fry D. V LU Gr WILBRINK& VD. VLUGH M A K E L A A R NOORDWIJK AAN ZEE - ZEEWIJCK 5 NOORDWIJK-DENNENWEG 20 OEGSTGEEST—CLINCKENBURG 5 OEGSTGEEST-CLINCKENBURG 34 VOGELENZANG - VOGELENZANGSEWE SASSENHEIM - ELBALAAN19 Op werkdagen van 8.30 uur-12.30 uur en van 13.30 uur -17.30 uur NOORDWIJK BEETH0VENWEG1 NOORDWIJK - WILLEM ALEXANDERPARK 31 ALPHEN A.D. RIJN - 0UDSH00RNSEWEG108 WARMOND -HERENWEG 98 d SASSENHEIM - VAN PALLANDTLAAN14 Wilbrink v.d. Vlugt makelaars Makelaars en beëidigd taxateur] Heereweg 231 2161 Lisse Tel. 02521-1 90 49 In het bekende Huis ter Duincomplex, één van de mooiste flatgebouwen van de kust met zwembad, sau na, diverse restaurants etc., zeer exclusief hoekappar- tement op de 1e woonlaag met landzicht, oppervlakte ca. 175 m2. Indeling: entree/hal, garderobekast, toilet, woonkamer 60 m2) met balkon en luxe witte keuken met diverse inbouwapparatuur. Ouderslaapkamer met balkon en luxe badkamer, 2 slaapkamers, gastenbad- kamer. Het gehele appartement is recent geschilderd en voorzien van nieuw wit sanitair: auto-opstel-plaats in overdekte garage berging in het onderhuis. Vraagprijs 675.000,- k.k. Perfekte zeer fraaie witte villa. Bouwjaar 1978. Grond- oppervlakte 1.713 m2 hellend duinterrein met panora misch uitzicht rondom. Indeling parterre: dubbele gara ge, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet, ruimte voor de hetelucht installatie. Verdieping: entree, salon, zitkamer, terraskamer en open keuken met inbouwap paratuur. Etage: slaapetage met kleedkamer en bad kamer met ligbad, toilet, bidet en wastafel. Ruime ter rassen rondom. Villa is perfekt geïsoleerd, voorzien van 3 open haarden, veel kastruimte en modern com fort. Vraagprijs 1.295.000,-k.k. Vrijstaande (witte) villa met dubbele garage, gelegen aan de Klinkenberg-plas met schitterend uitzicht. Bouwjaar 1989. Deze moderne villa bevat: hal met marmeren vloer, garderobe, toilet, studeerkamer, grote L-vormige woonkamer (65 m2) met open haard, open slaande deuren (2x) naar tuin en terras, royale woon- /eetkeuken met diverse apparatuur en plavuizenvloer, bijkeuken. 1e Etage: 4 ruime slaapkamers, waarvan ouderslaapkamer met balkon en eigen badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel, toilet, ten behoeve van kinderkamers, 2e badkamer met douche, dubbele wastafel, toilet, aparte wasruimte. 2e Etage: grote vlie ring bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Geheel c.v.-gas, par terre 3 dubbel isolatieglas etc. Vraagprijs 1.150.000,-k.k. Perfekte halfvrijstaande villa zeer luxueus afgewerkt met aangebouwde garage en tuin op zuid-westen. 665 m2. De woning heeft 3 mooie slaapkamers met 2 zeer ruime garderobekasten in de ouderslaapkamer, 1 prachtige en een minder luxueuze badkamer. Voorts fijne woonkamer met open haard, open woonkeuken welke zeer exclusief is ingericht, ruime hal en 3x toilet in de woning. Optimaal geïsoleerd. Vraagprijs 615.000,- k.k. isv Op landgoed gelegen 3-kamer parterre ap rn van 160 m2 en 100 m2 terras. Aparte bergir keerplaats in de kelder. Bouwjaar 1987. He ment is zeer luxueus uitgevoerd en prima Ind.grote woonkamer, waarin study, luxueu; met inbouwapparatuur, pantry en 2 slaapkal mede royale badkamer en aparte douche bij slaapkamer. Eigen c.v. en warm water instate hele park is 2 hectare groot. Terras ligt op zuil eer Vraagprijs 675.