Treurspel in Zuiderpark Juventus buiten de prijzen Eredivisit in het kor SPORT £cidóc(3otrumt MAANDAG 27 MEI 1991 PAGE Weer rellen in voormalige DDR BERLIJN De laatste speeldag van de voetbalcompetitie in de voormalige DDR is ontsierd door nieuwe ongeregeldheden. De politie pakte elf vandalen op na de nederlaag van kampioen Hansa Rostock (4-1) tegen Lokomotive Leipzig. De rellen begon nen meteen na afloop, toen honderden mensen zich op het veld begaven. Toen de politie een waterkanon wilde inzetten, vielen de jongeren uit Rostock hun door de politie beschermde leeftijd genoten uit Leipzig aan. Voor het stadion zetten de knokpartijen zich voort, waarbij een Leipziger bus en verschillende auto's ernstig werden beschadigd. Ruim 600 man overheidspersoneel had veel moeite de orde te herstellen. In Frankfurt aan de Oder arresteerde de politie acht jongeren nadat 200 aanhangers uit Berlijn de perstribune in het stadion van Victoria Frankfurt hadden vernield na de zege van hun club. Het duel Sachsen Leipzig-FC Magdeburg (1-1) werd zes minuten onderbroken vanwege rellen op de tribunes. De politie had de zaken spoedig weer onder controle. Op weg naar het duel bij Chemnitz, zorg den 350 supporters van Chemie Halle voor zware vernielingen in de trein. Vijf van hen werden gearresteerd. Vicente Miera in Spanje bondscoach MADRID Vicente Miera is de nieuwe bondscoach in het Spaanse voetbal. De oud-prof van Real Ma drid (1961-1970) wordt de opvolger van de op 29 april ontslagen Luis Su- arez. De 51-jarige Miera, in het ver leden trainer van Atletico de Ma drid, Oviedo en Gijon, heeft een contract getekend tot 1 januari 1993. Hij was in 1984 reeds assistent-trai- ner van de Spaanse bond. Luis Sua- rez heeft een rechtszaak lopen tegen de voorzitter van de Spaanse voet balbond, Angel Villar, wegens con tractbreuk. De om het ontbreken van successen ontslagen trainer had een contract tot 1994. Eerste zege voor Albanië TIRANA Albanië heeft in de aanloop naar de Eu ropese titelstrijd voetbal in Zweden voor het eerst ge wonnen. Dat gebeurde thuis tegen IJsland, net als Albanië een klein land op voetbalgebied. Het doel punt, het eerste van de Al banezen in zes duels, viel na 55 minuten. Abazi, die uitkomt voor Hajduk Split, pikte de bal op en passeer de doelman Sigurdsson. Frankrijk heeft de leiding in groep 1, met tien pun ten uit vijf duels. Dordrecht '90 koopt Van Buren DORDRECHT Dor- drecht '90 heeft de blik al op het volgende seizoen gericht. Nadat algemeen directeur Hans Verel eerder NAC-speler Dennis van der Gijp vastlegde, werd nu Leo van Buren voor een jaar gecontrac teerd. De 30-jarige aanval ler kreeg bij Excelsior geen verbintenis meer. Doelman Carlo l'Ami, die uitkijkt naar een andere werkgever, heeft van het bestuur een fikse geldboe te gekregen wegens kri tiek op de clubleiding. Engeland wint drielandentoernooi LONDEN Een nieuw Argentijns voetbalelftal, maar met het oude temperament, heeft zaterdag op Wem bley binnen vijf minuten een 2-0 achterstand tegen Engeland weggewerkt. Verder dan 2-2 kwamen de Zuidamerikanen uiteindelijk niet. De gastheren wonnen het drielandentoernooi door de overtui gende zege op de Sovjetunie: 3-1. Argentinië en de Sovjetunie hielden elkaar donderdag in Manchester in