i t AC bouwt motel in Leiderdorp 1HÜ I0UR JAAL peeltuin in De Kaag is toe aan een opknapbeurt Verzorging bewoners l Hofflants Huys tot minimum beperkt Dekenaat Zoeterwoude zet zich tijdens vastenactie 1991 in voor Argentinië Schaatsers onfortuinlijk tijdens rijden molentocht ^DEN OMGEVING EeidócSomatxt WOENSDAG 13 FEBRUARI 1991 PAGINA 13 |bu invullen 'in gformulier f Bij de Leidse winkel kunnen in- van Leiden hun •formulier voor de tenbelasting koste- ten invullen. Voor- 6 is wel dat de aan- niet meer dan ulden per jaar ver- In de maanden en 1 vóór 1 april houdt »chtswinkel extra iren, dagelijks van (jur tot 21.00 uur. De winkel is te vinden Ketelboetersteeg 10 de Breestraat) in Voor meer infor- 1071-130775. Actie Amnesty in Leidse bibliotheek LEIDEN De Leidse werkgroep van Amnesty International voert zondag actie in de Leidse openbare bibliotheek aan de Nieuwstraat. Aandacht wordt besteed aan de situatie in Myanmar, het voormalige Birma. De mensenrechten worden daar volgens Amnesty nog steeds op grove wijze geschonden. Martelingen en gevan genschap maken veel slachtoffers. Leden en niet-leden van de organisatie schrij ven zondag onder meer brieven naar de autoriteiten in Myanmar om de schendin gen een halt toe te roepen. Maar dat is niet het enige. Bezoekers van de biblio theek aan de Nieuwstraat worden vergast op een toneelstuk van de Amnesty Thea tergroep. Die voert om 13.00 uur het to neelstuk 'In volle zee' van de Pool Mro- zek op. De toegang is gratis. Bezoekers kunnen eveneens een petitie tekenen of voorbeeldbrieven mee naar huis nemen. Minister D'Ancona spreekt in Leiden LEIDEN Minister Hedy d'An- cona van WVC komt woensdaga vond 20 februari in het kader van de verkiezingen naar Leiden. Zij zal tijdens een door de plaatselijke PvdA georganiseerde spreekbeurt een inleiding geven over cultuur beleid en de zorgsector. Provinciaal PvdA-kandidaat Je roen Brouwer zal het ook over deze twee onderwerpen hebben maar dan vanuit de provinciale optiek. Beide sprekers worden om acht uur ontvangen in het Antonius Clubhuis aan de Lange Mare. ZOETERWOUDE Het de kenaat Zoeterwoude zet zich tijdens de Vastenactie 1991 in voor een project in Argentinië. Om een vakopleiding voor jongeren mogelijk te maken is het de bedoeling in het plaatsje Villa Federal een timmer werkplaats te stichten. Met steun van het dekenaat Zoeterwoude bestaande uit de parochies in Stompwijk, het voormalige Hazerswoude en uiteraard Zoeterwoude is het wellicht mogelijk de men sen een beter bestaan te ver schaffen. De dekenale werk groep Missie en Ontwikkeling voert daarom nu gericht aktie. Vooral nu er sprake is van een economische crisis in Argenti nië en de regering niet bij machte is de bevolking een aantal voorzieningen te ver strekken, komt veel neer op de eigen kracht van de bevol king. In Villa Federal heerst armoe de. De grote gezinnen wonen in slechte huizen, verstoken van water en electra. De kin deren zijn meestal op straat te vinden. Er zijn weinig onder wijsvoorzieningen voor hen. Enerzijds krijgen ze niet de kans iets te leren om in de toe komst een beroep uit te kun nen oefenen waarmee ze de kost kunnen verdienen. An derzijds bestaat de kans, omdat ze van jongs af aan op straat hangen, in de criminaliteit te geraken. In het dorpscentrum „Domingo Savio" in Villa