De Danaïden sluit af zonder verlies Dames van Olympia pakken de titel Monsterzege Grasshoppers if Foreholte verliest met ruime cijfers Jan Snik pakt bowlingtitel Zuid West sk SPORT CcidócSotwcwit MAANDAG 4 MAART 1991 PAGINA VOORHOUT De hand- balsters van Foreholte verloren gistermiddag met ruime cijfers, 11-18 van het Wognumse SEW. In de eerste helft ging de wedstrijd nog gelijk op, maar in het daarop vol gende deel moest Fore holte het afleggen tegen de sterke en vooral brede re Wognumse selectie. Foreholte werd al snel op ach terstand gezet door een schot van de international Esther Haagman. Daarna was het de Voorhoutse ploeg die de la kens uitdeelde. Door middel van een glaszuivere hattrick van Mirjam Collart kwam Fo reholte op een 3-1 voorsprong die even later naar 4-1 getild werd door Elly van Leeuwen. Helaas voor de aanwezige sup porters in de Blokweer her stelde SEW zich en kroop het tot 5-4 terug. Foreholte kreeg hierna weliswaar volop de ge legenheid opnieuw weg te lo pen, maar verzuimde doordat het de kansen niet benutte. De strijd ging daarna gelijk op en het leek erop dat SEW, on danks dat de Wognummers met 8-7 de rust ingingen, de wedstrijd in handen had. Dit bleek wel in de beginfase van de tweede helft. SEW ging fa natieker uitstappen waardoor de Voorhoutse dames moeilij ker de bal kwijt konden. Fore holte leed prompt balverlies en werd, doordat SEW hier van goed profiteerde, op een 8- 11 achterstand gezet. Aanval lend lukte het de Voorhoutse ploeg nog zelden de Wognum se dekking te omspelen, en als dat dan lukte was er de sterk keepende Laura Robben. SEW liep hierdoor uit naar 9-16 en besliste daarmee de wedstrijd. Ook maakte de Wognumse ploeg duidelijk dat Foreholte over een te krappe selectie be schikt, om de topploegen de gehele speeltijd het vuur aan de schenen te leggen. LEIDEN Jan Snik mag zich voor een jaar bowlingkampioen van Zuid West noemen. Ineke Gravekamp legde beslag op de damestitel. Cor Heems kerk was de sterkste C/D-heer, René Tuinhof de Moed bleek de meest suc cesvolle jeugdspeler tijdens de kampi oenschappen die afgelopen weekeinde in de 5-meihal plaatsvonden. De bowlers van vereniging Zuid-West streden in vier klassen om de eer. Jan Snik werd kampioen in de A/B klasse (meer dan 170 gemiddeld). Hij bowlde na zestien games 3102 pins om. Na de singles bezette Snik de derde positie met een serie van 1109 (zes games). In zijn finaleserie bowlde Snik games van 217, 233. 193, 194, 225 en 197. Jan Cor net eindigde als tweede met 3077 pins. De derde plaats werd ingenomen door Wijnand Rijsdam die na de singles nog lijstaanvoerder was. Hij eindigde met 2911 pins. Cor Heemskerk werd na achttien ga mes winnaar in de C/D klasse (minder dan 170 gemiddeld). Heemskerk eindig de na de singles op de vierde plaats. Mede dankzij een game van 264 in de finaleserie behaalde hij een totaal van 3439. Deze 264-game was tevens de hoogste game van het toernooi. De als eerste geplaatste Eelco Menken eindig de tweede met 3424 pins, gevolgd door Hans van der Burg met 3357. Bij de dames was Ineke Gravekamp de sterkste. Zij eindigde met een totaal van 2399 (veertien games). Na de sin gles was Gravekamp als tweede de fi nale ingegaan, waar ze in een serie over vier games een totaal van 748 scoorde om de als eerste geplaatste El len Verdegaal voorbij te streven. Op de derde plaats eindigde Diane Pape met een score van 2322. Bij de jeugd was de strijd zeer span nend. Jeugdkampioen werd René Tuinhof de Moed met een score van 1677. Tweede werd Caspar Ten Bokkel, die na de singles de eerste positie in nam. Zijn eindtotaal bedroeg 1675, slechts twee pins minder dan de win naar. Op de derde plaats eindigde Caro- lien Loomans (1628), die daardoor te vens de beste dame bij de jeugd werd. Heren A/B: singles: le W. Rijsdam 1190. 