O I doedijns elf petroland bv administratief medewerker m/v HULPVERLENERS COÖRDINATOR (m/v) medewerker Ervaren secretaresse m/v Ben je een aardig(e) ervaren programmeur? ZATERDAG 11 MEI 1991 PAGINA 30 LEIDSE COURANT De Doedijns Groep is aktief in de wereld van de aandrijftechniek, zowel op het gebied van verkoop als fabricage. Het moderne magazijn in Rijswijk biedt plaats aan een assortiment van ca. 40.000 artikelen. Naast opslag en distributie heeft dit magazijn ook een belangrijke verkoopfunctie, ten behoeve waarvan een verkoopbalie en een ontvangstruimte zijn ingericht. Voor verdere invulling en uitbouw van deze functie zoeken wij een TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V De baan: Binnen de afdeling logistiek bent u verantwoorde lijk voor het functioneren en de uitbouw van de balieverkoop. U ontvangt de klanten en verleent hen de service die zij van Doedijns verwachten U zult nauw samenwerken met de chef magazijn en hem vervangen wanneer dat nodig is. Ook na een gedegen inwerkperiode, waarin u onder meer de noodzakelijke produktkennis zult opdoen, blijft het mogelijk om terug te vallen op collega's van de verschillende verkoopafdelingen. Wij vragen: Een opleiding op MTS-mveau Een commerciële en servicegerichte instelling Feeling voor administratieve procedures Een stressbestendige, flexibele persoonlijkheid Eventuele ervaring in de verkoop van technische componenten, bij voorkeur in de wereld.van de aandrijftechniek. Wij bieden: Een baan met uitdaging en toekomstmogelijk heden bij een toonaangevend en gerespecteerd bedrijf Een prettige werksfeer Een goed salaris 8% vakantietoeslag Een 13e maand. Als de baan en het bedrijf u aan trekkelijk lijken, dan kunt u een schriftelijke sollicitatie richten aan de heer C.D. Korthuis Voor meer informatie kunt u bellen met 070-3401600 doedijns b.v. postbus 743, 2280 AS rijswi|k (zh) polakweg 6. 2288 GE rijswijk (zh) tel 070 - 3401600. fax 070-3401602 Verpleeghuis Gulden Huis Verpleeghuis Gulden Huis, Steenhouwersgaarde 1 te Den Haag. Zin om (opnieuw) aan de slag te gaan? Wij hebben momenteel plaats voor een voor 15 uur per week, 3 4 ochtenden in overleg. De medewerk(st)er gaat zelfstandig de correspondentie t.b.v het maatschappelijk werk afhandelen. Verder houdt hij/zij de dossiers en het archief bij en verwerkt mutaties. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een ervaren kracht op minimaal HAVO niveau. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur is gewenst. Het maximum salaris bedraagt bruto f 2.855,- op full-time basis. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Th. van der Tang of mevrouw E. Doornbos, maatschappelijk werkers, onder nummer 070-3669595. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vacature nummer GH-10-AM binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken van de KW, Postbus 93567, 2509 AN Den Haag De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio 's-Gravenhage) is een samenwerkingsverband van tien verpleeg- en verzorgingstehuizen. mm landbouw, natuurbeheer en visserij !ll!!l!ll!llllllllillllllllllll!l!llllll!llll!lllllllll!lllllll1lil!llll!HIIIII!lll Het Stafbureau van het Directoraat-Generaal Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg is belast met: algemene taken t b.v. het Directoraat- Generaal; coördinatie van aangelegenheden die meer dan één beleids- directie betreffen; coördinatie van de voorbereiding van het standpunt van de minister op het gebied van regionaal sociaal-economisch beleid (en het werkgelegenheidsbeleid); coördinatie inzake aangelegenheden op het gebied van de Ruimtelijke Ordening; zorgdragen voor de opstelling van het Structuurschema LN0. Het Stafbureau bestaat uit de afdelingen Algemene Beleids- en Secretariaatszaken (ABS), Coördinatie Ruimtelijke Ordening (CR0) en een projectteam voor het Structuurschema. Voor het Stafbureau van het