Fe deral kunnen de kinderen te recht voor eten. Om voor de jongeren een iets betere toe komst te kunnen geven is technisch onderwijs noodzake lijk. Met een eigen lokaal kan timmerles gegeven worden. Ook is het de bedoeling een ei gen coöperatie op te zetten zo dat de jongeren later gezamen lijk kunnen gaan produceren. Met de opbrengst van de Vas tenactie is het mogelijk de be nodigde bouwmaterialen voor het werklokaal aan te schaf fen. Diefstal van Aanhangers KATWIJK Een Katwijks vis- verwerkingsbe- drijf heeft giste ren aangifte ge daan van diefstal van twee aan hangwagens. De wagens stonden deze week op het industrieterrein aan de Lageweg. Het terrein is af gesloten met een hek. De dieven knipten echter het gaas door en namen de wagens mee. idbeeld gewerkt neeuwman 17 vee >49< Standbeeld van de drie ten voor het gemeente- lan het Wilhelminapark in tgeest is een tijdlang uit geweest. Het was bedekt een dikke laag sneeuw winterse vormgevers die plastiek als fundament een sneeuwpop hadden jikt. Het wachten is nu op loi om het oorspronkelijke werk weer zichtbaar te LEIDERDORP AC- Restaurants, een voorma lige dochter van Ahold, gaat zes driesterrenmotels bouwen langs snelwegen. In Zuid-Holland verrijzen dergelijke accomodaties in Leiderdorp, Reeuwijk en Sliedrecht. De slaapplaat sen komen in eerste in stantie in de nabijheid van de bestaande vestigingen. Dit heeft E. Bezaan, direc teur van AC in Zaandam bekend gemaakt. Met de bouw, die vóór het ein de van 1993 moet zijn afge rond, is een bedrag gemoeid van 50 miljoen gulden. Na 1993 gaat AC zich „oriënteren op nieuwe vestigingsplaatsen", aldus Bezaan. Welke gemeen ten voor een AC-filiaal in aan merking komen is nog niet be kend. De AC-directeur sluit bovendien niet uit dat in de toekomst ook motels worden gebouwd op plaatsen waar AC geen restaurant heeft. De te bouwen motels hebben elk zo'n zestig bedden en in de complexen komen ook verga derruimten. Een overnachting gaat rond de honderd gulden kosten. In maart wordt begon nen met het eerste AC-hotel in het Brabantse Oosterhout. Verder worden logeeraccomo- daties gerealiseerd in Holten en Sevenum of Meerkerk. AC heeft op dit ogenblik vijftien vestigingen in Nederland, der tien in België en een in Duits land. Bij de restaurantketen werken 2000 mensen. Volgens Bezaan levert ieder nieuw mo tel straks twintig arbeidsplaat- De gemeente Leiderdorp is op de hoogte van vage plannen van AC Restaurants om een motel te bouwen bij de vesti ging aan de rijksweg A4 aan de Persant Snoepweg in Lei derdorp. Een concreet bouw plan is nog niet ingediend. Het bestemmingsplan maakt een motel mogelijk, dus de ge meente zal er waarschijnlijk wel medewerking aan kunnen verlenen. Overigens staat vlakbij een Ibis-hotel. IRPSRAAD VERGADERING DE KAAG KAAG De speel- midden in het dorpje Kaag is dringend toe een opknapbeurt. rvan is het bestuur de Kaagse dorpsraad overtuigd. Het spe- l ingesteld Comité fltuin liet gisteravond ins de dorpsraadverga- ng bij monde van A. sert weten hoe de iltuin naar een beter lau kan worden getild. r zijn mening is een letering van de omge- op dit moment be- (rijker dan vernieu- g van de speeltoestel- Zo moet volgens Mussert de afwatering van de Julianalaan en het wandelpad bij de speel tuin beter worden geregeld via extra kolken. De oude