mm 7. O S O D - ers met leidinggevende capaciteite ervaren inkoper (V/m) Tweede Kamer der Staten-Generaal (m/v) ZATERDAG 26 JANUARI 1991 LEIDSE COURANT Het continu beschikbaar zijn èn het functio neren van alle technische en materiële voor zieningen binnen de gebouwen van de Tweede Kamer behoren tot de verantwoorde lijkheid van de Interne Dienst. Een onderdeel van deze dienst, de afdeling Inkoop, zorgt dat goederen, materialen en diensten efficiënt en prijsbewust worden ingekocht en dat de financiële administratie van de dienst tot in de puntjes verzorgd is. Binnen de genoemde afdeling Inkoop wordt nu versterking gezocht met een enthousiaste en bij voorkeur in een full-time dienstverband. U kunt in deze functie rekenen op een levendig en afwisselend takenpakket. In de eerste plaats wordt het uw taak te zorgen voor het inkopen van uiteen lopende goederen, materialen en diensten, waarbij u zowel de leveringsvoorwaarden en prijzen op elkaar afstemt en nauwgezet bewaakt. U gaat tevens een budgetbewakingssysteem opzetten en bewaken. Dit voor de begrotings posten waarvoor de Interne Dienst budget houder gaat worden. Ook levert u een belang rijke bijdrage aan het begroten van deze posten. Ten slotte geeft u leiding aan de inkoopmedewerker. Naast uw MEAO-vooropleiding heeft u de NEVIE-opleiding (zo goed als) afgerond en beschikt u over ruime ervaring'in het werken met pc's. Heeft u ervaring in een inkoop functie, dan bent u dubbel welkom. U weet uw kennis van en ervaring met databases en spreadsheets goed in de praktijk te gebruiken. Affiniteit met de technische aspecten van uit eenlopende goederen en diensten is vereist. Verder stellen wij hoge eisen aan uw contac tuele eigenschappen en aan uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Van onze kant kunt u rekenen op een salaris dat - afhankelijk van uw opleiding, ervaring en leeftijd - maximaal 4.258,- bruto per maand bedraagt (schaal 8, BBRA 1984). Uw schriftelijke sollicitatie - met c.v. en vermelding van vacaturenummer 90-58/SP - zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Het adres is: Binnenhof 1A, 2513 AA Den Haag. De Tweede Kamer der Staten-Generaal wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrou wen dan ook de voorkeur. De mogelijkheid tot bemiddeling bij kinderopvang is aanwezig. Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf, vraagt Sijthoff Pers voor haar Bedrijfstechnische Afdelingen, een die na ruime inwerkperiode zelfstandig een groot deel van de werkzaamheden verricht, nodig voor het in stand houden, verbeteren en vervangen van de installaties. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit - het opzoeken, analyseren en verhelpen van mechanische storingen in de aanwezige apparatuur; - het repareren van machines en/of machine-delen; - het uitvoeren van modificaties, revisies en het planmatig onderhoud. De werkzaamheden worden verricht in een tweeploegendienst. met eens in de 14 dagen een beperkte zaterdagdienst Functie-eisen - MTS-diploma (Werktuigbouw), - Hydrauliek/Pheumatiek (PBNA of SBC); - ervaring met technische onderhoudsprocessen; - kennis van de Engelse en Duitse taal Leeftijd: tot ca 30 jaar Nadere informatie over de functie verstrekt de heer P F. van der Born, chef Werktuigbouw, telefoonnummer 070-31905(36 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Afdeling personeel Organisatie T a v de heer P Hallewas Postbus 16050 2500 AA Den Haag Sijthoff Pers is een grote moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant. Het Binnenhof. Goudsche Courant. Leidse Courant en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal van huis-aan-huisbladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiskrant'. Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied van documentatie en elektronische informatievoor ziening. Het hoofdkantoor en het grafisch bedrijf staan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar. Totaal werken rond de 1500 mensen bij Sijthoff Pers, van wie ongeveer 300 in een dertigtal vestigingen verspreid over Zuid-Holland. ^•SIJTHOFF PERS S&r# - Ed. Laurens B.V. is, met een marktaandeel van bijna 20%, in Nederland een grote fabrikant in de sigarettenindustrie. Pijlers van het merkenpakket vormen marktleider Caballero, Tivoli, Golden Fiction alsmede exclusieve merken als Cartier en Paco Rabanne. Moderne marketing- en verkooptechnieken ondersteunen het op lange termijn gerichte merkenbeleid. Snelle machines zorgen voor een vlot verloop van het produktie- proces. Kwaliteit staat hoog in het vaandel geschreven. Ed. Laurens B.V. is een grote onder neming met 310 medewerkers, die een grote betrokkenheid tot het bedrijf hebben. -a or Sigarettenfabriek Ed. Laurens B.V. in Den Haag (Binckhorst) zoekt contact met M.T.S.