O kieintes SIGMA Meander, medewerker(ster) schadecorrespondent(e) Coaxis zoekt een assistent(e) voor. ...voor eigenlijk van alles peuterleidster Meander, Explainer Visuals B.V. offsetdrukker m/v opzichter tekenaar werkvoorbereider calculator constructeur uitvoerder BOUWFYSICUS (m/v) NETWERKBEHEERDER (m/v) ZATERDAG 19 JANUARI 1991 LEIDSE COURANT PAGINA j g COATINGS WEET U COMMERCIE MET TECHNIEK TE COMBINEREN? Sigma Coatings Sigma Coatings is één van de zeer groten in de verfindustrie. Met vestigingen in een vijftigtal landen zijn wij een toonaangevende produ cent van coatings en lakken, voor zowel de professionele, industriële als particuliere markt. Sigma Coatings Nederland telt 1500 medewerkers. Bouwdivisie Eén van de commerciële divisies is de Bouwdivisie. Deze divisie heeft circa 300 medewerkers en richt zich op de professionele (bouw)markt zoals schilders- en stukadoorsbedrijven, architecten- en ingenieurs bureaus, woningbouwverenigingen e.d. Deze markt wordt districtmatig bewerkt. West-Nederland Binnen het district is de districtsmanager, samen met zijn commercieel-technisch team, verantwoordelijk voor een optimale omzet in het district. Het district West-Nederland omvat de regio's Groot Den Haag, Gouda, Delft, Leiden, Alphen aan den Rijn en de Bollenstreek. Voor de regio Den Haag e.o. zoeken wij een commercieel-technisch adviseur (m/v) Commercie en techniek U levert als commercieel-technisch adviseur een belangrijke bijdrage aan het behalen van de districtsverkoopplannen. Uw werkterrein omvat, naast het benaderen van potentieel nieuwe klanten, het onderhouden van contacten en begeleiden van de aan u toegewezen relaties. Deze begeleiding geschiedt op basis van uw verf- technische kennis en service-gevoeligheid. U geeft verftechnische adviezen en zorgt voor het (laten) opstellen van offertes. Wie? U heeft een opleiding op middelbaar technisch niveau (richting bouw kunde, verftechniek) of vergelijkbare ervaring in de verfindustrie. U houdt van zelfstandig werken in teamverband. U kunt communiceren op alle niveaus. Ook bij u is de klant koning. U heeft de potentie om door te groeien tot accountmanager. U bent tussen de 30 en 40 jaar. Honorering Sigma Coatings biedt een goed salaris, een 13e maand, onkosten- en autovoorziening, uitstekende studiefaciliteiten en een zeer aantrekkelijk premiespaarplan. Geïnteresseerd? Schrijft u dan aan Sigma Coatings B.V., afd. Personeelszaken, t.a.v. mevrouw M.Y.L. van Waesberghe, Postbus 42, 1420 AA Uithoorn. Wij zien uw reactie gaarne binnen 14 dagen tegemoet. yr Ontvi Y met sp INN0VAM is het nieuwe innova tie- en onderwijscentrum voor de motorvoertuigen- en tweewieler- branche. Wij houden ons bezig met het bevorderen van de kennis en vakbekwaamheid van onder nemers en werknemers in deze branche. Daartoe ontwikkelen en geven wij cursussen en opleidin gen op goed bereikbare lokaties in Nederland. De bijbehorende examens worden door ons afgenomen op basis van een branche-erkend certificatensys- teem. Wij zorgen onder meer voor opleidingen in het leerlingenwezen, APK-certificatie en vestigingsdiploma's. Ontwikkelingsconsulent (m/v) met specialisatie Elektronica/electro De taakinhoud. Als u belangstelling hebt voor het onwikkelen van opleidings programma's met de daarbij behorende hulpmiddelen en graag onderzoek doet naar nieuwe ontwikkelingen op uw vakgebied, dan is deze functie op de afdeling Ontwikkeling Opleidingen u op het lijf geschreven. Als ontwikkelingsconsulent bent u vakinhoudelijk verant woordelijk voor de te ontwikkelen produkten binnen het kader van een projectmatig gestuurd proces. Daarnaast coördineert u de aktiviteiten van een aantal werkgroepen De functie-eisen. De beste basis voor deze interessante functie