omhei ning is volledig op. Een nieu we omheining vergt een forse investering. Gedacht wordt hierbij aan een coniferenhaag met een gazen hek ertussen. Het voorterrein van de speel tuin moet een open dorps- pleintje met wat sierbestrating worden. Enige zitbanken zou den volgens het comité niet misstaan. Het geheel moet „onderhoudsvriendelijk" wor den gemaakt en het onder houd moet in handen van de dienst openbare werken moeten komen. Dorpsraad- voorzitter W. Onderwater liet weten dat de gemeente Haar lemmermeer 40.000 gulden uittrekt voor het opknappen van een speeltuintje in het na bij gelegen dorpje Buitenkaag. Volgens één van de aanwezi gen gisteravond komen tegen woordig alleen nog hoofdbe woners op Kaageiland in aan merking voor een pont-vignet. Onderhuurders worden hier door gedwongen grote bedra gen neer te tellen om van en naar het eiland te komen. Vroeger kwamen alle bewo ners van het eiland die bij de gemeente Alkemade stonden ingeschreven, in aanmerking voor een pont-vignet. Voorzit ter Onderwater toonde zich bijzonder verrast over deze klacht. Bij hem was niets be kend over een gewijzigde re gelgeving bij het veerpont. J. Hoogenboom jr. van pont-ex ploitant Ponto bevestigde dat alleen hoofdbewoners een pont-vignet krijgen. Volgens hem is dat altijd al zo geweest. De dorpsraad zoekt de zaak uit. Een bewoonster van een wo ning op het smalste punt van de Julianalaan liet weten dat zij gemiddeld zo'n tien keer per jaar schade heeft aan het dak of de voorgevel van haar huis. Dit als gevolg van langs rijdende, te grote vrachtwa gens. Naar haar mening moet al in Buitenkaag worden aan gegeven dat de wegen op Kaageiland B-wegen zijn en dus ongeschikt voor te groot en te zwaar verkeer. V erkeerssituatie Een Kaagse moeder wees er het dorpsraadbestuur op dat de verkeerssituatie van Buiten kaag nabij het pontveer on- aanvaarbaar gevaarlijk is voor met name kihderen. De voor zitter antwoordde dat deze problematiek de aandacht heeft van het gemeentebestuur van Haarlemmermeer. Zo zijn de pijlen op de weg onlangs helder en duidelijk overge schilderd en zijn er zogenoem de chicane-hekken bij de in gang van de bebouwde kom geplaatst. Drempels in de weg mogen niet worden gemaakt omdat dat ten koste zou gaan van de waterkerende functie van de dijk om de Haarlem mermeer. Wei komen er bin nenkort betere verkeerslich ten. Het is niet mogelijk nóg duidelijker aan te geven dat verkeer dat van de pont af rijdt, in Buitenkaag uitsluitend rechts af mag slaan. Verschillende bewoners van doodlopende straten op Kaag eiland lieten gisteravond on verbloemd weten geen prijs te stellen op het strooien van we- genzout bij gladheid op hun straat. Veel Kagers klaagden gisteravond over de kwaliteit van de nieuwe slijtlaag op het wegdek van De Kaag. Naar hun mening verdient dit weg dek de benaming „asfalt" in het geheel niet. Er zou te wei nig grind op zijn gestrooid. De bermen zouden niet zijn opge hoogd en het asfalt blijft zoda nig plakkerig dat de meeste huizen in De Kaag ook zijn ge asfalteerd. Grote vrees heeft men in De Kaag over het toenemend ge bruik van de Kagerbaan door vliegtuigen. Velen besloten zich aan te sluiten bij de Vere niging Verontruste Abbenes- sers (WA). „De geluidsover last wordt gelegd daar waar de minste mensen wonen", zo re ageerde Onderwater. Ook