Het Strengst Gecontroleerde Fhiit Van Nederland. -Holland Qvsino's VRIJDAG 17 MEI 1991 Als fruitexporterende natie geniet Nederland wereld wijd grote bekendheid. En terecht, want als het om de kwaliteit van appels en peren gaat, is het met ons goed kersen eten. Toch vindt u het strengst gecontroleerde fruit niet op de veiling in de Betuwe, maar op de speelautomaten in de acht Holland Casino's. rige kanten, maar ook voor de risico's van het spel. Ons entreebeleid is daaraan aangepast. De minimum leeftijd is 18 jaar en een geldig legitimatiebewijs is verplicht. Mensen voor wie de verleiding van het spel te groot wordt, kunnen het bezoek aan de Holland Casino's zelf beperken. In overleg wordt in die gevallen een entreeverbod of een bezoekbeperking geregeld. regels gebeurt. Namens de minister houdt de onafhan kelijke Raad voor de Casinospelen daar toezicht op. Elk Holland Casino heeft bovendien uitgebreide eigen veiligheidsvoorzieningen. Zoals een camerasysteem in de speelzalen en computers die onregelmatigheden in cilinders of Jackpotautomaten aan het licht brengen. Met de regelmaat van de klok onderwerpt ook het Sinds 1976 zijn de Holland Casino's de enige officiële casino's die Nederland rijk is. Casino's die onder streng toezicht staan van de overheid en waar alles binnen de regels van het spel gebeurt. De Holland Casino's zijn opgezet omdat er een groeiend publiek was en is, voor de spanning en de sfeer van de speelzaal. Een publiek dat met de Holland Casino's een uitgaansgelegenheid van allure heeft en in een plezierige omgeving kan spelen aan de Jackpot automaten, de Roulette, Blackjack of Punto Banco. Holland Casino's heeft niet alleen oog voor de plezie- Grote en kleine spelers hebben bij ons de zekerheid dat ze naast het spelaanbod ook goed opgeleide medewer kers vinden, die er alles aan doen om van het uitgaan in een Holland Casino iets bijzonders te maken. Dat geldt niet alleen als u uw geluk beproeft in de speelzaal of de Jackpotclub, maar ook als u even rustig wilt zitten in de internationale bar of wilt genieten van wat u in het restaurant krijgt voorgeschoteld. Kortom, overal in de Holland Casino's vindt u dezelfde attente service. Daarnaast bent u verzekerd dat spelen altijd volgens de Amsterdam - Breda - Groningen - Nijmegen - Rotterdam - Scheveningen - Valkenburg - Zandvoort - Hoofdkantoor Hoofddorp. t Nederlands Meetinstituut ons fruit aan een grondig onderzoek. Onder andere om het uitkeringspercentage van de automaten te controleren. Een percentage dat overigens maar liefst rond de 90% ligt. Over de winst hoeft u trouwens geen belasting te betalen, omdat wij de kansspelbelasting afdragen. U ziet, de Holland Casino's doen er alles aan om van 'n bezoek iets onvergetelijks te maken. Waarbij u niet alleen uw ogen uitkijkt bij het fruit waarop ze in de Betuwe jaloers zijn, maar u ook zeker bent dat wij u geen knollen voor citroenen verkopen.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 18