Het N ieuwe Werken. LEIDEN OMGEVING ëoidócsouttuit ■4 dinsdag 11 juni 1991 paglj GESLAAGD Rijnlands Lyceum Wassenaar HAVO 5: Renè Albers. Robin Bakker Lyke Balledux. Trieneke Bruijn Jan- Paul Coenraad. Huub van Deursen. Renè van der Does. Rosalie van Eg- mond. Patrick Gelauff. Frits Henne- ken. Floris van Hoek. Liesbeth Kaste lein. Paul Kerstens. Hans Korenhof. Dafne van der Kruit. Sabine van Leeuwen. Valerie Lourens. Liesbeth Nell. Roxane Paalman. Walter Pedro. Alexandra van Schelle. Stans Schip pers. Bastiaan Schoute. Ingrid Sik- king. Tjerrie Smit. Marco Smoren- burg. Roderick Tielman. Peter van der Velden. Mark van Wijngaarden. Eduardo Zepeda. Gymnasium 6: Marili Bolle Daan Brenninkmeijer. Leonore Bruining. Ragna van Hellemond Rutger Kals- beek. Alexander van Liefland. Renske Mackor. Alexander Nouel. Sjoerd Schalekamp. Eveline Schijf. Erwin Steenbergen. Jan-Willem Swen. Mi chelle Trouwborst. Elsbeth Wester man Hein Woutman. Atheneum 6: Martin Berkhout. Suzan ne den Boer. Caroline van den Bosch. Dorieke Broers. Rogier de Bruijn. Ist- van Csejtei. Alwine Dijkstal. Peter van den Driest. Ermioni van Duijne. Koen van Engelen. Rutger de Gooijer. Sas- kia Hartman. Natalie de Haseth. Ru ben de Haseth. Lucien Heins. Sabine Hogewind. Olivier Kist. Justine Know- les. Alice Kocourek Daniel Koele Myra Kolkman. Bastiaan de Kreij. Carlijn op 't Landt. Daniel Legro. Remco Leine. Karine Lingen. Teun Loots Mariette de Mol van Otterloo. Linda Mussert. Kees Nieuwenhuis. Willem Nolens. Klaas-Abel Noor- danus. Annemarie Noordhoff Pieter Offers. Maarten Plesman Roderick Schipper Corine Schmal. Claire Schreiner. Onno Schuitema. Mark- Jan Sier. Sebastiaan Slager. Marjo lein van Slooten. Joost Smits. Rene Strik. Daniel Tauritz. Christaan Ver- meijden Eric Welling. Annelies Wiers- ma. Catelijne Wiersma. Nienke Wil- lems. Isabelle Wisse. Mark van Zui len. Ellen Zwijnenburg. College Leeuwenhorst Noordwijkerhout HAVO: Gemeente Noordwijk: Martijn van Beelen, Koen van Dijk. Michel Hiep, Ingrid van der Kwartel, Gerben van der Luijt, Marit van der Niet, Er- win Verhoeven, Ronald Vink, Peter Warmerdam. Rene Wijnands, Dave Zappeij, Ester Brama, Monique Duin dam, Angela Goddijn. Ted Groene- woud, Inge Hendriks, Claudia Koele- wijn, Monique Pot, Siegrid van der Salm, Patrick van den Berg, Martien Clarenbeek, Christiaan Deurman, Liesbeth Hazenoot, Harold de Jong, Marcel Leenheer, Richard Marijt, Si- mone Mark, Pieter Mooij, Alexander Nijenhuis, Bianca Piekaar,"Robin van der Poel, Natasja Verwer, Chantal van der Zalm, Joyce van Caspel, Erik Caspers, Marc van der Holst, Ingrid Hooijmans, Heieen de Leeuw, Koos Nulkes. Gemeente Noordwijkerhout: Marjo lein van Aken, Sjef Broeders, Harpert Hazenoot. Jeroen Keijzer, Maarten Koop, Charles Warmerdam. Laura Geerlings, Sander Hocks, Joost Poort, Dennis Schouten, Chantal van Velde. Brigitte Broekhof, Angela van Eeden, Arjette van Noort, Katja Pluij- maekers, Maureen Verdegaal, Celine de Voogd. Inge Groenewoud, Ingrid Hermans. Anita Lap, Lars van Mierlo, Merel van der Sloot. Gemeente Katwijk: Erwin Sakkee. Gemeente Voorhout: Simone War merdam. Gemeente De Zilk: Marianne Andrèe