Dekker Tennis neemt sportieve revanche Geen titel hockeyers Forescate fa - SPORT fjeidwOowuvnt 1 MAANDAG 13 MEI 1991 PAGIN0I AZC en De Zijl bekeren verder LEIDEN De Zijl en AZC hebben in Kampen tijdens een competitie met DZV uit Delft zich weten te plaatsen voor de halve finale van de nationale beker. AZC werd via overwin ningen op DZV en De Zijl winnaar en speelt in Nijmegen over twee weken tegen PSV uit Eindhoven. De Zijl werd tweede en krijgt te maken met een tegenstan der van een iets zwaarder kaliber, DZV uit Veenendaal. Leids succes in Amsterdams go-toernooi LEIDEN De Leidse afvaardiging in het twintigste Am sterdams gotoernooi kan terugkijken op een succesvol week end. Vier Leidenaars vielen in de prijzen door vijf van de zeven partijen te winnen. Wim Hofman, Jaap Blom, Dave Vos en Harry van der Krogt waren verantwoordelijk voor het Leids succes. LEIDEN De hockeyers van Fo rescate hebben de titel in de twee de klasse niet kunnen veroveren. De uitgestelde tweede helft tegen Evergreen leverde een 1-0 neder laag op, die voor de bezoekers te vens het kampioenschap inhield. De Voorschotense formatie kwam goed uit de startblokken, maar toen een strafcorner niet werd benut stagneerde het spel. Na een vijftiental minuten opende Evergreen de score. De nervositeit sloeg toe, de wel verworven strafcorners wer den nog onzuiverder en Forescate daar mee kansloos. Evergreen werd de te rechte kampioen, de ploeg heeft het ge hele seizoen de koppositie gehad en met verve verdedigd. De laatste wedstrijd van de heren van LMHC leverde de Leidenaars een ne derlaag op, die heel pijnlijk had kunnen zijn. Gelukkig verloor ook EHV bij kampioen MEP en zijn zij de medede gradant met Alliance Het resultaat van LMHC is niettemin byzonder, omdat bij aanvang van de tweede helft een regelrechte degrada tieplaats werd ingenomen. Breda, even eens kandidaat voor een klasse lager, startte overdonderend. Na een gemiste kans van Ronald Carpentier werd voor rust drie maal gedoelpunt via twee cor ners en een strafbal. LMHC herstelde zich knap. Voor rust bracht Casper Klijn de stand tot 3-1 te rug door een strafbal te benutten. Na rust maakte Friso van Deursen het tweede doelpunt, Bijna zagen de met twee autobussen aangevoerde suppor ters nog de gelijkmaker, maar de bal werd van de lijn gehaald. Een telefoon tje naar EHV leverde de opluchting. DIOK verovert Sevens til HILVERSUM - DIOK heeft na de nationale rugbytij een beslissingswedstrijd tegen Castricum, zondag sum ook de Sevens-titel opgeëist. Weer was Castricum de tegenstander en opnieuw mi Noordhollandse ploeg, die de titel verdedigde, met gr< fers het onderspit delven (30-12). Slagbaltoernooi voor basisscholef LEIDEN Meer dan dertig Leidse basisscholen doefH staande woensdagmiddag vanaf 13.00 uur mee aan eeiiin slagbal toernooi. ze Het toernooi, dat jaarlijks wordt georganiseerd door f' meentelijke schoolsportcommissie, speelt zich af op hf^ rein aan de Zoeterwoudsesingel. De winnaars zijn omsf01 18.30 uur bekend. LOUIS HOOGENDOORN EN PETER KLEIN LEIDEN Dekker Tennis zet met de 7-1 overwinning op ALTA op sportieve wijze een streep onder de vervelende affaire rond Sandra Begijn. Detec/De Mets 2 liep tot drie punten van koploper Thor RW in. In