SÜ Administratief mede werker inkoop m/v Sz Rabobank Q w LANDIS GYR medewerker beheers- technische zaken (m/v) BV-TAB AUTOLAK Offsetvoorbereider Offsetdrukker m/v ytimuka b.v. HULPVERLENERS COÖRDINATOR (m/v) unit-oudste m/v Technisch commercieel medewerker v specialistisch medewerker mi ZATERDAG 8 JUNI 1991 PAGINA 30 LEIDSE COURANT Wij zijn sinds 1931 importeurs en groothandel van Du Pont en Spies Hecker autore-, paratielakken met een goed ingevoerd en uitgebreid professioneel programma van autokleuren, ondergronden en non-paint produkten van hoge kwaliteit. Ter versterking van het buitendienstteam zoeken wij voor onze divisie Spies Hecker autolakken, in het rayon Zuid-Holland kontakt met een aktieve en enthousiaste VERTEGENWOORDIGER IN AUTOLAKKEN M/V Na een inwerkperiode waarin u DRIESSEN AUTOLAK en haar produkten leert kennen, biedt onze organisatie u een bestaande relatiekring in bovengenoemd gebied, waar u verantwoordelijk voor bent en welke u op gedegen wijze onderhoudt en beheert. Daarnaast zult u, met ondersteuning van het interne verkoopapparaat en specialistische adviseurs, acquisitie plegen voor uitbouw van uw rayon en verhoging van uw omzet U bent in staat een vertrouwensrelatie met uw afnemers op te bouwen en te kontinueren. Uw doelgroep zullen grote en kleine autoschadebedrijven zijn. FUNKTIE-EISEN U heeft een opleiding op middelbaar niveau en kommerciële ervaring in een buiten- dienstfunktie, waarbij de automotive branche als pré geldt U bent in staat op zeer zelfstandige wijze te opereren, bent inventief en weet uw rela- tie/prospekt met overtuiging op de mogelijkheden van uw produkt te attenderen U bezit goede kontaktuele eigenschappen en bent een representatieve persoonlijk heid. Uw leeftijd is minimaal 25 jaar. U bent woonachtig in genoemd gebied, danwel bereid te verhuizen. WIJ BIEDEN U: Een zelfstandige en dynamische funktie in een gezonde onderneming, waarbinnen enthousiasme en teamgeest geen loze kreten zijn. Vast salaris plus aantrekkelijke provisieregeling. Na de inwerkperiode zal een pensioenregeling worden aangeboden. Een zeer representatieve auto van de zaak Zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten die beschikken over goede kommerciële en kommunikatieve vaardigheden en zich herkennen in bovenstaand profiel, worden ver zocht hun handgeschreven brief, met c.v. en pasfoto te sturen naar: DRIESSEN AUTOLAK, t.a.v. de heer B. J. Driessen, Charl. de Bourbonstraat 157, 2595 VK 's-Gravenhage. Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden, Algemeen Secretariaat. Het Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden maakt gebruik van een netwerk, gebaseerd op DEC-apparatuur, onder het besturingssysteem VAX/VMS. In dat netwerk zijn ruim 250 pc's en 50 printers opgenomen. Ervaren MBO- of HBO-er m/v voor het beheer in een grote pc- en netwerkomgeving Functie-informatie: U verzorgt het fysieke beheer van de automatiseringsapparatuur op werkplekniveau. Daarnaast installeert en onderhoudt u de besturingssoftware. pakketten en applicaties op de pc's. U voert het administratief beheer van de automatiseringsapparatuur en programmatuur. U bewaakt en voert het onderhoud uit. Tenslotte verzorgt u het opstarten en onderhouden van de communicatiefaciliteiten met het netwerk en verhelpt u storingen. Wat wij vragen en bieden: U heeft een opleiding op MBO/HBO- niveau (ISl-opleiding), aangevuld met enkele AMBI-modules. Aantoonbare meerjarige werkervaring in grotere pc- en netwerkomgevingen is vereist. U heeft ervaring met pc- hardwareconcepten, inclusief onderhoud. Verder is kennis van en ervaring met WordPerfect, dBase III en Symphony noodzakelijk. Kennis van en ervaring met VAX/VMS