Bello daagt Jacobswoude voor ambtenarenrechter Open dag 25-jarig ziekenhuis Rijnoord Zoeterwoudenaar: Reclamezuilen veroorzaken horizonvervuiling LEIDEN OMGEVING £eidóC@ou4CMit VRIJDAG 10 MEI 1991 PAG] Verkeerslichten op Weigelia overbodig LEIDSCHENDAM Verkeerslich ten op het kruispunt Weigelia/ Noordsingel zijn overbodig zolang de Verlengde Landscheidingsweg (VLW) niet is aangelegd en het Euro pees Octrooi Bureau (EOB) niet is ge reedgekomen. Dat vindt de gemeen teraad van Leidschendam die daar mee het voorstel van het college van burgemeester en wethouders heeft verworpen. Volgens wethouder J.C. van Erp zijn er nieuwe cijfers bekend over de verkeersbewegingen op de Noordsingel. Die zullen binnenkort in samenhang met wellicht een nieuw voorstel voor verkeerslichten in de commissie worden bekeken. De installatie zou bijna 400.000 gulden moeten kosten. CDA Nieuwkoop wil van ligwei zwembad parkeerterrein maken NIEUWKOOP De ligweide van het zwembad in Nieuwkoop moet worden veranderd in een parkeerterrein. J. Baas (CDA) kwam woensdag met dit voorstel in de commissie welzijn. Van de ligweide wordt zeer weinig gebruik gemaakt omdat Nieuwkoop alleen over een binnenbad beschikt. Bezoekers lo pen niet zo gemakkelijk naar buiten. Baas zag hierin een prima mogelijkheid om het parkeerprobleem op te lossen. Het zwembad kampt met tekorten en daarom worden de tarieven verhoogd. „Een zwembad mag een gemeente geld kosten", merkte wethouder A.H.M. de Brouwer (PvdA) op. Hij benadrukte dat het niet zo slecht gaat met het zwembad als wel wordt gesuggereerd. „Het tekort valt echt wel mee, de tarieven zijn in vier jaar tijd niet bijgesteld". J. Middendorp (Midden Partij Nieuwkoop) stelde voor de sauna af te stoten, maar De Brouwer wil niet zo ver gaan. Hij betoogde dat het gebruik van de sauna juist moet worden gestimuleerd. D66'er P.J. Swart vroeg zich af hoe het komt dat de barinkomsten van het zwembad zo laag zijn. Hij zei dat het van groot belang is dat achter de bar mensen staan die écht kunnen verkopen. „Alleen maar consumpties duurder maken lost niets op", aldus Swart. Een tegenvaller voor het zwembad is ook het hoge energieverbruik. De commissie was het er nog niet over eens hoe dit aangepakt moet worden. Fietser gewond LEIMUIDEN Een man uit Koudekerk aan den Rijn is woensdaga vond rond half negen bij de kruising van de Generaal Merleweg met de Vriezen weg in Lei- muiden gewond geraakt na een val van zijn fiets. De man, die van de Generaal van Merle weg kwam, viel toen hij plotseling hard moest remmen voor de krui sing. Hij is met verwon dingen aan zijn gelaat opgenomen in het AZL. GGD: Gavi lijkt veilig voor volksgezondheid LEIDSCHENDAM De Gavi (gemeenschappelijke afval verbrandingsinstallatie) die is voorgesteld lijkt een voor de volksgezondheid naar verhouding veilige installatie. Het ver- stigen van de Gavi nabij Prins Clausplein is een politieke keus geweest. Men vond dat redelijke alternatieven zowel binnen als buiten de regio niet aanwezig waren. Dat ant woordt de Geneeskundige- en Gezondheidsdienst (GGD) Voorburg Leidschendam op schriftelijke vragen van het Sa menwerkingsverband Eijk- en bewonersbelangenorganisaties Leidschendam en anderen over de gevaren voor de volksge zondheid bij de komst van de Gavi in Leidschendam. De vraag was vooral of de GGD onderzoek heeft gedaan of van plan is te gaan doen naar de schadelijke invloeden op korte en lange termijn, op de gezondheid van bewoners in de direc te omgeving van de installatie. Naar eventuele gezondheidsef fecten voor omwonenden van