2e J. Kornet 1139, 3e J. Snik 1108; dubbels: le J. Kornet/B. Menken 1518, 2e J. Kuiken/W. Abbink 1464, 3e J. Snik/P. Quist 1432; totaal: le J. Snik 3102, 2e J.Kornet 3077, 3e W. Rijsdam 2911. Heren C/D: singles: le M. Hi brand 1180, 2e E. Menken 1122, 3€ v.d. Burg 1109; totaal: le C. Heemski 3439, 2e E. Menken 3424, 3e H Burg 3357. Dames: singles: le E. degaal 1061, 2e I. Gravekamp 1028,1 D. Pape 982; dubbels: le M. Kif sen/D. Pape 1325, 2e A. Lindemai Gravekamp 1198, 3e G. Verbeken! Gertenaar 1191; totaal: le I. Gra kamp 2399, 2e E. Verdegaal 2355, 3e Pape 2322. Jeugd: singles: le C. r Bokkel 598, 2e R. Tuinhof de Moed Srp 3e W. Evenhuis 587; dubbels: le R. Kler/W. Evenhuis 859, 2e C. Loo ans/M. Choufoer 838, 3e P. de Vn de/A. van Rossem C. Ten BokkepSE Klein 827; totaal: le R. Tuinhof Moed 1677, 2e C. Ten Bokkel 1675, C. Loomans 1628. rkn >8; mf— LEIDEN De korfbal clubs uit de Leidse regio hebben op KNS na het zaalseizoen 1990-1991 voltooid. De eindbalans is voor het eerst sinds ja ren positief met twee kampioenen (De Danaï den en De Algemene) en slechts één degradant (Crescendo). De Danaï den won op de slotdag van HKV (15-12) en heeft daardoor als enige ploeg geen enkele neder laag geleden. Ook De Al gemene won haar laatste wedstrijd tegen Avanti, zij het nipt (14-13). Ver der eindigden Fiks, Zui derkwartier, Tempo én Velocitas bij de eerste drie in hun afdelingen. Slechts in het tweede kwar tier maakte TOP indruk te gen Het Zuiden, toen Stella Tiggelman, Frank Nijenhuis (2) en Jacqueline Winter na 2-4 voor 7-5 zorgden en de verdediging behoorlijk sloot. De Sassenheimers, waarvan Frank Nijenhuis geel kreeg wegens commentaar op de leiding, raakten echter op nieuw achterop (7-11) en ook invallers Ria Niienhuis (voor de geblesseerde Monique Wiegerink), Tim van der Horst en Ron van der Willik konden een teleurstellende 12-16 nederlaag niet meer verhinderen. Fides Pacta stelde zich op eigen kracht in veiligheid dank zij een overtuigende 17- 11 zege op Achilles. Wilma Neuteboom en Henny Piket, beiden goed voor vier doel punten, Wies Armitage, René van der Vooren en Henk van der Waals bouwden na 0-2 in het tweede deel van de eerste helft een 7-3 voorsprong op en die werd daarna alleen nog iets verder uitgebouwd. Kampioen De Danaïden moest alles uit de kast halen om nummer twee HKV soms letterlijk van het lijf te hou den, om bij 10-9 met drie goals op rij definitief afstand te nemen (13-9). Heiko Lo cher (6), Marcel Keijzer, Eric Peters (3), Nelleke Peters (2) en Paul Hüsken waren er verantwoordelijk voor, dat de ongeslagen status met een 15-12 overwinning intact bleef. „De batterijen waren op, ons spel stelde echt weinig voor", constateerde coach Daan Vreeken laconiek over Fiks, dat door VEO met 22-9 van de tweede plaats werd be roofd. Typerend voor het lauwe spel van zijn keur- groep was wel, dat Theo Vreeken (2), Jaap Rietdijk en Matthijs de Visser in het tweede half uur (12-4 rust) uit strafworpen succesvol waren en Tanja Huizing als enige een veld-doelpunt maakte. Pernix behaalde een regel matige 17-14 zege over degra dant ONDO fs-Gr.), dat tot 12-11 nog kon aanklampen. Topschutter Kees Hortensius (6), Erica de Rooy en Heieen Zuurmond vergrootten toen de voorsprong tot 16-13 en als de kansen in de laatste tien minuten beter waren be nut, was het verschil vast genstand te duchten van Olympiaan, dat haar gebrek aan kwaliteit met fysieke kracht probeerde te compen seren, zonder effect evenwel: 10-13. Mark Zierikzee, die Theo van Leeuwen (ge schorst) vier keer scorend uitstekend verving, Carla Akse, Dirk Jan de Kreek, Erik van Lunteren, Aldo Spadon (allen tweemaal) en