en PCSA strekt tot aanbeveling. U bent klantgericht en dienstverlenend ingesteld. Deze functie van 38 uur per week kan zeer goed vervuld worden in een zogenaamde duobaan. Het dienstverband zal voorlopig aangegaan worden voor een periode van twee jaar. Uw salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 5.057,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Uw standplaats is Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn allochtonen, vrouwen en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook in het bijzonder uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. 4 Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer M.H. van de Maas Rl. O&l-adviseur. telefoon 070-3335654. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na publikatie richten aan het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Directoraat-Generaal voor Algemene Beleidsaangelegenheden, afdeling Personeelszaken, postbus 90805, 2509 LV Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 9I/I40/S. Voor ons bedrijf gevestigd in de Plaspoelpolder zoeken wij op korte termijn m/v bekend met Heidelberg GTO/SORD/SORDZ Onze gedachten gaan uit naar vakbekwame krachten met uiteraard een goede inzet. Wij bieden een goed salaris en een prettige werksfeer. Gaarne uw telefonische - of schriftelijke f O A reactie aan: V C) De Bruyn Kopsstraat 10 2288 ED Rijswijk Telefoon (070) 390 62 22 Stichting Crisisopvang Jongeren Regio Leiden is een erkende vrijwilligersorganisatie, die opvang en begeleiding biedt aan jongeren van 12 t/m 23 jaar Wij zoeken met spoed voor 24 uur per week voor een jongerengroep (m/v) en voor een meidengroep (v) Een voor plm. 20 uur per week voor een jongerengroep. Alle functies zijn onbetaald met de mogelijkheid tot reis- en/of oppaskostenvergoeding. Voor nadere informatie: Meidengroep, tei. 07i-i24656 Bereikbaar op di.- en wo.-ochtend. Jongerengroep, tei. 071-225126 Katholieke Stichting Huize st'bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum 12, 2171 AV Sassenheinr Per 1 juli a.s. ontstaat er op een van de afdelingen van ons 114 bedden tellende somatische verpleeghuis een vakature voor de funktie van Funktie-inhoud: het verplegen, verzorgen en begeleiden van patiënten; leiding geven aan het unitpersoneel; uitvoering van het met het afdelings hoofd vastgestelde beleid binnen de unit. Funktie-eisen: minimaal 2 jaar ervaring als gediplo meerd ziekenverzorgende; over leidinggevende kapaciteiten beschikken; het hebben van een duidelijke visie op zorgverlening; het demokratisch besluiten kunnen nemen; het gevolgd hebben van of de bereid heid tot het volgen van een vervolg- kursus. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen (funktie- groep 40). Voor informatie kunt u kontakt opnemen met het koördinerend hoofd verplegings dienst dhr. P.H.J.M. ter Linde, aan wie u ook, binnen 2 weken na verschijnen van dit blad, uw schriftelijke sollicitatie, voor zien van een curriculum vitae, kunt richten. Grondmechanica Delft is een vooraanstaand technologisch instituut op het gebied van de geotechniek. Al meer dan een halve eeuw lang houden wij ons bezig met het verrichten van bodemonderzoek en het geven van advies over bodemgebruik in binnen- en buitenland. Waarbij grondmechanica, funderingstechniek, milieugeotechniek en geohydrologie tot onze specialismen behoren. Verspreid over diverse afdelingen, streven de circa 300 medewerkers van Grondmechanica Delft er voortdurend naar om een kwalitatief hoogwaardig produkt af te leveren. De Interne Dienst is voor de realisatie van ons werk, als ondersteunende afdeling, een belangrijk dienstencentrum, waarbij de inkoop een centrale plaats inneemt. Voor deze