Past creativiteit bij jou? In Het Westerhonk 1 geef je vorm aan eigentijdse zwakzinnigenzorg CON7EN T VERHAGEN v'- medewerker CNC DRAAIERS/ CNC FREZERS vertegenwoordiger Professionele medewerkers m/v voor onze vestigingen in Den Haag en Delft ACCOUNTANT- ADMINISTRATIECONSULENT. DRUKWERKVOORBEREIDER MIV PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 26 IANUARI 1! SINDS1964 Fabrikant van industriële reinigingsapparatuur zoekt op korte termijn ter versterking van ons kleine en enthousiaste team voor alle voorkomende produktiewerkzaamheden. Enige kennis van metaalbewerking gewenst. Wij bieden: een afwisselende baan goede secundaire arbeidsvoorwaarden goed salaris Bel voor meer informatie: A. W. J. M. Verhagen Tel. 071-413440 of 155802 Hoge Rijndijk 267 - 2314 AG Leiden SPECIALISTS IN NICKEL ALLOYS AND STAINLESS STEELS Red Point Alloys BV is een leverancier van verbindingsstukken voor pijpleidingen met als voornaamste afnemers de petrochemische en .chemische industrie. Voor onze metaalbewerkingsafdeling, waar hoofdzakelijk gewerkt wordt met computergestuurde machines, zijn wij op zoek naar enthousiaste, meedenkende Voor deze funkties gaan onze gedachten uit naar mensen die - enkele jaren ervaring hebben - een grote mate van zelfstandigheid bezitten - een flexibele wetkhouding hebben - in staat zijn verantwoordelijkheden te nemen en te dragen - plusminus 25/30 jaar oud zijn Wij bieden - aantrekkelijke, drukke maar afwisselende'funkties - uitstekende salariëring met uitloopmogelijkheden - een 13e maand - pensioenregeling Geïnteresseerden kunnen reageren door telefonisch een afspraak te maken met dhr. L. Daverveldt, Red Point Alloys BV, Cobaltstraat 22, 2718 RM Zoetermeer Tel. 079-611255 Ons concern bestaat uit een aantal fabrikagebedriiven op het gebied van de wegbebakening en bedrijfsveiligheid, en handelmaatschappijen op elektrotechnisch gebied. Voor onze dochteronderneming J. van Nieuwenhuijzen B.V. te Den Haag, fabrikant wegbebakeningsmaterialen en bedrijfsveiligheidsartikelen, zoeken wij op korte termijn een die bedrijven bezoekt, waarbij de gesprekspartners zullen zijn: veiligheidsinspecteurs, hoofden van onderhoud gebouwen en inkopers. Deze funktie is uitstekend geschikt voor een jonge pionier met een leeftijd van plm. 25 jaar. De woonplaats dient bij voorkeur in het westen van het land te zijn. Vereisten: minimaal diploma HAVO of MEAO-C rijbewijs B goede contactuele eigenschappen Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met: de heer R. van den Bree tel. 070-3889235 Sollicitaties schriftelijk t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 16389, 2500 BJ Den Haag. Vermolen Groep J Den Haag - Leek - Leeuwarden. ISTICHTING VAKOPLEIDING WEGVERVOER Voor onze afdeling salarisadministratie zijn wij, wegens vertrek van de huidige medewerker, op zoek naar een salarisadministrateur m/v De Stichting Vakopleiding Wegvervoer is een landelijk werkend opleidingsorgaan met vestigingen in Alphen aan den Rijn. Lunteren. Almelo en Tilburg. Dagelijks zijn ca. 90 medewerkers bezig met het ontwikkelen en organiseren van opleidingen en het begeleiden en instrueren van leerlingen/cursisten. Circa 1800 leerling-werknemers volgen via het leerlingstelsel een beroepsgerichte opleiding. Functie-inhoud: - verzorgen van de salarisadministratie t.b.v. overheidssalarièringen; - aanleveren van mutaties (met behulp van data-entry software) t.b.v. externe salarisverwerking; - alle voorkomende regelmatige en ad-hoc zaken voorkomende op een salarisadministratie w o afdrachten aan fiscus, bedrijfsverenigingen