MINISTERIE VAN FINANCIËN In Rijswijk staan 3 stoelen klaar voor een Tekenaar-operator, een Tekenaar-Constructeur- Operator en een Landmeetkundig Operator. N.V. Nederlandse Gasunie GASTVRÜUW DAGVERZORGING VERZORGENDE MEDEWERKENDEN M/V ]echnoht BSsraSi Hoofd Centraal Secretariaat (v/m) Lezersservice ÖHRÏDV^ GUERNSEY BULGARIJE ww fefc* Lezersservice 585,- «25, s ZATERDAG 26 JANUARI 1991 LEIDSE COURANT PAGINA; N V Nederlandse Gasunie koopt aardgas M van diverse winnings- V' maatschappijen en verkoopt het aan IBB afnemers in binnen- en buitenland. In- en verkoop geschieden op commerciële basis Aardgas is als energiebron en grondstof van groot economisch en maatschappelijk belang Gasunie is één van de toonaangevende energiemaatschappijen in West- Europa met een zeer geavanceerd transportsysteem Het beleid is gericht op de continuïteit van de gasvoor- ziening. Het ingekochte gas is voor namelijk afkomstig uit velden in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel en de Noordzee. Via een ondergronds leidingsysteem met een lengte van 11.000 kilometer wordt het verschillende afnemers Meer dan 1200 bovengrondse installaties houden de aardgasstromen het hele jaar door. ook bij periodes van zeer strenge kou, op gang Aan milieu en veiligheid wordt grote aandacht besteed. De ononderbroken gasvoorziening is het werk van ongeveer2000 Gasunie-medewerkers verdeeld over de sectoren techniek, commercie, financiën/economie, personeels organisatie alsmede over diverse stafafdelingen Het hoofdkantoor is gevestigd in Groningen. Het regiokantoor Rijswijk. Binnen Gasunie wordt het beheer van het tekeningenpakket van nieuwe tracé's voor leidingen en stations, uitgevoerd op de tekenkamers in onze drie regiokantoren. Op het regiokantoor Rijswijk is een drietal vacatures. Tekenaar-Operator.(R 392A). U zorgt voor de voorbereiding, ontwerp, vervaardiging en controle van nieuw bouw- en revisietekeningen. Bovendien regelt u het voorbereiden, innemen en verwerken van hermetingsprojecten. Tot uw taak behoort verder het ontwerpen en onderhouden van een digitaal en conventioneel bestand van tekeningen en kaarten. Deze werk zaamheden worden verricht ten behoeve van nieuwbouw, beheer(zowel conventioneel als digitaal) en revisie van de leidingen en installaties van Gasunie. Tekenaar-Constructeur- Operator (R 393A). U gaat zelfstandig nieuwbouw- en revisietekeningen van leidingen en installaties voorbereiden, ontwerpen, vervaardigen en controleren. U beschikt daarbij over de noodzake lijke kennis voor het construeren van specifieke leidingconstructies. U kunt ook prima werken met materiaal- en constructiespecificaties. Alle werkzaamheden van nieuwbouw en beheer dient u zowel op de conventionele als de digitale wijze uit te kunnen voeren. Landmeetkundig Operator (R 388A). U zorgt zelfstandig voor de voorberei ding, verwerking en controle van metingen van eigen landmeetkundigen en landmeters van ingenieursbureaus met behulp van bestaande reken- programmatuur. U gaat landmeet kundig reken- en tekenwerk verrichten dat moet voldoen aan de normen en eisen van Gasunie. Bovendien verzorgt u het ontwerp en onderhoud van een digitaal en conventioneel bestand van tekeningen en kaarten ten behoeve van nieuwbouw, revisie en beheer van de leidingen en installaties van Gasunie. Dit zijn uw kwaliteiten. Voor alle drie funkties geldt dat u in het bezit bent van een opleiding MTS werktuigbouwkunde/weg- en water bouwkunde/landmeetkunde. U beschikt bij voorkeur over ervaring met automatisering en kwaliteitszorg in leidingregistratiesystemen. U weet voldoende van de conventionele werkwijze op tekenkamers. Bekendheid met het Intergraph-systeem en teken- kamer-produktietechnieken strekken tot aanbeveling. U hebt goede contactuele eigenschap pen plus een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal. U dient bereid te zijn interne cursussen te volgen voor een verdere opleiding in de automatisering. Het salaris. In een verder stadium van de sollicitatie procedure doen wij u een salarisvo'or- stel. Tot de overige arbeidsvoorwaarden behoren onder meer een dertiende maand, een aantrekkelijke pensioen- en spaarregeling en studiefaciliteiten. Alles geheel passend bij het karakter van ons bedrijf. Zo kunt u reageren. Hebt u belangstelling voor een van deze drie vacatures, richt dan uw schriftelijke sollicitatie, voor 8 februari 1991aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 19, 9700 MA Groningen Vermeldt u duidelijk op brief en enveloppe om welke vacature het gaat