Gehavend Dekker dwingt Popeye GS gelijkspel af Simpele winst voor Saturnus Foreholte sluit af met overwinning Hockeyer Roomburg stellen zich veilig - SPORT Ccidóc Somant MAANDAG 6 MEI 1991 PAGINA VOORHOUT De dames van Foreholte besloten gisteren het competitie programma met een moei zame overwinning op het onderaanstaande Niloc. Ondanks dat de Amster damse tegenstander nog maar een punt behaald had, slaagde de Voorhout- se ploeg er pas in het laat ste kwartier in ,deze hin dernis met 18-15 te slech ten. Door dit resultaat ein digde Foreholte op een gedeelde zesde plaats, ver achter landskampioen Aalsmeer. Foreholte kende ook dit sei zoen in de eredivisie een roe rig verloop. Waar vorig jaar enkele speelsters vroegtijdig de ploeg verlieten, trok nu coach Jan Kecskemhéty zelf zijn conclusies. An Plug nam het voor de rest van het sei zoen over, en deed dit niet on verdienstelijk. Volgens Jan Kecskemhety was namelijk de zesde plaats het hoogst haalba re met deze selectie. Over de wedstrijd tegen Niloc was men echter niet zo tevreden. Met het spannende bekerduel van afgelopen donderedag nog in de benen leek Foreholte niet vooruil te branden. De Voor- houtse ploeg, dat begon met haar bankspeelsters, leverde voortdurend de bal in bij de tegenstander en had geluk dat het een sterk keepende Diana van Dam achter zich had. Nu ging de strijd nog gelijk op en stond Niloc maar een punt voor bij rust, 7-8. In de tweede helft leek de Voorhoutse ploeg tot bezinning gekomen en liep het onder leiding van de, zich aan de malaise ontrekkende. Nicoleta Boriceaunu uit naar 14-10 LEIDEN De heren van Satur nus behaalden een simpele 18- 9 overwinning op het onder aan vertoevende Roda. De da mes van HVV daarentegen hadden het moeilijker en ver loren in Rotterdam met 14-10 van Ancora. Saturnus startte met een 3-3 dekking zodat Ancora al in haar aanval onder druk kwam te staan. Door deze speelwijze werd Ancora namelijk ge dwongen riskante passes te ge ven die gesteund door het nat te weer vaak in Leidse handen vielen. Deze profiteerden hier gretig van en liepen goed counterend uit naar een 11-3 ruststand. In de tweede helft stokte de Leidse aanvalsma- chine en kon Roda door in de meest vreemde houdingen op onorthodoxe te schieten ietwat dichterbij sluipen. Gelukkig kreeg Nico Mooren het in het laatste kwartier op zijn heupen en bracht hij Saturnus, door driemaal doeltreffend uit te halen, weer op het goede spoor. De Leidse trein sleepte zich verder in de regen voort en won met 18-9 waardoor het in de titelrace blijft. De dames van HVV vochten een heus degredatieduel uit met Ancora. In de eerste helft scoorde beide ploegen om beurten, wat leidde tot een licht voordeel (8-7) voor de Rotterdamsen bij rust. Daarna veranderde echter ook hier het weer en zo ook het spel- beeld. Door de regen en de daarmee gepaard gaande glad de bal was het Voorschotense combinatiespel een dood gebo ren kindje en kon Ancora, al profiterend van haar afstand- schutsters, uitlopen naar 14-10. Ook de heren van HVV verlo ren. zei het met maar 18-17 van het tweede team van Quintus. In een sportieve wed strijd had HVV tot 14-14 voortdurend de leiding maar zag daarna, de technisch meer bekwame Quintus-spelers on der het motto: „erop en ero ver". de winst grijpen De da mes van Olympia behielden hun kans op het kampioen schap door met 15-14 over het Rotterdamse Actief te zegevie ren. In een gelijkopgaande wedstrijd gebruikte de Rotter damsen handen