en pensioenfonds, controle GAK-uitkeringen, proformaberekeningen m.b.v. software etc. Vereisten: - HAVO. MEAO of MBA; - aantoonbare ervaring met salarisverwerking; - zelfstandig de salarisadministratie kunnen voeren; - affiniteit met overheidsregelgeving; - ervaring met geautomatiseerd salarissysteem: - bij voorkeur bekendheid met externe salarisverwerking; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Wij bieden: - goede arbeidsvoorwaarden; - salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en werkervaring kunt u voor 6 februari 1991 richten aan: Stichting Vakopleiding Wegvervoer, t.a.v afdeling Personeelszaken. Postbus 112, 2400 AC Alphen aan den Rijn onder vermelding van referentie PZ/503.13 op de linkerbovenhoek van de enveloppe. Het Westerhonk In dn omgeving van hot strand an Dan Haag ligt aan da rand van monster Hat Wastarhonk. Hiar wonen van vijf tot taditig jaar. Er warkan in totaal xo'n 650 mansan. Op kat modarna tarrain bavindan xidi da tementrvm, hot buurthuis, da boerderij, da super- markt, da kapsalon an da kledingwinkel. Dit om so optimaal mogaHjk in to spaion op da behoefte van da bowonors. Hat projatt da, mat grota zelfstandig- kanmarkt in 1991 onxa Zelfstandige Z-, B-, HBO-Verpleeg- kundigen, Ziekenverzorgenden, MDGO-VP'ers, HBO-IW en HBO-J'ers behoefte. Zo kunnen wij beter inspelen op de wensen en belevingswereld van de bewoner en zo kun jij de basis leggen voor jouw wensen in de zorgverlening. Je kent de zwakzinnigen zorg al aardig of wilt van werkveld veranderen en je zoekt misschien naar een vorm van verplegen en verzorgen die bij ie past. In Het Westerhonk krijg je de ruimte om met ideeën te komen en ze ook, zelfstan dig, uit te voeren. Wij hebben gekozen voor een geïntegreerde aanpak. Dit houdt in dat de indivi duele bewoner uitgangs punt is. Jij coördineert de (multidisciplinaire) zorg en stemt deze af op zijn of haar Niet eenvoudig, wel bevredigend Dit vraagt nogal wat. Creativiteit en doorzettings vermogen, want je draagt persoonlijk verantwoorde lijkheid voor het welzijn van "jouw" bewoners en jij vult ae dagbesteding in. Van onze kant zetten wij daar tegenover: een goed introductie- en inwerk- programma, functionerings- en lingsgesprekken, scholings mogelijkheden en - door de grote diversiteit aan leefgroepen-(over)- plaatsingsmogelijkheden op een groep waar jij je het beste thuis voelt. Verder is de verhouding tussen gediplomeeraen en leerlin gen gunstig, waardoor je optimaal met je vak bezig kunt zijn. Als je aan de slag wilt, kan dat zowel in een full-time als in een part-time dienstver band. Onze arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Bovendien heeft Het Westerhonk een aantal plaatsen voor kinderopvang gereserveerd in de ge meente Monster. Huisves ting voor korte tijd op eigen terrein is mogelijk. Wij verwachten dat je openstaat voor bewoners met verschillende levensbe schouwelijke achtergrond en dat je de christelijke identiteit van onze instelling respecteert. Voel je je aangesproken? In een advertentie kunnen wij natuurlijk niet alles kwijt. Als je meer wilt weten, kun je bellen met Eelco van den Donker van de Woondiei telefoon 01749-44041 Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen veertien dagen richten aan Harry Liembui_ dienst Personeel Organi satie van Het Westerhonk. Postbus Mededeling voor de adverteerders van deze krant Het is helaas niet mogelijk van tevoren toezeg gingen te doen over de plaats waar de adver tenties in de krant zullen worden opgenomen. Het werkterrein van Burg De Raad Accountants-administratieconsulenten