u O electro metaal KLEINTJE doedijns Euro American Gemeente Zoeterwoude leraar v/m hoofd bedrijfsadministratie/ tvs. rekenplichtige v/m medewerker v/m bureau sociale dienstverlening Leidinggevende rol voor een MEAO-er BA als groepsleid(st)er administratie c» unique minAgement suppc unique mlnAgement suppo ambitieuze secretaressen (m PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 18 MEI investors Euro American Investors Group B.V. heeft tot doel het aankopen en/of ontwikkelen van onroerend goed, voornamelijk in de Verenigde Staten, teneinde dit op de Nederlandse beleggingsmarkt aan te bieden. Voor ons kantoor te Den Haag zoeken wij een secretariaatsmedewerker (m/v) Leeftijd 21-30 jaar, goede typevaardigheid en erva ring met WP 5.1. Kennis van de Engelse taal, zelfstandig en in team verband kunnen werken, stressbestendig alsmede accuratesse zijn zeer belangrijk. Uw handgeschreven sollicitatie met CV zien wij gaar ne binnen 2 weken tegemoet. Adres: Euro American Investors Group B.V. Mauritskade 5, 2514 HC Den Haag VAKLEERKRACHT LICHAMELIJKE OEFENING V/M voor twee lesuren van drie kwartier per week voor de vrijdagochtend Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma M.O.-P of het diploma CIOS. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de wnd - directeur van de school, mevrouw E. J. Scheren-Mattaar, telefoon 01715-1443 (school) of 01715-1089 (thuis). Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te worden ingezonden aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude HEBT GROTE KANS MET EEN IJ MINISTERIE YAH IPSTITIE vraagt voor het Jeugdhuis van Bewaring "de Sprang" te Den Haag een vacaturenummer 1-073/0167 Het betreft een tijdelijke functie, waarvan de einddatum op dit moment nog onbekend is. Het werk de leraar - is verantwoordelijk voor een adequaat onderwijsaanbod aan gedetineerden, alsmede voor het geven van onderwijs; - adviseert het hoofd begeleiding, alsmede het hoofd SKW m.b.t. het te voeren onderwijs beleid binnen de inrichting, - onderhoudt contacten met externe instanties voor zover van belang voor het ïnrichtings- onderwijs; - zorgt voor de inhoudelijke ondersteuning van de bewaarder/penitentiair inrichtingswerker en de groepsleider bij hun onderwijs activiteiten met gedetineerden; - coördineert en begeleidt de mzet van vrij willigers en stagiaires binnen het inrichtings- onderwijs en evt. andere SKW-activiteiten. Wij vragen - PABO of volledige onderwijsbevoegdheid Nederlands/Engels, met b.v.k. een aanvullende bevoegdheid voor basiseducatie; - ervaring in de volwasseneneducatie c.q. met volwassen anderstaligen en in C.O.O-computer ondersteunend onderwijs is een pré; - aantoonbare organisatorische/coördinerende vaardigheden; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - bereidheid tot het werken in teamverband. - affiniteit met de doelgroep; - flexibiliteit en stressbestendigheid. Wij bieden - een salaris van min. 3.259,- en max. 5.057,- bruto per maand; - 8% vakantietoeslag. vacaturenummer 1-071/0167 Het werk het hoofd bedrijfsadministratie/ tvs. rekenplichtige - geeft dagelijks leiding aan de bedrijfs administratie; - is als rekenplichtige verantwoordelijk voor een rechtmatige en doelmatige besteding van de beschikbare financiële middelen; - stelt financiële verslagen/overzichten op t b.v het jaarplan; - verstrekt penodiek informatie aan het hoofd Beheer over de stand van zaken m.b.t. de beschikbaar gestelde budgetten; - is verantwoordelijk voor een goed beheer van kas- en giroverkeer; - controleert de maandverantwoording; - draagt zorg voor het systeembeheer van de geautomatiseerde administratie. Wij viagen - HAVO met diploma MBA of MEAO-BE, - kennis van automatisering (m.n. LOTUS 1-2-3) is vereist; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid om mee te werken aan een medisch en antecedentenonderzoek en eventueel een psychologisch onderzoek. Wij bieden - een salaris van min. 2.496,- en max, 3.863,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring; - 8% vakantietoeslag. vacaturenummer 1-072/0167 Het werk de medewerker bureau sociale dienst verlening - geeft direct leiding aan en assisteert de medewerker sectie inschrijving in de uitvoe ring van de haar/zijn opgedragen taken; - draagt zorg voor een tijdige en correcte uitvoering van de inschrijvings werkzaamheden; - regelt de werkverdeling; - treedt op als contactpersoon voor MITR A (Management Informatie-systeem voor straf- rechttoepassmg); - houdt gegevens voor relevante derden bij en