<6$ Assistent Belasting adviseur (m/v) HECHROPA BASTWN rfH^TELS j HANDY MAN een stafmedewerker financiën v/m (60%) MANAGEMENTASSISTENTE m LEIDSE COURANT Je wilt secretaresse worden. Of admini stratief medewerk(st)er. Daarvoor heb je je HAVO- of VWO-diploma gehaald. Al dan niet aangevuld met een secretaresse- opleiding. Of je de hoek gevestigd. In het Centraal Kantoor Den Haag. Voor wie aantrekkelijk werk zoekt, een plezierig gegeven. Die dienstverlenende maatschappijen zorgen onder hebt na de MAVO de MEAO ge volgd (secreta riële, admini stratieve of com merciële rich ting). Maar ook als je al enige ervaring hebt opgedaan en een nieuwe uitdaging zoekt. Feit is dat je klaar bent voor een interes sante uitdaging. Nu gaat het er maar om dat je de werkgever vindt, die je wat dat betreft op je wenken bedient. Een "baas- boven-baas" op het punt van boeiend werk. Maar ook één die je een plezierig werkklimaat biedt. En kansen voor de toe komst. Moet je toch 'ns kennis maken met Shell. Al was 't alleen al omdat Shell een concern is waar enorm veel omgaat. Verspreid over de hele wereld zijn honderden Shell be drijven actief op het gebied van olie en aardgas, chemie, kolen, metalen etcetera. De schakel tussen al die bedrijven wordt gevormd door een aantal dienstverlenende maatschappijen. En wat is nu het mooie? Een aantal van die maatschappijen zijn, wat je noemt, om Waar kun je als secretaresse of administratief medewerk(st)er beter uit de voeten dan bij Shell? meer voor de uit wisseling van kennis en erva ring binnen Shell. En - héél belang rijk - ze coör dineren en begeleiden de plannen van de verschillende Shell bedrijven. Zo wordt er vanuit Den Haag heel wat geregeld, 't Is duidelijk dat al die activiteiten op het administratieve en secretariële vlak veel werk met zich meebrengen. Werk waar wat aan te beleven valt voor iemand met jouw achtergrond. En met jouw service- gerichte instelling, contactuele vaardig heden en kennis van de Engelse taal. Wat het extra boeiend maakt is dat er, nadat je eerst ervaring hebt opgedaan, de mogelijkheid is om over de verschillende afdelingen te rouleren. Zodat je een brede ervaring opdoet. Ben je geïnteresseerd? Je schriftelijke reac tie kun je, onder vermelding van LC/ A0455 binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar Shell In ternationale Petroleum Maatschappij B.V., t.a.v. afdeling ODHP/36, Postbus 162, 2501 AN Den Haag. Bij Shell kun je laten zien wie je bent. Bastion Hotels is een snelgroeiende Nederlandse hotelketen. Bastion Hotels bouwt moderne hotels volgens een vast concept. Elk Bastion Hotels heeft 40 comfortabele kamers. Door zijn concurrerende prijsstelling, moderne en frisse uitstraling is Bastion Hotels in de laatste vijf jaar een bekende naam in de Nederlandse hotellerie geworden. Bastion Hotels heeft vestigingen in Amsterdam- Centrum-Noord, Amsterdam-Centrum-Zuidwest, Dordrecht/Papendrecht, Haarlem/Velsen, Hoorn, Leiden, Oegstgeest, Utrecht en Zoetermeer. Daarbij zullen de Bastion Hotels Leeuwarden en Groningen in maart openen en Bastion Hotel Arnhem/ Duiven in juni. Tevens is de voorbereiding van de volgende Bastion Hotels in een vergevorderd stadium. Wij zijn op zoek naar een d.w.z., een Assistent Maintenance. De afdeling Maintenance zorgt ervoor, dat onze Bastion Hotels als „nieuw" blijven. Hiervoor zijn twee rechterhanden voor alle voorkomende hand- en spandiensten welkom. Wij denken aan jou: 18-21 jaar in bezit van rijbewijs B met een opleiding op MAVO- of gelijkwaardig niveau met technische inzicht, aantoonbaar door vervolgopleiding of praktijk een enthousiaste aanpakker. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatiebrief, voorzien van c.v. naar Bastion Hotels, Postbus 3014, 2280 GA Rijswijk (ZH). T.a.v. Ivette Visscher, bij wie je tijdens kantooruren ook telefonische inlichtingen kunt verkrijgen. Telefoonnummer: 070-3192022. STICHTING RIJSWIJKSE KINDEROPVANG SRK zoekt op korte termijn voor haar stedelijk buro kinderopvang In eerste instantie wordt deze functie part-time (60%) ingevuld. Uitbreiding van uren in de toekomst is niet uitgesloten. De SRK verzorgt de kinderopvang voor de gehele gemeente Rijswijk. Het is een zeer dynamische organisatie die zich volop in ontwikkeling bevindt. Van de toekomstige medewerk(st)er wordt verwacht dat zij/hij op kritische, creatieve wijze inhoud geeft aan haar/zijn functie, over een flexibele instelling beschikt en goed kan samenwerken in een klein teamverband. Functie-informatie: - voorbereiding/uitvoering financieel beleid; - budgettering; - adviseren directie; - het medevoeren van overleg met gemeentelijke instanties en bedrijven. Functie-eisen: - financieel-economische opleiding op MBA-niveau; - enige jaren ervaring in vergelijkbare functie, b.v.k. binnen het welzijnswerk; - beleidsmatig inzicht; - affiniteit met kinderopvang; - zelfstandige verantwoordelijke werkwijze; - inzicht in en ervaring met geautomatiseerde systemen. Salaris: max. 4.780,- per maand bij full-time aanstelling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring (schaal 40, functiecode SBA Salarisregeling SCW). Tot het verstrekken van nadere informatie is de directeur van de SRK, mevrouw Silvana E. Attinger, bereikbaar op telefoonnummer 070-3909043. Uw sollicitatiebrief kunt u - binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie - richten aan de directeur van de Stichting Rijswijkse Kinderopvang. Stichting Rijswijkse Kinderopvang t.a.v. Silvana E. Attinger, Huis te Landelaan 1, 2283 SB Rijswijk. Bel Cebuco 020 - 24 231B en informeer naar het effect ran Co-adveiteien Cofiljffladverteren AAoret Ernst Young, belastingadviseurs is een zelfstandige maat schap van belastingad viseurs. In Nederland maakt zij deel uit van Afloret Ernst Young, een toonaangevende organisatie van accoun tants, belastingadvi seurs en management consultants. Wereldwijd maakt Moret Ernst Young deel uit van Ernst Young International, een organisatie die thans beschikt over een netwerk van vestigingen in meer dan 100 landen. Op onze vestiging te 's-Gravenhage is plaats voor een assistent belastingadviseur met enkele jaren ervaring in de aangiftepraktijk of als aanslagregelend ambtenaar bij de belastingdienst. Tot het takenpakket zal gaan behoren het zelfstandig voorbereiden en uit werken van belastingaangiften en andere, cijfermatige en administratief getinte werkzaamheden. Van kandidaten vragen wij een vooropleiding op VWO-niveau en de bereidheid tot het volgen van de studie Nederlandse Federatie van Belastingadviseurs. Naast een intensieve "training on the job" krijgt u de gelegenheid aanvullende opleidingen te volgen. De jonge werkomgeving, de goede werksfeer alsmede het pakket arbeidsvoorwaarden maken het werken bij Moret Ernst Young, belastingadviseurs extra aan trekkelijk. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer drs. A.P.J. Buis, telefoon 070-3286775. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Moret Ernst Young, belastingadviseurs, mevrouw N.J. Stout, Wassenaarseweg 80, 2596 CZ 's-Graven- hage, telefoon 070-3286769. =11 Moret Ernst Young STOET ELECTRONICS ww international bv STOET ELECTRONICS is een kleine onderneming die aktief is in import en distributie. Ook doen wij de administratie en verkoop voor ons produktiebedrijf. Wij zoeken een medewerk(st)er administratie en verkoopondersteuning (v/m) Tot de taken behoren onder andere: - Het verstrekken van informatie per telefoon en fax - Organiseren en uitvoeren van alle administratieve handelingen - Onderhouden van eerstelijns kontakt met onze klanten Wij vragen: - Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal - Typevaardigheid en ervaring met een tekstverwerker - Grote mate van zelfstandigheid Enthousiaste mensen die zich 100% willen inzetten in een klein kantoor kunnen een handgeschreven brief met c.v. richten aan- STOET ELECTRONICS, Orionstraat 4, 2516 AS Den Haag. Gemeente Zoeterwoude Voor het gemeentelijk zwembad te Zoeterwoude wordt a. een ZWEMINSTRUCTEUR v/m (38 uur per week) b. een KASSIER v/m (gemiddeld 28 uur per week) De aanstëlling geldt gedurende het zomerseizoen 1991, lopende van 18 mei tot 14 september 1991. De werktijdën zullen volgens rooster worden bepaald, waarin om de andere week de zaterdag en zondag moet worden gewerkt. De werktijden zijn op doordeweekse dagen globaal van 12.00 uur tot en