de andere hoofdklas se veroverde Unicum twee punten op Detec/De Mets 3. Zee Duin en de Merenwijk in de tweede klasse, alsmede TEAN en Nieuw Vennep in de derde klasse boekten nutti ge winst. Titelpretendenten Hillegom en Leidse Hout kwamen niet verder dan een draw. Hoofdklasse ALTA Amersfoort - Dekker 1-7 „Met deze overwinning sluiten we de vervelende periode rond Sandra Begijn af", was de con clusie van Dekker-coach Carel de Bruijn. „We gaan daar geen woorden meer over vuil ma ken. Waar ik zeker wel wat over wil zeggen is over Margot van Overloop. Ze heeft ons ge weldig geholpen. Ze is meteen na afloop van haar tentamens in Amerika in het vliegtuig ge stapt om de open plaats in ons team op te vullen. En ze wint ook nog eens haar beide dub bels, waarbij het me opviel, dat het kontakt met haar nieuwe teamgenoten snel gelegd werd. Beter kunnen we het voor het Leidse tennis niet hebben. Ik ben blij» dat we haar de moge lijkheden en middelen ter be schikking kunnen stellen om de periode naar het laatste stu diejaar in Amerika te over bruggenDe Warmondse coach had overigens bijna zijn nieuwe speelster in de lucht ge kruist, want De Bruijn vertrok vandaag voor een studiereis naar de Verenigde Staten. Het enige verliespunt kwam dus op naam van Margot van Overloop. De eerste echte com- petitiesingle op gravel sinds haar vertrek naar de Texas Christian University in Fort Worth Texas in september 1988 was voor de Warmonders dan ook geen ingecalculeerd winst punt De dubbels leverden meer op dan verwacht. Monique Kie ne, Gheorghe Cosac en Michael van den Berg hadden in sin gles, dubbel en mixed geen te genstand van betekenis. De 7-1 overwinning van Dekker bete kent, dat ALTA reeds op de vijfde competitiedag is gedegra deerd. De negentien punten achterstand op het trio Popeye GS 2, TM Data Bosheim en Dekker zelf kan niet meer worden overbrugd. Leimonias 2 lijkt de tweede degradant te worden in hoofdklasse 1. Thor RW 1 - Detec/Mets 2 3-5 De strijd tussen de onbetwiste koploper Thor RW en de num mer twee van de ranglijst, De tec/De Mets 2 eindigde met 5-3 in het voordeel van de bezoe kers Thor RW miste de gebles seerde Seda de Vries, hetgeen voor Marcella Mesker een bril- stand opleverde tegen invaller Carla Knötschke. Jos Koemans won de single tegen Michiel Zegveld in drie delen. De Voorschotenaar voegde daar een overwinning in de mixed met Mesker aan toe. Het tempo van Daniël Orsanic lag voor Kees-Jan Schuilenburg nog iets te hoog, 1-6, 2-6. De Leiderdor per won met de Australische Louise Pleming wel de mixed. De damesdubbel Pleming/Mes ker was het vijfde punt. Thor RW blijft daarmee leider in het klassement. Het verschil kan tot één punt worden terugge bracht, als Detec/De Mets 2 het protest tegen Dekker alsnog krijgt toegewezen. Volgens de Warmondse coach De Bruijn is dit echter niet mogelijk, omdat de wedstrijd tegen de Warmon ders voor de 'fout' van Begijn plaats vond. Detec/De Mets 3 Unicum 1 6-2 Unicum heeft bij Detec/De Mets evenveel punten wegge haald als in de vier vorige ont moetingen tezamen aan punten werd verzameld. Toch zag het er na de enkelspelen weer som ber uit. Martijn Krans (2-6, 1-6 tegen Huub van Boeckel), Wouter van der Heijde, Bionda Zonderop en