Ihp GWK MTS'ER ELEKTRONICA m/v Balie-medewerker* MINOLTA RECELTHHHICUS JONGE HEAO-ERS Payroll Administrator Europe medewerk(st)er financiële administratie NUTRICIA. Dpolec ÉÉlP °°k LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 MAART De Grenswisselkantoren N.V. De Grenswisselkantoren N.V., of liever gezegd GWK, kent u vast en zeker van de vestigingen (75 in getal) op NS-stations en aan de grensovergangen. De hoofdaktiviteit van GWK wordt gevormd door kontant- geld- en geldwisseltransakties. Daarnaast worden de moderne financiële diensten van CDK-Bank via GWK-kantoren aange boden. GWK is samen met CDK-Bank en de dochterondernemin gen, Change-Express en het Belgische Interchange, een snel groeiende onderneming met ruim 900 medewerkers. Het is een dynamische organisatie die de ontwikkelingen in de markt op haar werkterreinen op de voet volgt. Dit stelt in toenemende mate hogere eisen aan de kennis en flexibiliteit van het personeel. Wij zoeken derhalve ambitieuze mensen die zich thuis- voelen in een snelveranderende omgeving. Voor het GWK-kantoor op het NS-Station Leiden zoeken wij een: DE FUNKTIE Als balie-medewerker verleent u diverse financiële diensten. U wisselt vreemde valuta, verkoopt reisverzekeringen, aan- en verkoopt (reis)cheques en verzilvert allerlei betaalmiddelen. Voor deze funktie heeft u een HAVO en/of MEAO-diploma nodig. U bent 18-23 jaar, u heeft een klantgerichte instelling, werkt akkuraat en beschikt over een goede beheersing van de moderne talen. WIJ BIEDEN Voor de funktie geldt: een op het nivo van de furiktie afgestemd salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 36-urige werkweek, 8%vakantiegeld en reiskostenvergoeding. U werkt in wisselende diensten, dus ook 's avonds en in het weekend. Voor het werken op zon- en feestdagen geldt een extra vergoeding. SOLLICITATIES Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: De Grenswisselkantoren N.V., t.a.v. de heer B. Brendeke, Stationsplein 1, 2312 AJ Leiden. Wij maken geen onderscheid in geslacht en/of etnische origine. landbouw, natuurbeheer en visserij vraagt t.b.v. de Staf van de Directeur Landbouw, Natuur en Openlucht- recreatie in de provincie Zuid-Holland, afdeling Informatieverwerking hoofd van de afdeling informatieverwerking (v/m) Taak: geeft leiding aan de afdeling en is verantwoordelijk voor de coördinatie van activiteiten, welke zi|n opgedragen aan de diverse afdelingsonderdelen; adviseert en rapporteert, gevraagd en ongevraagd, over facilitaire en algemene automatiseringsaangelegenheden, coördineert de invoering van algemene automatiseringsactiviteiten in de provin cie, stelt in dit kader projectplannen op en is tevens verantwoordelijk voor de uitvoering hiervan, is secretaris van het gebruikersoverleg; draagt zorg voor een doelmatige voor bereiding t.b.v. de besluitvorming m.b.t kantoorautomatisering en persoonlijk computergebruik, neemt, in voorkomend geval, deel aan landelijke overlegkaders, m.bt. automatiserings- en facilitaire aan gelegenheden welke o.a. tot doel hebben een goede en efficiënte afstemming tussen de landelijke en provinciale informatieverwerking, is verantwoordelijk voor de materiële zaken en draagt zorg voor de huis vestingsaangelegenheden betreffende het provinciaal kantoor LNO en de vestigingen elders in de provincie. Vereist: afgeronde HBO opleiding, leidinggevende ervaring, - aantoonbare belangstelling voor automatisering, goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Standplaats: 's Gravenhage. Salaris: max. f 4.891, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bijdhring JW Harreveld. adjunct directeur LNO Zuid-Holland, ondernummer 070-3624611. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 640605.0001 binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de Directeur LNO in de provincie Zuid-Holland, Postbus 30119, 2500 GC 's-Gravenhage KN beheerst het totale terrein van kantoorefficiency en automatisering. Met het topmerk Minolta voor copiers, laserprinters, faxen en tekstverwerkers. Met Kenline apparatuur, Sampo en Supermax mini- en microcomputers. Een expansieve markt, waarin KN al meer dan 12 jaar dynamisch meegroeit en waarbij service de ruggegraat van onze onderneming vormt. KN huldigt in deze sterk automatiserende branche een krachtig humaan principe:'t Zijn de goede mensen, op de juiste plaatsen, die het moeten doen". Vandaar dat KN regelmatig in de markt is voor enthousiaste medewerkers op verschillende niveau's. Momenteel zoeken wij een: FUNKTIE- OMSCHRIJVING: In de funktie Service Technicus gaat u deel uitmaken van onze landelijke service organisatie. Vanuit Badhoeve dorp worden alle aktiviteiten gecoör dineerd. U wordt, na de interne opleiding, verantwoordelijk voor de installatie en preventieve en korrek- tieve onderhoudswerkzaamheden van de apparatuur welke in uw rayon is geplaatst. ARBEIDSVOORWAARDEN. KN biedt u een vast salaris, een uit stekend werkklimaat en prima secundaire arbeids voorwaarden zoals Par pensioenregeling, 25 vakantiedagen, 12 ATV-dagen, m m 8% vakantietoeslag, auto van de zaak met privé- gebruik, studiekosten- en onkostenvergoeding. FUNKTIE-EISEN: U heeft een elektronica opleiding op middelbaar niveau. Uw leeftijd is tussen 22 en 30 jaar. - Service verlenen is voor u een van zelfsprekendheid; ervaring in gelijk soortige werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Belangstellenden wordt verzocht alleen te reageren indien zij aan de funktie-eisen voldoen. Vragen en schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mevrouw B.M. Baake, Personeelszaken. KN B.V. EBT Schipholweg 343 wm 1171 PL BADHOEVEDORP Tel.: 020-65 84141 De Dienst Gebouwen, Werken en Terreinen is verantwoordelijk voor de nieuwbouw en het onderhoud van al het onroerend goed van het ministerie van Defensie. De dienst bestaat uit een centrale directie en 10 regionale directies met daar onder ressorterende dienstkringen. De circa 1.850 medewerkers van deze dienst, waarvan zo'n 1.650 burgermedewerkers, zijn werk zaam in het gehele land voor alle krijgsmachtdelen. Het werkterrein van de regionale Directie Zuid- Holland omvat voornamelijk de militaire objecten in de provincies Zuid-Holland en Utrecht. Bij het bureau Werktuigbouwkunde van deze directie, met als standplaats Den Haag, is plaats voor een ervaren O O TAAK Als regeltechnicus wordt van u verwacht dat u storingen localiseert en verhelpt alsmede reparaties ver richt aan het meet- en regeldeel van werktuigbouwkundige installa ties. Tevens bent u belast met de periodieke controle van het meet- en regeldeel van de betreffende in- stallaties. Een belangrijk aspect van de functie is verder het leveren van een bijdrage aan de technische voorbereiding alsmede aan de planning van werktuigbouwkundi ge installatiewerkzaamheden. Uw taak strekt zich tenslotte ook uit tot het instrueren van het bedienend personeel. GEVRAAGD U heeft voor deze functie de juiste papieren met de diploma's LTS-Electro en MSI/VEV sterk stroom, SOK 11 en 12. Voegt u daar ervaring in het functiegebied aan toe, dan bent u voor ons een zeer interessante kandidaat. GEBODEN Hier is sprake van een zeer afwisselende functie, waarin u met een ruime mate van zelfstan digheid uw werk kunt doen. U komt te werken in een klein en collegiaal team. Uw bruto maand salaris in deze aantrekkelijke functie bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maxi- maal f 3.071,-, met een uitloop mogelijkheid op grond van dienst tijd. De vakantietoeslag bedraagt 8% per jaar. Het aantal vakantie dagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. REACTIES Nadere inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer B.F. de Graaf, (070) 316 60 06. De heer