Doesgebied moet grarisch blijven li Zoeterwoude stemt in met „duur" zwembadonderzoek Leiderdorp verbiedt traditionele braderie Hoofdstraat Warmond op zoek naar kandidaten sportprijs Bibliotheek Voorschoten heeft interieur vernieuwd REGIOJOURNAAL ^DEN OMGEVING CckLcSou/ia/rit woensdag 8 mei 1991 pagina 17 ag/intigste Hanepoelloop a$rgen in Rijpwetering WETERING De Rijpweteringse gymvereniging Haram- oudt morgen de traditionele Hanepoelloop. Dit evenement I [voor het twintigste achtereenvolgende jaar gehouden. Het ft een halve marathon (21 km), een tien kilometerloop voor sweg, heren en veteranen vanaf 40 jaar en een vijf kilometer- tyoor dames, jongens en meisjes tot 15 jaar. De start van de jnlometer is om tien voor elf en voor de tien kilometer en de wo marathon om elf uur op Sportpark Hertogspark in Rijp- uwing. Inschrijven kan tussen kwart voor en kwart over tien thtt Hertogspark. Het inschrijfgeld bedraagt negen gulden °k je halve marathon, zeven gulden voor de tien kilometer- m vijf gulden voor de vijf kilometerloop. Iedere deelnemer «jfigt in verband met het vierde lustrum van de Hanepoel- armen T-shirt. Voor de snelsten zijn voorts ereprijzen beschik- ,rajlet parcours gaat over verharde en onverharde polderwe- ®*tr is ruime parkeer- en kleedgelegenheid op het Hertog- 14][ Nadere inlichtingen: telefoon 01712-8153. LEIDERDORP De bra derie die jaarlijks eind au gustus in de Leiderdorpse Hoofdstraat wordt gehou den mag dit jaar geen doorgang vinden. Het col lege heeft geweigerd daar voor een vergunning af te geven aan de Stichting F estiviteiten vereniging Het Oude Dorp. Ook ande re activiteiten, zoals rom melmarkten mag de Stich ting niet organiseren. De voorzitter van de stichting, de postagentschaphouder C. Bos kwam daar gisteren, verge zeld van zijn raadsvrouw mr. Hiep, zijn beklag over doen bij de commissie beroep- en be zwaarschriften. Het college van B en W van Leiderdorp had het verzoek van Bos afgewezen omdat het „de toelaatbare beperking van het gebruik van de weg door en voor het verkeer wordt overschreden". Een weige- ringsgrond die volgens mr. Hiep „alle proporties" te buiten ging. Zij vond de Hoofdstraat geen doorgaande weg en wees vervolgens op de traditie die in de loop van 12 jaar met de bra derie was gegroeid. Gemeente-ambtenaar W. van Winterswijk probeerde uit te leggen dat met de wekelijkse warenmarkt en de voering van Koninginnedag „de grens van het aanvaardbare in de Hoofd straat was bereikt". Het heeft er alle schijn van, dat het college heeft ingegrepen in de concurrentiestrijd tussen „Het Oude Dorp" en de vereni ging „Rond Om de Kerk". Bos heeft het bij het college ver bruid omdat hij weigert samen te werken met de Oranjever eniging Leiderdorp. Voor het college was dit aanleiding een nieuwe beleidslijn te introduce ren. Rommelmarkten mogen voortaan alleen maar binnen een gebouw worden gehouden. Buiten is het toegestaan wan neer het een onderdeel is van de Oranjefeesten of het de jaar lijkse kindervrijmarkt bij het winkelcentrum Santhorst be treft. Commissievoorzitter Mr. B.K. Olivier betwijfelde of dat wel de toets der kritiek kan door staan. Volgens hem had het college verzuimd bekendheid aan de nieuwe beleidslijn te ge ven. De Stichting van Bos mocht er daarom op rekenen, dat net als vorige jaren een vergunning voor de braderie werd verleend. Van Winterswijk bleek het enigszins moeilijk te hebben het collegebeleid te verdedigen. Hij kwam plotseling met het argument, dat een braderie niet past in het gemeentelijke standplaatsenbeleid. Oliveir vond het echter „dubieus' of dit artikel uit de APV wel van toe passing was. „Wat is er nou ei genlijk tegen om een braderie te houden. Daar heb ik nog nooit iemand over horen kla gen", zo nam Olivier alvast een