Mirjam Siemerink verloren in twee sets. Het da mesdubbel van de Schevenin- gers was een povere vertoning, die volgens Van Boeckel „we gewoon niet verdienden". De herendubbel heeft in Krans en Van der Heijde een sluitende combinatie, terwijl die bij Van Boeckel en Hylke Bakker nog al rammelde. Met 7-4 in de tie break van de derde set werd de opvallende winst een feit en kan het kwartet Unicummers melden, dat geen der teamle den nog niet het zoet der over winning heeft geproefd. Uni cum moet twee maal met 8-0 winnen om de achterstand op de zesde plaats goed te maken. Zuiver theorie dus. Tweede klasse Zee Duin 1 - Dash '35 2 5-3 Zee Duin heeft waarschijn lijk beslissend toegeslagen in het ontlopen van de degradatie. Toch had er meer ingezeten, want na de enkelspelen stond de tussenstand van 4-0 op het scorebord. Jan Willem Lugt- hart tikte Léon Bax met liefst 6-1, 6-0 weg. terwijl ook Léon Damen tegen Hans Albers, Astrid Bouw tegen Leon tien de Waal en een goed spelende Ca- rola Geerlings tegen Debbie Haak, in twee delen zegevier den. Na de gewonnen heren- dubbel stokte de produktie vooral omdat de Dordtse heren beter in hun spel kwamen. De voorsprong op Dash '35 is twee punten met een beter onderling resultaat en een tamelijk licht programma. Animo - Hillegom 4-4 De vooraf als lastig omschre ven uitwedstrijd tegen Animo werd inderdaad een pittige hin derpaal voor Hillegom. Marco van Trigt kon het voorbeeld van Lugthart niet volgen en verloor van ex-A-speler Rob Simon met 6-2, 7-6. Marcel Vink trok met twee maal 6-2 tegen Detlev Pieters de zaak weer recht. De dames deelden eveneens de singles met Cindy Berkhout aan de negatieve en Petra Wessels aan de positieve kant van de 6-2, 6-2 score. In tegenstelling tot de enkelspelen vergden alle dubbels drie sets. Van Trigt en Vink gingen met 3-6, 7-5, 6-4 ten onder, maar Berkhout en Wessels verloren alleen de tweede set en slechts één game in de twee gewonnen sets. De mixen werd echt eer lijk gedeeld. De eerste met 6-4 in de derde naar Hillegom, de tweede met 7-5 in de derde naar Animo. Unicum 2 - Zeeuwse TC 1 2-6 Unicum was 'aardig' voor de Zeeuwen door te starten met één dame, hetgeen een papie ren drie-nul voorsprong ople vert. Marquérite Patiwael won verrassend het enkelspel tegen Angela Latuheru en voegde daar met Ronald Eleveld het tweede winstpunt aan toe. Bij de 'reserves' gaan ze ervan uit, dat het 'derde' kansen op hand having heeft. Unicum 3 - Deventer 2-8 Rob ten Veen (hij klopte Bert Bruin) heette de boosdoener voor de goede sfeer bij Unicum 3 tegen Deventer. Jacqueline Paauw en Wil den Hollander versloegen desondanks Denise Boeyen, respectievelijk Miriam van Brussel in twee sets. Perry Paauw was niet opgewassen te gen de kalende routinier Jan Mulder. Alle dubbels gingen verloren. De achterstand op Juliana blijft vier punten, met twee wedstrijden te gaan is dat toch nog steeds een flink gat. Hilverheide 1 - De Meren wijk 1 1-7 De Merenwijk heeft Unicum 3 een goede dienst bewezen door Hilverheide nog steviger op de laatste plaats te drukken. Geen tegenstand van betekenis voor de Leidenaars, die echter wel het herendubbel van Mark Fleischeuer en Freek Tanis moesten laten lopen. Coach Herman van der Capellen speelde