H.T. Bretveld, (071) 35 92 41, kan u meer vertellen over de sollici tatieprocedure. Bij gelijke geschikt heid genieten leden van etnische minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning I van deze advertentie, richten aan de Directie Zuid-Holland van de Dienst Gebouwen, Werken en Terreinen, t.a.v. de personeelscon- i sulent West 1postbus 11117, 2301 EC Leiden. a» burgerpersoneel defensie centrale organisatie Job rotation binnen succesvolle multinational Onze cliënte heefl zich in de loop der jaren ontwikkeld tol één van de tien grootste concerns ter wereld op het gebied van electrotechniek en electronica. Haar kennis, ervaring, produkten en systemen dragen in sterke mate bij lot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein. Het concern is wereldwijd met ca. 400.000 medewerkers actief in meer dan 120 landen. Bij de Nederlandse dochteronderneming zijn ca. 2.500 mensen werkzaam, die samen een omzet van meer dan 1 mld. genereren. De activiteiten in Nederland zijn verdeeld in 8 divisies: Bedrijfstelecommunicatie, Hectriciteitsvoorzienmg, Industriële Produkten Systemen, Openbare Netten Componenten, Consumentenprodukten, Defensie-Beveiliging-Vervoer, Medische Techniek en Produktie Installatie. Binnen de regio DEN HAAG bestaat de behoelte aan .enige jaren ervaring.. r> de 2 tot 3 jaar overgeplaatst. Hierdoor ontsta; Commercieel-Economisch Beheer Alle bovengenoemde divisies worden begeleid door een eigen afdeling Commercieel-Economisch Beheer. Deze heeft tot taak de technisch-commerciele divisies op financieel-economisch gebied te ondersteunen. De afdeling regelt met name zaken als budgettering, calculatie, financiering, verslaggeving en formulering van commerciële voorwaarden. Commercieel-Economisch Beheer is dus betrokken bij de commerciële gang van zaken en financiële registratie van offerte tot en met ontvangst van de betaling. Logistiek Inkoop en bewaking van commerciële voorraden en onderdelen zijn gecentraliseerd. Men werkt met een automatisch hakken en pailettenmagazijn, waardoor de fysieke goederenstroom is geoptimaliseerd van bestelling tot aflevering. De afdeling Logistiek is met name verantwoordelijk voor de Fysieke Distributie en het Materiaal Management. Financiële Administratie Organisatie Informatievoorziening nplementatie van zowel standaardpakketten als eigen Dm voor een plaats in het job rotation programma in aanmerking te komen, moeten kandidaten voldoen aan het volgende profiel: opleiding HEAO (bij voorkeur BE) «enige jaren relevante werkervaiing leeftijd tol 30 jaar goede mondelinge en schriftelijke jitdrukkingsvaardigheden kennis van de moderne talen, bij voorkeur Duits en Engels flexibiliteit e ?n besluitvaardigheid. tiatief Geïnteresseerde kandidaten k k Page International, Amstel 34 Michael Page International Specialists in Finance Recruitment Amsterdam - Eindhoven - Antwerp - Brussels - London - Lyon - Paris Salaris: ca. 60.000,= Onze cliënte is een dochteronderneming van een Amerikaanse multinational, gespecialiseerd in het ontwikkelen, produceren en verkopen van biotechnologische en pharmaceutische produkten. Wereldwijd heeft de onderneming een snelle groei doorgemaakt van pure ontwikkelingsorganisatie naar biotechnologisch concern. Vanuil het Europese hoofdkantoor en de produktievestiging wordt met ca. 300 medewerkers de produktie en de coördinatie van de verkoop voor Europa verzorgd. De activiteiten van de Financiële Afdeling zijn verdeeld in Controlling (incl. European Accounting). Treasury Sales Forecasting, Legal. Taxes en Credit Collection Als gevolg van de sterke groei bestaal momenteel de behoefte aan een Payroll Administrator Europe, verantwoordelijk voor de verwerking van salaris- en personeelsgegevens van de Europese dochterondernemingen. Enig reizen naar de dochterondernemingen maakt deel uit van de functie. Hij/zij