I Seniorenwoningen in LTS Alkemade EBB'1 Meisjes van De Schakel winnen voetbaltoernooi Bewoners betonwoningen kiezen voor andere luifels LEIDEN OMGEVING CeidócSouoont DONDERDAG 28 MAART 1991 PAG! 3D. Scouts Zoeterwoude werken in vakantie ZOETERWOUDE In de paasvakantie houdt scouting Zoeterwoude de acties Heitje voor een karweitje en Een knaak voor een taak. De scoutingleden knappen dan allerlei karweitjes en taken op om op die manier geld te verdienen voor het komende zomerkamp. De jongste jeugd, de welpen en kabouters doen karweitjes zoals schoenen poetsen en boodschappen doen. De gidsen en verkenners hebben wat meer in hun mars en zullen auto's wassen, fietsen schoonmaken, vaten was sen en oppassen. De sherpa's pakken het nog wat grootser aan. Zij staan te trappe len om schuren en garages schoon te ma ken of de tuin op te knappen. Voor deze laatste groep is het mogelijk telefonisch te reserveren bij Winy van der Geest, te lefoon 01715-1373. Nieuwkoopse politie gaat meer surveilleren NIEUWKOOP Om het geste- gen aantal inbraken in de regio een halt toe te roepen gaat de po litie van Nieuwkoop meer gericht surveilleren. Bovendien gaat de gemeente de bouwverordening aanpassen. De huizen in de nieu we wijk Buytewech krijgen alle maal inbraakveilige sloten op de deuren en ramen. In dit kader hebben de politie en de gemeente Nieuwkoop maan dagavond een voorlichtingsavond gehouden over inbraakpreventie. De politie gaat door met het ver strekken van informatie over in braakpreventie. Bij de politie zijn hierover folders te krijgen. Vernieuwing sportcomplex veel duurder dan verwacht ALKEMADE De vernieuwing van sportcomplex De Tweesprong in Roelofarendsveen blijkt duur der dan verwacht. Volgende maand wordt daarom aan de ge meenteraad een extra krediet van twee ton gevraagd. De tegenvaller zit hem in de „bronnering". Dat is het wegpom pen van het diepe bronwater. Het oorspronkelijke krediet voor de vernieuwing van De Tweesprong bedroeg 6,8 miljoen gulden. Aan bijkomende kosten is daar inmid dels 4,5 ton bijgekomen. Het te vragen extra krediet van twee ton moet uit de rentetoevoegingen ko men die beschikbaar zijn doordat de nieuw- en verbouw later start dan gepland. Dat uitstel was nodig om de zaak financieel rond te krijgen. De plannen voor de vernieuwing van De Tweesprong worden op 15 april in een vergadering van de speciale raadscommissie voor de nieuwbouw van De Tweesprong uit de doeken worden gedaan. Het is de bedoeling dat de gemeente raad eind april een besluit neemt over het extra krediet. De bouwwerkzaamheden begin nen half juli met het slaan van heipalen voor de tennishal die voor kerstmis moet worden opge leverd. Direct na het raadsbesluit, in mei, wordt begonnen met het plaatsen van tijdelijke kleed- en doucheruimten naast het huidige binnenbad aan de kant van de Lucas van Leydenlaan. Zodra die er staan wordt begonnen met de sloop van de huidige kleedruim ten. Tegelijk zal de hal met de kassa's en een flink deel van de kantine worden gesloopt. De tota le bouwtijd wordt geraamd op een jaar. De oplevering van het nieu we rereatiebad heeft plaats vol gens de huidige verwachtingen in mei of juni 1992. Gedurende de bouwtijd is zowel de sporthal als het binnenbad gewoon open. In de zomer is ook het buitenbad normaal toegankelijk. Daarvoor worden extra voorzieningen ge troffen. De werkzaamheden zijn gegund aan het Tilburgse bouw bedrijf Pellikaan. Dat