vuilverbrandingsinstallaties is volgens de GGD nog weinig onderzoek gedaan. Dit onder zoek heeft slechts betrekking gehad op oude installaties. Fietsster over de kop HOOGMADE Een zeventienjarige fietsster uit Hoog- made brak gister middag bij een val van haar fiets een sleutelbeen. Het meisje reed op het Noordeinde in Hoogmade toen zij over de kop sloeg doordat ze te hard in haar remmen kneep. Zij is naar het AZL gebracht. EX-GEMEENTESECRETARIS WIL WACHTGELD HEBBEN LEIMUIDEN Voorma lig gemeentesecretaris van Rijnsaterwoude en Lei- muiden, W. Bello (41), is naar de rechter gestapt. Bello wil de 1,2 miljoen gulden wachtgeld hebben die hem door burgemees ter en wethouders van Ja cobswoude zijn toegezegd. Het college kan de af spraak niet nakomen om dat de gemeenteraad het wachtgeld niet wil beta len. Bello heeft een spoedprocedu re gestart bij het ambtenaren gerecht. Hij overweegt het in dienen van claims bij de ge meente Jacobswoude voor de schade die reeds is ontstaan of nog zal ontstaan. Dit heeft hij ook aan het ambtenarenge recht voorgelegd. Als de zaak toch ndg spoedig volgens over eenkomst wordt afgewikkeld, ziet hij er misschien van af, zo merkt hij op. Bello: „B en W waren bevoegd om mij die toezegging te doen, zonder voorbehoud. Ze zijn verplicht zich aan die over eenkomst te houden. Ze kun nen zich nu niet ineens terug trekken vanwege het feit dat ze het geld niet hebben". Hij is allerminst blij met zijn situatie. „Het liefst was ik gewoon ge meentesecretaris geworden van Jacobswoude", aldus Bel lo. Zoals bekend moest Bello wijken wegens de gemeentelij ke herindeling. Door samen voeging van Woubrugge, Lei- muiden en Rijnsaterwoude tot Jacobswoude werd hij overbo dig omdat werd gekozen voor de gemeentesecretaris van Woubrugge.. Bedroevend Bello noemt het verloop van de raadsvergadering van vori ge week donderdag „Bedroe vend voor de burgemeester. Het is een zaak voor het hele college. De burgemeester wordt er nu op aangesproken". Burgemeester D. Brouwer de Koning werd in die vergade ring de portefeuilles financiën en personeelszaken ontnomen. Overigens wordt in de eerst komende vergadering van de gemeenteraad een motie van wantrouwen tegen de drie wethouders ingediend. Veel inwoners van Jacobs woude vinden het bedrag dat aan Bello wordt uitgekeerd „schandalig hoog". Dit bleek ook wel tijdens de raadsverga dering, toen het besluit over het beschikbaar stellen van de 1,2 miljoen gulden moest val len en de raadszaal bijna uit puilde. Bello kan zich deze re acties wel voorstellen. „Men is echter niet zo ingewijd in de wachtgeldregelingen. Velen weten niet dat de gemeente 2,5 miljoen gulden wachtgelduit kering van het Rijk krijgt en dat het geen gevolgen zal heb ben voor de belastingen". Door alle verwikkelingen is Bello vorige week door het college met betaald verlof ge stuurd Wanneer hij definitief zijn loopbaan bij de gemeente gaat beëindigen, weet hij niet. „Ook dat is een deel van de overeenkomst die B en W nu niet meer willen uitvoeren", aldus de voormalig gemeente secretaris. Prijzenvoor schoolproject De winnaars van de wedstrijd tegen apartheid in Leiderdorp kre gen woensdag hun prijzen in het gemeentehuis. Het ging om een wedstrijd voor de hoogste groepen op de basisscholen in het ka der van het project „Anders is gewoon" van de Werkgroep Lei derdorp tegen apartheid. Als afsluiting van het project kon een tekening of gedicht worden gemaakt. Deze produktie is als expo sitie te zien in het Leiderdorpse gemeentehuis. De prijzen werden in aanwezigheid van wethouder mevrouw C. Kerner uitgereikt door