verstrekt deze op verzoek of uit eigen beweging; - verricht controles inzake bestandsoverzichten, planborden en sterkte-administraties en houdt deze bij; - verricht werkzaamheden t.b.v. het Bureau Sociale Dienstverlening; - legt periodiek en stelselmatig verantwoor ding af aan het hoofd BSD over de resultaten van haar/zijn werkzaamheden. Wij viagen - opleiding op MBO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van en ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen (bijv. MITRA) strekken tot aanbeveling. Wij bieden - een aanvangssalaris van min. 2.324,- en max. 3.175,- bruto per maand; - een doorgroeimogelijkheid in deze functie tot een maximum van 3.344,- bruto per maand; - een uitloop op grond van diensttijd tot een maximum van 3.509,- bruto per maand; - 8% vakantietoeslag. Telefonische inlichtingen over deze functies kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Biever, hoofd personeelszaken, te bereiken onder telefoonnummer 070-3512761, toestel 204 (tussen 8.30 en 12.00 uur). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan: het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang", afdeling Personeelszaken, Postbus 87810, 2508 DE Den Haag. Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur. NS is een onmisbare partner in de nationale aanpak van mobiliteits- en milieuvraagstuk ken. Het toekomstplan Rail 21 beoogt een verdubbeling van de vervoersomvang binnen 15 jaar. Snelheden van 160- 200 km per uur op de lange afstanden en tot 300 km per uur voor hogesnelheidstreinen. Dat vergt ingrijpende vernieu wingen op alle fronten en een forse uitbreiding van de railin frastructuur en materieel. Ruim 27.000 NS-ers werken aan vandaag èn aan die toekomst. Professioneel, resultaatgericht en klantvriendelijk. Mensen die zich thuis voelen in zo'n klimaat zijn welkom bij NS. Het regelmatige onderhoud en de reparaties aan het rollend materieel van NS vindt plaats in de zes lijnwerkplaatsen verspreid over het hele land. In de lijnwerkplaats Leidschendam, waar zo'n 200 mensen werken, is een geva rieerde functie vacant voor een groeps- leid(st)er administratie. Uw taken Als groepsleid(st)er administratie ressorteert u onder het hoofd personeelszaken, financiën en control en bent u als eerste verantwoorde lijk voor de uitvoering van de totale admini stratie. Daarbij geeft u leiding aan vooralsnog zes mensen. Van hen is één belast met de financiële administratie, twee met de techni sche administratie, twee met de algemene administratie, en één met het dagelijks beheer van de geautomatiseerde gegevensbestanden in de werkplaats. Tevens hebt u een wezenlijk aandeel in het opstellen van de werkplaatsbe grotingen en bent u verantwoordelijk voor het financieel beheer. Uw profiel U hebt het diploma MEAO-BA en enkele jaren relevante werkervaring, onder meer met geautomatiseerde gegevensverwerking. U bent een stevige persoonlijkheid met een consequente maar flexibele opstelling en lei dinggevende capaciteiten. Een heldere trant van formuleren, zowel mon deling als schriftelijk, is onmisbaar. Een leeftijd van ongeveer 28 jaar completeert uw profiel. Het aanvangssalaris bedraagt op basis van een 38-urige werkweek ten hoogste 3.761,- bruto per maand. Het maximaal te bereiken salaris bedraagt 4.406,- bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld en 2,5% eindejaars uitkering. Tot de secundaire arbeidsvoorwaarden beho ren o.a. uitstekende studiefaciliteiten en een nagenoeg vrijvervoersregeling per trein in binnen- en buitenland. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u voor 1 juni a.s. richten aan de N.V. Nederlandse Spoorwegen, Lijnwerkplaats Leidschendam, Westvlietweg 4, 2266 LA Leidschendam t.a.v. de personeelsadministratie. Een medisch en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de sollicitatieprocedure. NS is bereid meer vrouwen aan te nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. 