bedrijf zal met zoveel mogelijk plaatselijke onderaannemers werken. Zoeterwoude duurder uit door nieuw kabelsysteem ZOETERWOUDE Om het bekabelings- systeem van de computers in het gemeen tehuis van Zoeterwoude te moderniseren is een niet voorzien bedrag noodzakelijk van 55.000 gulden. De wethouder van fi nanciën, R. Hogenelst, gaf onlangs al toe dat destijds vergeten is om dit in de begro ting van de verbouwing van het gemeen tehuis op te nemen. Vanavond zal blijken of de raad akkoord gaat met deze tegen valler. Het is van groot belang dat de be kabelingssystemen op elkaar aansluiten. In het nieuwe gedeelte komen moderne kabels; in het oude bestaande gedeelte van het gemeentehuis evenwel zitten kabels van een verouderd systeem. Omdat het nieuwe systeem allerlei voordelen heeft is het zeer wenselijk in het bestaande ge bouw nieuwe kabels aan te leggen. OVEREENSTEMMING OVER VERKOOP DEEL SCHOOL ALKEMADE Een deël van de voormalige techni sche school aan de Rem brandt van Rijnsingel wordt door de gemeente Alkemade voor 625.000 gulden verkocht aan Wo ningbouwvereniging Al kemade. Hierover bereik te het college van burge meester en wethouders gisteren overeenstemming met het bestuur van de woningbouwvereniging. Over de verkoop is maan denlang onderhandeld. Het gemeentebestuur kocht de voormalige school met bijbe horende terreinen in zijn ge heel vorig jaar voor één mil joen gulden. Het nu te verko pen deel is de vleugel met de theorielokalen. De praktijklo kalen, de kantine en de gym zaal zullen worden ken. De woningbouwvereni ging wil de theorievleugel zo danig verbouwen dat er twin tig ruime seniorenwoningen en een overdekte galerij in kunnen worden gemaakt. Bo venop het gebouw komt een tweede etage waarin acht koopappartementen zullen worden gebouwd. De kelder van het gebouw zal geschikt worden gemaakt als hobby ruimte. Het gemeentebestuur van Al kemade wil de rest van het anderhalve hectare grote LTS- terrein gebruiken voor de bouw van premiekoopwonin gen, vrije sectorhuizen en eni ge kantoorunits bestemd voor openbare en bijzondere doel einden. Hoewel de gemeente er nu nog vanuit gaat dat de huidige gymzaal en de kanti ne/aula zullen worden ge sloopt, zijn er ook nog plannen in studie om deze ruimten te behouden voor openbare en bijzondere doelen. De exploitatieberekening van het plan is nagenoeg sluitend. De woningbouwvereniging streeft ernaar de huurprijs van de seniorenwoningen op iets boven de vijfhonderd gulden per maand te laten uitkomen. De bereikte overeenstemming zal komende maand aan de di verse gemeentelijke commis sies worden voorgelegd, waar na de gemeenteraad de officië le overeenkomst eind april moet bekrachtigen. Het plan voor de twintig ouderenwo ningen, mogelijk gemaakt door de toewijzing van een extra fi nancieel contigent van tien so ciale huurwoningen, moet vóór 1 juni bij het ministerie voor volkshuisvesting zijn in gediend. Zowel de gemeente als de woningbouwvereniging hebben laten weten te streven naar een snelle uitvoering van hun plannen met de voormali ge LTS. Alphen wil niet dat bezoekers van Avifauna parkeren in weiland DEN HAAG/ALPHEN AAN DEN RIJN Na het circa twintig jaar oog luikend te hebben toege staan, wil Alphen dat be zoekers van Avifauna geen auto's meer parkeren op het weiland naast het vogelpark bij de Zout manstraat. Het terrein is van de gemeente en het is bovendien een waterwin gebied. Gisteren diende het kort