-ers die graag met hun handen willen werken en bij ons opgeleid willen worden tot storingsmonteur. Een forse toename van onze orders geeft een grote belasting voor onze sigarettenfabrikage- en verpakkingsmachines. Daarom zoeken wij voor deze machinegroepen storingsmonteurs. Laurens is dynamisch, boeiend, snel en modern en heeft een goede naam in de sigarettenindustrie: een spannende branche. Wat verwachten wij van u? U streeft naar maximale produktie en produktiviteit. U ana lyseert storingen logisch, systematisch en snel. U overlegt met elektrotechnische collega 's. Usleutelt handig en stelt de machine correct af: in één keer goed. U werkt snel en onder hoge tijdsdruk, want u benteen 'produktie- man'. U bent flexibel ingesteld, ook qua werktijden. Wij vragen van de kandidaten - Een diploma M.T.S. Werktuigbouw of Autotechniek, danwel een andere opleiding met relevante ervaring. - Verstand van diverse mechanische overbrengingen, meet- en regeltechniek: mechanisch en pneumatisch, en affiniteit met besturingen: elektrisch/elektronisch, digitaal/analoog. - Leeftijd: 25 - 55 jaar. Wij bieden een goede interne opleiding (min. 3 maanden), een maxim um salaris van f4.093,- en uitstekende secundaire voor waarden. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: Siga rettenfabriek Ed. Laurens B.V, Afdeling personeelszaken, ter attentie van mevrouw Drs. C.H. Nijenhuis, Postbus 16017, 2500 BA DEN HAAG, telefoon: 070-3495751. Bij de Centrale Directie Personeel en Management afdeling Algemene Secretarie zijn de functies vacant van Hoofd Sub-unit EKI/BFB, tevens plv hoofd multifunctionele unit Generale Thesaurie (vacnr PMO/CD77/SP) Hoofd Sub-unit DB (vac.nr PMO/CD/84/SP) De afdelingen De Sub-unit EKI/BFB is werkzaam voor de directies Ex portkredietverzekering en Investeringsgaranties en Buitenlandse Fi nanciële Betrekkingen. De sub-unit maakt deel uit van de multifunctio nele unit ten behoeve van de Generale Thesaurie. De Sub-unit DB is werkzaam voor de directie Directe Belastingen en maakt deel uit van de multifunctionele unit voor het Directoraat-Ge- De criteria - algemene opleiding op HAVO-niveau; - vakopleiding op SOD II niveau; Het werk in de multifunctionele unit omvat onder andere: - informatieverstrekking en uitlening van dossiers; - actieve voorlichting en begeleiding van beleidsmedewerkers en se cretaressen over de inrichting van het administratieve proces; - dossiervorming en advisering over de dossiervorming op de direc ties; - functioneel beheer van dossiervorming en achivermg bij buitendien sten; - opstellen van vermetigingslijsten; - postregistratie, verblijfsregistratie en rappelleren. De functies - leidinggeven aan de Sub-unit (5 medewerk(st)ers); - bijdragen leveren aan de beleidsontwikkeling van de unit - inventariseren van de informatiebehoefte van de directies; - onderhouden, vanuit een dienstverlenende instelling, van contacten met de directies; Het hoofd van de Sub-unit EKI/BFB vervangt bovendien het hoofd van de multifunctionele unit Generale Thesaurie Honorering Het aan deze functies verbonden maximum draagt 3.736,- bruto per maand (overeenkomstig schaal Standplaats: 's-Gravenhage. De procedure Voor nadere informatie over de functie vai Sub-unit EKI/BFB kunt u telefonisch contact opnemen met E Kuyvenhoven, telefoonnummer (070) 342 70 68. Voor de functie van Hoofd Sub-unit DB kunt u contact opne mw. YM.E. v.d. Hoeven, telefoonnummer (070) 342 87 90. Het personeelsbeleid van het ministerie is med op de toeneming van het aantal vrouwen, gehandicapten en I etnische minderheden Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding va treffende vacaturenummer in de linker bovenhoek van brief loppe richten aan; het Ministerie van Financiën, Centrale Personeel en Management afdeling Personeel en Man ondersteuning, Postbus 202012500 EE 's-Gravenhage.

Leidse Courant | 1991 | | pagina 30