en voeten om de aanstaande degredatie te vermijden. Gelukkig werd dit afgestraft door Olympia en kunnen de vrouwen ook vol gende week voltallig begin- BENNINK LEIDEN De vierde speeldag van de tenniscompe- titie bracht de Leidse tennisteams zo ongeveer het beeld van het weer, druilerig met af en toe een op klaring. Voor die heldere momenten zorgden Hille- gom, dat zijn vierde 7-1 overwinning boekte, Jan- Willem Lugthart, die zowaar A-speler Rob Simon versloeg, Unicum 3, dat tegen Juliana tot een tweede draw kwam, Nieuw Vennep, dat gewoon een knappe overwinning boekte en Leidse Hout, dat de kopposi tie veroverde. Hoofdklasse Dekker 1 - Popeye GS 2 4-4 De Warmondse formatie trad met twee invallers aan. San dra Begijn kreeg van de ten- nisbond een schorsing opge legd en omdat Karin Croese nog geblesseerd was, kreeg Paulien Hoogwater de on dankbare taak in de hoofd klasse te mogen debuteren. Uiteraard bleef de 'reserve' zonder winst Gheorghe Co- sac zou vanuit de Davis Cu pontmoeting van zijn land opnieuw te laat uit Roemenië arriveren en werd in het en kelspel vervangen door Wim Thomas, die tegen Eddy Bank in twee sets verloor. Monique Kiene en Michael van den Berg zetten hun glansrijke vertolkingen voort met singlewinst op respectie velijk Lara Bitter, een zwaar bevochten 6-3, 4-6, 6-4, en Rogier Taphoorn, een een voudige 6-0, 6-3. Samen pak ten ze ook nog de mixed in twee deeltjes, terwijl de Kou- dekerker daarvoor met de inmiddels gearriveerde, maar vermoeide Cosac met 6-3, 6-7 en 7-6 het vierde punt en het gekjkspel pakte. De schorsing van Sandra Be gijn kan de tegen deze speel ster protesterende Van Wijk Groep Groenekan drie pun ten van Dekker opleveren. Maar omdat de Warmonders zelf het spelen in twee com petities bij de bond hadden gemeld, dienen nog voetan gels en klemmen te worden opgeruimd. Te denken valt hierbij aan competitieverval sing, omdat Detec/De Mets 2 niet de punten van Begijn krijgt bijgeteld, maar wel in de race voor de titel ligt. Gis teren liet de Scheveningse formatie geen spaan heel van de Haagse stadgenoot Leimo- nias 2, dat op de stand 1-5 door de regen uitstel van executie kreeg tot donderdag, Hemelsvaartsdag. Jos Koe mans en Kees-Jan Schuilen- burg waren sterk in de sing le, maar verloren het dubbel spel met 6-2, 6-7, 7-6. Koplo per Thor RW moest op het matchpoint in de damesdub- bel twee partijen van Seda de Vries (zware enkelblessure) „Je weet, dat je dik moet winnen tegen Unicum", stelt ELTV-coach Roelof Dijk man, „maar je moet het na tuurlijk ook nog wel even doen. Maar gelukkig is het ons gelukt." Unicum kreeg in Eindhoven inderdaad geen poot aan de grond. Bionda Zonderop speelde eerste sing le en heeft dat geweten ook, 0-6, 3-6 tegen Sandra van der Aa. Mirjam Siemerink bleef Lion Groenen in de tweede set goed bij. De beide heren singles en het damesdubbel vergden twee snelle sets. Al leen de herendubbel was een driesetter. Wouter van der Heijde en Martijn Krans wonnen de tweede set van Willem Bruin en Michel van der Sanden. Zonderop en Van der Heijde kwamen tot vijf games tegen Van der Aa en Van der Sanden, terwijl Siemerink en Krans met 2-6, 1-6 tegen Groenen en Bruin een blauwtje liepen. Tweede klasse Dash '35 2 - Hillegom 1 1-7 Drie maal verscheen er pre cies dezelfde uitslag op het wedstrijdformulier. Cindy Berkhout, Petra Wessels en Marco van Trigt hadden een eenvoudige 6-2 en een moei lijke 7-6 setwinst in hun en kelspelen. Marcel Vink liet naar