samen met broer Freek in team 2 mee. Haren (Gr.) 1 - De Munnik 1 5-3 De strijd tussen de twee laagst- geplaatsten in deze afdeling le verde in ieder geval veel drie- seKers op. Marcel Lolling speelde uitstekend, maar won niet. Rogier van Duijn was af wezig wegens ziekte. Thomas Koemans won als enige de single. Angelina Rammers kon ondanks de examenzorgen ook voor twee winstpunten zorgen, het damesdubbel met Saskia Paauw en de mixed met Koe- Derde klasse Egmond 2 - OLTC Oegstgeest 1 4-4 Liesbeth Hooghoudt en Marco Visser sleepten de twee eerste enkelspelen tegen de gastheren binnen. Visser won ook het he rendubbel met Paolo Polla. Eri ca Wijsman kwam met Hoog houdt niet tot winst. Omdat Visser ook in de mixed met Hooghoudt goed op dreef was, werden de punten uiteindelijk gedeeld. Over de toekomst is Visser positief: „Hoewel we het moeilijk krijgen, verwacht ik niet dat we zullen degraderen." TEAN 2 - Egmond 1 0-8 De kampioenen van vorig jaar uit Alphen hebben het dit sei zoen erg moeilijk. Competitie leider Hamming verwacht na de zoveelste maximale neder laag zelfs dat degradatie onaf wendbaar zal zijn. Marie-Loui- se Goedhart en Ronald Lam mens mochten drie sets aan de bak om om tot verlies te ko men. Alle andere partijen wer den in twee sets afgemaakt, zo dat Egmond nog voor het einde van de middag al weer thuis op het terras zat. Lisse 1 Van Wijk Groep/TCG 2-6 De thuisploeg lijkt aan degra datie niet meer te kunnen ont komen. Dit maal sprokkelde het viertal twee puntjes bijeen. Die kwamen na een 6-0 achter stand op naam van mixeddub- bels Peter Grimbergen/Sandra Faas en Onno Wempe/Nancy Faas. Of wordt het tegen Po peye GS toch nog een laatste ontsnapping op de laatste zon dag9 Dekker Tennis 2 - Centre Point 1 2-6 Patrick Kieboom was verant woordelijk voor het eerste van de twee Warmondse punten. Wim Thomas ging in de eerste herensingle in drie sets ten on der. Toen de damesenkels wer den ingeleverd, was het duel eigenlijk al beslist, het gewon nen damesdubbel van Karin en Yvonne Croese veranderde daar niets meer aan. Als Dek ker aan degradatie wil ontko men, zal er de komende weken uit een ander vaatje moeten worden getapt. Karin Croese ziet het allemaal nog wel zitten „We moeten nog tegen Festina en Bosheim, dat zijn volgens mij de twee zwakste teams en als we die pakken, zijn we vei- i'g." Nieuw Vennep - Leeuwen- bergh 3 6-2 Nadat Frank Liefbroer, Marcel van Rijn, Rosemarie Verdegaal en Renée Crama hun enkelspe len hadden gewonnen, werd zowel het1 heren- als het dames dubbel ingeleverd. De mixed- dubbels gingen weer vrij ge makkelijk in de Vennepse tas, zodat het avondje moederdag niet in de war werd geschopt. Marquette 1 - TEAN 1 3-5 Een uiterst nuttige overwin ning van TEAN in de uitwed strijd tegen Marquette geet de Alphenaren de ruimte om rus tig te ademhalen, maar vooral om minder krampachtig te spe len. Marc Nagelkerken won het enkelspel, gevolgd door Onno Guinau, die wat stoeide tegen zijn C2-invaller. Na verlies van de damessingles leverden het herendubbel en de beide mixen, Petra Wille/Onno Gui nau en Claudia Witteman/Mar co Smit de verdiende eindzege op. Vierde klasse Hoofddorp 3 - De Munnik 2 0- 8 Marieke Bethlehem was meer benieuwd naar de