Mogelijk weer disco in gebouw De Wijk Nauwelijks bezwaren tegen herzien bestemmingsplan voor Oude Wetering EcidócSouoant PACHTER MOET OVERLAST BEPERKEN Ouderenbond in de bres voor Delflandbewoners In Canada ook jaarlijkse Yoorschotense paardenmarkt ïk LEIDEN OMGEVING VRIJDAG 21 SEPTEMBER 1990 PAG1 11 Dl Nieuw gemeentehuis voor Nieuwveen en Zevenhoven NIEUWVEEN/ZEVENHOVEN De ge- meenten Nieuwveen en Zevenhoven gaan bekijken in welke vorm het nieuwe ge meentehuis moet worden gebouwd. Een nieuw gemeentehuis is nodig voor het huisvesten van de ambtenaren na de her indeling op 1 januari volgend jaar. Zeven hoven en Nieuwveen worden dan samen gevoegd. De ambtenaren van beide dorpen zijn nu gehuisvest in twee verschillende onderkomens. In geen van de panden kun nen alle ambtenaren van de nieuwe ge meente worden ondergebracht. Nieuw bouw is daarom gewenst. Het aantal amb tenaren moet bovendien worden uitge breid met acht tot tien mensen om een op timale bezetting te realiseren. Inkrimping is in ieder geval niet aan de orde, gedwon gen ontslagen zijn uitgesloten. Kraakpand Woubrugge onder slopershamer WOUBRUGGE Het pand aan de Comriekade naast de dienst gemeente werken wordt gesloopt. De gemeente Woubrugge trekt daarvoor bijna 9.000 gulden uit. Het pand werd enkele maanden geleden gekraakt door jonge ren uit Woubrugge die aandacht wilden voor hun huisvestingsproblematiek. Nadat zij het pand hadden verlaten werd het dichtgespijkerd. De onooglijke en bouwvallige staat waarin het ge bouw nu verkeert is voor de gemeente reden om het af te breken. De vrijko mende ruimte kan worden benut door de dienst gemeentewerken. Of dat ook daadwerkelijk gebeurt is afhankelijk van het nieuwe gemeentebestuur van Jacobswoude dat na de herindeling op 1 januari volgend jaar aantreedt. Extra vut-regeling voor ambtenaren Jacobswoude WOUBRUGGE/LEIMUIDEN Ambtenaren van de gemeenten Woubrugge/Hoogmade en Leimuiden/Rijnsaterwoude die ouder zijn dan 55 jaar krijgen de mogelijkheid om vervroegd met vut te gaan. Voorwaarde is wel dat zij tenminste tien dienstjaren bij de overheid moeten hebben gewerkt. De maatregel is be doeld om het ambtenarenbestand van de nieu we gemeente Jacobswoude tot de gewenste proporties te beperken. Door de samenvoeging van de vier dorpen op 1 januari 1990 dreigt Jacobswoude met een klein overschot aan ambtenaren te worden opgescheept. Door het aanbieden van een nog vroegere vut hopen de huidige gemeentebesturen van Woubrugge en Leimuiden dat op te vangen. Een vijftal men sen komt voor de regeling in aanmerking, maar de verwachting is niet dat iedereen daarvan gebruik maakt. Sint Jan's fanfare kan ook naar Praag ZOETERWOUDE Nadat kort geleden de Zoeterwoudse drumfanfare VIOS een uitnodi ging had ontvangen voor een optreden in Praag, kan nu ook de Sint Jan's fanfare afreizen naar Tsjechoslowakije. Het fanfaregezelschap is uit genodigd deel te nemen aan het elfde interna tionale blaasmuziekfestival. Of het evenwel voor de Sint Jan's fanfare een haalbare (en be taalbare) trip zal worden, wordt nog onderzocht. Een trip naar Praag lijkt erg aantrekkelijk. Maar er zijn nog wel diverse „hobbels" te ne men. Zo dienen de leden zelf een fors bedrag op tafel te leggen, tenzij sponsors zich garant stel len. Ook het opnemen van vier vakantiedagen kan voor sommige leden op moeilijkheden stui ten. Binnenkort hoopt het bestuur een stand punt te kunnen bepalen. Plan Woudwetering roept bezwaren