Bakker V Veiligheidskundige ptt telecom Klynveld Management Consultants Alpen Expres stewards,. KOELMONTEURS ZIEKEN-OF BEJAARDENVERZORGENDE Ministerie van Justitie Medewerkers/in) Senior medewerker (v/m) Medewerker <v/m) LEIDSE COURANT ZATERDAG 7 SEPTEMBER 1991 PAGIWg<jid I I I PTT Telecom BV is een dochteronderneming van Koninklijke PTT Neder land NV en telt ongeveer 29.000 rpedewerkers. PTT Telecom is toon aangevend op het gebied van telecommunicatie, telematica en informatie technologie. Het bedrijf biedt nationaal en internationaal een totaal pakket aan diensten en produkten. Van consu ment tot multinational. MBO-er met kennis van arbeidshygiëne en ergonomie U bezit een MBO-diploma Veiligheidskundige of u behaalt dat binnenkort en bent bekend met de ARBO-wet, arbeids hygiëne en ergonomie. Teamwork spreekt u aan, maar zelfstandig werken gaat u ook uitstekend af. U bent flexibel en inventief, drukt zich mondeling en schriftelijk goed uit en bezit een rijbewijs B. U bent bereid de ontwikkelingen in uw vakgebied en die binnen ons bedrijf op de voet te volgen. U zoekt nu een functie bij een dynamische onderneming, die u niet alleen een veel-zijdige job maar ook een loopbaan te bieden heeft. Wanneer u (m/v) er zo over denkt en wilt investeren in uw toekomst, dan bent u wellicht de Veilig heidskundige die PTT Telecom district Den Haag zoekt. Uw functie Optimale arbeidsomstandigheden zijn een eerste voorwaarde om prettig en goed te kunnen werken. Aan de totstand koming hiervan levert u een actieve bijdrage. U stelt, binnen aangegeven kaders, het conceptbeleid arbeidsomstandig heden op en draagt zorg voor de realisering van dit beleid. U adviseert over arbeidsomstandigheden en ergonomie bij verbouwingen, werkplekinrichtingen en reorganisaties, verricht milieutechnische onderzoeken en u doet onderzoeken op het gebied van klimaatbeheersing, verlichting, geluids niveau en (her)inrichting van bedrijfsruimten. Uiteraard onderhoudt u over deze zaken de nodige contacten met diverse i: Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heerM. Raats, chef Bedrijfsveiligheidszaken, telefoon (070) 341 36 64 of met de heer A.J. Winterink, personeelschef, telefoon (070) 341 44 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen en met vermelding van vacaturenummer 388/91 op brief en envelop - richten aan PTT Telecom district Den Haag, Postbus 30207, 2500 GE 's-Gravenhage. 's-gravenhage PTT. Waar mensen 't maken, j II Nederland Distributieland (NDL), gevestigd in Den Haag, is een organisatie van en voor de Nederlandse trans port- en distributiesector. Voorop staat de doelstelling de concurrentiepositie van Nederland als distributieland te verbeteren. Daarnaast is NDL actief in de promotie van Nederland als distributieland in het buitenland. De organisatie kenmerkt zich door een sterke externe profilering. De betrokkenheid van de medewerkers is bijzonder groot. De afdeling Algemene Zaken van NDL houdt zich onder meer bezig met automatisering en met de financiële en personeelsadministratie. Voor deze afdeling zoeken wij een FINANCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V MBO-ER MET AFFINITEIT TOT AUTOMATISERING Binnen een klein en hecht samenwer kend team krijgt u een zeer afwisse lende en veelzijdige functie. Zo ver richt u niet alleen een veelheid aan administratieve werkzaamheden, maar verricht u eveneens enige taken op automatiseringsgebied. Concreet bent u verantwoordelijk voor: - uitvoeren van de boekhouding (debi teuren, crediteuren, grootboek) - assisteren bij balanswerkzaamheden en bij het opstellen van de concept jaarrekening, begroting en kosten- rapportage - uitvoeren van de