evenwicht: 1-1. Met doelpunten van aanvoerder Gary Lineker, zijn veertigste voor Engeland, en David Platt leek Engeland een dik uur lang vrij éénvoudig een uit 1986 (het „helpende handje" van Diego Maradona in Mexico) daterende rekening te gaan vereffenen. De Argentijnen kregen halverwege de tweede helft echter in eens de geest. Het Zuidamerikaanse team, dat nog slechts twee spelers bevatte die ook in Italië actief waren, sloeg onverhoeds toe. Kopballen van Claudio Garcia en Dario Franco gaven de gasten weer even zicht op de eerste prijs. Snoeck betreurt vertrek uit Kuip ROTTERDAM Algemeen directeur Martin Snoeck voelt zich allerminst het slachtoffer van de aangekondigde bezui- ningsoperatie bij Feyenoord. Een verschil van inzicht met het bestuur over de toekomsti ge beleidsvoering is de belang rijkste oorzaak van zijn ver trek per 1 oktober. „Ik ben van mening, dat een club als Feyenoord door pro fessionals moet worden ge leid", liet Snoeck gisteren we ten. ,,De betaalde krachten dienen binnen het budget een bepaalde vrijheid van hande len te hebben. In het komende seizoen trekt het bestuur vele taken naar zich toe. Mijn speelruimte zou aanzienlijk worden beperkt. Ik zag in de nieuwe constructie te weinig mogelijkheden voor mij. Daar om keer ik terug naar het bedrijfsleven". Volgens penningmeester Jo- rien van den Herik zou Snoeck met zijn vijf a zes ton per jaar te duur zijn voor Fey enoord. Het voormalige be stuurslid van de spelersvak bond (VVCS) ontkende echter, dat de financiën een doorslag gevende rol hebben gespeeld. ,,Ik was bereid terug te gaan in salaris, maar over geld is vrijwel niet gesproken. Ik was graag bij Feyenoord doorge gaan. We waren op de goede weg. Helaas kan ik mijn werk niet afmaken". Dordrecht en VVV vermaken het publiek DORDRECHT In de B- groep van de nacompetitie van de eerste divisie kan het halverwege nog alle kanten uit. Dordrecht'90 en VVV hielden elkaar zaterdagavond aan de Krommedijk op 1-1. Dat resultaat stemde beide clubs tevreden, omdat de marge met het aan kop bi vakkerende Eindhoven overbrugbaar blijft. De drieduizend bezoekers, die het vertrouwen in de dure hobby van zakenman Den Braven nog niet hadden opge zegd, zagen een wedstrijd met een vrij hoge amusements waarde. Het hobbelige veld leende zich niet voor techni sche hoogstandjes. Dat werd gecompenseerd door veel inzet en doelrijpe kansen. Dordrecht'90, dat de laatste weken aan vorm heeft inge boet, kwam het beste weg met het gelijkspel. Tegenover het schot van Slagboom op de lat, stonden voor rust riante Ven- lose mogelijkheden voor Van- derbroeck en Graef. Het tweede deel begon op last van arbiter Van Vliet met een „afkoelingsperiode" van zeven minuten om de thuisclub gele genheid te geven om het do mein van VVV-doelman Roox van wc-rollen te ontdoen. De Dordtse spelers knapten dat karwei zelf op; de Venlonaren verpoosden zich in de kleed kamer. De verlengde pauze deed VVV kennelijk geen goed. Eenmaal terug binnen de lijnen tekende Langerak op aangeven van Van der Laan spoedig voor de openingstreffer. Dordrecht- keeper De Jongh, wiens huur overeenkomst tot ergernis van de revaliderende l'Ami werd omgezet in een tweejarig con tract, consolideerde hoogstper soonlijk enige tijd de nul door met katachtige reddingen en het nodige geluk te reageren op inzetten van Minten en Boere. Eén van de gevaarlijke coun ters leverde VVV twintig mi nuten voor tijd toch de gelijk maker op, waaraan Graef zijn naam verbond na een blunder van verdediger Weezenberg. Langerak scoorde op de val reep nog voor Dordrecht'90, maar grensrechter Van Riel wees Van Vliet erop dat de middenvelder daarbij zijn hand had gebruikt. Dordrecht '90 - VVV 1-1 (0-0). 