met 20.30 uur en in de weekeinden van 12.00 uur tot en met 18 00 uur. functie a functie-inhoud - toezicht houden bij het recreatiezwemmen; - begeleiden van het school- en leszwemmen; - het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. functie-eisen diploma zwemonderwijzer(es) KNZB, dan wel een opleiding CIOS met aantekening zwemmen of diploma MO-P; - geldig EHBO-diploma; - goede contactuele eigenschappen; - enige kennis op het gebied van zwembadtechniek. functie b functie-inhoud verkoop toegangsbewijzen; lichte administratieve werkzaamheden; toezicht houden op de garderobe; verstrekking informatie en schoonmaak en andere ir - diploma 'I^AVO/HAVÓ Ot daarmee vergelijkbare opleiding, - geldig diploma EHBO strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen; t vindt een vergoeding plaats voor de onregelmatige uren, zoals 's avonds na 18,00 uur en in de weekeinden. Voor personen jonger dan 21 jaar geldt een jeugdaftrek. Overige informatie Om het aantal vrouwen in de gemeentelijke functies te vergroten nodigen wij vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk uit te solliciteren. In verband met de inwerkingtreding van de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers worden belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet en die voldoen aan de gestelde 5 uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere badmeester telefoon C Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen v blad te worden ingezonden aan burgemeester en wetho RESSENAAR PARTNERS BV. Aduiseurs uoor organisatie en management Fusie- en ouemamebemiddeling Een middelgroot Haags organisatie-adviesbureau, dat zich o.m. intensief bezighoudt met overnames en fusies zoekt een Een belangrijk deel van de taak zal bestaan uit het verzamelen er rubriceren van gegevens over bedrijven, zowel t.b.v. de overnam activiteiten als de advieswerkzaamheden op het gebied van ondernemingsplanning en strategische planning. Beheersing van de moderne talen t.b.v. de correspondentie voor overname-activiteiten en gevoel voor documentatie zijn derhalve vereisten, evenals het goed overweg kunnen met verschillende computerprogramma's en tekstverwerking (WordPerfect). Daarnaast zullen ook de normale secretariaatswerkzaamheden tot taak behoren. Desgewenst is ook een part-time dienstverband mogelijk. Kandidaten wordt verzocht brieven, onder vermelding van nummi (MA 122) te zenden t.a.v. Drs. P. Ressenaar, Jan van Nassaustraat^ 2596 BR Den Haag (tel. 070-3264461). VERPLEEGHUIS Verpleeghuis Mechropa 's-GRAVENHAGE roept sollicitanten op voor de funktie van: HOOFD VERPLEGINGSDIENST/PATIENTENZORt Algemene informatie: Mechropa is een modern en goed geoutilleerd verpleeghuis voor somati: zieken, dat plaats biedt aan 110 patiënten/bewoners, verdeeld over vier afdelingen. Mechropa heeft een samenwerkingsovereenkomst met twee verzorgingshuizen. Funktie-inhoud: - Het geven van leiding aan de verplegingsdienst. - Verantwoordelijk voor een optimale patiëntenzorg. - Het coördineren en organiseren van de dagelijkse gang van zaken op i afdelingen. - Het creëren van een optimaal leer/werkklimaat op de afdelingen voor dl leerling-ziekenverzorgenden. - De eindverantwoordelijkheid voor de praktische vorming van leerlingen. - Het hoofd verplegingsdienst/patiëntenzorg is lid van het management-tei bestaande uit drie personen. Funktie-eisen: - Diploma Verpleegkundige A, AB of H.B.O.-V. - Leidinggevende ervaring in soortgelijke funktie. - Managementopleiding of de bereidheid deze te gaan volgen. - Het diploma Docent Verpleegkunde 1e of 2e graad strekt tot aanbevelii - Leeftijd 35 jaar of ouder. Geboden wordt: - Een boeiende en verantwoordelijke funktie, op full-time basis. - Salaris gabaseerd op FWG schaal 65. - Arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de bepalingen in de CAO Ziekenhuiswezen. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de directeur van Verpleeghuis Mechropa, telefoon 070- 351.46.51 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, zend aan: De heer G. I. Almekinders, directeur Verpleeghuis Mechropa, Scheveningseweg 96, 2584 AC 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 24