geding dat Al phen tegen De Valk B.V., eigenaar van Avifauna, had aangespannen. Vooral tijdens drukke dagen parkeren bezoekers van het park hun auto nogal eens in het weiland. Een jaar geleden gaf Alphen aan dat zij dat niet meer wilde hebben. De ge meente plaatste betonnen pa len om het parkeren te ver hinderen. Raadsman E. Sprey van de gemeente gaf gisteren aan dat tijdens de hoogtijdagen vorig jaar, die palen door Avi fauna weer werden verwij derd. Hij pleitte voor een spoe dige uitspraak zodat het par keren nog dit seizoen kan worden voorkomen. „Vooral ook omdat zaterdag het nieu we motel wordt geopend. Dan krijg je helemaal een zond vloed van auto's". Raadsman H. Doeleman van het bedrijf De Valk sprak dat tegen. „Bezoekers van het mo tel komen 's avonds en gaan 's morgens weer weg. Er is voor hen genoeg parkeergelegen heid". Ook gaf hij aan dat Avi fauna de bezoekers niet naar dat terrein stuurt. „Zij zoeken die plaats zelf op. Het is niet bekend wie die betonnen pa len heeft weggehaald. Van der Valk zelf niet. Moet Avifauna dan als een politie-agent optre den voor haar eigen klanten? Bovendien maken ook omwo nenden en bezoekers van be drijven gebruik van het ge bied". Verontwaardigd was hij ook over de spoedeisendheid. „Een jaar geleden kondigde Alphen plotseling aan dat Avi fauna-bezoekers na al die ja ren er niet meer mogen parke ren Er is een jaar voorbij ge gaan zonder dat er serieus is onderhandeld. Waarom moet daar nu zo kort en plotseling voor de start een verbod op komen?" Sprey vond niet dat er na al die tijd het parkeren te hebben toegestaan, een rechtsverhou ding is ontstaan. „De gemeente wijst terecht op Avifauna. Het zijn haar bezoekers. Wie de betonnen palen ook heeft weg gehaald". Rechtbankpresident Van Delden verbaasde het dat niet was uitgezocht wie de be tonnen palen heeft wegge haald. „Betonnen palen plaat sen en het probleem is opge lost. Dat is gemakkelijker dan een kort geding". Hij doet woensdag uitspraak. Nieuweweg extra schadepost door afschuiven van talud ZOETERWOUDE Door het afschuiven van een deel van het talud van de kort geleden gereconstrueerde Nieuweweg in Zoe terwoude is een schadepost ontstaan van 36.000 gulden. Nadat het talud is gaan schuiven - vanwege het niveauverschil tussen wegdek en naastgelegen sloot - is tevens het asfalt van de weg beschadigd. Om de veiligheid van het verkeer niet onnodig in gevaar te laten komen is vrijwel direct ter plaatse een damwand geslagen. Het ziet er overigens naar uit dat de gemeente Zoeter woude een bedrag van ruim 24.000 gulden terug zal krijgen van de provincie. Over het gemeentelijk aandeel zal de gemeente raad vanavond een besluit moeten nemen. Het is evenwel „mos terd na de maaltijd" omdat de werkzaamheden al zijn verricht. Mastenbroek. FOTO: WIM VAN NOORT ALKEMADE Voetbal- kemade, het paasvoetbal- toernooi voor de basis scholen in Alkemade, Lei- muiden, Rijnsaterwoude, Langeraar, Ter Aar, Hoogmade en Zoeterwou de, ging gisteren van start met het meisjestoernooi. Winnaar werd het elftal van De Schakel uit Lei- muiden. Het team won in de spannende finalewed strijd van basisschool Ae- resteyn uit Langeraar met 2-0. In totaal deden zes tien teams van dertien ba sisscholen mee. Voor het dertiende achtereen volgende jaar was de organisa tie in handen van Ab Masten broek. De wedstrijden werden gespeeld op de DOSR-voetbal- velden. Aan publieke belang stelling was bepaald geen