48. Langerak 1-0, 70. Graef 1-1. Scheids rechter: Van Vliet. Toeschouwers: 3.000. Gele kaart: Langerak (Dor drecht), Roox en Boere (VVV). Dordrecht: De Jongh; Van Haren, Fok, Wilsterman en Liefden (46. Van der Heide); Slagboom, Weezenberg (72. Voll) en Langerak; Wouden, Wil- laarts en Van der Laan. VVV: Roox; Smits, Rutten, Weerts en Polman; Vanderbroeck, Minten (59. Gerestein), Driessen en Derix; Graef (83. Venetiaan) en Boere. TWEE RODE KAARTEN BIJ FC DEN HAAG-SVV (1-1) DEN HAAG Een met een dijbeenblessure uitge vallen scheidsrechter, twee rode kaarten en mis schien wel een verband tussen die twee voorval len waren de enige op windende elementen van het treffen tussen FC Den Haag en SVV (1-1) van gisteren. Kort na het begin van het de gradatieduel in het Zuiderpark moest arbiter Cees Bakker de wedstrijd al even stilleggen om zich aan een kwetsuur te laten helpen en een bandage te la ten aanleggen. Na ruim een half uur hield Bakker het voor gezien en droeg zijn kaarten, fluit en stopwatch over aan lijnrechter P. Klootwijk. Die leek een fluitje van een cent te hebben aan de gezapige con frontatie, die zijn 'eindstand' op dat ogenblik al had bereikt. Maar tien minuten voor het einde ontstond dan toch een spraakmakend voorval. Hage naar Hoekman en Schiedam mer Jerry Simons (kort voor de pauze vervanger van zijn geblesseerd geraakte broer Jimmy) kregen het met elkaar aan de stok. Het botsinkje, dat er aanvankelijk onschuldig uitzag, eindigde met trappen en slaan en Klootwijk stelde na een korte denkpauze de enige juiste daad: douchen!! Danny Hoekman, één van de weinige Hagenaars die giste ren enigszins vooruitvoetbal- de, meende later dat hij (en Si mons) van scheidsrechter Bak ker voor dat bewuste akkefiet je nooit een rode kaart zou hebben gekregen. Theorie, waarover Bakker na afloop nooit zou hebben gespeculeerd. Feit was dat Klootwijk wel wat vaker in het prentenboek had kunnen duiken. Met name Lems solliciteerde overduide lijk, vooral verbaal, naar zijn zesde 'plaatje'. En als er op er gerlijk gedrag, dat neigde naar onverdraaglijk tijdrekken, ook wat beter zou zijn gelet door de invaller-fluitist had ook de Haagse Schiedammer Barend- se een eervolle vermelding kunnen krijgen. Vorige week verklaarde Barendse nog in een dubbel-interview met ploegmaat (en de gisteren later ingevallen stadgenoot) Teb- benhoff dat hij bij SVV op dit moment nog louter te eigen bate kan lopen knokken. Gis teren toonde hij daar niets van en zijn met opdoeken bedreig de formatie al evenmin. Naargeestig De 'toekomst' speelde gisteren een naargeestige rol in het met slechts 3500 man bezette Zui derpark. Na afloop verklaarde trainer Co Adriaanse van FC Den Haag dat het doel van het duel 'één punt' was geweest; gebaseerd op de wetenschap dat er in Bunnik een bedrijf is gevestigd dat in