op WOUBRUGGE Woubruggenaar Zon neveld mag geen acht woningen bouwen aan de Woudwetering. „Zes of maximaal zeven is meer dan genoeg", zo oordeelde de commissie ruimtelijke ordening gister avond. Het is echter nog maar zeer de vraag of Zonneveld kan bouwen. Zijn woningen zijn gepland op een plek waar oude huisjes staan en de huurders daar van zijn niet van plan zonder slag of stoot hun woningen te verlaten. Aan de oost kant van de Wetering wordt wel ge bouwd. De heer Vialle heeft er een oud huisje gekocht en wil dat vervangen door nieuwbouw. Hierover toonde de commis sie zich wel tevreden. Volgens de leden knapt het buurtje duidelijk op. Ook om wonenden hebben geen bezwaar. WOUBRUGGE Ge bouw De Wijk in Wou brugge wordt mogelijk weer opengesteld voor het houden van disco's. Daar worden wel stringente voorwaarden aan gekop peld om te voorkomen dat omwonenden opnieuw ge teisterd worden door ge luidsoverlast. Het aan trekken van een pachter moet daarvoor garant staan. De besprekingen met de kandidaat-pachter, een inwoner van Wou brugge, lopen nog. De gemeenteraad moet zich volgende week uitspreken over de plannen om De Wijk te gaan verpachten. Eerder al gaf de raad het groene licht aan een werkgroep om uit te zoeken of het beheer van De Wijk geprivatiseerd kan wor den. De kandidaat uit Wou brugge is de enige die voor de pachtovereenkomst in aan merking komt. De gemeente verwacht weinig overlast wanneer er opnieuw disco-avonden in De Wijk ge houden gaan worden. De nieu we pachter moet een oogje in het zeil houden. De overlast zou vroeger vooral uit de hand zijn gelopen doordat er geen toezicht was. Daardoor ging en bleef de volumeknop op tien. Behalve de verwachte strenge eisen rond de disco-avonden wordt als voorwaarde gesteld dat het gebouw in de eerste plaats beschikbaar blijft voor het verenigingsleven in Wou brugge. Voor de uren die daar naast onbenut blijven kunnen wel andere activiteiten wor den gezocht. De pachter krijgt voorlopig een proefperiode van een jaar tegen een symbolisch bedrag van één gulden. De man vol doet ook aan de voorwaarde om over de vereiste horecapa- pieren te beschikken. Nu is het zo dat in De Wijk geen al cohol houdende dranken mo gen worden verkocht. Dat ge beurt echter wel, bijvoorbeeld tijdens muziekuitvoeringen. De gemeente Woubrugge, ei genaresse van het gebouw, wil aan die illegale praktijk een einde maken door het aan trekken van een pachter met horecapapieren. De benodigde horeca-vergunningkan dan worden verleend. De kandi daat-pachter heeft overigens al laten weten geen concurren tieslag aan te gaan met de an dere horecabedrijven in Wou brugge. Stichting Kinderopvang Leiderdorp is in gevaar LEIDERDORP De Oortgelden die voor de kinderopvang beschik baar komen moeten naar de Stichting Catalpa en niet naar de Stichting Kinderopvang Leiderdorp (SKL). Dat standpunt werd gister avond ingenomen door een meerderheid van de commissie welzijn. Het voortbestaan van de SKL, die zich in Leider dorp meer dan 20 jaar met de kinderopvang bezig houdt, komt daarmee op het spel te staan. Een meerderheid van CDA, VVD en D66 volgde het collegevoorstel om met Catal pa in zee te gaan. De kwaliteit van de kinderopvang van de SKL stond niet ter discussie. Financiële argumenten heb ben bij de besluitvorming een doorslaggevende rol gespeeld. Daar kwam wethouder C. Kerner-Schellingerhout (CDA) rond voor uit. Catalpa is een landelijke non profit organisatie voor