18-19-20 mei YAMAHA en MERCURY buitenboordmotoren ZODIAC en MARINER rubberboten YANMAR scheepsdiesels YAMAHA jet-ski en generatoren v.d. Wansem Service Center bij pont Kaagdorp Huigsloterdijk 400 2158 LS Buitenkaag Tel.: 02524 - 4264 Fax: 5830 De Doedijns Groep is aktief in de wereld van de aandrijftechniek, zowel op het gebied van verkoop als fabricage. Het moderne magazijn in Rijswijk biedt plaats aan een assortiment van ca. 40.000 artikelen. Naast opslag en distributie heeft dit magazijn ook een belangrijke verkoopfunctie, ten behoeve waarvan een verkoopbalie en een ontvangstruimte zijn ingericht. Voor verdere invulling en uitbouw van deze functie zoeken wij een TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V (MTS-NIVEAU) De baan: Binnen de afdeling logistiek bent u verantwoorde lijk voor het functioneren en de uitbouw van de balieverkoop. U ontvangt de klanten en verleent hen de service die zij van Doedijns verwachten. U zult nauw samenwerken met de chef magazijn en hem vervangen wanneer dat nodig is. Ook na een gedegen inwerkperiode, waarin u onder meer de noodzakelijke produktkennis zult opdoen, blijft het mogelijk om terug te vallen op collega's van de verschillende verkoopafdelingen. Wij vragen: Een opleiding op MTS-niveau Een commerciële en servicegerichte instelling Feeling voor administratieve procedures Een stressbestendige, flexibele persoonlijkheid Eventuele ervaring in de verkoop van technische componenten, bij voorkeur in de wereld van de aandrijftechniek. Wij bieden: Een baan met uitdaging en toekomstmogelijk heden bij een toonaangevend en gerespecteerd bedrijf Een prettige werksfeer Een goed salaris 8% vakantietoeslag Een 13e maand. Als de baan en het bedrijf u aan trekkelijk lijken, dan kunt u een schriftelijke sollicitatie richten aan de heer C.D. Korthuis. Voor meer informatie kunt u bellen met 070-3401600. doedijns b.v. postbus 743, 2280 AS rijswi|k (zh) polakweg 6, 2288 GE rijswijk (zh) tel. 070 - 3401600, fax 070-3401602 Unique Management Support voorziet in de toenemende vraag vanui bedrijfsleven naar tijdelijke specialisten en nieuwe vaste medewerken over capaciteiten beschikken sleutelfuncties binnen de organisatie zo hiaten op te vullen. Voor verschillende opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een: BOEKHOUDKUNDIG EXPERT (ml op PD, MBA of SPD-niveau Of het nu gaat om het opzetten van een financiële administratie of hj assisteren van de boekhouder, u weet van wanten. Afhankelijk van niveau, specialisatie en opleiding wordt u ingezet op functies die vari van hoofd financiële administratie tot boekhoudkundig medewerker Zowel tijdelijk als permanent werk behoren tot de mogelijkheden. Un Management Support helpt u graag uw loopbaan in stroomversnellii brengen. Bent u geïnteresseerd in deze nieuwe formule en wilt u uw persoon mogelijkheden bespreken? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. na Unique Management Support, t.a.v. de heer Michel de Lassacquère, lerlandlaan 155, 2713 HK Zoetermeer, tel.: 079-517328. Electro Metaal Den Haag B.V. is een regionaal georiënteerde electrotechnische groothandel met een vestiging in Rijswijk en Rotterdam. De klantenkring van Electro Metaal is opgebouwd uit electrotechnische installatie- en industriële bedrijven. Wegens vertrek van een vertegenwoordiger en uitbreiding van dj aktiviteiten zoekt Electro Metaal voor de vestiging Rijswijk AMBITIEUZE VERTEGENWOORDIGERS U\ Om enerzijds de bestaande relaties in de regio Leiden-Den Haas goed te beheren en anderzijds om nieuwe relaties te werven j verwachten wij van de nieuwe medewerkers: minimaal MTS-E of gelijkwaardig ervaring in een commerciële funktie klantgerichtheid j inventiviteit en doorzettingsvermogen kontaktuele vaardigheden representativiteit een leeftijd ouder dan 21 jaar woonachtig in de werkomgeving De nieuwe medewerkers kunnen van Electro Metaal verwachten! een vast jaarsalaris j goede secundaire arbeidsvoorwaarden een bedrijfsauto een gedegen inwerkperiode een stabiele organisatie, opnieuw in verandering U kunt uw sollicitatie sturen naar: Electro Metaal Den Haag B.V. Postbus 3090, 2280 GB Rijswijk t.a.v. Personeelszaken. Unique Management Support voorziet in de toenemende vri vanuit het bedrijfsleven naar tijdelijke specialisten en nieuwi vaste medewerkers die over capaciteiten beschikken sleutelfuncties binnen de organisatie zonder hiaten op te vu Voor verschillende opdrachtgevers zijn wij op zoek naar: U bent een directie-secretaresse met uitstekende organisatorische eigenschappen of een secretaresse die ei toe is haar takenpakket uit te breiden, waarbij u denkt aar tijdelijk of permanent werk. Voor deze secretaressen is dé Unique Management Support een prima partner die u help loopbaan nieuwe impulsen te geven. Bent u geïnteresseerd in deze nieuwe formule en wilt u uv persoonlijke mogelijkheden bespreken? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Unique Management Support, t.a.v. mevrouw Marjolein Morks, lerlandlaan 155, 2713 HK Zoetermeer. Tel. 079-517328.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 16