later bleek de enige veer tegen de Dordtenaren, 6-0, 3-6, 6-4 verlies tegen Léon Bax. In de dubbels had de formatie van coach Harry Verdegaal het niet al te las tig. Hillegom gaat na de vier de 7-1 zege nu wel heel fier aan kop. Zee Duin 1 - Animo 1 3-3 afgebr. Was speler en trainer en coach Jan-Willem Lugthart er de laatste twee zondagen niet helemaal bij, gisteren maakte hij zijn geestelijke af wezigheid weer helemaal goed door niemand minder dan ex A-speler Rob Simon met 7-6, 6-4 te kloppen. Het inspireerde de teamgenoten, want Léon Damen tikte zeer verdienstelijk Detlef Pieters met 6-1, 6-4 van de baan en Astrid Bouw won in drie sets van Annemiek Thijssen. Al leen Carola Geerlings moest Greetje de Prest met 6-4 in de derde set laten voorgaan. Het damesdubbel was geen succes, het herendubbel merkwaardig genoeg even min. In een onprettige sfeer kwamen Lugthart en Damen 2-1 in de derde set achter in plaats van 3-0 voor en werd ook de set verloren. „We la ten ze nog een keer uit Ter- neuzen komen", geeft Lugt hart als verklaring op het af breken. „Misschien maken ze dan wat meer sfeer." Joy-Mozaïek 3 - Unicum 2 7-1 De 'reserves' begonnen met slechts één dame aan het karwei tegen Joy-Mozaiek 3. Even leek het erop, dat de overige vijf partijen alle in twee sets verloren zouden gaan. Erik Bakker stond set en 5-2 achter, een mooie stand om zich te hervinden. De Leimuidenaar herpakte zijn grote hem kenmerkende inzet en redde zo de eer van net team. Juliana 1 - Unicum 3 4-4 Dan doet team drie van de Leidenaars het toch beter. Bert Bruin en Jacqueline Paauw zorgden vorige week voor het enige gelijkspel van team twee, terwijl de rest van de ploeg er tegen Heer- hugo waard toch nog een draw uitsleepte. Opnieuw was het spannend. Klaas-Jan Doeven ging op 4-2 en 15-40 in het voordeel van Mare Reinhard door zijn enkel en moest opgeven, Perry Paauw verloor met 7-5 in de derde set. Winst was er voor Wil den Hollander, die met 7-6 in de derde set Claudine Suer voorbleef, en Jacqueline Paauw, die weinig proble men van Jeanette Zaal on dervond. De dubbels werden gedeeld, waarna een opgege ven mixed en de winst met 7-6 in de derde set van Jac queline Paauw en Bert Bruin het tweede en meer dan ver diende gelijkspel betekende. Leimonias 3 - Merenwijk 1 6-2 De start van De Merenwijk tegen koploper Leimonias 3 was desastreus. Irma van Seeters met twee maal 1-6 te gen Jacqueline Kamp, Nat halie van der Voort in drie delen tegen de nog twee jaar jongere Mireile Bink en Freek Tanis met 2-6, 3-6 te gen de bekende Leiderdorper Mark Post, verloren. Mark Fleischeuer toont dit jaar meer rust dan ooit in zijn spel. De groei leverde hem twee gewonnen tiebreaks te gen Reinoud van den Broek op. Met de gewonnen dames dubbel kwamen de kansen terug, maar de heren lieten met 6-7 in de derde set vele mogelijkheden onbenut. In de mixen ging het niet meer, kon een balende coach Her man van der Capellen vast stellen. De ploeg van Mark Post is dè titelpretendent. De wedstrijd van De Mun- nik 1 in en tegen Meppel werd door regenval en glad de hardcourtbanen afgelast. Derde klasse Oegstgeest 1 - Bakkum 3 1- 7 Liesbeth Hooghoudt en Erica Wijsman kwamen er in hun enkelspelen niet aan te pas. Marco Visser gaf zich in zijn single niet zo makkelijk ge wonnen. Hij verloor met 6-7, 6-7. Paolo Polla verloor na drie sets. Hooghoudt en Mar co Visser zorgden met hun gemengde dubbel voor het enige winstpunt voor Oegst geest Lisse 1 TEAN 2 4-4 