afdeling zoeken wij een administratief medewerker m/v, die de verantwoordelijkheid krijgt voor de admi nistratieve afhandeling van de inkoop. Tot zijn taken behoren: Het vragen van offertes. Het bewaken van de kwaliteit en de hoeveelheden. Verant woordelijk zijn voor de administratieve procedures. Voor de technische inkoop worden intern de vereiste specificaties vastgesteld en kan voldoende ondersteuning worden gegeven. Voor deze functie zoeken wij een MBO-er met een goede kennis van de administratieve inkoopprocessen en bij voorkeur enige jaren ervaring, die nu toe is aan een zelfstandige functie. Informatie Als u geïnteresseerd bent in de functie van administratief medewerker inkoop, dan kunt u voor meer informatie telefonisch contact opnemen met Ing. P. Schenk, hoofd Interne Dienst, tel. 015-693630. Sollicitatie Wilt u solliciteren, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie sturen naar de heer H.U. van Houten, hoofd afdeling Per- ^|j=|^ 6~POMP)l\/irf~UIAMI('"'A soneelszaken, Grondmechanica Delft. Postbus 69, 2600 UIVI tL.M/AI \J I V»/A AB Delft, tel. 015-693510. DELFT Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Landis Gyr AG In eigen vestigingen in zo 'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. De jaaromzet bedraagt ruim 2.5 miljard gulden Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk Samen werken hier ongeveer 350 mensen. In verband met uitbreiding van onze verkooporganisatie, speciaal het gebied bewaking en* besturing van branderinstallaties, zijn wij voor de binnendienst op zoek naar een enthousi$ die in samenwerking met gespecialiseerde buitendienstmedewerkers de technische} commerciële begeleiding van onze klanten verzorgt. Onze organisatie in Gouda omvat drie verkoopdivisies. Een daarvan, de divisie Elverwerk, levert beveiligings- en regelapparatuur en regelsystemen voor centrale verwarming en lucht behandeling, alsmede computergestuurde systemen voor gebouwenbeheer, energie- management, toegangscontrole en werktijdenregistratie. Ze doet daarbij zaken met installateurs en fabrikanten en onderhoudt contacten met adviseurs en eindgebruikers. Wij vragen: een commercieel organisator met initiatief; opleiding op MAVO-niveau met MTS- elektrotechniek en in het bezit van of bereid tot het behalen van het diploma Middelbare Gastechniek; een goede spreekvaardigheid in het Engels en Duits; leeftijd omstreeks 30 jaar; kennis en ervaring op het gebied van CV- en branderinstallaties is een pré. Wij bieden: een baan in een gerenommeerd inter nationaal bedrijf; een interessante technische functie waarbij u contacten onderhoudt op verschillend gespreksniveau; ruime doorgroeimogelijkheden b.v. naar een buitendienstfunctie; een goed salaris en prima secundair^ arbeidsvoorwaarden Oj Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer Van Duuren van onze afdelijHei Personeelszaken, 01820-65435. PLI Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V., afd. Personeelszaken, je w V, pn. <P.N Postbus 444,2800 AK Gouda. Knap in meten, regelen, tellen en bestui Opl Rabobank Roelofarendsveen is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank. gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De afdeling Beheerstechnische Zaken bestaat uit vijf mede werkers. De afdeling registreert het totale bedrijfsgebeuren van de bank en ondersteunt het manage ment door middel van het ver strekken van relevante gegevens. Daarnaast verzorgt de afdeling de interne diensten en beheert de automatiseringssystemen en toepassingen. Tot de taken van de aan te stellen functionaris behoren onder andere de finan- cieel-administratieve werkzaam heden, de outputcontrole, de controle van tussenrekeningen en het assisteren bij het vervaar digen van diverse overzichten. Voorts zal hij of zij, na een inwerkperiode, in staat moeten zijn om de werkzaamheden van het afdelingshoofd bij diens afwezigheid waar te nemen. Voor deze functie denken wij aan' kandidaten van circa 21 jaar met een opleiding op HAVO/MEAO- niveau. Kandidaten dienen bereid te zijn tot het volgen van verdere vaktechnische studies. Van kandidaten wordt verwacht dat zij accuraat zijn, een actieve en flexibele instelling hebben en affiniteit tot automatisering bezitten. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder ëen dertiende maandsalaris en interessante studiefaciliteiten. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer T.S. Straathof, hoofd Beheerstechnische Zaken, telefoon (01713)1 90 02. Clw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 16, 2370 AA ROELOFARENDSVEEN. doo LH jet I P 8 iter, jute 'SVttN. |rjs jcht foie [oit De bedrijfsvereniging voor Tabakverwer kende en Agrarische Bedrijven, de BV TAB, is verantwoordelijk voor de uitvoering van de sociale verzekeringen. Daarnaast voert de BV TAB de administratie van het Be drijfspensioenfonds voor de Landbouw, de Vereniging Nederlands Pensioenfonds voor de sigarenindustrie en aanverwante bedrij ven en van enkele kleinere sociale fondsen. De BV TAB verstrekt werkloosheids-, ar beidsongeschiktheids- en pensioenuitke ringen. Daarvoor worden premies geïnd en aanzienlijke geldstromen beheerd. Het hoofdkantoor is in Den Haag gevestigd. Onze 7 regiokantoren bevinden zich in Gouda, Groningen, Leeuwarden, Alkmaar, Tilburg, Eindhoven en Arnhem. In totaal zijn bij onze bedrijfsvereniging circa 900 personen werkzaam. Binnen de afdeling Beleids- en Uitvoeringszaken van ons hoofdkantoor, geve te Den Haag, is op dit moment de functie vacant van 2 De afdeling Beleids- en Uitvoeringszaken ondersteunt de regionale kantoren^ uitvoering van de sociale verzekeringswetten. |||jr De ondersteuning richt zich op de terreinen wetstechniek, administratieve oij satie en informatie-analyse. De activiteiten van de afdeling zijn zowel beleid131"1 wikkelend als beleidsuitvoerend van aard. j Functie-informatie Van u wordt verwacht dat u de vertaalslag kunt maken van wetstechniek nai ministratieve organisatie en automatisering. U bent onder meer verantwooi) voor het uitwerken van procedure- en systeemwijzigingen, vertaalt wensen in functionele specificaties, ontwerpt formulieren en schrijft instruct) Bovengenoemde activiteiten richten zich met name op het terrein v» Werkeloosheidswet; een deel van de werkzaamheden wordt in projectmatig band verricht. Functie-eisen U hebt een opleiding op minimaal MBO-niveau (bijv. MEAO), aangevuld mP vakdiploma Sociale Verzekeringen. Naast inzicht in (geautomatiseerde) acr stratieve processen, zijn ook goede contactuele eigenschappen en schriftelijML drukkingsvaardigheid noodzakelijk voor deze functie. Bij voorkeur beschikt if, enige jaren relevante werkervaring. Salariëring Voor de functie van specialistisch medewerker is een salaris van m; 4.397,- bruto per maand bereikbaar. Voorts bieden wij goede secundi beidsvoorwaarden zoals een vakantietoeslag van 8%, een eindejaarsuitkerininsi 8,33% en een premievrij pensioen. ;fil« Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan d( M.R. Polak, hoofd Personeelszaken, Postbus 29715, 2502 LS Den Haag, vermelding van ons kenmerk HK/BUZ/SM-WW. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met d< R. Huygen, hoofd Beleids- en Uitvoeringszaken, telefoon 070 - 352 83 54. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De rapportering hierover vindt pas plaats na uw toestemming. ilei

Leidse Courant | 1991 | | pagina 30