twee spelers van het toneelstuk „Buitenbeentje", onderdeel van het project. De eerste prijzen gingen naar Merlijn Kramer, Linda Ouwerkerk en Judith Welsink van de Kastanjelaanschoo! en Olaf Booy, Clare Creemers en Riyanne Wuisma van de Prins Willem Alexanderschool. FOTO: WIM VAN NOORT BEZOEKERS KUNNEN ZELF EXPERIMENTEREN ALPHEN AAN DEN RIJN De jubileumtent van ziekenhuis Rijnoord in Alphen aan den Rijn staat morgen wijd open voor iedereen uit de regio. Tussen twaalf en vier uur geven de medewerkers van het ziekenhuis een presentatie van wat er da gelijks in Rijnoord ge beurt: van bloed prikken tot operaties. Een goede mogelijkheid om een beeld te krijgen van het ziekenhuis anno 1991, vijf entwintig jaar na de offi ciële openstelling. Alle afdelingen presenteren zich en de bezoekers worden er zelf ook actief bij betrok ken. Er is volop gelegenheid om zelf te experimenteren of als proefkonijn te fungeren. Zo kan men zelf een buisje bloed afnemen, uit een kunst arm wel te verstaan. Of kan men ervaren wat het is om een arm in het gips te hebben zonder er meteen zes weken aan vast te zitten. De gips- meester zorgt voor een flitsend kleurtje. Het OK-personeel zet een operatie met alle bijbeho rende instrumentaria in scène en op de video kan men zien hoe het is om werkelijk onder het mes te gaan. Hartritme De diverse informatiestands bieden de gelegenheid om een totale gezondheidsbalans op te maken. Zo kan bij de stand van de poliklinieken de long capaciteit worden opgemeten. Medewerkers van Medium Care kunnen het hartritme van de bezoekers in beeld brengen en de ogen kunnen worden getest. Medewerkers van het laboratorium geven uitsluitsel over bloedgroep en zwangerschap. Verder kunnen bezoekers voorlichting krijgen over ziektes, onderzoeken en behandelingsmethoden. Met instrumenten en kleding uit de oude doos wordt er een duik in het verleden genomen. Er is een fotogalerij met kran- te-artikelen uit de begintijd en foto's die 25 jaar geschiedenis weergeven. De infomarkt is ook interessant voor werkzoe kenden in de gezondheidszorg. Medewerkers van de afdeling personeelszaken zijn aanwezig om een toelichting te geven op de vacatures en vele arbeids mogelijkheden in het zieken huis. Parachutisten De infomarkt wordt zaterdag om twaalf uur op spectaculaire wijze geopend met een landing van parachutisten aan de Rijn zijde van het ziekenhuis. Tot vier uur is de bevolking wel kom op de markt. Daarna is de speciale jubileumtent bestemd voor reünisten en huidige me dewerkers. Ook de patiënten worden deze dag niet vergeten. Zij krijgen een speciaal gastenpresentje van het jubilerende zieken huis. De eigen huisomroep Al- pheo houdt de patiënten via een live-uitzending op de hoogte van de infomarkt. Dorresteijn in Muzenhof LEIDERDORP Schrijver Hans Dorresteijn brengt mor genavond zijn voorstelling „Liederen van wanhoop en ongeloof II" in Muzenhof Lei derdorp. Aanvang kwart over acht, entree ƒ15, CJP/65+ /'12,50. Hans Dorresteijn was tekstschrijver voor onder an dere Adèle Bloemendaal en Jenny Arean. Ook maakte hij de teksten voor diverse televi sieprogramma's, zoals Sesam straat en het Klokhuis. Tegen woordig brengt hij zijn teksten ook zelf, met raspend stemge luid, zichzelf begeleidend op de piano. Een geteisterde clown, die zijn angsten en grieven naar voren brengt, maar niet zonder tederheid. REGIOJOURNAAL één uur plus 5 ronden. Niet-li- centiehouders kunnen deelne men aan de knakenrace. Het inleggeld bedraagt 2,50 en de totale inleg vormt het prij zengeld. Het seizoen bestaat uit vijf wedstrijden. De