voorschot op de uitspraak van de commissie die nog deze maand mag worden verwacht. Politie toont beveiligde auto OEGSTGEEST De rijkspolitie van Oegstgeest toont op zaterdag 11 mei tijdens de jaarmarkt op de De Kempenaerstraat in Oegstgeest een zeer goed beveiligde auto. Dit in het kader van het regionale project ter voorkoming van de diefstal in en van auto's. De auto, een Hyun dai Lantra is door de im porteur ter beschikking gesteld. De wagen is uitge rust met een alarmsysteem en diverse blokkeringen, die wegrijden bemoeilij ken. toS BROCKEN JJeRDORP De uit- 5Aak van de Kroon |.rapij bestemmingsplan sboesgebied werd ver- J,gld, laat geen enkele vc te voor een verdere Hering van een stort- *'h£. Ook de aanleg van 5. [recreatiegebied be- niet tot de mogelijk- cam. De agrarische he ining moet weer in gotforden hersteld. DPO I het advies van de juris- iq'jK. Olivier en H. Troost- |ie zijn verbonden aan de ODbep Bestuursrecht van °°)hiversiteit van Amster- J,ljPe gemeente Leiderdorp 5 bestuur van de Gevulei on om dat advies ge- 5, B omdat er een kleine ®^was, dat het Koninklijk at l Besluit van 1 oktober 1990 kon worden aangevochten. Voor de Kroon heeft de hand having van het open yeenwei- degebied in het Doesgebied met zijn landschappelijke en natuurwetenschappelijke waarde zeer zwaar gewogen. Ook is rekening gehouden met het feit dat het is aangewezen als stiltegebied. Een rol heeft ook gespeeld de overweging, dat door maatregelen gericht op een vermindering van de afvalberg de behoefte aan een stortplaats in het Doesgebied zal afnemen. Niets geoorloofd De juristen intepreteren de Kroonuitspraak zo, dat er ter plaatse helemaal niets is ge oorloofd. Volgens hen dient het gebied zijn huidige karak ter te behouden. Dat betekent ook een streep door de plan nen van de gemeente een re creatieve bestemming aa,n het gebied te geven. Volgens Oli vier en Troostwijk kan de ge meente Leiderdorp niet wor den verplicht het gebied weer in de oude staat terug te bren gen. Zij concluderen, dat de aanlegvergunning van de stortplaats en de bouwvergun ning voor de brug over de Dwarswatering rechtsgeldig zijn verleend. Burgemeester en wethouders van Leiderdorp kunnen in hun ogen niet ge dwongen worden om door middel van bestuursdwang op te treden. Door alvast met de werkzaam heden te beginnen zonder dat de bestemmingsplansprocedu re was voltooid hebben de ge meente Leiderdorp en de Ge vulei een te groot financieel risico gelopen. Er zijn grote in vesteringen gedaan die achter af voor niets zijn geweest. De bestuursdeskundigen vinden dat bij een controversieel pro ject als een stortplaats wat meer terughoudendheid op zijn plaats was geweest. MARKTEN stoi •»'RKT LEIDEN 7 mei: Prijzen Verderen per kg geslacht ge- >nder nier en slotvet, inklusief olgens PVV): Aanvoer slacht- mannelijk 15. Vrouwelijk 2e kwal. 5.20-5,90, I 4,70-5,20 en worstkwaliteit eniO. Handel goed en prijzen ho- rgëBrunderen per stuk inklusief weanvoer gebruiksrunderen 174 i 21 grasklaveren. Melk- en EKIen 1e soort 1850-2300, 2e ille350-1850. Handel redelijk en •nhiprijsh. Melkvaarzen 1e soort ;ot 100 en 2e soort 1300-1700. uisredelijk en prijzen hoger. Kalf- S.( 1e soort 1900-2300 en 2e .00400-1900. Handel redelijk en th-gelijk. Guste koeien 1e soort '00 en 2e soort 1300-1700. Legoed en prijzen gelijk. Enter- irgfll550-2250. Handel redelijk en >ste gelijk. Pinken 1000-1700. rustig en prijzen gelijk. Gras- INOi 700-1300. Handel rustig en rleigelijk. vooe kalveren voor de mesteri), >301 BTW: Aanvoer roodbont itsterkalveren extra kwaliteit 650- baakwaliteit 500-625 en 2e kwali- IIZ0-45O. Handel vlot en prijzen lur Vaarskalveren extra kwaliteit ur i, 1e kwaliteit 275-350 en 2e erat 110-250. Handel vlot en prij- 3.0l)er Aanvoer zwartbont 1600. er preren extra kwaliteit 450-525, i kaiteit 350-440, 2e kwaliteit 150- 10 findel vlot en prijzen hoger, oortlveren extra kwaliteit 250- ocllkwaliteit 175-240 en 2e kwali- e J-160. Handel vlot en prijzen end Aanvoer vleesrassen 174. ibeSsen 1e kwaliteit 650-825 en elijKteit 300-600. Handel goed en I-IShoger. 