is het diploma HTS- autotechniek, op voorwaarde dat Elektronica/elektro uw specialisme is Voorts vinden wij het belangrijk dat u over aantoonbare redactionele vaardigheden beschikt, affiniteit hebt met het beroepsonderwijs en enige jaren bedrijfservaring - bij voorkeur in de motorvoertuigbranche - achter de rug hebt Goede contactuele vaardigheden zijn een vanzelfsprekendheid. INNOVAM is momenteel geves tigd in Voorschoten, maar zal in de loop van 1992 een nieuw pand in Nieuwegein betrekken. INNOVATIE- EN ONDERWIJSCENTRUM MOTORVOERTUIGEN- EN TWEEWIELERBRANCHE Rouboslaan 30, 2252 TR Voorscholen telefoon 071 - 61 41 41telelax 071 - 61 9443 De perspectieven. Afwisseling en verantwoordelijkheid zijn troet bij deze functie. INNOVAM biedt u bovendien een grote mate van zelfstandigheid en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden De reactie. Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer B Preesman, hoofd afdeling Ontwikkeling Opleidingen, of met de heer R. Metman, hoofd Personeel en Organisatie, telefoon (071) 61 41 41. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken zenden aan INNOVAM, afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 399,2250 AJ Voorschoten 't Draait om kennis DIVERS PERS. GEVRAAGD In ons bedrijf komt een plaats vrij voor een vlot en vriendelijk HANDELS-KANTOOR PERS. GEVR. J SpitS Associés is druk doende met het vervaardigen van creatieve communicatie voor een gevarieerd pakket interessante klanten. Binnen onze 4-mans organisatie is op korte termijn plaats voor „SpitS" medewerkster m/v De vrouwelijke noot die van vitaal belang is om diverse zaken en taken op enthousiaste wijze uitgevoerd te krijgen. Een exacte om schrijving van de werkzaamheden is niet eenvoudig te geven. Van daar een aantal l de leeftijd van plm. 18 jaar. Onze ambachtelijke slagerij heeft een gezellige klantenkring, die een goed kontakt op prijs stelt. Naast de verkoop mag je ook behulp- zijn bij het vervaardigen van salades en vlugklaarartikelen. Kan je goed met mensen omgaan en ben je creatief, neem dan kontakt op met - in aanvang wellicht een baan van half tien tot half vier - lijkt een ideale baan voor een demi-dertiger - veelvoud-functie: o.a. telefoniste, receptioniste, secretaresse - is niet alleen zorgvuldig en spontaan, maar ook alert en ambi- - heeft administratieve (o.a. "Mac") en commerciële vaardighe- - herkent en erkent „oh-dat-doe-ik-wel-even" werkpatroon Geïnteresseerd? Schrijf dan nu een bondige brief met relevante gegevens aan: Andreas Mol, SpitS Associés, Raadhuislaan 4a, 2242 CP Wassenaar. ie groothandel in luxe istigd in Voorschoten, Gedacht wordt aan iemand die na een inwerkperiode In staat is leiding te geven aan de afdeling magazijn en orderverwerking. Leeftijd vanaf 25 jaar. Opleiding minimaal HAVO en spreekvaar digheid Engels. Affiniteit met verkoop en ervaring met het werken met computers strekt tot aanbeveling. Meijen Verweij Assuradeuren Anno 1870 B.V. zoeken voor hun afdeling Schade een met middelbare schoolopleiding en assurantiekennis op B-ni- Het bezit van het diploma M S of studerend hiervoor is een pre. Leeftijd ongeveer 25 jaar. Onze afdeling schade is relatief klein en behandelt schaden voor alle branches. Heb je interesse om tegen aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden in een prettige omgeving mee te werken in ons dynamische bedrijf, dan gaarne schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan: Postbus 63427 2502 JK Den Haag. Middelgroot assurantiekantoor te Rotterdam zoekt voor haar por tefeuille in Den Haag e.o. een verzekeringsadviseur Dorwaal Assurantiën BV Link Kunstpromotie Is een organisatie gespecialiseerd in het adviseren van bedrijven over de opbouw van een moderne kunst- kollektie op verkoop- en verhuurbasis. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij per direkt een, enthousiaste secretaresse m/v Onze belangstelling gaat uit naar een ervaren medewerkster die van aanpakken weet en i.b.v. een MEAO- en typediploma is, als mede ervaring met computerapparatuur en cijfermatig inzicht heeft. Het bezit rijbewijs B strekt tot aanbeveling. Haar verantwoordelijkheden zullen naast administratieve werk zaamheden bestaan uit o.m. het bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen van bezoekers en het assisteren van de direktle. Het is de bedoeling, dat na een ruime inwerkperiode een aantal taken op het gebied van office-management zelfstandig worden uitgevoerd. Geboden wordt een goede salariëring alsmede diverse doorgroei mogelijkheden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met bijvoeging van een c.v. alsmede pasfoto binnen een week te richten aan: Link Kunstpromotie B.V. Waldorpstraat 68, 2521 CD Den Haag. Rij-instrukteurs/rijschool- houders (m/v), met het enige erkende, door de minister afge geven vakdiploma vinden volop werk. Ruim 400 vacatures zijn bij ons opleidingsinstituut be kend. Zaterdag- en dagoplei dingen starten In januari in modern nieuw schoolgebouw. Opleiding en examens In Nieu wegein. centraal in Nederland. Eigen docenten nemen exa- af. Bel nu Rij-/instruk- teursopleiding Nieuwegein, tel. 03402-42514 voor gratis studiegids. Op het hoofdkantoor van de Coaxis Groep in Leiderdorp Is plaats voor een algemeen assistent(e). Iemand die bij variërende werk zaamheden kan helpen. Die de ene keer bij de receptie binnenko mende zakenrelaties, koeriers en telefoontjes opvangt. Om een andere keer weer mee te helpen aan de verzending van een grole mailing. Daarvoor is computerervaring met bij voorkeur Apple Macintosh wel praktisch. Iemand die zonodig een gezelschap In ternationale gasten van een kopje Hollandse koffie kan voorzien. Iets meer kennis van de Engelse taal dan „Mllk en sugar?" is dus gewenst. Op leeftijd, geslacht of opleiding selecteren we niet. Wat we vooral belangrijk vinden, is een goede mentaliteit, algemene ontwikke ling (op HAVO-nlveau) en stressbestendigheid. Coaxis biedt zo Iemand behalve een fraaie werkbeloning en -om geving ook het uitzicht op doorgroeimogelijkheden in de organi satie. Dat is het voordeel van werken in een groeiende goep com puterbedrijven. Zie je jezelf wel zitten (en zeker ook lopen) in het Coaxis hoofdkan toor? Stuur dan een sollicitatiebrief naar Hans Miedema. Met een pasfoto en CV graag, zodat we een beter beeld krijgen van onze kandidaten. Coaxis Complementary Computerservices Jobfinders bureau voor werving en selectie is met spoed op zoek naar een m/v junior secretaresse/receptioniste voor een organisatie-adviesbureau gelegen in een bosrijke omge ving te Wassenaar, 's Ochtends zal je werken voor een consultant als secretaresse. Naast de secretariële werkzaamheden zal ook het maken van presentaties tot je werk behoren. Je beheerst de Engelse taal goed in woord en geschrift en vindt het leuk om zelf standig binnen een jong team te werken, 's Middags, na de lunch, zal je naast je secretariële werkzaamheden, verantwoordelijk zijn voor de receptie. Je beantwoordt de telefoon, ontvangt bezoekers en weet op een handige manier de secretaresse- en receptietaken te combineren. Heb je interesse? Stuur dan je c.v. naar: Jobfinders, Nassau Dil lenburgstraat 18, 2596 AD Den Haag. Tel. 070-3248757. Eysink Smeets Etman ^sink Smccis E n jongen groei ircau, gcspccia •wetenschappelijk nek. hclcidsadvisc- oploidinp/iraining. ;ademische achtergrond. opdruchtgcvc en lokale\)vc bedrijfsleven. In verband met het vertrek van onze huidige secretaresse zoeken wij op