Lisse behaalde door dit ge lijkspel de eerste punten in de competitie. Het team won alle enkelspelen. Alleen Onno Wempe had tegen Ro nald Lammens drie sets no dig. Erwin Langelaan kreeg het alleen in de tweede set moeilijk tegen Jan van Leeu wen. Nancy Faas won soepel van Irma van den Oudenrijn (6-3, 6-3) en Sandra Faas had aan twee sets genoeg tegen Marie-Louise Goedhart. De vier dubbels werden alle door TEAN gewonnen. Voor de herendubbel en de tweede mixed waren drie sets nodig. Spatter 1 - Dekker Tennis 2 8-0 Dekker verscheen gehavend aan de strijd. Wim Thomas speelde in het eerste team en werd vervangen door Erik Snellenburg. Chantal van Remoorte verving de gebles seerde Karin Croese. Alleen Snellenburg kon zijn partij tot drie sets rekken. De ove rige partijen duurden slechts twee sets. Nieuw Vennep 1 - Amstel- land 1 5-3 Het merendeel van de partij en werd vlotjes in twee sets beslist. Alleen de herendub bel en de mixed van Renée Crama en Marcel van Rijn werden pas na drie sets in het voordeel van Nieuw Vennep beëindigd. Crama won knap van Irma David son, eens nationaal jeugd kampioene en Van Rijn had weinig moeite met Franklin Hagel: 6-1. 6-3. Frank Lief broer en Marijke Oudshoorn verloren hun singles en ook de damesdubbel leverde niet dat winstpunt op. TEAN 1 - Metselaars 4 2-6 Competitieleider Henk Ham ming werd duidelijk een baaiman na de nederlaag van zijn 'eerste'. Gelukkig denkt de sponsor daar niet zo over. De nederlaag tegen Metse laars 4 was een terechte zaak, omdat het zwakke punt bij de Scheveningers, de heren, niet werd afgetroefd. Wel won Onno Guinau de single, maar Marco Smit leverde de één tegen één te simpel in. De dames, Claudia Witte- man, Petra Wille en Hester Stehouwer deden hun best en boekte bevredigende scores legen de destijds hoog ge speeld hebbende Nathalie Jansen en Mieke Nugteren. Het herendubbel van Guinau en Mare Nagel kerken (waar om geen single?) werd ge wonnen. Vierde klasse Unicum 4 - Heemstede 1 5-3 Eric Bolten en Jan-Pieter Hartwijk hadden totaal geen problemen om hun tegen standers te verslaan. De da mes verloren daarentegen heel makkelijk. Het dubbel werd door Kim Dirkse en Karin van Bijsterveld na drie sets weer wel gewonnen. Eric Bolten en Mickel Verkerk verloren hun dubbel na een zeer spannende strijd: 6-7, 7-6 en 7-5. De beide mixen wer den zonder veel moeite ge wonnen. De Munnik 2 - Zee en Duin 2 4-2 (afg.) De singles werden eerlijk verdeeld. Johan Draulans en Tessa Hillaerts hadden aan twee sets genoeg om de pun ten voor De Munnik 2 bin nen te halen. Draulans ver sloeg Loek Verhees en Hil laerts was de betere van Ma- riëlle van de Bent. De andere enkelspelen waren voor Zee en Duin 2. Pieter Guyt had drie sets nodig om Philip Nagtegeller te verslaan. Ju dith Verhoef won voor het eerst in haar jonge carrière van Marieke Bethlehem. Zo wel de dames- als herendub bel waren voor de thuisploeg. De gemengde dubbels wer den afgelast en uitgesteld tot Hemelvaartsdag De Munnik 3 - Botesa 1 5-3 De herendubbel, en de mixed van Taco de Vries en Cariene Smaal werden net verloren. In zijn enkelspoel werd Taco de Vries in twee sets over wonnen. De rest van de par tijen werden snel en eenvou dig in winst omgezet. De Munnik 4 - Oud Beyer- land 3 4-4 De partijen werden keurig over de teams verdeeld. Hans van Bijsterveld en Monique Vermeulen zegevierden in hun singles, terwijl Roger van Hout en'Monique Lange laan de punten aan Oud Bey- erland moesten geven. De damesdubbel werd gewon nen, terwijl de heren een verlies moesten toestaan. Forescate 1 - Buitenveldert 1 4-4 Gert-Jan Egberink en Natas- ha van Schaik hadden beiden aan twee sets genoeg om Run -« Johan Draulans (rechts) droeg met een fel bevochten overwinning op Loek Verhees bij tot de 4-2 voorsprong van De Munnik 2 tegen Zee Duin 2. FOTO: ANDRÊ VAN HAASTEREN Nancy Faas, won net als haar teamgenoten van Lisse, wel het enkelspel, maar niet de dubbelspelen tegen TEAN 2. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN singles te winnen. Marco Stals en invalsters Evelien Poell verloren hun partijen. De herendubbel werd een fraaie strijd. Na de eerste set verloren te hebben, stonden de heren 0-5 en 0-40 achter in tweede set, die alsnog ge wonnen werd. De derde set ging echter weer naar Bui tenveldert. Door middel van de mixen werd de gelijke stand uiteindelijk gehaald. Casino 1 - Westernout 2 1-7 Alleen Eric Wong Chung was bij machte zijn single na drie sets te winnen. Annet van Eederen, Hanneke Ro- ther en Erik-Jan Schreuder kwamen er in hun enkelspe len niet aan te pas. Ook in de dubbels en mixed-partijen hadden de spelers van Wes terhout niet al te veel moeite met Casino. Brederode 2 - Merenwijk 2 8-0 Danny Lesquillier en Tim Bavelaar kwamen er in hun partijen niet aan te pas. De tegenstand was te groot. Josje van der Hoeve en Pascal Jongmans boden wel tegen stand in hun enkelspelen. Zij moesten beiden pas na drie sets de nederlaag toegeven. De mix van Lesquillier en Van der Hoeve werd ook na drie sets nadelig beslist. Leidse Hout 1 - CC Dor drecht 2 7-1 Met de ruime zege op CC 2 heeft Leidse Hout de koppo sitie in hun afdeling van de vierde klasse veroverd. Wal do Jansen en Fer Stipkovits wonnen hun enkelspel bei den met 6-0 in de derde set. Diane Padt moest in een ster kere opponente met 6-4 in de derde set de enige winst aan CC toestaan. De single van Aukje Baayens en alle dub bels werden in twee sets ge wonnen. Vijfde klasse Boekhorst 1 - De Munnik 6 7-1 Martinus 2 1 Boekhorst 2 4- 4 Het eerste van De Boekhorst heeft de race met het tweede team inmiddels gewonnen. Het kopteam pakte de vierde riante zege. Ben de Bruin en Martijn Zandvliet moesten het herendubbel aan Jeroen Leunissen en Ralph van der Velde afstaan. Voor team twee waren Margot van den Haak en Annemarije van Overschot zowel in hun sin gles als dubbel succesvol. De heren lieten het daarentegen afweten. De gemengde dub bel van Annemarije van Overschot en Jan-Jaap Uit- tenbogaard werd winnend, het totaal op 4-4 afgesloten. Sassenheim 1 - HaTeCe 1 7- 1 Sassenheim 2 - Halfweg 5 0- 8 Sassenheim 1 blijft dik win nen. „Opnieuw geen moeilij ke potjes", meldt STV- woordvoerder en zaterdag team 1 captain Sander La gendijk. „Alleen Mariëlle Sievers moest in haar enkel spel winst toestaan." Halfweg deed tegen het tweede de za ken bepaald niet half. Jelle Rinzema en Arthur Volten pakten een setje in het he rendubbel als enig wapenfeit. TEAN Alphen 3 - Room burg 1 7-1 Badhoevedorp 3 - Room burg 2 2-6 TEAN 3 zou voor Sassenheim een concurrent kunnen bete kenen, de Alphenaren lopen echter wel achter. Voor Roomburg konden alleen Yvonne Westerhout en Rob van der Zeeuw tegen Daphne Brouwer en Sandor Vrij te- genscoren. Het tweede team van de Leidenaars maakte met de 6-2 winst op Badhoe vedorp 3 in deze klasse weer iets goed. Ook de 'reserves' zijn echter geen kandidaat voor de titel, zoals de kop- teams van De Boekhorst en Sassenheim, dat