win- In het Jaap Kooy's tuindorp aan de Heereweg in Lisse lr I de totale inleg vormt het prij- wordt morgen Israeldag ge- Kasteelpop zengeld. Hef seizoen be^tait houden. In verschillende kra ait vijt wedstrijden. De win- u'n Produk'en en intor- De Nederlandstalige rockband „aar van hel eindklassement Zj" ontvangt de Zilveren Knaak. Kees de Goede heeft de afge lopen jaren het kleinood ge wonnen. Er zijn tevens pun- certweg 1 in Alphen aan den ten te verdienen voor het Su- Rijn. De nummers van Zij per Prestige. Dat is een klas van Boven bevatten verschil- sement over alle Zoeterwoud- lertde muziekstijlen waaron- se wedstrijden in één seizoen, der: new wave rock en neder- pop Daarnaast speelt de groep ook covers van onder •spcciiiiiuiAfig andere De Dijk en Peter Koe- In de Agathakerk aan de lewijn. Het repertoire van Heereweg in Lisse wordt Brickbox bestaat uit een vrij morgen een open speelmiddag laan in Sassenheim worden baar. Ook zullen er hapjes uit het land verkrijgbaar zijn en is er kunst te bewonderen. Embassy Support Israël zal op het parkeerterrein gebruikte kleding inzamelen voor de opvang van immigranten. In formatie, telefoon 02521-15164 en 10284. Rommelmarkt morgen de spullen opgehaald. Organisator de Saksen viert brede keuze van rocknum- gehouden. Van twee tot mers, afgewisseld met hier en uur kan het Adema-orgel daar een ballad. Het Kasteel worden bespeeld. De kosten dit jaar het derde lustrum. De is vanaf half tien open en de bedragen 7,50 per kwartier, rommelmarkt begint 18 mei De opbrengst komt ten goede om negen uur en is om vier aan de restauraie van het or gel. entree bedraagt J5. Natuurwandeling Het IVN Alphen aan den Rijn uur afgelopen. Wie spullen heeft kan bellen naar Ruud de Zwart, tel: 02522-10443. houdt morgenochtend een na tuurwandeling. Doel is de Dammekade. Om tien uur wordt gestart bij de hoek Dammekade- Warmoeskade tussen Bodegraven en Reeu- wijk. Inlichtingen bij Nico Verwoerd, telefoon 01714- 12595. Bastin The Pilgrims De nieuwe Hollandse band The Pilgrims treedt morgen Expositie Een retrospectief van Cephas Stauthamer is tot 26 mei in 't op in jongerencentrum Het Huys Dever te bezichtigen in tuurtekenares Marjolein Bas tin exposeert vanaf morgen in het Katwijks Museum. Bas tin toont circa veertig gede tailleerde dieren- en plante- nillustraties. Kasteel aan de concertweg in Alphen aan den Rijn. Aan de basis van The Pilgrims staan enkele oudgedienden uit de vaderlandse popscene. Leon Klaasse zat jarenlang achter de drums van gere nommeerde Nederlandse bands als Sweet d'Buster en Lisse. Deze in 1984 overleden kunstenaar was onder meer verantwoordelijk voor het herdenkingsmonument in Lisse. Dit monument, in de volksmond bekend als 'Blote Bert us' maakte in 1951 toen het onthuld werd en lang daarna heel wat tongen los. Powerplay. Ex-Funky Stuff Naast vele positieve reacties gitarist Persijn Joling sloot vonden veel mensen Two dogs zich bij hen aan. Het vijftal raakte verder compleet met onder andere Martino Latu- peirissa, die als percussionist zijn sporen verdiende bij de Molukse formatie Massada. kunstwerk aan de Oranje- laan /Heereweg een „schande lijk naakt". Burgemeester Van der Kroft opent de ten toonstelling zaterdag om drie uur. Daarna zijn belangstel lenden welkom van dinsdag The Pilgrims de CD 'Once to tot en met zondag en tweede Jerdorp.'lie'formatie "bestaat everythingDe zaal is zater- Pinksterdag van twee tot vijl uit Corvan de Graaf sologi- dagavond open vanaf negen uur. Maandag en eerste Pink- taar. Louis van der Holst, uur- De entree bedraagt/S. Death