SDB ^Accountant- Administratieconsulent ^Directeur- Ondernemer n r administrateur m/v Accountant-Administratieconsulent J Medewerker logistieke ondersteuning ptt telecom J boekhoudkundig medewerker m/v Stadstheater Zoetermeer Micl Gemeente Katwijk Staalconstructiebedrijf Van Tol B.V. ervaren constructie- bankwerkers-lassers Van Tol B.V. DOKTERSASSISTENTEN Spaarne Ziekenhuis LEIDSE COURANT ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1991 PAGINA 1 ggjd. Accountantskantoor Lamet BV te Leidschendam zoekt een ondernemende Profiel De gedachten gaan uit naar een represen tatieve en kundige persoonlijkheid met ambitie. Bij voorkeur in de leeftijd van 30- lemand, die op inspirerende wijze leiding wil en kan geven. Kwaliteit herkent en deze voortdurend bewaakt en verbetert. Teams binnen de bestaande organisatie gemotiveerd en efficiënt laat functioneren. Collega's respecteert en boeit. Opdrachtgevers op niveau, met het juiste gevoel voor dienstverlening en commer cieel handelen, tegemoet treedt. Opdrachtgevers op niveau, met het juiste gevoel voor dienstverlening en commercieel handelen, tegemoet treedt. Bij representanten van de overheid respect afdwingt. Een man of vrouw, die met kennis en kunde, elan en allure een ferme klus kan klaren. Een fikse portie verantwoording, dienstverlening en vakkundig ondernemen niet schuwt. En dat onder steeds wisselende werk omstandigheden. Niets menselijks is hem of haar dus vreemd. Kortom, een bijna unieke persoonlijkheid. Carrière De bedoeling is dat bij gebleken geschikt heid en interesse deze ondernemende AA zo spoedig mogelijk in het managementteam wordt opgenomen. In eerste instantie om de dagelijkse leiding Doelstelling Om na een periode van 1 -5 jaar, de totale organisatie te gaan runnen en de huidige directeur op te volgen. Overname van het AA-kantoor is ook mogelijk. Deze overname, met de relevante financiële regeling, zal eventueel met participatie van de reeds zittende AA's kunnen worden ingevuld. De optimale procedure zal in de komende tijd en in goed overleg met de huidige eigenaar tot stand moeten komen Deze is desgewenst ook bereid om na de overname de nieuwe eigenaar(s) en de dan vigerende organisatie als adviseur, gedurende een af te bakenen periode, verder van dienst te zijn. Inwerken en opleiden Het spreekt vanzelf dat de geschikte kandidaat eerst intern een intensieve opleiding zal krijgen. Evenals een ruime inwerkperiode om zich de cultuur van de organisatie eigen te maken. Bovendien vertrouwd te raken met de beschikbare equipment, zoals een geavanceerd automatiseri ngssysteem De werkzaamheden van de huidige organisatie spitsen zich, naast de gebruikelijke activiteiten op een AA-kantoor, eveneens toe op het op financieel, fiscaal, bedrijfseconomisch en juridisch terrein adviseren en begeleiden van een gevarieerd pakket ondernemers. Voornamelijk te vinden in het midden- en klein bedrijf Ook worden hiervoor administratieve werkzaamheden verricht. Verder maken instellingen en vrije beroeps oefenaren gebruik van de gedegen kennis en ervaring van dit gerenommeerde AA-kantoor Hoewel er in het algemeen voor opdracht gevers in de Randstad wordt gewerkt, is het kantoor ook buiten dit gebied actief. Evenmin zijn internationale contacten uitgesloten O Sollicitatie procedure Indien u belangstelling heeft voor deze interessante mogelijkheid om carrière te maken, verzoeken wij u uitsluitend schriftelijk - onder bijsluiting van uw zijn om een psychologisch^ test te ondergaan Smulders public relations bv I .H \/PRA Adviesbureau voor organisatie, in- en externe betrekkingen PTT Telecom BV is een dochteronderneming van Koninklijke PTT Neder land NV en telt ongeveer 29.000 medewerkers. PTT Telecom is toon aangevend op het gebied Van telecommunicatie, telematica en informatie technologie. Het bedrijf biedt nationaal en internationaal een totaal pakket aan diensten en produkten. Van consu ment tot multinational. tijdelijke functie voor MBO-er met affiniteit tot techniek en met administratieve ervaring U heeft een opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MTS of HAVO en affiniteit met techniek. U bezit enige administra tieve ervaring en bent vertrouwd met het gebruik van PC's. U werkt klantgericht, bent servicebewust en u bezit uitste kende contactuele vaardigheden. U zoekt een afwisselende functie, met zowel commerciële, technische als administra tieve aspecten. Bovendien gaat uw voorkeur uit naar een tijdelijke functie, zodat u, zonder zich langdurig vast te leggen, een brede werkervaring op kunt doen. Zo'n functie vindt u bij de Business Unit Zakelijke Markt van PTT Telecom. Voor dit dynamische