsmatige activiteiten. Vereiste opleiding Assistent groepsleiders: minimaal LBO/MAVO-4 diploma. Groepsleiders: functiegericht MBO-diploma, b.v. MBO-IW. 150 goed gekwali ficeerde, actieve en betrokken medewer kers aan de dagelijkse begeleiding van zo'n 600 geestelijk of meervoudig gehandicapten. Het ontwikkelen van zelfredzaamheid en sociaal gedrag en het bevorderen van de integratie in de maatschappij staan daarbij centraal. Men tracht dit te realiseren door een geïndividualiseerd zorgaanbod, zodat met recht kan worden gesproken van 'zorg op maat'. Teneinde te komen tot een evenredige verdeling tussen vrouwen en mannen gaat -mits geschikt voor de functie- de voorkeur uit naar mannelijke kandidaten. Verder wordt van de kandidaten verwacht woonachtig te zijn in de regio '-Gravenhage. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties gelieve u binnen 14 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan de manager a.i. van de sektor DVO's van de Stichting Dagvoorziening Dr. Schroeder van der Kolk, Postbus 47930, 2504 CE 's-Gravenhage. RODE KRUIS DEN HAAG GIRO 6868 Astra Pharmaceutica B. V. te Rijswijk is een dochteronderneming van het grootste fan ceutische concern van Scandinavië. Zij is verantwoordelijk voor een uitgebreid klii onderzoeksprogramma en de marketing van Astra's produkten op het gebied van hart- en ziekten, respiratoire aandoeningen, lokale anaesthesie, maag- en darmziekten en een zenuwstelsel. Ook in Nederland behoort Astra tot de toonaangevende bedrijven, o.a. introducties van innoverende geneesmiddelen. clinical research assistant (m/vr) Patiëntgebonden geneesmiddelen onderzoek is voor ASTRA van vitaal belang. In Nederland wordt een omvangrijk onderzoeksprogramma uitgevoerd met re toegepaste en nog in de ontwikkelings-fase verkerende geneesmiddelen. De Clinical Research Assistant assisteert enkele Clinical Research Scientists bij voorbereiden, uitvoeren en rapporteren van klinisch onderzoek. U bent verantwoordelijk voor het ontwerpen en vervaardigen van de patiëni boeken, u controleert de onderzoeksgegevens op juistheid en bereidt de onderzi protocollen en de rapportage voor, waarbij u een grote mate van zelfstandi] geniet. Wij verwachten van u dat u accuraat grote aantallen data kunt verwerken, dat' Nederlandse en Engelse taal goed beheerst en dat u ervaring heeft opgedaan mc omgaan met databestanden of affiniteit hiervoor heeft. U toont initiatief en u. creatief. Kennis van spreadsheet- en tekstverwerkingsprogramma's strekken tot aanbev Het werken voor meerdere opdrachtgevers vereist een flexibele opstelling en bestendigheid. 1 uitgebreide sollic ASTRA PHARMACEUTICA B.V. t.a.v. de Afdeling Personeel Organisatie Postbus 1, 2280 AA Rijswijk Nederlands Bureau voor Toerisme Het Nederlands Bureau voor Toerisme (NBT) werkt actief aan de bevordering van1 toerisme in en naar Nederland. Zowel in binnen- als buitenland onderneemt het N promotionele activiteiten voor het toeristisch bedrijfsleven in Nederland. Het hoofö kantoor van het NBT is gevestigd in Leidschendam. Daarnaast heeft het NBT een netwerk van vestigingen in 15 landen. Er werken bij het NBT in totaal 180 mede werkers, waarvan 75 in het buitenland. De afdeling Personeel Interne Zaken zoekt een MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN MA De afdeling Personeel Interne Zaken zorgt voor de beleidsvorming, advisering e uitvoering op het gebied van personeel en organisatie. Daarnaast draagt de afdeli zorg voor een aantal algémene facilitaire diensten. v.