rapporteert aan de Supervisor European Accounting. Taken en verantwoordelijkheden: beheren van de locale (uitbestede) salarisadministraties opzetten van salarissystemen voor nieuwe dochterondernemingen controleren en verwerken van de maandelijkse onkosten- declaraties onderhouden v a'ccountants en bijhouden van i contacten met locale si Profiel van de geschikte kandidaat: leeftijd ca. 25-35 jaar opleiding op MBO/HBO-niveau (MBA/SPD) ervaring met salarisadministraties dynamische en flexibele persoonlijkheid goede communicatieve vaardigheden zelfstandig en initiatiefrijk actieve beheersing van de Engelse taal Michael Page International Specialists in Finance Recruitment Amsterdam - Eindhoven - Antwerp - Brussels - London - Lyon - Paris De onderneming Nutricia is een sterk groeiende internationaal opererende onderneming gespecialiseerd in de ontwikkeling, produktie, marketing en verkoop van klinische en dieetvoedingen, zuigelingenvoedingen en bekende merkartikelen: Chocomel, Fristi, Nutroma, Olvarit, Nutrix en Bambix, Almiron, Nutrison, Fortimel en vele andere. De afdeling De afdeling Financiële Administratie Sales en Marketing maakt deel uit van Controlling Nutricia Nederland. De funktie In ons team is plaats voor een energieke jonge man of vrouw die zich in samenwerking met andere kollega's voornamelijk in zal zetten t.b.v. alle werk zaamheden ten aanzien van crediteurenbeheer. Persoon/vereisten De persoon die wij zoeken heeft een servicegevoelige en commerciële instelling, moet zelfstandig kunnen funktio- neren en bekend zijn met auto matisering. Een administratieve opleiding op MEAO/HAVO/PD-nivo is een vereiste. Perspektief Door groei van en automatise ring binnen de onderneming is ook de afdeling Controlling voortdurend in ontwikkeling. Dit biedt voor de juiste man of vrouw goede doorgroeimoge lijkheden. Als u meent aan voorgaande kwalifikaties te voldoen, zend dan uw schriftelijke sollicitatie aan de afdeling Personeels zaken van Nutricia Nederland B.V., t.a.v. de heer H.Th. Borst, Postbus 1, 2700 MA ZOETERMEER. NV Verenigde Bedrijven Nutricia is gespecialiseerd in de ontwikkeling, produktie en marketing van zuigelingenvoeding, klinische en dieetvoedingen en konsumentenmerk- artikelen. De onderneming heeft vestigingen in Nederland (Zoetermeer er Cuyk), België, Duitsland, Engeland, Ierland, Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, Griekenland, Oostenrijk, Scandinavië, Indonesië, Taiwan, Pakistan, Hong Kong, de Verenigde Staten en Panama. Toegegeven, de za terdag is doorgaans geen werkdag. Maar wat doe je als MTS-er of HTS-er wanneer je net dan de kans krijgt een mooie stap in je carrière te zetten. Dan blijf je niet thuis zitten. Dan zorg je dal je op 16 maart tussen 10.00 en 14.00 uur bij één van de 20 filialen van Polec voor de deur slaat (er is er altijd wel een bij je in de buurt). Want zaterdag a s. houdt Polec open dag voor ervaren tech nici èn schoolverlaters. Polec staat voor engineering op projectbasis, in alle technische dis ciplines, van werktuigbouw, AC/CV en elektrotechniek tot informatica en bouwkunde. In de praktijk werkt een techni cus vóór Polec, bfj tal van opdracht gevers, Hen prima manier om snel en breed ervaring op te doen in je vakgebied, aan de hand van interes sante projecten. Bovendien leer je zo een scala van bedrijven door en ENGINEERING OP PROJECTBASIS door kennen. Tijdens de i dag kun je daarê~ uitgebreid van dachten wisselen onze projectleider Maar we dn k een infornlcr video. Je kunt zeil jj| reet solliciteren een van de ruim vacatures. En tenslotte ontvang ruil voor je naam en adres ooi p eens een nuttige attentie. Dus... tol ziens op zate 16 maart, tussen 10.00 en I uur. Je bent van harte welkom 1 Polec Den Haag, Laan van! dervoort 178, 2517 BH Den Telefoon: (070) 3617340.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 6