Directoraat-Generaal Landelijke Gebieden en Kwaliteitszorg, t.b.v. het Hoofd Stafbureau DG-LK wordt gevraagd een secretaris/secretaresse Taak: beheert de agenda, maakt afspraken en ontvangt bezoekers, verzorgt de weekplanning; verwerkt de post t.b.v. het hoofd en bewaakt de voortgang in de afhandeling via een geautomatiseerd systeem; maakt brieven (in concept) en behandelt gerubriceerde en/of vertrouwelijke stukken; verricht overige administratief onder steunende taken m.b.v. tekstverwerkende en andere geautomatiseerde systemen; beheert en legt een persoonlijk archief aan van het hoofd Stafbureau, organiseert vergaderingen en bijeen komsten en bereidt deze administratief voor; - notuleert deze in voorkomende gevallen en werkt e.e.a uit in een verslag en/of Vereist: - MAVO/HAVO met secretariële opleiding; ruime werkervaring; - ervaring met geautomatiseerde administratieve systemen. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: max 13.175, bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bi/ G.S.M. van Schi/ndel, onder nummer 070-3793765. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 50.02020003 binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan het Hoofd Stafbureau DG-LK, Postbus 20401, 2500 EK 's Gravenhage Stichting Crisisopvang Jongeren Regio Leiden is een erkende vrijwilligersorganisatie, die opvang en begeleiding biedt aan jongeren van 12 t/m 23 jaar Wij zoeken met spoed voor 24 uur per week voor een jongerengroep (m/v) en voor een meidengroep (v) Een voor plm. 20 uur per week voor een jongerengroep. Alle functies zijn onbetaald met de mogelijkheid tot reis- en/of oppaskostenvergoeding. Voör nadere informatie: Meidengroep, tei. 07i-i24656 Bereikbaar op di.- en wo.-ochtend. Jongerengroep, tei. 071-225126 MUZIEKINSTRUMENTEN GROOTHANDEL Exclusief Importeur van Kurzweil Digitale piano's/synthesizers Zoom effect apparatuur voor binnen- en buitendienst KENNIS VAN electronische klavierinstrumenten midi effect apparatuur alle andere muziekinstrumenten VOOR telefonische verkoop klanten bezoeken in Benelux demonstraties in Benelux Sollicitaties schriftelijk met pasfoto aan B.M.I. Groothandel b.v. Energieweg 22, 2382 NK Zoeterwoude Elf Petroland BV Is een Nederlandse dochteronderneming van de Franse Groep Elf Aqultaine. De maatschappij spoort aardolie en aard gas op in Nederland, zowel op het vasteland als op zee. Met een pro- duktie van ruim 4 miljard m3 gas per jaar is Elf Petroland in haar 26-jarig bestaan uitgegroeid tot de tweede gasproducent van Neder land. In totaal werken meer dan 400 medewerkers bij Elf Petroland, waarvan ongeveer 200 op het hoofdkantoor in Den Haag. Vanuit onze vestiging in Den Helder worden de operationele activiteiten voor de produktievelden gecoördineerd. In Harlingen, Garijp, Middenmeer en offshore staan gasbehandelingsstations. Elf Petroland investeert veel, ook in haar medewerkers, en heeft voor de komende jaren een aantal grote projecten op stapel staan, met name op de Noordzee. De Afdeling Contracten verzorgt onder andere de onderhan delingen, het bepalen van voorwaarden en het opstellen van contracten met externe organisaties, zoals ingenieursbu reaus, constructiebedrijven en leveranciers. Voor deze afde ling zoeken wij een U bent werkzaam voor het hoofd van de afdelingen Contracten en Inkoop en twee Contract Engineers. Alle correspondentie en contracten zijn in het Engels. De standplaats is Den Haag. Tot uw taken behoren onder andere: - verzorgen van correspondentie - uitwerken van contracten - administratieve afhandeling van contracten - filing - postbehandeling - beheren van agenda's, behandelen van telefoongesprekken. Voor deze functie vragen wij: - HAVO-niveau en voltooide secretaresse opleiding - ruime ervaring in een juridische of contrac tuele werkomgeving en het werken met WordPerfect 5.1 - verantwoordelijkheidsgevoel, accuratesse en zelfstandigheid - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal - leeftijd tussen de 25 en 30 jaar. Ons aanbod Elf Petroland biedt u een aantrekkelijke en afwisselende werkkring binnen een groeiende organisatie. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer concur rerend. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A. Rohder, sectie Human Resources, telefoon 070-3481568. Uw schriftelijke reactie in het Engels kunt u - binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie - richten aan Elf Petroland BV, t.a.v. Personeels zaken, Sectie Human Resources, Postbus 93280, 2509 AG Den Haag, met de vermelding "vertrouwelijk" op de enve loppe. BSO is een sterk groeiende onderneming die hoogwaardige diensten verleent aan bedrijfsleven en overheid op het gebied van automatisering en informatieverwerking. Dit gebeurt onder andere in de vorm van advi sering, opleidingen, (projectjmanagement, informatieplanning en het ontwikkelen en het invoeren van informatiesystemen. Om de slag vaardigheid en de goede kwaliteit van de dienstverlening zeker te stellen, heeft BSO gekozen voor een orga nisatiestructuur met geografisch ver spreide, kleine, zelfstandige werk maatschappijen en daardoor sterk be trokken medewerkers. Om die situatie zo te houden, werken we vol gens het "celdelingsprincipe". Als een werkmaatschappij uitgroeit tot meer dan circa 60 medewerkers, vindt er een afsplitsing plaats van een nieuwe werkmaatschappij met een eigen werkgebied. £en groot aantal van deze werkmaatschappijen heb ben hun dienstverlening primair afge stemd op de problematiek van de bestuurlijke en administratieve infor matievoorziening. Deze maatschap pijen vertegenwoordigen gezamenlijk de landelijke "Information Systems"- discipline van BSO. 8S0/IS- Zoe- termeer is een van die maatschappijen die in het hart van de driehoek Leiden-Gouda-Delft is gevestigd. Onze opdrachtgevers zijn voornamelijk grote bedrijven, overheidsinstellingen en middelgrote organisaties met een naar verhouding hoge informatie- instensiteit Om onze dienstverlening zowel kwantitatief als kwali tatief afgestemd te houden op de behoefte van onze (potentiële! opdracht gevers zoeken wij thans versterking met een aantal vakkundige en ervaren applicatieprogrammeurs. De programmeurs die wij een in teressante carrière kunnen bieden voldoen aan het volgende profiel: - een academische informatie-opleiding of een relevante HBO-opleiding (bijv. HIO, HEAO-Bi, AMBI); minimaal twee jaar werkervaring als appli catieprogrammeur voor een mini- en/of mainframe-omgeving (bijv IBM30xx, AS/400, DEC etc.); aantoonbare ervaring met COBOL en/ol RPG- minimaal een jaar ervaring me: een 4GL/RDBMS (bijv. INFORMIX CSP/DB2, ORACLE, FOCUS, PRO CRESS, SYNON etc.). We kiest voor BSO, 'kiest voor een carrière iri een mensgerichte en kwaliteit-gedre' ven organisatie. Hierbij gaan we uil van een kwaliteitsfilosofie die is geba' seerd op de kwaliteit van onze mede werkers. Een belofte die we waarna ken. Er is ruimschoots gelegen heid om zowel interne als externe op leidingen te volgen. Dit, gevoegd bij de frequente uitwisseling van kennis eij ervaring tussen de medewerkers vat de werkmaatschappijen, maakt da iedere medewerker zich professioned kan ontplooien. Vérder voer BSO een consequent intern promotie beleid waarin de doorgroei en dooi stroming van medewerkers op alli niveaus centraal staat. Het is vari zelfsprekend dat BSO ook op he materiële vlak uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarde! biedt. De gene die zichzelf in het geschetste profiel herkent ei geïnteresseerd is om zijn of haar carrière bij BSO verder vorm te geven, nodigen wij graag uit om een sollicitatiebrief met CV te sturen naar BSO/IS Zoeter- mi meer, Postbus 93,2700 AB Zoetermeer. Heb je vragen dan kan je bellen met Marco Brassinga, 079-219351. BSO

Leidse Courant | 1991 | | pagina 30