de dorpsraad gaat zich teweerstel len tegen het toenemend vliegtuiglawaai. ancisco Cortes laatskampioen rïesPERDORP Schaatser rijS'ieisco Cortes is maandag iee!i)ioen geworden bij de se in bij de clubkampioen- )pen in Leiderdorp. Bij de anen was oud-marathon- Ruud Vermeulen de Inge Roncetti won bij imes, Matthijs Kuyk was ielste jongen, Melanie de (e het snelste meisje. )5 itzegelautomaat )5 jnsburg gekraakt SBURG Een postzege- )5 Dmaat bij het postkantoor de Oegstgeesterweg in Bburg is gisternacht open- loken. De dader ging er ioor met postzegels en 1 ter waarde van ariehon- gulden. brekers in siekantoor JSTGEEST Uit het poor van het Centrale Mis- i Commissariaat aan de igeesterstraatweg in tgeest is in de nacht van op dinsdag circa gulden gestolen. De in ters kwamen binnen door kelderraam in te trappen. Volgens braken zij de kluis |e eerste verdieping open. krant ontvangen? Bel tusssen Den 19.00 uur, zaterdags tussen lOiii en 15.00 uur, telefoonnummer A22248 en uw krant wordt nabe- VOORSCHOTEN De gemeente Voorschoten heeft de provincie ge vraagd bij te springen bij de financiële problemen van 't Hofflants Huys, een humanistisch bejaarden huis in de wijk Noord- Hofland. De nood is zo hoog dat de verzorging van de bewoners tot een absoluut minimum is be perkt en dat een opname stop is ingevoerd. De pro vincie heeft een bureau ingeschakeld dat deze week begint met een on derzoek naar het financië le tekort van het bejaar denoord. Rechtstreekse gevolg van de financiële problemen is een vacaturestop en een opname stop. Deze heeft vooral de zorg getroffen. Zo wordt vanaf me dio januari de post niet meer bij de bewoners opgehaald, krijgen mensen die geen me nulijsten kunnen invullen het standaard-menu en brengen bewoners hun niet-mobiele huisgenoten naar de recreatie zaal en hobbyzaal. Het belang rijkst vinden de bewoners ech ter dat de wekelijkse badbeur- ten niet meer doorgaan. Dat betekent overigens niet dat de bejaarden niet meer gewassen worden: het wassen op de ka mers gebeurt nog wel. In to taal heeft 't Hofflants Huys 128 bewoners en 54 perso neelsleden. Meerzorg Volgens directeur J. Lenselink van 't Hofflants Huys zijn er twee problemen. „In 1988 heb ben we, door de onrust die de mente bewoners onder de an dere bewoners veroorzaakten, een aparte afdeling met apart personeel opgericht. Op dit moment zijn op deze meerzor- gafdeling zes slaapplaatsen. Overdag kunnen nog eens tien a vijftien mensen worden op gevangen. Op de afdeling wer ken vijf personeelsleden, waarvan er vier onttrokken zijn aan de gewone arbeids plaatsen. Daarvoor hebben we echter geen extra budget ge kregen". Volgens Lenselink komt dit ondermeer doordat het ziekenfonds Zorg en Ze kerheid, waaronder 't Hoff lants Huys valt, maar mond jesmaat dit soort experimenten steunt. „Het is toch te gek, dat je als je onder een ander werk gebied valt niet aanmerking komt voor steun. In de Haagse regio doet Haagland veel meer aan experimenten. Dus als je toevallig in Wassenaar woont kom je wel in aanmerking". Volgens Lenselink is voor het continueren van de meerzorg een bedrag van tussen de 200.000 en 300.000 gulden per jaar nodig. Een ander pro bleem waardoor het financiële tekort in de hand is gewerkt is het wijzigen van de CAO-be- palingen en de financiële ge volgen van