5-14 per kg levend gewicht. Aan- j.Ofclachtvarkens 533. Prijzen arkens 2,80-2,90, zeugen 1e r «45-2,55 en 2e kwal. 2,35-2,45. -18lredelijk en prijzen gelijk, anchapen en lammeren per kg. u.l gewicht inklusief BTW:"Aan- in B2. Waarvan lammeren 425. i u.Chapen 3,50-5,00. Ooien tot Sprl.00-9,75. Ooien boven 20 kg St.)0. Rammen tot 22 kg 9,00- >st:l 22-25 kg 8,75-9,75. Rammen 3-125 kg 7,50-9,00. Zuiglammeren <la9,00. Handel redelijk en prijzen niel D-Tchapen en lammeren per stuk -171 BTW: Slachtschapen 80-175. -1lbt 20 kg 160-190, boven 20 kg in Rammen tot 22 kg 190-230, ig irfg 210-240, boven 25 kg 240- liglammeren 135-170. Ie isschapen en lammeren per deltlusief BTW: Aanvoer 100. t.15 met 2 lammeren 300-425. ae» met 1 lam 200-265. Handel )-1ien prijzen gelijk. ior r geiten en bokken 68. Geiten paten per stuk 20-80. Handel re- k. In prijzen gelijk. Totaal 4311 nnei penlARKT BODEGRAVEN 7 depnvoer 7 partijen. Bij kalme sfi/erd een prijs genoteerd van f derf5 voor extra en zware kwali- eeêr controle op 'vjipeerplaatsen en:! e^iMADE De gemeente „jdade gaat meer controle- eki kampeerplaatsen in de an hte wellicht worden ge- Mvoor permanente bewo- iie toezegging heeft bur ster A. Meerburg ge daan het PvdA-raadslid Klroen. Deze wees er tij- jjjeen onlangs gehouden £|jergadering op dat het mafepunt in de controle op hpeerwet bij de gemeen- EWop aspecten van openba re, veiligheid en wei- Groen wenst controle alleen mogelijk perma- Ibewoning, maar ook op Jïadwerkelijk verplaats- j^|jn van kampeermidde- - ''at laatste zou volgens :unnen worden gecon- i door ze 25 centimeter 'n weer te laten rijden. WARMOND Het gemeente bestuur van Warmond heeft een sportprijs ingesteld voor inwoners die een bijzondere sportprestatie hebben neerge zet. Deze Warmondse Sport prijs is een wisselprijs, ver vaardigd door de Warmondse beeldhouwer Fons Versluijs. De prijs zal jaarlijks tijdens de opening van de Kaagweek (dit jaar op vrijdag 5 juli) worden uitgereikt. Voor de prijs ko men zowel sporters als sport- teams in aanmerking. Ojk het bestuur van een vereniging kan worden genomineerd, of een Warmonder die zich sport- ondersteunend verdienstelijk heeft gemaakt, op plaatselijk, nationaal of internationaal ni veau. Een jury van sportjour nalisten zal drie kandidaten in volgorde van voorkeur voor dragen aan het Warmondse college van burgemeester en wethouders. Het college neemt de definitieve beslissing. De sportverenigingen en de inwo ners van Warmond kunnen tot 1 juni van dit jaar hun kandi daten nomineren. De voor dracht moet worden gemoti veerd. De sportieve prestatie moet tussen juni 1990 en juni 1991 zijn geleverd. Nominaties moeten aan het Warmondse college, postbus 42, 2360 AA in Warmond worden gezonden, onder vermelding van „War mondse Sportprijs". De bibliotheek van Voorschoten is er na de verbouwing heel wat overzichtelijker op geworden. I FOTO: HENK VAN DEN ENDE IC VOORSCHOTEN De openbare bibliotheek aan de Wijngaardenlaan in Voorschoten is na een in terne renovatie onherken baar. Het gebouw voor 200.000 gulden opgeknapt. De typische kleuren uit de jaren zeventig, bruin en oranje zijn nu vervangen voor blauwgrijs, wit en helder geel. Met behulp van de Voorschotense bin nenhuisarchitect J. Sloots heeft het interieur een ge heel ander aanzien gekre gen. Er is een zogenaamde zonnewijzeropstelling ge komen, waardoor het ge heel veel overzichtelijker is geworden. Door efficiënter ruimtege bruik is