m m m E R MBO/HBO-ers m/v 5 Volgende carrièrestap voor ervaren boekhouder/ SPD/HEAO-er m/v: groepschef produktie grootboek n.v.Bank voor Nederlandsche Gemeenten Verstaat u de kunst van het werven Laat's zien dan! EDQ HOOFD FINANCIËN (m/v) V E R S E V E L D T slnlVQ Reijenga Postma Hagg Koninklijke De Ruijter (De(/iui/ter PROJECT COORDINATOR ZATERDAG 26 JANUARI 1991 LEIDSE COURANT PAGINA De BNG is een gespecialiseerde bank voor de lagere overheid en de daaraan gelieerde of ver wante instellingen en bedrijven in de nuts-, woning bouw-, gezondheidszorg- en recreatiesector. Naast kredietverlening in velerlei vorm verzorgt de BNG andere diensten op financieel terrein, waar onder een aanzienlijk deel van het betalingsverkeer voor klanten. De BNG is een actieve organisatie die alert reageert op ontwikkelingen in de markt door voortdurend vorm te geven aan nieuwe produkten, zoals leasing en elektronisch bankieren. Binnen de afdeling Hoofdboekhouding vaceert bij de groep produktie grootboek de functie van groepschef. Uw hoofdtaken U coördineert en houdt toezicht op de werkzaam heden van vijf medewerkers. U controleert en begeleidt voor de in- en externe verslaggeving de administratie van de grootboekrekeningen, die betrekking hebben op de algemene en de directe kosten. Daarnaast controleert en begeleidt u de verantwoording van de administratie van de rekening-courant, de nostro-administratie en van het betalingsverkeer in het grootboek. Wat wij vragen en bieden Wij verwachten van u naast een opleiding op HEAO- of SPD-niveau, ruime boekhoudkundige ervaring. Bovendien heeft u ervaring met geautoma tiseerde gegevensverwerking. Goede contactuele en redactionele vaardigheden zijn onmisbaar, want u moet kunnen communiceren met mensen van verschillende niveaus. Uw leeftijd tenslotte is ongeveer 30 a 35 jaar. Wij bieden u een salaris in overeenstemming met het niveau van de functie. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waarondereen 13e maand, een premiespaarregeling, een reis- en studiekosten vergoeding, een winstdelingsuitkering en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van curriculum vitae, kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie over de functie kunt u terecht bij de heer A. Groenendijk, chef van de afdeling Hoofdböekhouding, telefoon 070-3483581. De N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten is een structuurvennootschap, waarvan het aandelenkapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. In rangorde van balanstotaal is de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten de vierde bank in Nederland. De bank is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken bij de BNG 280 medewerkers. Koninginnegracht 2,2514 AA Den Haag. telefoon 070-3483991. Meer creativiteit in de werving, daar gaat het de S|P ook dit jaar om. Sterker nog. vanaf nu krijgt het begrip creativiteit een andere dimensie. De kunst van het werven reikt verder dan het creatief gestalte geven aan een boodschap De boodschap zélf is er een onderdeel van en zal door de jury meer bij de beoordeling worden be trokken Dit zal leiden tot een ander juryproces. Waarin de juryleden meer tijd krijgen om zich te verdiepen in de inhoudelijke aspecten. Er komt een aparte ADVERTENTIES 19 9 0 jury voor de Effectivi- teitsprijs Verder zullen twee doelgroepjury s de inzendingen be oordelen uit de sector techniek, resp. op LBO/MBO- en op HBO/acade- misch niveau. Kortom er wacht u een nieuwe uitdaging. Durft u het aan? Bij het secretariaat van de S|P 1020- 64022 761 kunt u deelname formulieren aanvragen. En hier kunt u ook tot 22 februari 1991 uw uitingen inleveren Succes. Laan van de Helende Meesters 13. 1186 AC Amstelveen. Fax020-64021 56 i WATERSCHAP DE VEEN - EN GEESTLANDEN Het waterschap De Veen- en Geestlanden met een oppervlaktegebied van plm. 14.000 ha. is belast met de zorg voor de waterkeringen, de waterbeheersing, wegen en vaarwegen. Het kantoor is gevestigd te Leiderdorp. De ambachtelijke organisatie bestaat uit een administratieve dienst en technische dienst en staat onder leiding van de secretaris. Bij de administratieve dienst kan op korte termijn worden geplaatst een Functie-inhoud: De te benoemen functionaris zal o.a. belast worden met: - het voorbereiden van de beleidsadvisering met betrekking tot financiële aangelegenheden; - het opstellen van een jaarbegroting, begrotingswijzigingen, jaarrekening en meerjarenramingen; - het zorgdragen voor de financiële administratie; - budgetbewaking; - overige op het terrein van financiën voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - een opleiding op S.P.D.