de functiewaarde ring voor het verzorgend per soneel. Voorschoten maakt zich sterk voor het verzorgingshuis om dat het in Voorschoten een be langrijke functie vervult. Zo is er behalve de meerzorgafde- ling ook een alarmeringssys teem voor zelfstandig wonen de bejaarden opgezet. Vanuit 't Hofflants Huys wordt ook een Tafeltje-Dekje-Service uitge voerd. De meest bejaarden in het huis zijn afkomstig uit Voorschoten zelf. REGIO Een 46-jarige man uit Maartensdijk liep gisteren in Oud Ade een hersenschudding op toen hij tijdens de molentocht achterover op het ijs klapte. De man is overgebracht naar het Diaconessenhuis in Leiden. Een 58-jarige inwoner van Leid- schendam moest zijn pogingen om dezelfde molentocht te schaatsen bekopen met een gebroken heup. Hij werd met spoed afgevoerd naar Antoniushove in zijn woonplaats. Een man die op de Nieuwkoopse Plassen een toertocht maakte, brak rond het i en moest worden ovt i Alphen aan den Rijn. Ziekenomroep Radio Sancta Vier in Noord- wijk zoekt vrijwilligers voor het populaire Zig-Zag-Zon- dagmiddagprogramma tus sen twaalf en vier uur. Twee vrijwilligers zijn nog nodig om het team van veertien medewerkers weer compleet te maken. De vrijwilligers verzorgen eenmaal in de vier weken het programma. Inlichtingen en aanmeldin gen bij Hans Oud, afdeling ontspanning van Sancta Ma ria, telefoon 02523-79755. Voorhoeve Ex-fractieleider Joris Voor hoeve van de VVD houdt vrijdag een spreekbeurt over het Midden-Oosten en de Sovjet-Unie. Voorhoeve spreekt in De Oude Tol aan de Hoofdstraat 147 in Sas sen heim vanaf acht uur. Daarna is er gelegenheid tot discussiëren. De avond is be doeld voor VVD-jongeren en andere belangstellenden. Voor informatie: Heieen Smit, tel. 01719-13242. Film (1) In dorpshuis De Alkeburcht in Roelof arendsveen draait vrijdag de film Drowning by Numbers, in het Nederlands Verdrinken per Dozijn. Overal verstopt in de füm verschijnen de nummers 1 tot en met 100. Een groot moeder, een moeder en een dochter brengen alle drie hun man door verdrinking om het leven. De plaatselijke lijkschouwer zit in het com plot. Een gruwelijk sprookje. Aanvang om kwart over ne gen, entree 5 Film (2) How to make love to a negro without getting tired. Een film met vette knipogen naar taboes rond sexe- en rassendiscriminatie. Het ver haal van een zwarte, jonge Afrikaan in een sfeervol Frans stadje in Canada. Hij schrijft een roman over zijn talrijke relaties met mooie, rijke, blanke vrouwen en fi losofeert een eind heen. Vrijdag te zien in het Park Film Huis, Cornelis Geel- laan 2 in Alphen aan den Rijn. Aanvang om half ne gen. Toegang 7,50CJP/ Pas 65 6,50. Mozartavond Het zeskoppige muziekgezel schap Gemini Ensemble en het St. Jeroenskoor treden vrijdag op in de Grote Kerk in Noordwijk-Binnen. De avond staat geheel in het te ken van Wolfgang Amadeus Mozart die tweehonderd jaar geleden stierf. Gemini brengt een fluit- en viool concert en het Jeroenskoor voert ondere andere Die Krönungsmesse uit. Kaarten kosten15,-,/12,- en 7,50. Ze zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de Noord- wijkse VVV. Ruilen Ruilvereniging Alkemade houdt vrijdagavond in de Alkeburcht in Roelof- arendsveen de jaarlijkse postzegelveiling. Vanaf ze ven uur zijn de ruim 150 ka vels te bezichtigen en om acht uur wordt begonnen met