AUTOMONTEUR/CHAUFFEUR MEAO-er BA m/v DICR0S SIEMENS VAN MARWIJK KRAANVERHUUR Verkooptalent? ptt telecom De kennis van sdwoherlaters kunnen wij goed gebruiken. ~K> ZATERDAG 27 APRIL 1991 PAGINA 30 LEIDSE COURANT werkgebied: logistiek Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, alsmede haar produkten, systemen en complete installaties dragen bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Binnen Siemens Nederland N.V. opereert een groot aantal gespeciali seerde Verkoop- en Bedrijfsafdelingen. De ontvangst, opslag en uitgifte van handelsgoederen en service-onderdelen van al deze afdelingen wordt centraal beheerd door een logistieke afdeling welke gevestigd is in het Bedrijvencentrum te Zoetermeer. Deze logistieke afdeling is on derverdeeld in 3 groepen, t.w. Fysieke Distributie, Materiaal Manage ment en Controlling. De groep Controlling is verantwoordelijk voor de financieel economische en administratieve begeleiding en ondersteu ning van de totale goederenstroom. Naast de administratieve verwer king van de goederenstroomgegevens spitsen de werkzaamheden zich toe op kostenanalyse, interne doorbelasting van opslagkosten, herwaardering van voorraden en het verzorgen van de transport- en voorraadadministratie alsmede ondersteuning geven bij verslaggeving en budgettering. Binnen de groep Controlling is de vacature vacant voor een MEAO-er BA voor onze vestiging te Zoetermeer. Uitgangspunt is dat de mede- werk(st)er de kans geboden krijgt door te groeien binnen Logistiek of een administratieve functie binnen een andere afdeling, zowel in verde re opleiding als in verdere ontplooiing van kwaliteiten en de daarmee corresponderende verantwoordelijkheden. Uw prestaties in de door u beklede functie spelen daarbij uiteraard een essentiële rol. Wij vragen: - MEAO-BA opleiding, bij voorkeur aangevuld met MBA; - beheersing van de Duitse taal; - aantoonbare prestatiegerichte instelling; - leeftijd tot 25 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van I 730/02 richten aan de heer W. van Batenburg van de Centrale afdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Digros behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en exploiteert supermarkten in de bollenstreek o a. in Katwijk. Sassenheim, Noordwijk, Leiden, Leiderdorp, Lisse, Wassenaar, Noordwijkerhout, Oude Wetering, Ter Aar en ook in Zoetermeer. ASS.-BEDRIJFSLEIDER m/v Functie omschrijving De assistent-bedrijfsleider neemt binnen onze onderneming een zeer omvangrijke en verantwoordelijke plaats in. Hij/zij draagt zorg voor de algehele leiding van de supermarkt onder supervisie van de bedrijfsleider. Dit houdt o.a. in dat hij/zij voor een goede presentatie van het uitgebreide assortiment moet zorgen. Hiervoor dient hij/zij de medewerkers(sters) te instrueren, te begeleiden en te motiveren. En uiteraard dient hij/zij naar de consument als gastheer/vrouw op te treden. ZUIVELCHEF m/v Functie omschrijving De zuivelchef draagt iedere dag zorg voor een perfecte presentatie van de zuivelafdeling. Hij/zij heeft controle op de versheid van de produkten, zorgt voor de juiste bestellingen bij de leveranciers en controleert de binnengekomen goederen. Hij/zij heeft een klantvriendelijke instelling. Functie eisen Opleiding op middelbaar niveau Bij voorkeur aangevuld met een vakgerichte opleiding Leeftijd 19-35 jaar Representatief voorkomen Goede contactuele eigenschappen Goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Ambitieuse werkinstelling Ervaring in de detailhandel is een pré. Wij bieden u Een aantrekkelijke functie Prima salaris Promotiekansen Reiskosten vergoeding 5-daagse werkweek Studiekosten vergoeding. Belangstelling? Richt dan Uw schriftelijke sollicitatie aan: DIGROS B.V. - t.a.v. afd. personele zaken POSTBUS 187 - 2160 AD LISSE. Verhuur van hydraulische kranen voor: beton storten, hijswerk, montagewerk en autoberging Ter versterking van ons werkplaatsteam zoeken wij op korte termijn een Leeftijd tussen 20 en 35 jaar. Kandidaten dienen woonachtig te zijn in Zoeterwoude, Leiderdorp, Voorschoten of Leiden Zuid/ West en in het bezit te zijn van een groot rijbewijs. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het bergen van voertuigen. Kandidaten dienen dan ook bereid te zijn om, wisselend met collega's, na werktijd oproepbaar te zijn voor deze autoberging. Wanneer geen bergingswerk wordt verricht zal men als monteur in de werkplaats onderhoud plegen aan ons bedrijfswagenpark. Voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt U bellen van ma. t/m vrij. tussen 8.00- 17.00 uur. Produktieweg 36 - 2382 PC ZOETERWOUDE - Tel. 071-899344 PUTMAN ONDERHOUDSDIENSTEN B.V. Verwarming/Koeling/Sani tair Gevraagd SERVICE- MONTEUR/ MEET- EN REGELTECHNICUS (ALL-ROUND) Hij zal o.a. worden belast mét het in bedrijf stellen van AC/CV installaties in de utiliteitsector. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot het adres: Voorstraat 153 te Noordwijk, tel. 01719-19210 en vragen naar Dhr. J. Hoppers. Ministerie van WVC Cultuur Rijksbureau voor Kunst historische Documentatie Documentatie- medewerker v/m t.b.v. de afdeling Persdocumentalie (19 uur per week) ir Cultuur 91-3616/0167 Bibliotheek medewerker moderne kunst v/m Standplaats: 's-Gravenhage. Functie-eisen: - voltooide bibliotheek- en documentatie-opleiding op middelbaar niveau; - passieve beheersing van de moderne talen: - kunsthistorische belangstelling; - belangstelling voor automatisering. Salaris: max. f 1.535,50,- bruto per maand met uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Functie-informatie: m.b.t. de functie van documentatiemedewerker bij mevrouw A van Oosten en m.b.t. de functie van bibliotheekmedewerker bij de heer G Dullaart. assistent-bibliothecaris, beiden te bereiken onder telefoonnummer 070-3471514 Het ministerie van WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prionteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer richten aan de directeur van het Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur Personeelsafdeling Culturele Zaken Postbus 90418 2509 LK's-Gravenhage fl il V L ÉJ N 1 'l|(SD tf 0 0 Nf N t 1 - H PTT Telecom is een dochteronderneming van Koninklijke PTT Neder land NV en telt ongeveer 29.000 medewerkers. PTT Telecom is toon aangevend op het gebied van telecommunicatie, telematica en informatie technologie. Het bedrijf biedt nationaal en internationaal een totaal pakket aan diensten en produkten. Van consu ment tot multinational. I I I Breng de zaak aan het rinkele Primafoon. Primafoon: zo heten de winkels van PTT Telecom waar iedereen alles vindt op het gebied van moderne telecommu nicatie. Van een simpele aansluiting thuis tot een telefoon in de auto. Van een toestel voor de kinderen tot een fax voor op kantoor. Alles precies naar de wensen van onze klanten. Maar welke oplossingen horen bij welke wensen en hoe kan het snel en adequaat geregeld worden? Dat is het werk van de Primafoon-adviseur m/v. Enerzijds commercieel. Anderzijds technisch. Bovenal echter heel dienstverlenend. Want het gaat erom de mensen goed op weg te helpen met telecommunicatie. Fulltime of parttime werken dicht bij huis Bij de Primafoons in Den Haag, Zoetermeer, Leiden en Delft hebben wij op dit moment mogelijkheden voor full- en part time adviseurs. Bij de parttime banen gaat het om minimaal 20 uur per week. Een prima kans voor wie nu al ruime ervaring in de detail handel heeft, maar eigenlijk liever een adviesfunctie wil. Of voor jongeren die een tweede stap willen maken in hun commerciële loopbaan. Of voor wie vroeger ervaring heeft opgedaan in een commerciële omgeving en nu opnieuw een leuke baan zoekt met veel persoonlijke contacten en het plezier van zelfstandig werken in klein teamverband. Naast relevante werkervaring is een Middelbare Detail handelsopleiding of gelijkwaardige opleiding vereist. Ook tact, organisatietalent, accuratesse en technisch inzicht mogen niet ontbreken. Dat Primafoon voor een gedegen opleiding zorgt, spreekt vanzelf. Want Primafoon investeert in haar medewerkers, of zij nu full- of parttime werken. We brengen u op de hoogte van alle facetten van telecommunicatie en geven u een duidelijk beeld van onze organisatie. Primafoon stelt hoge eisen aan haar dienstverlening èn haar medewerkers. Tot de selectieprocedure behoort dan ook een test waarin we onderzoeken of u aan ons "kwaliteitsniveau" kunt voldoen. PTT voert een actief emancipatiebeleid. Daarom nodigen wij met name vrouwen uit tc solliciteren. Breng de zaak aan het rinkelen bij Primafoon Interesse? Bel naar mevrouw J.A. Kole, telefoon (070) 3 41 25 35 van maandag tot en met vrijdag tussen 09.00 en 16.00 uur. Wilt u direct schriftelijk reageren, stuur dan uw brief binnen 10 dagen aan PTT Telecom district Den Haag, Postbus 30207, 2500 GE Den Haag, onder ver- 1 melding van vacaturenummer 199/91 den haag PTT. Waar mensen 't maken. II Nationale-Nederlanden Schadeverzekering zoekt voor uiteen lopende functies ambitieuze schoolverlaters. De mogelijkheden Bij een grote organisatie als de onze heb je veel kansen. Waar je ook begint, je krijgt altijd een goede interne opleiding en volop begeleiding. Zodat je een behoorlijke start maakt. Ook later krijg je gelegenheid tot het volgen van cursussen om je verder te kunnen ontplooien. Wat zoe van je vragen1 Ben je rond 20 jaar? Heb je een opleiding op VWO-, HAVO- of MEAO-niveau? Kun je je vlot uitdrukken, zowel mondeling als r schriftelijk? Heb je goed gevoel voor cijfers? Alle kans dat we jouw kennis dan kunnen gebruiken. Wat we je bieden Natuurlijk bieden wij je een goed salaris en prima secundaire^ voorwaarden, zoals: een 13e maand, winstdeling en een reis- enlfi D studiekostenregeling. ill el Wat je moet doen Richt je schriftelijke sollicitatie, onder nummer 060, tot,c Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij NV.,1H 't Afdeling Personeelsbeheer, Prinses Beatrixlaan 15, 2595 AKq, Den Haag. Telefoon: 070-3415441. Nationale-Nederlanden

Leidse Courant | 1991 | | pagina 30