uitslagen van de concurrentie dan onder de indruk van de eigen presta tie van haar team De tegen stand was te pover, de 7-1 winst van Zandvoort 4 eigen lijk vervelend, maar de magere winst van Zee Duin 2 weer een meevallertje. Meer valt er van een simpele maximale zegè niet te vertellen. Amstelland 3 - Zee Duin 2 3-5 Pieter Guyt en, heel netjes, ook invaller Armando Paoloni wonnen de enkelspelen. Iets waarbij Judith Verhoeff niet kon achterblijven. Na het ver lies van de dubbelspelen waren het juist de gemengde dubbels, die voor de 5-3 eindstand zorg den. De Katwijkers verliezen hun tweede plaats daarmee wel aan De Munnik 2. Joy-Mozaïek 6 - Unicum 4 5-3 Jan-Pieter Hartwijk, die in te genstelling tot eerdere berich ten tegen Heemstede juist met Mickel Verkerk en Karin van Bijsterveld wel ongeslagen was gebleven, moest nu een neder laag melden. De single van zijn mixedpartner plus de beide mixen zijn echter maar drie ze ges op een totaal van acht. Daarmee is de nederlaag dan ook verklaard. Castricum 2 - Merenwijk 2 6- 2 Pascal Jongmans en de mixed van Jongmans en Herman van der Cappellen sloegen de twee Leidse punten bij elkaar. Zowel Herman als invaller-broer Freek van der Capellen moest het enkelspel aan de opponent laten. Beiden weten inmiddels 'dat het niveau van koploper Castricum er wezen mag. Casino Noord wijk - Foresca te 1 1-7 Volgens Marco Stals van Fores cate was het duel tegen de Noordwijkers „een makkie". Alleen het damesdubbel met invalster Agnes Goemans werd in drie sets verloren. Natasha van Schaik won haar single en dook daarna thuis weer de stu dieboeken in om zich voor haar examens voor te bereiden. Ca sino zal degradatie welhaast niet meer kunnen ontlopen. De Munnik 3 - Krimpen 1 6-2 De Leiderdorpers hadden in de singles een overmacht, die in de dubbels juist weer wegbleef. Twee ervan gingen dan ook verloren. In beide was Remo Bouwman betrokken, het he rendubbel met Taco de Vries en de mixed met Jeanine Mi chel. Cariene Smaal bleef dus ongeslagen. Leidse Hout - Oud Beyerland 2 4-4 Waldo Jansen had in trainer Thomas Nvrelka niet alleen een oudgediende, maar ook een lastige opponent, die na drie sets verslagen werd. Fer Stip- kovits slikte de nederlaag. Bij de dames ook een nette verde ling, winst voor Diane Padt, verlies voor Aukje Baayens. Om het verhaal compleet te maken werden ook de dubbels en de mixen maar verdeeld. Padt en Stipkovits waren met 6-7 in de derde echter dicht bij een zege en de niet gedeelde koppositie van Leidse Hout. Vijfde klasse Roomburg 1 - Hillegom 5 2-6 Roomburg 2 - WOC 3 4-4 Twee weken geleden zag het er nog goed uit voor Roomburg. „Na twee dikke nederlagen wordt het toch moeilijk", vond Eric Noest. De captain startte overigens met 6-1, 6-0 wel heel sterk, maai moest tot de twee de mixed wachten voor het tweede punt. Roomburg 2 heeft de winst volledig laten liggen. Na de vier enkelspelzeges van Rico Fasel, Marco Cats, Lisette en Lonneke van der Meij werd teen dubbel meer gewonnen, assenheim 1 - Leeuwen- bergh 5 6-2 Oude Eik 1 - Sassenheim 2 7-1 Na de twee verloren singles van Colinda Voskuil en Mariël- le Sievers sombere gezichten bij Sassenheim. Na de twee ge wonnen herensingles weer blije gezichten. Na de vier gewon nen