ge brek. Het was waarschijnlijk aan het mooie weer te danken, dat noch publiek noch spelers er bezwaar tegen hadden dat Voetbalkemade gisteren bijna twee uur langer duurde dan gepland. De wedstrijden werden ge speeld in vier poules. De win naars daarvan werden de ba sisscholen Aeresteyn (Lange raar), De Schakel (Leimuiden), de Regenboog (Nieuwe Wete ring) en de Kinderbrug (Rijp- wetering/Oud Ade). Alle scho len van Oude Wetering en Roelofarendsveen legden in de voorronden het loodje. In de kruisfinale won Aeresteyn van de Regenboog met 2-1; De Schakel (Leimuiden) maakte geen enkel doelpunt tegen de eveneens doelpuntloos spelen de Kinderbrug. Via straf schoppen werd De Schakel uiteindelijk winnaar. Vervol gens voetbalden de Kinder brug en de Regenboog om de derde en vierde plaats. De Kinderbrug won met 3-1. De finale ging tussen De Scha kel en Aeresteyn en werd door eerstgenoemde gewonnen met 2-0. Gewapend met een grote beer als mascotte nam het elf tal na afloop de Voetbalkema- de-beker in ontvangst van or ganisator Ab Mastenbroek. De sportiviteitsbeker, die de ge meente Alkemade dertien jaar geleden beschikbaar stelde ging dit keer naar Basisschool De Schakel uit Oude Wete ring. Het Leimuidense De Schakel treedt op 17 april opnieuw in het voetbalstrijdperk, maar dan in Sassenheim voor de streekfinale. Hieraan nemen de kampioenen deel van Lei den, Alphen aan de Rijn, Al kemade, Sassenheim, Katwijk en Noordwijk. De winnaar van de Streekfinale doet in Zeist mee aan de landelijke halve finale. De beste teams daarvan spelen in het PSV- stadion in Eindhoven op zater dag 1 juni. Vorig jaar bereikte de Witte School uit Noordwijk deze landelijke finale in Eind hoven. Het Paasvoetbaltoernooi van Alkemade wordt op woensdag 3 april voortgezet met de wed strijden voor jongens. Aanvang om tien uur op de velden van DOSR. Zwemautobus kent aarzelende start De zwemautobus van Het Wedde in Voorschoten heeft gisteren tij dens de eerste rit 26 kinderen ver voerd. Zwembad Het Wedde kan nog heel veel kinderen gebruiken op de woensdagmiddag. Om het allemaal aantrekkelijk te maken heeft het zwembad een speciale bus ingeschakeld. Wethouder Mie- ke Breunesse (rechts) was in de eerste zwembus de belangrijkste passagier. De manager van het zwembad Rob Schouten (links) was zelf niet erg tevreden over het re sultaat. Hij had gemeend dat meer moeders hun kinderen naar het zwembad zouden sturen. Het was bovendien gisteren nog een speci- aaltarief van 2,75. Voorlopig rijdt de zwemautobus nog twee woens dagmiddagen en daarna zal beke ken worden of deze vorm van kin deropvang nut heeft. De kinderen worden rond half twee gehaald met de autobus en weer keurig thuis gebracht met de autobus rond vier uur in de middag. Een tarief waar voor zelfs de buitenschoolse kin deropvang het niet kan doen. Het inzetten van de zwembus is een van de actiepunten waarmee het Sportfondsenbad Het Wedde pro beert meer greep te krijgen op de zwemliefhebbers. Met de ouderen en de gehandicapten gaat het bij zonder goed nadat de watertempe ratuur opgevoerd is tijdens die uren tot 30 graden celcius. foto: sonja bestebroer Paasexpo in Warmond over hanen en hennen WARMOND Vereniging Het Oude Raadhuis van War mond en Galerie de Pomp, beiden aan de Dorpsstraat or ganiseren met Pasen een .paas- expositie die in het teken staat van hanen en hennen. Onge veer 70 exposanten beelden dit thema op zeer uiteenlopende wijze