metal genavond op in de Sjelter aan ydelopen zomer maakten r,_Ljien The Pilerims de CD Once to de Heemraadlaan 67 in Lei ster dag gesloten. de-r- Vlught, ZZ%ÏSa7 Tn Death metal Utopia Dobbe, drums en alleskunner De Finse death metal-band Jongerenverenig. Lucas Zoet. Aanvang tien Disgrace treedt morgenavond op in jongerencentrum Ma donna aan de Olympiaweg in Alphen aan den Rijn. Het viertal treedt op omstreeks uur, entree 3,50 Knakenrace De eerste knakenrace seizoen gaat morgen Utopia uit Zoeterwoude houdt van avond een disco in de Wes tender. The Exodus Music and Light-show verzorgt vanaf negen uur de muziek. Mor- Zoe- kwart voor elf. Adetar uit En- genavond is dezelfde disco ac- start. Óm schede speelt als support-act kwart voor zeven klinkt op om half tien. Madonna is open het industrieterrein het start- vanaf half negen. De entree er videosoos met de film schot voor de wedstrijd over bedraagt 7,50. tief met een Acid Party. Zon dagavond vanaf zeven er videosoos met de ..She's out of Control". ZOETERWOUDE Er was woensdagavond slechs één inspreker voor het Gemeentelijk Milieu plan Zoeterwoude. Of Zoeterwoude loopt er be slist niet warm voor óf het was bij de inwoners onvoeldoende bekend dat er een inspraaka vond was. En juist het punt voorlichting wordt in het mi lieuplan als een van de belang rijkste punten omschreven. De inspreker, J. van Gent van de Dorpsstraat wees er op dat de milieu-aspecten bij de Zoeter- woudse ondernemers veel aan dacht krijgen. Het afvoeren van afval gebeurt met grote zorg, aldus Van Gent die nog wel met een nieuw aspect aan kwam: horizonvervuiling. Hij doelde daarmee met name op de reclamezuilen die sinds twee weken in het dorp ver schijnen. Daarbij speelt de gro te, driehoekige zuil op het Dorpsplein een nagatieve hoofdrol. Wethouder Ringersma merkte nog maar eens op dat hij de bespreking over de verdere in richting van het plein de re clamezuil punt van discussie zal zijn. Voorts werd de sug gestie gegeven naast de glas- container ook blikcontainers te plaatsen. Door enkele raadsleden werd de affaire „hondepoep" aange roerd. Mevrouw M. Knops verwees de straf om overtre ders met een foto in de krant af te drukken naar de „mid deleeuwen". Voorts wees J. van der Salm (Noord Aa) er op lering te trekken uit ervaringen elders met containers voor groente-, fruit- en tuinafval. „In Leider dorp is daarover veel commo tie ontstaan. Laten wij daar van leren", aldus Van der Salm. Voor een uitgebreide ook voor de komendt raadplege men „UIT", tis wekelijkse bijlage krant. BIOSCOPEf LEIDEN LUXOR (Statior tel. 071-121239): Look whe too (al); 19.00. 21.15. zo. c LIDO en STUDIO (Steen tel. 124130): Rookie (12 21.15. wo. 8 mei t/m zo. w ook 14.30. Onfatsoenlijk (12); 19.00, 21.15. Sleepinj enemy (al); 19.00, 21.15. w wo. ook 14.30. Dances wi (12); 20.00. do. zo. ook 14.0' of the lambs (12); 18.45, 1 t/m zo. wo. ook 14.15. Duel film, het geheim van de lamp; wo. t/m zo. wo. 14.3C NON (Breestraat 31, tel.071 Cyrano de Bergerac (a 21.15. REX (Haarlemmer tel. 071-125414): Pruimei (16); 20.00. ALPHEN AAN DEN RIJN NEMA (Van Boetzelaerstra 01720-20800): Look who' too (12); 18.45,21.30. wo. t/ ook 13.45. do. zo. ook 16.1! of the lambs (12); 18.30, 2 t/m zo. wo. ook 13.30. do 16.00. Sleeping with the ei 18.45, 21.15. do. zo. ook 1€ ne zeemeermin (al); wo. t/i 14.00. Dances with wol 20.15. wo. t/m zo. wo. ook zo. ook 17.00. VOORSCHOTEN GF (Schoolstraat 69, tel. 017 Godfather III (16) vr. t/m ma. t/m do. 20.15. Three i little lady (al); wo. t/m z 19.00, 21.15. wo. 15/5 15. Vere (al); wo. do. 