dubbels vreugde over het naderend kampioenschap. De 'reserves' hadden na de. winst van Christa Wilbrink geen re serves meer over om de Oude Eik te vellen. Boekhorst 2 - Bennebroek 2 5-3 Het tweede team van De Boek horst bleef door de 100 winst van Margot van den Haak in de race om de titel. Arthur Turk en Annemarije van Over schot vulden met enkelspel winst aan tot vijf. Van team 1 werd geen bericht ontvangen. Zoeterwoude - Nieuwerkerk 6-2 „Redelijk gemakkelijke over- Een nieuw gezicht in de regio. Fer Stipkovits met Leidse Hout op jacht naar de titel. FOTO: HENK SNATERSE winningen", meldt Zoeterwou de over de 6-2 tegen Nieuwer kerk. Alleen het herendubbel en de tweede mixed van Flo- rieke Westhof en Gert-Jan An ker moesten we, mede door concentratiegebrek, afstaan. Zesde klasse Alkemade - Leidse Studenten 4-4 De 'younsters' Maarten Buys en Jan-Pieter Roelofs waren weer goed voor de singlezege. Dit maal scoorde ook Wendy van de Wereld. Omdat drie match points in de tweede set van de damesdubbel niet werden be nut, moest Alkemade tot de mixed van Madeion en Maar ten Buys wachten voor het ge lijkspel. Artesia - Forescate 3 6-2 De 6-2 zege op concurrent Fo rescate 3 houdt Artesia aan de top van het klassement. Patrick Niezen was de pechvogel, die twee maal verlies moest incas seren Het enkelspel en de mixed met Heddy Boers. Han- no van der Mark en Céline Froma bleven ongeslagen. Bij de gemengde teams heeft TEAN de prolongatie van het kampioenschap van het district Leiden min of meer veilig ge steld. Zaterdag werd de meest directe bedreiging, Hillegom in een rechtsstreeks duel ver slagen. „Vooral de heren van TEAN zijn erg sterk, dat kon den onze mannen niet win nen", meldt Riet van Balen. De Hillegomse zag invalster Ellen de Jong (Ans Vink is met va kantie) het enkelspel winnen en zegevierde met De Jong sa men in het dubbelspel. TEAN- ners Ton Bouwhuis en Lode- wijk Koelman bleven overeind. Door een zege in de enkelspe len van Trees van der Voort (op Esther de Boer) en Erik Dooyeweerd kwam Meren wijk op een 2-0 voorsprong. Met Ineke van Ormondt won Van der Voort ook het dames dubbel, goed voor een 3-2 eind- score tegen Nieuwkoop. „We verliezen gewoon elf van de twaalf driesetters", licht Ton Grimbergen de rode lantaarn van Lisse toe. „Dan is het te recht, datje degradeertZater- o Z'67 Rotte dam 1 5-3 Stand: 2. ELTV 2 5/25-15. 3. Amstelpark 2. 5/25 4 Victoria 1 5/20-20. 5 Tessa 1 5/19-21 Detec/De Mets 3 5/19-21, 7 Melkhuis» 5/18-22. 8 Unicum Leiden 1 5/4-36. Eerste klasse, etd. 3: Heerhugowaard Halfweg Spijkenisse 1 6-2: Sittardse LTC ICL/De Manege Apeldoorn 2 0-8, Leeus bergh Leldschendam 1 - Zwolse LTB 1 I Volley Eindhoven 1 - Racketeers Roterdar 7-1 Stend: 1 Volley 1 5/31-9, 2. Zwfl LTB 1 5/25-15, 3 Halfweg 1 5/23-17, 4 II /De Manege 2 5/22-18, 5. Leeuwenberg! 5/20-20, 6 Heerhugowaard 1 5/20-20J Racketeers 1 5/16-24, 8 Sittardse LT(I 5/3-37. Tweede klasse, afd. 8: Zeeuwse Tennis Combinatie Vlisslngen 11 Zee Duin Katwijk 1 - Dash '35 Dord 2 5-3; Animo Ter neuzen 1 - Hillegomse 4-4; Joy-Mozaïek 3 - BTC Ivy Breda Stand: 1 Hillegomse TC 1 5/32-8, 2 J Mozaïek 3 5/24-16, 3. Zeeuwse TC 1 18. 