Kitty van der Mark maakten het standsverschil met de de gradant na 10-10 toch nog enigszins duidelijk in de sco re. De Algemene had het geluk van een kampioen tegen Avanti en pakte met het al lerlaatste schot van de wed strijd de volle winst met 14- 13. Invaller Marcel van Duy- venbode werd de matchwin naar, nadat Alfred Lambooy (goed voor zeven goals) en Annemieke Molloy na 10-10 voor 13-10 hadden gezorgd, maar die voorsprong werd toch nog geheel uit handen gegeven. Vlak voor tijd brak Crescen do letterlijk de mand van de paal bij KVR, toen Henk Al berts van afstand 17-13 maakte, wat na de reparatie ook de eindstand zou wor den. De enige degradant uit de Leidse regio, die Wijnand Alberts (knieblessure) miste, had dankzij Henk Alberts (6), Marlies Brouwer en Peter Baak (2) de thuisclub lang op de hielen gezeten (9-8, 12-9 en 12-11), maar kon in de slotfase weinig potten meer breken. KNS maakte het Ados in haar kampioenswedstrijd nog aardig lastig, al was er na 0-1 (Edin Kooien) nooit meer een voorsprong. Edwin (4), Ellen en Hans Kooien (2), Yvonne van Dam en Carm Zitman hielden tot 13-10 de spanning erin, waarna drie goals van de thuisclub en één van Ka rin Bink de eindstand op 16- 11 bepaalden. Ook het derde bezoek van Velocitas aan een Zeeuwse club eindigde negatief, want TOP (A) bleek met 18-14 net te sterk. Jetske Goudsmit (4), Jeroen van Driel, Steven de Ronde (2), Selma Hulst, Mar jolein Zaagman en invalster Femmy van Nieuwkoop zorgden tot diep in de tweede helft voor een gelijkopgaande score (12-11), maar vier doel punten van de club uit Arne- muiden in evenveel minuten bleken toen teveel voor de groen-blauwen, die daardoor op de derde plaats in hun poule bleven steken. DIOK is nog niet afgeschreven LEIDEN De Leidse Rugby Club DIOK boekte gisteren een belangrijke overwinning op concurrent RCH uit Hilver sum. De Leidenaars wonnen thuis verdiend met 17-10. Het was een nuttige zege voor de Leidse ploeg die al ruim een maand geen competitie duel meer had gespeeld. Na het debacle van 27 januari te gen Castricum werd er gesug gereerd, in het kleine Neder landse rugbywereldje, dat de gloriejaren van DIOK tot het verleden behoorden. DIOK toonde gisteren, zeker in de eerste helft, dat niks minder waar is. De ploeg begon sterk. Dit ondanks het feit dat de landskampioen vooral in de voorwaartsen ervaren krach ten misste. Robert Broers en Yves Kummer waren beiden geblesseerd en Gideon van der Born kan tegenwoordig van wege te drukke werkomstan digheden niet meer acteren op het hoogste niveau. Dit had als gevolg dat DIOK niet alleen nieuwe krachten moest intro duceren. Herman Ouwersloot en Peter de Bruin in de derde rij en Kees Koemans in de eerste, maar ook dat er vol gens een ander concept ge speeld moest worden. Er moest meer geschopt worden voor positie en de bal moest meer naar de voorwaartsen terug gebracht worden door de Gottfried Bos probeert de RCH-verdediging te omzeilen. DIOK won met 17-10 van de ploeg uit Hilversum. Leidse driekwarters. In de eerste helft liep dit alles volgens plan. Door goed tak- tisch schopwerk stond de landskampioen bijna de hele eerste periode op de helft van de tegenstander. Het vele bal bezit vanuit de line-out" en de enorme pressie die de Leid se voorwaartsen uitoefenden in de scrum zorgden ervoor dat de Leidse driekwartlijn een aantal keren in stelling gebracht konden worden. Sco res van Rob Kamp, Ewoud Chaudron en debutant Willem Hanekom bepaalden de rust stand op 14-0. In de tweede helft veranderde het beeld van de wedstrijd aanzienlijk. De Hilversumse ploeg kwam goed terug en be gon véél meer balbezit te win nen in de „line-out" dan hun in de eerste helft gelukt was. Dit had als resultaat het feit dat de