onderdeel zoeken wij een medewerk(st)er logistieke ondersteuning. Uw werkomgeving Binnen de Business Unit Zakelijke Markt is de hoofdafdeling Dealer Kanalen verantwoordelijk voor de afzet van auto telefoons, semafoons en faxen via dealers. De afdeling Verkoop Binnen, onderdeel van de hoofd afdeling, ondersteunt dealers, accountmanagers en andere PTT-medewerkers op commercieel, technisch en admini stratief gebied. Tevens fungeert de afdeling als 'helpdesk' ten behoeve van de dealers. Uw functie U verzorgt een snelle en correcte verwerking en facturering van bestellingen en informeert dealers en accountmanagers over de produkten, levertijden en dergelijke. U verzorgt het promotiemateriaal, verzamelt en levert relevante informatie ten behoeve van onder meer inkoop, service, installatie en u onderneemt snelle actie bij spoed- en retourleveringen of manco's. U rapporteert aan de chef Central Sales Support. Het betreft een functie voor duur van 1 jaar. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer drs. H.M.M. Oltheten, chef Verkoop Binnen, telefoon (070) 343 42 63. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan PTT Telecom BV, Business Unit Zakelijke Markt, I personeelsadvieseenheid, t.a.v. mevrouw E. Dias-Nobre I Mendes, Postbus 30150, 2500 GD 's-Gravenhage. 's-gravenhage I PTT. Waar mensen 't maken, j Het NBLC vraagt voor de dienst Administratie een voor 36 uur per week. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: verzorgen van de voorraad- en inventarisadministratie; controleren van de ingevoerde en verwerkte mutaties; verzorgen van de interne doorberekeningen; verzorgen van de interne budgetbewaking; verwerken van het kasboek. Voor deze functie komen kandidaten in aanmerking met een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een opleiding PD Boekhouden. Mede gezien het feit dat de functie in de nabije toekomst mogelijk meer specifieke vakkennis zal vereisen, dient u te beschikken over een MBA-opleiding of bereid te zijn de MBA-opleiding te volgen. Ruime admini stratieve ervaring alsmede ervaring in het werken met geautomatiseerde gegevensverwerking is vereist. De functie wordt gewaardeerd met een minimumsalaris van 2.572,20 bruto per maand (voor een 21-jarige) en een maximumsalaris van 3.507,93 bruto per maand, bij een volledig dienstverband. De CAO-Openbare Bibliotheken is van toepassing. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie in ons bezit te zijn. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij het hoofd van de dienst Administratie, de heer P. Hensels, telefoon (070)314 16 50. Omdat het NBLC meer medelanders, gehandicapten en jongeren wil aantrekken, worden zij die tot deze groepen behoren, uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gebleken geschiktheid zal aan hen de voorkeur worden gegeven. Het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum (NBLC) is de landelijke vereniging van openbare bibliotheken. Het hoofdkantoor is gevestigd in de Taco Scheltemastraat 5 in Den Haag. Bij het NBLC werken momenteel circa 300 personen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum, Postbus 93054, 2509 AB Den Haag. Wij zijn een ruim 60 jaar bestaande handelsonderneming en houden ons bezig met de import en distributie vap een uitgebreid pakket bouwmaterialen, waarvoor een aantal buitenlandse fabrieken op exclusieve basis vertegenwoordigd wordt. De afdeling verkoop binnendienst heeft tot taak de interne behandeling van inkoop- en verkoopaktiviteiten. Dit houdt o.a. ook in het regelen van de transporten en voorraadbeheer. De registratie van de inkoop- en verkoopaktiviteiten geschiedt nagenoeg geheel geautomatiseerd. Ter versterking van bovengenoemde afdeling zoeken wij een COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V Deze funktionaris zal naast goede commerciële en communicatieve eigenschappen ook over enige ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking dienen te beschikken. In verband met de internationale contacten is een redelijke kennis van de moderne talen (in het bijzonder Frans) gewenst. Van kandidaten verwachten wij dat zij minstens een opleiding op HAVO/MEAO-niveau hebben en een leeftijd van 25-35 jaar (met enige marge). Wanneer u voor deze aantrekkelijke funktie belangstelling heeft, dan wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van: E. M. van de Pol's Handelsonderneming B.V. Oranjestraat 6, Postbus 152 2501 CD Den Haag Tel. 070-3605935, telex 32760 Fax. 070-3658605 EMPOL. De Gemeente Zoetermeer laat in het Stadshart van Zoetermeer een middelgroot theater, het Stadstheater, bouwen bestaande uit een zaal van 730 zitplaatsen en een kleine