- Uw functie De Medewerker Personeelszaken zal met name worden belast met uitvoerende e coördinerende werkzaamheden op het gebied van werving, selectie, aanstelling, introductie, opleiding, begeleiding en ontslag. Daarnaast zal de medewerker enige afzonderlijke projectmatige taken verrichten, zoals bijvoorbeeld het verzamelen ei -C verwerken van gegevens ten behoeve van het sociaal jaarverslag. De administra- i, tief/secretariële taken welke samenhangen en/of voortvloeien uit het takenpakket, vormen een onderdeel van de functie. Uw profiel U heeft een relevante opleiding op MBO-niveau aangevuld met werkervaring in e administratief ondersteunende functie en wilt graag verder in het personeelswerk, werkt zelfstandig en u legt en onderhoudt gemakkelijk contacten. U heeft een klar richte, zakelijke en flexibele instelling en weet om te gaan met privacy-gevoelige gegevens. De Nederlandse en Engelse taal beheerst u op goed niveau U kunt g< overweg met automatiserings- en tekstverwerkende apparatuur en heeft een goei gevoel voor administratie. U bent ongeveer 25-35 jaar. Ons aanbod Wij bieden u een afwisselende functie in een jonge internationaal opererende dienstverlenende organisatie. Uw salaris is in overeenstemming met de zwaarte v de functie en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zondermeer goed te noeme Uw reactie Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer L C. Weststrate, Manager Personeel Interne Zaken, telefoon: 070 - 3 705 325. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen 14 da richten aan het NBT, Vlietweg 15, 2266 KA LEIDSCHENDAM, ter attentie van c' afdeling Personeel Interne Zaken. een gediplomeerd apothekersassistent(e) Sollicitaties richten aan de apotheker Dr. T. A. Kortekaas Davo-Apotheek, Valkenboslaan 366 2563 EG Den Haag. Tel. 070-345.40.66 SPECIALISTEN IN VAATWASSYSTEMEN VOOR DE GROOTKEfe iaken Rendisk is een middelgrote onderneming (40 medewerkers) met 'aren alleenvertegenwoordiging van een groot aantal Zweedse merken -f1 vaatspoelmachines en een eigen produktie van servieswagens en randapparêndinj voor vaatspoelmachines. Van het kleinste type vaatspoelmachine tot en metjmeril! grote bandspoelmachine zijn de meest verfijnde technieken toegepast op hf gebied van warmte-terugwinning, wasemvernietiging en isolatie. .u' 1 Rendisk levert aan de meeste instellingen, bedrijfsrestaurants en hotels in jjn we Nederland, het buitenlandse marktaandeel is sterk groeiende. jvisie i Teneinde deze groei goed te kunnen ondervangen vragen wij op korte termijfj^ê l SERVICE/ ONDERHOUDSMONTEUR m/f De funktie omvat: - Het verlenen van service en onderhoud aan vaatspoelmachines en randapparatuur. - Het geven van instrtiktie en adviezen aan de gebruiker(s). - Het verrichten van storingsdienst, eenmaal per 4 weken. Vereisten zijn: - M.T.S -opleiding elektrotechniek werktuigbouwkundige of gelijkwaardig. - Leeftijd tussen 25 en 35 jaar. - Zelfstandig kunnen werken. - Woonachtig binnen de randstad. - Goede kontaktuele eigenschappen. - Grote inzet en teamgeest. Geboden wordt: - Prettige werksfeer in een flexibel, modern bedrijf. I en tig n arbeidsvoorwaarden. -voere Bedrijfswagen en jorbere onkostenvergoeding. ndtijd Specifieke opleiding voor (kt. Ne spoelmachines in het bedrijf. Cp Inlichtingen: maak - Nadere informatie wordt gaarn^).0mr< verstrekt door de heer H G. OIiSdq tel. 05735-2311*. 1 Sollicitatie: - Schriftelijk met vermelding van opleiding(en) en ervaring te ricL -^J1 aan: F, j 8 Rendisk B.V M de g Postbus 25, 7260 AA Ruurlo. 'g en f Afd. Personeelszaken legelin i toeg; rsums» l koms j» i J

Leidse Courant | 1991 | | pagina 28