met het vacaturenummer De Stichting EVANGELISCH LUTHERS TEHUIS voor Ouderen heeft in haar verzorgingshuis SWAENESTEYN, gelegen aan de Nieuwendamlaan 1plaats voor een voor 4 dagen a 6 uur per week. Middels het projectdagverzorging" is een voorziening voor oudere wijkbewoners tot stand gekomen, die één of meerdere dagen per week gezamenlijk de dag in ons verzorgingshuis willen doorbren gen. Het verkrijgen van sociale kontakten en de mogelijkheid om gezamenlijk een aktiviteit te kunnen realiseren, staan hierbij centraal. Funktie-eisen: - enthousiasme en gemotiveerd zijn in het werken met ouderen bij voorkeur op het niveau van bejaarden-/ziekenverzorgende; - zelfstandig kunnen funktioneren; - goede kontaktuele eigenschappen bezitten; - kreatieve vaardigheden bezitten. In haar verzorgingshuis SWAENESTEYN, gelegen aan de Medemblikstraat 275, is plaats voor enthousiaste en het liefst gediplomeerde voor 32 of 40 uren per week in vast dienstverband. Onze stichting exploiteert het verzorgingshuis Swaenesteyn met 124 plaatsen en daaraan gekoppeld 18 aanleunwoningen Swaenesteyn plus 84 aanleunwoningen Swaeneduin, het verzorgingshuis Swae- nestate met 202 plaatsen, met daaraan gekoppeld 137 bejaarden woningen Swaenehove aan de Heilostraat; alle genoemde gebou wen liggen dicht bij elkaar in de wijk Leyenburg en zijn met het openbaar vervoer goed bereikbaar. De aan te stellen medewerkenden dienen te verklaren dat zij de Evangelisch Lutherse grondslag van onze stichting zullen respekte- ren. Salariëring zal geschieden naar bekwaamheid volgens het funktie- waarderingssysteem van de CAO Bejaardentehuizen; pensioenrege ling PGGM. Sollicitaties, bij voorkeur schriftelijk, kunt u richten aan de direkteür van de stichting, Nieuwendamlaan 1, 2547 JG Den Haag. Voor eventuele informatie vooraf kunt u bellen met mevrouw M M Schipper; zij is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar tussen 08.00-09.00 uur, onder telefoonnummer 070-368.98.95. Technolit internationaal is een snel groeiende firma op het gebied van lastechniek, werkplaatschemie en slijpmiddelen. Wij verkopen direkt aan automobiel- en industriewerkplaatsen, ambacht en overheid. Topkwaliteit, op de markt afgestemde prijzen en specialistische kennis van het verkoopteam zijn een garantie voor onze verdere successen.' Ter uitbreiding van ons verkoopteam zoeken wij nog enkele kommercieel buitendienst medewerkers en industrieverkopers Wij bieden: - vast basissalaris met uitstekende provisieregeling - prima onkostenvergoeding - eigen verkoopgebied met klantenbescherming - grote eigen verantwoordelijkheid zonder bureaucratie - goede opleiding met voortdurende verkoopondersteuning - verkoopcarrière door promotie alleen uit eigen gelederen Wij verwachten: - technisch inzicht, zo mogelijk enige laservaring - eigen personenauto - beheersing Duitse taal gewenst - doorzettingsvermogen Wanneer u een goede verkoper bent of uit een ambachtelijk beroep komt (b v. bankwerker, monteur, lasser) eventueel met enige ervaring in de direkte verkoop en deze funktie spreekt u wel aan, schrijf dan naar (c^raag met foto en c.v.) TECHNOLIT Nederland t.a.v dhr. D. Boonstra. K verkoopleider VELDMAN INSTALLATIE TECHNIEK is een snelgroeiend dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in loodgieters-, c v - en dakwerk in burger- en utiliteitsbouw Wij zoeken op korte termijn een Bedrijfsleider/ werkvoorbereider Functie-informatie: Het ontwerpen, berekenen, offreren en in uitvoering brengen van alle voorkomende werkzaamheden in het c.v.-en loodgieterswerk. Het leiding geven aan een team van 15 medewerkers Functie-eisen: - ruime ervaring op loodgieters- en c.v.gebied - leeftijd 30-45 jaar - stressbestendig - goede contactuele eigenschappen - in bezit zijn van de diploma's c v techniek en GAWALO is een pre Geboden wordt: - een interessante zelfstandige baan - goed inkomen in overeenstemming met de functie - een auto van de zaak Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan dhr. A. A. Veldman, Marcelisstraat 70, 2586 RX 's-Gravenhage. Bij de Directie Centrale Accountantsdienst is de functie vacant van De functie Van de medewerker wordt verwacht dat zij/hij zorg draagt voor een adequate sortering en verspreiding van de inkomen de post alsmede voor de toepassing en handhaving van de administra tieve procedures met betrekking tot het intern en extern stukkenver- keer (wordt t.z.t geautomatiseerd). Voorts bewaken en afwikkelen van de inkomende en uitgaande post. Coördineren van de werkzaam heden van