Hilversumse driekwart- lijn meer balbezit kreeg en dat zij de Leidenaars voor het eerst echt konden attaqueren. Met redelijk succes want in deze tweede helft kon Jack Samshuizen tot twee maal toe scoren voor RCH. Uiteindelijk bleek de onervarenheid van de jonge Hilversummers toch FOTO: HENK SNATERSE te groot want ondanks het bal bezit dat ze in de tweede helft kregen, kon ze hun druk niet vaak genoeg in punten omzet ten. Gottfried Bos bepaalde uiteindelijk de stand op 17-10 voor de Morschbewoners die ondanks de terugval in de tweede helft duidelijk toonden nog steeds een van de grote kanshebbers voor het kampi oenschap te zijn. LEIDEN De dames van Olympia zijn kampioen geworden door met 16-12 te winnen van het Goudse Vires. Met nog drie wed strijden te, gaan zijn de Wassenaarse dames niet meer te achterhalen door het op de tweede plaats bivakkerende Quintus. De heren van Saturnus verlo ren het duel om de twee de plaats met 26-28 van het Papendrechtse DES. Olympia begon nerveus en kwam met rommelig spel al snel op een 1-3 achterstand te staan. Twee vrije worpen van Diana van Mooren en vooral het ijzersterke spel van Ange- lique Schonk, die de andere doelpunten voor haar reke ning nam, zorgden voor een 7- 3 voorsprong. Hierdoor waren de zenuwen weggeschoten en begonnen de toeschouwers al stiekem aan een feestje te den ken. Beide ploegen scoorden hierna om beurten en dankten de scheidsrechters voor de vele presentjes die het score verloop in de slotfase van de eerste helft bepaalden. Vier strafworpen zorgden voor een 9-6 ruststand. In de tweede helft ging Olympia onverdro ten op de ingeslagen weg voort. Het bouwde haar voor sprong uit naar 14-7 en liet daarna de concentratie lang zaam wegglijden. Hierdoor kon Virus ae marge uiteinde lijk tot 16-12 verkleinen maar dat deerde de Wassenaarsen allerminst. Zij verheugden zich op de volgend jaar ko mende tweede divisie, en op kortere termijn, het feestge druis in de kantine. Saturnus had gisteren geen gemakkelijke middag, want het trof in DES'72 een uiter mate gemotiveerde tegenstan der. In de heenwedstrijd had Saturnus met 20-24 gewonnen na in de rust met vijf doelpun ten achter te hebben gestaan, en dat zat de Papendrechters niet lekker. DES'72 begon dan ook gedreven aan de wedstrijd maar moest toezien hoe Satur nus al snel de touwtjes in han den nam. De Leidse ploeg deed mee met het hoge tempo van de tegenstander en over trof dat zelfs. Hierdoor kwam het op een 5-2 voorsprong waarna het tot rust gemaand werd door de coach. Toch bleef het tempo hoog en maak te Saturnus de tegenstanders gek door continu de bal te on derscheppen en doeltreffend af te ronden. De Papendrech ters hielden zich met hun gro te schotkracht op de been, waardoor de marge bij rust tot drie beperkt bleef (14-11). In de tweede helft herhaalde zich wat in de heenwedstrijd was gebeurt, alleen was nu DES'72 de runner-up. Saturnus ver knoeide een opgebouwde 20-15 voorsprong binnen tien minu ten. DES'72 profiteerde daarna van de wanorde in het Leidse spel en nam nadat op 21-21 was gekomen voor het eerst een voorsprong. Op dat mo ment was de wedstrijd ge speeld, want de mentale dreun vanwege de verloren voor sprong kwam Saturnus niet meer te boven en verloor uit eindelijk troosteloos met 26-28. De dames van HVS verloren met 6-10 van het Middelburgse EMM. Vooral aanvallend lukte het niet bij de Stompwijkse da mes. Na tot 2-2 gelijk op te zijn gegaan kon het in de eerste helft geen doelpunt meer zet ten en moest het met 2-7 gaan rusten. Pas aan het eind van de tweede helft ging het weer een beetje lopen en scoorde HVS drie maal op rij. Helaas keken de dames op dat mo ment al tegen een 3-10 achter stand aan. LEIDEN De dames van Grasshoppers