4 Animo 1 5/21-19, 5 Zee .wijk 1 5/18-22, 6 Dash '35 2 5/16-24,1 BTC Ivy 1 5/15-25, 8. Unicum Leideif 5/12-28. Tweede klasse, afd. 7: Haren (Gr.) 1 - Munnik Leiderdorp 1 5-3; Strokei Harifl wijk 1 - Vredenburch Rijswijk 1 8-0; Her kamp Assen 1 - Amstelpark Amsterdam 4 1; Cream Crackers Groningen 1 - Meppf 6-2 Stand: 1 Strokei 1 1 5/35-5, 2. Med 1 5/26-14, 3 Cream Crackers 1 5/23-17| Hertenkamp 1 5/22-18, 5. Amstelparl 5/16-24, 6. Haren (Gr.)1 5/16-24, 7 V burch 1 5/14-26, 8 De Munnik Leider Het drietal heeft goede reden tot lachen. Jacqueline Paauw, Marquèrite Patiwael en Wil den Hollander sloten voor Unicum hun enkelspel winnend af. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN dag konden de drie match points in het gemengddubbel niet verzilverd worden. De zege in het damesenkel van Corine van der Waal op Marian Dros en in het herendubbel waren te weinig voor een zege op Sassenheim, dat derhalve drie partijen won. „Ik heb wei nig goed nieuws te melden", merkt Annemiek Veerkamp op. De speelster van Unicum redde in haar single de Leidse eer tegen Boskoop. Het verschil van één punt in de herencompetitie tussen koplo per Forescate 2 en hun achter volgers van het eerste team is zaterdag tot nul teruggebracht. Bart Albers verloor in twee sets van Bob de Jong van Hille gom 2, terwijl de jaarlijkse voetbalpartij vrijdagavond te gen de Leidse trainers voor Jelle Raap op de tennisbaan negatieve gevolgen had. Danny van der Pol incasseerde twee sets winst. Bij de Voorschotena ren bleven Olivier Kist en Mark van der Schoor ongesla gen. Forescate 1 verloor het eerste enkelspel van Erik-Paul van Weeren met 4-6 in de derde set. Daarmee bleef Rijnkanters- trainer Jack Manuputty als eni ge in deze competitie ongesla gen. De overige vijf partijen werden door team 1 gewonnen, zodat beide teams met 22 pun ten de toppositie delen. De twee punten van Nieuw Ven nep kwamen op naam van Bert Sedee. De nieuwe man in het team bleef Har Meijer van Uni cum de baas en zegevierde met Han Diets nogmaals over Meij er, spelend met Peter van Pari don. Hillegom 1 behoefde al leen het enkelspel van Aeito Endema af te staan. Roel Wij- menga pakte derhalve het eni ge punt voor Artesia. Uitslagen/Standen Landelijk* comp*litl* Hoofdklasse, afd. 1: Van Wijk Groep Groe- nekan 1 - Popeye GS Amsterdam 2 4-4; TM Data Bosheim Bussum 1 - Leimonias Den Haag 2 6-2; Thor RW Den Haag 1 - Detec/De Mets Schevenlngen 2 3-5; ALTA Amersfoort 1 - Dekker Tennis Warmond 1 1-7 Stand: 1 Thor RW 1 5/29-11, 2 Detec/De Mets 2 5/26-14, 3. Van Wijk Groep 1 5/24-16. 4. Dekker Tennis Warmond 1 5/22-18, 5. Po peye GS 2 5/22-18, 6. TM Data Bosheim 1 5/22-18, 7 Leimonias 2 5/12-28, 8. ALTA 1 5/3-37. TwNdi klaas*, afd. 8: I sum 1 - De Merenwijk Leiden 1 Hoorn 1 - Heerhugowaard 2 2-6; Unicum fl den 3 - Deventer 1 2-6; Bakkum 1 - Leirnl as Den Haag 3 3-5 Stand: 1 Leimoniaf 5/22-18, 5. Deventer 1 5/21-19, 6. Ji 5/15-25, 7 Unicum Lelden 3 5/11-29, 8. verheide 1 5/9-31 Derd* klaas*, afd. 2: Luck Raeck 1 - Heerenduinen IJmuiden 1 6-2. aan Zee 2 - OLTC Oegstgeest 1 4-4; Pancras 1 - Bakkum 3 6-2; Badhoevedorf 27, 7 OLTC Oegstgeest 1 5/11-29, 8 B hoevedorp 2 5/3-37 Derde klasse, afd. 3: TEAN Alphen Rijn 2 - Egmond aan Zee 1 0-8; Popeye Amsterdam 4 - Soestdijk 1 1-7; Breder Santpoort 1 - Zandvoort 3 2-6; Lisse 1 - Wijk Groep Groenekan 2 2-6 Stand: Zandvooct 3 5/33-7, 2 Soestdijk 1 5/29 3 Brederode 1 5/22-18, 4 Van Wijk Grot 5/28-12, 5 Egmond aan Zee 1 5/27-13 Popeye GS 4 5/10-30, 7 TEAN Alphen Rijn 2 5/5-35, 8 Lisse 1 5/6-34, Derde klasse, afd. 4: Bosheim Bussum Festina Amsterdam 3 6-2; Spatter Worm - Overburg Amstelveen 2 6-2; Dekker nis Warmond 2 - Centre Point Almere Alkmaar 2 - Merlenhove Heemstede 2 Stand: 1 Merlenhove 2 5/28-12, 2. Cer Point 1 5/28-12, 3 Spatter 1 Overburg 2 5/22-18, 5. Alkmaar 2 5/20 6 Bosheim 4 5/19-21. 7. Dekker Warmond 2 5/9-31. 8 Festina 3 5/7-33. D*rd* klasse, afd. 5: Aeolus Oledo Rot dam 1 - Melkhulsje Hilversum 3 5-3; N Vennep 1 - Leeuwenbergh LeidschendE 3 Amstelland 5/21-19 Oranje T 30, 8 Leeuwenbergh 3 o/o-oz. t Derde klasse, afd. 8: Leeuwenbergh Leïq schendam 2 - Hoofddorp 1 4-4; MarquaJ, Heemskerk 1 - TEAN Alphen a.d. Rijn ff1 5, ATV Zoetermeer 2 - Metselaars Den H«; 4 5-3; Joy-Mozaïek Amsterdam 4 - Capf a.d. IJssel 1 5-3 Stand: 1 Joy-Mozaie»P 5/35-5, 2 Capelle a.d. IJssel 1 5/22-18, Marquette 1 5/21-19, 4. TEAN Alphen a Rijn 1 5/21-19, 5 Zoetermeer 2 5/18-22,1" Metselaars 4 5/17-23, 7. Leeuwenbergh 5/15-25, 8 Hoofddorp 1 5/11-31 fd. 11: A veen 3 - Zee Duin Katwijk 2 3-5; zaïek 6 - Unicum Leiden 4 5-3; Zar - Heemstede 17-1; Hoofddorp 3 - De K nik Leiderdorp 20-8 Stand: 1 Zandvor 5/32-8, 2 Zee Duin Katwijk 2 5/30-10.' De Munnik Leiderdorp 2 5/31-9, 4 Ams» land 3 5/24-16, 5 Heemstede 1 5/15-25L Unicum Leiden 4 5/14-26, 7 Joy-Mozaie(r 5/12-28, 8 Hootddorp 3 5/2-38. Vi*rd* klass*. afd. 12: Castricum 2 Merenwijk Leiden 2 6-2; Casino A 1 1-7; Merlenhove Heemstede 4 - Breder Santpoort 2 1-7 Stand: 1 Brederod 5/31-9, 2. Castricum 2 5/30-10, 3 ForescK Voorschoten 1 5/26-14, 4 Merlenhovf i 5/24-16, 5 Buitenveldert 1 5/24-16, 6 VA' terhout 2 5/14-26, 7 De Merenwijk LeiiO 2 5/11-29, 8. Casino Noordwijk 1 5/6-% Vl*rd* klass*, afd. 14: De Munnik Leif dorp 3 - Krimpen a.d, IJssel 1 6-2 Afd. fr De Munnik Leiderdorp 4 - Aeolus/Olqa „.aringen 2 - Pi I - Oud Beyerlèr 2 4-4; CC Dordrecht 2 - Waddinxveen 1 <L Holy Vlaardingen 2 - Thor RW Den Haag Sp 1. Stand: 1. Leidse Hout 1 5/27-13, 2. Hl 2 5/27-13, 3 Wateringen 2 5/24-16, 4 Pbr acker 1 5/22-18, 5. Oud Beyerland 2 5/T 19. 6. CC 2 5/19-21, 7 Thor RW 5 5/1W 8. Waddinxveen 1 5/10-30. Vijfd* klass* afd. 21: Roomburg L Zs*d* klass*. afd. 45: Alker Wetering 1 - Leidse Studenten 1 4-4I 47: Artesia Koudekerk a c cate Voorschoten 3 6-2 afd. 2: Ray Prickers W 1 - ATC Amsterdam 1 6-0, Boskoop Phoenix Rotterdan Rozenburg 1 5-1, l laars Mulderberg 1 I. 1: Buytenwegh Zo< Afd. 4: Roomburg Lelden 1 - Dl drecht 1 6-0, Halve Maan Goes Voorhout 1 6-0. Afd. 6: Casino t 1 - Hilverheide Hilversum 1 6-0; Er Dekker Tennis Warmond 1 5-1 Districtscompatitl* Hoofdklas»* g*m*ngd: Unicum LeiderE Boskoop 1 1-4; De Merenwi|k Leiden L Nieuwkoop 1 3-2; Lisse - Sassenheimse r 2-3; TEAN Alphen a.d. Rijn 1 - Hillegomsdl 1 3-2 Stand: 1. TEAN 1 5/18-7, 2 Hillefr, 1 5/15-10, 3 Boskoop 1 5/15-10. 4 Ni/ koop 1 5/14-11, 5. Merenwijk 1 5/14-1lj Sassenheim 1 5/11-14. 7. Unicum 1 5/Bfl 1 5/5-20. 5-1 Stand: 1 Forescate 2 5/22-8, 2 Fcfc] cate 1 5/22-8, 3 Unicum 1 5/17-13, 4. IC I 5/16-14, 5 Rijnkanters 1 5/15-1»"-

Leidse Courant | 1991 | | pagina 20