de secretaresse van het Centraal Secretariaat en fungeren als centraal informatie- en contactpunt voor de dienst Aannemen van telefoongesprekken, zo mogelijk vragen beantwoorden en verwi|zen naar anderen binnen en buiten de dienst. De criteria Voor deze functie is een voltooide MEAO of HAVO met secretariële opleiding vereist Daarnaast beschikt u over een goe de mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en heeft u erva ring met tekstverwerkende apparatuur. Honorering draagt ca. 3 071(schaal 5 BBRA I984) bruto per maand, exc vakantiegeld. Standplaats s-Gravenhage Het personeelsbeleid van het ministerie is mede ge op de toeneming van het aantal vrouwen, gehandicapten en leder etnische minderheden. De procedure Voor nadere informatie kunt u contact opnemen m heer G, Schellingerhout, telefoon (070) 342 72 48. Uw schriftelijke sollicitatie^kunt u binnen 14 d onder vermelding van vacaturenummer PMO/RBG '8/SP in de bovenhoek van brief en enveloppe richten aan. het Ministerie Financiën, Centrale Directie Personeel en Management, afc Personeel en Managementondersteuning, Postbus 20201, 250 Het aan deze functie verbonden maximum salaris be- 0 070-3 190 88; ZUID/JOEGOSLAVIË v INCLUSIEF EXCURSIES "EIS Vertrekdata: 14 mei en 17 september Deze reis voert u naar het bij Nederlan ders bekende en geliefde Ohrid, één van de mooiste steden van Macedonië. De architektuur van de eeuwenoude hui zen, kloosters en ruines zijn uniek en vindt u nergens anders in Joegoslavië. In Ohrid waant u zich in een andere wereld, met een mengelmoes van oriën taalse en westerse invloeden. U verblijft in hotel Sileks, schitterend ge- gelegen aan het meer van Ohrid. Dit ho tel beschikt over uitstekende faciliteiten. Inclusief vliegreis Amsterdam-Ohrid v.v. «verblijf in 2-persoonskamers met bad/douche en toilet «halfpension, mé een karaf je wijn bij het eten excursie! naar Sveti Naum, Partizanendorp Belcisi Mavrovo natuurtocht, sightseeing Ohrid 14 mei 8 dagen 15 dagen 1 PP 904, .„1134,. 17 september 8 dagen 974,.1134,., Toeslag 1-persoonskamer f 98,- per wee KANAALEILAND 8-daagse vliegreis inclusief excursies Vertrekdata: 21 april en 22 september 1991 Guernsey, gelegen in de Golf van St. Malo, op 50 km. afstand van de Normandi- sche kust en op 130 km. van Engeland, beschikt over prachtige baaien en stran den, schilderachtige haventjes en een zacht klimaat. De westkust is vlak met baaien en brede stranden; de zuidkust rotsachtig met klei ne, baaien en mysterieuze grotten. U verblijft in Hotel La Trelade, landeliji gelegen op ca. 5 km. van St. Peter Port. Q hotel beschikt over een zwembad met te ras. Uw kamer is comfortabel en komplei ingericht. Inclusief «vliegreis per NLM/KLM city hopper «reisbegeleiding tijdens de heli reis «maaltijden volgens programma (meestal halfpension) «excursies naar a eilanden Sark en Herm 1499,- °*E|S Toeslag 1-persoonskamer f. 150,- 8-DAAGSE RONDREIS Bulgarije is gelegen in het hart van de Balkan. In het oosten strekt zich langs de Zwarte Zee een 378 km. lange kuststrook uit, met brede zandstranden en kristal helder water. Bulgarije wordt doorkruist door de Balkanketen. Het berglandschap is een harmonie van woeste bergtoppen, bloemrijke valleien, visrijke rivieren en dichte wouden, met veel flora en fauna. U kunt nu kennismaken met het Bulgaarse volk, de cultuur en folklore. Inclusief m vliegreis Amsterdam-Burgas v.v. «transfers rondreis door Bulgarije per touringcar «volpension «hotelka mers met douche/toilet Wilt u aansluitend nog een weekje aan de kust verblijven Dat kan. Bel ons voor nadere informatie. Toeslag 1-persoonskamer f. 125,- mT SIJTHOFF PERS 0 070-3 190 882 DE NIEUWE ZOMERBROCHURE 1991 IS UIT! Wat dacht u van onze stedentrips naar Parijs, Wenen, combinatiereis Wenen/Boedapest en Rome/Florence? Nieuw in ons programma is een 6-d de Gouden stad Praag. Deze reis inclusief verblijf in een midden klasse hotel van de B-categorie en inclusief enkele excursies reeds vanaf Ook nieuw in ons programma is een reis naar Hongarije (Tatabanya) met bezoek aan Boedapest en het Balatonmeer. Deze 10-daagse excursiereis kunt u reserveren vanaf ie imeer. Verder in ons programma excursiereizen naar diverse bestemmingen in Frankrijk, Duitsland. Oostenrijk, Joegoslavië, Zwitserland, Engeland en Italië. U kunt onze gids afhalen bij onze stadsvestiging te Den Haag (hoek Spui/Spuistraat) of bij de Goudsche Courant in Gouda (Markt). Uiteraard kunt u de gids ook telefonisch aanvragen.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 32