personeelsadmini stratie en algemene secretariële werkzaamheden - ondersteunen van de manager Alge mene Zaken bij de invoering van nieuwe automatiseringsactiviteiten en het begeleiden van gebruikers. U onderhoudt contacten met vrijwel alle NDL-medewerkers; extern met debiteuren, crediteuren, automatise ringsdeskundigen en dergelijke. U rapporteert aan de Manager Alge mene Zaken. U beschikt over een opleiding op MBO-niveau (zoals MEAO, PD, MBA), bij voorkeur aangevuld met enige jaren ervaring in een financieel-admi- nistratieve functie, waarin u heeft gewerkt met geautomatiseerde syste men. Kennis van en/of affiniteit met automatisering is in ieder geval ge wenst. Zelfstandig werken gaat u goed af en u communiceert op een heldere wijze. Goede contactuele eigenschappen, initiatief, een praktische instelling en een grote mate van accuratesse zijn verder noodzakelijk. U voelt zich thuis in een organisatie met korte commu nicatielijnen en uw leeftijd ligt tussen de 22 en 26 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan KPMG Klynveld Manage ment Consultants, Postbus 85200, 3508 AE Utrecht, t.a.v. mevrouw drs. A. Verduin, die u tevens telefonisch nadere informatie kan verstrekken. Telefoon 030-525211. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieproce dure. Uw gegevens worden uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld. Integrale dienstverlening bij bemanningsvraagstukken door synergie van activiteiten op het gebied van interimmanagement, werving selectie, opleiding, training en consultancy. Advisering en begeleiding van (internationale) projecten en opdrachten op het terrein van o.a. doorlichting, structurering, implementatie van veranderingen, honorering en overige arbeidsvoorwaarden, functiewaardering, reorganisatie. Vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, Deventer, Rotterdam en Utrecht. Lid OAWS. SKANDIA NEDERLAND B.V. IS de verkoopmaatschappij van SKANDIA Vakgereedschap in Nederland. Wij verkopen handgereedschap van hoogwaardige kwaliteit voor de doe-het-zelver en de vakman. SKANDIA NEDERLAND B.V. zoekt op korte termijn een: DIRECTIE-SECRETARESSE Haar taken zullen o.a. bestaan uit: - assistentie van de directie - behandeling van de inkomende en uitgaande post van de directie - notuleren van vergaderingen - beheersen van telefonische contacten - beheer directie-archief Naast een goede inzet en flexibele instelling, verwachten wij: - opleiding op middelbaar niveau - aktieve kennis van Duits en Engels - ervaring in een vergelijkbare functie De juiste kandidate bieden wij: - een zelfstandige baan in een jong en enthousiast - een salaris in overeenstemming met de functie - de mogelijkheid om binnen deze functie te groeien Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen naar: SKANDIA NEDERLAND B.V. T.a.v. dhr. J. W. Hooijmans, afd. Personeelszaken Postbus 231, 2260 AE Leidschendam VAKGEREEDSCHAP De Alpen Expres is een speciale trein naar de sneeuw van Oostenrijk, Italië, Duitsland en Frankrijk. De trein rijdt van medio december tot eind maart. De Alpen Expres vertrekt op vrijdag uit Nederland en is op zondag weer terug. Voor de verzorging van de reizigers, per trein, zijn een aantal stewards en stewardessen werkzaam onder leiding van een chef-steward(es). Voor het komende winterseizoen zoeken wi] ter versterking van ons huidige team weer een aantal De kandidaten dienen representatief te zijn, goede kontaktuele eigenschappen te bezitten, bereid te zijn tijdens de reis op onregelmatige uren te werken en in de periode dat de Alpen Expres rijdt van vrijdagmiddag tot en met zondagochtend beschikbaar te zijn. Maximum leeftijd 25 jaar. Biljettencentrale