zeer korte termijn een: (DIRECTIE-)SECRETARESSE m/v die als administratieve en organisatorische spil van ons bureau kan fungeren (de nadruk ligt in deze functie niet op de klassieke secretaresse-taken" als steno, typen, notuleren e.d.). Wij verwachten: een grote dosis eigen initiatief, organisatietalent, flexibiliteit, overzicht en stressbestendigheid. Maar ook tenminste VWO, ervaring met WP 5.0/5.1 en gevoel voor taal en vormgeving. Ervaring in een vergelijkbare setting is een pré. Wij bieden: een afwisselende full-time baan in een klein team waarin in informele sfeer hard gewerkt wordt. Salaris-indicatie: 3600,- bruto, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen: Marnix Eysink Smeets, 070-3643850. Sollicitaties z.s.m. aan: ES&E, Postbus 18725, 2502 ES 's-Gravenhage. Gevraagd voor peuterspeelzaal „PEUTERHOF" te Rijpweteririg. Werktijden: 5 ochtenden van 3 1/2 uur. Vereisten: opleiding M.B.O.-A.W. of gelijkwaardige opleiding. Inl. bij en schriftelijke sollicitaties t/m 10 dgn. na verschijning van dit blad aan: Mevrouw Groen, Oude Bocht 2, 2375 XG Rijpwetering. Tel 01712-2118. Vicomte-Bernard de Romanet zoekt voor regio Zuid-Holland freelance verkoper m/v voor individueel klantenbezoek vanaf namiddag. Exclusief Frans produkt. Effectieve publi- citeltsorganisatle. Bent u com mercieel op nlvo? Bel dan vanaf ma. 14.00 u. 04257-8276. Dutch-English CLERK. Fluency in English and Dutch languages. Previous experience in typing essential. Apply Embassy of India, Bultenrustweg 2, 2517 KD Den Haag. I OPPAS GEVRAAGD AU-PAIR. Zin in een paar weekjes als au-pair in Lon den met Pasen? Info: Car- mel's Au Pair Buro 01720- 30453 (ook weekend). ANTIQUARIAAT vraagt boe ken te koop tegen hoge prijs in ieder aantal. Pijnboomstr. 94. Tel. 070-3600505. winkelmeisje Schriftelijke reacties: Industrieweg 7, 2254 AE Voorschoten, tel. 071-617642. zoekt voor haar Haagse vestiging e grafische computeroperator m/v Wij zoeken mensen met een gedegen grafische opleiding, sterke affiniteit met computers, enige kennis van MS Dos en een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Voor de juiste kandidaat zijn creativiteit, betrokkenheid en stress bestendigheid vanzelfsprekende begrippen. Een goed salaris en voldoende groeimogelijkheden staan hier tegenover. Explainer Visuals Is een snelgroeiend bedrijf dat geen enkele concessie doet de te leveren kwaliteit van produkt en dienstverlening en zich onderscheidt door excellente service en goed management. Gaarne telef. reacties naar Explainer Visuals Amsterdam telef. 020-767861, de hr. A.C. Geerling. Gevraagd: vaste medewerker Rozenkwekerij Flora B.V. Lft. vanaf 18 jr. Reacties bij Du Prie, Sotaweg 42 te Roelofarends- i. Tel. 01713-13417. De ARC heeft in alle prov. plaats rij-lnstr. Studie- k.verg. voor asp.-lnstr. Info 015- 158904. Erasmus Apotheek Van Baerlestraat 131-133 Den Haag vraagt met spoed: woonruimte beschikbaar Telefonische reacties van 9.00 tot 18.00 uur 070-3883900, na 18.00 uur 070-3514988. Illustrators, ontwerpers en lay- outers m/v gezocht voor sa menwerking in collectief-ver- band. Tel. 070-3637472. Wilt u'snel vast en zeker werk? Een fijne baan? Full-time of part-time? In loondienst of zelf standig? Werken met jonge en thousiaste leerlingen? Is autorij den uw hobby? Zeer grote vraag naar rijinstructeurs (m/v) en rijschoolhouders (m/v). Pri ma perspectief. Doorgroeimo gelijkheden. Met kaderschool diploma (erkend!). Unieke kansen. De dag-, zaterdag- en avondopleidingen starten deze maand in Utrecht en Best. Voor de gratis studiegids schrijf of bel Kaderschool, Industrieweg 71, 5683 CB Best. Tel. 04998- 99425. Gevraagd: free-lance vert, m/v div. kado-art. i.b.v. auto. Tel. 010-4213093, Jado Pb 1527, 3000 BM