wel zijn. Zoeterwoude 1 - Laatjes Kaai 2 1-0 Florieke Westhof hoeft He melvaartsdag een partij min der in aktie te komen. De te genstanders misten het schoeisel voor de nattige en gladde hardcourtbanen in Zoeterwoude. Zesde klasse Alkemade 1 - Voorhout 1 5- 3 De zestienjarige Maarten Buys en de dertienjarige Jan- Pieter Roelofs zorgden door winst in single en dubbel voor drie punten. Het dames dubbel leverde een vierde punt op, terwijl de mixed van zus en broer Madeion en Maarten Buys het vijfde punt en dus de zege opleverde. Artesia 1 - Nootdorp 1 4-4 Het jeugdige team uit Koude kerk, dat zo rap op de titel leek af te stevenen, kreeg knappe tegenstand van Noot dorp. Hanno van der Mark en Patrick Niezen waren in single en dubbelspel nog steeds oppermachtig. Céline Froma moest met 6-4 in de derde set verlies accepteren, terwijl Heddy Boers in drie delen won. Damesdubbel en beide mixen gingen echter weer verloren, zodat de strijd om de titel weer open is. In de herencompetitie wer den overwinningen geno teerd voor Unicum 1, dat recht op de titel afstevent, Boskoop 1, dat alleen op pa pier nog een concurrent van Unicum is, Voorhout, dat een zege hard nodig had en uiteraard Casino, dat zo on geveer al kampioen moet zijn Gelijke spelen waren er voor TEAN, 'heel gewoon' zoals de winnende René Car- dinaal dat noemde en Alke made, voor de vierde achter eenvolgende keer. Nederla gen werden doorgegeven voor Roomburg, hetgeen een grote verrassing zou zijn en Dekker, dat door de 'sul tan', en de directeur van Dekker Warmond, Philip van der Kwast ijverig punten blijft verzamelen. In de competitie voor heren 35-plus eindigde de regioder by tussen Zee Duin en TEAN in een gelijkspel. Cees van Driel verloor kansloos van Rik Suyver, maar Piet van Duivenvoorde maakte Henk Hamming gek. Joop Beugelsdijk was te sterk voor Cees van Beurten, maar Cees Aanhane verslikte zich in drie sets in John Wieten. De beide Katwijkse winnaars verloren wel het dubbelspel, maar 'good old' Jan de Groot en Cees van Driel trokken de zaak weer recht. Uitslagen/Standen Hoofdklasse, afd. 1: Dekker Tennis Warmond I - Popeye GS Amsterdam 2 4- 4 ALTA Amersfoort 1 - Van Wijk Groep TC Groenekan 1 1-7. TM Data Bosheim Bussum 1 - Thor RW Den Haag 1 3-5: Leimonias Den Haag 2 - Detec/De Mets Scheveningen 2 1-5 Stand: 1 Thor RW 1 4/26-6. 2. Detec/De Mets 2 4/19-11, 3. Dekker Tennis Warmond 1 4'18-14. 4 Popeye GS 2 4/18-14. 5. Van Wijk Groep/TCG 1 o Z'67 Rotterdam 1 - Tes: Detec/De Mets Scheveningen 3 5-3; ELTV Eindhoven 2 - Unicum Leiden 1 8- 0 Stand: 1 Ucello Z'67 1 4/23-6. 2 ELTV 2 424-8. 3 Amstelpark 2. 4/18-14. 4. Vic toria 1 3 14-10. 5 Tessa 1 4/15-14. 6 De- tec. De Mets 3 4/13-19. 7 Melkhuisje 1 3.8-16. 8 Unicum Leiden 1 4/2-30 Eerste klasse, afd. 3: Racketeers Rotter dam 1 - Halfweg Spijkenisse 1 2-6; Volley Eindhoven 1 - Heerhugowaard 1 8-0; Sit- lardse LTC 2 - Leeuwenbergh Leidschen- dam 1 2-6; ICL/De Manege Apeldoorn 2 - Zwolse LTB 1 3-5. Stand: 1 Volley 1 .venbergh 1 4/15-17, 6. ICL/De 2 4/14-18, 7. Heerhugowaard 1 4 I 3-5; Joy-Mozaiek Amsterdam 3 - Uni cum Leiden 2 7-1, Zee Duin Katwijk 1 - Animo Terneuzen 1 3-3 afgebroken; Dash 35 Dordrecht 2 - Hillegomse TC 1 1-7. Stand: 1 Hillegomse TC 1 4/28-4. 2 Joy- Mozafek 3 4/20-12. 3. Animo 1 4/16-14, 4. Zeeuwse TC 1 4/16-16. 5. Dash '35 2 4/13- 19. (5 Zee Duin Katwijk 1 4/12-18, 7. BTC Ivy 1 4/11-21. 8. Unicum Leiden 2 mp Assi 1 - Am I 1 1 4/27-5. 2 Meppel 1 Stand: 1 Strokt 3/17-7. 