kinder opvang. De stichting is afkom stig uit Hengelo, met veel kin dercentra in het oosten van het land. Catalpa is bezig een landelijk netwerk te ontwik kelen. De stichting werkt ge heel onafhankelijk van over heidssteun en is daardoor on afhankelijk van de gemeente) Volgens wethouder Karner speelde de tijdsfactor ook mee bij de beslissing van het colle ge. De gemeenteraad zal in ok tober een besluit over de kin deropvang moeten nemen an ders loopt de gemeente 275.000 gulden aan Oortgelden mis. De fracties van de PvdA (M. Holiershoek) en Groen Links (J. Preenen) vinden dat de ge meente te veel risico's neemt door met Catalpa in zee te gaan. Privatisering van de kinderopvang sprak hen niet aan. De kwaliteit van de kin deropvang achten zij het meest gegarandeerd bij de SKL. De Oortgelden, zo benadrukte Kerner, zullen worden ge bruikt om kinderplaatsen te kopen, waarmee de gemeente een sociaal beleid kan voeren om minder draagkrachtigen in staat te helpen van de kinder opvang gebruik te maken. De voorzitter van SKL, me vrouw Thissen, reageerde bit ter op de voorstellen van het college. Zij hekelde het gebrek aan overleg van de kant van de gemeente. Het besluit van de gemeente om met Catalpa in zee te gaan, noemde zij „dramatisch". Ook ouders zijn verontwaardigd over de gang van zaken. Een woordvoerder vreesde, dat „er pedagogische brokken zullen worden ge maakt". Veel goeds valt er van de kant van Catalpa niet te verwachten, zo luidde de voor- één van de ou- spelling ders. ELKE DONDERDAG DE Bouw gemeentehuis Alkemade vordert Door vakantievierende metselaars heeft de zaamheden verlopen verder voorspoedig. De bouw van het nieuwe gemeentehuis van Alke- electra wordt gelegd voor de computers, de te- made aan de Noordhoek in Roelofarendsveen lefoon en de beveiliging en stucadoors zijn be- een kleine achterstand opgelopen van twee tot zig met de wanden. Buiten het gebouw wordt de drie weken. Desondanks wordt de oplevering laatste hand gelegd aan het voegwerk en het van het gebouw rond de jaarwisseling verwacht, plaatsen van isolerende beglazing. Het schilder werk wordt uitgevoerd met milieuvriendelijke Half januari kunnen ambtenaren en bestuurders verf. De eerste steigers zijn inmiddels al wegge- het nieuwe onderkomen betrekken. De werk- haald. Leidschendam verhoogt plaatselijke belasting LEIDSCHENDAM De plaatselijke belastingen gaan omhoog in Leidschendam. Burgemeester en wethouders willen de tarieven voor de rei nigingsrechten en de riool rechten, de marktgelden en de onroerend goedbelasting ver hogen. Het streven is dat in 1992 de opbrengsten van de rioolrechten kostendekkend zijn. De komende jaren zullen de tarieven steeds vijf procent omhoog gaan totdat dat niveau is bereikt. De marktgelden worden met 15 procent ver hoogd. Met name de gebrui kers van woningen gaan meer onroerend-goedbelasting beta len, maar ook de eigenaren worden hoger aangeslagen in 1991. Toch gaat het financieel goed met Leidschendam, vol gens wethouder F. IJmkers van financiën. Dat komt hoofdzakelijk dank zij het be drag dat de gemeente eenma lig zal ontvangen uit de ver koop van het sportpark De Heuvel aan het Europees Oc trooi Bureau (EOB), waaraan de gemeente 13,5 miljoen gul den overhoudt. De rente over dat bedrag wil het college taan gebruiken. Voor de uit- reiding van een kinderdag verblijf van 48 nu naar 75 plaatsen straks wil de gemeen te 278.000 gulden uittrekken, met behulp van de