een overmoe dige bui heeft geroepen de ex ploitatie over te nemen en een begroting van uiteindelijk eni ge miljoenen te garanderen. Invaller-scheidsrechter Klootwijk stuurt Danny Hoekman en Jerry Simons naar de kleedkamer. Op voorwaarde dat FC Den Haag volgend seizoen nog wel in de eredivisie speelt. Hoe dat kapitale bedrag dient opge hoest is nog in nevelen gehuld, maar de toezegging heeft het spel van FC Den Haag de laat ste weken wel tot een mini mum-niveau doen afdalen. Punten moesten worden ge haald en dat gebeurde in de duels tegen Sparta en SVV; toevalligerwijs twee clubs die ooit in een fusieplannetje wa ren gewikkeld. De manier waarop dat gebeurde heeft de volgers doen gruwen. Dramatischer Voor SVV liggen de papieren zoals bekend nog dramati scher. In Schiedam is geen toekomst, alleen de vraag wat er met spelers en trainers gaat gebeuren; assistent Peter van Velzen heeft overigens al on derdak bij eersteklasser FC Sloterplas. De 'etalage' was het enige dat de formatie van Dick Advocaat nog restte, maar gistermiddag waren ken nelijk de ramen nogal besla gen. „Door de nederlaag van Heerenveen van zaterdag was er weer een wat grotere kans op die derde plaats van onder en", signaleerde de assistent- bondscoach. Hetgeen het lam lendige optreden van ook zijn spelers gisteren grotendeels verklaarde. „Ik heb zes aan vallende spelers in de lappen mand zitten", zocht Advocaat een excuus voor het spel van zijn ploeg. Een uitvluchtmoge lijkheid, die collega Adriaanse niet had. Die miste slechts de geschorste Valk, maar liet niet Danen als vervanger opdraven doch de niet geheel fitte Ab- benhuis. Schriftelijk In de eerste helft vielen niet alleen de beide doelpunten, SVV kwam door Jimmy Si mons (later enkelbanden kwetsuur) op voorsprong, waarna zeven minuten later Van Ey keren een defensief out afstrafte (1-1), maar was het spel ook nog enigszins het aan zien waard. Wat zich na de pauze verder afspeelde had het beste schriftelijk kunnen FOTO: STEPHEN EVENHUIS worden afgedaan. Beide équi pes waren wel tevreden met het ene punt, dat voor FC Den Haag de zekerheid weer een stapje dichter bij bracht. Wat er verder met SVV gaat gebeuren is nog onduidelijk. Ook voor competitieleider Jan Huijbregts, die zich nog niet heeft uitgelaten over de vraag wat er gaat gebeuren als SVV zich via de derde plaats van onderen en een promotie/de gradatieduel alsnog in de hoogste afdeling zou handha ven. Dat probleem kan de slot fase van het seizoen nog wel van een interessant aspect voorzien. En meer wegwerp- voetbal zoals in het treurspel van gisteren. i TURIJN Juventus, de rijke „oude dame" uit Turijn, is op de laatste speeldag van de Ita liaanse voetbalcompetitie voor het eerst in 28 jaar buiten Eu ropa komen te liggen. Genua vocht voor eigen publiek tegen Juve voor een plaatsje in het UEFA-bekertoernooi en slaag de dank zij doelpunten van Branco en Skuhravy in die op zet: 2-0. De dure hobby van FIAT-baas Agnelli leverde dit seizoen daardoor slechts de zevende plaats op en greep naast alle prijzen. Manager Gigi Maifredi zag het onweer kennelijk al aankomen en drong vorige week ijlings aan op een trans fer naar zijn oude liefde Bolog na, de weg naar Turijn daar mee vrijmakend voor Giovan ni Trapattoni. AC