-niveau; - een ruime ervaring crp financieel terrein, bij voorkeur opgedaan bij een waterschap of gemeente; - kennis en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking op het terrein van financiën; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - praktische en collegiale instelling. Aanstelling, salariëring en overige rechtspositie: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de aanstelling plaatsvinden in schaal 10 (max. 5.442.-) of 11 (max. 6.376,-) van het B.B.R.A. 1984. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn in grote lijnen van toepassing. Het waterschap is aangesloten bij de Inter provinciale Ziektekostenregeling (I.Z.R.). Sollicitaties/Inlichtingen: Zij die voor deze functie in aanmerking willen komen, worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief vóór 5 februari 1991 te zenden aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Veen- en Geestlanden, postbus 160, 2351 AD Leiderdorp. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de secretaris, de heer D. de Blaeij, telefoon 071-410511 Stephensonstraat 6 2723 RN Zoetermeer telefoon 079-414114 Herengracht 52a 2511 EJ Den Haag telefoon 070-3469214 ALLES VOOR KANTOOR EN TEKENKAMER Verseveldt is in de regio Den Haag-Zoetermeer van oudsher de totaal leverancier voor kantoren en tekenkamers. Een vooruitstrevend en groeiend bedrijf. In onze hoofdvestiging te Zoetermeer is door de groeiende organisatie de funktie ontstagn van: Hoofd Afd. meubelverkoop/projektinrichting m/v Binnen deze funktie is men verantwoordelijk voor: - begeleiden en adviseren showroombezoekers - onderhouden en bewaken bestaande relaties en prospekts - bewaking budget en rendement - begeleiding buitendienst Voor deze funktie is het volgende vereist: - ervaring in de meubelbranche en projektinrichting - flexibele commerciële .instelling - gevoel voor organisatie - leiding kunnen geven in teamverband - minimale leeftijd vanaf 30 jaar Psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Uitsluitend handgeschreven sollicitatie te richten aan Direktie R. Verseveldt BV Postbus 17 2700 AA Zoetermeer u Hum heeft medewerkers Op deze afdeling is een vakature voor de funktie: SYSTEEMBEHEERDER (M/V) In aanvang bestaan de werkzaamheden uit: - het archiveren en dokijmcnteren van de projektbestanden; - het assisteren bij het piotten; - het verzorgen van reproduktiewerk; - het assisteren bij het operationeel houden van de hardware en het zelfstandig oplossen van eenvoudige storingen. Door interne en externe opleiding kan de funktie uitgroeien tot die van een volwaardig systeembeheerder. Tot de werkzaamheden behoren dan tevens: - het testen, installeren en onderhouden van de software; - het zelfstandig operationeel houden van de hardware. Het huidige komputersysteem bestaat uit 25 CAD werkstations. 12 PC's, een elektrostatfsche plotter en 4 laserprinters, die zijn opgenomen in een netwerk. Van u wordt verwacht: belangstelling voor en eventueel kennis van MS-DOS systemen (hard- en software): - systematische werkmethode; - leeftijd 20-25 jaar; - minimaal Havo-nivo. maximaal MBO-nivo; - een dienstverlenende instelling; - rijbewijs. Voor deze funktie "bieden wij een salaris afhankelijk van kennis en ervaring, uitstekende sekundaire en arbeidsvoorwaarden en een moderne en-plezierige werkomgeving. Schriftelijke sollicitaties voorzien van cv kunnen binnen 14 dagen na verschijnen v deze advertentie worden verzonden naar W. J. Hagg. RPH. Herenstraat 2, 2271 CG Voorburg. „Huize Adegeest" Bachlaan 21 te Voorschoten is een verzorgingstehuis dat plaats biedt aan 60 bewoners. Goede zorq en een prettiqe woon- en werkomqevinq kenmerken dit wooncentrum. Wij bieden aan: een baan voor wanneer de kinderen naar school zijn En zoeken; Gediplomeerde verzorgenden voor een part-time dienstverband. Werktijden 08.45-14.45 uur (geen avond- en nachtdiensten) Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met mevr. A. Langhout, tel. 071-614565. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Bejaardentehuizen. Belangstellenden verzoeken wij een schriftelijke sollicitatie te richten aan de Direktie van Huize Adegeest, Bachlaan 21 2252 NB Voorschoten. Koninklijke De Ruijter, gevestigd te Baarn, is een toonaangevende merkarlikelenfabrikarit yan diverse soorten zoel broodbeleg en dranktoevoegingen onder de merknamen De Ruijter, Pastachoca, Venz, Karvan Cévitam, Roosvice en Zwaardema.ker. Er wordt gewerkt op drie locaties: Baarn, Maarssen en Vaassen. Onze produkten hebben, hoe gevarieerd ook, één gemeenschappe lijke noemer: de hoge kwaliteit, die ze al generaties lang tot een begrip heeft gemaakt. Koninklijke De Ruijter maakt deel uit van de CSM Zoetwarendivisie. Wij willen onze buitendienst uitbreiden en zoeken daarom jonge als winkel-accountmanager voor de regio Zuid-Holland Als winkel-accountmanager bent u hèt aanspreekpunt voor de detaillisten, zoals de supermarkten in uw rayon. Uw activiteiten omvatten o.a. het: - bezoeken van de afnemers - adviseren op hel assortiment - helpen met de indeling van de schappen - attenderen op actie's en aanbiedingen. - presenteren van onze produkten in de winkel - en natuurlijk het noteren van orders. Kortom, u adviseert en ondersteunt onze afnemers op een breed commercieel terrein en bevordert op die manier de verkoop van onze produkten. U rapporteert aan de Field Sales Manager. U bent een jonge man of vrouw van 20 tot 25 jaar met commerciële kennis op MBO/HBO-niveau (bijvoorbeeld opleiding MEAO, MDS of HEAO). Om te slagen is het van belang doorzettingsvermogen en een praktische instelling te hebben. Tevens moet u het plezierig vinden om veel met mensen om te gaan. Rijbewijs B is noodzakelijk, enige ervaring in een vergelijk bare functie is welkom. We zoeken iemand die woont in Gouda/ Zoctermeer/Woerden of omgeving. Wij bieden u om te beginnen een gedegen inwerkperiode. Zodoende leert u ons bedrijf, de produkten en de verkoop ervan kennen. Vervolgens krijgt u een boeiende en uitdagende functie in een bedrijf met een rijke historie, dat voortdurend vernieuwt en eigentijds blijft. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C.G. Hofman, Field Sales Manager, telefoon 02154 - 23 920. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor maandag 10 februari a.s. richten aan Koninklijke De Ruijter, t.a.v. Mevrouw Drs. A.M. van Wiefferen, Postbus 500, 3740 AM Baarn. Roosvicee Koninklijke (Ir linijler, gnrsOgd le Hom,,, n 'een toonaangevende merkarlikelenjahrikanl /noodbrief; en dronk- lorvorgnigrn onder de merknamen l)e linijler. I'ada, hora, Venz, Karoan Crvilam. Roos- vare en /.iraai(Irmakei. l i wordt geieerk'l of Ma, i-Va, Koninklijke De Rnijlri maakI deel ail van de SM '/.or lirarrndnnsie. Onze cliënt BABB is een toonaangevend bouwkundig advies- buro op het gebied van het begeleiden, beheren en ontwerpen van bouwprojecten. Voor het aanbieden van dit totaalpakket beschikt men over hypermoderne geautomatiseerde systemen voor o.a. bouwkundig tekenen, projectbeheer en gebouwmanagement. Kwaliteit, service en visie voeren bij BABB de boventoon. V/anwege de gestadige groei van de onderneming zijn wij, voor de vestiging in Den Haag op zoek naar een een ervaren HTS-er Bouwkunde met gevoel voor automatisering U bent verantwoordelijk voor het technisch en financieel welslagen van totale projecten. Uwtaken bestaan uit planning en kwaliteits- en kostenbewaking van deze bouwkundige projecten. U onderhoudt de contacten met de opdrachtgevers en geeft leiding aan een projectteam van bouwkundige medewerkers. WIJ VRAGEN: - een opleiding HTS-Bouwkunde - gedegen ervaring met bovengenoemde aspecten - belangstelling voor automatisering - een actieve, resultaatgerichte persoonlijkheid met goede communicatieve vaardigheden. BABB biedt u een zelfstandige functie binnen een gezond bedrijf met uitstekende toekomstverwachtingen. Daarbij hoort een prima salaris, mede afhankelijk van uw ervaring en capaciteiten. Indien u interesse heeft in deze functie, kunt u een brief met levensloop, onder vermelding van vacature BABB, richten aan: Wubben Werving Selectie t.a.v. de heer F.A.M. Wubben Leyweg 634 2545 GN 's Gravenhage Wubben W&S adviseert bedrijven op het gebied van werving en selectie. Uiteraard zullen uw gegevens discreet worden behandeld. Voor meer informatie kunt u bellen: 070 - 367.92.67

Leidse Courant | 1991 | | pagina 28