Oortgel den. De gemeente eist er daar van vier op voor 20.000 gulden per jaar. Verder wil ae ge meente het onkruid zonder be strijdingsmiddelen te lijf gaan met een speciale machine, die 20.000 gulden per jaar kost. Voor personeelsuitbreiding denkt het college 132.000 gul den nodig te hebben. LEIDSCHENDAM De ANBO (Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen) heeft zich geschaard achter de bewoners van de Delflandstraat in Leidschendam en is tegen de sloop van de flats in die straat. Afbraak staat al maandenlang ter discussie. Het college van B en W vqelt er veel voor de flats af te breken in het belang van de verkeersontwikkeling in het centrum, aldus B en W. „Niemand zit te wachten op een betere doorstroming van het alsmaar toenemende verkeer", schrijft de ANBO in een brief aan de gemeenteraad. „Er moeten andere, betere voorzie ningen in het dorp getroffen worden". Van links naar rechts: Joop van Vliet, K. Mathót en Fred van Vliet. FOTO: PI VOORSCHOTEN Dit jaar werd in Surrey in Ca nada voor de dertigste keer de Voorschotense paardenmarkt gehouden. De paardenmarkt werd in de morgenuren geopend door de „ereburgemeester van Voorschoten", de 85- jarige mevrouw K. Ma thot, die de aanspreektitel heeft van „De weleer waarde mevrouw". Ge flankeerd door twee paar den en twee leden van het comité, Joop en Fred van Vliet verklaarde zij de paardenmarkt voor geo pend en daarna stortte de helè Nederlandse enclave zich in het feestgewoel. Onder de aanwezigen bevond zich ook de president van de provincie Brits Columbia, de uit Noordwijkerhout afkomsti ge Wim van der Zalm, die zich begrijpelijk goed thuis voelde onder de ex-Nederlanders, die vrijwel allemaal afkomstig zijn uit Voorschoten. Zo rond 1950 werd het duide lijk dat het agrarische Voor schoten snel omgevormd moest worden tot een foren sendorp. Voorschoten diende onder meer de zogenoemde „overspil" van Den Haag huis vesting te verlenen. Voorscho ten, dat nog grotendeels een lintbebouwing langs de huidi ge verkeerstraverse had, ging uitbreidingswijken maken. Daar waar koeien liepen in de weilanden, dienen woningen te komen. Stedebouwkundigen becijferden dat in plaats van 50 koeien met veel gemak 500 mensen geplaatst konden wor den. Ramp Voor de vele agrariërs was die overheidsbeslissing een ware ramp. De veehouderij en de bollenteeltbedrijven werden gewoon onteigend. Veel bol- lenkwekers vonden een uit1 wijkmogelijkheid naar de Fle- vopolder, maar voor de vee boeren was er weinig ruimte in Nederland en men richtte zich op de emigratie naar Nieuw Zeeland en Canada. Canada leek voor een aantal Voorschotense gezinnen het beloofde land en zo vertrok ken binnen tien jaar vele ge zinnen of kinderen van vee houders naar dat beloofde land. Canada stelde hoge ei sen. Wanneer een emigrant door de Canadese immigratie dienst in Den Haag gezond van lijf en leden was bevon den, diende ook nog voldaan te worden aan de eis dat iede re emigrant zich behoorlijk geboortegrond. Zij vieren nog steeds paardenmarkt en ko ninginnedag en ook alle r.k. feestdagen. Iedere, zondag gaan zij naar de kerk. Ze zijn vrijwel allemaal van roomse huize en willen dat weten ook. De pastoor heet nog steeds „mijnheer pastoor" en wie gaat trouwen met veelal een man of vrouw uit Nederland, die krijgt nog een gedegen hu welijksvoorlichting met een examen daarna. Wie samen Wil wonen, die haalt zich het ongenoegen van iedereen op de hals en daarom gebeurt