Milan, door de UEFA toch al voor een jaar buitenspel ge zet, en Atalanta, dat alleen nog belang had bij de dagpremie, werkten onbewust mee aan de terugzetting van Juventus. Mi lan had, ondanks de aanwezig heid van 83.000 getrouwen, de moed of de lust niet meer Par ma aan te pakken. De bezoe kers, die zelf geen seconde aan scoren dachten, kwamen met de gewenste 0-0 weg en gokten met dat ene punt goed: Euro pees voetbal is hun deel. Spanje Osasuna heeft zich twee wed strijden voor het einde van de Spaanse competitie verzekerd van Europees voetbal. De club uit Pamplona bracht de lastige uitwedstrijd tegen Espanol, dat zegt niets te weten van inte resse voor oefenmeester Arie Haan, tot een goed einde: 1-0. Real Madrid, dat door twee treffers van Emilio Butrague- no weer eens won (2-1 tegen Gijon), komt nog een punt te kort voor een deelnemingsbe- wijs aan het UEFA Cup-toer nooi. De Madrilenen krijgen in de slotwedstrijden nog wel te maken met twee aartsrivalen: stadgenoot Atletico - gisteren verlies bij Oviedo 0-3 - en Bar celona. De landskampioen kwam na een paar mindere prestaties zondagavond wel tot winst. De ploeg van Cruijff zegevierde bij Logrones met 2-0. Duitsland FC Kaiserslautern en Bayern eredivisie Paul Gascoigne, de Engelse international, werd gisteren 24 jaar. De fans van Lazio Roma, waar Gascoigne volgend seizoen gaat spelen, wensten hun nieuwe idool alvast een prettige verjaardag. FOTO: AP München houden de strijd in de Duitse Bundesliga span nend. Op de 31e speeldag boekten beide clubs thuis een ruime zege. Bayern schoof de gradant Hertha BSC in een veredelde trainingspartij met 7-3 opzij, koploper Kaiserslau tern won met 4-1 van VfL Bo- chum. Met nog drie duels te gaan heeft Kaiserslautern twee punten voorsprong op Bayern dat een veel beter doelsaldo heeft. Uerdingen is vrijwel zéker de tweede degra dant na de nederlaag van 3-2 tegen Eintracht Frankfurt. België Na Beerschot is Sint Truiden de tweede degradant in de Belgische competitie. De be slissing viel op de laatste speel dag. Sint Truiden verloor met 2-1 bij Club Luik. Kortrijk redde zich door Cercle Brugge met 3-0 te verslaan, onder meer door een doelpunt van Krüzen. Sint Truiden hield het vier jaar vol in de hoogste klasse. De degradatie was een nieuwe klap voor ex-bonds- coach Walter Meeuws. De oud international heeft als trainer nog weinig succes gehad. Kampioen Anderlecht sloot het seizoen af met de eerste thuisnederlaag. Lokeren won met 1-0 door een doelpunt van Samson. Frankrijk Op de 38e en laatste speeldag Trainer Arrigo Sacchi (rechts) van AC Milan, neemt emotievol af scheid van Marco van Basten na de laatste wedstrijd in de Itali aanse competitie. FOTO:EPA van de Franse competitie is Toulouse er niet in geslaagd te ontkomen aan de „nacompeti tie" in de vorm van een pro motie/degradatiewedstrijd te gen Lens, de nummer drie van de tweede divisie achter het gepromoveerde Nïmes en Le Havre. Toulouse bleef negen tiende op de ranglijst door met 2-1 te verliezen van Auxerre dat zich met Monaco en Can nes kwalificeerde voor het UEFA-bekertoernooi. Het was de laatste beslissing van de competitie, die andermaal suc ces opleverde voor Olympique Marseille. Portugal Benfica heeft de Portugese voetbaltitel heroverd op FC Porto. Op