Rotterdam. TECHNISCH PERS. GEVRAAGD Wij zoeken iemand die van kleurrijk, afwisseling, flexibiliteit houvast houdt én die de opleiding (tot formaat A2) in z'n zak heeft. Als je deze eigenschappen bezit, neem dan kontakt met ons< WSD zoekt een m/v i waterbouwkunde, werktuigbouw ei Fred van Gijtenbeek vraagt voor direkt loodgieters (burger- werk), 070-3504424. ADVERTEREN DOET VERKOPEN! HORECAPERSONEEL GEVRAAGD Toko Frederik Het grootste Indonesische afhaal- en zelfbedieningsrestaurant Frederikstraat 231 (Verlengde Denneweg) vraagt voor counterwerkzaamheden weekendhulpen m/v part-timers m/v (van 16.00 tot 21.00 uur en full-time medewerksters m/v HUISHOUDELIJK PERSONEEL zoekt per 15 febr. a.s. schoonmaakhulp m/v voor keuken/algemene dienst. 5-daagse werkweek met variabele uren (geen weekeinden). Voor een afspraak kunt u telefonisch contact opnemen met de directrice, tel. 01751-17577. WINKEL/KAPPERS PERS. GEVR. Mega Mode BV v. Hoytemastraat 64 part- of full-time ervaren verkoopster m/v Tel, overdag: 070-324.93.56. vraagt dames/herenkapper/ ster in moderne kapsalon. Hoog salaris, eventueel part-time. Wij vragen ook jonge mensen die- later zelfstandig willen zijn, met vakdiploma's. Tel. 070-3504582 of 393581. ADVERTEREN DOET VERKOPEN! omg. Den Haag. Werktijd 17.30-19.30 uur. Bel even nr 070-3671489. Schoonmaakbedrj ïtte, actieve voor 3-7 u. p. week, overdï Omg. Den Haag. Soil. afspr. 079-427004. Gezocht: HULP in de huisho ding voor halye dag per week, de Merenwijk in Leiden. 071-232945. raadgevende ingenieurs bv 's-gravenhage dgmr is een middelgroot raadgevend ingenieursbureau dat bedrijven, instellingen en de over heid van advies dient bij problemen op het gebied van het woon-, werk- en leefklimaat. Het bureau bestaat 10 jaar en telt 35 medewerkers, dgmr is werkzaam op de vakgebieden akoes tiek, industriële lawaaibeheersing, verkeerslawaai, trillingstechniek, milieufysica, energiebe- heersing en bouwfysica. In ons bureau te Den Haag zoeken wij een voor: het opstellen van bouwfysische akoestische adviezen voor gebouwen het uitvoeren van onderzoek op het gebied van energiebesparing en akoestiek advisering van opdrachtgevers over bestrijding van verkeerslawaai het verrichten van bouwfysische metingen (geluid, warmte, vocht, behaaglijkheid) Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die: zelfstandig op kan treden en wil werken in een klein team een opleiding heeftop H.T.S.-niveau of TL) bijv. bouwtechniek of utiliteitsbouw ca. 30 jaar is. Voor inlichtingen kunt u bellen met Ir. G. Meerdink. en een Deze medewerk(st)er zal als voornaamste taak het beheren van ons NOVELL netwerk krijgen. Wij denken hierbij tevens aan de volgende werkzaamheden: Installeren nieuwe programma's en updates en het geven van ondersteuning aan gebruikers. Beheer computersupplies, verzekeringen en onderhoud. Beheer dgmr-bestanden en het bijhouden van algemene documentatie Assisteren bij geluid- en bouwfysische metingen Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die: een M.T.S. opleiding heeft gevolgd MSDOS op alle niveaus beheerst en zo mogelijk ervaring heeft met NOVELL Engels beheerst Ca. 28 jaar is Ervaring met de programmeertaal Modula-2 of Turbo Pascal alsmede kennis van hardware strekken tot aanbeveling. Voor inlichtingen kunt u bellen met Ing. S. E. Hartog van Banda. Eeh psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Belangstellenden voor deze functies worden verzocht binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad hun schriftelijke reactie, vergezeld van een uitgebreid C.V., te richten aan: dgmr raadgevende ingenieurs bv Surinamestraat 23 2582 GG 's-Gravenhage Telefoon 070-3614331 's-Gravenhage Arnhem Maastricht Drachten

Leidse Courant | 1991 | | pagina 20