Etos vertelt j In geuren en 1 Van der Luit SCHILDER! GLASZETTf „aó sanctos" Miele maakt de mooiste en de beste keukens WOENSDAG 20 MAART 1991 LEIDSE COURANT F amilieberichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaar deerde medewerker TON VAN BEEK Wij verliezen in hem een fijne collega die zich gedurende 23 jaar vol toewijding heeft ingezet voor ons bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, dochter en verdere familie en wij wensen hen alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Direktie en personeel Fasson Nederland B.V. Fabriek Hazerswoude Q. DE JONG De heer De Jong was van 21-04-1952 tot 22-05- 1978 lid van de Raad van Toezicht van onze bank, waarvan vele jaren als voorzitter. We herinneren hem als een gewaardeerd bestuur der die met veel inzet heeft bijgedragen aan de ont wikkeling van onze bank. De beheerskolleges en direktie van de Rabobank „Hazerswoude-Koudekerk" B.A. Geheel onverwachts bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze collega en sportvriend TON VAN BEEK Wij zullen ons Ton herinneren als een goed en betrouwbaar mens met een enorm doorzettingsver mogen. Wij wensen zijn gezin en verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te kunnen ver werken. Fasson Nederland B.V. Collega's Fabriek Alphen aan den Rijn Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn werkzaam leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heen gegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa JACOBUS JOHANNES HOOGEVEEN echtgenoot van Maria Anna Jacoba van Steijn in de leeftijd van 71 jaar. M. A. J. Hoogeveen- van Steijn Hein Cor en Ria Marieke, Sjors Jan en Maria Ruud en Annemarie 19 maart 1991 Herenweg 124 2201 AL Noordwijk Pa ligt thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. Er wordt een Avondwake gehouden op vrijdag 22 maart om 19.30 uur in de parochiekerk van St. Jeroen te Noordwijk-Binnen, waarna er gele genheid is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op zaterdag 23 maart om 10.30 uur in voornoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats in het familiegraf op de R.K. Begraafplaats aan de Gooweg. De zeer vele blijken van medeleven tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder ANS BAKKER-TURNHOUT hebben ons zeer ontroerd en getroost. Wij zijn u daarvoor zeer dankbaar en hopen dat u met ons een fijne herinnering aan haar bewaart. Cor Bakker Cor jr. Wilfried en Susanne Noordwijkerhout, maart 1991. Bedroefd om zijn plotselinge heengaan, maar dank baar voor het goede dat hij ons heeft gegeven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen, na voorzien te zijn van het H. Sacrament van de zieken, van mijn lieve man en onze onverge telijke vader en opa NICOLAAS JACOBUS HOOGERVORST in de leeftijd van 90 jaar. P. M. Hoogervorst-Voortman Piet en Adrie Jan en Cobie Nico en Emma Alie en Arie Adriaan en Bora Gerarda en Hein Annie en Sjaak Gerard en Marian Ria en René Liza en Co Ton en Hanneke Klein- en achterkleinkinderen 18 maart 1991 A. G. M. v.d. Hoevenstraat 10 2461 SG Langeraar Vader is opgebaard in Huize Aarhoeve, J. M. Hal- kesstraat 33 te Langeraar. Donderdag 21 maart om 19.00 uur is er een Gebedsdienst in de parochiekerk van de H. Adria- nus te Langeraar, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De gezongen Uitvaartmis zal plaatsvinden op vrijdag 22 maart om 10.30 uur in bovengenoemde parochiekerk, waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K. kerkhof aldaar. Voor uw blijk van belangstelling en medeleven ondervonden na het heengaan van onze zuster en tante NEL VAN GIJLSWIJK betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: Fam. Van der Togt Noordwijkerhout, maart 1991. Parijs 3-daags arrangement, inclusief vervoer per touringcar verblijf in Sofra-motel met ontbijt - excursies naar Versailles en Louvre 19 april 195.- p.p. Gezond Valkenburg 2-daags arrangement, inclusief vervoer per touringcar- winkelmiddag Maastricht verblijf in hotel met ontbijt in Valkenburg - welkomstdrankje - entree thermen 2000 (31/2 uur) 28 maart 139.- p.p. Bus/bootcruise Limburg 4-daagse reis, inlcusief excursies - volpension 9 april 345.- p.p. Dagtocht tv-opname 100.000 show-Hilversum inclusief rondleiding 3-gangendiner 27 maart 63.- p.p. Haagsche Courant en Dagblad Het Binnenhof Spuistraat 71 hoek Spui Den Haag Goudsche Courant Markt 26 - Gouda Openingstijden ma. t/m vr. 09.00-16.00 uur Telefonische informatie 070 - 3 190 882 MEDEDELING Familieberichten kunnen dagelijks tot 8.30 uur s morgens worden aangeboden. Voor de zater dagkrant tot vrijdagavond 17.00 uur. daar maak je tijd voor Stichting LEZEN, Keizersgracht 391, 1016 EJ Amsterdam NS Daarvan overtuigen wij u graag. Miele maakt erg mooie en zeer goede keukens. Met de perfektie en duurzaamheid die u van Miele mag verwachten. De hoge kwaliteit vindt u veelvuldig terug in elk van de tientallen Miele keukenprogramma's, in de meer dan 200 oogstrelende designs, in de doordachte details en in de fantastische afwerking. Naar onze mening maakt Miele de mooiste en de beste keukens. Het zal ons niet moeilijk vallen ook u daarvan te overtuigen. Want met Miele kunnen we van uw keuken een eenheid maken, passend bij uw smaak, voorkeur en stijl. Daarin zullen we u graag vrijblijvend adviseren en uw keuken samen met u, stap voor stap laten 'ontstaan'. Tot in de details. Want bij Miele levensduur en Miele komfort hoort een doordacht, vakkundig opgesteld totaalkoncept. Ook daarom onze voorkeur voor Miele. h En waarschijnlijk, binnenkort, ook voor u. Na 'n vrijblijvend informatiebezoek. WSJ JkSi Miele-Keuken-Centrum "Leiden". Korevaarstraat 11, tel. 071-149859. ij h id F nd i Begrafenissen -Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid Verzekeringen - Deposito's. Leiden, Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432, 2300 AK Leiden, telefoon 071-213231* Wassenaar, Deijlerweg 127, telefoon 01751-12436 Voorschoten, Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-5985 En Gevraagd ervaren Wesselman Schilde Kerkstraat 110a, Oude Weterir Tel. 01713-12908, na 18.00 uur 1f" Het nieuwe Etos-magazine gaat over de trends van dit voorjaar. Trends in parfums en eau-de-toilettes, trends in make-up kleuren waarmee je het helemaal gaat maken. En de allernieuwste trend: de Etos- wedstrijd ruik een reis naar Parijs. Je hebt het nieuwe Etos-magazine niet ontvangen? Er ligt er een voor je klaar. Bij Etos. Kun je meteen zien dat we niet alleen de nieuwste trends in geuren en kleuren vertellen. Maar dat we ze zelfs al in huis hebben. Bij Etos word je pas echt verwend.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 12