versloegen met verrassend gemak Akrides. De koploper in de elite B competi tie moest zelfs meer dan hon derd punten incasseren van de met scherp schietende Katwijk- se brigade (103-74). Luba Lei den weet ook weer wat winnen is. De Leidenaren haalden hun gram voor de serie verlieswed- strijden tegen Wyba dat met ruim verschil werd verslagen (92-63). BVO won het prestige- duel met Leiderdorp met opval lend gemak (90-63). Wisselvalligheid is dit seizoen troef bij Grasshoppers. De ploeg die nu voor het vierde jaar uitkomt onder leiding van trainer/coach Han Wallaart kampt veelvuldig met een ge brek aan zelfvertrouwen. „Het is hollen of stilstaan met deze fjloeg", verzuchtte Han Wal- aart na de monsterzege op Ak rides. Al had Wallaart deze keer weinig reden tot kritiek, het gemak waarmee zijn ploeg Akrides overklaste maakt een aantal van de verliespartijen dit seizoen maar moeilijk verteer baar. Akrides koploper in de elite B competitie (de degrada tiepoule van de eredivisie) was evenzeer verbaasd overd de gretigheid en de scherpte bij de Katwijksen. De IJmuidense ploeg die aanvankelijk in een zóne-verdediging stond, werd door de zuiver schietende Zora Malacko (33 punten) in een box-and-one gedwongen. Een tactiek die succes kende want de opgelopen achterstand (39- 29) werd in één keer goedge maakt (39-39). Wallaart gaf in een time-out zijn speelsters het antwoord: „Het is tekenend voor deze ploeg dat de speel sters zelf nauwelijks in staat zijn om te anticiperen op een wijziging in het spelconcept van de tegenstander". Grasshoppers voerde Wallaarts opdracht naar behoren uit en nog voor de rust bedroeg de voorsprong twaalf punten (55-43). De pauze vorm de nauwelijks een onderbre king in de scoredrang van de Katwijsken. De voorsprong groeide snel (70-49 in de zesde minuut) en dit keer vond Akri des niet meer het juiste ant woord. Marie José Allers (18 punten) en Anja Kuijt (13 pun ten) waren met Malacko (33 punten) het meest productief. In de herenpromotiedivisie is de situatie voor Leiden bijzon der nijpend. De ploeg bezet een degradatieplaats en het kan zich dus eigenlijk geen verlies meer veroorloven. Zaterdag is die boodschap duidelijk overge komen bij de mannen van Ben Ponsioen. Het bezoekende Wyba mocht weliswaar één helft aardig partij geven (rust 40-36), na de hervatting heeft de Wychense formatie geen en kele kans op de winst meer ge kregen. Leiden nam snel af stand, en de voorsprong werd in tegenstelling tot zoveel voor gaande wedstrijden niet meer uit handen gegeven. Leiden boekte via de tussenstanden 65- 47 en 75-55 uiteindelijk een verbazend ruime zege (92-63). Ben Ponsioen was uiteraard bij zonder gelukkig met dat resul taat: „In de eerste wedstrijd in Wychen gaven we de tweede helft nog een voorsprong van twintig punten uit handen om met vier punten verschuil te gaan verliezen. Een press-ver- dediging van Wyba werd ons toen noodlottig. Nu waren we daar op voorbereid, en dat heeft geresulteerd in een ruime zege." De overwinning is voor Leiden natuurlijk uitermate be langrijk, maar gezien de positie op de ranglijst zullen alle reste rende wedstrijden even belang rijk zijn. In de eerste divisie B speelden BVO en Leiderdorp voor de vierde en laatste maal dit sei zoen tegen elkaar. Leiderdorp won twee van de eerder ge speelde drie ontmoetingen en BVO kwalitatiefg geacht wordt meer in huis te hebben, wilde natuurlijk graag wat doen aan dat negatieve onderlinge resul taat. De ploeg uit Alphen slaag de daar gemakkelijk in. Oonder leiding van de bij Leiderdorp debuterende coach Ed Zaal slaagde de 'dorpenaren' er niet in de wedstrijd naar zich toe te trekken. Zaal die slechts over zeven spelers kon beschikken moest een te zwaar beroep doen op zijn