Wiltens. VWO: Gemeente Voorhout: Susuanne Bruijn, Guido van der Hoeven, Moni que Peeperkorn. Gemeente Noordwijk: Frank Arents- horst, Fokke Beukers, Els Boellaard, Bart Caspers, Olaf Eberharter, Sigrid Haaksma, Marieke Hazelhoff, Marisa Heemskerk, Simone van Leeuwen, Erik Marijt, Wendy de Ridder, Saskia Wessels, Dennis Bedijn, Matthijs Bos, Lars Fafle, Pepijn Heins, Erwin Hiep, Remco Mooijekind, Cindy Pauelsen, Mark van Rijnberk, Helleniek van Schie, Annerrieke Bosboom, Corrina Bouwmeester, Mare Heemskerk. Son- ja Huijts, Meiven Kroon, Frans Lan- gerhorst, Jan-Paul Schumacher, Jaco van Tol. Gemeente Noordwijkerhout: Danny van den Burg, Simon Laros, Remko Martens, Carla Smit. Arjette Tetteroo. Nicole Voort, Bart Willemse, Arno Zandvliet, Paul Balk, Fleur van den Berg, Martha van den Hengel, Adrienne Hubert, Sander Keijzer. Lennard de Klerk, Marjolein van Rui ten, Evelien Schrijver, Patrick Voge laar, Michelle Wijnands, Eric Arends, Winnie Doeswijk, Liesbeth van Don gen, Stefan Erents, Joep van der Hei den, Diane Hogervorst, Water van Parera, Cornelie Vijselaar, Martine Vrolijk, Maaike van der Zon. Gemeente De Zilk: Bob Vrolijk. Gemeente Vogelenzang: Cees van Gemeente Katwijk: Mirjam Snel. Bernardus Mavo, Hillegom Irene v.d Ameele; Suzan Beentjes; Jeroen Bootsman, Louis van Braak; Dennis Braas; Evelyne ten Brink; Niels Buurman; Mychel Cornelissen; Paul van Dam; Ilse Diemei; Dennis Duik; Michèle Hassing; Sandy Heems kerk; Ted Huikeshoven; Gert de Jong; Claudia de Klerk; Astrid van Kooten; Esther Kortekaas; Dirk Jan Kroon; Patrick Meeldijk; Daphne Meijer; Sandra Out; Cindy Pranger; Inge Reiffers, Kim Rodewijk; Carola Rui- grok, Ronald van Saase; John Sa- strokarijo; Vince van Schie; Francis Seysener; Meivin Slingerland; Martijn Stalenhoef; Lokke Stevens; Sander van Stijn; Linda Teeuw; Melinda Teu- nissen, Matthijn Tromp; Barry Turk; Astrid Verhoeven; Esther Warmenho- ven; Joris Warmenhoven; Gerben Willemse; Henk Zonneveld. Mavo „Juliana" Katwijk Angelique v.d. Boon. Erika Brinksma. Cornë v.d. Burg Linda van Dijk Peter van Dijk. Ellen Dijkhuizen. Linda Dub- belaar Diane van Duyn. Gea van Duyn. Henk van Duyn Kees van Duyn. Robbert-Jan van Duyn. Therè- se van Duyn. Ingrid van Duyvenbode. Johan Fielmieg. Jacqueline Guyt. Erik Haasnoot. Richard Haasnoot. Petra Hoek. Johan van Iterson. Richard Klinkenberg. Conny Knijff. Karin Kraljenoord. Martijne Lagas. Johanna Messemaker. Leontien Oliemans. Brenda Otten. Alex Plokker. Indra van Rijn. Alice Varkevisser Marlëlle Verdoes. Schout bij Nacht Doorman- school voor mavo, Wassenaar MAVO: Carl Aarts, Wendy Belleköm. Jolanda van Bommel. Tammera Can ter Visscher, Mariëlle Corel. Ilse van der Does, Alexander Heidinga, Miran da Hooijmans, Nellie Nederpel, Patri cia Penning, Marina van Rossen, Mo- Volgens Vrom en Bpf-Bouw. nique Ruygrok. Hans Smit, Christine Stijnis, Robert Stuiver. Marko Varke visser. Patricia Vermeulen. Joyce van Vliet, Maarten Daalmeijer, Judith For tuin. Cindy de Groot. Martin Hartman. Jeffrey Heijstek, Jeroen Kaptein, Bram ter Keurs, Sjoerd Kienjet, Men- no van Leeuwen, Carola Looijestein, Xavier Mastenbroek, Edwin Noord- over, Ivo Putker, Zlta