de veiling. Tevens kun nen die avond andere zaken als ansichtkaarten en mun ten worden geruild. Toegang kost fl, de jeugd betaalt /0,50. Kla verjasmara thon Bij de Zoeterwoudse voetbal vereniging SJZ staat één keer per jaar de nachtkla- verjas-marathon op het pro gramma. Vrijdag is het weer zo ver. Om half negen klinkt in het clubhuis op sportpark Haasbroek de bel voor de eerste ronde. De an dere ochtend om circa hall acht zal de laatste ronde worden gespeeld. Klaverjas- liefhebbers kunnen zich vanaf heden opgeven bij Leo Hoogeveen, Jan van Ban- ningstraat 4 te Zoeterwoude- dorp. Deelname kost f.'15 en in dat bedrag zijn diverse consumpties inbegrepen. Cursus De Reddingsbrigade Leid- schendam organiseert in maart samen met de Vereni ging Veilig Verkeer Neder land (VVN) een dagcurus auto te water. De cursus wordt zaterdag gehouden in zwembad De Hoge Bomen in het sportcomplex De Hoog werf aan de Verburchlaan in Naaldwijk. De kosten zijn 35 gulden per persoon. Kin deren met zwemdiploma zijn welkom. (Zwem-)kleding meebrengen. Aanmelden voor 10 maart bij E. Noor- lander, telefoon 3175896. Cursusgeld van tevoren overmaken op giro 180741 van Reddingsbrigade Leid- schendam onder vermelding auto te water. Na theorie volgt de praktijkles waarbij men zich moet bevrijden uit een auto met drie personen. LEIDEN Geboren: Rlco Yorlck, zn. van R. F. Verhaegh en P. Hoek; Ste ven Johannes, zn. van H. W. Burge meister en G. P. Boekestljn; Denlse Yasmln, dr. van W. E. J. Zuidhoek en S. M. van Koppen; Denlse, dr. van N. C. van den Berg en E. van de Beek; Robin Stefan, zn. van P. J. Arrachart en T. Berkheij; Anneke Cornelia, dr. van J. Varkevisser en A. J. Vooijs; Wlmpje, dr. van P. Rovers en C. Duin dam; Emlle David, zn. van P. Antheu- nis en M. Parlyar; Brendan, zn. van W. J. Schoneveld en E. A. Lobel; Caspar Nlcolaas Maxlmiliaan. zn. van R. F. M. Konlngs en E. M. C. Zeiss; Sabrlna, dr. van R. J. Goedhart en N. van der Zwart; Thomas, zn. van. K. J. van Duin en H. J. van Leeuwen; MariJ- tje Annetje, dr. van C. J. Snijder en C. E. Vosmeijer; Richard Willem, zn. van R. van Strien en E. J. van der Blom; Henri Robert Gijsbert, zn. van G. Ba tenburg en A. G. Valllant; Jozef Brammert, zn. van J. P. T. van der Lans en G. P. M. de Vroomen; Wesley Gerben, zn. van K. J. Bulk en G. P. Haasnoot; Laurentius Maria zn. van F. M. Verweij en G. J. T. Wouters; Glna, dr. van C. Roon en H. R. Webbers; Jamie, zn. van P. J. Jansen en W. M. M. van Amsterdam; Marieke Catheri ne, dr. van A. Ph. M. Streng en S Bijlsma; Sharona, dr. van J. C. R. Le pelaar en M. A. Heruer, Willem Jo hannes. zn. van J. van Viler en D. van der Plas; Mike, zn. van E. T. H. M. Krom en M. van den Broek; Dlmar, zn. van E. Elphick en A. J. Roos; Dan ny Alexander, zn. van J. Schoneveld en M. de MoolJ; Rosanne. dr. van P. Guijt en W. A. Imthorn; Jeremiah, zn. BURGERLIJKE STAND van E. B. Workala en F. Koelewljn; Si mon. zn. van S. Braam en J. A. de Grave; Amy, dr. van P. M. G. Ver steeg en C. H. Slootweg; Sjors, zn. van J. H. Handgraaf en M. W. van Steljn; Marijke, dr. van H. C. W. van Hulst en C. W. A. de Ridder; Rens Boudewljn, zn. van H. W. van Vegten en W. van Lunsen; Nick, zn. van M. E. de Vet en I. van Haastrecht; Shirley, dr. van M. E. de Vet en I. van Haas trecht; Daniël Gerke, zn. van H. G. Postma en