er op dezelfde opper vlakte veel meer plaats geko men. Ieder deel van het ge bouw is nu functioneel en het oogt allemaal ook veel ruimer door het wegbreken van twee muren. Uiterlijk is nog wel te zien dat het gebouw ooit een schoolgebouw was, inwendig is daar niets meer van te bespeu ren. De vaste bezoekers wanen zich in een geheel ander ge bouw, ook omdat de informa tiebalies een andere opstelling hebben. In tegenstelling tot vele ande re bibliotheken, die door de overheidsbezuinigingen ge dwongen werden hun ope ningstijden te beperken, zijn de openingsuren in Voorscho ten uitgebreid omdat een bete re werkverdeling mogelijk was. De meeste boeken hebben een andere plaats gekregen. Het is even zoeken voor de bezoekers in het begin, maar dat zou snel moeten wennen. Zowel de uit leenadministratie als het cata logussysteem zijn geautomati seerd. Voor het lenen van boe ken is nu een pasje nodig. De catalogusbakken zijn verdwe nen, er zijn riu vier zoektermi- nals. Nieuw is de uitlening van CD's. Het lidmaatschap voor volwassenen bedraagt nog steeds 25 gulden per jaar. Nieuw is een lidmaatschap van zeven en een halve gul den voor mensen, die maar weinig lenen. Die betalen dan per uitgeleend boek drie kwartjes extra. De directrice, mevrouw C. Sterck-Calis, is verder erg ook trots op de ver- telhoek en de expositieruimte. Eind mei zal de bibliotheek of ficiéél worden heropend. Gebruikers compostvaten willen meer voorlichting ALKEMADE Gebruikers van compostvaten hebben be hoefte aan meer voorlichting over composteren. Dat blijkt uit een enquête die in de ge meente Alkemade is gehou den. Slechts 6,5 procent van de ondervraagde bezitters van een compostvat „oogstten" na minder dan zes maanden com post. De overigen deden daar aanmerkelijk langer over. Toch moet het mogelijk zijn om al na vier a zes maanden compost te winnen. De beste plek voor een compostvat is in de zon en op de tegels; slechts 29 procent plaatste zijn vat op de beste plaats. Lang niet ie dereen bleek kalk aan de com post toe te voegen, namelijk slechts 27 procent. Meer dan de helft van de gebruikers, 62 procent, is tevreden over de werking van de compostcon- tainer. Alkemade deelt geen poepschepjes meer uit ALKEMADE De gemeente Alkemade stopt met het uitde len van hondenpoepschepjes. Gebleken is dat het schepje in de praktijk niet of zeer weinig wordt gebruikt. De hondenpoepschepjes zijn uitgereikt in de buurtpreven- tiewijk in Roelofarendsveen. Dit werd gecombineerd met een voorlichtingsactie. Op ba sis van een enquête door het buurtpreventieteam conclu deert de gemeente Alkemade dat de voorlichting resultaat heeft gehad, maar dat het schepje niet of nauwelijks werd gebruikt. Zodra zich er gens in een Alkemadese woon wijk weer hondepoepproble- men voordoen, zal het ge meentebestuur in de desbe treffende wijk een voorlich tingsactie houden zonder schepjes uit de delen. Jongens Wat willen jongens nu eigen lijk? Dit thema staat van avond centraal in hardroek een trum Scum aan de Helm- bergweg in Katwijk. In een videofilm wordt een beeld gegeven over meisjes, proble men en emoties, muziek, ui terlijk en idealen. Na de film kan van gedachten worden gewisseld. Aanvang half ne gen. Zaalvoetbal Scum houdt morgen een zaalvoetbaltoernooi in sport hal Cleijn Duin in Katwijk. Van twaalf tot zes uur wordt gespeeld door zowel jongens als meisjesteams, 's A vonds treedt in Scum aan de Helm- bergweg in Katwijk de band Avenue op. Het optreden be gint om negen uur en toegang kost 2,50 standelijk gehandicapten. Marrie Bot werd ondermeer bekend door haar fotoboek Miserere, waarin zij foto 's toent van grote boetebede vaarten in Europa. De ten toonstelling is nog tot 28 mei te zien tijdens openingsuren van de Openbare Biblio theek, Weteringskade 