B.V. Afdeling Alpen Expres Postbus 2415, 3500 GK Utrecht Verkoop van tuinartikelen door qeheel Europ. Bakker leverer haveartikler til private haveejere i fiere lande i Europa og USA. Vort stserkt udvidende virksomhed horer til blandt de storste postordrefirmeer inden for omrêdet "Alt til haven". Til vores afdeling kundeservice Danmark soger vi derfor omgèende en: korrespondent telefonist m/k For dette arbejde er kendskab til det danske sprog -skriftligt og mundtligt- en nodvendighed. For ydeligere information: Hr. T. Nielsen, tlf. 02520 - 78344. Beeklaan 18 2191 AB De Zilk/Hillegom. FERGUSON B.V. een nationaal en internationaal opererend koeltechnisch installatiebedrijf zoekt op korte termijn welke zelfstandig koelinstallaties kunnen installeren en onderhouden. Geïnteresseerden kunnen telefonisch kontakt opnemen met dhr. Kleijnen, tel. 05470-73382 (privé 73596) of hun schriftelijke sollicitatie richten aan: FERGUSON B.V. fEÏ?GlfoS0N B V* James Wattweg 32-34 !l°f$pus 78 3133 KK Vlaardingen 7470 AB Goor ari In ons verzorgingstehuis „DUINRUST" uitgaande van de Stichting Bejaardenhuisvesting Hervormde Gemeente Scheveningen, zijn 95 bewoners gehuisvest. Bovendien behoren de 48 aanleunwoningen van de stichting „Parkrust" tot ons zorggebied. Aan een aantal bewoners van ons verzorgingstehuis wordt speciale zorg en begeleiding verleend binnen het kader van Subsitutie Projekt (hetz.g ..huiskamerprojekt") Deze zorg en begeleiding wordt van 's morgens 10.30 uur ti 's avonds 22.00 uur aangeboden door o a. een tweetal aktiviteitenbegeleidsters In verband met een vacature zoeken wij op korte termijn een Eventuele nadere informatie over deze funktie wordt gaarne verleend door het hoofd van het projekt, mevr Rietdijk, telefonisch bereikbaar onder no. 070-350 21 00. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uitgebreide persoonlijke gegevens, zoals opleiding etc wordt gaarne binnen 14 dagen verwacht bij de direkteur, Duinweg 35, 2585 JV te Scheveningen Het ministerie van Justitie is belast met de zorg voor de fundamentele voor zieningen van de democratische en sociale rechtsstaat. Deze betreffen met name het algemeen wetgevingsbeleid, de rechtsvorming, rechtshandhaving en rechtspleging, alsmede de bijzondere zorg ten aanzien van bepaalde categorieën van justitiabelen. Naast een aantal centrale directies en staf- en beleidsafdelingen bestaat het Ministérie uit: - het Directoraat-Generaal Wetgeving v - het Directoraat-Generaal Politie en Criminaliteitsbestrijding - het Directoraat-Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg - de Hoofddirectie Organisatie Rechtspleging en Rechtshulp - de Inspectie voor de Rechtshandhaving. De Centrale Directie Financieel-Economische Zaken vraagt een algemene begrotingsaangelegenheden 38 uur per week vac.nr. PM 40/0167 Binnen de Centrale Directie Financieel-Economische Zaken is de Hoofdafdeling Begrotingsvoorbereiding en -uitvoering onder meer belast met de coördinatie van de departementale begrotingsvoorbereiding en -uitvoering, de begrotingsbewaking alsmede het zorgdragen voor een adequate begrotingsstructuur. Taak: het opstellen van wijzigingsvoorstellen voor de begroting van Justitie. Hiertoe zal zij/hij intensief overleg plegen met de overige (sectorgerichte) begrotings medewerkers van zowel binnen als buiten de Centrale Directie Financieel-Economische Zaken; zij/hij is de verantwoordelijke voor een goede en tijdige totstandkoming van de begrotingsstukken in gedrukte vorm. Overleg met de Staatsdrukkerij en met medewerkers van het Ministerie van Financiën is een essentieel onderdeel in het proces dat leidt naar goedkeuring door de Staten-Generaal van de begroting en de wijzigingsvoorstellen daarop; in het kader van de bewaking van de begrotingsuitputting stelt zij/hij kasprognoses op en doet voorstellen om te komen tot een optimale benutting van de gevoteer de begrotingsbedragen. Gevraagd: voltooide HBO-opleiding (bv. HEAO) danwel SPD I en 2 of gelijkwaardig niveau, bij voorkeur ervaring op het gebied van begrotingsaangelegenheden bij de Rijks overheid en goede contactuele eigenschappen. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: maximaal f 6.592,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dhr W.A. Verbarendse, hoofd van de Hoofdafdeling of bij dhr J. Houweling plv. hoofd, tel. 070-3706586, resp. 070-3706583. De Directie Vreemdelingenzaken regio I, II, III en IV, vraagt t.b.v. de unit Onderzoek en Uitvoering een subunit uitvoering Taak: het waarborgen, in het bijzonder in complexe gevallen, van het goed functioneren van de diensten belast met de uitvoering van de vreemdelingenwetgeving (m.u.v. de grensbewaking); het waarborgen, in complexe situaties, van een doelmatig toezicht- en verwijde- ringsbeleid door de hoofden van plaatselijke politie; het geven van voorlichting over en toelichting op het vreemdelingenbeleid in het algemeen en het uitvoeringsbeleid in het bijzonder, aan met de uitvoering van dit beleid betrokkenen als hoofden van plaatselijke politie, vreemdelingendiensten, medewerker van het parket van de procureurs-generaal en de rijksrecherche; het ondersteunen van de unit bij de ontwikkeling van uitvoeringsbeleid binnen de regio op het gebied van uitvoering. Gevraagd: HBO, bij voorkeur HEAO-EJ/BS; goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; actieve en passieve kennis van de moderne talen; gedegen kennis van de Vreemdelingenwetgeving, met name op het gebied van het toezicht op, de bewaring en verwijdering van vreemdelingen; relevante ervaring op het werkterrein. Standplaats: Rijswijk (m.i.v. november 1991 Den Haag). Salaris: maximaal f 5.627,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Bijzonderheden: De functie draagt, mede door de veelvuldig vereiste contacten met de vreemde lingendiensten, een ambulant karakter. Tevens wordt gevraagd een subunit uitvoering 38 uur per week vac.nr. PM 42/0167 L Taak: het waarborgen van het goed functioneren van de diensten belast met de uit voering van de Vreemdelingenwetgeving (m.u.v. de grensbewaking); het waarborgen van een doelmatig toezicht- en verwijderingsbeleid door de hoofden van plaatselijke politie; het geven van voorlichting over en toelichting op het vreemdelingenbeleid in het algemeen en het uitvoeringsbeleid in het bijzonder, aan met de uitvoering van dit beleid betrokkenen als hoofden van plaatselijke politie, vreemdelingendiensten, medewerkers varl het parket van de procureurs-generaal en de rijksrecherche. Gevraagd: HBO, bij voorkeur HEAO-EJ/BS; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; actieve en passieve kennis van de moderne talen; gedegen kennis van de Vreemdelingenwetgeving, met name op het gebied van het toezicht op de bewaring en verwijdering van vreemdelingen; relevante ervaring op het werkterrein. Standplaats: Rijswijk (m.i.v. november 1991 Den Haag). Salaris: maximaal f 5.057,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Bijzonderheden: De functie draagt een ambulant karakter. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publicatie, richten aan het Hoofd van de Hoofd afdeling Personeel Ministerie, kamer L 221, Postbus 20301, 2500 EH 's-Gravenhage. Bij belangstelling voor meerdere functies wordt u verzocht per functie een briefte schrijven. Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12