J. L. Matze; Monique Dia ne. dr. van M. J. Hazenoot en H. Krijgsman; Justin Adriaan Jacobus, zn. van W. J. M. Brama en A. de Win ter; Thomas Charles Leonardus. zn. van R. van Blommestein en M. M. E. J. Meessen; Jtkke Sien, dr. van B. de Jong en L. G. Zengerink; Melanie. dr. van J. N. van der Burg en C. A. van der Melj; Chantal, dr. van H. J. File- mon en M. Slebert; Edward Paul, zn. van G. W. van Egmond en J. P. SelJ- bel; Hendricus Jan Jeffrey, zn. van R. E. B. Broekhulsen en J. Koolhaas; Bartholomeus Ludovlcus, zn. van L. J. Salman en L. M. C. van Oostrum; Jo ris. zn. van D. J. Romijn en M. M. Pet; Yvo, zn. van T. P. A. Erades en I. M. J. Broeders; Mettha Adriana, dr. van C., D. Bogerd en S. A. Bouwmeester; Soraya, dr. van M. Heemskerk; Corl- ne Marellle, dr. van Ph. van Hooven en P. E. de Hart; Llsanne Pauline, dr. van Ph. van Hooven en P. E. de Hart; Ellen Lois, dr. van P. A. Milan en J. R. Salomon; Alexander Hendrik Abra ham, zn. van R. W. T. Egglnk en I. J. A. Kruls; Petronella Joyce Maria, dr. van A. H. Bokhorst en P. H. Borst; Anne Elisabeth, dr. van J. de Leeuw en E. M. B. Koeneman; Dennis, zn. van W. M. Helneman en J. H. Re- mond. Overleden: E. van Leeuwen, geb. 8 junl 1916 vrouw; A. Wlnterfeld, geb. 7 aprll 1904 gehuwd geweest met A. van Vliet; C. Roskam, geb. 26 dec. 1916 man; L. Vooijs, geb. 11 Junl 1912 echtgenote van C. van der Plas; A. van der Niet, geb. 25 aug. 1919 man; H. G. Voogd, geb. 13 aprll 1903 gehuwd geweest met W. C. van der Heijden; W. I. van Wljk, geb. 26 dec. 1915 man; H. M. van der Helden, geb 18 dec. 1907 gehuwd geweest met D Fasseur; W. J. van Staden, geb. 3 maart 1910 man; W. A. van den Dop, geb. 23 juli 1919 man; H. van der Voet, geb. 3.0 Jan. 1920 man; J. M. Turk, geb. 15 sept. 1925 man; A. Klshazl. geb. 9 feb. 1925 man; J. G. P. J. Dulvesteljn, geb. 26 feb. 1904 man; P S. van Heusden, geb. 14 sept 1922 man; J. H. Casparlj, geb. 15 jan. 1897 echtgenote van P. Jas- perse; H. van der Burg, geb. 9 maart 1912 gehuwd geweest met G. Gal|ke- ma; S. Zandvliet, geb. 22 okt. 1922 echtgenote van C. Ph. Kromhout; P. Barnhoorn, geb. 13 Jan. 1919 man; Chr. P. Wezelenburg. geb. 13 nov. 1909 man; R. Krassenburg, geb. 18 jan. 1936 man; J. A. van Rljn, geb. 18 feb. 1926 man; M. C. van Relsen, geb. 1 mel 1919 vrouw; H. G. van Zanten, geb. 14 Junl 1903 gehuwd ge weest met T. H. W. Sandberg; M. Brocaar, geb. 28 okt. 1931 echtgeno te van J. Bekooy. H. Delfos, geb. 16 aprll 1909 gehuwd geweest met P. C. van Arnhem; L. M. van der Krogt, geb. 18 juli 1910 gehuwd geweest met G. Mark. Gehuwd: P. J. Dubbeldeman en C. A. Brago; T. N. de Jong en C. Segaar; J. van der Velde en J. M. M. T. Stouten. Ondertrouwd: J. C. Bentvelzen en J. Tanls; P. Siersma en J. A. M. C. Prak- tiek; F. J Blok en S. Bouwmeester; M. A. N. Nommensen en A. Lenselink; R. A. Koenen en E. Deegenaars; N. W. Hasenbalg en J. G. Robberse; H. F. de Haan en E. A. Hugenholtz; R. A van de Berkt en E. H. Mlrek; M. W. Bellen en M. S. Moelman; L. C.A. van Hijningen en M. J. van der Veen; J. G. P. van Hall en Z. N. DJoraJ; J. P. Ro- cha Marques Vasques en S. Mlgchel- sen; R. P. van Schooten en A. J. M. Krouwer; M. J. M. Ublnk en M. W. Sluimer; H. P. Douma en D. Bors- boom; J. R. M. Bekkering en J. Bufte- ELKE DONDERDAG DE BIJLAGE BIJ UW KRANT

Leidse Courant | 1991 | | pagina 13