de laatste speeldag won de club uit Lissabon met 3-0 van Beira Mar. De voor sprong op FC Porto, dat Gui- maraes met 5-0 versloeg, bleef twee punten. Sporting Lissa bon werd derde, op dertien punten van de kampioen. De Zweed Mats Magnusson open- Zaakwaarnemer van Sehillaei onder arrest MODENA Antonio Ca- liendo, zaakwaarnemer van de Italiaanse vedetten Salvatore „Toto" Sehillaei en Robert Baggio, is zater dag in zijn kantoor in Mo dena gearresteerd wegens een poging tot omkoping. De 46-jarige Napolitaan wordt er van beschuldigd een „FIOD-agent", die een onderzoek kwam instellen naar zijn financiële handel en wandel, smeergeld te hebben geboden. De Itali aanse justitie klopte bij Ca- liendo aan wegens moge lijke belastingfraude. BELGIË Racing Genk-Standard Luik 0-3, Charlerol- Beerschot 4-2, Club Brugge-Waregem 2-0, Llerse SK-RWDM 2-1, Germinal Ekeren-KV Mechelen 0-0, Anderlecht-Lokeren 0-1, Kortrljk-Cercle Brugge 3-0, AA Gent-FC Antwerp 0-1, FC Luik-Sint Trulden 2-1. Eindstand: Anderlecht 34-53; KV Mechelen 34-50; AA Gent 34-47; Club Brugge 34-47; Ekeren 34-42; Standard Luik 34-42. DUITSLAND Karlsruher SC-Werder Bremen 1-1, Watten- scheld 09-Fortuna Düsseldorf 2-0, Bayern München-Hertha BSC 7-3, Leverkusen- Hamburger SV 2-2, FC St. Paull-FC Köln 2- 0, VfB Stuttgart-Borussia Mönchengladbach 1-1 Stand aan kop: FC Kaiserslautern 31- 44; Bayern München 31-42; Werder Bremen 34; Leverkusen 31-33. GRIEKENLAND OFI Kreta-Doxa Drama 0-2, Panlonlos-Pa- nathlnalkos 1-1, AEK-Heraklls 4-0, Yannlna- Larlssa 0-3, Xanthl-Olymplakos 1-0, lonlkos- Serres 2-0, Aris-Panahalkl 2-0, PAOK-Leva- diakos 2-3, Apollon-Athlnalkos 2-1. Stand aan kop: Panathlnaikos 33-52; Olymplakos 33-44; AEK 33-42; PAOK 33-38; Heraklls 33-36; Athinalkos 33-35. ITALIË Torlno-Atalanta 0-0, Cagllarl-Barl 1-1, Na- poll-Bologna 3-2, Cesena-Florentlna 0-4, Lecce-lnter 0-2, Genua-Juventus 2-0, AC Milan-Parma 0-0, Pisa-AS Roma 0-1, Lazlo- Sampdorla 3-3. Eindstand: Sampdorla 34- 51; AC Milan 34-46; Inter 34-46; Genua 34- 40; Torino 34-38; Parma 34-38; Juventus 34-37; Napoli 34-37. OOSTENRIJK Play-offs: Admira Wacker-Austrla Salzburg 1-1, Vorwörts Steyr-DSV Alpine 3-1, Sturm iz-Austrla Wlen 2-0, Rapid Wlen-FC Tirol Jaclonal-Unlao Madeira 1-2, Setubal-Estre- a Amadora 1-1, Famallcao-Belenenses 3-0, a 5-2, Chaves-Salgueln stand: Benfica 38-69, Porto 38-67, Sporting 38-56, Boavista 38-41, Salguelros 38-36, Belra Mar 38-36. SPANJE Zaragoza-Mallorca 2-2, Cadiz-Sevllla 2-1, Madrld-Gijon 2-1, Espanol-Osasuna 0-1, Valencia-Athletic de Bilbao 2-1, Betis-Tene- rlfe 1-1, Valladolld-Burgos 1-0. Stand aan kop: Barcelona 36-56, 47, Osasuna 36-43, Real d Madrid 36- 36-40, n 36-39. ITSERLAND Grasshoppers-Young Boys 2-2, Neuchatel Gijon 3i ZWITSE -0, Farense-Maritlmo 1-2. Eind de voor Benfica de score na 55 minuten. International Rui Aguas maakte daarop twee doelpunten. Met 25 treffers werd hij topscorer. Aguas scoorde een keer meer dan Domingos de Oliveira van FC Porto, die vier keer succes had tegen Guimaraes. Omdat het aantal clubs in de hoogste klasse van twintig naar acht tien wordt terug gebracht, de gradeerden vijf clubs: Tirsen- se, Setubal, Es'trela de Amado ra, Belenenses en Nacional de Madeira. Nieuw zijn Pacos de Ferreira, Estoril en Torreense. Roda