het dan ook niet. Hoewel de En gelse taal gebruikt moet wor den tijdens het werk, wordt in de huisgezinnen nog steeds Nederlands gesproken met Voorschotense uitdrukkingen. Zo heet de tuin of het erf nog steeds „de wurft'" kon uitdrukken in de Engelse. De grote reünie wordt nog taal. Er vormden zich groepjes rond de ambtenaar A. Wohr- mann en die gaf praktische Engelse les, zodat de vertrek kende Voorschotenaar bij aan komst de grondwet in de En gelse taal kon opzeggen. Hele families zoals de Van Vlieten van de Voorstraat, de familie Van der Peet uit de Bijdorpstraat, zonen van vee houders en ook enige zonen van middenstanders verlieten het dorp. Veel verdriet bij het afscheid en ook heel weinig zekerheid. De eerste jaren wa ren zeer moeilijk. Men begon met alleen een paar werkzame handen. Dag en nacht werd er gewerkt en wie nu de Voor schotense enclave in Surrey bezoekt, die waant zich in een soort Dallas. Niet vanwege de ontsporingen, maar wel van-, wege de grote veelal houten villa's met tuinen en zwemba den. Heimwee Gebleven is toch een zekere vorm van heimwee naar de steeds op 28 juli gehouden, de le Voc paardenmarkt. De vroegere winkelierster in de School straat, mevrouw Mathot is de ere-burgemeester. Slechts en-, kele gewezen Voorschotena ren verdienen nog hun geld in de veeteelt door middel van de „vetweiderij" (koeien, die uit sluitend voor het vlees gehou den worden). De families Duinstee, Warmerdam en eni ge zonen van Van Vliet heb ben een keten van tuincentra onder de naam „ARD NAP". Zeven nazaten van de familie Van Vliet hebben een grote bouwonderneming en een zoon van Duynstee heeft een oer-hollandse delicatessenwin- kel in de grote stad, waar de Canadezen in de rij staan voor de onvervalste Goudse en Leidse kazen. Canada is hun tweede vader land geworden, maar het war me plekje voor Nederland en met name Voorschoten is er nog steeds. JOOP PEETERS ALKEMADE Een eer ste herziening van het nieuwe bestemmingsplan voor Oude Wetering stuit op weinig weerstand bij de bevolking. Datzelfde geldt voor het Plan van Indeling van de voormali ge grond van Rodewijk naast het in aanbouw zijn de gemeentehuis in Roe- lofsarendsveen. Gisteravond werden omwo nenden en andere belangheb benden door wethouder W. Nugteren in de gelegenheid gesteld op- en aanmerkingen te maken op beide plannen. De inspraakavond vond plaats in café-restaurant De Fran- sche Brug ten overstaan van de wethouder en ambtenaren van de afdeling openbare wer ken en ruimtelijke ordening. De belangrijkste reden om het bestemmingsplan van Oude Wetering te herzien had te maken met verplicht opnemen van de dubbelbestemming „waterkering" langs de Veer- en Kerkstraat, de Kanaaldijk en langs de zuidzijde van de Alkemadelaan. Ook moest de woonbestemming voor de Jo- han Sepershof (voormalig Plan De Drecht) en de Wen- teldijk (,,'t Kampie", Kanaal- weg en Googstraat) worden geregeld. Door de door Gedeputeerde Staten geëiste gedeeltelijke herziening van het nieuwe be stemmingsplan is thans weer het oude bestemmingsplan van Oude Wetering van kracht. Hierin staat een oude fout, na melijk dat de voormalige sla gerij Van Adema/Van der Pijl aan de Veerstrat een woonbe stemming heeft. De nieuwe ei genaar van het pand, J. van der Meer, had er een koffie shop in willen vestigen. Als gevolg van de oude fout in het oude bestemmingsplan moet hij tot tweemaal toe worden gedwongen de verbouwing te staken. Eerst moet hij een