DE AANTREKKINGSKRACHT VAN SUCCES C* EEN KLEURENTELEVISIE STEEDS GOEDKOPER. GOED OM TE WETEN. in medewerk(st)er beleggings administratie opzichter m/v Vijf nieuwe collega's groeien mee met het succes. Adjunct-directeur commerciële zaken, Adjunct-directeur financiële administratie/automatisering, Directie-secretaris, Directeur Robein Effectenbank, Hypotheek-adviseur, .GINA LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 SEPTEMBER 1991 PAGINA 23 Centocor B.V. (CBV) is een jong en dynamisch bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt m de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie. CBV, een zusteronderneming van Centocor Inc. in de Verenigde Staten, ontwikkelt, produceert en verkoopt monoclonale antilichamen. Monoclonale antilichamen zijn eiwitten die geproduceerd worden door weefselkweekcellen. Deze eiwitten kunnen zich binden aan specifieke stoffen of plaatsen in het lichaam. Op basis van dit gegeven ontwikkelt en produceert Centocor haar produkten. Deze worden toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden op het gebied van hart en vaatziekten, infectieziekten en kanker. De hoge kwaliteitsnormen zijn mede bepalend voor het succes van Centocor. Recentelijk heeft het bedrijf de Europese goedkeuring verkregen voorde verkoop van een opzienbarend geneesmiddel tegen bepaalde vormen van bloedvergiftiging. Inmiddels telt het bedrijf 400 medewerkers terwijl het zich snel verder uitbreidt. Welke chemicus (MBO-niveau) staat borg voor kwaliteit? De afdeling De afdeling Quality Control (QC) bestaat uit 3 laboratoria: analytische chemie, biochemie en radiochemie. De divisie biochemie telt momenteel 5 medewerkers. Wegens uitbreiding ont staat er binnenkort een vacature (m/v). Uw functie U verricht dagelijks testen op een groot aantal van onze tussen- en eindproduk- ten. Routinematig worden electro- foretische, immunologische, gelfiltratie (HPLC) en radiochemische testen uitgevoerd. Alle werkzaamheden geschieden onder 'Good Laboratory Practice'- condities. U bent zelf verantwoordelijk voor rapportage en adequate documentatie van de testresultaten. Tenslotte verricht u regelmatig onderhouds-, calibratie- en validatiewerkzaamheden aan apparatuur van de afdeling. Uw profiel U hebt ervaring in de biochemie en/of immunologie, en beschikt over een relevante opleiding op MBO-niveau (biochemie of klinische chemie). U bent gewend om zorgvuldig te werken en hebt ervaring met het werken onder 'GLP'-condities. U kunt zich gemakkelijk uitdrukken in de Engelse taal, zowel in woord als geschrift. Voorwaarden Het salaris en de secundaire voorzienin gen zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie. Bovendien komt u in aan merking voor een extra maandsalaris in de vorm van een 13e maand. Overigens hechten wij aan een langdurige samen werking, hetgeen ook tot uiting komt in adequate trainingsmogelijkheden. Uw reactie Uw schriftelijke reactie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u - binnen 2 weken - richten aan Centocor B.V., t.a.v. de heer R. Zoutewelle, Human Resources Officer, Postbus 251 2300 AG Leiden, o.v.v. vacaturenummer SP29 Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dr. ir. J.L.M. van der Lubbe, Manager QC, telefoonnummer 071 - 24 24 73. :.V. RKEI CENTOCOR B.V. ïdagen g gesteld il meisje je SERVI tot met mij Administratie Sociale Regelingen. ASR verleent administratieve diensten op het gebied van sociale regelingen. ASR is in 1979 opgericht: een jonge, gezonde organisatie met 385 me dewerkers, voortgekomen uit de Stichting bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijver heid. Dit omvangrijke pensioenfonds is de belangrijkste opdrachtgever onder de 25 fondsen die reeds van de diensten van ASR gebruik maken. Het fonds heeft thans een belegd vermogen van circa 11 miljard dat jaarlijks met zo'n 1 miljard groeit. Van dit vermogen is circa 85% belegd in effecten en vastrentende waarden. In verband met interne promotie zoeken wij op korte termijn een met een opleiding op HAVO/MBO-niveau Onze voorkeur gaat uit naar mensen die in het bezit zijn van een MEAO-diploma (administratieve richting) of die het MBA-diploma hebben behaald, aangevuld met het certificaat van de NIBE-cursus Effectenbedrijf. De functie bestaat hoofdzakelijk uit de administra tieve verwerking van transacties in effecten en vast rentende waarden. De beleggingsadministratie (tien medewerkers) vervult een belangrijke rol bij alle activiteiten van het Directoraat Beleggingen. De voornaamste taken bestaan uit het op accurate wijze administreren van alle zaken met betrekking tot (buitenlands) on roerend goed, hypotheken en leningen, effecten en andere beleggingsvormen. Tijdige en grondige informatie is bij dit alles van essentieel belang. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik ge maakt van een geavanceerd computersysteem. Kennis van/ervaring met automatisering is dan ook gewenst. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een aantrekkelijk salaris, 8% vakantietoeslag, dertien de maandsalaris en uitstekende secundaire ar beidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze functie? Stuur dan een sollicitatiebrief en C.V. onder vermelding van "sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de envelop naar: Administratie Sociale Regelingen T.a.v. mevrouw K.M. Lina Burgemeester Elsenlaan 329 2282 MZ Rijswijk Postbus 5210, 2280 HE Rijswijk Tel.: 070-3 160 591 Pensioenfonds voor de Metaalnijverheid ■933 open van 12 kunsten :entoonst< .ICHT. Jurli ;e uitstel/i leeftijds met HYPO .cand./voed of intoleran ik ervarini 3iende pre ir. SP01966 TELEFOO Intercom, telef.bean RIJNLAND Energie- en Watervoor- ning Rijnland (EWR) levert uit vier districten in het 'elijk deel van Zuid-Holland iciteit, gas en water en atselijk ook warmte, stoom ic CAI. Het verzorgingsgebied 25 gemeenten met ruim 11.000 gecombineerde Isluitingen. EWR stimuleert Imatig energie- en water kruik, het gebruik van jper Korting 'datieve energiebronnen en 'ft bijzondere aandacht aan milieu-effecten van zijn viteiten. EWR telt een kleine personeelsleden. district Groot-Leiden rgt met ongeveer 180 soneelsleden de distributie gas, water en elektriciteit in 'en, Leiderdorp, Oegstgeest '.oeterwoude a 70.000 aansluitingen). :c- Binnen de hoofdafdeling Technische Infrastructuur van het district Groot-Leiden zorgt de sectie Aansluitingen voor de aanleg en het onderhoud van de openbare verlichting en de aansluitingen van klanten op de elektriciteits-, gas-, en waternetten. De E-, G- en W-werkzaamheden worden steeds meer geïntegreerd uitgevoerd. Bij de sectie werken 22 monteurs en een gelijk aantal medewerkers van diverse aannemers in ploegen van twee. Wij zoeken een die zich samen met vijf collega's wil inzetten voor de geïntegreerde en efficiënte uitvoering van de werkzaamheden van de sectie. U organiseert en begeleidt in deze functie het werk van vier tot zes ploegen. De administratieve verantwoording en vastlegging van de uitgevoerde werkzaam heden behoren daarbij tot uw taak. U levert een constructieve bijdrage aan de opbouw van deze recentelijk gevormde sectie en aan het werkoverleg. U pakt acties op die samenhangen met het beleid van EWR; bijvoorbeeld op het vlak van klantgericht heid en een bedrijfsmatige aanpak. Wij vragen: MTS-E-opleiding, zo mogelijk aangevuld met opleidingen op Gas- en Watergebied; leidinggevende ervaring in een vergelijkbare functie; ervaring met soortgelijke werkzaamheden; rijbewijs B; bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. Tevens neemt u deel aan de storings wachtdienst. Daarom is het noodzakelijk dat u in of nabij ons verzorgingsgebied woont of bereid bent daarheen te verhuizen. Wij bieden: Een salaris bij volledige functievervulling van maximaal 4.997,- bruto per maand, 8% vakantiegeld, ruime opleidings faciliteiten en ABP-pensioenregeling. In de selectieprocedure zullen mede werkers van de sectie worden betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De standplaats is Leiden. Voor meer informatie over deze functie en de procedure kunt u contact opnemen met de heer H.A. van Andel, hoofd afdeling Uitvoering, telefoon (071) 25 23 72. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van vacaturenummer 91520/02, kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan n.v. EWR, district Groot-Leiden, afdeling LAPZ, Postbus 412300 AA Leiden. Robein Leven N.V. is een levensverzeke ringsmaatschappij. Een heel bijzondere. Dat blijkt uit de hoogwaardige financiële dienstverlening waarmee Robein zich richt tot financieel draagkrachtige cliënten die hun pensioenvoorziening en vermogen snel en solide tot maximale hoogte willen laten groeien. Robein, als direct writer (maatschappij zonder tussenpersonen), zorgt daarvoor. Mede door scherpe tarieven. Zo goed, dat consumentenorga nisaties Robein regelmatig aanbevelen. Robein blinkt uit door een innovatief beleid. En reageert alert op nieuwe fiscale ontwikkelingen en lucratieve marktkan sen. Deze worden vertaald in nieuwe financiële produkten zoals de Robein Effectenpolis, de Vermogenspolis en de Vrijheidspolis. Het succes van een onder neming laat zich in de eerste plaats vertalen in cijfers. In dit verband spreken de Robein resultaten voor zich. In nauwe lijks 10 jaar groeide onze organisatie, met thans 20 medewerkers, naar een omzet van ruim 100 miljoen gulden per jaar. een verzekerde waarde van meer dan 1 miljard en kennen wij uitsluitend winst gevende jaren. Gemeten naar premie- inkomen bekleedt Robein Leven de 25ste plaats van de ruim 80 Nederlandse levensverzekeraars. Succes heeft een grote aantrekkingskracht op nieuwe cliënten. Naast een autonome groei wil Robein verdere expansie realiseren door het opzetten van een eigen effectenbank en een hypotheekbedrijf. Na onze ver huizing medio 1992 naar een toplocatie aan de Sofialaan zal er een fiscaal advies bureau bijkomen. Aldus zullen de Robein- cliënten niet alleen profiteren van sublieme produkten, maar tevens een breed scala complementaire dienstver lening onder één dak aantreffep. Kandidaten! Kandidaten (m/v). die de groei van Robein Leven willen versterken, zijn niet-rokers, hebben de juiste opleiding, een leeftijd tussen de 30 en 42 jaar en een ervaring die daarop aansluit Tegen over een uitmuntende inbreng van uw kant, stelt Robein een dito honorering, tantièmes en een premievrij pensioen. Daarnaast mogen de prettige werksfeer op een unieke klassieke locatie in hartje Den Haag. 25 vakantiedagen en 18 vrije middagen niet onvermeld blijven. Solliciteren! Meer informatie kunt u krijgen door ons jaarverslag aan te vragen via telefoon nummer (070) 362 47 47. Uw handgeschreven sollicitatie met uit gebreid curriculum vitae richt u aan: Robein Leven N.V. ta.v. de heer drs. E.C.M. Reintjens, Lange Voorhout 26. 2514 EE 's-Gravenhage. Om de verwachte groei in goede banen te leiden, willen wij het team thans versterken met vijf medewerkers. Enthousiaste, gedreven en door tastende collega's. Met een kritische instelling en tegelijk een positieve uitstraling. Nauwkeurigheid en goede contactuele eigenschappen zjjn daarbij vanzelfsprekend. Voor alle functies zijn een hoge mate van eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid belangrijke factoren. En voor de meeste functies zijn leidinggevende capaciteiten vereist. die weet te zaaien en te oogsten leiding geven aan een team hooggekwalificeerde medewerkers van de afdeling leven individueel onder zijn/haar supervisie op- en uitbouwen van de afdelingen hypotheken, marketing en t.z.t. afdeling pensioenen de markt permanent voorzien van innoverende en/of concurrerende produkten de omzet in vijfjaar meer dan winstgevend verdubbelen. die weet hoe je de groei van Robein veilig stelt leiding geven aan gespecialiseerde medewerkers afdeling financiële administratie opstellen jaarrekening en verzekeringsstaten supervisie op en klankbordfunctie voor de afdeling automatisering informatie verschaffen aan de directie. die het niet erg vindt op de baas te lijken verzorging van diverse juridische, personele en organisatorische aangelegenheden voorbereiden en opstellen van belangrijke stukken, waaronder persberichten en mailings organiseren van seminars en ontvangsten van (aspirant-)cliënten kortom: rechterhand van de directeur. die het beste effect weet te sorteren de marktomstandigheden verhinderen u niet een succesvolle onderneming op te bouwen met een zeer eigen marktbenadering de juiste medewerkers aantrekken contacten leggen en onderhouden met de beurs, de Nederlandsche Bank en (aspirant-jcliënten het toepassen van een maximale kruisbestuiving binnen de Robein-groep. die snel kan doorgroeien uitbouwen en tot grote bloei brengen van deze thans nog niet echt actieve dochter nauwlettend volgen van de markt en daarop afstemmen met vernieuwende en/of concurrerende produkten. ROBEIN LEVEN N.V.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 23