multi-functionele zaal. April '92 vinden de eerste voorstellingen plaats. De Stichting Theater Zoetermeer is verantwoordelijk voor de exploitatie van het gebouw. Zij ontvangt daarvoor jaarlijks een subsidie van de gemeente. Het theater biedt niet alleen een veelzijdig professioneel theateraanbod, maar verhuurt ook ruimten voor culturele of commerciële activiteiten. De Stichting Theater Zoetermeer zoekt voor het Stadstheater een De administrateur is verantwoordelijk voor het financiële beleid en administratie waaronder begrepen het samenstellen van de begroting en de jaarrekening. Hij/zij geeft leiding aan twee medewerkers van de theateradministratie en vervangt de directeur v.w.b. het intern management. Verder draagt de administrateur zorg voor de commerciële verhuringen, het roosteren van los personeel en is inzetbaar voor de voorstellingsbegeleiding. Hij/zij heeft ervaring met geautomatiseerde financiële administraties en kan goede financiële prognoses maken. Functie-eisen: - opleiding/niveau MBA/SPD; - ervaring met geautomatiseerde financiële administraties en systeembeheer: - zelfstandig kunnen werken; - affiniteit met de podiumkunsten; - goede contactuele eigenschappen en flexibele instelling; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris: Max. 5.500,- bruto per maand afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de directeur, de heer Henk Gerding, tel. 079-440372. Zij die belangstelling hebben om in een nieuw team te werken aan de opbouw van het Stadstheater kunnen hun schriftelijke sollicitatie tot 20 september richten aan: Stadstheater t.a.v. de directeur Postbus 7410 2701 AK Zoetermeer geesl NEW YO Amerikaa Xoya, hee oudste zu andere bi Janet - g( programn Toya dat de-uitbars alleen licl en seksue res. La T< fie 'Opgrc klaarde d bruikt is Jackson 1 GGD duin- en bollenstreek Gemeenschappelijke GezondheidsDienst In het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek werken de gemeenten Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhout en Warmond samen op de terreinen verkeer en vervoer, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, agrarische aangelegenheden, milieu, economische zaken, recreatie en toerisme, onderwijs, volksgezondheid en sociale zaken. Bij het secretariaat van het samenwerkingsorgaan, gevestigd te Lisse, bestaat gedurende de middaguren een vacature voor een administratief medewerker/ster (20 uur per week) die o.a. tot taak krijgt: - postbehandeling; - typen van brieven en nota's; - inkoop van de kantoorbenodigdheden. Van belangstellenden voor deze functie wordt gevraagd het bezit van een HAVO-diploma. Kennis en ervaring van tekstverwerking ((Word-perfect) is een absolute vereiste. Notuleervaardigheid strekt tot aanbeveling. Het salaris bedraagt minimaal f 1173,- en maximaal f 1671,- bruto per maand bij een 20-urige werkweek, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de loco-secretaris van het samenwerkingsorgaan, de heer mr. drs. J.M.C. Leenders, telefoon 02521-33100. Sollicitaties kunt u vóór 16 september 1991 sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek, Postbus 87, 2160 AD LISSE. vraagt Bilderdam 12 - 2451 CV Leimuiden Tel. 01721-8287 25 uur per week Het betreft voorlopig tijdelijke vacatures voor een jaar. De werkzaamheden, welke worden verricht op 5 dagen per week van maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 13.00 uur of 11.30 uur tot 16.30 uur bestaan o.a. uit: - bloedafname bij klinische- en poliklinische patiënten (ook kinderen); - het inbrengen van patiëntgegevens in de computer. Voor deze functies zijn wij op zoek naar kandidaten die: beschikken over het diploma doktersassistent, liefst met ervaring in het verrichten van venapuncties. Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toe passing. Salariëring geschiedt op FWG-niveau 25 (min. f 2.328,-, max. f 3.202,-). Nadere informatie wordt tijdens kantooruren verstrekt door mevrouw H.A.P. Nouwens, coördinerend hoofdanaliste, bereikbaar onder telefoonnr. 023-142201 sein 4189. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van vacaturenummer PP/9155/HH worden gericht aan de dienst personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis, lokatie Haarlem, Postbus 1644, 2003 BR HAARLEM, t.a.v. de heer H. Hekkers. haar zus Jermaine zijn broer ien femi ussen 17 ivaarin z< ïebben w ïoord, wj Frans. Er Ierland 'g itandshuv man aan jehuwelij let is he' paar Pier jeweest was voor :omplete Van dat Zuylens 1 iet meest eageert eest van moties e iende v: cht nuc ihijnen liet zo'n van liefs ideeën the genstrijdi tijd tegen Geeft ruim baan aan je loopbaan

Leidse Courant | 1991 | | pagina 22