uit. Gebruikte technie ken en materialen zijn: knip werk, keramiek, kaarten, pen tekeningen, aquarel, gouaches, beschilderde zijde, wandkle den, etsen, filigrain, en werk van brooddeeg, brons, beton, gips en hout. Het Oude Raad huis is van twee tot vier uur geopend. Poppenbeurs Avifauna ALPHEN AAN DEN RIJN Voor de vierde maal wordt za terdag een poppenbeurs gehou den in het parkrestaurant van Avifauna in Alphen aan den Rijn. Vele honderden poppen en ruim dertig poppenmaak- sters zijn aanwezig. Er zijn drie volle kramen met de gewilde oude en antieke poppen. Uniek is de aanwezigheid van een poppendokter. De beurs is geo pend vanaf 's morgens half elf tot 's middags half vijf. De toegang bedraagt ƒ3,50, voor 65+ 3,- en voor kinderen 1,-. OUDE WETERING De betonwoningen in de Bur- gemeesterswijk van Oude Wetering krijgen andere luifels. Dat is het resultaat van een inspraakavond over de ingrijpende reno vatie van de betonwonin gen. Deze bijeenkomst werd gisteren gehouden in Ouderencentrum Gog- herweide. De oorspronkelijk door het Leidse architectenbureau Voll- mer ontwikkelde plannen voor puntige zeilbootachtige luifels aan tuidraden boven de voordeuren zijn gewijzigd, om dat een bewonerscommissie de luifels niet mooi vindt. Een gisteravond aangedragen al ternatief van flauw-gebogen wenkbrauwvormige luifels bo ven de voordeuren kon wel ie ders goedkeuring wegdragen. Deze luifel steekt ongeveer negentig centimeter uit. Naast de voordeuren komen meterkasten aan de buitenzij de. De muren van de betonwo ningen zullen worden geïso leerd met keiharde tampax- elementen aan de buitenzijde. Het tampax wordt voorzien van een getinte stuclaag. Iede re straat krijgt zijn eigen kleur. Zo worden de betonwo ningen van de Hoolboomstraat zacht-lichtblauw en die van de Peeklaan worden zacht-licht- geel. In de Van Wichenlaan krijgen de huizen een zacht- grijsblauwe kleur en in de Vostersstraat worden ze licht- turquoise. Kleurenspel Ter bescherming van het tam pax worden de kwetsbaarste delen van de woningen, dat is naast de voordeur, voorzien van een tegelplateau met enige afwisselende accentkleuren. Aan de Vostersstraat zal ook onder het voorraam een tegel plateau worden aangebracht, omdat de woningen in deze straat nauwelijks een voor tuintje hebben. Architect Voll- mer heeft voor de betonwo ningen een uitgekiend substiel kleurenspel op papier gezet. Zo wordt het middenvlak van de gevel, recht boven de luifel een tint donkerder dan de rest van de gevel. De thans afwij kend gekleurde panelen tus sen het boven- en het bene denraam, krijgen juist dezelfde kleur als het overige stucwerk. De kopgevels aan de Van Wi chenlaan en de Hoolboom straat krijgen dezelfde tint als de langsgevel van de Vosters- De architect benadrukte gis teravond dat er beslist geen overdaad aan kleuren in de Burgemeesterswijk zal ont staan. „Het moet mooi zijn en blijven; dus ook over zes jaar als de mode is veranderd, moeten de mensen het nog mooi vinden". Om die reden heeft hij niet gewerkt met mo derne harde kleuren. Bijzon der aan de huizen worden ook de koperen goten, die door corrosie na verloop van tijd groen zullen worden. „Zinken goten houden het niet lang bij de huidige zuurgraad", legde de architect uit. De 52 betonwoningen onder gaan bij de groot-onderhouds beurt, die in totaal vier mil joen gulden zal bedragen, ove rigens nog meer verbeterin gen. Zo worden ze voorzien van nieuwe