te smalle basis. Tot aan de rust hield Leiderdorp de il lusie op dat er winstkansen wa ren (44-36). De tweede helft kwam de ploeg er eenvoudig weg niet meer aan te pas. BVO liet er toen geen twijfel over bestaan wie van de twee ploe gen het meeste recht heeft op behoud van een plaats in de eerste divisie. Eindstand 90-63. Voor Leiderdorp is daarmee het degradatiedoek zo goed als ze ker gevallen. BVO echter zal de komende wedstrijden tegen Azimma en Wilskracht even eens moeten winnen om niet rechtstreeks te degraderen. Leidse zwemploegen opdreef tijdens NWIi' LEIDEN In een troei le sloot waarin de ro<Us| witte lijnen het idee een zwembad gaven, k< den de Leidse verenig gen een goede start de Nederlandse Wint kampioenschappen Dordrecht. Vrijdagavo was het voor de zwe mers en zwemsters even wennen, maar dag vielen de Lei zwemmers in de prijzei De Leidse zwemmers zwemsters hebben in troebele water van Dordtse zwembad zeer g gepresteerd. Achttien dailies werden behaald d LZ en De Zijl. De talentvi Radna Mulder pakte op 400 meter wisselslag i bronzen plak in 5.01.72. D bronzentijd bleek evene een kringrecord. Voor IJ der was de koek nog li niet op. Ze pakte op de meter vlinder een zilve medaille in 2.22.98 en ook was een kringrecord. Dit cord werd vervolgens d clubgenote Wandy Kater gepakt in 2.22.88. Mul bleek niet uit het veld ge gen en verscherpte het haar beurt opnieuw in de finale. Haar tijd was 2.20 Marcel de Natris greep op 50 meter vrij, een loterij naast eremetaal. Een vie tijd in 23.58 was zijn tro Fleur Bakker schijnt def tief met het faalangst-s droom' te hebben afg< kend. Ook Bakker verde< haar koek op zuinige wi Op de 400 meter wissel ti% zij in 5.13.35 als derde a Robin Sprinkhuizen ta als jongste in zijn serie n; eremetaal op de 100 m rug in 1.02.11. Fleur Bak pakte haar tweede med< op de 100 meter vrij 1.00.36. Bram Pronk mas een kwalijke vergissing dj zijn optreden in de series licht op te vatten. Hij V scheen niet eens in de A' nale, maar pakte de eet plaats in de B-finale in 59 Radna Mulder bevestij haar huidige vorm met bn op de 200 meter school top 2.41.95. Clubgenote Hanni-eicJ Koopmans volgde in 2.4?s n Remco Singeling viel op^e 100 meter rug in de prijf1 Singeling veroverde bronf™ 1.11.73. Natuurlijk kwaiL g ook enkele gouden medai^ in Leidse gelederen. ChiLen an de Groot bleek de ra) op de 100 meter rug, 1.01.63. Zijl-trainer Siev ding deed zijn naam schoolslagspecialist ere Zijn puppilen Dennis Scl ten en Marco van Brui len pakten beiden g<i Schouten in 1.07.84, I kringrecord en van Bi melen in 1.03.36. In de nale bleek van Brumml zijn scherpste kruit te ben verschoten en werd j de in 1.03.80. Gelukkig r ditmaal clubgenoot Patf Braam een bronzen rned} voor zijn rekening in In de series was Braanj, sneller geweest en was |>W tijd van 1.02.73 een krin sa> cord. Remco Singeling paMe: net als Richard van Dubt bode nog eens zilver op)jaz 100 meter vlinder in 1-Otj Van Dui venbode liet klokken op 1.05.71 stilstp Op de 100 meter vlii|est pakte Christian de Grootl h( tweede plak in een broiL v 59.27. Fleur Bakker behal y nog twee ere plaatsent d< achtereenvolgens de 200 Fsi ter school en de 400 mfen vrij. Op beide afstaijeru brons in 2.47.02 en 4.3Ï Is Radna Mulder sprokk|enl opnieuw een, zilveren |es daille op de 400 meter vifd u 4.25.58. De koek van Miir en Bakker lijkt voorlP1'6 nog niet op. Het abs<J klapstuk van het eir NWK-weekeinde was f 3 vier maal 100 meter wil slag voor heren. De eG Zijl-ploeg bood lange I meer dan goed tegensL aan het Amsterdamse be fijn, maar ging uiteind! d onderuit. 3.49.88 om 3.4| qj De tweede Zijl-ploeg >jjut keurig vierde in 3.53.60. gl Bii m#J 1] di i l.oJA

Leidse Courant | 1991 | | pagina 18