3 Crear Hertenkamp 1 4/15-17, 5 Amstelpark 4 4 '15-17. 6 Vredenburch 1 4/14-18. 7 Ha ren (Gr 11 4 11-19. 8 De Munnik Leider dorp 1 3/4-20. I 3/9-15, 7. Dekki /7-25, 8. Festina 3 4/5-27. Derde klasse, afd. 5: Oranje TC 1 - Mei 1/13-19, 7 SdasLp Cream 1 - Her ter 1 3-3. 4/28-4, 2 Bakkum waard 2 4/15-15, 4. De Merenwijk Lei- '13-19.7 Uni- Bakkum 1 - Hilverhei Juliana Hoorn 1 - Umcui Heerhugowaard 2 - D. Stand: 1 Leimonias 3 4'7 1 4 23-9. 3 Heerhugowaa Deventer 1 4/15-15. den 4 15-17. 6 Jul cum Leiden 3 4/9-23. 8 Hilverheide 1 4 8-24 Derde klasse, afd. 2: Zaandam 1 - Heer enduin IJmuidon 1 3-3 afgebroken. Bad- huevcdorp 2 - Luck Raeck Maarssen 1 1- 7 Egmond aan Zee 2 - St Pancras 1 4-4. OLTC Oegstgeest 1 - Bakkum 3 1-7 Stand: 1. Luck Raeck 1 4/26-6. 2 Bak kum 3 4 24-8. 3 Heerenduin 1 4/23-7, 4 St Pancras 1 4'18-14. 5 Zaandam 1 4/16- 14 6 Egmond aan Zee 2 4/9-23. 6 OLTC Oegstgeest 1 4 7-25. 8 Badhoevedorp 2 4 3-29. Derde klasse, afd. 3: Van Wijk Groep'TC Groenekan 2 - Egmond aan Zee 1 afgelast; Lisse 1 - TEAN Alphen .1.(7 Rijn 2 4-4. Popeye GS Amsterdam 4 - Brederode Santpoort 1 0-8. Soestdijk 1 - 0-12. 4. Van Wijk Groep 2 3/17-7, 5. Egmond aan Zee 1 3/16-8, 6. Popeye GS 4 1/9-23, 7 TEAN Alphen a d Rijn 2 4/5- Derde klasse, afd. 4: Mer 2 8-0; Overburg Amstelveen 2 Centre Point Almere 1 1-5 afgebroken Stand: 1 Merlenhove 2 4/23-9, 2. Centr. Point 1 4/20-10. 3. Overburg 2 4/20-10, 4 Spatter 1 4/21-11, 5. Alkmaar 2 3/13-11, 6 War- 1 3 3-5;' Lobbelai s Oledo Roti - Amstelland Am- nbergh Leidschen- 1 6-2; Nieuw Vent stel veen 1 5-3; Let dam 3 - Markendaal Breda 1 5-3 Stand: 1 Lobbelaer 1 4/25-7, 2 Aeolus/Oledo 1 25-7. 3 Amstelland 1 4/18-14, 4 Hilver- ''ennep 1 4/15- 8-14, 5. 17. 6. Oranje TC-1 1 4/8-24, 8. Leeuwenbergh 3 4/6-26. Derde klasse, afd. 6: Capelle a d IJssel 1 - Hoofddorp 1 7-1; Joy-Mozaiek Amster dam 4 Leeuwenbergh Lc-idschendam 2 7-1. Marquette Heemskerk 1 - ATV Zoe- termeer 2 3-3; TEAN Alphen a d. Rijn 1 - Metselaars Den Haag 4 2-6. Stand: 1. Joy- Mozaiek 4 4/30-2. 2 Capelle a d. IJssel 1 4 19-13, 3 Marquette 1 4/17-13. 4. TEAN Alphen a d Rijn 1 4/16-16, 5. Metselaars 4 4/14-18. 6 Zoetermeer 2 4/12-18, 7 Leeu wenbergh 2 4/11-21. 8 Hoofddorp 1 4/7- 27 Zandvoort 4 2-6; Unicum Leidi Heemstede 1 5-3 Stand: 1 Zand\ 4 25-7. 2 Zee Duin Katwijk 2 4/1 De Munnik Leiderdorp 2 4/22-8. stelland 3 4/21-11, 5 Heemslede 1 4/14-18. 6 Unicum Leiden 4 4/11-21. 7. Dofddorp 3 4 Merlenhove Heemstede 4 - Castri. 6. Casino Noordwijk 1 - Wester! verwijk 2 1-7; Forescate Voorsch Noordwijk 1 4/5-27. Vierde klasse, afd. 15: Thor RW Den Haag 5 - Pvnacker 1 2-6. Holy Vlaar gen 2 Wateringen 2 4-4, Leidse Hou CC Dordrecht 2 7-1; Oud Beyerland 2 - Waddinxveen 1 6-2 Stand: 1 Leidse Hout 1 4/23-9. 2. Wateringen 2 4/21-11. 3. Holy 2 4/20-12. 4 Pynacker 1 4/17-15. 5. Oud Beyerland 2 4/17-15. 6. CC 2 4/13-19. 7 Thor' RW 5 4/9-23. 8 Unicum Leiden 1 - Ray Prickers 1 6-0; Boskoop 1 - Oudenbosch 1 4-2, Phoe nix Rotterdam 2 - Rozenburg 1 afgelast Stand: 1 Unicum Leiden 1 4/21-3, 2 Ray Prickers 1 4 14-10, 3. Rozenburg 1 3/11-7. 4 Boskoop 1 4/13-11. 