schoorstenen en dakvorsten. Het pannendak wordt verbeterd. Er komt ven tilatie in de douche, keuken en wc en onder de vloer. Het sa nitair in de toiletten en de douches wordt vervangen. Er komt een nieuw keukenblok en de douchewanden en -vloer worden opnieuw betegeld. Gas- en elektrische leidingen worden vernieuwd en de vloe ren in de woonkamers worden vervangen. Daar waar nog zachtboardplafonds zijn, ko men nieuwe van gipsplaten. Veel bergingen zullen worden vernieuwd. De gevolgen voor de huurprijs vallen mee. Qua puntenwaar dering krijgen de huizen 19 punten extra, hetgeen neer komt op een gulden of 7 a 8 huurverhoging. Dat de huur prijzen desondanks over vier jaar met 85 a 95 gulden zullen zijn toegenomen, wordt ver oorzaakt door overheidsmaat regelen, die niets met de op knapbeurt aan de huizen te maken hebben. Wie evenwel extra verbeteringen zoals dub bel glas wil, moet rekening houden met een extra huur verhoging. Woningbouwvereniging Alke made bood de huurders van de betonwoningen gisteravond een maand gratis huur aan. Van het gemeentebestuur krij gen de bewoners voorts dui zend gulden herinrichtings kosten. De werkzaamheden aan de betonwoningen begin nen over ongeveer een maand. Eerst zullen er twee modelwo ningen worden opgeleverd. Het is de bedoeling dat de te vernieuwen betonwoningen rond de jaarwisselingen wor den opgeleverd. Voor een uitgebreide aider ook voor de komende i raadplege men „UIT", d )RDV tis wekelijkse bijlage vat iet N krant. LEIDEN LUXOR (Stations ïr,dele tel. 071-121239): Godfather 20.00. LIDO en STUDIO straat 39, tel. 124130): Thn and a little lady (al); 18.45, 21 ook 14.15. Awakenings (12) 21.15. Kindergarten cop (12) 21.15. wo. ook 14.30. Dana wolvee (12); 20.00 Witches ne zeemeermin (al); wo. 14.31 cards from the edge (al); 21.15. TRIANON (Breesti tel.071-123875). Last empe 20.00. e REX (HaarlemmerslrJnt. tel.^071-125414): Sweetheart ALPHEN AAN DEN RUN NEMA I (Van Boetzelaerstri 01720-20800): Three men ai lady (al); 18.45, 21.15. wo. oi EUROCINEMA II: Kind« cop (12); 18.30, 21.15. EUROCINEMA III: Sleepln the enemy (al); 18.45, 21.30. 13.45. EUROCINEMA IV: alone (al); 18.30, 21.00. Klein meermin (al); wo. 14.00. VOORSCHOTEN GREE (Schoolstraat 69, tel. 071-6 612566): Flatliners (12); ma. 20.15. Home alone (al); ma. 20.15. wo. 14.00, 15.45. KINDERVOORSTELLINGEN Home alone; wo. 14.00, 15j kleine zeemeermin; wo. 15.45. DEN HAAG ASTA: 1 (Spul 3463500): Sleeping with the (al); 14.00, 18.45, 21.30. A Dances with wolves (al); 20.15. ASTA 3: Eline Vi 14.00, 18.45, 21.30. BAB' (naast Den Haag Centra 3471656): Awakenings (al); 18.45, 21.30. BABYLON 2: (al); 14.00, 18.45, 21.30. e B; 3: Postcards from the 18.45, 21.30. ma. dl. do. ook CINEAC 1 (Buitenhof 3630637): Three men and lady (al); 14.00, 18.45, 21.30. AC 2: The Godfather III (16); 20.15. CINEAC 3: LThe house (al); 18.45, 21.30. ma. OOk 14.00. METROPOLE 1 gielaan, tel. 3456756): The G< III (16); 14.00, 20.00. METF 2: Dances with wolves (al); 20.30. METROPOLE 3: Eli (al); 14.00, 18.45, 21.30. POLE 4: (al); Reversal of 18.45, 21.30. ma. di. do. ook METROPOLE 5: Havam 14.00, 20.30. ODEON 1 gracht 13, tel. 3462400): Kint ten Cop (12); 13.45, 18.45, 21 ODEON 2: Ghost (al); 18.45, ma. di. do. ook 13.45. ODI Home Alone (al); 13.45, 18.45, ODEON 4: Pretty worn» 13.45, 18.45, 21.30. HAAGS HUIS: Zaal 1: Halfaouine; 21.45. Zaal 2 Longtime comp 19.30. Ju-Dou; 21.45. Zaal about Eve; ma. 19.30, 