Rietveld, Erik Roerade, Wllma de Roode, Danny Sanders, Charley Stljnman, Marlska van Veen, Agnes Vogels, Sandra van der Voort, Vincent Westgeest, Erik Wolda. Fioretticollege, Leiden Abbenes, Atheneum B Timo SteenwIJk. Beinsdorp, Atheneum B Hans Vink. De Zilk, Atheneum B Mascha Keijzers. Havo Liesbeth van Kampen. Heidi Meiland Hillegom, Gymnasium A Dick Buschman Gymnasium B Jan Willem Gilljamse, Bert Lindner, Wendy Lörx, Robert Warmerdam, Jo- bina van 't Westeinde. Atheneum A Lisette Desain, Talitha van Dijk, Su zanne Glas, Robert Huisman, Dana van de Loo. Casper Maasdam, Els Molenaar, Yvette Thorn, Ruud Vink. Atheneum B Jolanda van der Have, Martijn Jong bloed, Alexander Keijzers, Maarten Nelis. Erik Nijssen, Menno Schoone, Wendy Schuit. Sandra van Steijn, Pieter van Tol, Antoinette Vlieger, Pe ter de Wagt, Maurien Warmerdam, Jeroen van der Zwan. Havo Erik van Baars. Michel de Bruine. Ja- cobien Houweling, Robin van der Hulst, Niels Jongbloed. Hetty de Jong, Niels Jongbloed, Wendy Korte kaas, Martine van der Meer, Barbara van Nobelen, Jenny van Nobelen, An gela van Oeffelen, Elke Poldervaart, Ellen Smit, Anja Somers, Martine Sprengers, Siem Stevens, Ursula Stij- ger. Jan Erik Stijnman, Suzanne de Vink, Angelique Vlastuin, Annemieke van Vliet, Ingrid Wester, Marloes van Zadelhoff, Remco van Zuijlen. Koning, Mieke Kool. Stefan Molenaar, Carla Onderwater. Debbie Romijn, Jolanda Rotteveel, Wouter Uijten- hoorn, Wendy Wassenaar Atheneum B Sander Arkesteijn, Sandra Bom. San- dor Brouwer, Timo Doeswijk. Diana Dofferhoff, Ferdi Faas, Stefan Frank, Arnoud van Gelder. Marlies de Groot, Joost Haasnoot. Arnold Hardonk, Fritsjan van Hemert, Jarno Korte kaas, Erik Kortekaas, Pasja Krul, Wendy Lagendijk, Koen van Over- dam, Olivier Scheele, Gerard Sent- veld, Eelco Smith, Willem Staghou wer, Bas Tulner, Simone Vooljs, Har- men Westra, wllco Zuiderduin. Havo Nicolette Alkemade. Norbert te Boek horst, Andrea Boerakker, Arnd Broe- ke. Monique Butter, Edward Ciggaar, Ernst Drukker. Lèonie Duivenvoorde. Dennis Grimbergen, Marco Heems kerk. Mariska van der Helm, Leontine Jansen. Karin Juffermans. Daniëlle Koning, Martijn Kosterman, Evelijn Meershoek, Arjan van der Meij, Je roen Meijer, Nicolette van Neerbos, Dafne van Nieuwkoop, Mike Noord- hoek, Tessa van Oeffelen, Johan Overdevest, Rudy Paase, Erwin van Pruissen, Wilbert Randsdorp, Maaike Rooijakkers, Martijn Schrama, Sylvia van Steenpaal, Harold Stevens, Se bastiaan van Stijn, Bart Swinkels, Mare Uijtenhoorn, Monique in 't Veld, Simone Versteegh, Ilse van Wierin- gen, Natasha Wijnhof, Bianca van der Zwet. Lisserbroek, Atheneum A Sandra Hobo. Atheneum B Michel Muller Havo Alex Jacobs. Nieuw Vennep, Gymnasium B Bastiaan Schönhage, Barbara de Wa ter Atheneum A Minelle van den Akker, Susan Duwel, Helga van der Kolk, Frank Stoop. Atheneum B Misja Gerrits, Monique Meirmans, Danny Schrama, Alex van Toren. Havo Stephan Beckers. Renè Freeguard, Patrick Langeveld, Fiona Vermaat. Noordwijkerhout, Gymnasium B Alexandra Parlevliet. Daphne de Vries Atheneum B Yvonne Kampschreur. Miriam van der Woord. Havo Bregje Breedveld, Bart Filippo. Saskia van Hensbergen, Geert-Jan