20.15. me 20.15. Teenage Ninja Turtle t/m zo. 14.00, 15.45. vr. t/r 19.00. wo. 15/5 14.00, 15.4! KINDERVOORSTELLINGEN kleine zeemeermin; wo. t/r 15/5 14.00. DEN HAAG ASTA: 1 (Spi 3463500): The Doors (16 18.45, 20.30. zo. 13.15, 16.C 21.30. ASTA 2: O Boyl (e 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.C 21.30. ASTA 3: Dances i ves (al); 14.00, 20.15. BA (naast Den Haag Centi 3471656): Greencard (al) 18.45, 21.30. za. zo. 13.4 18.45, 21.30. BABYLON 2 from a mall (12); 14.00, 18.4 za. zo. 13.45, 16.15, 18.4! BABYLON 3: Awakenii 14.00, 18.45, 21.30. za. zi 16.15, 18.45, 21.30. CINE4 tenhof 20, tel. 3630637): Thi of the Lambs (16); 14.0( 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18.4 CINEAC 2: Look who's ti (al); 14.00, 18.45, 21.00. z« 18.45, 21.30. CINEAC 3: garten Cop (al); 18.45, 21.3( do. ook 14.00. METRO (Carnegielaan, tel. 3456756) with wolves (al); 14.00, 20.3 TROPOLE 2: The godfathei 14.00, 20.30. METROPOL onfatsoenlijke vrouw (16) 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.0 21.30. METROPOLE 4: (8 Vere (al); 14.00, 18.45, 2! 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 TROPOLE 5: Misery (12) 21.30. ma. di. do. ook 14.00. ON 1 (Herengracht 13, tel. 3 Sleeping with the enemy a 18.45, 21.30. zo. 13.30, 16.f 21.30. ODEON 2: Look ling Too (al); 13.45, 18.45, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. 3: The silence of the lar 13.45, 18.45, 21.30. zo 18.45, 21.30. ODEON 4: T ie (16); 18.45, 21.30. rr 13.45. HAAGS FILMHUIS An angel at my table; 2l 21.00. Zaal 2: Halfaouine; 15 death of a teamaster; 21.45.1 voorstelling. Zaal 3: The your ger; wo. 19.30, 21.45. Kleii do. 19.30, 22.00. Pixote; v 22.00. American Graffiti, 1 Rumble fish, Polyester, 7 Spot; za. v.a. 18.00. Makker, uw wild geraas; zo. 19.30, 2i turday night fever; ma. 19.3i Beat street; di. 19.30, 21.45j KINDERVOORSTELLINGEN r AC 3: Ducktales; wo. do. vr£ 14.00. zo. 13.15, 16.00. MS LE 5: Ducktales; wo. do. vr 14.00. zo. 14 00. 16.00. Ol Teenage Ninja Turtles; wo.< za. wo. 13.45. zo. 13.30, 16.f NACHTVOORSTELLINGEN AC I: Silence of the lambsn 00.15 CINEAC 2: Question Hanepoelloop vraag naar 1 T-shirts niet as RIJPWETERING Hanepoelloop trok ren meer deelnemer ooit tevoren: 633. jaar telde de loojj geen 400 deeln'c maar toen was h«tj slecht weer. r Gisteren, bij de twintigf' sie, was het weer ideaiv een hardloopwedstrijd.?' ganisatoren hadden ni^z kend op zo'n massale^ want men kwam 150 F tekort. De shirts werd] gens het twintigste F uitgedeeld aan iedere I mer. De shirts worden! gestuurd. Uitslagen t 5 km jongens: 1. Michel vaif, Rijpwetering (21.26), 2 Klink, Roelofarendsveen (in Marcel Wieringa, Den Haajjir 5 km meisjes: 1. Tatjana Z\*L derdorp (22.18), 2. Manol^ Leiderdorp (22.40), 3 Dian»° vorst, Leiderdorp (23.00). j 5 km dames: 1 Tineke van (20.25), 2. Sylvia van de£' (22.14). 10 km heren: 1 Bert de I 2. Vincent van Rijn, veen (34.00), 3. Dir (39.00). 10 km veteranen; 1. Jan 1 2. W. Ravensbergen, LeidW 3. C. Hoogervorst, Leiderdoi 10 km dames 1 Carla van (41.20), 2. Conny Heemsk Ade (43.33), 3. Annette f (44.41). Halve marathon wheelers:! Jonkman, Oude Wetering (f j Halve marathon heren: 1. Velzen, Warmond (1.11.51)JJ Smits, Bodegraven (1.13.0T nald Seysener, Hillegeom (id Halve marathon veteraneijet tien Hogenboom, Roelofaip. (1.15.02), 2. Cor van DamJ (1.16.31), 3. Henk Verstee Zoeterwoude (1.17.48). f Halve marathon dames: 1 lis tekaas, Lisse (1.34.34), 2 Anjs( Poel, Roelofarendsveen (lLl Sjoukje Wolma (1.40.10).

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12