22.00 night cowboy; dl. 19.30, 21. the waterfront; wo. 19.30, Come Back, Little Sheba; do 21.45. KINDERVOORSTELLINGEN BABYLON 3: The Witchi 14.00. CINEAC 3: De kleii meermin; wo. 14.00. e METR 4: De kleine zeemeermin; wo ODEON 2: Teenage Ninja wo. 13.45. idpa' gen- A bl 3,0 f fortu SE Tt v, he Nati istel iAi lijk dg weel '5 dt c i be sdai Z 'in >loe nk al teur ^or an! foei vervi „LEC APOTHEKEN De avond- ent diensten van de apotheken In gio Leiden worden waarge j10' door de apotheken die ook weflt H; dienst hebben. Iholl ONGEVALLENDIENST ZIEKI con ZEN LEIDEN Ongevaller n elke dag Academisch Ziekenh halve van dinsdag 13.00 u. tot men dag 13.00 u. (Diaconessenhuis moe nieken tel 155543, afdeling S.( 175639) en van vrijdag 13.00 ierrr zaterdag 13.00 u. (Elisabeth- n huis). "5 De Geneeskundige Dienst Le eiac verhuisd van de Roodenburga erla Lelden naar de Croneste rleef 18a in Leiden. VERENIGING BESCHERMINt GEBOREN KIND Hulpverler 1 ec ongewenste zwangerschap voo der en kind. Bel tel. 071-89630 digh 897762; 033-620244 (dit laatst men mer is dag en nacht berelkbat an j, BEZOEKUREN ZIEKENHUIZ! Diaconssssnhuis: Bezoekuur iy 14.30 tot 15.15 uur tstel. 19.00 tot 19.45 uur. Kinder! nwc dagelijks van 10.30 tot 19.0C erja meer dan twee bezoekers per Op de afdeling special care ka terecht van 10.30 tot 11.00 ite v« 19.00 tot 19.30 uur. Voor fede twee afdelingen bezod worden dient eerst te taCt overlegd met de dienstdoend j pleegkundige.» Sint Elizab# kenhuis: Volwassenen dagelijl ene> 14.00-14.45 u. en van 18.30-191: H« klasse-afdelingen ook 11.15-12 idels Kraamafdeling: dag. van 15.00 u. en van 18.30-19.30 u. e 19.30-21.00 u. alleen voor v nae Kinderafdeling dag. 15.00-18 e CCU (hartbewaking) dag. van 14.30 u. en van 19.00-19.30 u sieve verpleging: dag. van |tmp1 14.30 u. en van 18.30-19.00 u. ""Cl Medisch Adviescentrum: Spri F00 ma. 19.30-20.30 u. in het St beth-ziekenhuls. Endegeest: r. 13.00-14.30 u.; zo. 11.00-12 14.00-15.00 u.; eerste klas i gehele dag. Jelgersmakliniek gerenteam: za. en zo. 14.00-17 >ear Opname: werkdagen 16.45-17. za. zo en feestdag. 10.00-11. 14.00-16.30 u. Team A, C en 0 tot 21.00 u. met uitzondering vi. handeltijden en etenstijden. j misch Ziekenhui*: Voor alle p and ten (behalve kinderen) zijn de I kuren als volgt: Dagelijks 1 en 18.30-19.30 u. AvondbezcJ,jaa afdeling verloskunde: 18.00-19 De Praematurenafdeling: voor Iaei! en familie is na overleg met pa mui doorlopend bezoek mogelijk, f kba. aan ernstige patiënten: wanne r ej ernstige patiënten doorlopen 0Q kinderen 15.15-17.00, babyzl boxenafdeling: volgens afsprar het verpleegkundig hoofd. Bei^ den kinderafdelingen: voor van opgenomen kinderen na met verpleegkundig hoofd. Votcp dere bezoekers van kinderen: neus- en oorheelkunde en neur lem 14.15-15.00 en 18.30-19.30. Oc lige kunde en heelkunde: 14.15-15 Hoe 18.30-19.00. Rijnoordziek* je Dagelijks 14.30-15.15 u. en 19.30 u. Extra bezoek hartbev 11.00-11.30 u. Extra bezoek kraamafdeling: 19.30-20.30 u. K afdeling 15.00-15.30 u. alleer ouders 18.00-18.30 u. CENTRALE REGISTRATIE Kil L OPVANG (Koornbrugsteeg 2. v EK Leiden, tel 254810.) Info over en aanmelden voor kin de vang in Leiden. Geopend: ma oier dag 9-12. ANTI-DISCRIMINATIE CENT MELDPUNT LEIDEN. Ketelb öc steeg 10. Ma. t/m vr. telefonist lebl relkbaar van 10.00 tot 16.00 vl ïeet 120903. Spreekuur ma. 13.00 jtte en do. 18.80-20.30. S'i Z)l

Leidse Courant | 1991 | | pagina 10