25, Noordwijk. Expositie In de Openbare Bibliotheek in Noordwijk is een foto-ex positie van Marrie Bot te be zichtigen. Zij maakte de afge lopen elf jaar foto's van ver- Het kerkje aan de Noordense I TEKENING: PR Oud-strijders De vereniging van oud-strij ders 4e regiment Infanterie herdenkt de gevallenen die in mei 1940 het leven lieten bij de verdediging van de vliegvelden Ypenburg en Valkenburg. Zoals elk jaar zal morgen, Hemelvaartsdag, een krans worden gelegd bij het eregraf op de algemene begraafplaats aan de Winston Churchilllaan in Rijswijk. De korte plechtigheid begint om negen uur. Daarna wordt om half elf in Valkenburg een bijeenkomst in de Neder lands Hervormde Kerk ge houden. Na een samenzijn in dorpshuis De Terp, zal een krans worden gelegd op de erebegraafplaats in Valken burg. Verzamelbeurs In dorpshuis 't Trefpunt in Zevenhoven wordt morgen een algemene verzamelbeurs gehouden. Er zijn diverse kramen met postzegels, mun ten, ansichtkaarten, sigaren bandjes, suikerzakjes, curiosa, stickers, boeken en kwartet ten. De beurs begint om tien uur en duurt tot half vijf. Muziek In Muziekcafé De Voogd in Sassenheim treedt morgen de meestergitarist Isaac Guil- lory op. Guillory speelde mee op platen van onder anderen Elkie Brooks en Donovan en met de jazzgroep The Pacific Fardrum, Barbarea Dickson en Nick Heyward. Aanvang tien uur, toegang is gratis. Madonna Een Dutch Night met live muziek wordt morgenavond gehouden in jongerencen trum Madonna aan de Olym- piaweg in Alphen aan den Rijn gehouden. De Alphense sound-mix artiest Ruud Back luistert deze avond op met een hoofdzakelijk Engelstalig repertoire. Madonna is open vanaf half acht. Ruud Back treedt op omstreeks tien uur. De toegang is gratis. De nieu we coverband Young Blood treedt vrijdagavond op in Madonna. Young Blood is een nieuwe Nederlandse rockband, bestaande uit doorgewinterde popmuzikan ten die stevige rock in de ja ren '70 stijl brengen. Het con cert begint om tien uur. Ma donna is open vanaf half tien. De entree voor dit con cert bedraagt 10 Kienen Buurtvereniging Wilhelmina houdt vrijdag een kienavond in De Gewoonste Zaak aan de Schoolstraat in Lisse Aanvang acht uur. Rommelmarkt In gebouw Beatrix in Woer- dense Verlaat wordt zater dag van half negen tot één uur een rommelmarkt ge houden. De opbrengst is ge deeltelijk bestemd voor het in stand houden van het her vormde kerkje aan de Noor dense plassen Tevens wordt met het geld een kerk voor vluchtelingen in Zuid-Afrika gesteund. Collecte De collecte voor de Hart stichting heeft in Zoeterwou- de een totaalbedrag van 5.742,45 opgeleverd. In de dorpskern werd3.85T,55 in gezameld terwijl aan de Hoge Rijndijk de opbrengst 1.890,90 was. Concert De organist Ronald de Jong geeft zaterdagavond een im provisatieconcert op het orgel van de Oudshoornsekerk in Alphen aan den Rijn. Hij improviseert over psalmen en gezangen die door het pu bliek zullen worden opgege ven. Het concert begint om kwart over acht. De toegang is gratis. Danswedstrijd Madonna houdt op zaterdaga vond 1 juni een New Dance Party. Onderdeel van deze avond is een danswedstrijd. Hiphop-, house- of gewoon disco-dansers kunnen aan deze competitie meedoen. Dansers die hun kunsten wil len laten zien, kunnen zich nu alvast aanmelden. In schrijven kan bij Madonna, Olympiaweg 2a in Alphen aan aen Rijn, of telefonisch: 01720-93329. Missie Oosterse en Afrikaanse kunst wordt van donderdag tot en met zaterdag van tien tot zes uur verkocht in kloosterbe jaardenoord Mariengaerde aan de Mgr. Aengenentlaan 3 in Warmond. Tevens is er een missietentoonstelling. Met de opbrengst wordt een kerk gebouwd in Muting in Irian Jaya, waar de missiona ris pastoor M. Bennenbroek msc actief is. ALLEEN VVD IS TEGEN ZOETERWOUDE