Op zulke mooie vakantieherinneringen; zijn wij extra zuinig. ikt u ruim 486.000 lezin Zuid-Hollans: ei PAGINA 8 LEIDSE COURANT DINSDAG 20 AUGUSTUi ïcbc RAAD VAN DE WATERSTAAT INSPRAAK NOTA HOGESNELHEIDSSPOORVERBINDING AMSTERDAM-BRUSSEL-PARIJS De Commissie van Overleg voor de Wegen van de Raad van de Waterstaat maakt bekend, dat zij een aantal openbare hoorzittingen zal houden in het kader van de inspraakprocedure die wordt gevolgd met betrekking tot de Nota Hogesnelheidsspoor verbinding Amsterdam-Brussel-Parijs. Datum, plaats en tijdstip hoorzittingen. Woensdag 28 augustus 1991 in het Prins Willem Alexandercentrum, Oostwaarts 23, wijk 11, Zoetermeer. 14.00 uur Hoorzitting voor instanties uit Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. 19.30 uur Hoorzitting voor insprekers uit de gemeenten Den Haag. Rijswijk, Voorburg, Leidschendam, Nootdorp en Zoetermeer alsmede voor insprekers uit de provincie Utrecht. Donderdag 29 augustus 1991 in Kerkelijk Centrum de Ark, Oranjestraat 2. Berkel. 19.30 uur Hoorzitting voor insprekers uit de gemeenten Rotterdam, Delft, Pijnacker, Berkel en Rodenrijs, Bleiswijk, Bergschenhoek en Spijkenisse. Maandag 2 september 1991 in Schouwburg De Kring, Kerkstraat 1, Roosendaal. 14.00 uur Hoorzitting voor instanties uit Noord-Brabant. 19.30 uur Hoorzitting voor insprekers uit de gemeenten Roosendaal en Nispen als mede het gebied ten zuiden hiervan, Bergen op Zoom, Breda. Prinsenbeek, Eindhoven en Den Bosch. Dinsdag 3 september 1991 in Dorpshuis De Witte Roos, Koningin Emmastraat 53, Fijnaart. 19.30 uur Hoorzitting voor insprekers uit de gemeenten Dinteloord en Prinsenland, Oud en Nieuw Gastel, Fijnaart en Heijningen, Willemstad en Steenbergen. Donderdag 12 september 1991 in Sporthal De Does, Hoogmadeseweg 54 A, Leiderdorp 19.30 uur Hoorzitting voor insprekers uit de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Alkemade, Amsterdam, Sassenheim en Haarlemmermeer. Dinsdag 17 september 1991 in Sporthal De Eendenkooi, Kooikerpad 1, Zoeterwoude. 19.30 uur Hoorzitting voor insprekers uit de gemeenten Jacobswoude, Rijneveld en Zoeterwoude. Vrijdag 11 oktober 1991 in Raadszaal van het gemeentehuis Leiderdorp, Staten- daalder 1, Leiderdorp. 10.00 uur Hoorzitting voor gemeentebesturen uit de regio Leiden en uit de Hoeksche Waard. De zalen zijn steeds een half uur voor aanvang van de hoorzitting geopend. Standpunt mondeling toelichten. Tijdens de hoorzittingen stelt de Commissie van O.verleg voor de Wegen een ieder, die daartoe in haar of zijn schriftelijke inspraakreactie de wens te kennen heeft gegeven, in de gelegenheid haar of zijn standpunt over het Nederlands deel van de Hoge Snelheids- spoorverbinding Amsterdam-Brussel-Parijs nader mondeling toe te lichten. Ca. 230 insprekers hebben aangegeven gehoord te willen worden. Daarbij moet het volgende worden opgemerkt: In totaal zijn 705 inhoudelijk verschillende inspraakreacties ontvangen. Daarnaast zijn op grond van 27 plaatselijk georganiseerde acties (handtekeningenacties, standaardbrie- venacties e.d.) nog ca 21.000 andere inspraakreacties ontvangen. Uit organisatorische overwegingen zijn enkel de contactpersonen/woordvoerders van de betreffende acties uitgenodigd een mondelinge toelichting te geven tijdens een van de hoorzittingen. Inzage inspraakreacties en hoorzittingsverslagen. Gedurende de normale openingstijden liggen vorenbedoelde 705 schriftelijk ingekomen inspraakreacties tot eind september 1991 ter inzage bij: - de provinciehuizen van Noord-Holland, Zuid-Holland en Noord-Brabant; - de gemeentehuizen van Amsterdam, Binnenmaas, Fijnaart en Heijningen, Leiden, Rotterdam, Roosendaal. Informatie Voor verdere inlichtingen kunt U zich wenden tot het Secretariaat van de Raad van Waterstaat, tel. 070-3618719. np ingst ha er diep hij gist Ise ka: Leeuw Catwijl aal bea toch n: gele, iragent Altijd op maandag. Dan moet vader eerst de krant. ""V""" -l pi Bneven ondei Pu 3x U nummei moeten 1 plaatsen Plaatsen worden afgehaald 1 i 21/2x 1 (f 4.45) Wilt u wat kopen of verkopen? Heeft u een korte mededeling of wilt u uw auto verkopen? Met een rubrieksadvertentie - een zgn. 'Kleintje - in de Haagsche Courant, dagblad Het Binnenhof, de Goudsche Courant en in de Leidse Courant, maakt u een grote kans van slagen Uw advertentie komt onder ogen van ruim 486 000* koopkrachtige lezers in Zuid-Holland. Het opgeven van uw advertentie gaat heel een voudig. Zet uw tekst in de vakjes - één letter, letterteken of spatie per vakje - en in één oog opslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie u gaat kosten. Prijzen incl. BTW A\s u de advertentie zonder tekstwijziging drie maal plaatst binnen 7 dagen, dan hoeft u maar voor 2,5 maal te betalen. Tussentijds wijzigen of annule ren is niet mogelijk. NB U kunt uw tekst ook telefonisch doorgeven. Den Haag. 070-3950 304 - Gouda 01820-12744 - Leiden 071-122244 - Delft: 015-126700. De tarieven gelden niet voor de rubrieken Personeel gevraagd - Zaken en financieringen - Automarkt m.u.y. auto's t/m f.3500,- Postorders - Bedrijfsobjecten - Clubs - Onroerend goed gevraagd/aangeboden "Bron Summo Scanner le kwartaal 1990 t/m 4e kwartaal 1990 Telefoon. VÏ2eaE!affiL~~ nostzegel plakken) I* Kleintje plus uw advertentie. inclusief kaderUin pet plaatsing (f5.90) Aankruisen wat van ,401 toepassing ts 0 kunt uw B'roenh01- plaspoelpolder, KoopS'^e-dilk 6-8^ Delft Le.dse Courant. Apot tw00Idnumniei r JJffl Ier 1 geko itar 21-jr er a ldbe rzich gev hij dat men a mei wei

Leidse Courant | 1991 | | pagina 8