5 Oudenbosch 1 afgebroken. Amstelpar Idoor PETER KLEIN LEIDEN Met de 3-1 zege Hurley stelden de hockey van Roomburg zich in de 1; ste speelronde veilig tegen gradatie uit de eerste kla LMHC speelde uitstekend lijk tegen kampioen MEP. rescate haalde uit tegen phen en heeft aan een zegt de nog af te spelen twe helft tegen Evergreen gen voor de titel. LMHC - MEP 0-0 „We hebben zelfs wat kan op een overwinning gel Maar achteraf uitgerekt kwamen we beide toch evenveel strafcorners, die e ter niet werden benut." Ma ger Edwin Dekker toonde 2 toch tevreden met het geli spel. Het puntje lijkt gen voor handhaving in de ov gangsklasse. Vooral het d< gemiddelde van LMHC is in het voordeel van de Lei naars, die één punt voorst; op nummer voorlaatst en lijk met een vijftal and ploegen in deze spannende deling. Roomburg - Hurley 4-2 „We hebben gewoon geen r co genomen", stelt coach W ter Eikenhout. „We had< misschien aan een gelijks genoeg. Maar met een zi waren we gewoon vei Daarbij zijn er in deze kla ploegen, die minder zijn c wij. We hebben in het begir slap getraind, maar toen zeiden Hé, we staan ond aan', werden we duide! minder laks." Reeds bij r zag het er voor Roombi goed uit. Saul de Calu maakte met twee velddoelpi ten 2-0. Max Ligtenberg v hoogde tot 3-0 uit een corr De tegentreffer voor rust feitelijk onnodig. Het werd de tweede helft eerst nog voordat Bas Koning de ma opnieuw tot twee doelpunl opvoerde. En dat, terwijl k' per Erwin Schets een strafl van vijf minuten moest uit; ten. Be Fair - Alecto 1-2 De Leiderdorpers hebben n een zege zowel afscheid gei men van de eerste klasse van coach Rein Grippelit Vorige week was Alecto rei gedegradeerd, maar naar coach kon nog iets wore goedgemaakt. Erik Kr scoorde na twaalf minuten I eerste doelpunt. De rust g: met 1-1 in. Alexander H; doelpuntte in de tweede h< naar de verdiende afscheid verwinning voor coach Gr peling. Forescate - Alphen 6-1 Forescate heeft duidelijk maakt, dat het nog steeds g; voor de titel. Nog luttele minuten (één speelhel scheidt de ploeg uit Voorscl ten van dit doel. Een zege v gende week om 14.30 uur 1 eigen veld tegen het twee pi) ten voor staande Evergreen wat er voor dit doel moet beuren. Een schamel doelpt dus... Gisteren maakte Forj cate er zes, of dat tegen stugge Evergreendefensie lil valt te bezien. Gisteren scol den Erik Kruismulder uit e strafcorner, Nol van der Ste uit een knappe solo en Mart van Paasen een 3-0 ruststaf In de tweede helft ging l vrolijk door met Jan-Ge! Vink, rebound uit een str corner, Nol van der Steen schuif strafcorner en tenslo dezelfde Van der Steen na e knappe een-twee. Een mini voor tijd mocht het hard s( lende Alphen de eer redd Forescate was reeds bij a; staande zondag. Noordwijk - HDS 1-1 Noordwijk had de gehele wi strijd het beste van het s( maar David Koningsve Thomas Aten en Coen Kei misten de fraaiste kans HDS kwam bij de rust dus 1 1-0 voor. Gelet op het sj beeld was de gelijkmaker 4 Peter Droppers in de twe helft een terechte zaak. De damesteams sloten de co petitie duidelijk minder floi sant af dan hun herencolleg Het reeds kampioen zijl Alecto verloor met 2-1 van bij Amersfoort. Ceciel van Brand scoorde voor rust de lijkmaker. LMHC speelde lijk bij Xenios. Nicky Jan Schoonhoven tekende in eerste helft voor de Leii treffer. Forescate liet z door Bennebroek met 3-1 pakken, terwijl Roombi door matheid veel doelri kansen tegen en bij Eecht liet liggen. Slechts Manon v Etten speelde een goede pal De spits zag haar ijver met e doelpunt beloond. Eechti had voor een doelpunt ech aan één kans genoeg, 1-1. de tweede klasse slo Noordwijk en Leidse Stt hun regioderby op 2-2 af. vallend hier, dat Noordwijk de laatste drie wedstrijf steeds in de laatste minuut gelijkmaker scoort. Zo ook gen Leidse Studs.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 22