Dankzij de steekhoudende argumentatie van het pro gressieve raadslid J. Stuijt komt er een onderzoek naar de toekomstmoge lijkheden van het Zoeter- woudse zwembad. De CDA-vertegenwoordigers M. Knops-Bender en J. van der Salm (Noord Aa) gingen uiteindelijk over stag nadat zij grote aarze lingen hadden. „Met pijn in het hart zwicht ik voor een betere onderbou wing" aldus mevrouw Knops. VVD-voordvoerster I. Spreij- Sanders hield gisteravond in de commissie welzijn voet bij stuk en vond een onderzoek „krankzinnig duur". Het on derzoek dat gaat komen moet het gemeentebestuur inzicht verschaffen in een viertal punten. De effectiviteit en ef ficiency van de huidige be drijfsvoering. De trends op het gebied van het zwemmen in Nederland. De meest haalbare veranderingsvoorstellen en tenslotte de invloed van die voorstellen op het negatief re sultaat in de toekomst. Juist in dat laatste aspect was Stuijt van Progressief Zoeter woude het meest geïnteres seerd. „Ik wil wat meer zeker heid hebben over de toekomst perspectieven. We moeten toch weten welke kant het op gaat. Nu kost het zwembad zo'n 200.000 gulden. Over en kele jaren is dat misschien veel meer. Ik weet het niet, daar wil ik inzicht in krijgen omdat ik anders bang ben over enkele jaren voor veel hogere kosten te komen. Er moet een planning komen. De informatie die nu op tafel ligt is wel goed maar uitsluitend op basis van het huidige ge bruik", Stuijt. Schrikken gulden te duur. „Ik schrok me kapot toen ik het bedrag zag. En de uitkomst van het onder zoek zal niet veel afwijken van het onderzoek dat intern door de heer Harland van het bureau welzijn is verricht. Wij willen een eenvoudig bad voor een niet te hoog prijskaartje. Het inhuren van eén bureau is weggegooid geld", aldus Sprey, die verder pleitte voor het openhouden van het buitenbad en het sluiten van het instruc- tiebad. CDA'er J. van der Salm deed nog een poging om voor een hoger bedrag een meer uitge breid onderzoek te houden. Daar voelde de commissie, in clusief wethouder Hogenelst, weinig voor. Wethouder Hoge nelst stelde dat met het onder zoek zoals door het college voorgesteld in ieder geval ant woord komt op de vragen die nu leven. De wethouder legde ook nog het verband met de werkgroep „Complex" die eerder dit jaar met een alter natief voorstel kwam met al lerlei andere voorzieningen mits een onderzoek de haal baarheid daarvan zou aanto nen. Complex „De werkgroep Complex richt zich op een te grootschalige ac commodatie. Als landelijke ge meente moeten wij dat niet doen. Zeker niet als zo'n ac commodatie ook nog eens ex tra verkeer aantrekt" aldus wethouder Hogenelst die meldde dat het college al heeft besloten geen energie meer te stoppen in de werkgroep Com plex. En juist dat was tegen het zere been van de commissie die dat erg onverstandig vond. „Als onderzoek uitwijst dat de plan nen van de gemeente niet haalbaar zijn is overleg met de werkgroep toch nog wel moge lijk. Zet de werkgroep maar even in de ijskast", aldus Stuijt. Ook CDA'er Van der Salm vond het „zeer gevaar lijk" om de werkgroep nu al af te wijzen. Wethouder Hoge nelst zegde toe dat hij binnen het college de zaak nog eens zal bespreken. Of dat echter de zaak zal veranderen valt te betwijfelen gelet op de woorden van de wethouder: „We zullen het op een nette manier afwerken". Werkgroep-woordvoerder F. Gersen was teleurgesteld en betreurde het dat de werk groep Complex nooit de kans heeft gehad met het college om de tafel te zitten „Wij heb ben gedurende anderhalf jaar erg veel werk verzet. Er is veel kennis die wij best willen overdragen Wii beogen zeker geen grootschalige accommo datie en hopen er toch nog over te kunnen praten", aldus Gersen.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 17