JC-Vitesse MVV-FC Groningen PSV-FC Twente Heerenveen-Fortuna S. FC Den Haag-SVV Feyenoord-FC Utrecht. RKC-Willem l Volendam-Ajax... PSV Groningen FC Utrecht Vitesse FC Twente RKC Volendam Feyenoord Roda JC Willem II Fortuna S Sparta Den Haag MVV SVV Heerenveen NEC 32 22 7 32 21 9 32 17 10 31 14 9 32 10 15 32 13 8 32 10 12 31 10 11 32 7 16 32 12 6 32 12 4 31 8 11 32 6 15 31 9 8 14 32 9 7 16 32 7 8 17 f- eerste Dl vis. Nacompetitie Poule 1 NAC 2 1 1 0 3 3-1 AZ 2 0 2 0 2 3-3 fC Zwolle 2 0 1111 Poule 2 Eindhoven 2 110 3 VVV 2 0 2 0 2 2-2 Dordrecht 2 0 111 I 3-1 f' PROGRAMME EREDIVISIE r Vrijdag Fortuna S-FC Den Haag Zaterdag NEC-Heerenveen ic' Zondag Volendam-FC Utrecht FINALE KNVB-BEKER Zondag Feyenoord-BVV Den Bosch i EERSTE DIVISIE nacompetitie morgen AZ-Zwolle, VVV-Dordrecht F topscorer' EREDIVISIE 1. Bergkamp (Ajax) Romario (PSV) 3. Stewart (Willem II) 4. Ellerman (PSV) Van Geel (Willem II)f 6. Pettersson (Ajax) 7. Boogers (RKC) Nielsen (FC Twente) ....I Djurovski (Groningen).. 9. Bosman (PSV) 10. Roossien (FC Groninge? Vanenburg (PSV)j Berghuis (Volendam) PRIJSVRAGE Lotto: 1-9-22-23-28-40. Re? 20. Deelnemers: 528.473. Pi 1.083.496,00. Toto: 3-3-2-1-2-1-2-3-1-3-j nemers: 19.763. Prijzeii 75.984,00. Toto-gelijk: 10-12-13-16-2 voegd: 7. Deelnemers: 2.21É geld: 9.562,00. Cijferspel: 396850. De 261.694. Prijzengeld: 157 Belgische lotto: 7-11-17- Reservegetal: 9. Joke 3494799. Duitse lotto: 1-20-38-40-4 servegetal: 14. Spel 77: 852 DEN HAAG De kaï tieken van de in de e gespeelde wedstrijden PSV-FC Twente 3-1 (0-0): burg 1-0, 72. Romario 2-0, 81. 84. Kalusha 3-1. Scheidsrechte; stein. Toeschouwers: 27.500. Gel FC Twente: De Koning; Zwijr zinga, Karnebeek en Ter Avest (46. Neijenhuis), Rutten en Nun Nielsen en Mrkela. Heerenveen-Fortuna S 1-1 Sneekes 0-1, 46. André de Jd Sneekes 1-2. Scheidsrechter; Vi Toeschouwers: 11,500. Gele ka; ver (Heerenveen), Frijns, Linfoi kar (Fortuna). Heerenveen; Storm; Góulooze, Ten Voorde (75. Dijk) en D Schaap, Huitema en André d Zuid); Van der Gijp, Camataru Fortuna: Ruud Hesp; Maessen, S mentloo en Frijns, Mordang, Reijners; Doufikar (88. De Jor (65 Brusselers) en Meijer. Volendam-Ajax 0-3 (0-2): 20. Winter 0-2, 61. Bergkamp C rechter: Luinge. Toeschouwers: kaart Steltenpool (Volendam) en Vink (beiden Ajax). Volendam: Zoetebier; Van Lo pool, Pastoor en Sier; Den Oui ters), Kromheer en Kooistra; St en Berghuis (46. Binken). Aiax: Van der Sar; Blind, Vink Wouters en Frank de Boer; V en Witsehge; Ronald de Boer, E Roy Feyenoord-FC Utrecht 0 rechter: Houben. Toeschouw Gele kaart: Van der Meer en (beiden FC Utrecht). Feyenoord: De Goey; FrSser Metgod, De Wolf en Heus; Sch en Witsehge; Taument, Kipricl en Blinker. FC Utrecht: Van Ede; Verrips, Koek en Van der Meer; Alflei en Plugboer; De Kruyff (79. L: RKC: Teeuwen; Hutten, Joorf Willem II: Roland Jansen; Sm Veldman en Mallien; Feskens, Geel en Godee; Stewart en Sc my Simons I Scheidsrechter: Bakker (33. Toeschouwers: 3500. Rode kaa Simons (SVV) en Hoekman (F< FC Den Haag: Stam; Gentile, I en Van Oosten; Abbenhuis 88.1 en Sehellevis; Van Eykeren Otto en Hoekman. SVV: Hiele; Refos, Vonk, E Boessen, Trustfull, Luhukay, rendse, Jimmy Simons (43. J< en Van Velzen (57. Tebbenhof

Leidse Courant | 1991 | | pagina 14