( ;ou ar Op één van de mooiste plekjes van Sassenh gen vrijstaande villa met garage. Ind.: hal, toil mige woonkamer met open haard, luxe mod ken met div. app., achter entree met garderotyoi mer, studeerkamer, waskeuken, inpandige g Etage: 2 grote slaapkamers met inbouwkai den, balkon/terras op het zuiden, luxe badktnpl hoekbad, 2e toilet, badkamermeubel met wabgj Etage: zolderverdieping alwaar solarium, c.v. badgeiser (1985). Perfekte staat van onderf110' veel extra's. Vraagprijs 649.0 eri wai e i ell v< een OPEN WI[.BH[NKaiMMiM Vrijstaande moderne villa met dubbele garage. Bouw jaar 1982. Direkt aan de rustige Kon. Astridboulevard gelegen met zicht op zee en strand. Deze villa bevat: hal met garderobe, toilet, studeerkamer, royale T-vor- mige living (annex eetkamer) met open haard (totaal ca. 65 mhalf open zeer luxe Poggenpohl keuken met diverse apparatuur, bijkeuken, provisiekelder. 1e Etage: 4 ruime kamers waarvan 3 met balkon, ouder slaapkamer met kleedkamer en badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel, toilet, ten behoeve van kin derkamers, 2e badkamer met ligbad, dubbele wasta fel, apart 3e toilet. 2e Etage: grote zolder met slaapka mer en wasruimte. Diverse extra's: parterre marmeren vloeren met vloerverwarming. Luxe afwerking, zeer goede isolatie. Vraagprijs 1.075.000,- k.k. Zeer vrij in het Willem Alexanderpark gelegen halfvrij staande villa. Grondopp.: 486 m Eigen grond. Fraai aangelegde tuin. Deze geheel luxe verbouwde villa be vat: royale hal, toilet, grote uitgebouwde woonkamer (ca. 60 m2) met open haard, 2x schuifpui, aparte eetka mer, moderne open keuken met div. app., speelkamer. Souterrain: hobbyruimte, wijnkelder, bergruimte. 1e Etage: 4 grote slaapkamers, kleedkamer, luxe marme ren badkamer met sauna, ligbad (jacuzi), douche, bid et, toilet, wasruimte. Div. extra's: parterre, luxe traver tin vloeren, ged. thermopane, fraaie binnendeuren etc. Stoffering evt. ter overname. Vraagprijs 698.000,- k.k. Schitterend gerenoveerde villa met dubbele garage. Gelegen op ca. 1200 m2 grond met vrij uitzicht op de Rijn. Deze in 1989 zeer luxueus verbouwde villa bevat: vestibule, hal, royale kamer ensuite met 2x schouw, openslaande deuren naar veranda, zitkamer (biblio theek) met schouw, nieuw aangebouwde serre kamer (totaal ca. 55 m2), zeer luxe Italiaanse keuken met alle apparatuur, bijkeuken, c.v.-ruimte, eetkamer, grote provisiekelder, toilet. 1e Etage: riante ouderslaapka mer (ca. 45 m2) met inbouwkasten, deur naar badka mer met ligbad, douche en dubbele wastafel, 2 ruime kinderkamers, 2e badkamer met douche en wastafel, apart 2e toilet. Deze villa verkeert in uitstekende staat (nieuw elektra, c.v., marmeren vloeren etc.). Vraagprijs 1.150.000,- k.k. Vrijstaand, volkomen rustig gelegen landhuis. Bouw jaar 1967. Grondopp. 4.988 m2. Deze woning met een inhoud van 1.200 m is zeer geschikt voor dubbele be woning of voor praktijk aan huis. De woning verkeert in oorspronkelijke staat en dient echt bezocht te worden om een goede indruk te krijgen van de mogelijkheden. Ind.: thans 2x entree, 2x woonkamer, 1x woonkeuken en kleinere keuken, 7/8 slaapkamers en 3 badkamers. Veel bergruimte en een goede hobbyruimte. Pand wordt centraal verwarmd. Tuin rondom met veel priva cy en 60 m2 verwarmde bloemenkas. Vraagprijs 975.000,- k.k. Zeer fraaie en goed onderhouden kleine villi 80er jaren geheel gerenoveerd. Gelegen op 75( gen grond met eveneens fraaie tuin op het Goede lokatie. Ind.: ruime entree, L-vormige zi met open haard, eetkamer bij open keuken, bijk 1e Etage: 3 slaapkamers, 2 badkamers. 2e Et slaapkamers en bergruimte. Voorts garage, berging, tuinhuisje en volière. Het geheel is kc en sfeervol uitgevoerd met mooie plafonds, goei werkte wanden, complete keuken, c.v., wateront enz. Vraagprijs 739.000

Leidse Courant | 1991 | | pagina 30