Belasting consulenten omvat alle accountants- en advieswerk zaamheden, welke specifiek zijn toegesneden op kansrijke ondernemingen in midden- en kleinbedrijf alsmede instellingen en vrije beroepsbeoefenaren. Waar staffuncties ontbreken, is een hoge toegevoegde waarde noodzakelijk. Die wordt verzorgd door mensen die zich betrokken voelen bij de materie, en daar creatief en inventief mee kunnen werken. Onze cliënten profiteren daarbij van de veelzijdige expertise binnen de totale maatschap. Als geyolg van een constante groei willen wij onze teams in de vesti gingen Den Haag en Delft versterken met nieuwe ambitieuze medewerkers. Met (toekomstige) profes sionals die hun carrière planmatig willen uitbouwen. Ervaren assistent accountant m/v Als ervaren assistent coördineert u diverse werkzaamheden van voorbereidende en uitvoeren de aard. U bent inspirerend en stimulerend mentor voor een aantal assistenten en draagt zorg voor de in terne planning. U adviseert met een grote mate van zelfstandigheid cliënten op bedrijfseconomisch en fi nancieel gebied, alsmede omtrent de inrichting van de 'administratie. De juiste man of vrouw beschikt (bijna) over het AA-diploma en over enige jaren relevante ervaring. U bent ondernemend, creatief, acquisitief en marktgericht. U kunt uw kennis en kunde verta len in nieuwe oplossingen en biedt aldus een toege voegde waarde aan onze cliënten. Uw analytische kwaliteiten weet u zowel mondeling als schriftelijk helder over te brengen. Vanzelfsprekend kunt u onze organisatie op passende wijze representeren. Gevorderd assistent accountant m/v U werkt al enige jaren op een accountants kantoor of interne accountantsdienst. Naast vak technische vormen persoonlijke kwaliteiten de basis van een boeiende carrière. We denken dan aan cliëntgerichtheid, alertheid, analytisch vermogen, accuratesse en zelfstandig initiatieven kunnen ont plooien. Die maakt, u graag binnen een team jonge, professionele vakgenoten. Onder leiding van een mentor zult u zich hier verder oriënteren op alle fa cetten van de accountancypraktijk. U zult al snel zelfstandig diverse activiteiten verrichten ten behoe ve van de financiële administratie en jaarrekening. Daarbij leert u de modernste methoden en hulpmid delen hanteren. U hebt het diploma HEAO-AA of MBA en behaalt spoedig SPD. U drukt zich zowel mondeling als schriftelijk goed uit en kunt de leiding ondersteu nen met uw probleemoplossend vermogen. Leeftijdsindicatie: circa 25 jaar. Beginnend assistent accountant m/v Allereerst: u wilt zo spoedig mogelijk 'ge vorderd" zijn. Daartoe beschikt u over voldoende werklust, ambitie en enthousiasme. U weet dat naast professionele met name ook persoonlijke kwaliteiten doorslaggevend zijn voor een prima carrière. Goede contactuele eigenschappen bijvoorbeeld, accurates se, zelfstandigheid, leiding kunnen geven, een cliëntgerichte instelling en ondernemingsgeest. Als beginnend assistent zult u in eerste instantie actief zijn op het terrein van eenvoudige administratieve werkzaamheden ten behoeve van financiële admi nistratie en jaarrekening. U hebt HEAO-AA of BE met succes afge rond. Dan wel uw diploma VWO of MEAO behaald en studeert graag verder voor MBA/SPD. Uw sollicitatie Bent u de juiste man of vrouw voor één van deze functies, en zoekt u een boeiende werk kring met uitstekende carrièremogelijkheden, dan verzoeken wij u schriftelijk te reageren: Burg De Raad, t.a.v. de heer R.E.C.F. Verhoeff, hoofd personeelszaken Rayon West, Röoseveltplant- soen 4, 2517 KR 's-Gravenhage. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer W.C.M. Schaap AA kantoor Den Haag, tele foon: 070-3525275 (kantoor) of 02522-10028 (privé). Burg De Raad accountants- administratieconsulenten belastingconsulenten Om het groeiende clièntenbestand optimaal van dienst te kunnen blijven, zoeken wij een ambitieus De Waard Partners is een bureau dat cliënten adviseert in de meest uiteenlopende belastingtechnische aangelegenheden. Het heeft een gevestigde naam óp het gebied van nationaal en internationaal belastingrecht en fiscale en andere subsidies. De Waard Partners telt 35 medewerkers en is gevestigd te Leidschendam. Zijn/haar taak zal voornamelijk bestaan uit: - de controle van administraties - het opstellen en controleren van jaarrekeningen en ande re financiële overzichten - het zelfstandig verzorgen en controleren van belasting aangiften - het onderhouden van contacten met cliënten - het zelfstandig geven van adviezen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een AA-opleiding, die niet ouder zijn dan 35 jaar en ruime ërva- ring hebben op een accountants- en/of belastingadvies- kantoor. De funktie vereist een grote mate van initiatief en inventiviteit, alsmede accuratesse en verantwoordelijk heidsbesef Bovendien dienen kandidaten te beschikken over uitstekende contactuele eigenschappen Wij bieden onder meer het volgende -13 keer een maandsalaris - (reis)kostenvergoeding - 25 dagen vakantie - 81/2% vakantietoeslag - aantrekkelijke bedrijfsspaarregeling - goede pensioenregeling. Voor meer informatie over deze funktie kunt u contact opnemen met de heer J. van den Wijngaard of de heer W. F. J Wensveen, telefoon 070-3209200 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: DE WAARD PARTN ERS BELASTINGADVISEURS Content Reclame is een snelgroeiende dochtermaatschappij van Content Beheer n.v. De andere dochtermaatschappijen zijn: Content Uitzendbureau,- Executive,- Consultants,- Outplacement,- Tekst Data en Content Automatisering. Wij verzorgen voor onze interne en externe opdracht gevers een uitgebreid pakket aan opdrachten van formuliereni brochures, advertenbes, direct mail, promotionele acties, buitenreclame, displays, stands tot kantoorinterieur. Content Reclame heeft plaats voor een Vereisten: Je dient te beschikken over voldoende basiskennis op het gebied van reproduktietechnieken en dokawerkzaamheden. Hierbij is een voltooide opleiding aan de Grafische School (richting reproduktie-fotografie en/of montage-kopie), of soortgelijke opleiding mooi meegenomen. Je zal in een redelijk tempo, nauwgezet en precies moeten kunnen werken, waarbij het oog voor detail niet mag ontbreken. Leeftijd tot 21 jaar. Tot de werkzaamheden behoren: het, aan de hand van werktekeningen, vervaardigen van meerkleuren-montages, het inbelichten en afwerken van offsetplaten t.b.v. de interne drukkerij, het maken van positieve en negatieve kopieën met behulp van diverse grafische materialen, het instellen en bedienen van reprokamera, kontaktkast en CP-ontwikkelapparatuur, het vervaardigen van rasteropnames aan de hand van zwart/wit foto's, het beheren van het werkteken/montagearchief. In een later stadium kunnen de werkzaamheden eventueel worden uitgebreid met het d.m.v. desktop publishing vervaardigen van werktekeningen en lay-outs. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Content Beheer n.v., t.a.v. J.M. Frénay, personeelsfunctionaris, Bezuidenhoutseweg 273, 2594 AN Den Haag, of bel voor meer informatie met de heer W.R. Roest van Content Reclame, tel. 070-3491400. Wy-ztyvvpoo cWewFalojy-hrf bevcfc

Leidse Courant | 1991 | | pagina 24