PLANNER/DISPATCHER gemeente, Oegstgeest sti I Verkoper service-contracten m/v administratief medewerker (m/v) SIEMENS Verpleeghuis Gulden Huis ziekenverzorgende m/v hoofd bedrijfsadministratie tevens rekenplichtige v/m LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 MAART- IJN m< rdl De Defensie Pijpleiding Organisatie beheert en exploiteert een pijp leidingsysteem voor het transport van aardolieprodukten. Op ons hoofdkantoor in Noordwijk is plaats voor een ondernemend MTS'er voor de functie van TAAK U bereidt de dagelijkse ver pompingen voor, begeleidt deze en controleert de uitvoering daarvan op basis van rapportages, die vanuit de rayons en/of raffinaderij en beschikbaar komen. Van de om vangrijkere transporten stelt u een detailprogramma samen, waarin de operationele acties staan ver meld. Daarnaast verleent u assis- tentie bij het opstellen van de korte termijn-planningen en bent u be last met de operationele verslag- legging, die benodigd is voor een goed kwantitatief en kwalitatief beheer van produkten en pijplei- dingen. Tenslotte neemt u bij voor komende calamiteiten diverse coör dinerende en begeleidende werk zaamheden voor uw rekening in het kader van de storingsorganisa tie. Dit om te komen tot veiligstel ling van de installaties en de omgeving. GEVRAAGD Het diploma MTS-Werktuig- bouwkunde dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau en het vermo- gen om onder druk goed te kunnen functioneren vormen de noodzake lijke basis voor deze functie. Erva ring met verpompingen van aard olieprodukten strekt tot aanbeve ling. Verder verwachten we van u de bereidheid om de werkzaamhe den in volcontinu-dienst te verrich ten. Een flexibele instelling, goede contactuele eigenschappen en kennis van de Engelse taal in woord en geschrift zijn eveneens van belang. Daarnaast bent u bereid zich in of nabij de stand plaats Noordwijk te vestigen en eventuele voor de functie nood zakelijke cursussen te volgen. GEBODEN U wacht een verantwoordelijke functie in een veelzijdige organisa tie. De werkzaamheden vragen zowel om een solistische als om een teamaanpak. Uw bruto jaar salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maxi- maal circa f 48.500,- inclusief 8% vakantietoeslag. Het aantal vakan tiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Daarnaast worden u uitstekende studiefaciliteiten geboden. REACTIES Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer M.A. van Ruler, (01719) 192 32, tst. 215/217, en omtrent de sollicitatie procedure bij mevr. C.M. Berg, (01719) 192 32, tst. 118. Een psy chologisch onderzoek kan deel uit maken van deze procedure. Bij ge lijke geschiktheid genieten leden van etnische minderheden en ge handicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan de Defensie Pijpleiding Organi satie, t.a.v. het hoofd van de Dienst Personeel en Algemene Zaken, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. burgerpersoneel defensie koninklijke luchtmacht HET NEDERLANDS LETTERKUNDIG MUSEUM EN DOCUMENTATIECENTRUM Prinses Irenepad 10, 2595 BG Den Haag, is gevestigd in het gebouwencomplex van de Koninklijke Bibliotheek. Het stelt zich tot doel de belangstelling voor de Nederlandse letterkunde vanaf 1750 te vergroten door o.m. het verzamelen van documenten, het ontsluiten van de collectie, het inrichten van tentoonstellingen en het verstrekken van inlichtingen. Het NLMD vraagt voor indiensttreding Voornaamste taken: - het uitvoeren van betalingsopdrachten; - het vastleggen van de financiële gegevens in de geautomatiseerde boekhouding (E-account); - het bijhouden van adressenbestanden; - het uitvoeren van bestellingen; - het verzorgen van de verkoopadministratie; - contacten met leveranciers. Vereisten: - HAVO-diploma; - Praktijkdiploma Boekhouden; - typediploma; - ervaring met geautomatiseerde financiële administratie; - ervaring met de programma's E-account en Lotus 1-2-3 strekt tot aanbeveling. Salaris: Volgens rijksregeling. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris bij aanstelling maximaal 3.071,- bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het wnd. hoofd Algemene Zaken, A. J. M. Meinderts (070-3471114) Schriftelijke sollicitaties tot een week na verschijnen van deze advertentie te richten aan de directie van de Stichting NLMD, Postbus 90515, 2509 LM Den Haag, onder vermelding van Vacature administratief medewerker. Bij het bureau algemene- en juridische zaken van de hoofdafdeling Algemene Zaken is wegens uitbreiding van werkzaamheden plaats voor een a. technisch medewerker/ster milieuzaken voor 38 uren per week Functie-informatie: - Behandelen van vergunningaanvragen ingevolge de Hinderwet; - Technische advisering in het kader van de overige milieuwetten (met name over bodemsanering en - bescherming); - Controle op de uitvoering en naleving van geldende voorschriften; - Behandelen van klachten betreffende het milieu. Functie-eisen - Een op de functie afgestemde opleiding op H.B.O.-niveau; zij die door opleiding en ervaring een vergelijkbaar niveau hebben verkregen worden eveneens uitgenodigd te solliciteren; - Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken volgens een vastgelegde planning; - Goede contactuele eigenschappen en het vermogen om in situaties met belangentegenstellingen overtuigend op te treden: - Gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. b. administratief-juridisch medewerker/ ster milieuzaken voor 38 uren per week. Functie-informatie: - De administratief-juridische toetsing van aanvragen en meldingen in het kader van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, de Hinderwet en de Lozingsverordening; - De administratieve afhandeling van controlerapporten; - Het adviseren over milieurechtelijke sanctiemaatregelen; - Het assisteren bij de overige werkzaamheden van het bureau. Functie-eisen: - Een op de functie afgestemde juridische opleiding op minimaal H.B.O.-niveau; - Specialisatie op milieugebied strekt tot aanbeveling; - Bij voorkeur ervaring met genoemde werkzaamheden; - Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken volgens een vastgestelde planning; - Goede contactuele eigenschappen; - Gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. Salaris: Beide functies zijn overeenkomstig het geldende functiewaarderingssysteem gewaardeerd en ingeschaald als volgt: Functie A: aanloopschaal niveau 7: min. f. 2.826,— tot max. f. 3.736,- functieschaal niveau 8: min. f. 3.315,tot max. f. 4.258, Functie B: aanloopschaal niveau 6: min. f. 2.487,tot max. f. 3.393,- functieschaal niveau 7: min. f, 2.826,— tot max. f. 3.736, Inlichtingen: Nadere informatie over beide functies kunt u verkrijgen bij de heer W.A.L.M. Cornelissen, hoofd van het bureau algemene- en juridische zaken (tel. 071-172121, tst. 253), of bij de chef van de afdeling Personeel en Organisatie, de heer J. Kwestro, tst. 212. Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Medewerkers van het bureau zullen bij de sollicitatieprocedure worden betrokken Schriftelijke sollicita ties kunt u tot uiterlijk veertien dagen na publicatie richten aan het College van Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270. 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord "sollicitatie" op de enveloppe. Katholieke Stichting Huize st-bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 Dedirektievan Huize Sint Bernardus vraagt voor het verzorgingstehuis met 85 bewoners een bejaarden- of zieken verzorgende m/v voor de nachtdienst. De aanstellingsgrootte kan in onderling overleg worden vastgesteld. Gevraagd wordt iemand in het bezit van het diploma bejaarden- of ziekenverzor gende met ervaring en de bereidheid tot het in grote mate zelfstandig verzorgen van de bewoners gedurende de nacht. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw H. de Bruin, direktrice van het verzor gingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht, bin nen 14 dagen na verschijnen van dit blad. Land- en tuinbouworganisatiebedrijf HOLLAND-UTRECHT vraagt voor de vestiging Benthuizen met spoed i.v.m. uitbreiding van de werkzaamheden een AKTIEVE MONTEUR Leeftijd 23-35 jaar. Met ervaring in landbouwwerktuigen voor reparatie van tractoren en werktuigen, ook in de buitendienst. Handgeschreven sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: HOLLAND-UTRECHT Land- en tuinbouwmechanisatie Benedenkerkseweg 36 2821 LD Stolwijk t.a.v. Dhr. B. van Vliet. Tel. 01824-1846 Nederlandse Orde van Accountants-Administratieconsulenten De Nederlandse Orde van Accountants-Administratie consulenten (NOvAA) is de privaatrechtelijke beroepsorganisatie van de accountants voor het midden- en kleinbedrijf, de land- en tuinbouw, de maatschappelijke instellingen als verenigingen en stichtingen en de beoefenaren van het vrije Als beroepsorganisatie behartigt de NOvAA de belangen van haar ruim 2.600 leden en richt zij zich op het bevorderen van een verantwoorde beroepsuitoefening en op de ontwikkeling van de accountants-wetenschappen. Het beroep Accountant- Administratieconsulent (AA) is sedert 1972 bij wet geregeld. Op dit moment zijn circa 3.600 personen als AA in het accountantsregister ingeschreven. Daarvan oefenen circa 2.700 AA's hun beroep uit in de openbare accountantspraktijk, bestaande uit circa 1.500 kantoren met in totaal 2.500 vestigingen, waarin met ruim 22.000 medewerk(st)ers een miljard gulden wordt gerealiseerd. Ter realisatie van haar doelstellingen beschikt de NOvAA over een bureau waar een team van bijna 30 medewerk(st)ers in een prettige sfeer samenwerkt. Vanwege de toegenomen werkzaamheden zoekt de NOvAA voor haar bureau te 's-Gravenhage een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) voor de afdeling onderwijs De afdeling, bestaande uit 5 medewerkers, heeft tot taak het volgen van alle voor het accountancy-onderwijs van belang zijnde ontwikkelingen en het verzorgen van zowel de opleiding tot, als de voortgezette educatie van de Accountant-Administratieconsulent De werkzaamheden betreffen onder meer het maken van verslagen van commissies en werkgroepen en het ondersteunen van de afdeling op secretarieel en administratief gebied De vereisten voor deze functie zijn: - als vooropleiding een voltooide HAVO- of MEAO-opleiding, gevolgd door een secretaresse opleiding, - ervaring met tekstverwerking WordPerfect; - leeftijd 20-25 jaar; - een loyale werkinzet, stressbestendigheid en organisatorisch vermogen. Kandidaten met ervaring in een soortgelijke functie in het onderwijs genieten de voorkeur. De arbeidsvoorwaarden worden in onderling overleg, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, vastgesteld Deze bevatten onder andere een 13e maand en een premievrij pensioen Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan het bureau van de NOvAA. ter attentie van mr. G Rugers, adjunct-directeur algemene zaken. Nieuwe Parkla^n 69. 2597 LB 's-Gravenhage werkgebied: brandbeveiliging den Siemens Nederland N V. neemt een vooraanstaande plaats in opl^ gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervarii Jj alsmede haar produkten, systemen en complete installaties dragen tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Een van de gebieden waar Siemens actief is, is de markt van brandt veiligingsapparatuur. De afdeling Brandbeveiliging houdt zich be;- met de verkoop, realisatie, engineering en after sales van brandmeld- y brandblusinstallaties voor een groot scala van klanten binnen Nederlandse markt. De groep After Sales is verantwoordelijk voor de nazorg van alle do de afdeling Brandbeveiliging verkochte installaties. U zult na een werkperiode service-contracten verkopen. Deze werkzaamheden zi voor ca. 75% in de buitendienst worden verricht en ca. 25% op hoofdkantoor te Den Haag. Bij Siemens Nederland zijn circa 2300 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig mil/oen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens Uw werkzaamheden: - het verkopen van service-overeenkomsten aan nieuwe en bestaan-: relaties; t - het informeren aan bestaande relaties over onze service-activiteiten - het ondersteunen van de beveiligingsadviseurs bij vervanging van beheer zijnde installaties. ,VE Bec Wij vragen: - HTS-Elektronica of gelijkwaardige opleiding; - commerciële instelling; - goede contactuele eigenschappen; - dienstverlenende instelling; - stressbestendigheid; - doorzettingsvermogen; - rijbewijs B; - leeftijd tot circa 35 jaar. Wij bieden: - een jonge, enthousiaste werkkring; - goede loopbaanbegeleiding; - gerichte opleidingen, - primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemm#' met niveau en met de functie. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van I 120/05 richten aan heer W. van Batenburg van de Centrale Afdeling Personeelzaken, wie u tevens informatie kunt inwinnen, telefoon 070-333 2240. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adr£'n' Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Gulden Huis. Steenhouwersgaarde 1 te Den Haag, is een verpleeghuis voor 280 somatische patiënten, waarvan 54 op éénpersoonskamers verpleegd worden Het verpleeghuis heeft naast de verpleegafdelingen een dagbehande lingscentrum en een belangrijke consultatiefunctie Op de afdelingen wordt gewerkt met teamverpleging. Voor kinderen (0-4 jaar) van het perso neel is opvang aanwezig in de vorm van een kinderdagverblijf, dat geopend is op werkdagen van 6 45 tot 18.15 uur Gulden Huis maakt deel uit van de KW. Op deze afdeling worden op weekdagen de 30 bezoekers verzorgd door een klein hecht team van 5 medewerkers De werktijden zijn van 8.45 uur tot 17.15 uur. Ook kandidaten met het diploma MDGO-VP/VZ of bejaardenverzorging kunnen solliciteren. De functie is ingedeeld in FWG-schaal 35. Voor nadere informatie of het maken van een afspraak kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw J Mulder, hoofd lrix: Dagbehandeling, onder nr 070-366.95.9:nen boi Ook schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van vacaturenummer GH-10- binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeels zaken van de KW, Postbus 93567, 2509 AN Den Haag. De kw (Katholieke Stichting voor Verzorging Verpleging in de regio 's-Gravenhage) is een samenwerkingsverband van tien verpleeg- en verzorgingstehuizen. rdt fcsl MINISTERIE VAN IPSTIT I E vraagt voor het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang" te Den Haag eef Het werk het hoofd bedrijfsadministratie/tevens rekenplichtige - geeft dagelijks leiding aan de bedrijfs administratie; - is als rekenplichtige verantwoordelijk voor een rechtmatige en doelmatige besteding van de beschikbare financiële middelen, - stelt financiële verslagen/overzichten op t.b.v. het jaarplan, - verstrekt periodiek informatie aan het Hoofd Beheer over de stand van zaken m.b.t. de beschikbaar gestelde budgetten; - is verantwoordelijk voor een goed beheer van kas- en giroverkeer; - controleert de maand verantwoording; - draagt zorg voor het systeembeheer van de geautomatiseerde administratie. Wij vragen - HAVO met diploma MBA of MEAO-BE; - kennis van automatisering (m.n. LOTUS 1-2-3) is vereist, - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid om mee te werken aan een medisch en antecedentenonderzoek en eventueel een psychologisch onderzoek. Wij bieden - een salaris van min 2,414,- en max. 3.736, bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring; - 8% vakantietoeslag Telefonische inlichtingen over deze functie worden verstrekt door dhr B.J.G.M. Schouten, hoofd beheer, te bereiken onder telefoon nummer 070-3512761, toestel 203. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 1-035/0167, richten aan: de Directeur van het j£n Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang" Postbus 87810, 2508 DE Den Haag. Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst uic nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd^ pvd solliciteren. Indien zij aan de gestelde eiseflr w0n voldoen, genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur itite ntc

Leidse Courant | 1991 | | pagina 4