Moer man, Sophie Ploeg, Carina de Ridder Voorhout, Atheneum B Rob Schrama, Martijn Uijldert. Havo Suzan van Diemen, Bianca van Noort Koningin Julianaschool, Al phen voor Voorbereidend Beroepsonderwijs Administratie: Liesbeth Agterberg, Lydia Baak, Krista Blom, Mirella Brinkman, Monique de Bruin, Moni que Dagevos, Debbie de Geus. Nata- scha van Gooi, Simone Heemskerk, Sandra v d Hoeven, Linda Hoogen- doorn, Marjolein Korsman, Shira Lai, Gerwina de Lange. Patricia Lange- jans, Marcia Lotte. Lisette den Ou den. Petra Paling, Thelma v.d. Poel, Sally Reeuwijk, Patricia Schuitema. Rowena Sipahelut, Trinette Versluis, Lycette Wensveen, Kitty van Wout. Uiterlijke verz.: Laurie Cook, Jessica van Eisen, Jessica Goudkuil, Christa de Grauw, Miriam Hendriks, Kelly Hij dra, Wendy van Kuijk, Bianca van Leeuwen, Susanne Montanje, Suzan ne Pronk, Sabita Ramdas, Carla Riet veld, Esther van Rijswijk, Linda Ver boom. Verzorgende: Sonja Borst, Mabel Burgers, Celestine Burggraaff, Sylvia Dekker, Aimee van Dijk, llja van Hoog, Carola Hoogeveen. Esther Keijzer, Tessa Koeken, Rens Krum- pelman, Angeline van Leeuwen, Erica Mens. Margriet Oudshoorn, Jozella Ouwendijk, Mariska Overes, Liesbeth Pieterse, Christa Rietveld, Bianca Righarts, Corina Righarts, Veronica Roeloffs, Bianca Sluymer, Ellen Stut- tje, Sandra van Veenendaal, Aurora Vis. Agnes College te Leiden MAVO: Afke Bakker, Vincent Devilee, Natasha v. Duivenbode, Jack Duljn- dam, leke Egas Reparaz, Rogier Ele- veld. Job Hazenoot, Klaasi kerk, Sytho Holwerda, Ba Hoogdalem, Emilie Hoogenb per Hoogervorst, Wouter de gen Kuivenhoven, Claudia d Nora de Leeuw. Steven van Astrid v.d. Polder, Dirk R Leonore Rijckborst, Angelii akkers, Krishna Sahebdia Schaap, Dewi Schoute, Schouten, Paula Setz, Eelco drecht, Menno v. Velzen, R hoeven, Lawrence v.d. Voi Wieringa, Jeroen v.d. Zande no Zandvliet, Anita Zori HAVO: Judith v Amsterd or Bakhtali. Robert Blanken, Blommers, Gino Breuer, Dirk Coppens, Marieke Draa '6 bine Eijsermans, Monique E ]io Harteveld, Mirjam v.d. Hoo de Kat, Marco Kester, An®1 Kraan, Berber Kuipers, Ji ,fs Meinesz. Reineke Mom, Lars p - gen, Roland v Oers, Sven 0 Cindy Pegt, Roy vd Ploeg Git Pot, Sef Presser, Jeroen Pri Roeleveld, Abel Roskam, Ma grok, Bram du Saar, Tam na Annemiek v. Schie, Tom Sn Jri Suiker, Hubert Verhulst, Mari jj steegen, Michal Vissel, Natl101 Vorst, Pascale v.d. Vorst, iet Weisfeit, Jan v.d. Werfhor (pr Wijsman, Erica Willemsen, Wordragen, Marcha Zorl. Gyi Atheneum: Roman Baaten Jong. Mascha Bevers. Nienl Paul de Bois-Reymond, Rich man, Leonie Bouwknegt, A" n Brands. Matthias Bulgakoi r 1 Day, Stef v. Dijck, Geert Jan d t Marieke Fieten, Martijn Flea tl Gravemeijer, Irene Hin, Ele Jong, Aldert de Jongste, 1 Kerkman, Robert-Jan Mant uw Mark, Marijke Nas, Norbert ;sw len, Gordon North, Inge Offr»,ter da Olijerhoek, Wouter v. Oi Suzan Overmeer, Astrid Pet 1 Pino, Jeffrey v.d. Poel, Ma 1 ter, Thijs v. Schadewijk, Stej .00 Sman, Mark Smeets, Ester Som Ewout Udo, Janneke v.d. Va|cer Verberk, Sascha Warmerdai ,nn Welvaart, Yves Wesselman,Kuu West, Shirin Witkam, Lucien leri Marijn Zuurmond. id

Leidse Courant | 1991 | | pagina 10