zo genoemde „artikel 19-procedu- re" afwachten. Omdat deze procedure inhoudt dat omwo nenden en belanghebbenden tot in hoogste instantie be zwaar kunnen maken, kan de verbouwing een vertraging van een half jaar oplopen. De zaak is al besproken in de raadscommissie ruimtelijke or dening en de gemeenteraad. Hieruit bleek dat de procedure in zijn geheel moet worden ge volgd. Eigenaar De Kaa van jachtha ven De Braassem vroeg het bestemmingsplan zodanig te wijzigen dat zijn restaurant met zeven meter kan worden uitgebreid in noord-oostelijke richting. Voor het pand Veer- straat 2 werd door eigenaar Van Ruiten de bestemming „verkeer" gevraagd» Hij heeft nummers 7 en 8 gekocht om in de achtertuinen drie huizen te bouwen. Op de plaats van het pand nummer 7 moet het toe gangspad voor de drie huizen komen. Het voormalige terrein van Rodewijk achter het Westein de naast het in aanbouw zijnde gemeentehuis in Roelofarends veen is sinds twee jaar eigen dom van het gemeentebestuur. B en W gebruiken een deel van het terrein voor de nieuw bouw van het gemeentehuis inclusief een parkteerterrein voor de ambtenaren. Volgens een Plan van Indeling kan de rest van het terrein onder meer worden gebruikt voor de bouw van een magazijn met vier etagewoningen erop door Melkhandel Van der Poel. Enige bewoners van het West einde kunnen hun tuin ver groten voor de prijs van 180 gulden per vierkante meter. Voorts kunnen er vijf villa's worden gebouwd met een ka veldiepte van elk dertig meter. Er komen parkeerplaatsen voor de bewoners van het Westeinde alsmede een groen- singel en een toegangsweg, die eventueel later zou kunnen worden doorgetrokken tot de Flora weg. Naast het pand van Opticien Klei komt een voet- gangenrsontsluitingsroute. De grondprijs ter plaatse gaat 375 gulden per vierkante meter bedragen. Omdat het gemeentebestuur het terrein van Rodewijk twee jaar geleden zeer duur heeft gekocht (één miljoen), bleek het financieel niet haalbaar de grond opnieuw een agrarische bestemming te geven. „Ter on dersteuning van de centrum gedachte leek het ons beter ter plaatse enige woningen te bou wen", aldus wethouder Nugte ren. Architect J. van Rijn was het daarmee eens. Wel liet hij weten dat nabij het gemeente centrum meer compactere wo ningbouw is gewenst dan de vijf villa's op elk 450 vierkante meter grond. „Dat gebiedje moet naar mijn mening op een meer centrumachtige manier, bijvoorbeeld met acht tien geschakelde huizen, worden volgebouwd. Vrijstaande wo ningen passen niet zo vlakbij het centrum", aldus Van Rijn. LEIDEN LUXOR (Statloi tel. 071-121239): Another (12); 19.00. 21.15. zo. LIDO en STUDIO (St« tel. 124130): Pretty 14.30, 18.45. 21.15. Wild (12); 14.15. 18.45. 21.15. Red October (12); 18.45, ma. dl. do. ook 14.30. Dayi der (al); Total Recall (16i 19.00, 21.15. Ook honden gi de hemel (al); za. zo. vw TRIANON (Breestraat 31, 123875): When Harry met 19.00. War of the roees (1i REX (Haarlemmerstraat 071-125414): Claudio por 21.15. jeu ALPHEN AAN DEN RUN NEMA I (Van Boetzelaerstrajver 01720-20800): Days of thui A 18.45, 21.15. za. zo. wo. o< ook 16.15. EUROCII Another 48 hours (12); 18.4 ook 16.15. Ook hondfdie de hemel (al); z EUROCINEMA III: Total Rl^j 18.45, 21.30. Gremlins II (a wo. 13.45. zo. ook 16.15. NEMA IV: Pretty Woman (in 21.30. za. zo. wo. ook 13.45 16.15. VOORSCHOTEN (Schoolstraat 69, tel. 017 She's out of control (al); v [Ier 15.45, 19.00, 21.15. ma. 20.15. wo. 15.45. Driving Minp, zo. t/m do. 20.15. Back to u 1 III (al); vr. za. 15.45. 19.00, wo. 15.45. Gremlins II (al); z 14.00. Oliver A Co; za. zo. WASSENAAR ASTRA: Inter zo. 20.00. Stanley A Iris wo. 20.00. KINDERVOORSTELLINGEN i Ook honden gaan naar de li 0'en zo. wo. 14.00. ZOETERMEER PROMENADEBIOSCOOP: r Days of thunder; vr. zo. 19.1 za. 18.30, 21.00, 23.30. ma1' 1 20.00. za. zo. wo. 14.00. Ai :rs/- hours: vr. za. zo. 19.00, 21.i m do. 20.00. za. zo. wo. 14.1 an woman: vr. za. zo. 19.00, 2 .||p t/m do. 20.00. Ook hondP naar de hemel: za. zo. wo. 1(111 ASTA: 1 (Spul 27. tel. Another 48 hours (12); 14.1 uc; 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18. aar ASTA 2: Hard to kill (1 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16.( 21.30. ASTA 3: Gremlir 1 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13. 18.45, 21.30. BABYLON Den Haag Centraal tel. Wild at heart (16); 14.Uiic 21.45. za. zo. 14.00, 16.4 llJs 21.45. BABYLON 2: Prettfvei (al); 14.00, 19.00, 21.30. 16.30, 19.00, 21.30. e BAÉgez let the music dance (ai 19.00, 21.30. za. zo. 14.0 19.00, 21.30. CINEAC 1 20, tel. 3630637): Total Ri ge< 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13. Ier 18.45, 21.30. CINEAC 2; gel (16); 14.00, 18.45, 5 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. 3: Wrong Bet (16); 18.45, ma. di. do. ook 14.00. V LE 1 (Carnegielaan, tel. Days of thunder (al); 14.Ckun 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18. METROPOLE 2: Pretty w 1J 14.00, 18.45, 21.30. zo. 13. f 18.45, 21.30. METROPOI unt for red October (al); 14. 21.30. zo. 13.15, 16.00, 18. METROPOLE 4: (al); B* future (al); 14.00, 18.45, 13.15, 16.00, 18.45, 21.3 TROPOLE 5: Revenge (1 18.45, 21.30. zo. 13.15, 16. 21.30. ODEON 1 (Hereni tel. 3462400): Days of tt 13.45,18.45,21.30.: 18.45, 21.30. ODEON 2:1 wire (al); 13.45, 18.45, 13.30, 16.00, 18.45, 21.30. J 3: Delta Force 2 (16); 13.1 21.30. zo. 13.30, 16.00, 18.1 ODEON 4: She's out of c 13.45, 18.45, 21.30. z 18.45, 21.30. STUDIO 1 (Kei 12b, tel. 3656402): Dead po< ty (12); 19.15. Trop belle I (16); 21.45. STUDIO 2: ül sans pitié (16); 19.00, 21.1L wo. ook 14.00. STUDIO 3: P wins (12); 19.00, 21.30. FILMHUIS: Zaal 1\ f 19.30, 21.45. Zaal 2. Ra< 19.30. Cyrona de Bergerd Zaal 3: 19.30, 21.45. za. 19f Tre Fratelli; vr. La grande n L'Africain; zo. Un taxi maui juge et l'assassin; di. Toi monde; wo. Una semaine 4 ces; do. kindervoorstellingen! CINEAC 3: Ook honden d de hemel; za. wo. 14.00. f 16.00. STUDIO: Pippi I zet de boel op etelten; j 14.30. Lucky Luke en de Bi| de Daltons; za. zo. wo. NACHTVOORSTELLINGEN I CINEAC I: Die hard 2| 00.15 CINEAC 2: Dark za. 00.15. CINEAC 3: (16); za. 00.15. Utopia c De Zoeterwoudse ren vereniging houdt vanavond dit de Westender en m!rt staat de traditionele ping op het prognijufc Zondagavond sluite [ini Utopia-jongeren het einde vanaf zeven i met de soos. Van draait The Exodus and Light Show van ie gen uur disco. WAO-groep 1101 De WAO-groep Voo opent het nieuwe si em op maandag 24 septt 5nj De bijeenkomsten z en dere maandagmiddag af twee uur in het chiehuis aan de straat 104 in Vot j Uitgangspunt van aan de FNV-al Voorhout gelieerde is om wekelijks »'r^. maan dagmiddag eei an zellig samenzijn te o ,tj, seren waarbij onder QVl kaartje wordt door de plaat WAO'ers en hun pa Ook andere FNV-lei overige sympathiser waarbij gedacht wor ^g alleenstaanden, hart den kom. e 1; inig

Leidse Courant | 1990 | | pagina 12